The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 10 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 27 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 27 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

A smooth sea never made a skillful sailor.

+10
Juliet Simms
Ейвъри Еванджелин
Alex Dupre
Сайръс Гримел
Саманта Блек
Сара Крес
София Уайлд
Уилям Джърнингън
Амелия Понд
Алисън Вокил
14 posters

Страница 10 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 10 Empty A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Май 14, 2012 12:37 pm

First topic message reminder :

Бляяяяяя.тъй,тъй.И аз да взема да си направя дневникус ,където ще мога да си се оплаквам на воля.
Cat
*ралица,ай хоуп ю сии ит!*

Пууу.не мога си измисля никво заглавие половин час Very Happy направоо...

Иначе...почвам с оплакванията,ндааааа ;
Начи ...ся.
Имам утре тест по физика и до сега съм се бъхтала да науча колкото мога....щото нищо не вдявам напоследък.ма карай тва ще мине.Обаче утре имам и история и география и математика и английски и испански и по всичкото тва (без ае) трябваше да уча.Ииииииии до сега съм учила.Мдам.Да не повярва човек. poker face Ма така или иначе пак нищо няма да успея да направя....
А да.И да кажа ,че тая седмица освен теста по физика ,у срядата имам тест по БЕЛ Edd ФЪКИНГ ХЕЛ. Квооо иска тая да и знам сички подробности за новия и стария завет?! WTF мании.
А пък другата седмица имам тест по история,по-другата по география,после някъде края на май се пада класно по ИЕ ,после по математика и тест по биология ,след туй български класно и накрая английски.
АМА ЧЕ АЗ НАПРАВО ДА СЕ САМОУБИВАМ.НЯМА ДРУГ НАЧИН. 4503643L 4503643L
просто не е за думи...
апфффф.а забраих да кажа как не ми се ляга вечер да спяя и как не мога да се отлепя от леглото в 6 часа на сутринта.суперското положение Fap.


Последната промяна е направена от Алисън Вокил на Пет Юни 01, 2012 1:00 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down


A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 10 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Chaos. Пон Ное 26, 2012 3:58 am

Господи поредиците Адски устройства и Реликвите на смъртнитеее. А Гордост и предрасъдъци е страхотна,но просто е на английски и въпреки че съм добра по ангийлски и не ми е проблем да чета,много ми е тегаво и бявно някакво.. не зная. янагоздяаотжцяаожсазм чета Град от кости омг. ттолкова време я търсих таз проклета книга. цяла година сигурно има. и накрая я намерих ей сега в петъка и вече съм на втората част от книгата. а и нямам търпение да излезе Принцеса с часовников механизъм. само не ми се мисли,че като се сетя колко време чаках Принцаа..



НАЛИ НАЛИ НАЛИ?! <3333333333
аз трбва да си взема петата от ТМИИ. =.=
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 10 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Ное 26, 2012 4:02 am

да омг. тявождсаятозсвайцъзмвл
азззз пък трябваа втората,третата и т.н да си взема ХДДД
но просто са ебати яките. тяаожсдянтаягодв и докато четях Принца осъзнах всъщност името ти Идрис. dude,брилиант.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 10 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Chaos. Пон Ное 26, 2012 4:08 am

Идрис е всъщност и от Доктор Ху. Не само оттам. poker face
*буквално преведено от ирландски значи "момче", рофлрофл*
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 10 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 10 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите