The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
..♥~♥~♥.. EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
..♥~♥~♥.. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
..♥~♥~♥.. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
..♥~♥~♥.. EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
..♥~♥~♥.. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
..♥~♥~♥.. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
..♥~♥~♥.. EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
..♥~♥~♥.. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
..♥~♥~♥.. EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 33 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 33 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

..♥~♥~♥..

+11
Vanessa Swan.
Натаниъл Рочестър
Alex Dupre
Jennifer ♥
София Уайлд
Isabelle.
Сайръс Гримел
Lydia Wickham.
Амелия Понд
Lindsay Clark
Карена Блу.
15 posters

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

..♥~♥~♥.. Empty ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Фев 14, 2012 10:48 am

Хо-хо-хо.
Вие в момента сте в дневника на една F.r.i.e.n.d.s. маниячка. lowe Sara smilie Smile Не,не,сериозна съм, О lowe Б lowe О lowe Ж lowe А lowe В lowe А lowe М този сериал.
..♥~♥~♥.. 4401353A
..♥~♥~♥.. 4401355x
//За протокола-О lowe Б lowe И lowe Ч lowe А lowe М и Малки Сладки Лъжкини. хД lowe //
Та,най-важното.. По-късно ще пусна пост описвайки този трагичен,наистина тъжен за мен ден. Crying or Very sad .. lowe lowe Smile


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Апр 17, 2012 9:47 am; мнението е било променяно общо 5 пъти

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Фев 14, 2012 1:39 pm



Само аз ли плача,като я слушам,нищо че е щастлива песен..//Аз плача за много неща,смея се често..Много емоционален човек съм,наистина много//. lowe lowe lowe


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 4:01 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Сря Фев 15, 2012 12:08 pm

Хо-хо-хо,скъпо дневниче.. Здрасти.
Мм,днес беше хубав ден.. Да.
Чао. Smile


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 4:02 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Фев 16, 2012 2:01 pm

Обожавам класа си.. lowe Малеее, една приятелка ми даде диск със снимки от една екскурзия на класа от втори клас..Човек, плаках даже..104 снимки..Ама аз съм била мега сладката,защо сега не е така..хД Всички сме променени,ама нямате си представа колко се радвам на общите ни снимки..В момента съм много щастлива..
lowe ..Обичам ги.. lowe

group group group

..♥~♥~♥.. 4409721I
lowe lowe lowe lowe lowe
lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 4:03 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Съб Фев 18, 2012 2:55 pm

Омгг, гледах "тетрадката" чак сега,за първи път..Още плача..Нямате си представа колко плаках, ама как може.. Много хубав филм!! Толкова..романтичен и трогателен..
Рейчъл МакАдамс е прекрасна,толкова хубава,и добра актриса,толкова красива..! Официално влиза в списъка ми на любимите актриси..
Друго не мога да кажа..Просто... Не мога да обясня как се чувствам..хД

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Фев 19, 2012 1:11 pm

Mad dry Mad dry
Мразя,когато нашите са изнервени и си го изкарват на мен.Човек да не попита какво има за вечеря..хД ;х. Както и' да е. Смятам да взема някоя интересна и забавна книга и да се скрия от всички за следващите два часа. Мда. Искам да гледам приятели,ама на,не можело,понеже било неделя.?! Както и' да е,в момента аз съм изнервена и искренно се радвам,че съм сама и мога да се насладя на спокойствието/голямо спокойствие,мда../.хД

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Lindsay Clark Нед Фев 19, 2012 1:12 pm

хаха....тея родители :х
Lindsay Clark
Lindsay Clark

Брой мнения : 3253

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Фев 19, 2012 2:11 pm

Claire Evans. написа:хаха....тея родители :х
хД ;х Мда..Ама за щастие поне на моите бързо им минава,стига да изляза от стаята..хД

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Фев 20, 2012 10:24 am

Официално обявявам този ден за гаден. Изключваме само часът по математика и около половин час прекаран вкъщи. Останалата част е гадна. dry dry Не мога да съм оптимист,когато всичко около мен е толкова неоптимистично.
Добре,започвам да пиша домашната и ще се постарая след това да си оправя настроението..Няма да е по време на домашната,защото е..домашна.хД
Таа..Чао. lowe


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 4:04 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Фев 21, 2012 12:45 am

Доброоо утро. me gusta  monkey  sweet baby cat



Последната промяна е направена от Карена Блу. на Нед Юни 29, 2014 11:19 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Фев 21, 2012 9:26 am

ДНЕС
Е
ПРЕКРАСЕН
ДЕН
Smile
!!!
Та,да,днес е много хубав ден,сравнение с вчера..Идеални отношения със семейство,приятели,момче..Беше забавно в училище,не съм се издънила нито един път,нито пък изложила. Поляха ми якето/той го поля!! хД/ с вода от някаква чаша по изобразително, и това ме "зарадва",нищо якето е за пране..хД Ама днес наистина е хубав ден.
Довечера от 6 и 30 има родителска среща в дск.Аз ще ходя с баща ми,ама ще чакам долу с моята бфф/обичам я!!/ и сестричката и'.Ще бъде забавно.
Омг,днес след дск ни задържаха и две психолошки ни караха да правим човечета/фигурки от някакъв лист/просто да ги късаме/ и да пишем какво обичаме,какво не харесваме, какво искам да чуя за себе си и за какво мечтаем. Аз не отговорих съвсем честно,така че ще отговоря тук.
1.Обичам храна,този форум,интернета, обожавам сериала ПРИЯТЕЛИ!!, малки сладки лъжкини, днв.. До утре мога да изреждам.Обичам да пиша РП.Smile <3
2.Мразя нахалници,фалшиви приятели,лъжци, момичета,които се мислят за голямата работа,мачовци..И тук мога да изреждам до утре.
3.Искам някой просто да ми каже "Обичам те!".Също така искам някой да ми каже, че съм добър приятел и че обича да куфее с мен..хД Искам много неща да ми кажат..хД <3
4.За какво мечтая?Засега имам една главна мечта- Да вляза в немската гимназия. Smile Дано се сбъдне..
Мда,не знам какво повече да напиша.Дне симаше големи гафове от страна на много госпожи и съученици..И това е.. хД Smile
Чао. Smile


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 4:07 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Фев 21, 2012 3:33 pm

ОМГ,ОМГ,ОМГ,ОМГ,ОМГ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Crazy Monkey Exited. Exited. Exited. Shocked Owl fuck that shit 3 Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
Омг,не мога да повярвам,аз съм направо ужасено щастлива,това е прекрасно..
ОМГ
На родителската среща са ме хвалили,само мен, С. и П., това е шантаво и прекрасно и..Татко се гордее с мен.. Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Аз съм направо шокирана..Значи наистина се справям.. Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
ДНЕС
Е
ПРЕКРАСЕН
ДЕН
!!!!!!
Иеииии
Мега хепи съм,просто не мога да се осъзная..След като в пети клас се оплакваха от мен,в шести беше средна работа,сега аз съм най-примерната/само в час по мат и бел ;д/ ученичка в класа..Госпожите казали,че четирите шматки от нашия клас се държат ужасно и аз за да изглеждам още по-примерна изпях всичко,което са правили през часовете..Ама..
Много се радвам.
Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Фев 23, 2012 4:43 am

Изморена съм.Пак трябваше да стана в седем.Прекъснаха съня ми на най-интересното място. fuuu А сънят наистина беше странен и исках да видя какво ще стане..хД
Мда,имах олимпиада.Мина добре.Ако и матурата накрая на годината е такава, определено ще се справя добре. Smile derpina
Трябва да гледам три годишният си брат и знам как ще протече това-той гледа мързел град,аз спа.хД Мда. fuck that shit
Още три цели дни ваканция.Ами супер. Почивка.Ще мога да спя до девет,йейй. Exited.

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Амелия Понд Чет Фев 23, 2012 10:31 am

Уу, олимпиадата по какво е била? Иначе много мразя да ми прекъсват съня dry И защо 9? Много рано о.о
Бтв, кой клас си?
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Фев 23, 2012 10:36 am

Олимпиада по български език и литература..Не беше чак много трудна,ама доста въпроси ме затрудниха..Ама се справих доста добре. Smile bounce Съня ми беше много як,с любимите ми хора и някакъв много истински и спря точно на най-интересното..Все така става.. Mad
В девет,понеже трябва да гледам брат ми,който е болен..Ще бъде прекрасно-той гледа телевизия,аз съм на компютъра или лежа отчаяна от прекрасните детски..хД
Седми клас съм.Smile

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Амелия Понд Чет Фев 23, 2012 10:39 am

Оо, седми клас.. Спокойно матурите не са чак толкова трудни.. Пък и ако живееш в някой по-голям град (примерно София) спокойно могат да те приемат почти навсякъде. Но все пак учи, защото.. е по-добре така, а не накрая.. Да се чудиш какво да правиш.. Very Happy
Аз понеже съм 9-ти клас ии ние бяхме първите, които правиха такъв вид матури накрая на годината.. хд
Иначе ужасно е да ставаш толкова рано, но щом трябва да гледаш брат си.. ;/
Иначе ще почна да си слагам домино и тапи за уши докато спя... judge
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Фев 23, 2012 10:44 am

хД Аз уча,вчера даже се случи чудо-бяха ми интересни задачите по математика Very Happy Happy1 Аз,за да ми е по-интересно,по биология и химия си измислям имена на това,което учим и даже си измислям истории,понеже иначе едва ли ще прочета за втори път урока..хД Ама уча,уча сериозно..Миналата година се стегнах чак май месец и повече тази грешка няма да направя,че оценките много трудно се оправят..хД ;х
Мда,трябва..Аз нямам против,обаче той гледа само и единствено едно филмче,поне по три пъти на ден и аз също трябва да го гледам сутринта, а вече се побърквам.. blink
И аз трябва да правя така..хД
Бту,да се представя, аз съм Вяра. хД Smile

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Амелия Понд Чет Фев 23, 2012 10:47 am

Мързелград? И аз го гледах.. И то не на неговите години.. Преди няколко години.. Laughing Ужасно голямо бебе съм.. Аа се имам за пораснала. Две в едно. Very Happy
Аз съм Рали, приятно ми е. Smile
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Фев 23, 2012 10:52 am

Точно Мързел град.И аз го гледах, на единадесет ми беше на второ място по любими филми,след защита на принцесата. Very Happy Ама сега наистина ми идва в повече, мога да разкажа всяка серия с всичките подробности от двата сезона.. Оо,аз още съм си бебе,нямаш представя как се кефя на Том и Джери. Very Happy lowe
И на мен ми е приятно. Smile
--
И понеже трябва да споделя:
..♥~♥~♥.. 4437674u
Найй-яките са значи.. lowe lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Амелия Понд Чет Фев 23, 2012 10:56 am

О, да.. Том и Джери... Всеки го обича lowe lowe Божее.. ето това е класика, а не като новите детски, дет са ужасно тъпите.. ;хх
***
Аwwwwwwww... Fred & George Weasley. lowe
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Фев 23, 2012 11:00 am

Класика си е.. lowe
Новите са ужасно безсмислени..И героите са нарисувани странно.. С триъгълни,квадратни или плоски глави.. blink
--
lowe lowe lowe
Ревах като бебе,когато Фред умря. Crying or Very sad По-добре да беше убила Пърси, за какво ни е Пърси..Точно Фред.Моята любов.. lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Амелия Понд Чет Фев 23, 2012 11:04 am

Да, примерно Финиъс и Фърб (макар да го гледам понякога).. Ужасно странните.. о.о И да не говорим.. Във всяко едно ново детско водят ебати малоумните диалози.. И правят ебати тъпите неща.. И децата им се кефят.. тц

И аз ревах, адски много. Никой от семейство Уизли не заслужаваше да умре.. Sad
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Фев 23, 2012 11:08 am

Амелия Понд написа:Да, примерно Финиъс и Фърб (макар да го гледам понякога).. Ужасно странните.. о.о И да не говорим.. Във всяко едно ново детско водят ебати малоумните диалози.. И правят ебати тъпите неща.. И децата им се кефят.. тц

И аз ревах, адски много. Никой от семейство Уизли не заслужаваше да умре.. Sad
Да..Баща ми забеляза,че Изабела е с плоска глава и аз сега,когато гледаме с брат ми детското и Изабела учавства в епизода единственото което забелязвам е,че има плоска глава.. blink хД И диалозите са тъпи. В Том и Джери липсваха,ама филмчето пак беше по-смислено. хД lowe
---
Да..Сега,за да се депресирам тотално..И Лупин умря/Защо,защо,защо Лупин?!Вторият ми любим герой.И за него,естествено,ревах.хД ;(/ И Доби, и Тонкс, и Сириус,и Дъмбълдор.Авторката уби най-яките герой. Crying or Very sad Ама поне Рон оцеля.. lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Амелия Понд Чет Фев 23, 2012 11:10 am

Ох да.. Доби, милото.. Crying or Very sad
И първите и последните думи му бяха "Хари Потър"..
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Фев 23, 2012 11:15 am

Оуу.. Crying or Very sad
В чест на Доби:
..♥~♥~♥.. 4437851m..♥~♥~♥.. 4437858q..♥~♥~♥.. 4437860e..♥~♥~♥.. 4437862S
Crying or Very sad lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите