The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
..♥~♥~♥.. - Page 5 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
..♥~♥~♥.. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
..♥~♥~♥.. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
..♥~♥~♥.. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
..♥~♥~♥.. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
..♥~♥~♥.. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
..♥~♥~♥.. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
..♥~♥~♥.. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
..♥~♥~♥.. - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

..♥~♥~♥..

+11
Vanessa Swan.
Натаниъл Рочестър
Alex Dupre
Jennifer ♥
София Уайлд
Isabelle.
Сайръс Гримел
Lydia Wickham.
Амелия Понд
Lindsay Clark
Карена Блу.
15 posters

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Фев 14, 2012 10:48 am

First topic message reminder :

Хо-хо-хо.
Вие в момента сте в дневника на една F.r.i.e.n.d.s. маниячка. lowe Sara smilie Smile Не,не,сериозна съм, О lowe Б lowe О lowe Ж lowe А lowe В lowe А lowe М този сериал.
..♥~♥~♥.. - Page 5 4401353A
..♥~♥~♥.. - Page 5 4401355x
//За протокола-О lowe Б lowe И lowe Ч lowe А lowe М и Малки Сладки Лъжкини. хД lowe //
Та,най-важното.. По-късно ще пусна пост описвайки този трагичен,наистина тъжен за мен ден. Crying or Very sad .. lowe lowe Smile


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Апр 17, 2012 9:47 am; мнението е било променяно общо 5 пъти

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down


..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by София Уайлд Нед Апр 08, 2012 2:03 pm

Начи за Джиджибиджи а.к.а Джоуи а.к.а П. хДД искам да т ВЕ ТОЙ СИ ГОВОРИ С ТЕБ ПОВЕЧЕ НАЧИ ТА ХАРЕСВА НАЧИ ТР ДА ГОВОРИШ С НЕГО И ДА МУ КАЖЕШ В ОЧИТЕ ЧЕ ГО ХАРЕСВАТ И ЗАЕДНО ДА СЕ ГЛЕДАТЕ КАТО ТФА.... ДЕЗОРИЕНТИРАНОТО НАСЕКОМО.. ЗАБРАЙХ ГО ВЕ ХДД УОТЕВЪР МИСЛТА МИ Е ЧЕ И ТОЙ ТА ХАРЕСВААААААААААААААААА ТАКА ЧЕ ГОВОРИ С НЕГОООООООООООО ! МОМЕНТАЛИЗМУС! е.. не ся де.. Very Happy кат са върнеш и почнете дскл Laughing
Имаш време да си упражняваш речта! wait Бъди ултра спер конфидент секси чик (абе както там по-горе го казах)
ОбиШъм та ии да нацелуваш братчедката и братЪТ Inloved Monkey
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Апр 09, 2012 4:03 am

НЕ МОЖЕ ДА МЕ ХАРЕСВА Беее. хДД Значи,сега,по мое мнение,просто се държи приятелски,след като му казах и една седмица не ми говори сега пак си връщаме добрите приятелски отношения. хДД Дори не мога и да мечтая за това,а и не искам. хДД Ще бъде супер странно. хДДВече ми писна, достатъчно си забивах главата в стената заради него.. А и имам основание да мисля,че харесва една добра приятелка. ;ххSmile Ама както и' да е. Ще видим как ще е след ваканцията. хДД Smile Ама може да си измисля реч. Навръщане в колата това смятам да правя. ~~
Задължително ще ги нацелувам от теб. Бту,такава съм късметлийка,че ги имамм. <33

--
Омг.Тук има шест котки,а днес едната роди три мъничета.Видях ги,в един кашон е родила,бяха толкова минии и толкова сладки,направо се развиках,още не мога да се съвзема.Най-красивите котенца на света бяха. На един ден.
Бту,тук вали сняг.
--
Решила съм да започна да правя това,което искам,без значение какво искат другите.Съставям си списък с нещата,които искам да направя преди да свърши училище.Да.
--
Вчера с майка ми,леля ми,брат ми и братовчедка ми направихме суперската фотосесия.За мое огромно учудване си се харесвам на всички снимки.хДД Излязла съм супер забавно.. А снимките са супер шантави.
Днес с братовчедка ми ще си правим фотосесия. Ще бъде голяма забава.


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:35 am; мнението е било променяно общо 3 пъти

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Апр 17, 2012 10:10 am

Много ми е притеснено. Много. Утре имаме тест по математика, а на мен ми е жизнено важно да имам шест, жизнено важно е!! Трябва ми шест..! Ии се побърквам,всеки момент мога да ревна. И съм допълнително притеснена заради изпитите. Оставам само 33 дни до този по Бел и 35 до този по мат. Ужасно. Ужасяващо.Просто ужасно. Искам вече да минават, да мине и юни месец,да дойде лятото и да си отдъхна най-накрая. Чудя се кой идиот е измислил изпиите за прием след седми клас.. ;хх И тъпият тест утре...Направо...ужасс. На неравенствата.Разбирам ги де, ама като се знам трудно ще изкарам шест..Сега поне имам урок след един час и ще мога да питам госпожата за общо 11 задачи, пък и да се поупражним. Иде ми да спра времето и да си пусна някоя комедия, че да си отпочина.
tuzkibunny Frog Help!
А,бту, купих си мегаа яките къси панталонки,мега якият потник и мега яката чанта.Сега си събирам пари и като събера достатъчно отивам в тера-новата.
Тези три дни,неделята,вчера и днес само се ядосвам на себе си.Ами да. Така е,защото аз съм огромен идиот на моменти.Все правя глупави неща и се държа гадно с невинни.
Dyinggg Dyinggg Edd Edd
Искам да е лято.
Искам да гушна Дени, ама тя е в София.
Искам да гледам How I Met Your Mother.

Мда. Общо взето е това. И таака. Сега ще трябва да си прибере учебниците за урока.
И да спра да се оплаквам.Ама какво да се прави.В такова настроение съм си. За оплакване.


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:36 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Alex Dupre Вто Апр 17, 2012 10:43 am

ааааааа и аз съм такааа Mad Mad Mad Mad като се замисля колко близо са тея изпити и колко неподготвена се чувствааам Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad омг и тая шибана пизааа Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Alex Dupre
Alex Dupre

Брой мнения : 3506

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Апр 17, 2012 12:24 pm

Аlex Dupre написа:ааааааа и аз съм такааа Mad Mad Mad Mad като се замисля колко близо са тея изпити и колко неподготвена се чувствааам Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad омг и тая шибана пизааа Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Някой в моето положение, които да се тревожи за изпитите.. Sad Имам чувството,че на никой друг от дск-то не му пука,само аз някаква се тревожа.;хх Решавам супер много задачи,ходя на уроци,слушам в час, ама пак се чувствам супер неподготвена.. Sad Пиза..Пиза бяха онези задачи логическите по мат, абее дето ще са във втория модул, нали?//може и да се бъркам//Ако става въпрос за тях-ужасяващи са. Mad

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Alex Dupre Вто Апр 17, 2012 12:27 pm

Карена Блу. написа:
Аlex Dupre написа:ааааааа и аз съм такааа Mad Mad Mad Mad като се замисля колко близо са тея изпити и колко неподготвена се чувствааам Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad омг и тая шибана пизааа Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Някой в моето положение, които да се тревожи за изпитите.. Sad Имам чувството,че на никой друг от дск-то не му пука,само аз някаква се тревожа.;хх Решавам супер много задачи,ходя на уроци,слушам в час, ама пак се чувствам супер неподготвена.. Sad Пиза..Пиза бяха онези задачи логическите по мат, абее дето ще са във втория модул, нали?//може и да се бъркам//Ако става въпрос за тях-ужасяващи са. Mad
бее аз не съм се заслушала кой знае колко в час, но иначе полагам няк'ви усилия вкъщи и на уроците. ммм пизата може и да е в първия модул, ама там при последните с отворения отговор. иначе тва са онея задачи със завъртяните диаграми и т.н.
Alex Dupre
Alex Dupre

Брой мнения : 3506

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Апр 17, 2012 12:47 pm

Аlex Dupre написа:
Карена Блу. написа:
Аlex Dupre написа:ааааааа и аз съм такааа Mad Mad Mad Mad като се замисля колко близо са тея изпити и колко неподготвена се чувствааам Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad омг и тая шибана пизааа Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Някой в моето положение, които да се тревожи за изпитите.. Sad Имам чувството,че на никой друг от дск-то не му пука,само аз някаква се тревожа.;хх Решавам супер много задачи,ходя на уроци,слушам в час, ама пак се чувствам супер неподготвена.. Sad Пиза..Пиза бяха онези задачи логическите по мат, абее дето ще са във втория модул, нали?//може и да се бъркам//Ако става въпрос за тях-ужасяващи са. Mad
бее аз не съм се заслушала кой знае колко в час, но иначе полагам няк'ви усилия вкъщи и на уроците. ммм пизата може и да е в първия модул, ама там при последните с отворения отговор. иначе тва са онея задачи със завъртяните диаграми и т.н.
То аз най-много слушам в математиката и бела, иначе си куфея.. хДД Дамм, тях имах предвид.. Онези с диаграмите са едни от най-ужасяващите..Има и някакви други, аз решавах скоро за един скрин и за една писта, бяха по-лесни.. Мен са ми най-трудни и парамтетричните уравнения,там с много m и x. хДД Добре,че са уроците, че да се подготвям рпеди тестовете и да схващам материала.. Иначе по бел ми е по-лесно,пак ходя на уроци..

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Апр 19, 2012 12:00 am

Добро утро.
Чакам нов епизод на "Имало едно време". Защо няма нов епизод?!Искааам.
До трети сезон на How i Met your mother съм. Супер якото. <3 Обожавам го. Чакам и втория сезон на "Игра на Лъжи". И нямам телефон.Не знам каквае връзката,но е така. И лесно се оцелява без телефон,стига да имаш компютър. хДД
Остават 31 дни до изпитите. Ужасно. Ужасно. Е, след като минат изпитите най-накрая ще мога да се успокоя,но пък не искам да минават,защото не знам как ще минат.. хДД Както и' да е.
Изчезвам. Тръгвам към училище. Йоо.


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:22 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Съб Апр 21, 2012 4:40 am

Хейй.
Днес беше един наистина откачен ден.
Сега гледам "Как се запознах с майка ви"//отново.на четвърти сезон 11 епизод съм// и пия чай. Спокойствие и забава. Дамм..


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:24 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Апр 24, 2012 5:52 am

иамдсйапшсйхфейстпо..мсдфатиййдка
3 Shocked ChouChou Scared ChouChou emoticon3 Shocked Owl
ИМАМ ШЕСТ ПО МАТЕМАТИКА!!
Academy RPG Academy RPG Academy RPG
Exited. Exited. Exited. l0l l0l l0l
ОМГ!Това е велико!Толкова се радваам. 4503637A 4503637A 4503637A
ДАААААААААААААААААААААААААА.
ШЕСТ.
ПО.
МАТЕМАТИКА.
tuzki bunny 1 tuzki bunny 1 tuzki bunny 1
Нищо необичайно. Просто една шестица. Пфу. tuzkibunny3
АААААААААААААААААААААА.
ШЕСТ!!
Dancing Cat mashimaro emoticon Dancing Cat

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Натаниъл Рочестър Вто Апр 24, 2012 8:05 am

Лол, 6 и то по математика Happy1 браво.
Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Апр 24, 2012 8:45 am

Натаниъл Грей написа:Лол, 6 и то по математика Happy1 браво.
Да.Още не мога да повярвам.Е,предполагах,че съм се справила добре,ама мислех,че с моя късмет, все ще имам грешки и няма да имам шест..А имам 6. 4503637A Ии благодаря.<3 Cat

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by София Уайлд Вто Апр 24, 2012 12:52 pm

омфг имам контролно по математика в петък Scared ChouChou

МЕРСИ, МИЛО ЧОВЕЧЕ, ЧЕ МА НАСЕТИИ! Love9 рофл

Иначе бравосТ Exited.
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Апр 24, 2012 12:53 pm

Няма за какво. Very Happy Успех на контролното,да имаш шестица. Smile <33

Ии мерси. lowe lowe Sun

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Сря Апр 25, 2012 1:00 pm

One Direction 4503611Y 4503611Y 4503611Y


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:24 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Апр 30, 2012 11:10 am

Въхх имам 1000//1007// мнения въхх 1007 мнения!! Даа. Великоо. tuzki bunny 1 Dancing Cat tuzki bunny 1

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Май 01, 2012 12:05 pm

Дааааааааа.
Дааааааааа.
Дааааааааа.
penguin penguin emoticon penguin penguin emoticon
Oмгг, нямате си идея колко як ден беше тозииииии. Да.
Сега изчезвам,че компютъра ми е,, как да кажа, забранен. хДД Да. Crazy Monkey Frog<3 Crazy Monkey Frog<3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 Give Up Give Up Give Up


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:26 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Май 03, 2012 4:08 am

Ша ля ля ля ля tuzki bunny 1 tuzki bunny 1 tuzki bunny 1
Супер малко време до изпитите. хДД Smile Ужасноооо Mad
П.п.Безсмислен пост,нали?хДД boogie


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:29 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by София Уайлд Пет Май 04, 2012 4:03 pm

мнол успехи на изпитити
"имало едно време" як ли е? видях няква спер мега мощно яка реклама и се изкефих мнол хдд
ко ощи шях да та питам...
ми забрайх ХД
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Съб Май 05, 2012 5:06 am

София Уайлд написа:мнол успехи на изпитити
"имало едно време" як ли е? видях няква спер мега мощно яка реклама и се изкефих мнол хдд
ко ощи шях да та питам...
ми забрайх ХД
Тенкюю. <33 Бту, днес бях на пробен изпит по бел и беше значително лесен. yeah
Много е як. Ама много.Супер мега много си го обичам този сериал.Супер интересен е.Гледай го. Чу ли?Гледай го.
Като се сетиш ме питай. хДД

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by София Уайлд Съб Май 05, 2012 5:19 am

Карена Блу. написа:
София Уайлд написа:мнол успехи на изпитити
"имало едно време" як ли е? видях няква спер мега мощно яка реклама и се изкефих мнол хдд
ко ощи шях да та питам...
ми забрайх ХД
Тенкюю. <33 Бту, днес бях на пробен изпит по бел и беше значително лесен. yeah
Много е як. Ама много.Супер мега много си го обичам този сериал.Супер интересен е.Гледай го. Чу ли?Гледай го.
Като се сетиш ме питай. хДД

чувам чуваам Laughing ши го гледам, ма след шибания немски Mad ОХ ХАЙДЕ ДА МИНАВА ВЕЧЕ СЕДЕМНАЙСТИ ВЕ Angry ChouChou
нимоа.
и още не съм се сетила ко щях да та питам Laughing Laughing кораба майка не ще да ми прати факс Stitch!
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Съб Май 05, 2012 5:49 am

София Уайлд написа:
Карена Блу. написа:
София Уайлд написа:мнол успехи на изпитити
"имало едно време" як ли е? видях няква спер мега мощно яка реклама и се изкефих мнол хдд
ко ощи шях да та питам...
ми забрайх ХД
Тенкюю. <33 Бту, днес бях на пробен изпит по бел и беше значително лесен. yeah
Много е як. Ама много.Супер мега много си го обичам този сериал.Супер интересен е.Гледай го. Чу ли?Гледай го.
Като се сетиш ме питай. хДД

чувам чуваам Laughing ши го гледам, ма след шибания немски Mad ОХ ХАЙДЕ ДА МИНАВА ВЕЧЕ СЕДЕМНАЙСТИ ВЕ Angry ChouChou
нимоа.
и още не съм се сетила ко щях да та питам Laughing Laughing кораба майка не ще да ми прати факс Stitch!
Ще се справиш на изпита по немски бе. хДД wait Ще се справиш перфектно. Седемнайсти ей сега ще дойде и после ще гледам имало едно врЕме. Аз чакам да мине 23,че да гледам как се запознах с майка ви. Даа.
хДД няма лошо, и аз като забрая не мога да се сетя бързо. Very Happy Питай ме нещо друго. хДД

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Май 07, 2012 1:51 am

lowe lowe lowe Smile Smile Smile


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:20 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Май 07, 2012 1:23 pm

http://ask.fm/Vyarra
Който има Акс да ме пита. <33 Или пък анонимно. Абе, да се занимавам с нещо там.хДД <3333333
---
Какъв ден.Какъв шантав странен луд забавен ден.Просто..Мързи ме да пиша сега. Да. хДД
Бту, ако някой има идеи за предизвикателства за С.,да ми казва,че утре пак ще се набутваме с предизвикателства. хДД

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Сря Май 09, 2012 1:38 pm

http://ask.fm/Vyarra
Дамм, пак аск-то. хДД Smile Дам.

Таа,даа.Имам шест по физика!Ф.и.з.и.к.а.!!Уоуу.ИИИИИИИИИИИИИИИИ шест по математика.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДАААА!ШЕСТ ПО МАТЕМАТИКА!Велико,нали?Аз съм умна.Лелее, това е шега, не съм умна.Не знам какво точно искам да кажа.Най-важното е с главни букви.хДД
Офф, около десет дни до изпита по бел. Всъщност,не се притеснявам.С бг-то ще се справя,по мат не знам.. Както и' да е.

lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe
Ахххх, солото на Найл.. ААА.Найл. lowe lowe lowe lowe
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
lowe lowe lowe lowe lowe lowe
Обожавам ги.Обожавам ги.Обожавам ги.Обожавам ги.Обожавам ги. lowe lowe lowe


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:21 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 5 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите