The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

A smooth sea never made a skillful sailor.

+10
Juliet Simms
Ейвъри Еванджелин
Alex Dupre
Сайръс Гримел
Саманта Блек
Сара Крес
София Уайлд
Уилям Джърнингън
Амелия Понд
Алисън Вокил
14 posters

Страница 7 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Май 14, 2012 12:37 pm

First topic message reminder :

Бляяяяяя.тъй,тъй.И аз да взема да си направя дневникус ,където ще мога да си се оплаквам на воля.
Cat
*ралица,ай хоуп ю сии ит!*

Пууу.не мога си измисля никво заглавие половин час Very Happy направоо...

Иначе...почвам с оплакванията,ндааааа ;
Начи ...ся.
Имам утре тест по физика и до сега съм се бъхтала да науча колкото мога....щото нищо не вдявам напоследък.ма карай тва ще мине.Обаче утре имам и история и география и математика и английски и испански и по всичкото тва (без ае) трябваше да уча.Ииииииии до сега съм учила.Мдам.Да не повярва човек. poker face Ма така или иначе пак нищо няма да успея да направя....
А да.И да кажа ,че тая седмица освен теста по физика ,у срядата имам тест по БЕЛ Edd ФЪКИНГ ХЕЛ. Квооо иска тая да и знам сички подробности за новия и стария завет?! WTF мании.
А пък другата седмица имам тест по история,по-другата по география,после някъде края на май се пада класно по ИЕ ,после по математика и тест по биология ,след туй български класно и накрая английски.
АМА ЧЕ АЗ НАПРАВО ДА СЕ САМОУБИВАМ.НЯМА ДРУГ НАЧИН. 4503643L 4503643L
просто не е за думи...
апфффф.а забраих да кажа как не ми се ляга вечер да спяя и как не мога да се отлепя от леглото в 6 часа на сутринта.суперското положение Fap.


Последната промяна е направена от Алисън Вокил на Пет Юни 01, 2012 1:00 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down


A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Юли 25, 2012 10:00 am

...............................
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Юли 28, 2012 5:07 am

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Tumblr_m6wscgMJXa1qlccb8o1_500_large

huh?
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Юли 28, 2012 5:16 am

лошо. мнооооооооого,ама много лошо.
наспала се 13 часа и половина ся се чувствам странно. адски странно. не знам. аз ли си въобразявам или всички ме гледат странно? кво,все същата съм си. е да,малко по-различна,ма да. пфффф. и аз не знам вече. толко съм объркана и ми е толко гадно.
ма нищо де. experience,my dear,experience. it makes you wise. мхм.
тва е то.
пъъъъък не спирам да гледам невероятният спайдърмен и ЛОЛ отново и отново. хаха. ся след малко сигурно пак ще си пусна лол. мдам. щото съм яка и мога да си го позволя.
кви ги дрънкам? и аз не знам.
споменах ли ,че се чувствам засрамена? ъхъ. боже. гадно е. ма щом чак майка ми ме успокоява,че може да се случи на всеки и да не ми пука,начи няаа ми пука. точка.
минало ,заминало.
е да ,ама не. щото тая нощ си легнах в 10 (ПРЕДСТАВЕТЕ СИ) и на всеки кръгъл час се будех и бях толко неспокойна... по едно време щях да умра от жега,а ми се спиииии и ме мързи да стана да си пусна климатика.. просто перфе. нали... ама да. въртях се,въртях се. много неспокойна бях.сцените ми изникваха в съзнанието отново и отново и се будех в ужас. и пак. и пак. гадните сцени се повтаряха ли,повтаряха... накрая се успокоих и си спах до 11.30.
фък ит.
само дето сега наще ме карат да ям начесто -.- а не ми се яде,по дяволите. и диетите ми ги забраниха въобще. демн.
ма така е...като сме тъпи. йъп. яко сме тъпи.. обаче пък може точно заради това да се осъзнаеме. идк. ш вииме.
- xoxo.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Съб Юли 28, 2012 10:25 am

Алисън Вокил написа:аз ли си въобразявам или всички ме гледат странно?
още от вчера имам това чувство РОФЛ още от как излезнахме... даже ви питах, ако си спомняш... ама не.. предполагам, че никой не гледа странно ХД да се надяваме
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Юли 28, 2012 10:31 am

ГЛЕДАТ ВИ СТРАННО КЪЗ Ю АР ТУУ ОСЪМ.
очевидно.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Съб Юли 28, 2012 10:33 am

АХАХАХАХ ДА, НАЛИ. ХД
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Юли 28, 2012 12:33 pm

Амелия Понд написа:
Алисън Вокил написа:аз ли си въобразявам или всички ме гледат странно?
още от вчера имам това чувство РОФЛ още от как излезнахме... даже ви питах, ако си спомняш... ама не.. предполагам, че никой не гледа странно ХД да се надяваме

ъхъъ. спомням си.още таам.. като ходихме по коридора нали .. ;д


Уилям Джърнингън написа:ГЛЕДАТ ВИ СТРАННО КЪЗ Ю АР ТУУ ОСЪМ.
очевидно.


да,междудругото. тва тряа да е. рофл. мнол сме яки и двете... мдам. ;дд нямаш си и на представа просто. . . .
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Юли 28, 2012 12:35 pm

НИ СЪ ШИГУВАМ.
сериозно.
за т'ва ше да е.
=.=
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Съб Юли 28, 2012 12:36 pm

не бе.. вече бяхме навънка хД
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Юли 28, 2012 12:40 pm

Уилям Джърнингън написа:НИ СЪ ШИГУВАМ.
сериозно.
за т'ва ше да е.
=.=

всичко е възможно хД

е хубаво ,ралица,ма и по коридора го каза ;д
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Нед Юли 29, 2012 8:03 am

ъгхх.. всички са нанякъде. на море,на не знам си къде си. -.- ебати. аз седя тука и тъпея.
ма поне може да се завърна в рп-тата ,че съм ги изоставила последно време... идк. ще видиме.
трябва да чета. трябва да пиша. въпроса е,че ме мързи. и нищо не ми се прави. след малко може да излезна някъде. ама на. или няма с кой ,или няма къде. ии виктория все трябва да е прецакана. супер, кво?
=.=
хаха.
много якото.
искам да мореееееее. а май май въобще няма да ходя.
сега още по-малко.
ъгхххх.
писна ми.
и ми писна да сънувам кошмари. сириъсли,кога ще спрат?! искам да спрат. не може така. ;/
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Авг 03, 2012 10:11 am

тъй.
предполагаше се,че ще излизам днеска.
е да ,ама не.
първо,че има тъпи хора на тоя свят. прекалено много от тях. those bastards. ма сериозно,може ли да са от тъпи по-тъпи?! идк.
второ,че виктория цял ден се мотае. станах в 12 и нещо и ядох нескуик (ай ноу ,ай ноу. проблем? хД) мда. после влязох и се къпах половин час. после още толко се оправях. седнах на компа малко,тъпях,тъпях. уж да излизам ,ама....
слушам умрела музика и само се ядосвам. а за кво ? и аз не знам.
поне си купих тевтерче,в което вече официално си записвам всякакви глупости от сорта на цитати и мисли и бла бла. мда. яко е.
чета. ама не ми се и чете. нищо не ми се прави,всъщност.
тряаа да пиша пост,обаче ме мързи. пък и никва муза нямам. ей ся го почвам,обаче ще излезе яко шитавия пост. мхм.
обикалям къщата и си говоря сама. нали... щото съм яка и мога.
прииска ми се да е есен о.о ей така изведнъж. или пък зима. студена и мрачна. о.о уау. полудявам. пък след малко пак ми прещраква нещо и искам да е лято и да е топло и да ходя разголена и боса. о.о дафък дид ай джъст сей? омг. няма значение.
таа... отивам да си пиша поста,после да хапна нещо и да се върна към самосъжалението си и към нищоправенето. мога да гледам нещо. мога да гледам ЛОЛ отново. ама може и да е спайдърмен. ще видиме. може и да чета. ама не знам.
адиос. -.-
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Кристин Рейнс Пет Авг 03, 2012 10:17 am

много яка програма Very Happy
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Пет Авг 03, 2012 10:26 am

asdfghjkl
гледай Адвенчър Тайм по Картуун Нетуърк довечера. омг да.
=.=
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Авг 03, 2012 11:06 am

Кристин Рейнс написа:много яка програма Very Happy

ахха нали хД

въй, станке,тва ония човечетата са нали? Брат ми го гледа ;д ма яко ли е о.о може да го гледам ;о
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Пет Авг 03, 2012 11:19 am

ми начи то е един човек и кучетоо му Джейк и има и други маняци тма. рофлрофл.
мега якото е *-*
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Авг 03, 2012 11:53 am

ахахах ще го гледам доуечера хД
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Авг 06, 2012 3:21 pm

отчаяна съм. мда. мноооооого съм отчаяна. поляди хиляди причини. эвянтнтявювтнйвн ебати -.-
тъпо ми е. топло ми е. ходи ми се на море. ходи ми се на басейн. чете ми се. пише ми се. ма и аз не знам кво. и ме мързи.
и даа. тва е мястото,на което единственото,което правя е да се оплаквам. ай ноу бичез. кво да направя? пффффф.
няма и с кой да излизам,щото всички по няква странна причина са решили да ме изоставят по едно и също време. и такааааа... седя си и тъпея по цял ден.
яката раута. напраллллллл.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Кристин Рейнс Пон Авг 06, 2012 8:20 pm

НИЕ СМЕ ТУК lowe
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Авг 07, 2012 11:48 am

мерсаж ,криска ;33
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Авг 11, 2012 6:36 pm

меен о.о не съм си ъпдейтвала дневникус от 7ми. ноу. джъст ноу.
почвам.
тъй.
оххххх идк от къде да почна. туу мъч фийлингс райт нау.
наистина не знам. о.о
охх..
нда. стигнахме до там,че тотално си преебах времето.смисъл.. лягам си не по-рано от 4-5 сутринта. и то защото хем не ми се спи,хем не мога да заспя,хем като легна не ми е удобно и се въртя ии хем ми е топло.плюс това сънувам пълните глупости и се дразня.
учудвам се на себе си. ама ай няма да разправям за тва сега. идк.
НЯМА.като кажа няма,начи нищо и никой не може да ме накара. дори и да искам,а пък не искам да го покажа. омг кви ги говоря? да,уатевър.
ма съм тъпа.изключително съм тъпа. и понеже винаги искам всичко да стане на секундата,то се преебава. тц. дори не се учудвам вече. щото то...за виктория никога нищо няма да стане как трябва. все трябва нещо да не е наред. щото иначе няма да е правилно. хъх.
да. както и да е. другите се отказаха,начи и аз мога.
омг.не е хубаво да се връщаме назад във времето. ама кво да се прави,така се случи ся. нищо,тва е само за през лятото нали.. щото няма кво да правя.
абе мани. не мога да говоря свързано нещо о.о
винаги тръгвам да пиша в дневника си с мотивацията този път да напиша всичко както си трябва и без да пропускам некви неща. е да,ама не. пак не стана тъй. и никога не става. все има нещо,което пропускам. или не ми се казва. мда
бичеееееез прочетох хамлета. щот мога и съм яка. мааа ме изкефи.
Spoiler:
заеби. наистина добро си беше.
сега силната музика ми дъни в ушите и не мога си намеря мислите. рофл. тъй.
поне ми е забавно през деня. повечето от времето поне.
но днескаааа.не знам кво ми стана,обаче как станах и исках да зарева. и си ревах ,де. ама да. ебати о.о кой почва да реве със ставането о.о идк. странна съм.
и днес пак няма да се спи,нищо че майката ми вика "няма пак да ми седиш до 3 и половина" ххаха. тя добре,че не знае,че до 5 седя. рофл
омг осъзнавате ли колко обичам музиката? и колко си обичам якото теФтерче с цитати и глупости в него. яагтнвядотнвмаожтнп напрал яката раута. ма мнол.
ии изпитвам любов и щастие и вълнение и тъга и празнота едновременно. нз как става тва. да ме питате няма да мога да ви кажа. просто.... едно такова е...странно.
охх..още нещо щях да казвам. не помня о.о
амаа сега мога да седя цяла нощ и да слушам музика и да чатя простотии с тая лудата .мога и да изгася лаптопа и да чета нещо. ай фийл лайк рийдинг спасителят в ръжта ,ма нз. може и просто да гледам навън от прозореца и да се кефя на якото хладничко време. омг да. много ме кефи тва време... ма тъй за малко де хд иии ми се допи чай. ма ся ако стана,наще ш има да се карат.. не ми е лесно. ай няма да ставам.
пък мога и да пиша нещо. не че имам няква муза де ама... ми се пише. о.о тряа излея всички тия чувства все някъде,нали? фък. фък. фък. защо?
все едно,така и не се изказах както трябва -.- няма смисъл да продължавам.
само да кажа,че този,който е успял да прочете всичко това,е ебати героя в мойто очи. ако си се наел да четеш мойте шитни,начи си осъмски човек. мда. аз не бих ги чела.
ениуейй~
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Съб Авг 11, 2012 6:40 pm

аллл колко мило, има ме в поста ти.
и бтв, ай ся.. герой съм и съм осъмска, ти го каза.. прочетох го.
енд
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Авг 11, 2012 6:43 pm

ми има те я,под името "тая лудата" налии рофл
ее верно ли ;о пхаха. признавам те за герой,фо риъл.
оувър енд аут -кат тия по радиостанциите рофл-
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Авг 11, 2012 6:47 pm

само да кажа,че този,който е успял да прочете всичко това,е ебати героя в мойто очи. ако си се наел да четеш мойто шитни,начи си осъмски човек.

ъфкорс.
ит'с обвиъс ай ем осъм.
джъст лук ат ми
СУАГ.
ноу.
нот рийли.
ама да
асдфгхйкл; СПАСИТЕЛЯТ.
въй неска в 3 часа има падащи звезди. Даже днес метеоритния дъжд ще е най-силен към 3 часа.
НАМЕРИХ ТИ ЗАНИМАНИЕ.
йес.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Авг 11, 2012 6:48 pm

омг станке мега осъмската си.
омг метеоритен дъжд о.о омг омг ОМГГГГГ ОБИЧАМ ТЕ. ФЪК ЙЕС.ся вече знам кво ш правя. да. оооо йеа.

само да подчертая,че сте луди да го четете сичкото тва. да ;д
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 7 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите