The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

A smooth sea never made a skillful sailor.

+10
Juliet Simms
Ейвъри Еванджелин
Alex Dupre
Сайръс Гримел
Саманта Блек
Сара Крес
София Уайлд
Уилям Джърнингън
Амелия Понд
Алисън Вокил
14 posters

Страница 3 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Май 14, 2012 12:37 pm

First topic message reminder :

Бляяяяяя.тъй,тъй.И аз да взема да си направя дневникус ,където ще мога да си се оплаквам на воля.
Cat
*ралица,ай хоуп ю сии ит!*

Пууу.не мога си измисля никво заглавие половин час Very Happy направоо...

Иначе...почвам с оплакванията,ндааааа ;
Начи ...ся.
Имам утре тест по физика и до сега съм се бъхтала да науча колкото мога....щото нищо не вдявам напоследък.ма карай тва ще мине.Обаче утре имам и история и география и математика и английски и испански и по всичкото тва (без ае) трябваше да уча.Ииииииии до сега съм учила.Мдам.Да не повярва човек. poker face Ма така или иначе пак нищо няма да успея да направя....
А да.И да кажа ,че тая седмица освен теста по физика ,у срядата имам тест по БЕЛ Edd ФЪКИНГ ХЕЛ. Квооо иска тая да и знам сички подробности за новия и стария завет?! WTF мании.
А пък другата седмица имам тест по история,по-другата по география,после някъде края на май се пада класно по ИЕ ,после по математика и тест по биология ,след туй български класно и накрая английски.
АМА ЧЕ АЗ НАПРАВО ДА СЕ САМОУБИВАМ.НЯМА ДРУГ НАЧИН. 4503643L 4503643L
просто не е за думи...
апфффф.а забраих да кажа как не ми се ляга вечер да спяя и как не мога да се отлепя от леглото в 6 часа на сутринта.суперското положение Fap.


Последната промяна е направена от Алисън Вокил на Пет Юни 01, 2012 1:00 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down


A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Пет Май 18, 2012 5:56 pm

tuzkibunny
И ти в моя, ама се търпим някак... Е НА ТВА МУ СЕ ВИКА ИСТИНСКА ЛЮБОВ derpina
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Май 18, 2012 5:59 pm

не ридай,чедо мое..знаеш,че не те обичам Rolling Eyes
търпим се ,щото аз знам как да те бия та да се търпим Frog<3
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Пет Май 18, 2012 6:13 pm

you can be the bossa momma
rofl
Ох от скука почнах да се бия по главата ХД
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Май 18, 2012 6:15 pm

i can be the bossa rofl
мдаам.всички знаеме че имаш проблеми с мозъка,няма нужда да се оправдаваш с биенето tuzkibunny3
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Пет Май 18, 2012 6:17 pm

Днеска госпожата по био каза (макар, че си бях запушила ушите, че четох по бел ХД) чеее никотинът може да увреди паметта! Даааап... А много добре знаеш, че от алкохола умират мозъчните клетки.. Соу достатъчно умна съм си в такъв случай, гордей се deal with it troll p
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Май 18, 2012 6:20 pm

Laughing ебати вица. добре че не пия и не пуша бахму. poker face
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Пет Май 18, 2012 6:22 pm

В качествата на рибите имаше ли, че обичат да лъжат?
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Май 18, 2012 6:24 pm

не..тва им се подразбира на рибите i lied
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Май 22, 2012 8:06 am

Такааааам.Мили мои хора (които не ми четете дневникус,но нищо аз пак си ви обичам) дойде отново времето да се оплаквам.
Първо да почнем с нощтЪ. Тази пуста нощ. Начи лягам си аз като първия пич в 11 и половина и до 12 и нещо,един не мога да заспа.както и да е,с триста зора съм се унесла и по едно време се събуждам и леглото ми се тресе..без дори да се изправя,решавам че сънувам и се обръщам и продължавам да си лежа..след малко втори трус и аз викам "ооо тва само земетресение ще е" и станах.брат ми беше буден и си гушкаше котката и не смееше да мръдне милия.хванах го и викам "ай да ходим да видим мама и тате" и те се бяха събудили ма нали нащо семейство не е от най-големите паники ии те почнаха да ни успокояват "няма нищо вече,айде лягайте си"
е то хубаво ама аз не мога да заспяяяя.брат ми след 10 мин захърка,аз вися у фацебука и се чудя кво да правя..ни е да ставам,ни е да лягам..пък и ми стана някво лошо,задушно и не можах да си намеря място в леглото... тъкмо се бях унесла и към 4.30 пак ме разтърси. ебахму.не съм спала цяла нощ poker face
и ставам едвам едвам ,като пребита бях ииии се оправям нали..и само следя за някви новини по телевизията,в сайта на дск да не би случайно да ни пуснат почивка...НЕМА БРАТЧЕ. отивам в училище,държаха ни до 7.30 пред сградата ,щото се било още решавало дали ще учим..накрая кво? х*й. НОРМАЛНИ ЧАСОВЕ си имахме. и накрая останахме само 11 човека о.О ма питайте ме и мене що останах. ИДЕЯ СИ НЯМАМ.
ииииии никой не е спал изглежда.
пък сега да преминем към другия проблеееем.НЯМАМ ВРЕМЕ. за нищо хД тва щото само мързелувам и така ми минава цялото време... обаче сега осъзнах че водя около 9 РП-ТА.ВИЙ ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ КВА МАШИНА ТРЯБВА ДА СЪМ ?!?!
тооо за туй повечето хора ме чакат с дни обаче ша ма извинявате,душички fuck that shit не моа.имам да уча по сички предмети че сега след тая ваканция почва якото изпитване. иииии тряа излизам се пак хД и да си чета книжки,да си гледам разни филмчета,сериалчета ;д абе добре сме,ама ш се опраим l0l
таа така.друго друго...не се сещам.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 22, 2012 8:17 am

OMG bitch, не се оплаквай, важното е че си Ж И В А. Ама ха я, к'ви са тия раути.
омг
хд
ениуей,
Съъъщия мързел съм. Другата седмица имам две класни, ама още нито преговори, нито нищо съм почнала, да не говорим, че едната е по математика, пък там бъкел не фащам, ама да има. лол.
да.
т'ва беше.
Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Май 22, 2012 8:23 am

ЖИВА СЪМ,Я.
особа като мен ме умира бързо tuzkibunny2 хДДД
мааа то на кой му се преговаря сега,на кой му се занимава в тва лежерно,мързеливо,сладко време ииии сега като сме ваканция.
знам си аз,пак сички ще се бъхтаме последния ден poker face
или в случаите като мен,въобще няма да пипнат fuck that shit
иии да. не се притисняй бе душа,математиката не е важна Laughing омг.да.нищо де.аз разбирам по математика ии тъй. Laughing айм нот а селфиш пърсън,ай ноу.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 22, 2012 9:10 am

- COOL KIDS CAN'T DIE.
Laughing
ОМГ МИ ТЪЙ МИ.
смисъл
баш последния ден тука преди 5 дни почивка и ме кара да преговарям няк'ви раути. ужас.
То не че някой слушаше тая по Английски, ама ся. Very Happy
въх таз математика ми е ТРЪН В ЗАДНИКА. сериозно. Миналата година мнол я харесвах, щото я разбирах и госпожата можеше да обяснява. Ся.. Дръжки.

*лол, до ся подреждах. и още подреждам де. прая си списък на книгите. зат'ва се забавих. Laughing *
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Май 24, 2012 6:13 am

офффффофофоф ни знам ко да пиша.
дубле. начи ш си напиша кво имам да прая;
- да уча за класното по испански о.о фъкинг фък
- да уча за теста по география о.о фъкинг фък ъгейн
- да уча за теста по история ДАФЪК СЕ СЛУЧВА -,- отново тряаа уча,щото смятам че ниш не съм запомнила
- да чета
- да гледам ГоТ
- да пиша няколко поста (хораа,с които пиша ,не ми се сърдете...прая всичко възможно да се преборя с мързела и the lack of муза .. ) ебати обяснението ;д
- да си купя още книги
- да си сваля музика
- да си разчистя малко стаята. лол. we all know that's not gonna happen fuck that shit
- кво друго..кво друго...аа да. да си подредя мислите. шибаните мисли,които в последните дни нещо .....са се разбъркали. и то повече от обикновенно.
мдааа.туй то.айде стига толко.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Май 24, 2012 6:14 am

awwww, к'ви книги смяташ да си купуваш? Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Май 24, 2012 6:20 am

АЙ ХЕВ НОУ АЙДИА. Laughing
поукърфейс.поукърфейс. *Виктория се праи на яка* poker face
лол. некви яки тряа да са.ма се пак ш прегледам отново твоя списък,че миналия път нещо тряаше да правя и го забравих Crying or Very sad
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Май 24, 2012 6:24 am

rofl.
Аз постоянно прая няк'ви списъци за книги и после не купувам нито една. Яката раута. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Май 24, 2012 6:33 am

наали Laughing аз квот си наума да прая,после почти нищо не свършвам...обаче важно е да си си помислил,че ще го напраиш close enough
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Май 24, 2012 6:53 am

То т'ва само по себе си е цяла задача. Иначе имам двеста хиляди листи със задачи, свършвам дали има 10 процента от тях. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Май 24, 2012 10:51 am

индийд. Laughing

~~
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Май 25, 2012 12:51 pm

офф да. гледам всички са си захаресвали някой и само аз седя и гледам тъпо. никой не си харесвам.демн ит никой не ми хваща окото. дафък?
forever alone
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Саманта Блек Пет Май 25, 2012 1:05 pm

Алисън. написа:офф да. гледам всички са си захаресвали някой и само аз седя и гледам тъпо. никой не си харесвам.демн ит никой не ми хваща окото. дафък?
forever alone


e на мене един ми е хванал окото обаче е от друго училище Shocked уж харесвах един в до скоро обаче и аз нинам ;д пък и не ми е най-важното ся хд
тъй че съм в почти същото положение lowe
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Сайръс Гримел Пет Май 25, 2012 1:35 pm

АЗ също не харесвам никой! Smile Примирила съм се, че никой не ме заслужава и за тфа Laughing Зозо, ти спадаш към останалите хдд
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Май 25, 2012 2:20 pm

Саманта Блек написа:
Алисън. написа:офф да. гледам всички са си захаресвали някой и само аз седя и гледам тъпо. никой не си харесвам.демн ит никой не ми хваща окото. дафък?
forever alone


e на мене един ми е хванал окото обаче е от друго училище Shocked уж харесвах един в до скоро обаче и аз нинам ;д пък и не ми е най-важното ся хд
тъй че съм в почти същото положение lowe

Сайръс Гримел написа:АЗ също не харесвам никой! Smile Примирила съм се, че никой не ме заслужава и за тфа Laughing Зозо, ти спадаш към останалите хдд

йеееей.не съм сама lowe
Exited.
омг. точно.никой не ме заслужава. и аз постоянно тва си викам. deal with it troll p
l0l
та да.благодаря ви ,че не ме оставихте да си мисля че съм самичка в това. Laugh.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Alex Dupre Пет Май 25, 2012 2:35 pm

бляя...ми то и аз съм така ;дд
ще си тогедър форевър ъльонствамее Very Happy
Alex Dupre
Alex Dupre

Брой мнения : 3506

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Май 25, 2012 2:40 pm

точно ;д ще сме клуб "тогедър форевър алоун" tuzkibunny3
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 3 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите