The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
..♥~♥~♥.. - Page 7 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
..♥~♥~♥.. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
..♥~♥~♥.. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
..♥~♥~♥.. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
..♥~♥~♥.. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
..♥~♥~♥.. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
..♥~♥~♥.. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
..♥~♥~♥.. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
..♥~♥~♥.. - Page 7 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 29 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 29 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

..♥~♥~♥..

+11
Vanessa Swan.
Натаниъл Рочестър
Alex Dupre
Jennifer ♥
София Уайлд
Isabelle.
Сайръс Гримел
Lydia Wickham.
Амелия Понд
Lindsay Clark
Карена Блу.
15 posters

Страница 7 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Фев 14, 2012 10:48 am

First topic message reminder :

Хо-хо-хо.
Вие в момента сте в дневника на една F.r.i.e.n.d.s. маниячка. lowe Sara smilie Smile Не,не,сериозна съм, О lowe Б lowe О lowe Ж lowe А lowe В lowe А lowe М този сериал.
..♥~♥~♥.. - Page 7 4401353A
..♥~♥~♥.. - Page 7 4401355x
//За протокола-О lowe Б lowe И lowe Ч lowe А lowe М и Малки Сладки Лъжкини. хД lowe //
Та,най-важното.. По-късно ще пусна пост описвайки този трагичен,наистина тъжен за мен ден. Crying or Very sad .. lowe lowe Smile


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Апр 17, 2012 9:47 am; мнението е било променяно общо 5 пъти

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down


..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Сара Крес Сря Авг 22, 2012 1:44 pm

Ооооо хвани го така случайно и в близък план хддддд

Еее не е лошо да се привързваш с хората.. все някога ще има раздяла важното е моментите които си прекарала с тях Cat

ПП Къв позитивен човек съм начи Laughing Laughing
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Авг 23, 2012 4:47 am

Сара Крес написа:Ооооо хвани го така случайно и в близък план хддддд

Еее не е лошо да се привързваш с хората.. все някога ще има раздяла важното е моментите които си прекарала с тях Cat

ПП Къв позитивен човек съм начи Laughing Laughing
случайно ще опитам хДДД.абе виж снимка на зак от първия сезон и ето ти го хДДД <3
да,ама аз не искам раздяла,щото ще ми липсват всички и няма да има с кой да вися навън до единайсет и да и да правя глупости. Very Happy Green alien

пп, няма лошо и аз попринцип,ако не се отнася за мен обаче,съм така,винаги намирам нещо добро,а ако се отнася до мен колкото и дребно да е според мен спасение няма. Very Happy Cat

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Авг 26, 2012 8:29 am

Хола.
Значи спешно трябва да се видя с италианеца хд дам.или поне да му звънна,ама това ще е довечера,ако и нямам работа и не успея да изляза ;х ;д. снощи някаква си седя и си слушам музика и викам дай да му звънна*аз съм единственият идиот,който ще тръгне да звъни на хората без причина в единайсет и половина хд поне беше рано,на мен са ми звъняли в четири.хд* и само го набирам чакам да се изпише,че е свободно и затварям,щото се осъзнавам и затварям и така два пъти и изведнъж като ми звънна телефона и като си изкарах ангелите и гледам,че е той и също ми прозвънява и направо.. хДД днеска ако излизам ще трябва да обяснявам що съм му звъняла хд. тъй,забава общо взето.сега трябва да изнудя едно момиче да излезе довечера с мен,че иначе няма как аз да изляза ;хх смис,има,ама няма да отида сама като форевър алоун*тайна е,но наистина съм си хд* и тя трябва да дойде с мен,понеже другите са заети. ;д ще пада забава да..а ако не дойде ще звънна на двойника на Зак да го питам има ли момичета навън хдд. да. и да не забравя ако изляза да го набия хд ^^ сега седя,сл музика и се занимавам с аска хд и май трябва да слизам да посрещна това момиче,ама много път,тя няма да се загуби по пътя*дано хд*.. дам,бтв,не влизам често,щото нямам много време и общо взето само следобеда мога да вися тука хд. край,взех решение,ще му кажа,карай че е просто тъп сваляч.хд*омг,само да не се повтаря историята със ст. щото ще скоча от някой мост хд ;х* ии да, и така.тука всички са мега маняците,да, и имам още седмица тука,така че наистина трябва да се постарая да изляза тази вечер.хд. да. снощи гледах h2o и съм заспала,не че това има нещо общо,ама да. и ме будят в осем,ама на мен така и не ми се спи.айде,трябва да я посрещна..да./ хд
сега,понеже имам два часа до девет,пак ще пиша.знач, тоова момиче дойде и за мой късмет се съгласи да излезем close enough което значи,че трябва да ям.
значи лелите и братовчедка ми си тръгнаха и сме само шест човека.спокойно е, имам цяла стая на разположение и си вися до посред нощ ии най-накрая ще мога да говоря през нощта по телефона. Cat
какво да ям?Има зеле, така както много го обичам,следователно само да се приберат и сядам. и искам да изслушам песента макарена,щото снощи танцувах танца*не не беше на центъра пред всички poker face е,карай, и мила танцуваше с мен,не съм се излагала само аз. fuck that shit * и искам днеска да си го припомня..и а дано Мила да дойде днеска,нищо че е на сватба,а утре и Мимето се връща,значи и с нея ще съм и ще е забава. me gusta сега седя и не знам и аз какво точно правя*може би пиша в дневника си,да.*.. трябва да пиша нова част на историята за Зейн Малик,която почнах да пиша за една приятелка,а вече е публично достояние понеже тя е нагла ;д,ама суупер много ме мързи и в момента муза нямам и ще изчакам да дойде,че да може и деветата част да е яка. и като се прибера пак ще съм редовна и ще гледам с Марито втората част на три метра над небето.. няма да е лошо и да се видя с момчетата от нашия клас..и фък,почваме училище скоро..но с два дена закъснение derpina . мда.и така.тъй,дано днеска бъде забава.
да.отново безсмислен пост с несвързани нахвърлени набързо мисли. да,още се мразя,че се привързвам толкова бързо,сега ще мога да рева с часове само за Мила,а пък за италианеца и момичето,което беше у нас и това което утре ще се връща,да не говорим.. 4503613b *все едно няма да се видим след седем-осем,максимум десет месеца ;х хдд просто е много време*.фък,трябва да спра да мрънкам и да се кефя. така,нямам какво повече да напиша. приключвам с безсмисления пост.край. Bye

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Авг 26, 2012 4:31 pm

Защо,дъ фък,тъпотовреме тече супер бързо,когато се забавляваш и ужасно бавно,когато скучаеш или чакаш нещо?Как може като искаш то да тече бързо двата часа да ти се струват като шест,а навън да са като трийсет минути? фък.фъкфъфък.ма то направо..фъкфъкфък.когато пък искам да съм си вкъщи винаги има какво да правя,денят минава бързо в гледане на филми ала-бала-,по пижама по цял ден и ядене в леглото..сега защо не го мога?Не мога да си намеря място направо..казах ви,че полудявам.Като се върнем в Бургас ще съм напълно полудяло момиче.Накрая ще си забраня контакти с почти всички и ще се заключа вкъщи ще гледам игрите на глада,ще чета Хари Потър и ще се тъпча със сладолед и чипс,докато чета космополитан отново и отново.фъкфъкфък.Планирам да го направя,само да се приберем в Бургас,ще си изтегля разни сериали,ще дръпна пердетата и ще стоя по цял ден по пижама,ще си лежа и ще се чувствам добре във фантастичния свят на сериалите.Идеално,нали?Това планирам,друго не ми трябва.А да и тхг и хп и съм готова..и тейлър сауифт и 1Д и готово.Да. Вече не съм оптимист.Край.Ставам облачно момиче*вкосмополитан имаше статия как да не си такова,ама понеже съм няма да я чета. хд*..Голям съм идиот,сериозно.В момента мога да набия всеки попаднал пред очите ми.И Искам да замина за Англия,Германия,Париж,Рио или Ню Йорк с някой който обичам и да не се върна скоро.Би било сбъднато мечта..Дали Найл Хоран или Джош Хътчърсън ще се съгласят да дойдат с мен? :? хДД да.
Тъпо ми е.Утре е понеделник.фъък.Има една пеперуда в стаята и сега се удря в стените като идиот.Трябва да я пусна навън,ама ме мързи.Смятам да си пусна пак х2о да го гледам и после да спа. няма да е лошо.А утре ще се опитам пак да стана оптимист хд.Мда,няма да имам успех.и така. пак безсмислен пост.Исках да си излея глупостите хД. Моля,ако сте добри хора,не го четете и не му обръщайте внимание. дам.лека нощ.утре ако пак имам глупости за споделяне ще пиша.дам.

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Сеп 03, 2012 4:21 pm

Алохаа.
Така.Вече съм си в Бургас.Ще се радвате отново на честото ми присъствие във форума. me gusta
Мда.Вчера се прибрах и още не мога да свикна.Особено с факта,че преди почти двайсет и четири часа бях на другия край на страна,а само преди два дена,дори по-малко, по това време бях навънка. 0.о мда.и така. чак другото лято ще се забавлявам по този начин.хд.и повечето маняци ще ги видя чак тогава. news paper guy карай.днеска беше забавно,пак се връщам към стария си режим.излязох и се видях с приятелите си,беше голяма забава,всички са си супер мили <3 мда,ще свикна отново.И после другото лято няма да искам отново да ходя на село,а като отида няма да искам да се връщам ;с ;х ;дд трябва да намеря нещо средно за решение,ама карай,да.
Сега смятам след малко да лягам,че в десет и половина имам среща с марито.остава аз да се успа и направо хдд ;х ама няма.ще е истинско щастие ако спя до девет и половина ;д.
Ема и Шей са толкова красиви. 4503637A Puking Rainbows
Защо,дъ фък,новите сезони на любимите ми сериали излизат чак когато съм почнала училище и няма да имам време да ги гледам?Edd супер тъпо.
Още четиринайсет,вече почти тринайсет дни и училището започва. poker face ама аз не искам.Ще трябва да уча.А това е трудно.Кога пак ще дойде лятната ваканция ;х??? искам да идва отново.Ама и от части искам да започваме училище,защото ще е интересно и ако имам късмет ще си намеря нови приятели и ще се разбирам добре с всички от новия си клас.:3 Smile и така.
Трябва тези дни да рисувам.От поне две седмици не съм рисувала,а искам.Мда,когато имам свободно време ще го направя.И да пиша,трябва да си довърша онази чудесия,която започнах на село,да пиша и рп и историята за Зейн и да,много работа.ама поне чудесията ще я завърша,защото ми е най-яко нея да пиша хд.а и стига да не ме мързи и нещо ново може да започна.
Скоро,между четвъртък и неделя,ще ми купуват нов телефон.оу да. Cat Gerrys pig. и ще е як и ще е много як <3.
Толкова много хора ми липсват в момента. Dyinggg
Смятам да си лягам след десет минути.Няма какво повече да напиша сега.Ахам.. Bye

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Сеп 10, 2012 4:36 pm

Edd
Яката емотиконка-  Rainbow <33 хД



Последната промяна е направена от Карена Блу. на Нед Юни 29, 2014 11:28 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Сеп 11, 2012 6:00 am


lowe lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Сеп 17, 2012 4:55 am

Ии започна се. close enough
Какъв първи учебен ден. имах супер яката коса,изглеждах горе-долу приемливо с униформата,а щом излязох край,косата ми стана на нищо от дъжда и вече не ми харесваше униформата. news paper guy мда. никакъв късмет.ама утре пак ще се изправя*чудо,изглеждам супер различно с напълно права коса* и ще сложа черните дънки вместо супер официалната пола,ще съм без пуловера и ще се опитам да намеря някакви аксесоари,който да си отиват с униформата.

Снощи си легнах в десет и половина,за да мога да се наспя*станах в седем и затуй*,ама заспах пак в един и половина  fuck that shit  ама супер тъпото ми беше докато заспа и направо се побърках. -.-
и сега чакам да дойде утре. Днес ще ми е последния ден в който имам неограничен достъп до компютъра.От утре само един час вечер.И аз понеже съм добра ще спазвам това. Troll Face me gusta хах.
Полудявам.Сериозно. В два трябва да изляза да се видя с една приятелка,ама мен ме мързи да си дигна задника. ;д. какво да се прави,трябва.
И вече ще уча немски.до другото лято ще говоря немски.. И съм заек в немската.Предпочитах да съм бухал *има ли изобщо клас,в който те наричат бухал?Не.А трябваше да има*. и догодина аз ще пея песнички на немски на новите ученици в гимназията.
йей.
това е.
Да.



Последната промяна е направена от Карена Блу. на Нед Юни 29, 2014 11:30 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Winter. Пон Сеп 17, 2012 2:48 pm

оле няа говориш така.като те видях на снимката и беше супер, мега, гига, адски много яка и сексава и прекрасна с униформата и тази коса беше ЯАОЖГТНВМЕИШЩКТСН Puking Rainbows lowe lowe
въх.любов Rainbow
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Сеп 17, 2012 2:59 pm

poker face
ама аз бях в приемлив вид преди да изляза.после гадния дъжд ме направи на нищо веднага щом слязох в двора на немската *е това е тъпото.дъжда.точно днеска трябваше да вали.мне.-.-* хДД. и омг ти пък 4503637A само косата ми беше яка.някак ме променя,като е изправена,рофл хдд. мда. иначе пак бях като идиот,само че с яка коса. tuzki bunny 1 xDD моят лъжец си ти бе,Миме <33 lowe lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Сря Сеп 19, 2012 1:02 pm

въх,хора, класа ми е мега як 0.о ;д <3333 прекрасници са всички до един ;д. вече ги обичам.да. и въх,нямам капчица свободно време бе. от два дни в немска и имам да уча теория(но проблем,почти я знам идеално.;д*,един диалог (него пък го знам наистина идеално ;д),думи да пиша и тати допълнително иска всички,дори тези който не са ни дали да пиша по три реда..и имам петдесет и седем думи рофл хдд. и госпожата по математика ни даде 14 задачи за домашна останаха ми четири.супер простички са,сигурна съм,но нямам време и за тях,бля-бля,нещо не ми се получават,за входно ниво са и моля всяка мила душица,която види този пост* forever alone * да помогне на мен,скъпата му Вив, и да ми реши едничко примерче рофл.. и да не ми казва колко съм тъпа. имам да уча по немски. Тъй. Ето,само това моля да ми решите:

[b]Изразите (a-5x) на втора и 25х*на втора -5х +а* на втора са тъждествено равни при:
а) а=-2; б)а=-1/2 в=1/2 и г)а=2


И това:
xu+yv-xv-yu
Трябва да се разложи на множители. хдд


Моля моля моля моля.мол.едно от двете,което си изберете.моля. рофл. какво да се прави,до там стигнах не мога да реша тея тъпи задачи. фък. тъпа математика.мразя я.

А немския език е як.як е. Така.да. Сега ще пиша думите. и моля моля моля вижте задачките ;д. моля.моля.моля.да.

close enough [/b]

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Сеп 23, 2012 5:52 am

Буу, супер якия сън сънувах,ама той ме депресира.Значи бях в Ню Йорк и аксйейксйдйс беше уникално,гледах целия град от някаква тераса,после с нашите обикаляхме с кола и някакво момче щеше да ме развежда из града и аз поздравявах хората и се чувствах като в някакъв филм,ама накрая изведнъж не бях в Ню Йорк и се опитвах да обедя нашите да отидем в Ню Йорк и май щяхме пак да ходим и се събудих. --.--
Убивам за да отида там.Просто убивам.И се саднах,защото поне в съня имах шанс пак да отида там,а в живота,в реалността,нямам шанс.фък.А умирам от желание да отида там.Не да живея.Пък може и да живея.Всъщност не.За почивка.И да се кефя там,в Ню Йорк.Уникалния град.Мда.
Значи,да обобщя,немската е мега яката гимназия,да <3. Най-накрая случих на клас ;д и всички просто са мега забавните и мога да си говоря с всеки.
Обаче за часа по музика идващия петък трябва да пея нещо,щото госпожата искала да ни прослуша. 4503643L рофл,просто не знам как ще се излагам там,та то никой от класа ни не може да пее и ще ни кара сами и т.н..Взела съм решение де,ще пея песничката за азбуката,само Ваня трябва да ме научи как се пее до края 4503613b .фък. това ще е супер гадно.оу да.
имам да пиша още четирийсет думи,имах общо сто и двайсет,ама написах вече осемдесет. ^^ много е лесно,мда.не,то може наистина да е сложно,сложно е,нямам никакви време освен събота и неделя и то най-вече събота, ама немския ми е интересен и с удоволствие го уча. И утре пак на училище.Странното е,че се радвам. 4503637A Якия ми клас е виновен за тази радост.мдъ.
Имам да пиша Рп.Фък.Никаква муза нямам,а и време,за да го напиша целия,а не искам да е тъп и кратък.Трябва да пиша днеска.Може да пиша.Няма да е лошо,щото през седмицата време няма да има. tuzki bunny 1
И да догледам третата част на здрав.Омг,това се оказа як филм бе,всички части <333 омг,да,много е як.Съжалявам и си взимам думите назад,ако преди съм го обиждала.Як е.И трябва да го гледам.Може би довечера.Ама смятам до десет да си легна,щото дори и уикенда не можах да се наспя,щото спах у една приятелка и все едно бях на училище,съня ми бе същия.А и пак трябва да стана в шест без петнайсет.иъпи.и като стана съм съвсем неориентирана. Help!
Айде аз почвам да пиша думите.Че май и три задачи по математика имам.фък. derpina


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Нед Сеп 23, 2012 5:55 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Tayllor Le'roux. Нед Сеп 23, 2012 5:55 am

ама немския ми е интересен и с удоволствие го уча
ама немския ми е интересен и с удоволствие го уча
ама немския ми е интересен и с удоволствие го уча
ама немския ми е интересен и с удоволствие го уча
ама немския ми е интересен и с удоволствие го уча

poker face poker face poker face poker face poker face poker face
Ти си първата което го казва.
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Сеп 23, 2012 5:57 am

Tayllor Le'roux. написа:
ама немския ми е интересен и с удоволствие го уча
ама немския ми е интересен и с удоволствие го уча
ама немския ми е интересен и с удоволствие го уча
ама немския ми е интересен и с удоволствие го уча
ама немския ми е интересен и с удоволствие го уча

poker face poker face poker face poker face poker face poker face
Ти си първата което го казва.
Very Happy
Ами.
Не знам,явно съм наистина странна в някой отношения.
Ама карай.Държа си на думите.
Въх,май наистина е така,то половината от класа ми се оплакват и се чудят що са се захванали с немския,а аз си се кефя на думите и езика и всичко.
Защото е интересен. derpina

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Tayllor Le'roux. Нед Сеп 23, 2012 5:59 am

Спокойно максимум ти давам да го харесваш, още месец два.
след като почнеш да учиш Конюктив, Императив, Датив, Акузатив, друга песен ще запееш :Д :Д
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Сеп 23, 2012 7:26 am

Tayllor Le'roux. написа:Спокойно максимум ти давам да го харесваш, още месец два.
след като почнеш да учиш Конюктив, Императив, Датив, Акузатив, друга песен ще запееш :Д :Д
Е значи ми се очертава забавна учебна година xD xD поне бях подготвена психически от много време,че ще бъде супер трудно ;д

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Ное 04, 2012 5:20 am



Inloved Monkey
Най-новите ми любимци lowe
Не е като да не са яки.Мда.
Не ми обръщайте внимание от няколко седмици ходя ма зумба и просто се влюбих в нея и в песните, на който танцуваме и да. Тези двете песни ме правят щастлива. xD И важното е че вече съм някаква напреднала и днес бях на първия ред и другия път съм обещала на Монито да сми на сцената.мда е,няма шанс. ;D забавлявам си се общо взето.
Ама имам да уча по немски.Карай, аз учих тея три дни и сега имам само да преговарям.Мда.Ще си слушам песните и ще си пусна някой сериал. И ще се оплаквам, че утре е понеделник и трябва да стана в пет и петнайсет, за да мога в шест и петнайсет да тръгна Mad.
Искам да е Коледа вече.Цялата атмосфера която е тогава е толкова яка и нямам търпение просто.Пък и ваканция и подаръци и коледни филми и моменти със семейството.
Или направо лятото да идва.За да мога да натрия носа на онова якото италианче на село.
Почвам да преговарям по немски.Или първо ще попиша малко.Ще видим.
Bis bald /понеже съм в немската трябва да го кажа на немски.*

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Ное 08, 2012 2:53 pm

о.0 сега осъзнавам, че на 07.09 съм направила една година във форумчето.Просто тогава бях със стария си герой Лорена и чак февруари тази година си направих Кари.Е пък и с месец закъснение, честито на мен.В този форум най-дълго съм се задържала, щом още съм тук.хохо. Интересно. Ако някой изобщо чете това аз искам да обява, че ви обожавам всичките и тук завързах приятелства и се запознах с уникални хора и след всички драми и западания аз все още съм тук и съм все така доволна и привързана към форума и потребителите му. Да.Много любов за всички и отново честита ми една година *и два месеца* във форума!!! ..♥~♥~♥.. - Page 7 534230..♥~♥~♥.. - Page 7 534230..♥~♥~♥.. - Page 7 534230..♥~♥~♥.. - Page 7 3008106550
прекрасници сте ми. ..♥~♥~♥.. - Page 7 534230..♥~♥~♥.. - Page 7 534230..♥~♥~♥.. - Page 7 534230
..♥~♥~♥.. - Page 7 5403151w

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Lindsay Clark Чет Ное 08, 2012 2:56 pm

Честито,прекраснице сладка <3 Smile)

пс; и аз така съм направила година на 14.09 ии чааак сега се сетих ;д
Lindsay Clark
Lindsay Clark

Брой мнения : 3253

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Ное 08, 2012 3:00 pm

Brittany Gray написа:Честито,прекраснице сладка <3 ..♥~♥~♥.. - Page 7 272792)

пс; и аз така съм направила година на 14.09 ии чааак сега се сетих ;д

Мерси Вал ..♥~♥~♥.. - Page 7 534230 и на тебе честито xD <33 ^^

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 7 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите