The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
..♥~♥~♥.. - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
..♥~♥~♥.. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
..♥~♥~♥.. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
..♥~♥~♥.. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
..♥~♥~♥.. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
..♥~♥~♥.. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
..♥~♥~♥.. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
..♥~♥~♥.. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
..♥~♥~♥.. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 39 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 39 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

..♥~♥~♥..

+11
Vanessa Swan.
Натаниъл Рочестър
Alex Dupre
Jennifer ♥
София Уайлд
Isabelle.
Сайръс Гримел
Lydia Wickham.
Амелия Понд
Lindsay Clark
Карена Блу.
15 posters

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Фев 14, 2012 10:48 am

First topic message reminder :

Хо-хо-хо.
Вие в момента сте в дневника на една F.r.i.e.n.d.s. маниячка. lowe Sara smilie Smile Не,не,сериозна съм, О lowe Б lowe О lowe Ж lowe А lowe В lowe А lowe М този сериал.
..♥~♥~♥.. - Page 2 4401353A
..♥~♥~♥.. - Page 2 4401355x
//За протокола-О lowe Б lowe И lowe Ч lowe А lowe М и Малки Сладки Лъжкини. хД lowe //
Та,най-важното.. По-късно ще пусна пост описвайки този трагичен,наистина тъжен за мен ден. Crying or Very sad .. lowe lowe Smile


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Апр 17, 2012 9:47 am; мнението е било променяно общо 5 пъти

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down


..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Амелия Понд Чет Фев 23, 2012 11:31 am

Crying or Very sad Sad
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Фев 23, 2012 11:36 am

Crying or Very sad
--
..♥~♥~♥.. - Page 2 4437981c
Чак сега виждам това гифче на Ема.. lowe Inloved Monkey


Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Амелия Понд Чет Фев 23, 2012 11:39 am

Оо, от последната премиера.. lowe Кво реване беше тогава... ;хх Първата и последната премиера, която съм гледала..
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Фев 23, 2012 12:15 pm

lowe Ауу,да..Няма да има повече нов Хари Потър..';х

---
Ядох.хД Не знам,защо ама трябва да го съобщя.Мега вкусното,зарежете диетите,наплюсках се като прасе.Ама как няма, мама е перфектен готвач..хД lowe Ммм. lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Фев 23, 2012 2:17 pm

Ааа! HeadBang fuuu Някакъв тъп вирус получих по скайп.От една приятелка,добра приятелка и аз, умната го отворих,обаче преди да се зареди разбрах,чее вирус и рестартирах компа. ;д Ама после и аз започнах да изпращам /аз!?Не,вируса беше!/ този линк и направо..Се побърках.Добре,че успях да инсталирам анти вирусна и вече го няма.Слава богу. Evil or Very Mad Сега компютърът и скайпа ми са добре. хД И трябва да се успокоявам,че аз естествено,както за всичко друго,се стресирах.хД Лягам и гледам приятели.Точка. хД
poker face

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пет Фев 24, 2012 5:16 pm

..♥~♥~♥.. - Page 2 4444253V
Нямате си представа колко я обичам! lowe След като изгледах за стотен път втората част на Хари Потър и намерих супер яки гифчета на невероятната Ема/а и използвам ликът и' в един друг форум..<3/ просто не можех да не споделя.Не е ли прекрасна?!
А Хари Потър...филмите,книгите..най-прекрасните,интересните. lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Фев 27, 2012 2:17 pm

Спондж боб: Патрик ти си гений!!
Патрик: Често ме наричат така!
Спондж боб: Как ? Гений?
Патрик: Нееееееее! Патриккк!! ....
Very Happy
Спондж Боб. lowe boogie lowe

Тя: 2 думи, 8 букви... кажи ги и съм твоя!
Той: БОГАТ СЪМ !
хД хД

‎- Генко, виж какви сладки блондинки! Момичета, как се казвате?
- Не му казвай!
- Добре, Светле.
- Ама си и ти, Кети.
Very Happy

Блондинка на село : - Куче кажи "мяу" ! - Грух !! - Ебати коняя... Very Happy

Момче: "Тя е секси"
Момиче: "Тя е кучка"

Момиче: "Той е секси"
Момче: "Той е гей"
логикаааа !! Very Happy

Very Happy Ама много ми е забавно бе.. Very Happy Не ми обръщайте внимание,просто трябваше да напиша нещо.. Very Happy lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Lydia Wickham. Пон Фев 27, 2012 3:15 pm

Карена Блу. написа:
Спондж боб: Патрик ти си гений!!
Патрик: Често ме наричат така!
Спондж боб: Как ? Гений?
Патрик: Нееееееее! Патриккк!! ....
Very Happy
Спондж Боб. lowe boogie lowe

Тя: 2 думи, 8 букви... кажи ги и съм твоя!
Той: БОГАТ СЪМ !
хД хД

Sponge Bob lowe lowe lowe а от това второто веднага се сетих за Блеър и Чък и тяхното "3 words, 8 letters, say it and I'm yours" lowe *аз съм маниачка на тема Gossip Girl Very Happy *
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Фев 27, 2012 3:26 pm

Ребека ♥️ написа:
Карена Блу. написа:
Спондж боб: Патрик ти си гений!!
Патрик: Често ме наричат така!
Спондж боб: Как ? Гений?
Патрик: Нееееееее! Патриккк!! ....
Very Happy
Спондж Боб. lowe boogie lowe

Тя: 2 думи, 8 букви... кажи ги и съм твоя!
Той: БОГАТ СЪМ !
хД хД

Sponge Bob lowe lowe lowe а от това второто веднага се сетих за Блеър и Чък и тяхното "3 words, 8 letters, say it and I'm yours" lowe *аз съм маниачка на тема Gossip Girl Very Happy *
Very Happy lowe Клюкарката..<3 Аз съм гледала само първите три-четири епизода,ама после се наложи да прекъсна и още съм на първите три-четири епизода.хД

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Lydia Wickham. Пон Фев 27, 2012 3:39 pm

Карена Блу. написа:
Ребека ♥️ написа:
Карена Блу. написа:
Спондж боб: Патрик ти си гений!!
Патрик: Често ме наричат така!
Спондж боб: Как ? Гений?
Патрик: Нееееееее! Патриккк!! ....
Very Happy
Спондж Боб. lowe boogie lowe

Тя: 2 думи, 8 букви... кажи ги и съм твоя!
Той: БОГАТ СЪМ !
хД хД

Sponge Bob lowe lowe lowe а от това второто веднага се сетих за Блеър и Чък и тяхното "3 words, 8 letters, say it and I'm yours" lowe *аз съм маниачка на тема Gossip Girl Very Happy *
Very Happy lowe Клюкарката..<3 Аз съм гледала само първите три-четири епизода,ама после се наложи да прекъсна и още съм на първите три-четири епизода.хД

най-якия сериал lowe аз съм гледала първи сезон над 5-6 пъти Laughing а останалите по 2 Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Фев 27, 2012 3:52 pm

Ребека ♥️ написа:
Карена Блу. написа:
Ребека ♥️ написа:
Карена Блу. написа:
Спондж боб: Патрик ти си гений!!
Патрик: Често ме наричат така!
Спондж боб: Как ? Гений?
Патрик: Нееееееее! Патриккк!! ....
Very Happy
Спондж Боб. lowe boogie lowe

Тя: 2 думи, 8 букви... кажи ги и съм твоя!
Той: БОГАТ СЪМ !
хД хД

Sponge Bob lowe lowe lowe а от това второто веднага се сетих за Блеър и Чък и тяхното "3 words, 8 letters, say it and I'm yours" lowe *аз съм маниачка на тема Gossip Girl Very Happy *
Very Happy lowe Клюкарката..<3 Аз съм гледала само първите три-четири епизода,ама после се наложи да прекъсна и още съм на първите три-четири епизода.хД

най-якия сериал lowe аз съм гледала първи сезон над 5-6 пъти Laughing а останалите по 2 Laughing Laughing
Уха..хД Smile <3 Аз съм така с Приятели,по-вманиачена съм даже. Very Happy lowe ..А клюкарката.. На мен ми беше интересен,ама го прекъснах и още не съм го почнала..Само да наваксам с останалите четири сериала и веднага го започвам..<3 boogie

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Фев 28, 2012 1:43 pm

Хохохо,здравей дневниче. loweLaughing lowe Sara smilie
Ама първо:

Ооооооооо lowe lowe lowe Супер хубава,прекрасна,яка,сладка песничка. lowe lowe lowe Ариана. lowe lowe lowe
Бту:Имам да пиша Рп със Сайръс и още три в други форуми,ама..Ще ме чакате,тотално ме мързи/а изписах това..мда хД/..Пък и нямам представа какво да пиша.хД Sara smilie Smile


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:54 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Сря Фев 29, 2012 1:37 pm

Оо,новата ми любима песен..Просто не мога да спра да я слушам..
lowe lowe lowe lowe lowe lowe

lowe lowe lowe lowe lowe lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Мар 01, 2012 12:58 pm

[center]Приятели lowe lowe lowe Най-якия сериал. <3/center]


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:55 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Мар 01, 2012 2:55 pm

Ии..Честита Баба Марта.
За мое голямо учудване и радост получих 20 мартенички.Миналата година имах по-малко.Всички от класа ми дадоха.<3 Ауу,нямат си представа колко ги обичам. lowe
Не ми се разказва как мина в училище,беше добре..Да минем към следобеда..
Със С. ще ходим от тях..Вървяхме със двама от класа през половината път,после продължихме сами..Тя живее до гарата.Супер яко.Ама много яко.И има мега сладката две годишна сестра/която трябва да се ожени за моя брат.хД.Да./ Беше мега якото.Пет минути първо гледахме задачите по математика,нищо не разбрахме и накрая и двете "Зарежи ги,няма смисъл".И ги зарязахме,после вкъщи си писах домашните..Играхме на туистър/само как се оплетохме и се изръсихме..;д ;д/,целихме се с копчета, гледахме дисни ченъл хД, ядохме,обикаляхме околността,смяхме се,говорихме си, броихме си мартеничките, клюкарихме,плетохме/съвсем сериозно;д/, обикаляхме коридорите,рисувахме,оправяхме един плакат..Абе беше мега забавното.Тя си е моята Моника. lowe
Сега ще гледам домашен арест и ще драсна един пост на Рп-то със Сайръс.Мда.

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пет Мар 02, 2012 10:41 am

ДНЕС
БЕШЕ
МЕГА
ЯК
ДЕН
авухдедс--Просто не мога да напиша нищо смислено. Омг, С моята прекрасна Моника lowe пак бяхме у тях,играхме пак на туистър,гледахме пак дисни и..Снимахме клипчета телефона ми.Интервюирахме се относно хари потър.Ама много смях,свлякох се на земята от смях и се олях цялата даже.. Very Happy Ненененене,преди час се прибрах и качих 15 клипчета/мда..всеки по 1 минута. ;д/ и направо се спуках от смях/Ненене,наистина..Ама аз съм излязла значително добре..хД И само през четиридесет секунди от 60 секундното клипче се хиля.хД/.Колко сме забавнии.Въйй. rofl В момента продължавам да се хиля.Сега клипчетата са в папка с име "Фийби и Моника ^-^",сложени в друга папка.Мда.Прекрасно,перфектно,прекрасно. Very Happy lowe И е Петък.Два дни имам да мисля на спокойствие по един много важен въпрос.И един ден да вися на компютъра. Smile Иеии. bounce lowe Very Happy lowe
..♥~♥~♥.. - Page 2 4471604B..♥~♥~♥.. - Page 2 4471605t
lowe lowe lowe

---
Името на дневника ми е променено.Smile

Прекрасната песен за човек като мен.. lowe lowe lowe Отнесена романтична мечтателка.хД lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пет Мар 02, 2012 4:15 pm

Изгледах последният епизод на "Приятели".Още не мога да се съвзема.Най-великият сериал.Как може да е само 10 сезона..Трябваше и той да е като дързост и красота,никога нямаше да ми омръзне..Защото е велик.Сега щях да си пускам следващия,но свърши..;( Е,ще се върна на втори сезон.Мда. lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Сайръс Гримел Пет Мар 02, 2012 4:36 pm

Ама ти да не си влюбенаа? ХДД
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пет Мар 02, 2012 4:44 pm

Сайръс Гримел написа:Ама ти да не си влюбенаа? ХДД
Ако говориш за Приятели,да направо съм влюбена. хД хД хД

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Мар 04, 2012 12:37 pm

Изпих половин чаша бира.Гордея се със себе си.Едва преглъщах.Мразя алкохол. Very Happy Ще си я карам на вода.хД
Та..Задачите ми за оставаща част от деня:
-Да сменя чаршафите на леглото.Имам напредък.Извадих възглавницата от под одеалата.;д
-Да си напиша по математика.
-Да намеря оскарите в интернет и да ги изгледам.
-Да изтрия поне сто снимки от компа.
И..Май е това.Но с моят прекрасен мързел ще оставя всичко без първото и третото за утре/имам един час свободен,всичко друго е...училище и уроци../хД
Да.Утре ще е интересен ден.Ще рецитирам стихче/знам го наизуст идеалноWink/...И още доста неща,но те не са сигурно.Аха..
Smile Сега ще се ровя из форума и ще слушам музика.Да. boogie poker face

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Мар 05, 2012 5:26 am

Изпълних само една от задачите за вчера.Бравоо на мен.Smile <3
Таа..Тази сутрин с есъбудих в осем.После..После урок по бел,идеше ми да се гръмна..Бях супер отнесена и се заплетох в теста,десет минути седяхме на един въпрос.През повечеот време зяпах отнесено нанякъде.Ама има за какво да мисля..хД
Да.хД
Сега изядох една чиния спагети.Ще се оправям и на училище.От 12 до 18 и 30.Ауу.Много време,ама трябва..Днес наистина ще бъде интересен ден.
Изгледах 20,21 и 22 еп на мсл.Мноого интересно..! lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Мар 05, 2012 2:38 pm

Днес беше "прекрасен" училищен ден.Само около 15 пъти ми се прииска да се хвърля от прозореца,да изчезна и да избягам с писъци.

Първо..Моята Моника каза на моят Джоуи,че го харесвам.
..♥~♥~♥.. - Page 2 4484793z

Как бях аз,когато чаках пред вратата,за да разбера какво е станало:
..♥~♥~♥.. - Page 2 3765674w

Няма за разказвам..След това за първи път срещнах погледа му,откакто знаеше и бях направо така:
..♥~♥~♥.. - Page 2 4484810C

В часа по математика десет минути след научаването бях така/целия час си драсках тетрадката,сега ми трябва нова,а от задачите който писахме..не помня нищо и дори не ги писах целите./.
..♥~♥~♥.. - Page 2 4484824A

15 минути от часа по физика ядох и гледах през прозореца.Бях направо ядосана.Написах и начертах всичко,госпожата дойде и ми го задраска..Аа.

После тя ни даде писмено,а аз нищо не знаех/бях учила,но всичко ми беше изскочило от ума и не помнех абсолютно нищичко/.Опитах се да реша задачите,П. ми каза нещо,после заговори Я...Когато не успях да направя нищо,счупих си молива,П. се премести до мен и не спря да ми иска задачите/Защо го прави?!Защо изобщо ми говори?!Ааа../ и изсипах бисквитките си на земята,вече не издържах и бях разгневена,бясна,тъжна..
..♥~♥~♥.. - Page 2 4484844Y

В междучасието бях направо изморена,изключила напълно.Сигурно ще имам 3 на теста по физика.Ама госпожата е гадна.И се скара на мен,а аз само си седях и зяпах нанякъде,другите говореха.
..♥~♥~♥.. - Page 2 4484852W

Как бях на моменти от деня,когато всичко просто се срутваше и не знаех какво да очаквам:
..♥~♥~♥.. - Page 2 3006648B

Сега..Сега и аз не знам как съм.Просто съм неадекватна,през цялото време когато бях с нашите не разбирах какво ми говорят и дори не осъзнавах какво ям.Наистина...Наистина този ден е гаден.Аа.

..♥~♥~♥.. - Page 2 3711778R
Моля ви,не обръщайте никакво внимание на този пост.

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Isabelle. Пон Мар 05, 2012 2:44 pm

Sad Скъпа и аз бях така като казаха на марулчо че го харесвам :/ спокойно ще ти мине
Isabelle.
Isabelle.

Брой мнения : 484

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Мар 05, 2012 3:27 pm

Сисилия. написа: Sad Скъпа и аз бях така като казаха на марулчо че го харесвам :/ спокойно ще ти мине
... Да,би трябвало да ми мине,но...все пак го харесвах пет години/наистина цели пет години..сега ги чувствам като пропилени в това отношение./ и може би ми дължеше дори две изречения,че няма да се получи или нещо от този род,дори и едно съжалявам/не че има за какво точно да съжалява/..Но..Не,той просто стоя и гледа учудено в една точка,после когато засякох погледа ми се разсмя.. Sad Е,аз ще се справя,но просто..още не мога да се съвзема.;l

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Мар 06, 2012 1:40 am

--- bounce


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:51 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 2 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите