The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

A smooth sea never made a skillful sailor.

+10
Juliet Simms
Ейвъри Еванджелин
Alex Dupre
Сайръс Гримел
Саманта Блек
Сара Крес
София Уайлд
Уилям Джърнингън
Амелия Понд
Алисън Вокил
14 posters

Страница 4 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Май 14, 2012 12:37 pm

First topic message reminder :

Бляяяяяя.тъй,тъй.И аз да взема да си направя дневникус ,където ще мога да си се оплаквам на воля.
Cat
*ралица,ай хоуп ю сии ит!*

Пууу.не мога си измисля никво заглавие половин час Very Happy направоо...

Иначе...почвам с оплакванията,ндааааа ;
Начи ...ся.
Имам утре тест по физика и до сега съм се бъхтала да науча колкото мога....щото нищо не вдявам напоследък.ма карай тва ще мине.Обаче утре имам и история и география и математика и английски и испански и по всичкото тва (без ае) трябваше да уча.Ииииииии до сега съм учила.Мдам.Да не повярва човек. poker face Ма така или иначе пак нищо няма да успея да направя....
А да.И да кажа ,че тая седмица освен теста по физика ,у срядата имам тест по БЕЛ Edd ФЪКИНГ ХЕЛ. Квооо иска тая да и знам сички подробности за новия и стария завет?! WTF мании.
А пък другата седмица имам тест по история,по-другата по география,после някъде края на май се пада класно по ИЕ ,после по математика и тест по биология ,след туй български класно и накрая английски.
АМА ЧЕ АЗ НАПРАВО ДА СЕ САМОУБИВАМ.НЯМА ДРУГ НАЧИН. 4503643L 4503643L
просто не е за думи...
апфффф.а забраих да кажа как не ми се ляга вечер да спяя и как не мога да се отлепя от леглото в 6 часа на сутринта.суперското положение Fap.


Последната промяна е направена от Алисън Вокил на Пет Юни 01, 2012 1:00 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down


A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Сайръс Гримел Пет Май 25, 2012 2:52 pm

ТЕЯ ПА, аз не съм форевър алоун ве, имам си вас, тфа не ме прави форевър алоун хд НИКОГА няма да съм форева алоун <33
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Май 25, 2012 2:58 pm

indeed. ма да де..ще сме си заедно сичките ;д lowe
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Май 28, 2012 7:35 am

их бееееееее.....утре съм втора шибана смята fuuu fuuu fuuu 4503622y ужас.толкова мразя втората смяна..а трябва цели ТРИ дни да съм втора смяна. е хуу съм се уредила. bloody rabbit

ии да. междудругото имам чувството ,че хората не ме харесват о.О иии не ми харесват новото име forever alone ндааа.ма нали аз си го харесвам.
бе не че някой влиза тука,ма се пак не си мислете ,че търся някво внимание или пък искам да почнете да ми казвате как ме харесвате и бла бла. просто си казвам квот мисля. лол
Laugh.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Сайръс Гримел Пон Май 28, 2012 7:36 am

АЗ ЧИТЪ.
Чувствам се длъжна да го акзвам, винаги когато някой спомене самотата на дневника си ХД
Прост ни коминтиръм хдд
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Май 28, 2012 7:41 am

тенк ю ,душЪ. ай апришиейт ит 4503611Y
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Май 28, 2012 11:36 am

ъффф.не моа се съсредоточа. писна ми. от всичко ми писна. мнол ми е тъпо и не ми се прави нищо в момента.ма нищо.абсолютно нищичко. news paper guy
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Сайръс Гримел Пон Май 28, 2012 12:33 pm

ИЛЯЯ СЛЪНЦИ, АЗ ЩЪ РАЗВИДРЯ <3
...
Къде да ми дойдиш, къде да ми дойдиш... Хм, на ЛС! ХД
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Май 29, 2012 4:01 am

гррррррррррррррррррр. мразя втора смянааааа.ето сега като съм си вкъщи се сдухах Mad Mad пък и правя всичко възможно да си намирам нещо за правене,само и само да не трябва да пиша скананото review по английски...ебати защо ни дават се някви тъпи теми?! омръзна ми да пиша за филмииииииии. изчерпвам се вече.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Ейвъри Еванджелин Вто Май 29, 2012 5:11 am

изтегли си нещо яко да гл ;д. въпреки че... пак филми. може да играеш на някоя игра в нета. у кефче има мн яки Laughing
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Май 29, 2012 5:24 am

Laughing кефче вика ;ддд ем вече трябва да тръгвам иначее щях да си намеря нещо да правя...да слушам музика,да чета бла бла ;д
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Ейвъри Еванджелин Вто Май 29, 2012 5:40 am

ми че да. кефче. аз висях едно време мн там :Lol: и пр училище. утре да ти мине по бързо деня ув ас Laughing lowe
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Сайръс Гримел Вто Май 29, 2012 6:35 am

Ой, и ти ли си 8 калс бе О.о Смисъл, ревюта на филми по англ... мда хД
Къде учиш о.о Някъде с английски явно хд
И стига си се сдухвалоо Т.Т
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Май 30, 2012 12:35 pm

Първо - тая втора смяна ме изтощава Mad направоооо съм като пребита ... не е лесно. добре че е само утре и после пак първа.. mehh...i'm not exactly over the moon about having to get up at 6 am but....... ХД
и лелеле бясна съм. просто ми писна от тоя ПРОСТ клас. сички са неквииииииииииииии... не знам. тъпи. неинтересуващи се от нищо хора. и само някви драми се разиграват и само има шушукания и само някви лицемерияяяяя.. омръзна ми. до гуша ми дойде тия две години постоянно едно и също. да вървят по дяволите всички. fuuu
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Май 30, 2012 12:54 pm

Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Сря Май 30, 2012 4:39 pm

Сайръс Гримел написа:Ой, и ти ли си 8 калс бе О.о Смисъл, ревюта на филми по англ... мда хД
Къде учиш о.о Някъде с английски явно хд
И стига си се сдухвалоо Т.Т
Как ще е 8ми, 9ти е... Освен, ако не повтаря годината и не ми е казала от срам.. Laughing
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Май 30, 2012 4:50 pm

DAFUQ!? тва от сайръса що не съм го видяла Shocked Shocked Shocked Shocked фък ве. девети съм ;дддддд не повтарям,ралица,не повтарям, колкото и да ти се иска рофл
иначе в 32 соу ;д мдааам.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Сря Май 30, 2012 5:09 pm

ето виждаш ли, ако не бях аз.. нямаше да си виждаш.. колко посещаем е дневника ти poker face
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Май 31, 2012 3:07 am

да бее.. ето виж как ти намерихме приложение bounce сега вече ми вършиш няква раута poker face
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Май 31, 2012 4:03 am


lowe lowe lowe
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Чет Май 31, 2012 4:23 am

хъ-хъ. много си забавна.
---
песента <3
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Юни 01, 2012 11:21 am

ай ноу.айм хилариоус. tuzki bunny 1
~~
тааа.да ви кажа първо на всички ЧЕСТИТ ДЕН ДА ДИТИЕТО. бичез ю ар ал чилдрен.ай ексепт ноу динайъл.соууууу мда.честит празник на всички ни ХД да сме все така лигави и яки и да сексаме само сексавите орица. туй то.
таааа първо да кажа ,че вчера мнол се бях разлигавила.ама мнол. и хората се чудеха кво ми е ХД но на мен не ми пука. и for the record,се пише hoRny (тооо само жени знае за кво говоря ,но аз да си кажа хД) и да.
охх ама все пак бях много изморена ииии ох болеше ме главата.йееей вики ши ходи на екскурзияяяя Exited. освен ако нещо не се обърка както става винаги -,-
ъъ. и днеска времето мина супер баааавно в дск. и ми беше некво гадно,пак главата ме болеше и после като свършихме дск с жени тръгнахме нанякъде ;дддд обикаляхме както винаги и ядохме шоколяд. муа обича шоколяд 4503611Y 4503611Y Puking Rainbows snoopyemoticon въъъъъъъъъъй. вий знаити ли че има един МИЛКА ОРЕО?! о.О фъкинг хел итс перфект. омг омг толко якккккк 4503637A
ии бях изморена на втория час вече едвам се влачих...обаче не спрях. и си пях през целия път през градинки,паркове,борисови,скейтърски ала бала си пях 'THE SHOW MUST GO ON. I MUST GO ON' l0l
ииииии в борисовата видяхме катеричкиииииии. двечки. за втори път ни се случва да видим катерици божеееее 4503613b 4503611Y 4503637A толкова са сладичкииии.и бяха толкова близо до нас.обаче едната ни замеряше с шишарки tuzkibunny лоша катерица. ЛОША.
ох обаче после беше приключение.вий да видите как се слиза от мноооого навътре в борисовата до спирката на автобуса и после как се ходи до трамвая. БАВНО И МЪЧИТЕЛНО да ви кажа ако не знаете.краката ми бяхаааааа (и все още СА) целитееее в болки и мъчения. и после едвам са ДОВЛАЧИХ до вкъщи като слезнах от трамвая. ЕДВАМ. начиииии няма такова изморяване просто. poker face и главата ме боли още...одеве ми беше топло ,сега ми е студено...абе казвам ви нещо съм повредена отвсякъде poker face
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Пет Юни 01, 2012 12:48 pm

Първо: Къде ще ходиш на екскурзия ма? (и кога)
Второ: Са ли разбра за милката орео? poker face
Трето: Ебатиии мардата си... Не можеш 1 км. да извървиш Laughing
Четвърто: Само два пъти си виждала катерички ли? О.О Само с мен си спомням, че сме виждали няколко пъти
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Юни 01, 2012 12:54 pm

1. ъмммм бански,катарино,рилски манастир....нещо такова беше. и на 29 и 30 юни ХД
2. миии знаех,че има обаче не го бях пробвала о.о
3. бе ти знаеш ли колко много вървяхме беееее. и при това ми беше жега и ми тежаха якето и чантата poker face
4. а да верно Laugh. миии да де.начи много пъти съм виждала катерици. ко да се праи.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Юни 06, 2012 7:00 am

Знач. Идвам аз с нова доза оплаквания. И да започвамееее;;
- много ми е нервно и ядосано някво такова -,-
- дразнят ме някои хора (повечето) иииии просто гяваонрганожтрп не знам. чувствам се като ебати хейтъра.
- имам ТОООООООООООЛКОВА много тестове и изпитвания,презентации,глупости и даже вчера и оня ден имах общо 4 теста. и очаквам още един- в петък. да ми е яко ,а!?
- плюс това хем имам време,хем нямам.смисъл имам време,но го прекарвам в четене,гледане на филми и глупости и мотане.и стоя в нета нонстоп.вместо да хвана учебника и да почна да се бия в главата с него.щото явно тва е единствения ЕФИКАСЕН начин да науча нещо. пуууу
- а и споменах ли ,че хората ме дразнят? ама мноого ме дразнят. пък да знаете днес в трамвая (и не само днес) колко беше претъпкано.и хората едни такива унили,некви бездушни и смотани. простооооооо ми иде да се самоубия бавно и мъчително с химикалката като ги гледам.и повечето са некви гадни и миришат. Edd Edd дафък?! ай миииийн. те нямат ли си огледало,парфюми,дезодоранти,душове?!?! WTF ноу комент.
- аа да.щях да забравя. тоя по история ми каза ,че съм за петица -,- ДАФЪК ВЕ?! въй не.и не защото ще имам петица се нервя,ами щото .....щото щото... една тъпачка от класа дето нищо не знае и не влиза в часовете дори ще има КОЛКОТО МЕН. как така?! ВЪЙ НЕ.ВЪХ.НЕ СТАА. Middle Finger пък един супер умен пич от нашия клас ще има четворка. КАК СЕ СЛУЧВАТ ТИЯ РАУТИ?! КААК
и така. ма ще тряааа уча здраво за да ме изпита другия път за 6 и от некви плюсчета дет пише за участие в час (имам две,а ми трябват три) още една 6тица и каза ,че мога да завърша с шест. Green alien но тва значи виктория да си седне на задника и да погълне целия учебник,после да го изплюе и да повтори процедурата поне 15242 пъти. мдаааааам. едва ли. но си струва да се мотивирам fuck that shit
пък пък пък..тая година е зле. по повечето предмети се очертавам за 5тица -,- не дай си боже някоя 4ка о.о фъкинг хел. не искам ниски оценкииииии Т.Т ма така е.аз съм си виновна.нищо не прая.
аааааааа.вчера ни беше класното по математика.беше мега лесното и сичко си написах Dancing Cat ако не съм сбъркала някъде при сметките,сичко тряа да ми е вярноооооо 4503637A emoticon3 Shocked ChouChou таа да.ама днес видях ,че на тваа ирационалното уравнение не съм си написала проверката. въйййй WTF ама нищо де.се пак е добре.
xoxo.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Юни 06, 2012 7:06 am

ВЪЙЙЙЙЙЙЙЙ. ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ВЧЕРА ВТОРА СЕРИА НА ТИЙН ВЪЛК ЗА КОЯТО НЕ ЗНАЕХ,ПА СЯ ИМА И ПЛЛ. ОМГ ВЪЙ НЕ. ОМГ ОМГ ЯГАЖВДЗЖГДСАЯВМОЖВН ЩЕ ПУКНА. ЕБАТИ ЯКОТО. ОООООООООООООООООО НЕНЕНЕ emoticon3 emoticon3 emoticon3 Shocked ChouChou Shocked ChouChou Shocked ChouChou Shocked ChouChou Dancing Cat penguin emoticon Dancing Cat penguin emoticon уииииииии. шаляляляляля.точно вчера ми се беше догледало ПЛЛ и сега го имааааа яганягнваонг въй. се не знам кога почват нещата.кога излизат филмите,книгите,сериалите.абе неинформиран човек съм,що да правя. close enough
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 4 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите