The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
..♥~♥~♥.. - Page 4 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
..♥~♥~♥.. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
..♥~♥~♥.. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
..♥~♥~♥.. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
..♥~♥~♥.. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
..♥~♥~♥.. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
..♥~♥~♥.. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
..♥~♥~♥.. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
..♥~♥~♥.. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

..♥~♥~♥..

+11
Vanessa Swan.
Натаниъл Рочестър
Alex Dupre
Jennifer ♥
София Уайлд
Isabelle.
Сайръс Гримел
Lydia Wickham.
Амелия Понд
Lindsay Clark
Карена Блу.
15 posters

Страница 4 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Фев 14, 2012 10:48 am

First topic message reminder :

Хо-хо-хо.
Вие в момента сте в дневника на една F.r.i.e.n.d.s. маниячка. lowe Sara smilie Smile Не,не,сериозна съм, О lowe Б lowe О lowe Ж lowe А lowe В lowe А lowe М този сериал.
..♥~♥~♥.. - Page 4 4401353A
..♥~♥~♥.. - Page 4 4401355x
//За протокола-О lowe Б lowe И lowe Ч lowe А lowe М и Малки Сладки Лъжкини. хД lowe //
Та,най-важното.. По-късно ще пусна пост описвайки този трагичен,наистина тъжен за мен ден. Crying or Very sad .. lowe lowe Smile


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Апр 17, 2012 9:47 am; мнението е било променяно общо 5 пъти

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down


..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Сря Мар 14, 2012 3:12 am

Имам мисия.хДД Да забравя П.Защото ми писна да се хабя за него,а на него дори да не му пука за мен.Странно е това внезапно мое решение,но просто ми писна.Искам да изтрия всички постове за него и просто да го разкарам от живота си.Ама не може.Все пак сме от един клас,едно училище.Ама повече няма да пиша за него.Е,дори и той да не знае..изгуби и мен,и Я.,която му каза,че го харесва,а той постъпи с нея по същия начин/ама май я харесва/.Явно е кретен.Ами той губи.Всъщност,тази седмица ми е някак по-леко в това отношение.
Днес-тест по математика..Неземно много благодаря на умните прекрасни хора от тук,който ми помогнаха със задачите.<3 хД <3 Ако изкарам шестичка,ще съм най-щастливия човек на света.А точно сега ми трябва шестица.Мнооого. И по физика трябва да да изкарам поне две шестички.И една по бел.И една по биология,история,география.Мдаа..хД Много шестички ми трябват.
Тъъй.Ами това е. Owl Pink Sun


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:38 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Мар 15, 2012 6:20 am

Гледах 24 епизод на МСЛ. Омггг. Омггг blink Супер мега яко и интересно. lowe
Омггг,като бяха в онзи магазин за куклите първия път и онова малко момченце Сет/Сел,Сил..нещо от този род/ се появи..Омгг,настръхнах.Тези кукли са супер зловещи.Имам една подобна на село.Трябва да я скрия,понеже ще ми изкарва ангелите. После..Когато Хана,Емили и Спенсър отидоха да търсят Сел..И се чу онзи ужасен зловещ глас. Настръхнах,направо се стреснах.И после откриха куклата на Алисън и всичко запада..Бях ужасена.... И какво излезе?! Джена вижда?!Джена!! Вижда!! Омгг. Ии арестуваха Гарет.Амаа не е той убил Али.Всъщност мож еи да е той.. Ама нито той,нито Мелиса,нито Джена са А. Някой друг трябва да е.Нямам търпение да излезе последният епизод. Да разбера кой е А. И всички мистерии да се разгадаят. lowe Sun

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пет Мар 16, 2012 2:54 pm

Здрастии. Smile
Тъй.Супер изморителна седмица.Направоо..уфф. Днес се събудих,болеше ме гърлото и сега още леко ме наболява.И преди бях два пъти така за по ден.Ама не му обръщам много внимание.Имам чувството,че след като изключвам от живота си и забравям П./почти нямам успех. ;д ;х/ няма какво да пиша. 0.о. Мда. Тъй.Утре мама има ден ден.
А аз съм на състезания.По всички предмети,в едно.Щастиее.Пак трябва да стана в 7 и нещо.Ужас.Мега много ми се спи.Ама ставам.Може да изкарам по чудо някоя шестичка.Мда.
Тъъй..Ами това е.Да.Колко малко остава до изпитите. Edd Ужас. .. Въъй,чак сега забелязвам едно момче от дск.Омггг.Да.Стига,няма да пиша за това.Само можем да с енадяваме,че ще се паднем в една стая на състезанието и още разбера как се казва.Мда. ;дд
Тъъй. Сега,по заръка на майка ми,трябва да съм завита и на топло,че да може утре да съм на шест.Мда.Тъй че спирам да пиша и изчезвам от темата.

Бту, искам отново да си сменя името на дневника.Предложения за ново име? bounce

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Мар 19, 2012 1:25 pm

Аз съм толковаа шантава. Boogies frog Cat l0l На моменти се учудвам от самата себе си.Мда.
poker face
Тъй. Госпожата по физика е ужасна.Изпита ме,справих се перфектно *все пак учих много по физика*,уж изпитването беше за шест,обаче, тя не иска да ми я пише!!!! Fire ChouChou Fire ChouChou Fire ChouChou Ужас.Това до такава степен ме вбеси,че се разкрещях по средата на коридора и всички ме гледаха.Чудо голямо.После ми трябваха няколко минути и се съвзех. Ядосах се,понеже прекалява и продължава да се държи гадно с мен,въпреки че седя на първия чин,имам всичко нужно за часа,пиша,учавствам в час,не говоря,имам домашни..Мда.Мога да изпиша романи по този въпрос.Да е ясно,госпожата е зла. close enough
Тъй. Иначе..Мда,най-добрата ми приятелка пак е на дск Exited. *И имам безплатни минути към нея и мога да и' звъня!! Exited. * и се смее всеки път,когато П. говори с мен *Цяло междучасие!!Си говорихме.Ужъъс,нищо че през цялото време се усмихвах..Беше забавно.Иска ми се да се ударя ;l* Мда. Супер гадно,едно друго момче не мога да засека дори в коридора за минута,освен само за поглед.Ъх.Мда.Добре,че в сряда имаме общ час по физическо.Йей.
Ще имам четворка по химия,сигурно,издъних се на теста *Беше трудно!!*.Лошо.. Ама по-зле в момента е проклетата физика. А по литература се справих прекрасно.Сигурно ще имам добра оценка.Чакам да ми върнат теста по мат.Сигурно ще имам добра оценка.Справих се перфектно.
Имам няколко цели,който трябва да съм изпълнила до започването на априлската ваканция.Тоест,имам 16 дена *повече са до ваканцията* през който да ги изпълня.Ама ще го направя. Sun
Сега ще се пораздвижа.Танци.Нищо че не мога да танцувам добре.Ще си подскачам лудо,докато си пея. boogie


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:39 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Jennifer ♥ Пон Мар 19, 2012 1:32 pm

Горката Sad Owl , много мразя такива госпожи, направо ужассссс.... Scared ChouChou с мен е таак по химия- мрази ме и не иска да ми пише 6тици дори да и кажа урока на изуст.... Crying or Very sad wait
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Мар 19, 2012 1:37 pm

Jennifer ♥️ написа:Горката Sad Owl , много мразя такива госпожи, направо ужассссс.... Scared ChouChou с мен е таак по химия- мрази ме и не иска да ми пише 6тици дори да и кажа урока на изуст.... Crying or Very sad wait
И аз ги мразя. Sad Ама такива има много. Тази по физика е най-тежък случай,миналия път пак беше подобно с тетрадката-имах всички чертежи и планове,ама не *Тя не ги ли вижда,не вижда ли,че са същите като тези,който черта?!*.. Ауу..
--По химия е много трудно,ама ние там поне имаме свястна госпожа,макар че много изпитва и доста вика.
Sad Тази по физика очевидно ме е нарочила.Ама нищо,аз на пук на нея ще се справя на тестовете. close enough

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Jennifer ♥ Пон Мар 19, 2012 1:40 pm

Карена Блу. написа:
Jennifer ♥️ написа:Горката Sad Owl , много мразя такива госпожи, направо ужассссс.... Scared ChouChou с мен е таак по химия- мрази ме и не иска да ми пише 6тици дори да и кажа урока на изуст.... Crying or Very sad wait
И аз ги мразя. Sad Ама такива има много. Тази по физика е най-тежък случай,миналия път пак беше подобно с тетрадката-имах всички чертежи и планове,ама не *Тя не ги ли вижда,не вижда ли,че са същите като тези,който черта?!*.. Ауу..
--По химия е много трудно,ама ние там поне имаме свястна госпожа,макар че много изпитва и доста вика.
Sad Тази по физика очевидно ме е нарочила.Ама нищо,аз на пук на нея ще се справя на тестовете. close enough
Ъхъ.. по физика нищо не схващам, иначе какво стана с онова контролно... хД Laie
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Мар 19, 2012 1:49 pm

Jennifer ♥️ написа:
Карена Блу. написа:
Jennifer ♥️ написа:Горката Sad Owl , много мразя такива госпожи, направо ужассссс.... Scared ChouChou с мен е таак по химия- мрази ме и не иска да ми пише 6тици дори да и кажа урока на изуст.... Crying or Very sad wait
И аз ги мразя. Sad Ама такива има много. Тази по физика е най-тежък случай,миналия път пак беше подобно с тетрадката-имах всички чертежи и планове,ама не *Тя не ги ли вижда,не вижда ли,че са същите като тези,който черта?!*.. Ауу..
--По химия е много трудно,ама ние там поне имаме свястна госпожа,макар че много изпитва и доста вика.
Sad Тази по физика очевидно ме е нарочила.Ама нищо,аз на пук на нея ще се справя на тестовете. close enough
Ъхъ.. по физика нищо не схващам, иначе какво стана с онова контролно... хД Laie
И аз предните уроци не ги схващах,ама последните няколко ги разбрах.xDD С контролното..Ами чакам да ни го върнат,още не го е проверила госпожата. Ама аз имах всички задачи и ми се паднаха точно тези,които ти и Вики бяхте решили. hoory И най-спокойно тайничко си ги преписах. Smile И би трябвало да имам 6.

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Jennifer ♥ Пон Мар 19, 2012 1:52 pm

Карена Блу. написа:
Jennifer ♥️ написа:
Карена Блу. написа:
Jennifer ♥️ написа:Горката Sad Owl , много мразя такива госпожи, направо ужассссс.... Scared ChouChou с мен е таак по химия- мрази ме и не иска да ми пише 6тици дори да и кажа урока на изуст.... Crying or Very sad wait
И аз ги мразя. Sad Ама такива има много. Тази по физика е най-тежък случай,миналия път пак беше подобно с тетрадката-имах всички чертежи и планове,ама не *Тя не ги ли вижда,не вижда ли,че са същите като тези,който черта?!*.. Ауу..
--По химия е много трудно,ама ние там поне имаме свястна госпожа,макар че много изпитва и доста вика.
Sad Тази по физика очевидно ме е нарочила.Ама нищо,аз на пук на нея ще се справя на тестовете. close enough
Ъхъ.. по физика нищо не схващам, иначе какво стана с онова контролно... хД Laie
И аз предните уроци не ги схващах,ама последните няколко ги разбрах.xDD С контролното..Ами чакам да ни го върнат,още не го е проверила госпожата. Ама аз имах всички задачи и ми се паднаха точно тези,които ти и Вики бяхте решили. hoory И най-спокойно тайничко си ги преписах. Smile И би трябвало да имам 6.
Оххх данооо. Troll Face
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Мар 19, 2012 1:53 pm

Jennifer ♥️ написа:
Карена Блу. написа:
Jennifer ♥️ написа:
Карена Блу. написа:
Jennifer ♥️ написа:Горката Sad Owl , много мразя такива госпожи, направо ужассссс.... Scared ChouChou с мен е таак по химия- мрази ме и не иска да ми пише 6тици дори да и кажа урока на изуст.... Crying or Very sad wait
И аз ги мразя. Sad Ама такива има много. Тази по физика е най-тежък случай,миналия път пак беше подобно с тетрадката-имах всички чертежи и планове,ама не *Тя не ги ли вижда,не вижда ли,че са същите като тези,който черта?!*.. Ауу..
--По химия е много трудно,ама ние там поне имаме свястна госпожа,макар че много изпитва и доста вика.
Sad Тази по физика очевидно ме е нарочила.Ама нищо,аз на пук на нея ще се справя на тестовете. close enough
Ъхъ.. по физика нищо не схващам, иначе какво стана с онова контролно... хД Laie
И аз предните уроци не ги схващах,ама последните няколко ги разбрах.xDD С контролното..Ами чакам да ни го върнат,още не го е проверила госпожата. Ама аз имах всички задачи и ми се паднаха точно тези,които ти и Вики бяхте решили. hoory И най-спокойно тайничко си ги преписах. Smile И би трябвало да имам 6.
Оххх данооо. Troll Face
Даноо Gerrys pig. Sun

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Сря Мар 21, 2012 4:52 am

ОМГ Shocked ChouChou Shocked ChouChou Shocked ChouChou Shocked ChouChou
Изгледах последния епизод на Мсл. //Не отваряй,ако не си гледал епизода//
Spoiler:
--
Имам да уча по физика,така че.. Bye

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Сря Мар 21, 2012 12:56 pm


Имам пет на теста по математика/само аз от класа имам пет,най-високата оценка.;д/..Четири верни и на три е сложила въпросителни,а са решени и обяснени?! wtf Ядосана съм,исках шест,ама се радвам,че не е четири..Сега поне още имам шанс да завърша със шест. По физика имам шестица.Дааааааааа.Много се кефя. Exited. Аз и един от класа разказвахме урока.Беше добре,справих се.Всички си крещяха и си говореха де,ама аз си подскачах отпред,хилих се..;дд Мда.И сега по физика имам 5,3 и 6.Добре. Sun
Сега ще гледам приятели/най-накрая ми разрешиха/ и така.Мда. Sun


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:40 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Съб Мар 24, 2012 2:42 am

Тъйй.По някое време ще разкажа и вчерашния ден. ~~~
Тъйй.
Днес ще ходя на кино.Да гледам игрите на глада.Сигурно от два следобед.//Ако някое бургазлийче също ще ходи да драска. хДД//.Много се кефя. Игрите на глада трябва да е мега як филм. Ще ходя сама.Разбрах се с М.,обаче,тя,умната,ми звъни вчера към десет вечерта и ми казва,че няма да идва.Обичайната изкуствена причина ми даде,на която дори не знам дали си вярва.Абе,няма значение,и аз често измислям супер шантавите причини за нещо,коеот не съм направила или съм закъсняла и дори не знам дали аз вярвам на тях. И да,значи ще ходя самичка на кино.С. не я пускат,майка ми не иска да дава 12 за да гледа филма.. И съм сама.Майка ми се чуди дали искам да ходя сама,ама извинявай,това че няма кой да дойде с мен и трябва да съм сама,не е лошо.Всъщност,предпочитам компания,ама карай. Все пак сега са ми разрешили да отида на кино,да гледам Игрите на глада,няма да си изпусна шанса. Така че,чакам да стане два часа.
Тъйй..Имам 6 по физика..Йейй.5 по мат/аз май за тези две оценки съм писала хД/.и 6 по български..Йейй.<3 Почти/напълно/ съм си осигурила 6 за срока по бел.Многоо се кефя. Exited.
Сега..Сега ще попиша малко..И така. Bye

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Съб Мар 24, 2012 10:45 am

..♥~♥~♥.. - Page 4 4556242a
lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe
Новият ми любим филм.
lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Мар 25, 2012 11:53 am

Хей.. Още не мога да се съвзема от филма. От "Игрите на глада".Обичам го.Стана ми любим филм.И супер много се кефя,защото май ще има втора част.Оу,да,супер.
И,както казах,още не мога да се съвзема. Просто всеки път щом се сетя за филма ме обвзема едно такова настроение..което ме обвзе в киното,веднага щом филма започна. Някакво ттакова..тъжно и развълнувано.Бту,филма беше много интересен,бях сама в киното,хапвах си чипс.. Та,да,за филма. Някакво настроение...не знам,не мога да го опиша. Просто ми беше някакво развълнувано-тъжно,за това,че изибрат невинни деца и от 24 един ще оцелее. Беше някак нечестно за мъничките,който попадат в тези игри и знаят,че ще умрат.Да знаят,че няма шанс да оцелеят...Кофти.Казах си,че и аз ще умра все някога. Но няма значение,и аз не се разбирам//задълбочавам се във всеки филм..//. Чакам филма да излезе в интернет,тегля го и го гледам пак/и ще си плача спокойно,в кино салона не можех. хД/
Хипер мега тъжното беше,когато Ру умря. Беше толкова нечестно.Та Ру си беше едно невинно добро дете.
..♥~♥~♥.. - Page 4 4561247h
//Как само се избиха в началото,като започнаха игрите.Те поне десет загинаха там..И онзи Катон и групата му..много жестоки са.//
Тъй,а самата любовна история между Пийта и Катнис.
..♥~♥~♥.. - Page 4 4559217b
Оо.Имаха толкова трогателни сцени заедно. Накрая като си разделиха отровните боровинки..направо не знам как издържах без да ревна,като се има предвид,че плача на почти всяка песен и на всеки филм//откакто се помня е така//.
Колко се вманиачих по игрите на глада.Колко много..Това е новата ми мания,като ХП.Уоу.
---
..♥~♥~♥.. - Page 4 4561262j
lowe lowe lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Амелия Понд Нед Мар 25, 2012 12:50 pm

И аз съм така.. Мега обсебената, ама аз съм така отдавна хД Иначе.. невероятния филм, да.. ^^ И книгитееее lowe И да, втората част на филма ще излезе в края на другата година -.-' *само някакви си 600 и няколко дена* тц.
А колкото до кога ще пуснат филма в нета, има да си чакаме.. Само като помня Хари Потъровците как ги пускаха с хубаво качество чак след 3/4 месеца и.. ми става ужасно.
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Мар 25, 2012 12:55 pm

Амелия Понд написа:И аз съм така.. Мега обсебената, ама аз съм така отдавна хД Иначе.. невероятния филм, да.. ^^ И книгитееее lowe И да, втората част на филма ще излезе в края на другата година -.-' *само някакви си 600 и няколко дена* тц.
А колкото до кога ще пуснат филма в нета, има да си чакаме.. Само като помня Хари Потъровците как ги пускаха с хубаво качество чак след 3/4 месеца и.. ми става ужасно.
Аз съм така от вчера,след киното.. Ии смятам утре да ходя до хеликона да вид яима ли ги книгите,да си спестя пари и да си купя първото..Ии нямаш си представа колко се радвам,че ще има втора част lowe Само 600 и няколко дена..Ще минат бързо,надявам се..
Оу да, с Хари Потъра много се бавиха, помня колко си чаках последната част.. Искам филма веднага да излезе в нета..искам пак да го гледам.
--
Вчера разказвах на майка ми колко невероятен е филма,тя никаква реакция..А пък преди киното баща ми беше убеден,че този филм няма да е як и още мисли,че не е як.Сърдя им се.

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Мар 26, 2012 1:02 pm

..♥~♥~♥.. - Page 4 4565785y
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
lowe lowe lowe lowe lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Мар 26, 2012 2:22 pm

..♥~♥~♥.. - Page 4 4566258I
алллллллллллллллллллллллл lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe

..♥~♥~♥.. - Page 4 4566264Y
Ру Ру Ру Ру Руу Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Мар 26, 2012 3:20 pm

..♥~♥~♥.. - Page 4 4566585y
Толкова е... алллллл...прекрасеннн lowe lowe lowe lowe lowe Новата ми любов.

~~Днес сигурно около двадесет пъти обясних на В. колко невероятен е бил филма Игрите на глада,разказах и' го доста пъти,без да ми пука дали ме слуша и то разказването ми беше доста емоционално, разказвах и Т.,който имаше злочастната съдба да седне пред мен по физика и да ме слуша как го хваля.Нормално.Игрите на глада. Колко съм вманиачена по този филм. lowe lowe lowe lowe Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
~~ Значи. Пийта. Е.Супер.Мега.Як. Имаме общи черти в характера/човек като си няма друга работа и не може да заспи и това ознава/.Ии е толкова... Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
~~Значи. Ру. Как можа Ру да умре.Още съм депрес заради това.Супер нечестно ми е.То си беше ясно,че ще я убият,беше хитра и добре оцеляваща,ама не беше..достатъчно добре,че да спечели..Ии..Все пак се надявах,че тя може да оцелее.Още не мога да се съвзема от сцената с Ру и Катнис. Мега тъжното.
~~Значи.Пийта.И.Катнис. Как можа Катнис да каже,след всичко това,като се връщаха,че ще се опитат да забравят?Дъ фък, не може.Толкова е романтична тяхната история.А Пийта..Ама Пийта е страхотен,а аз ще я намразя/да бе..<3/,ако го нарани.Заслужават да са щастливи бе.Да вземат да се вземат /хД/.
~~ Кога,по дяволите, филма ще излезе в нета?!В замундата!?Искам да го гледам!!
~~Искам пак да отида на кино и да го гледам.Ама едва ли ще мога ;((
Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
Мда.Това имах да кажа.За друго не ми се обяснява в момента..може би утре сутрин.Мда. А сега трябва да си лягам. Bye

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Апр 02, 2012 1:09 pm

Мале не съм писала от векове. хДД Ей сега ще пиша.
Значи,следя супер много сериали,не знаммм как успявам. хДД Следя ДНВ/имам още 3 епизода/,Тайният кръг/пет еп./,Имало Едно Време <3/около десет серии/,Игра на Лъжи/около 7 серии/, Как се запознах с майка ви (ВЕЛИК сериал. хДД <3 <3 Обичам го.)//около шест сезона//..Ама аз имам супер много свободно време,по цял ден съм си вкъщи,ест,че ще ги изгледам бързо..Мда,ама не,това е сарказъм..Нищо, поне си имам занимания за свободното си време за около три месеца напред. хДД Йейй.
Омг,още четири учебни дни и ваканция Sad( Лошо..Не искам ваканция,искам още поне седмица училище,понеже сега е яко..а и целите,които си поставих преди две седмици не са изпълнени. ;хх хДД
Бту,никой си няма представа колко много обичам този форум.Обожавам го..Всички тук са мега яките.Маняции lowe lowe lowe


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:30 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Апр 03, 2012 11:59 am

Днес много фешънн денн. Shocked ChouChou Owl Pink

4503625K Gerrys pig. mashimaro emoticon Dancing Cat

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by София Уайлд Чет Апр 05, 2012 8:16 am

Много обичам докато пишеш да вмъкваш "...Мда." и аз го правя тоя номер хДДД
или "и само седя и...седя." ааахииии Very Happy lowe lowe

Иии кво става с Джиджибиджиии Shocked а.к.а Джоуи ;дд
от толкова време не съм ти чела дневникО blink защо ей така реши да го забравиш?!

Виж ся.. нз за Методи дали съм ти казвала ама той ми беше първата любов ии аз след 4тата година си му казах всичко ии той ми каза "красива си ама те предпочитам за приятелка" и после изтъкна причината че аз съм от плд а той от габрово dry както и да е де.. аз лично оттогава се опитвах да го забравя. И после се появи Константин.. И ся се опитвам да забравя Константин..с Еминемчооо lowe lowe Sara smilie ..клин клин избива Very Happy

НО! Не ми беше тфа мисълта.! Та.. от тебе мацо искам да отидеш и да му го кажеш в очите, BE A STRONG AND CONFIDENT SUPERSEXY CHICK и да му кажеш че го харесваш и да се осъзнае малко и да ти отговори а не да те гледа като дезориентирано еднокрило насекомо /никфа идея как го измислих тфа о.0/
А когато те отблъсне.. тогава може да го забравяш и да "избиваш клина с клин"

Разбра ли?! Да не си посмяла да ми кажеш "ни мога", Вивоо, щото ФАЩАМ ВЛАКА ЗА БУРГАС И ШТЕ ДОВЛАЧА ДО НЕГО! wait И ни ма предизвиквай, че както идва ваканцията и са ми избухнали бушоните.. Very Happy

If u wanna be with somebody, do your best. !! lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Апр 05, 2012 12:59 pm

София Уайлд написа:Много обичам докато пишеш да вмъкваш "...Мда." и аз го правя тоя номер хДДД
или "и само седя и...седя." ааахииии Very Happy lowe lowe

Иии кво става с Джиджибиджиии Shocked а.к.а Джоуи ;дд
от толкова време не съм ти чела дневникО blink защо ей така реши да го забравиш?!

Виж ся.. нз за Методи дали съм ти казвала ама той ми беше първата любов ии аз след 4тата година си му казах всичко ии той ми каза "красива си ама те предпочитам за приятелка" и после изтъкна причината че аз съм от плд а той от габрово dry както и да е де.. аз лично оттогава се опитвах да го забравя. И после се появи Константин.. И ся се опитвам да забравя Константин..с Еминемчооо lowe lowe Sara smilie ..клин клин избива Very Happy

НО! Не ми беше тфа мисълта.! Та.. от тебе мацо искам да отидеш и да му го кажеш в очите, BE A STRONG AND CONFIDENT SUPERSEXY CHICK и да му кажеш че го харесваш и да се осъзнае малко и да ти отговори а не да те гледа като дезориентирано еднокрило насекомо /никфа идея как го измислих тфа о.0/
А когато те отблъсне.. тогава може да го забравяш и да "избиваш клина с клин"

Разбра ли?! Да не си посмяла да ми кажеш "ни мога", Вивоо, щото ФАЩАМ ВЛАКА ЗА БУРГАС И ШТЕ ДОВЛАЧА ДО НЕГО! wait И ни ма предизвиквай, че както идва ваканцията и са ми избухнали бушоните.. Very Happy

If u wanna be with somebody, do your best. !! lowe
ОМГ. Very Happy Цветт lowe lowe Толкова супер много ти тенксвам за този пост. хДД Накра ме да се разсмея на моменти и да се усмихна.. lowe lowe Very Happy

Аз просто "Мда" винаги казвам и пиша..Мда.. хДД Същото е и аз си седя..и като не знам как да довърша..и си седя. хДД

Значи сс Джоуи lowe lowe . хДД Омг. Чакай,чакай,сега зацепих,че ти не ми говориш за Джоуи от приятели,а за моя Джоуи../Омг,откога не съм наричала П. така..моя джоуи..// Значи. Така де, с П. не става нищо..Ама не мога да го забравя бе,до такава степен това момче ми е влязло под кожата,че и този от другия клас не ми помага. ;хх Sad Значи,колкото и гадно да се държи,колкото и да ме изнервя и да искам да го мразя..ами..не го мразя.Като го гледам намусен или ядосан мис тава тъпо и гадно,че е такъв..Искам да е щастлив бе..хДД ;хх Ии реших да го забравя защото..него просто не го интересува как се чувствам,какво става.. ;хх Но..Днес..Днес..той пак ми е основният проблем,бе..Ебаси якият час по мат имахме. Над двайсет пъти го погледнах в очите,говорихме си//тетрадката ми на нищо не прилича заради него..//..Ии..общо взето..Седя си аз на бюрото на госпожата и разглеждам някаква тетрадка съвсем спокойно,весела съм и и изведнъж той се изръсва при мен,обляга се на бюрото и започва да ми обяснява как,за бога, сме щели да преписваме на изпитите и ме глееда.Вчера беше така и абсолютно нищо не му схванах,защото,за бога, единственото което ми беше в ума,бе денят,в които той разбра. ;хх Ама както и' да е.
Ама той си знае,че го харесвам бе..хДД Ако говорим за П.,де..Ама..Всичко когато разбра се получи мега тъпо заради С.. И още я обвинявам и и' се муся. Бту,това с насекомото ме разби Very Happy ..Като се замисля,не че имам идея как гледа дезориентирано еднокрило насекомо,точно така ме гледа. хДД И аз чаках отговор първата седмица,втората също,но..накрая ми писна. И още ми е писнало от него..Но за мое нещастие,той е толкова...ахддхглкеву lowe lowe Як.
Аз лесно мога да го забравя,ако имаше с кой да се разсейвам и не го виждах всеки ден..Е да,ама не..СЕга говори повече с мен,отколкото преди да знаеше.;хх
Мале колко изписах по този въпрос. От четири-пет дни дори не писах и говорех за него,имах нужда да си изпея всичко.
Цветт,казвам ти не мога. хДД То няма за кога да го направя,идва ваканция..хДД/супер оправдание// Ама ще си те чакам в Бургас. хДД

Алл lowe lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Апр 08, 2012 4:32 am


Bye Маняции fuck that shit (( Новатъта ми любима дума-Маняции хДД )) Значи,на село съм. Значи, вчера се побърках в колата. ;хх Бту,хремава съм и това е супер тъпо.;хх хДД Ама нищо.
Докопах се до комп бее-ама компа е супер бавен и с ужасен монитор. ;хх. tongue Леля ми е много доббричка,дори иска да гледаме приятели заедно,като ми го каза снощи се хвърлих отгоре и' да е гушкам от радост. хДД
Иначе..Това е. Сега ще ходя да рисувам с братовчедка ми и да и' правея прически. animal018
Bye


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:33 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 4 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите