The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 38 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 38 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

A smooth sea never made a skillful sailor.

+10
Juliet Simms
Ейвъри Еванджелин
Alex Dupre
Сайръс Гримел
Саманта Блек
Сара Крес
София Уайлд
Уилям Джърнингън
Амелия Понд
Алисън Вокил
14 posters

Страница 9 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Май 14, 2012 12:37 pm

First topic message reminder :

Бляяяяяя.тъй,тъй.И аз да взема да си направя дневникус ,където ще мога да си се оплаквам на воля.
Cat
*ралица,ай хоуп ю сии ит!*

Пууу.не мога си измисля никво заглавие половин час Very Happy направоо...

Иначе...почвам с оплакванията,ндааааа ;
Начи ...ся.
Имам утре тест по физика и до сега съм се бъхтала да науча колкото мога....щото нищо не вдявам напоследък.ма карай тва ще мине.Обаче утре имам и история и география и математика и английски и испански и по всичкото тва (без ае) трябваше да уча.Ииииииии до сега съм учила.Мдам.Да не повярва човек. poker face Ма така или иначе пак нищо няма да успея да направя....
А да.И да кажа ,че тая седмица освен теста по физика ,у срядата имам тест по БЕЛ Edd ФЪКИНГ ХЕЛ. Квооо иска тая да и знам сички подробности за новия и стария завет?! WTF мании.
А пък другата седмица имам тест по история,по-другата по география,после някъде края на май се пада класно по ИЕ ,после по математика и тест по биология ,след туй български класно и накрая английски.
АМА ЧЕ АЗ НАПРАВО ДА СЕ САМОУБИВАМ.НЯМА ДРУГ НАЧИН. 4503643L 4503643L
просто не е за думи...
апфффф.а забраих да кажа как не ми се ляга вечер да спяя и как не мога да се отлепя от леглото в 6 часа на сутринта.суперското положение Fap.


Последната промяна е направена от Алисън Вокил на Пет Юни 01, 2012 1:00 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down


A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Саманта Блек Вто Авг 28, 2012 9:39 am

ОМГ ЗНАМ, КАК СЕ ЧУВСТВАШ.
вчера беше тоооолкова яко времето.
и правих същите неща.
даже се скрих в една книжарница щото заваля и да.
НМДЙНЦКЙФНФВКФВ. обичам такова време.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Вто Авг 28, 2012 9:51 am

THIS ^
подкрепям и двете ви.
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Авг 28, 2012 2:11 pm

днеска беше яко хдд почти хд ама да.
купих си супер яките бухалиииииииииииииииииииии ~.~ едното-часовник ама такъв дето се носи на врата,а другото -просто колие. ебати осъмските. напраааал.
също си купих някъв як бански *_* йес бро.
тъй.. планирам за днеска да хвърлям игнор на по-голямата част от света и да седна да чета. пък за после планирам някъв филмов/сериалов/ маратон. още не съм оточнила какво ще бъде.
уи`л сий.
обичам бухалиииииии. и който има проблем с това,спокойно може да дойде до мен и да ме уведоми,за да му разбия мутрата. мхм. щот съм яка. и бухалите са яки. и щото мога си го позволя.
рофл.омг
идк.
единия бухал.
другия бухал.
НЕ СА ЛИ СЛАДКИИИИИИ lowe яуаожсгкдягтсдязоскщтнсдьцаз.
ся не се сещам повече какво да кажа,за туй- ай`л би бак.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Авг 28, 2012 4:12 pm

няяях,нях.
е тва е.
да си седиш по суитчер и много късо долнище на пижама,да ядеш соленки и да пиеш чай с брата.
много обичам такива моменти.
ятжсдяасожгтняздаожнт.
ама нещо не ми хареса книгата,та мисля да погледнам нещо.
ХП. йес.йес. тва ще да е.
хп бичееееееееееееееееееез.
shit just got real.
само да не гледам последния филм,че ще има РЕД СЪЛЗИ,РЕД СОПОЛИ. рофл
и после може до сутринта да гледам гг или тя и той.
йййййййъп.
ай регрет нотинг. deal with it troll p Fap.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Jennifer ♥ Вто Авг 28, 2012 4:24 pm

асдерфгхйкл
БУХАЛИТЕ lowe
ии ХП lowe омг от кога не съм го гледала. ;ооо
таааа. дфгхйк бухалииите. толковаа са адорабъъъл. lowe
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Авг 28, 2012 4:28 pm

nali nali naliiii asdftugaisfuguaiol tolkowa sa... iausdfgyuiao; <333
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Авг 30, 2012 3:56 am

тъй. омг омг часа. колко е часа. лелеле. днеска станах в 10. не може да бъде.
мдаам. сега трябва да се оправям,да събирам багажа,но вместо това аз съм седнала в хола,с цяла кана чай и бейкролс ии слушам музика хд. гууд.
трябва да си свалям и музика,че в тоя автобус ще пукна сигурно. ама да.. мързи ме.
бля бляя. няма да влизам във форума цяла седмица ;ооооо шок.
ох тоя чай не ми действа добре.пък и много е захаросан. да,оределено не трябва да давам на мама да ми прави чая =.=
ии един рп пост трябва да пиша... пф.
мързи ме бее. мързи ме да гледам.
и не знам какво друго да кажа. още спя сигурно ;о
мда. да заспиш в 4 и да станеш в 10 не е добра идея,ако се чудите нещо..
ама кво да се прави. . .
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Авг 30, 2012 12:39 pm

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Tumblr_m6s5tyHJBD1qbolt3o1_500
that bastard. ^

anyway.......
изтеглих си музиката,оправих си багажа,приготвих си всичко иии ся ми е тъпо.
фък.
омгомг още не мога да свикна на Ема. толкова е прекрасна и яаокясвнтп да,ама не е карън. ;о и няавдсантяваом
раздялата е тежко нещо.
мхм.
оф нещо щях да казвам,ама пак забравих.
както и да е.
някво ми е ... странно? идк. просто ми е странно.
лол. фък лоджик.
обаче обърквацията е голяма. и само некви разигравки. абеее кво да са праи. тъй ш е.
грррр.
о не. дебела съм. мноооого. надебеляла съм,ай ноу. обаче никой не иска да ми го каже в очите. уел.. фък дем. ще се стегна. не знам как,не знам кога,но ще се стегна. точка.
не искам да прекарам живота си мрънкайки,че съм дебела. искам да направя нещо по въпроса.
when someone tells you 'you can't' turn around and say 'watch me'.
нещо ми станаааааа. вдятаонядаогнтявм
нещо се сдухах и въодушевих едновременно. ;о
дафък?!
оф не мога.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Сеп 06, 2012 2:11 am

олииииииииииииии хора. треперя.
до ся съм седяла и съм реблогвала новата фотосесия на емка ииииииии съм ревала. и съм гледала нови снимки на карън и съм ревала.
нечовешкво е да ги обичам толкова много.
джъст ноу.
джийзъс.
не може.
ся още треперя и едвам пиша.
олииииииииииии толко е яко да си си вкъщи при лаптопа ;333333333333333333
асдосжкдзатнайцмз
ся нямам търпение да гледам дх. ма ме е страх да си го пусна,че да не свърши бързо.
два епа са амаа да.
асотжгтяднт оле майко.
господи.
обичам ема и карън. ако можех и двете за лик да сложа,ни ралица ще ме интересува,ни никой. рофл
тъй де
ОБОЖАВАМ ГИ.
и са толкова красиви,че нямам думи.
вие разбирате ли ,че като ги гледам и ми потичат сълзи от любов?!?!!?!
щото аз не разбирам.
нищо не разбирам.
и съм прекаресно оувърексайтед за да пиша каквото и да било за морето или да разказвам ,а-у.
после ако се поуспокоя мога да напиша нещо или да кача някоя и друга идиотска снимка.
тъй.
сяя понеже съм си вкъщи (още не съм се наяла кат хората ,за да си седна на компа) само по една тениска и бикини ,ще си напрая чай и ще гледам ДОКТОР ХУСТЕР. ЯЖСКДЗАЪТФНВМЪЙВНТФНВДЗДЖНТАЗОЖДВАНОЖЯАЗЖВНТАЖЦ0ЗДМНОКОЗДЦОИ;Щ
ЦЗЕВИШИЦЯАЗЕДЖСНЯЕЦУИЗДСТФЯ У;ЕИЦМПВНХЗЯЕМ ЛЛУЕИ;(ЧЦЭЦВ ;
~
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Сеп 10, 2012 1:50 pm

въй. от кога не съм си ъпдейтвала дневника ;о
интересно.
мда.
така.
ся пия чай и се хиля на прегракналия глас на брат ми.
също така разглеждам разни картинки в тъмблр и се кефя.
трябва да си направя нов блог,щото отдавна се каня. амааааа... кога ли ще стане.
абе може и да стане. после ако ми дойде музата.
омг да.
чете ми се. и ми се гледат филми и сериали.
не искам училище. просто не искам.
бай дъ уеййй. мнол си се кефя на авааааа~~~~ и еммка ,която толко обожавам. лелеле днеска вуйчо ми я вижда (ема нали) и вика "много грозна тая бе". вярвайте ми,очите щях да му издера.
джъст.. ноу.
ема грозна? да,все едно да кажеш,че земята не се върти.. нали..
-.-
оффффф. някво ми е мнол такова СТРАННО.
хем ми е уютно и приятно,хем ми е някво нервно по няква незнайна причина ;о
ох и толкова неща съм изоставила.. трябва да почна пак да се занимавам.
ох.
ох. тежко е.
а! и още нещо - има толкова неща,които искам да работя и да уча,като завърша,че просто гьядьясаотжгьдяцов.
искам. толкова искаааам. ама не мога да уча няколко неща едновременно.damn it.
и съм толкова объркана. сириъсли.. на моменти изобщо не знам коя съм и какво искам,а други моменти просто ЗНАМ.
идк. итс джъст..............объркващо.
щото не съм като другите хора и просто да кажа ЕЙ ТВА И ТВА ЩЕ Е. не.никога.аз все трябва да съм това и онова и по-другото и така... от всичко трябва да опитам. и всичко да науча. и всичко да знам.
уел фък ю,виктория.
work it out.

-----------------------
неловкия момент,в който си говоря сама на себе си и си се упреквам. йес.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Сря Сеп 12, 2012 1:01 pm

есента идва. даже вече е настъпила.
и това ме прави някак тъжна. но и някак щастлива. обичам есента.обичам я толкова много. но с есента настъпват и промените. свършва лятото и започва "сериозния" живот.
меланхолията ме обвзема. ятафгтяаонтгнявч
и в същото време някакъв вид вълнение. не за училище,не,просто за .. есента. за хладното време,чай,кафе,падащите жълти листа,пуловери,есенна мода,цялата тази уютна картина,която есента създава. като видя това в съзнанието си и ми става някак си приятно. и тъжно.
цяло лято прекарах в мисли. вглъбена в моите си неща. самозалъгваща се. но ето ,че лятото свърши и трябва да спра с това. трябва да продължа напред. лятото беше хубаво.да.по-хубаво от предишното,определено. и доста по-полезно и променящо.
лятото всичко е окей,но настъпи ли есента,ме обвзема това чувствооо. промяната на сезоните ми влияе. от една страна хубаво,от друга- не чак толкова. но факт е,че ми влияе. не знам само с мен ли е така..агх.
мислех,мислех,мислех и не можах да го измисля. просто винаги си мисля. може би никой не знае всъщност какво се случва с мен. да,може би. защото то е вътре в мен...в мислите,в чувствата,в съзнанието ми. не е в постъпките и държанието ми. а може и да е,не зная. само знам,че се променям,бавно и незабележимо. винаги съм се стремяла към промяната,но тя винаги ме е плашела. рано или късно,обаче,всичко омръзва и нищо никога не е вечно. така ,че промяната е неизбежна. но,по дяволите,не винаги е приятна.
dafuq did i just write?!
oh,wow.don't mind me. you are perfectly welcome to ignore that.
та от цялата тази работа извода е,че с есента идва и това ме прави тъжна и щастлива едновременно.
i guess..i just needed to say that.
хохо
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Вто Сеп 18, 2012 4:41 pm

да ,определено училището не ми влияе добре.
отново се почва пак същата история.
а не искам.
наистина не искам да се повтаря.
обичам есента.да. но в комбинация с училище е ужасна.
фък.не знам защо толкова ме депресира тва дск.
нищо конкретно не е.
джъст.....
джийзъс.
толкова ли съм тъпа?
през лятото бях толкова щастлива и не мислех за тия неща.
а сега кво? пак почнах....
ох не знам.
трябва да се променя.
да почна да мисля по-позитивно и да се раздвам на всичко.
да не гледам лошите работи.
и по този случай сега ще си прекарам нощта в четене на вдъхновяващи работи,слушане на яка музика и разглеждане на осъмски блогове.
после може и да попиша във великия си тефтер.или да напиша нещо друго.
просто ми трябва вдъхновение.
може и да разглеждам разни есенни колекции.
ще видим.
нощта е пред мен.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Сеп 20, 2012 5:39 pm

виктория току що видя,че някой се е регнал с Мат Боумър.
ОУ ЕМ ДЖИ.
авнотфгт
аонттфо
ж;(чфмгцз-
мжгз
чмлфв
ф(чбжм
фбожмлч
аоччъ(
окей.
айм дън.

тааа.. никой не влиза във форума,камо ли в моя дневник,но пък да си се изкажа хд
осъзнах някои неща.
да,наистина.
и трябва да спре да ми пука.
за всичко.
просто....трябва да си избия някои мисли от главицата и да си живея живота.
тъй.
ама..не знам.
ъф.. тъпо е.
не мога да се изкажа ии да.
както и да е.
чете ми се. много ми се чете.
фъкинг.....фък.
мога ли просто да обера книжарница? такаа..случайно?
щотооооо. имам спешна нужда от книги. много книги.хубави книги. любими книги.отпускащи или пък не чак толкова. просто искам
К
Н
И
Г
И
.
да. тва е.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Съб Сеп 22, 2012 7:11 pm

holden caulfield, you bastard.
=.=
що тряа ме депресираш? а защо ми трябваше да почвам да чета Спасителят в ръжта онтово? и то посреднощ.
оу уел.
фък.
ся съм депресирана as hell.
whatever..
поне ми се доспа. това е хубаво. само 2 часа е. може случайно да се наспя като хората ,поне веднъж. може..
okay now.
~xoxo
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Сеп 28, 2012 4:41 am

олеееееееее ;о виктория от кога не си писала тука о.О засрами се.
тъй.
начииииииии от тоя форум някви смесени чувства получавам. и не ми харесва. липсва ми. щото няма толко активност ии и и и потребителите се забраихме. (поне мене ме забраиха де...) ама никой няма време,знам. . .
ФЪКИНГ СКУУЛ ЕНД СТЪФФ.
-.-
нда. ся ми се пие капучино и ми се пуши,ма ме мързи да се добера до чантата. пък капучино няа как да си направя такова ,квото искам. та да... и ям си грозде и съм си се потопила в някаква носталгия по отминалото лято. лол как звучи само.
ии ъм. остава ми малко време до дск,тъй че ще го оползотворим като гледаме рандъм неща.
wo-hoo.
чете ми се,по дяволите. ама се не остава време да ходя да си купя книга. КНИГИ,всъщност. ма и пари няма. тряа да почна да си спестявам. уел фък. как да си спестя,като все нещо тряа се купува? всеееее за нещо ми трябват. то не е ли дреха,то не е ли някоя друга простотия,то не са ли подаръци.
лайф`с тъф.
индийд.
сега ще гледам нещоооо. но какво -не знам ;о
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Кристин Рейнс Пет Сеп 28, 2012 4:45 am

Не тъжиии Bear Hug Bear Hug хд
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Сеп 28, 2012 4:51 am

Bear Hug
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Winter. Пет Сеп 28, 2012 4:56 am

викииии аз не съм те забравилаа <3333333644862 tuzkibunny3 lowe
трябваше да го кажаа ХДД
иначе като минат входните пак ще си влизам рофлрофл и ще ти досаждам, пишейки ти по скайпа Very Happy lowe
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Сеп 28, 2012 5:10 am

ооооооооооооооооооооооооооо прекрасната ми тя lowe lowe ами аз одеве ти писах по скайпа,ма ти беше извън линия.. ще чакам аз да минат входните пак да ми пишеш ,че ми липсваш вечее ;хх lowe lowe lowe
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Окт 08, 2012 2:18 am

ох ,тъжно е. почти вече не влизам тука. и имам зарязани рп-та и от алисън,и от шейн. хората ще ме прощават,ама нямам време ,пък и муза. ииначе така ми се искаа да пиша ли,пиша рп-та ;х

та. не пиша в дневника си само за тва хд
днеска
официално
е
хладно.
и аз
си нямам
на представа
защо
съм толкова
щастлива.
сериозно. . . .
ебати якото е ьяжгтянаднмв
ай миййн. обожааааааавам го това време. не знам защо.
начи както обожавам лятотот и топлото време,така обичам и това ;о
виктория,странна си.
лол. да
нищо.
ся ще си направя чай и ще пияяяяяя~
добро утроооо есен.
хохо
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Чет Окт 18, 2012 5:31 am

и форуми изоставих,и герои ,и рпта и всичко.
направо ми писна.-
агххххх
искам ваканция.
една седмица поне. и още една да си науча всичко,дето тряа си науча
-.-
щото не става така
времето е ебати якото сега ,а аз трябва да вися в дск и да си удрям главата в чина в продължение на седем мъчителни часа.
вместо да си седна в някой парк и да си чета...
щото ТРЯА СЕ УЧИ.
фък дат.
искам да чета.
да пиша.
да снимам.
да гледам.
да жфжгнвжрхяамдов
ох..
и трябва да спра да ям.
и да почна да спортувам нещо или да се запиша на нещо..
фък
остават ми 10 минути докато тръгна.
а не искааааам.
писна ми от всички в тва училище,от мазните им,преструванчески физиономии и лигави усмивки. писна ми от курвите ,дето се бутат навсякъде,писна ми от "яките" дето не признават никого,освен себе си.
they can all get fucked.
тъй. просто искам нормални хора ,с които да мога да водя нормални разговори и да ми е приятно.
and here comes the feeling...
самотно ми някво. от където и да го погледна,ми е съмотно. не знам..
бляя. уатевър.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Сайръс Гримел Чет Окт 18, 2012 7:03 am

ВЪЙ МРАЗЯ ТА!
Сега и сикам искам да чета,. пиша, снимам, гледам и седя в някой парк >.>
Иначе, ай ноу дат фийлинг, нигга.
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Амелия Понд Пет Окт 19, 2012 3:08 pm

Алисън Вокил написа:самотно ми някво. от където и да го погледна,ми е съмотно. не знам..
поправям;
самотно*

доволна?
much? йеа
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пет Окт 19, 2012 6:11 pm

----------------
виктория е най-голямата глупачка на тази вселена.
най-голямата.
и като казвам НАЙ ,имам предвид НАЙ.
глупава,наивна,смотана глупачка.
ама естествено,че така ще стане.
естествено.
до сега вече трябваше наизуст да съм научила как се случват нещата. просто защото винаги става едно и също,едно и също..
и аз винаги съм изненадана,сякаш предишния път не е била съща историята..
абсолютно тъпа съм.
и абсолютно си заслужавам всичко.
щото и аз тъпата все същото си върша и то все се получава наобратно и аз пак си повтарям рутината и накрая кво? рева.
щото само тва мога.
рева. и се свличам по пода и рева. и се просвам на леглото и рева. нали..
осъмнес.
искам нещата да се променят. искам АЗ да се променя първо. ма като гледам как е тръгнало,ще съм си все същата и следователно нещата ще са си същите и така докато накрая не реша,че е време да се свършва.
всеки божи ден се убеждавам,че не съм създадена за тоя свят.
наистина. не съм. не мога да живея в него. прекалено е объркан,прекалено много неща има,които не разбирам,а дори тези,които разбирам,ме объркват. лол обърках се.
красив е живота,да. но и същото толкова тежък и брутален. и "реалността" те блъска в лицето като остра миризма и ти си ококорваш очите,след което се чудиш какво току що е станало. мда.
о ,живота е толкова красив. но и разрушителен.унищожителен. "Beauty is a destroyer" не е казано случайно..
страхотно съм объркана. и страхотно се мразя и мразя всичко около себе си. просто мразя. (а едновременно с това обичам.колко странно е това?)
край? има ли край? ще видим. вероятно. най-скоро трябва да дойде краят. трябва.
ще чета сега. да. ще чета на загасена лампа,само на включено фенерче,чиято мъждива светлина не е особено достатъчна да освети книгата ми,но уат дъ хел, та ще чета. и дано се успокоя,защото в момента ръцете ми треперят. и дано успея да си легна рано... ай мийн преди 3.
да,тва е.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Алисън Вокил Пон Ное 26, 2012 3:47 am

УАТ?! Виктория не е писала в дневника от 20 октомври? уат`с хапенинг? бро?
о.О
ениуей....
оф. съвсем престанах да влизам по форуми. ай мийн... не съм писала рп ин лайк... месец,два?! ужасно е. амаааааааааа нито време имам,ни муза,ни някво желание да пиша в момента. убито ми е едно,де да знам.
само знам,че обичам коледа.и обичам музиката. и обичам да чета. и да гледам коледни филми. и снега обичам. и студа,въпреки че все мрънкам. йтъяаватожздадов искам да идва коледааааааааа. боже не съм била толкова ентусиазирана за коледа от лайк.. като малка? идк. ама просто тявдтяавожгавд. и коледни лампички,елхички,кафе,какао,капучино,чай,чай,чай,чай.омг чай. омг и яки чаши с различни картинки по тях. омг и коледни пижами.
И ОУ ГОД. някой,плиййз,да ми купи такива пуловери. искам да облека такъв пуловер на бъдни вечер. омг тяанвогвдэлсаотжсва дис. ,енд дис.
яаонявгожфсвряаожстзтаожцфтзядаймэ. итс хевън.
бич,имам пуловери,но с такива шарки точно нямам. и омг трябва си купя сума ти неща- книги,дрехи,шал,разни подаръци а-у.
яаотггяадогвхазоманъ
няква съм супер ентусиазирана,нищо че нямам пари. лол
аааааа пък за настроенията си няма да говоря. по едно време съм депресирана,после съм на върха на щастието,после съм нормално,после съм аогнвгаождацайтьяцаон;юч. кой кат` мене!?
джъст.
но не знам кога пак ще се завърна по форумите. което е тъжно. бът оу уел.
иииииии сега учиме хамлет. и шекспир. и просто трябваше да отбележа това. лол


gosh,your lips look delicious.
ляляляляляляля.
омг мразя глий,но джъст тяхната версия на тая песен най-много я обичам. и обичам песентааа. атовдатосваоцайтцуятцтмц
а междудругото вчера гледах Сам Вкъщи 2. обичам този филм,литерали. Ню Йорк? обожавам,значи. значи,смяла съм се,ревала съм. до 2 го гледах. щото просто съм яка и къз ай кен. и като се сетя как като малка го гледахх.авввввввв
освен това,да споделя,че от месец вече чета Гордост и предрасъдъци на английски,но все го зарязвам,защото просто почвам други книги. Общо взето на Касандра Клеър ,де. Господи поредиците Адски устройства и Реликвите на смъртнитеее. А Гордост и предрасъдъци е страхотна,но просто е на английски и въпреки че съм добра по ангийлски и не ми е проблем да чета,много ми е тегаво и бявно някакво.. не зная. янагоздяаотжцяаожсазм чета Град от кости омг. ттолкова време я търсих таз проклета книга. цяла година сигурно има. и накрая я намерих ей сега в петъка и вече съм на втората част от книгата. а и нямам търпение да излезе Принцеса с часовников механизъм. само не ми се мисли,че като се сетя колко време чаках Принцаа..
та тъй. изоставям ви. мога от време на време да влизам да видя какво се случва и да пусна някой и друг пост в спама,но толкова... рп-та в скоро време няма да пиша. а и да,извинявам се на всички,които съм зарязала.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

A smooth sea never made a skillful sailor. - Page 9 Empty Re: A smooth sea never made a skillful sailor.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите