The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
A smooth sea never made a skillful sailor. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
A smooth sea never made a skillful sailor. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
A smooth sea never made a skillful sailor. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
A smooth sea never made a skillful sailor. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
A smooth sea never made a skillful sailor. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
A smooth sea never made a skillful sailor. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
A smooth sea never made a skillful sailor. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
A smooth sea never made a skillful sailor. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
A smooth sea never made a skillful sailor. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 28 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 28 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

A smooth sea never made a skillful sailor.

+10
Juliet Simms
Ейвъри Еванджелин
Alex Dupre
Сайръс Гримел
Саманта Блек
Сара Крес
София Уайлд
Уилям Джърнингън
Амелия Понд
Алисън Вокил
14 posters

Страница 1 от 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Май 14, 2012 12:37 pm

Бляяяяяя.тъй,тъй.И аз да взема да си направя дневникус ,където ще мога да си се оплаквам на воля.
Cat
*ралица,ай хоуп ю сии ит!*

Пууу.не мога си измисля никво заглавие половин час Very Happy направоо...

Иначе...почвам с оплакванията,ндааааа ;
Начи ...ся.
Имам утре тест по физика и до сега съм се бъхтала да науча колкото мога....щото нищо не вдявам напоследък.ма карай тва ще мине.Обаче утре имам и история и география и математика и английски и испански и по всичкото тва (без ае) трябваше да уча.Ииииииии до сега съм учила.Мдам.Да не повярва човек. poker face Ма така или иначе пак нищо няма да успея да направя....
А да.И да кажа ,че тая седмица освен теста по физика ,у срядата имам тест по БЕЛ Edd ФЪКИНГ ХЕЛ. Квооо иска тая да и знам сички подробности за новия и стария завет?! WTF мании.
А пък другата седмица имам тест по история,по-другата по география,после някъде края на май се пада класно по ИЕ ,после по математика и тест по биология ,след туй български класно и накрая английски.
АМА ЧЕ АЗ НАПРАВО ДА СЕ САМОУБИВАМ.НЯМА ДРУГ НАЧИН. 4503643L 4503643L
просто не е за думи...
апфффф.а забраих да кажа как не ми се ляга вечер да спяя и как не мога да се отлепя от леглото в 6 часа на сутринта.суперското положение Fap.


Последната промяна е направена от Алисън Вокил на Пет Юни 01, 2012 1:00 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Пон Май 14, 2012 6:28 pm

Я, дневник. ХД
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Май 15, 2012 7:33 am

Мда ,дневник ;д
Та знач.Днеска станах у 6 часа WTF И като отидох на училище бях супер сдухана и аз не знам що ;д и като почна историята ,ми стана весело *мда ,аз го казвам и да ,и аз не го вярвам хД* ма тва след като господина свърши с изпитването без да е минал през мене. poker face Ии тва първи час става и аз се разлигавих.Ма така се разлигавих,че почнах да не знам кво приказвам и хората се чудеха кво ми е l0l
аа бтв да кажа и тук : кхъм. *казва го с дипломатичен тон* БОЙЛЕРИ ДИПЛОМАТ,ПЕТ ГОДИНИ ПЪЛНА ГАРАНЦИЯ. Laughing Laughing Laughing
иии тва моля ви са дойде от урока Laughing господина вика "еди кой си цар бил много умен и с дипломации решавам проблемите на страната бла блааа." и аз се обръщам към Жени (еднааа овцЪ) и и го изтърсвам тва нещо. При което и двете избухваме в некъв силен смях,а господина ни гледа накриво Laughing
Абе мани.
После цял ден повтарях тия бойлери poker face
И така.Минават двата часа история,после геото минава в още лигня и накрая ФИЗИКА.
Дава ми теста тая и аз "ДАФЪК?!" имаше главно шибани определения,ОПИТ дето не съм го чела изобщо ииии не го и написах ;Х и некви мижави други няколко неща ,дето и тях не ги направих както трябва.....та не знам.сигурно пак някоя ниска оценка.
ПИСНА МИ.
Тааа после кланата и класа ме изнервиха с тъпотията си.Ма мина ми..И после Богева влиза (тая по математика) и почва да ни вика как не сме искали да хоиме на екскурзия....ние най-много сме искали да отидем,пък сега сме се оттегляли.И ни викааа и ни се кара..И някой и казал,че имаме нова оферта..нашия клас о.О а ние не сме и чували за друга оферта.И и обясняваме целия клас ,че не искаме ,защото е само два дена -събота и неделя ии е колкото да отбием номера..тая вика "кво искате?! лагер ли да организираме?!" абеееее яя..да ходи да си гледа математиката Fire ChouChou
И после испански.....поне бързо мина ,пък и нямахме СИП заради съвета соуу не беше кой знае кво мъчение.
Обаче сега пак трябва да уча.По български.Фъъък.И да пиша есе.И да си подготвя една книга за представяне ,защото гениалността на госпожата се простира чааак до рубриката "Книгата,която прочетох" Е то хубаво,ама да не ни го дава всичкото на куп. fuuu

П.С.не четете ,ако не обичате да ви се оплакват.щото аз само тва правя derpina

Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 15, 2012 8:57 am

омеджи;
Рандъм факт - Преди си мислех, че с Амелия сте един и същи човек. И ся на моменти още се бъркам. Laughing Laughing Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Май 15, 2012 9:01 am

ДАФЪК!? Laughing Laughing Laughing Laughing
Мне.Молим те..недей ме обижда така.Аз нямам нищо общо с таз овца тъпа безподобна Laughing Laughing
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 15, 2012 9:03 am

ОМГ не знам що. Смисъл... Няк'ви сте ми много ПОДОБНИ. Laughing Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Май 15, 2012 9:06 am

МНЕЕЕ.как можа. леле. приемам го за обида туй. казвам ти. повече недей така.
Laughing Laughing Laughing
тя е ТЪПАК 2.разбираш ли кво ти казвам?! тъпак две ;д аз съм тъпак едно.ДЕМЕК > имаме много разлика. Laughing
оффф боже имам да уча по бел и правя всичко друго,освен да уча по бел Laughing и се лигавя.отново. въхх писна ми. poker face
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 15, 2012 9:20 am

Т'ва си е цял КОМПЛИМЕНТ. Laughing Laughing

SAME HERE. Омг имам няк'во есе да пиша, пъкк ме ме мързи да изкарам учебника ида го почна. meh. fuck that shit
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Май 15, 2012 10:41 am

Laughing
няяях.нях. и аз имам есе на супер осъмската тема "Предпочитам Ада заради климата,а Ада-заради компанията" Cat А госпожата като ни каза темата и вика "И се надявам в сряда другия път да се забавляваме докато ги четем есетата" и с няква такава..самодоволна усмивка хД та чак зловещо беше
лол. само чее така ме мързи да си мръдна пръста даже,чеее няма накъде.
meh ,пускам си нещо за гледане и вииж ти как уча fuck that shit
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 15, 2012 11:02 am

Аз имам на тема "Кое е по-нужно на човешката цивилизация - разумът или чувствата?". Бахти яката тема просто. poker face
Не че не знам на коя страна съм, ама няям нито мотивация, нито аргументи. fuck that shit

Вие имате яка госпожа, да не е като Хаджирачева *наща по БЕЛ*, дето ме натирва да чета речи насам-натам. Laughing

*якия момент, когато пиша есета на някви мотивиращи песни. ХДДДДДДДД*
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Май 15, 2012 11:15 am

алелее.аз ни аргументи имам,ни знам кво да пиша,ни нищо. то от мързел вече и мозъка ми отказва. ;хх
неее знам за ваш'та госпожа ,но има яко име Laughing Наща пък е .....нда...wait for it...wait for it....
...........
.............
.....................
ДОНКА ГУЦОВА.
Laughing Laughing Laughing
па мене никви песни не могат да ме мотивират да пиша есе Crying or Very sad хддд
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 15, 2012 11:22 am

Аз съм на уводааааа~ ХДДДДДДДДДДДД

"ДОНКА ГУЦОВА" ОМГ кърти. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
НИМОА. Laughing Laughing

На мен ми зависи и от настроението. Пък и от мелодията. Ако е няк'ва мудна такава, есе ще пиша след 20 години. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Май 15, 2012 11:32 am

ееееее глей бърза си Laughing още самооо..цяло есе ти остава да напишеш Laughing

ма най-якото име е тва бее..ти кво знаеш Laughing Laughing предстаааш ли си като са я викали кат` малка "Дончеее,ела тука мамее,Гуции ела тука" Laughing

Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Май 15, 2012 11:33 am

а пък аз почти винаги мноого бавно пиша есета...просто мислите ми са толкова яки ,че не мога да си ги подредя последователно и имам чувството ,че в главата ми е една топка от wibbly-wobbly ,shitty-mitty stuff. Laughing
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 15, 2012 12:01 pm

omg ама аз публикувах мнение. дафак. о.О

както и да е.
Аз обичкновенно като ги имам такива хвърчащи, за всяко пиша по едно изречение, събирам ги, разтягам ги едно хубаво, и се получава. ХДДДДДДДДДДДДДД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Май 15, 2012 2:47 pm

Охх божее....колко ми е...някво никво.СМЕСЕНИ ЧУВСТВА. В един момент се лигавя БИГ ТАЙМ и се хиля като идиот срещу телевизора/екрана на компа ,в следващия съм ядосана,после съм сдухана и така през сички чувства преминавам.Бахх и чувствата и чудото. Stressed Octopus
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Май 16, 2012 6:29 am

Алелелелеееллеле.Толкова ме дразнят тия хора ,че е за вярване..
И най мразя да ми се правят на яки некви пикли ии да ми вирват носове все едно са ебати кралиците.И е страхотно ,когато хората,които са ми били "приятели" уж,сега се държат все едно не се познаваме.И когато те имаха нужда,аз бях до тях и им слушах драмите и им помагах,а когато аз имам нужда от нещо,никой братче не го ебе.
Fire ChouChou Fire ChouChou Fire ChouChou Fire ChouChou fuuu fuuu
Еееее деба и тъпите пачаври.Вече всички са мъртви за мен. Край.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Май 16, 2012 6:33 am


Тая песен винаги ме успокоява.Некво странно влияние има върху мен о.О

Та даа. По-късно ако не ме домързи ,ще напиша кво стана днеска. ХД *не че някой ми чете дайърито де ,но аз обичам да си говоря сама Very Happy *
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Май 16, 2012 11:41 am

омеджи, как мой такива нещо. Говоренето сам със себе си е най-якото занимание. Слушай Станка. Тя го практикува редовно. Laughing Laughing
едит; омг ся като скролнах нагоре, видях, че си писала че ОБИЧАШ да си говориш сама. Тряя отида пак на очен преглед. poker face

-нИ сЪ притеснявай, аз чета де що има. Като буквена прахосмукачка съм. бръмммммммм Laughing -
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by София Уайлд Сря Май 16, 2012 11:44 am

ойх станке нимоа Laughing с тез твойти факсови ма съсипваш Laughing убисам lowe
иначе викинценценце, АЗЕ ТИ ГУ ЧИТЪ wait Smile
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Май 16, 2012 11:47 am

вее Станка напрал кърти, няя к'во да си говорим. Laughing Laughing

омггггггггггггггггггггг ся видях, че песента е Флорънс. ОМГГГГГГГГГГГГГГГГГГГг. На тая песен издивявах и се филмирах яко по едно време. tuzki bunny 1 Смисъл, мятане на коси, глави, ръце, пеене без/с глас (зависи по кое време на денонощието е). голяма раута. :lo:
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Май 16, 2012 11:50 am

ФЪК. 4503637A двама човека ми следят глупоститеее Dyinggg ши почина.чувствам се извества вече. Boogies frog l0l лелейй..недей бе хора,недейте..благодаря *дълбок поклон и махане като кралицата хДДД*

та да станеке ти не знаеш ма аз имам шизофрения или по-точно осемзофрения Laughing демек имам си осем личности у себе си и си общуваме нонстоп fuck that shit

беее никъв очен никво нищо,перкай си така и да не ти пука Laugh.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Май 16, 2012 11:51 am

Уилям Джърнингън написа:вее Станка напрал кърти, няя к'во да си говорим. Laughing Laughing

омггггггггггггггггггггг ся видях, че песента е Флорънс. ОМГГГГГГГГГГГГГГГГГГГг. На тая песен издивявах и се филмирах яко по едно време. tuzki bunny 1 Смисъл, мятане на коси, глави, ръце, пеене без/с глас (зависи по кое време на денонощието е). голяма раута. :lo:

мм чи къ? Laughing
аааа флорънс са велики напрао..няма кво да си говориме хД аззз вчера как бях издивяла иии се мятах насам натам докат слушам техни песни Very Happy и на фостър дъ пийпъл също хД
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Май 16, 2012 11:56 am

идИално, начи, мой чУвек си. Ш издивяваме заеднооооооо. ЙЕССССССССССССССССССС~~
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Май 16, 2012 11:59 am

нямаш пробуеми tuzki bunny 1
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите