The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

A smooth sea never made a skillful sailor.

+10
Juliet Simms
Ейвъри Еванджелин
Alex Dupre
Сайръс Гримел
Саманта Блек
Сара Крес
София Уайлд
Уилям Джърнингън
Амелия Понд
Алисън Вокил
14 posters

Страница 5 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Май 14, 2012 12:37 pm

First topic message reminder :

Бляяяяяя.тъй,тъй.И аз да взема да си направя дневникус ,където ще мога да си се оплаквам на воля.
Cat
*ралица,ай хоуп ю сии ит!*

Пууу.не мога си измисля никво заглавие половин час Very Happy направоо...

Иначе...почвам с оплакванията,ндааааа ;
Начи ...ся.
Имам утре тест по физика и до сега съм се бъхтала да науча колкото мога....щото нищо не вдявам напоследък.ма карай тва ще мине.Обаче утре имам и история и география и математика и английски и испански и по всичкото тва (без ае) трябваше да уча.Ииииииии до сега съм учила.Мдам.Да не повярва човек. poker face Ма така или иначе пак нищо няма да успея да направя....
А да.И да кажа ,че тая седмица освен теста по физика ,у срядата имам тест по БЕЛ Edd ФЪКИНГ ХЕЛ. Квооо иска тая да и знам сички подробности за новия и стария завет?! WTF мании.
А пък другата седмица имам тест по история,по-другата по география,после някъде края на май се пада класно по ИЕ ,после по математика и тест по биология ,след туй български класно и накрая английски.
АМА ЧЕ АЗ НАПРАВО ДА СЕ САМОУБИВАМ.НЯМА ДРУГ НАЧИН. 4503643L 4503643L
просто не е за думи...
апфффф.а забраих да кажа как не ми се ляга вечер да спяя и как не мога да се отлепя от леглото в 6 часа на сутринта.суперското положение Fap.


Последната промяна е направена от Алисън Вокил на Пет Юни 01, 2012 1:00 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down


A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Юни 09, 2012 7:24 am

ту ду лист (за дск)
-презентация по физика done
-презентация по изобразително. щи напрая за Ван Гог 4503611Y
-презентация по музика о.о фъкинг хел май няма да я правя.
-по география (тя е обща с жени)
-по английски -,- тъз овцъ ми даде да правя за weirdest inventions of 20th century.\dafuq?
-по химия
-биология (пак с жени) + някво табло/игра/макет
и тва са.за сега. лелеееееееее ще пукна. плюс имам още 1000000 изпитвания и тестове.нека ми е яко.
news paper guy Dyinggg


Последната промяна е направена от Алисън Вокил на Сря Юни 13, 2012 12:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Сайръс Гримел Съб Юни 09, 2012 12:46 pm

Защшоз а бога правиш презентации по сичко о.о
Али, мислих, че само в мойто дскл правим пр. за художниците ^^ Ама за Ван гог май не учим О.о от кой стил е тоз О.о хд
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Саманта Блек Съб Юни 09, 2012 12:49 pm

Сайръс Гримел написа:Защшоз а бога правиш презентации по сичко о.о
Али, мислих, че само в мойто дскл правим пр. за художниците ^^ Ама за Ван гог май не учим О.о от кой стил е тоз О.о хд

ве то презентациите са най-лесният начин да изкараш някоя шестица ако не си учил ;д
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Сайръс Гримел Съб Юни 09, 2012 12:58 pm

Ама извинявай тая е зела 10 презентации омг хдд Не те ли хейтват ве Вики Laughing
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Саманта Блек Съб Юни 09, 2012 1:28 pm

Сайръс Гримел написа:Ама извинявай тая е зела 10 презентации омг хдд Не те ли хейтват ве Вики Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ем дали ще са 10 за една седмица или през седмица Laughing
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Юни 12, 2012 12:23 pm

дафък ве о.о тва чак ся ви го виждам. хДДДДД
нач.
ся.
нека виктория ви обясни как стоят нещата в нейното даскалу.
имаме си яки госпожи.и под "яки" разбирайти шибани. и на края на годината моля ви се сетилии се те да ни дават презентации.ми хуу да ни оформят ма то по сички предмети дават.и не е само на мен рофл за тва не ме хейтват.на сички са. ма не сички праят соу... пък таз по изобразително ни каза да правим за "бла бла бла....еди кой си ,еди онзи" ии имаше изброени на дъската некви художници (не че учим неш за тях де хД) и като видях Винсентчо ми светнаха очичките и викам "оййй туй ще да е." пък и аз как съм добре по изобразително (зле съм..щото не ми се рисува в час,ами си говоря хД)ии презентация няма да ми дойде зле Very Happy

~~~
ноу. днеска просто беше ужасно.иде ми да убия някой. първо щото по история нали тряаше да ме изпитва.е да, ама не.кур за вики.не ме изпита.и дори ми каза че няма да ми пише шест. 4503622y да мре беееее. да го еб.а. поне да ми беше дал шанс.а той дори не ми даде няква тема да напрая проект This is Sparta. даде на другите ма аз отивам при него и викам "господине а на мене?" и тоя "темите свършиха" ма го каза едно такова мазнооооо.нещастник. Middle Finger
после пък география.имам 4.50 на последния тест. close enough не е зле.можеше и повече ,ма айде ся. за тва не се ядосах.
после обаче по физикаааа бълвах огън.тая първо че ще ни дава ИЗХОДНО на 19 ( WTF тъпа ли е...тя тряа ни е оформила преди 24) и то на ЦЕЛИЯ УЧЕБНИК.лайк ...сириъсли,бич?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Tumblr_m5gwcbtMSU1qldh5b
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Tumblr_lvc95aGViz1qkdw5x
не е истина просто.
пък после като каза за колко е оценила презентациите,дето сме и пратили и на половината клас ,включително и на мене,бяха некви 5тици .....че някои имаха и четворки. Edd
после испанския ни изпитва с жени. иииииии ни пиша шибани ПЕТИЦИ. 4503622y bloody rabbit ДАЙ.БИЧ.ДАЙ. нищо че овцЪта днеска има роджен ден.мене кво ме ебе? да ни беше писала 6тици.нищо нямаше да и стане.сичко си казахме.ма тя пък като не знае как да изпитва и да оценява аз кво искам........
оф. писна ми. и утре класно по бел. и нямам никво време. дори постовете не моа си напиша.
Кристиан,Джош, ще ме извинявате душички,когато се освободя,ще си напиша поста Stitch!

едит; плюс тва нещо пак ми стана гадно днеска.абе не ми е ден.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Юни 13, 2012 6:24 am

Офф писна ми от некви нерваци и некви хора дето само се цупят.И за кво? За простотии.
Бич плийз,само аз мога да се цупя и да се нервя на простотии.другите не могат.сори.тва е. tuzkibunny3
ии да.вече всичко ми е дошло до гуша.ще почна да се държа супер гадното със ВСИЧКИ и въобще няма да ми пука даже. иии по дяволите ще бъда ужасна. Fire ChouChou то па бива бива да търпя щото попринцип прага на търпение ми е висок...енд ай мийн наистина ВИСОК,обаче когато го прекрачи някойй .......
знам ,че никой не го интересува,ма аз да си кажа. forever alone
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Юни 14, 2012 6:52 am

да я еба у химичката WTF не ми даде да си представя яката презентация "изтъняване в озоновия слой (а.к.а. озонови дупки)" ЩОТУ НЕ БИЛА ОТ УЧЕБНИЯ НИ МАТЕРИАЛ ТАЗ ГОДИНА. ар ю фъкинг кидинг ми,бич?! тя каза "правете презентация на английски на тема по избор" ВЪХХ. и ся кво?! трябвало да е нещо,което сме учили. -,- я у лево,бабичко. "айде сядай си...ще направиш нова,а пък тази е много хубава и ще ти трябва за другата година,пази си я" Edd 4503622y и аз и се ядосах. и с един такъв ядосан тон почнах да и се карам и да и викам. накрая си седнах и щях да зарева от гняв. такава съм си.често ми се случва да рева ,щото съм ядосана. ма на.не ревнах. виктория стана ,ритна си стола ,дето и се беше изпречил на пътя и съобщи на госпожата сърдито "отивам до тоалетната" кво ми пука? сички ме гледаха странно. и отидох аз до тоалетната,пих вода и се наплисках и маааааалко ми поразмина.после се върнах и си седнах лайк ъ босс гледах госпожата накриво. пхаха да. втора презентация от мене ще види през крив макарон. .|. обаче като другите си ги представиха и тя почна да ги хвали кви са им яки ,пак ми падна пердето.
мда.щото се викторийната презентация е шибана и не я харесват. то па ми писна. цял час съм я правила,че и повече. а после кво? х*й.
ебати бабето скапано.дето на половината клас пише шестици,щото като ги изпитва сички си гледат в тетрадките (обикновенно даже не в своите,щото те не пишат) ,а пък те не знаят как да напишат формулата на водата. начи ако те имаш шестици,аз тряа съм за осмица ебати.
и на път за вкъщи пак се бях поуспокоила,обаче като ГО видях ми призля. Т.Т ай мииийн уай нау? уай в най-неподходящия момент. се нещо ми става като го видя. не искам да го виждам.супер си ми е като не го виждам. обаче видя ли го,после се получават едни такива смесени чувства. ягажгвянаотгяватомвугнало
but fuck it. ще си ям черешите и ще си пия студената вода енд ай уилл нот гив а шит.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Юни 14, 2012 4:41 pm



охх тва е якото. lowe lowe
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Юни 16, 2012 2:13 am

девет часа е. събота. фъкинг събота. седя си аз тука пред компа и си ям препечените филийки със сирене и си мисля как мога да съм толкова тъпа ,че наистина да стана в 9. и то за да ходя на кръжок по биология,където днес ще караме колела. -,- нека ми е яко.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Юни 16, 2012 10:44 am

бичеееез. сега,дакато си ям осъмските череши, нека ви разкажа за викторийнските приключения днес.
*скипваме частта как стигнах до училище,щото не е интересно* ии пристигаме с жени нали с десет минути закъснение ,лайк босес и се бяха събрали неква малка групичка хора нали от кръжока с госпожата и после изчакахме малко да видим дали някой още ще дойде,ма не дойде. и тръгнахме. понеже отивахме да караме колела в южния,тряаше да сме спортно облечени г/д. а наща госпожа яката си сложила високи платформи,черен панталон и една елегантна неква блузка и........супер яката чанта. която се оказа на братовчедка и,но както и да е хД беше яка. та тъй с автобуса 74 (мисля че о.о) стигнахме до парка и там след известно лутане се срещнахме с другите хора от кръжока,които решили да отидат направо там. иии файнъли се отправихме към езерото,където са колелата ии там госпожата нали е неорганизирана половин час разбираше кви са цените и се разправяше с плащането ;д па ни взеха количката,която си бяхме избрали. those bitches. ама ние пък си зехме още по-яката. и тръгнахме. ни мъ питайте как,щото не зная. едвам едвам. и смисъл то не е колело. то е рикша еф уай ай. повъртяхме повъртяхме малко с жени,па накрая му хванахме цаката.пак не можехме да управляваме кой знае колко ,но да. хилехме се през цялото време като луди и викахме "пистаааааааааа" на хората,щото нали...дан е ги блъснем. иииии като пичове вече си карахме ,даже се изкачихме по едно нанагорно ,когато........ A WILD WOMAN APPEARANCE и ние "ааааааааааааа" и жени в паниката си рязко обърна кормилото. и бухме се засилили толкоз силно,щото вече беше по нанадолнище, и прааааво в отсрещната пейка. БУМ. ама буквално скочихме извън рикшата. демн ит. в мойта истерия и паника дори не разбрах дали имам нещо наранено,ами като добра приятелка ( derpina ) бях по-притеснена за жени,която излетя два пъти по-зле от мене. и викам "добре ли си добре ли си има ли ти нещо" ама нищо и нямаше. и на мене нищо ми нямаше.само дето щяхме да умрем заради женицата,която дори не си направи труда да погледне дали сме живи след като се пребихме. мдааааа. днешните хора. poker face
а пък после почнахме да се хилим като зелки. рофл. и чуваме как някъде зад нас хората също се хилят. рофл. и ние продължаваме ии така. и си се спогледахме двете и продължихме да си се хилим и хванахме рикшата и почнахме да я бутаме рофл. докато стигнем до равното беше ебати цирка. после лайк босес отново си подкарахме колилото и се едно нищо не беше станало ;д а пък като се разминавахме с другите от кръжока,които караха останалите рикши,им се похвалихме ,че сме се пребили.юхууууу. ма тва си беше ебати якото каране,вие кво знаете. fuck that shit
сега седя тук и ви обяснявам за ле майне приключения ,вместо да си пиша поста и да почна да си гледам филмите. трябва да сте ми брагодарни за отделеното време- tuzkibunny3 роофл. не че някой го чете тва чудо
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Юни 16, 2012 3:09 pm

fuck timing. деба. се нещата стават в погрешното време при мене. или аз се така си мисля. ма фък ит. news paper guy
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Нед Юни 17, 2012 3:21 pm

въййййй. въх. малии.. въй. въх. не свършва ли тва чудо бе? още две седмици ,още две седмици.
въйй. пък аз още от преди час трябваше да съм си почнала презентацита,ма вместо тва седя и си слушам музика и си пия кока кола,която не обичам, като първия пич. Fap.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Пон Юни 18, 2012 8:17 pm

виж са, няа да ми видиш яките съобщения, докато не се върна от шибаното училище. чакай си. (нищо, че не знаеш за кво ти говоря де рофл) poker face

пс; про-про-пробвай се, про-про-пробвай ме.
~ искаш ли сега без мен да полудееш, мога да направя трудно да живееш. .
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Пон Юни 18, 2012 8:19 pm

ай. лягам. вече. наистина.
ебах го и тва. начи. ебати. яките. разговори. вода. просто. рофл.
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Юни 19, 2012 8:59 am

омг ква си тъпа. кви са тия раута ся тука? кво ми спамиш якия нечетен дневник ХД аве. ти нямаш ли телефон за тая работа? смс-и ? рофл само се чудиш къде още да ми напишеш колко ме обичаш ,знам аз ..ма ти стана неудобно вече. дъъъ

пп. ЧАЛГАРКА~

~~~
въй. днеска ебати деня.по малко от всичко. нека нека. ма не. ся като се замисля ми е някво гтюяасонвафяосжнв. и аз не знам кво.
та по история тоя мазен пидирас ми остави 5. нищо. да ходи да се изкъпе и тогава ще го зачета,щото сега с тая мазна коса. . . .
по география си представихме презентацията доста якото ,нищо че госпожата ме скастри ,че съм говорела през цялото време и съм се обръщала назад (въй бе. пък то не е така о.о ю ноу.. само понякога ) и ни заплаши,че няма да ни изгледа презентацията. ма то па остана време и даа. имаме и двете шестици и 6 за срока. йес бичеееееез close enough
по физика беше тоталната излагация. начииии тва да съм прочела целия учебник и да съм написала сички формули и да съм ги учила ПАК НЕ ПОМОГНА. явно щото съм тъпа. ма кво да се прави. ще ме обичат и тъпа. ма верно о.О половината задачи ги налучвах -,-
после по английски нищо. и после математика бейбиииии Dancing Cat йес йес йъп. направих си теста за 20 минути и го дадох на госпожата. сичко ми беше вярно само един отговор накрая бях леко сгрешила и тя ми даде да се поправя и аз въййй веднага си го оправих и имам 6. точно така.6 ~ penguin emoticon Dancing Cat дали не съм яка?
обаче послееееее аонтготай мда. испански. явно не съм за шестица. щотоо щото ми даде и тест о.о който бтв мислех,че няма да ми го даде след като съм писала съчинение.МА НА. и да. не го напраих кат хората щото съм ТЪПА. ии се ядосах. ма ми мина де. после бях на сип ,но богева беше в добро настроение и ни пусна тия които си решихме задачата ХД и после почаках трамвая с жени,ма тя кат се качи и аз отидох да чакам друг трамвай за да ходя на зъболекаар. дойде бързо ма като стигнах спирката ,на която трябваше да слизам,тоя зе че зави о.О енд ай уъз лайк ДАФЪК МЕН ? сички бяха така.начи явно нещо беше променено. така де ,заобиколи заобиколи па се върна на спирката и си слезнах. илллл мразя да минавам през подлези. и особено тоя на гарата. щотоооооооооо само цигани братче. ненавиждам ги. сори. тва е.
абе поседях малко при зъболекарката и после като тя приключи с предишния пациент ,влезнах. божееее писна ми. отново ми бъркаше с ония двуметровите игли в зъба та чак до венеца. ма то вече не ме боли. претръпнала съм. фък ит.
ии набързо ме оправи (рофл как звучи) и си тръгнах. чаках 20 мин маршорутката 18 и си я хванах и демн ит мразя маршорутки. ма нали са бързи и най не заобикалят,та съм принудена с тях да се прибирам. и въххххх да му се незнае. едно дете зад мене НЕ СПРЯ ДА МИ РИТА ШИБАНАТА СЕДАЛКА. а майка му седи и гледа тъпо. по едно време ми идеше да му перна два шамара че да земе да се спре малко. никво възпитание. пък аз обикновенно обичам малчуганите.
и тва беше. тъп деен. само дето настроенията ми се менят през буквално 2 минути. което е изключително изнервящо за особа като мен. ма аз съм си цял живот така,не знам как още не съм свикнала.
офф искам да чета. да чета да чет да чета и само да чета. и да гледам филми и сериали. и може и некви други неща да правя,но главно да ЧЕТА. и ми писна от дск. а имам да си купувам тоооооолкова неща. но ме мързи. мда. ТЕЖКО Е.
и ся си седя и си пия бирата и си ям препечените филийки (РООООФЛ ЕБАТИ КОМБИНАЦИЯТА РОФЛ) и си се кефя,че ще гледам тийн уолф.
айй. със здраве. любов за вас невидими човеци и нечовеци,които сте се потрудили да прочетете дневника ми. демек тенк ю ноубоди. snoopyemoticon snoopyemoticon snoopyemoticon
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Юни 19, 2012 9:24 am

аааааааааааааааааааааааааааааа сгтоняваожнвъонр югэянватж ваягнвътнв шит шит шит шит. депресия отновоооо. що съм толко зле по дяволите? а нене прилив на любов. ноуп. отмина. ахонтвожгнв отново депресия. ноуп. нека сега виктория да е неква весела и след малко пак ще я саднеме. нищо работа. мдаааааа. тоя отгоре се ебава яката с мене.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Юни 19, 2012 11:14 am

"Аз си представям малки дечица да си играят в една голяма ръжена нива. Хиляди деца, а наоколо няма никой голям човек, искам да кажа - освен мен. И аз стоя на ръба на някаква шеметна пропаст. И каква ми е работата? Да спасявам всяко дете, което тръгне към пропастта - искам да кажа, ако то се е затичало и не вижда къде отива, аз да изляза отнякъде и да го спася. Просто ми се иска да бъда спасителят в ръжта. Зная, че е лудост, но ей на, това е единственото нещо, което наистина ми се иска да бъда."



аааааааааааааа аюгонаяогнсанв обичам lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Юни 19, 2012 11:38 am

Алисън Вокил написа:"Аз си представям малки дечица да си играят в една голяма ръжена нива. Хиляди деца, а наоколо няма никой голям човек, искам да кажа - освен мен. И аз стоя на ръба на някаква шеметна пропаст. И каква ми е работата? Да спасявам всяко дете, което тръгне към пропастта - искам да кажа, ако то се е затичало и не вижда къде отива, аз да изляза отнякъде и да го спася. Просто ми се иска да бъда спасителят в ръжта. Зная, че е лудост, но ей на, това е единственото нещо, което наистина ми се иска да бъда."



аааааааааааааа аюгонаяогнсанв обичам lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe


OMG ВЪЙ ДА НЕ СИ ПОЧНАЛА. ОМГ.
Въй цитата. О.О <333333333333333333
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Юни 19, 2012 11:58 am

"Изведнъж се почувствах толкова щастлив,като гледах моята Фийби да се върти покрай мене,че ако искате да знаете,чак ми идеше да извикам от щастие. И не зная защо.Просто защото беше толкова хубава,като се въртеше със синьото си палто и всичко."

~
йеееес бе. дададад. обожавам таз книга. мисля дори ,че от тебе я видях и си я купих и я прочетох веднага. въййй. lowe lowe
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Юни 19, 2012 12:03 pm

ЙЕС, ЙЕС, ЙЕС. Зарибих някой на Спасителят. ОМГ ЙЕС.
Въй не Холдън е мега сексуалното копеле. Напрал нимоа. lowe lowe
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Юни 19, 2012 12:08 pm

да беее. ще съм ти благодарна до живот. Т.Т
нали. my point exactly. мега некъв ажоянваожгнява нимоа. <333
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Юни 20, 2012 9:06 am

аууууу.надъхах се. глейте кво става ся~ виктория в действие виждали ли сте? въй нее. inspiration time.
даже се захванах да си правя презентацията по химия,дето се бях заканила да не я правя...
ауу *_* чувството е яко.

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Screen-shot-2012-06-06-at-9.13.41-AM_large

нека забравим факта,че след малко сичко тва ще изфиряса и ще бъде заместено или с тъпо настроение или с някоя депресия. ма нищо. ся е важното. ХД
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Юни 20, 2012 4:50 pm

When we read, we are not looking for new ideas, but to see our own thoughts given the seal of confirmation on the printed page. The words that strike us are those that awake an echo in a zone we have already made our own—the place where we live—and the vibration enables us to find fresh starting points within ourselves.
-Cesare Pavese, This Business of Living

***

оф тъпо ми е. адски тъпо.и не ми се прави нищо,само ми се чете. пък то няма какво да чета,щотуу се време не остава на виктория да ходи да си купи книги.
въй. мамка му. news paper guy
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Юни 21, 2012 10:04 am

Оххххх ве.. жега ми е. и не ми се разправя за днеска. само ще кажа ,че е адски мега гига изключително жалко момче да удря момиче.

П.С. видях Джийсън Брат Люис за втори пъъът вече ;д ии му казах здрасти и той ми отвърна ~.~ лол

Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 5 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите