The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 10 Гости :: 1 Bot

Виктория Филипс

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

A smooth sea never made a skillful sailor.

+10
Juliet Simms
Ейвъри Еванджелин
Alex Dupre
Сайръс Гримел
Саманта Блек
Сара Крес
София Уайлд
Уилям Джърнингън
Амелия Понд
Алисън Вокил
14 posters

Страница 8 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Май 14, 2012 12:37 pm

First topic message reminder :

Бляяяяяя.тъй,тъй.И аз да взема да си направя дневникус ,където ще мога да си се оплаквам на воля.
Cat
*ралица,ай хоуп ю сии ит!*

Пууу.не мога си измисля никво заглавие половин час Very Happy направоо...

Иначе...почвам с оплакванията,ндааааа ;
Начи ...ся.
Имам утре тест по физика и до сега съм се бъхтала да науча колкото мога....щото нищо не вдявам напоследък.ма карай тва ще мине.Обаче утре имам и история и география и математика и английски и испански и по всичкото тва (без ае) трябваше да уча.Ииииииии до сега съм учила.Мдам.Да не повярва човек. poker face Ма така или иначе пак нищо няма да успея да направя....
А да.И да кажа ,че тая седмица освен теста по физика ,у срядата имам тест по БЕЛ Edd ФЪКИНГ ХЕЛ. Квооо иска тая да и знам сички подробности за новия и стария завет?! WTF мании.
А пък другата седмица имам тест по история,по-другата по география,после някъде края на май се пада класно по ИЕ ,после по математика и тест по биология ,след туй български класно и накрая английски.
АМА ЧЕ АЗ НАПРАВО ДА СЕ САМОУБИВАМ.НЯМА ДРУГ НАЧИН. 4503643L 4503643L
просто не е за думи...
апфффф.а забраих да кажа как не ми се ляга вечер да спяя и как не мога да се отлепя от леглото в 6 часа на сутринта.суперското положение Fap.


Последната промяна е направена от Алисън Вокил на Пет Юни 01, 2012 1:00 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down


A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Авг 11, 2012 6:55 pm

въй аз ш го изпусна щот имаме шитав апартамент и няя мога да го видя пък тия Персеиди ги чаках стана 1 месец.
БЪТ ДРУГАТА ГОДИНА.
иначе
БИЧ ПЛИЙЗ
мислех, че е очевидно, че не съм наред.
ТО ТУКА КОЙ Е НОРМАЛЕН?!
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Авг 11, 2012 7:00 pm

даа,тука сме все некви яки и осъмско луди хора. рофлрофл кво се слагам сама при яките. не е истина просто рофл
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Авг 11, 2012 7:02 pm

шшшшш ю ар осъм.
уи ноу дат
ю ноу дат
евритинг из куул
/след 12 някой трябва да ми слага приспивателно, щото откачам повече от обикновено. ОУ УЕЛ./
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Авг 11, 2012 7:08 pm

ъхъъ.
омг да. аз след 12 почвам да приказвам съвсем пълните глупости. което си е трагично,пред това,че през деня само глупости говоря. мда.тъй ще е. лол
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Авг 11, 2012 7:30 pm

да. определено да гледаш финалните речи на всички от каста на хп на последната премиера от миналата година в 2.30 не беше добра идея. в момента съм като чудовище. рева ,та се късам. нали... иииии не мога да спра да треперя.
сериозно,ТОЛКОВА МНОГО МИ ВЛИЯЕ ТОВА НЕЩО.
ииииииииииииииииии
да отбележа
ЧЕ
ХАРИ ПОТЪР БЕШЕ,Е И ЩЕ СИ ОСТАНЕ НАЙ-ВЕЛИКОТО НЕЩО В ИСТОРИЯТА.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Съб Авг 11, 2012 7:42 pm

poker face
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Авг 11, 2012 7:43 pm

не ми поукърфейсвай,че ти си виновна за тва. ти ми прати оня клип иии да. -.-
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Съб Авг 11, 2012 7:48 pm

poker face
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Авг 13, 2012 3:07 pm

омг навън е некво студено о.о ебати странно студеното е о.О ъъъъъъ.
да.
тая вечер ш се чете.
бичез.
и ш се седи на прозореца на студеното.
въй не. в момента съм с дълги панталони и жилетка о.о ай мийн дафък ?
ама е яко. (стига скоро пак да стане жега,че нещо... )
мдам.
ся ще ходя да си направя много чай/кафе. ма по-скоро чай. чай.чай.чай.
йеееееес.
а и вода много ш пия.
бът фък ит. обичам храната,кво да направя? не моа се откажа от нея. просто не моа. се едно да се откажа от въздуха,книгите,фенгърлинга,филмите и сериалите.. демек все едно да спра да живея. просто няаа как да стане.пък ако ща да дебелея. отказвам се веч. край. ш се харесвам такава,кват съм. и другите ш ме харесват ,щото съм яка пък.
мда. рофл мнол зех ,че си повярвах нещо. та.
само не знам какво да чета днес. или може да гледам спайдърмен,че нещо отдавна не съм го гледала (лайк седмица ,че и повече о.о) нечовешко е.
ама да. некво странно ми е ОТНОВО. лигаво? тъпо? ъхъ. всичко на веднъж. карай. манжда с грозде,ама да има.
уел ... фък.
~
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Авг 16, 2012 9:38 pm

4.30 ам.
оу лорд.
боли ме главата...яко.
ралица ме изостави.фък хър.
няма кво да правя,ма седя.
до сега гледах тя и той.мдааа.яки са,та поне ме разсмиват.
не ми се спи,ама ако не спре да ме цепи тиквата ш си легна.
може и да седя на прозореца и да зяпам.
може да чета (лол ноу)
днеска беше яко.
амм само ми е интересно нормално ли е да се чувствам така ;о ай мийн.имам чувството,че само аз така се чувствам.и в същия момент знам,че мнол хора така се чувстват.ама идк.
оу фък ит.
пие ми се 3в1. и ми се пуши.....ама да. скоро.
май ще лягам...и без това няма никой вече.. те само лудите седят всяка вечер до 5 ам. а.к.а само аз.ама да е яко. нали...
адиос~
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Авг 16, 2012 9:42 pm

'те само лудите седят всяка вечер до 5 ам. а.к.а само аз'
ТИ СЯ НАМЕКВАШ ЧЕ СЪМ ЛУДА ЛИ
въй как може. мислех те за приятелка, въй. *драматично въздъхване и ръка на челото, къз ай ем в испанска сапунка*
/не че не е истина, не съм си нормална бът ОУ УЕЛ/
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Авг 16, 2012 9:45 pm

рофлрофлрофл испанска сапунка вика рофл
не мааааа. нали са разбрахме,че си осъмска. ся..
рофл
пък и тука в тоя форум кой е нормален? рофл
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Авг 16, 2012 9:46 pm

ю'в гат а пойнт.
=.=

асдфгхйкл спойлера на подписа ти омг
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Авг 16, 2012 9:48 pm

i've always got a point.
бичез. о.О
омг да. гтннввгтжьаздомхяато ИТС АНДРЮ ФЪКИНГ ГАРФИЙЛД. итс дис пърфект хюмън биинг. итс..............ьяаотжгтнвамвфвнтгпхромфч
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Авг 16, 2012 9:51 pm

дали да не го извадя от спойлера?
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Авг 18, 2012 5:36 pm

да си легна рано,да си легна ранооооо...ама на.
не мога.
вчера в 5 чак легнах. и не можах да заспя,та зяпах якия таван и си размишлявах. мхм.
и станах в 2. пхах.
таа...не мога бе. не мога да си легна рано.
хем не ми се спи,хем си намирам все нещо да правя. и накрая какво правя? нищо продуктивно. ама да. нали... да има там.
фиу.
обаче днеска няма да кисна пред лаптопа до зори.
щее чета. да. не зная какво,но ще чета. и ще чета на отворен прозорец и ще ми е хладно. нищо,че като шумоли нещо навънка,аз изтръпвам и почвам да се паникьосвам. айм стронг,ай кен хендъл ит. йес.
и ще пия вода. много вода.
пък после като ми писне да чета,ще си пиша в тевтера,ала-бала.
и може да си пусна пак лаптопа да гледам нещо. ама може и с малко късмет да ми се приспи ;о (лол ноу уей)
ии да. т`ва е хд
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Juliet Simms Съб Авг 18, 2012 6:27 pm

Оо като каза "нищо продуктивно" се сетих за идеалния гиф:
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 5155855k
хДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДдд
Juliet Simms
Juliet Simms

Брой мнения : 326
Рожден Ден : 08.02.1994

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Авг 20, 2012 1:35 pm

да тоя гиф е точно на мястото си ;д
---------
та. имам си цяла кана чай. после може и 3в1 да си направя ,ще видим.
имам си ледена епоха да гледам.
ии ми е някво неспокойно ;о
идк уай.. просто ми е нервно....
изведнъж ми се догледа хп.. оу год,уай? пък и спн ми се гледа нещо.... и не знам. ужас.
нищо,сега ще си изгледам ледената епоха и ще пиша пост. после пак нещо ще правя,ш вииме. може да чета. а може и да блея по някви яки блогове и да слушам музика.
оф колко съм объркана.
=.=
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Авг 23, 2012 4:46 pm

да си кажа - не съм никакво шибано кошче за душевни отпадъци. търпя,търпя,търпяя,ама наистина много висок праг на търпимост имам,обаче като се надхвърлииииииииии. сяагсдзяжгтнсдзяц лайк. дафък бро? що на мене го казваш? що аз да ти оправям кашите? що? пхаха. оправяйте се и тва е. виктория не я търсете.
и още да си кажа,че ще си пречукам интернета. дааааааааааааааааа му се не знае и нещастния. само спира.
тъй.
мразя някой да ми се натрапва. мразя и да ми досажда,когато съвсем видимо показвам,че не ми се занимава. ама дааааааааа. тъпи хора колкото щеш.
ся ми е някво убито настроението. пхах. защо ли? то какво ли не мина през мене днеска? ай мийн... що да не кажеме на виктория кво ни тежи? и що не и се оплакваме цял ден? и що не си изсипеме глупостите на нея? ми дааа,кво ни спира? просто.....
и само да си кажа отново- няма да ходя да светя на никого. да правят квото знаят. нито съм им няква,нито нищо.
сега ми се пие кафе. и ми се пуши още. е поне днеска пуших малко,амаа да.
фък ит.
ся ще гледам някви филми и ще се филмирам. лол като че ли имам нужда да се вглъбя в няква история и да не мисля за нищо. ама нищичко. че днеска малко в повече ми дойде ;о
ии да. емиииииииииииииииии за четири дена ще си бъда само с тате а.к.а. самичка~ суперското е~ мдам.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Jennifer ♥ Чет Авг 23, 2012 6:18 pm

Викии <33 налии ти казах да не сее ядосвааш ;33 простоо .. ъм.. просто не се занимавай с тях.. ;о мхм. щоом се дразниш и ядосваш не си струва. <3
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Авг 23, 2012 6:39 pm

знаам Лид,знам.. просто трябваше и тука да споделя Very Happy
иначе ти благодаря <33
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Авг 24, 2012 8:25 pm

в 3.18 слушам музика,пия ледена вода и си ъпдейтвам инспирейшън темата.
мда.имам некви 3 седмици докато почнем дск,соуууу йес бичез.ще си седя до колкото искам.
и ще си гледам яки блогове и яки картинки и ще си размишлявам.
щото съм яка и мога.
е де да можех да си изляза на двора и да гледам звездите. оххххххх. фък ит.
тия три седмици тряа да са енджойабъл. ама мнол. щотоооо после цяла година шибано учене ;о йъп. нищо.
дай да мислиме за тая нощ. която почти мина,ама нали...има още време до 5-6 сутринта. рофл
обичам нощите. боже обичам ги ;о
спокойно ми е.тихо ми е. сама съм си,щото всички спят.и си слушам музика и ми е някво приятно.ся ще продължа да пускам картинки и да разглеждам блогове и да се кефя. ндааа.може и да попиша малко в тевтера. ще видим.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Пет Авг 24, 2012 8:27 pm

dissssssssssssssssss
dis so much it huuuurts.
дат'с да спирит.
3 седмици кеф.
После месец мъка.
рофлрофлрофл
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Авг 24, 2012 8:29 pm

рофлрофл
ми така де.
после ш му мислиме.
рофл
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Авг 27, 2012 6:34 am

авввввввввввв не. ненене. просто ;о
събуждам се и гледам през прозореца и кво да видя -тъмно ,мрачно и с вятър. ииииии е студено ;о ооооооомг ебати якото (от една страна) ии искам да изляза да му се порадвам на тва време.
от друга страна искам да се оправяяяяяя.
лайк.. поне още една-две седмици да е хубаво,че после...
ужас.
омг сега ми се чете. омг омг ебати якото ще е о.о
обичам такова времее яаногаявм
даже чай си направих. ментов. щото мога.
та днеска мога да излезна да се шляя из улиците,да си купувам разни неща,включително книги *__* мога да изнудя наще да ми дадат некви пари за книги. оу йес.
мога и да си седя вкъщи,да си чета,да разглеждам осъмски блогове,да пиша нещо.
абе кефя се.
ауууууууууу. май фийлингс.
май фийлингс.
джъст..
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 8 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите