The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
..♥~♥~♥.. - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
..♥~♥~♥.. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
..♥~♥~♥.. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
..♥~♥~♥.. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
..♥~♥~♥.. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
..♥~♥~♥.. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
..♥~♥~♥.. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
..♥~♥~♥.. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
..♥~♥~♥.. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

..♥~♥~♥..

+11
Vanessa Swan.
Натаниъл Рочестър
Alex Dupre
Jennifer ♥
София Уайлд
Isabelle.
Сайръс Гримел
Lydia Wickham.
Амелия Понд
Lindsay Clark
Карена Блу.
15 posters

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Фев 14, 2012 10:48 am

First topic message reminder :

Хо-хо-хо.
Вие в момента сте в дневника на една F.r.i.e.n.d.s. маниячка. lowe Sara smilie Smile Не,не,сериозна съм, О lowe Б lowe О lowe Ж lowe А lowe В lowe А lowe М този сериал.
..♥~♥~♥.. - Page 3 4401353A
..♥~♥~♥.. - Page 3 4401355x
//За протокола-О lowe Б lowe И lowe Ч lowe А lowe М и Малки Сладки Лъжкини. хД lowe //
Та,най-важното.. По-късно ще пусна пост описвайки този трагичен,наистина тъжен за мен ден. Crying or Very sad .. lowe lowe Smile


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Апр 17, 2012 9:47 am; мнението е било променяно общо 5 пъти

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down


..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Мар 06, 2012 1:31 pm

--------------- bounce lowe lowe lowe


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:51 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Мар 06, 2012 2:03 pm


Поли Генова- На инат.

О, аз знам, ще намеря сила в мен
колко мога да постигна!
Yeah, yeah

Няма да пречупят всичко във мен,
Няма да ме видят пак сломена
Няма как да стигнат там, до мен
Yeah, Yeah

Няма да намерят път към мен,
Няма да отнемат мойта вяра
Искат да погледнат, пак над мен
Не, Не

Но знам, ще намеря сила в мен
И небето да достигна -
На инат, на инат...
О, да, знам силата ще бъде с мен
Колко мога да постигна!
Колко мога да постигна!

Има толкова любов във мен
Има смисъл още да остана
И намирам воля всеки ден
Yeah, yeah, yeah

Има хора като теб и мен
Ще останем - на инат се борим
От кой зависи? Да - от теб и мен!
Yeah, yeah, yeah

Но знам, ще намериш сила в мен
И небето да достигнем
На инат, на инат...
О, да, знам силата ще бъде с теб
Колко можем да постигнем!
Колко можем да постигнем!

Да ... Той е там
и ни дава, Той ни дава -
сила, смелост да вървим напред..

Но да, знам , ще намериш сила в мен
И небето да достигнем -
На инат, пак сме тук
О, да, знам силата ще бъде с мен
Колко можем да достигнем,
Колко можем да постигнем!

Колко можем да постигнем,
Да, ние можем да постигнем!

lowe lowe lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Isabelle. Вто Мар 06, 2012 2:05 pm

Карена Блу. написа:
Сисилия. написа: Sad Скъпа и аз бях така като казаха на марулчо че го харесвам :/ спокойно ще ти мине
... Да,би трябвало да ми мине,но...все пак го харесвах пет години/наистина цели пет години..сега ги чувствам като пропилени в това отношение./ и може би ми дължеше дори две изречения,че няма да се получи или нещо от този род,дори и едно съжалявам/не че има за какво точно да съжалява/..Но..Не,той просто стоя и гледа учудено в една точка,после когато засякох погледа ми се разсмя.. Sad Е,аз ще се справя,но просто..още не мога да се съвзема.;l
Оу ти знаеш ли че и той реагира по същия начин Mad Момчетата всички са еднакви а щом той се е държал така с тебе не те заслужава!
Isabelle.
Isabelle.

Брой мнения : 484

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Мар 06, 2012 2:09 pm

Сисилия. написа:
Карена Блу. написа:
Сисилия. написа: Sad Скъпа и аз бях така като казаха на марулчо че го харесвам :/ спокойно ще ти мине
... Да,би трябвало да ми мине,но...все пак го харесвах пет години/наистина цели пет години..сега ги чувствам като пропилени в това отношение./ и може би ми дължеше дори две изречения,че няма да се получи или нещо от този род,дори и едно съжалявам/не че има за какво точно да съжалява/..Но..Не,той просто стоя и гледа учудено в една точка,после когато засякох погледа ми се разсмя.. Sad Е,аз ще се справя,но просто..още не мога да се съвзема.;l
Оу ти знаеш ли че и той реагира по същия начин Mad Момчетата всички са еднакви а щом той се е държал така с тебе не те заслужава!
И с това съм наясно/от две години съм наясно с това,но напредък никакъв..;х/,но просто сега ми е супер тъпо. poker face Всички са еднакви. Sad Не знам какво да правя,защото той дори не ми и проговаря,а аз искам поне да сме си приятели..Само се подсмихва идиотът му с идиот/колко съм миличка..<3/.Накрая наистина ще му се развикам и ще го набия.хД ;х

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Isabelle. Вто Мар 06, 2012 2:11 pm

Карена Блу. написа:
Сисилия. написа:
Карена Блу. написа:
Сисилия. написа: Sad Скъпа и аз бях така като казаха на марулчо че го харесвам :/ спокойно ще ти мине
... Да,би трябвало да ми мине,но...все пак го харесвах пет години/наистина цели пет години..сега ги чувствам като пропилени в това отношение./ и може би ми дължеше дори две изречения,че няма да се получи или нещо от този род,дори и едно съжалявам/не че има за какво точно да съжалява/..Но..Не,той просто стоя и гледа учудено в една точка,после когато засякох погледа ми се разсмя.. Sad Е,аз ще се справя,но просто..още не мога да се съвзема.;l
Оу ти знаеш ли че и той реагира по същия начин Mad Момчетата всички са еднакви а щом той се е държал така с тебе не те заслужава!
И с това съм наясно/от две години съм наясно с това,но напредък никакъв..;х/,но просто сега ми е супер тъпо. poker face Всички са еднакви. Sad Не знам какво да правя,защото той дори не ми и проговаря,а аз искам поне да сме си приятели..Само се подсмихва идиотът му с идиот/колко съм миличка..<3/.Накрая наистина ще му се развикам и ще го набия.хД ;х
Оуу бе какво накрая шибни му една да се опомни аз така направих * това е друга история за как шишету ми се пукна хД *
Isabelle.
Isabelle.

Брой мнения : 484

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Мар 06, 2012 2:15 pm

Сисилия. написа:
Карена Блу. написа:
Сисилия. написа:
Карена Блу. написа:
Сисилия. написа: Sad Скъпа и аз бях така като казаха на марулчо че го харесвам :/ спокойно ще ти мине
... Да,би трябвало да ми мине,но...все пак го харесвах пет години/наистина цели пет години..сега ги чувствам като пропилени в това отношение./ и може би ми дължеше дори две изречения,че няма да се получи или нещо от този род,дори и едно съжалявам/не че има за какво точно да съжалява/..Но..Не,той просто стоя и гледа учудено в една точка,после когато засякох погледа ми се разсмя.. Sad Е,аз ще се справя,но просто..още не мога да се съвзема.;l
Оу ти знаеш ли че и той реагира по същия начин Mad Момчетата всички са еднакви а щом той се е държал така с тебе не те заслужава!
И с това съм наясно/от две години съм наясно с това,но напредък никакъв..;х/,но просто сега ми е супер тъпо. poker face Всички са еднакви. Sad Не знам какво да правя,защото той дори не ми и проговаря,а аз искам поне да сме си приятели..Само се подсмихва идиотът му с идиот/колко съм миличка..<3/.Накрая наистина ще му се развикам и ще го набия.хД ;х
Оуу бе какво накрая шибни му една да се опомни аз така направих * това е друга история за как шишету ми се пукна хД *
хД Аз съм добро момиче,иначе още утре щях да го направя..Ама той толкова ли е тъп/ама много си го обичам,колкото и да е тъп. poker face /,че не се осъзнава?!Днес седи пред вратата,аз исках да изляза,той не се мърда и му креснах "МАХНИ СЕ" по най-милия начин.И той някакъв само ме изгледа.Какво очаква,че като го харесвам ще съм му някаква пионка?Че и за сокче искаше да ходя,да му купувам. me gusta Ама просто..Проблема е,че пак имаме хубави моменти,дори и днес..До вчера супер често си говорихме и хич не се притеснявах,нито се издавах,ама моята Моника развали всичко. me gusta Да..хД ;х

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Isabelle. Вто Мар 06, 2012 2:19 pm

Карена Блу. написа:
Сисилия. написа:
Карена Блу. написа:
Сисилия. написа:
Карена Блу. написа:
Сисилия. написа: Sad Скъпа и аз бях така като казаха на марулчо че го харесвам :/ спокойно ще ти мине
... Да,би трябвало да ми мине,но...все пак го харесвах пет години/наистина цели пет години..сега ги чувствам като пропилени в това отношение./ и може би ми дължеше дори две изречения,че няма да се получи или нещо от този род,дори и едно съжалявам/не че има за какво точно да съжалява/..Но..Не,той просто стоя и гледа учудено в една точка,после когато засякох погледа ми се разсмя.. Sad Е,аз ще се справя,но просто..още не мога да се съвзема.;l
Оу ти знаеш ли че и той реагира по същия начин Mad Момчетата всички са еднакви а щом той се е държал така с тебе не те заслужава!
И с това съм наясно/от две години съм наясно с това,но напредък никакъв..;х/,но просто сега ми е супер тъпо. poker face Всички са еднакви. Sad Не знам какво да правя,защото той дори не ми и проговаря,а аз искам поне да сме си приятели..Само се подсмихва идиотът му с идиот/колко съм миличка..<3/.Накрая наистина ще му се развикам и ще го набия.хД ;х
Оуу бе какво накрая шибни му една да се опомни аз така направих * това е друга история за как шишету ми се пукна хД *
хД Аз съм добро момиче,иначе още утре щях да го направя..Ама той толкова ли е тъп/ама много си го обичам,колкото и да е тъп. poker face /,че не се осъзнава?!Днес седи пред вратата,аз исках да изляза,той не се мърда и му креснах "МАХНИ СЕ" по най-милия начин.И той някакъв само ме изгледа.Какво очаква,че като го харесвам ще съм му някаква пионка?Че и за сокче искаше да ходя,да му купувам. me gusta Ама просто..Проблема е,че пак имаме хубави моменти,дори и днес..До вчера супер често си говорихме и хич не се притеснявах,нито се издавах,ама моята Моника развали всичко. me gusta Да..хД ;х

Човек да не говорим за едно момче защото тоя марулчо и той така си мисли " Оу мишел са ме харесва супер айде да ... " * добре че не довърших защото щеше да трябва да слагам СЕРИОЗНИ ЦЕНЗУРА бате .. *
Начи един шамар да му шибнес нес по информациони тех. ме гонеше из стаята о.о Ебаси да му спукам черепа отново с шишенцету иска ли той? fuuu
Isabelle.
Isabelle.

Брой мнения : 484

http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Мар 06, 2012 2:25 pm

Сисилия. написа:
Карена Блу. написа:
Сисилия. написа:
Карена Блу. написа:
Сисилия. написа:
Карена Блу. написа:
Сисилия. написа: Sad Скъпа и аз бях така като казаха на марулчо че го харесвам :/ спокойно ще ти мине
... Да,би трябвало да ми мине,но...все пак го харесвах пет години/наистина цели пет години..сега ги чувствам като пропилени в това отношение./ и може би ми дължеше дори две изречения,че няма да се получи или нещо от този род,дори и едно съжалявам/не че има за какво точно да съжалява/..Но..Не,той просто стоя и гледа учудено в една точка,после когато засякох погледа ми се разсмя.. Sad Е,аз ще се справя,но просто..още не мога да се съвзема.;l
Оу ти знаеш ли че и той реагира по същия начин Mad Момчетата всички са еднакви а щом той се е държал така с тебе не те заслужава!
И с това съм наясно/от две години съм наясно с това,но напредък никакъв..;х/,но просто сега ми е супер тъпо. poker face Всички са еднакви. Sad Не знам какво да правя,защото той дори не ми и проговаря,а аз искам поне да сме си приятели..Само се подсмихва идиотът му с идиот/колко съм миличка..<3/.Накрая наистина ще му се развикам и ще го набия.хД ;х
Оуу бе какво накрая шибни му една да се опомни аз така направих * това е друга история за как шишету ми се пукна хД *
хД Аз съм добро момиче,иначе още утре щях да го направя..Ама той толкова ли е тъп/ама много си го обичам,колкото и да е тъп. poker face /,че не се осъзнава?!Днес седи пред вратата,аз исках да изляза,той не се мърда и му креснах "МАХНИ СЕ" по най-милия начин.И той някакъв само ме изгледа.Какво очаква,че като го харесвам ще съм му някаква пионка?Че и за сокче искаше да ходя,да му купувам. me gusta Ама просто..Проблема е,че пак имаме хубави моменти,дори и днес..До вчера супер често си говорихме и хич не се притеснявах,нито се издавах,ама моята Моника развали всичко. me gusta Да..хД ;х

Човек да не говорим за едно момче защото тоя марулчо и той така си мисли " Оу мишел са ме харесва супер айде да ... " * добре че не довърших защото щеше да трябва да слагам СЕРИОЗНИ ЦЕНЗУРА бате .. *
Начи един шамар да му шибнес нес по информациони тех. ме гонеше из стаята о.о Ебаси да му спукам черепа отново с шишенцету иска ли той? fuuu
Момчетата са идиоти. Nod Ама колкото и да са глупави и дразнещи,за къде без тях..хД Днес той всеки път като говореше с друга ме гледаше какво правя аз.Обаче,аз винаги се обръщах на другата страна.Утре ако стане пак така ще му се усмихна весело.Ама добре де,добре,поне може да говори с мен..Че ми липсва..хД <3 Миналата година беше най-щастливата ми едномесечна "любов" с едно друго момче от класа,нищо че не бяхме гаджета..Нито един път не се натъжих.хД ..ама беше супер свестен,много се смяхме,седяхме на близки чинове и направо го заобичах..Ама дойде лятната ваканция и заминах и..тази година си е в моя клас пак,обаче не сме толкова близки и всичко към моят Джоуи пак се върна.хД

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Мар 06, 2012 4:17 pm

Омг,омг,омг Мат Ле Бланк учавства в женени с деца,сега има реклами,като го видях/играе приятел на Кели/ се развиках.Толкова е бил млад и сексав.Ама прекрасен е.Обичам го...!! ааааааа Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Сря Мар 07, 2012 12:26 pm

tongue laught judge judge
Bye


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:50 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Сря Мар 07, 2012 1:28 pm

----


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:41 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Сря Мар 07, 2012 1:49 pm

..♥~♥~♥.. - Page 3 4334112t..♥~♥~♥.. - Page 3 4492011I
..♥~♥~♥.. - Page 3 4492014j..♥~♥~♥.. - Page 3 4492017x
..♥~♥~♥.. - Page 3 4492020p..♥~♥~♥.. - Page 3 4492024H
..♥~♥~♥.. - Page 3 4492026H..♥~♥~♥.. - Page 3 4492029d
Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Чет Мар 08, 2012 12:56 pm

Хохохо,Хейй. Smile
Честит осмии март,дамии. lowe Подарих плакат и сърчице/малко магнитче/ на мама.И честитих на момчетата от класа/първо без да искам-един ми вика честит празник,а аз -и на теб../хД
Общо взето днес беше готин ден.Мда.Сега отивам да ям.И така.. Smile
--
Бту,мноого се кафя на гифовете от подписа си.. Laughing Sara smilie lowe


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:42 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пет Мар 09, 2012 4:43 am

Омг,снощи си преглеждах дневника и осъзнах,че поне цели три страници са изписани за моя Джоуи.;д Малее.Не,не мисля само за това и не го сънувам всяка вечер.;д ;д Нее..Ама тая го сънуах.Един ураган бе превзел целия бургас..Седяхме пред магазина на мама,после аз бягах,тя забрави брат ми на една пейка/как е възможно?!;х ;д/ и трябваше да го взима.Във входа беше целия ми клас..Моят Джоуи също,даже ме прегърна през рамо../колкоо яко/и после всичко притъмня беше доста зловещо,ама мноого си говорихме с моят Джоуии и после мисля,че всякаква черна мъгла се плъзна във входа,почна да ни поглъща и се събудих стресната. ;д ;д После имаше още един сън,също така страненн..ама ме мързи да разказвам.;д Мда.
Ии..Сега си попълвам учебната по Биология и гледам женени с деца ;д ;д Мда.Станах в десет,тотално се успах и явно няма да ходя да си купувам дънки днес.;д Smile Мда.
След два часа тръгвам за училище.;д Smile
--
lowe lowe lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пет Мар 09, 2012 1:18 pm

Петъък е. Crying or Very sad
Времеее е за почивка. Happy1 Време е да си облека пижамата,да легна и следващите четири часа да ги прекарам гледайки приятели и женени с деца ;д Yeah Мда.
Сега си обличам пижамата и си взимам заслужената почивка. Smile Йейй.
Smile lowe Smile


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:43 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Съб Мар 10, 2012 4:20 am

Такааа..И добро утро,нищо че съм станала в осем и пет минути/двадесет лежах и чаках татко да тръгне за работа,а то се оказа,че е тръгнал в седем. ;д/
Изядох две палачинки за секунди от една минута,после се върнах в стаята си и включих компютъра.Решила бях първо да гледам,после да подреждам,ама на моят прекрасен компютър му отне десет минути да зареди страницата на приятели и аз се побърках и станах да подреждам.;дНакрая зареди,ама мама и брат ми се изръсиха в стаята и така и не гледах нищо.Двадесет минути подреждах един шкаф,бях си пуснала музика и си пях без да се усещам.;д После двете с мама подреждахме гардероба и се оказа,че половината дрехи са ми малки и ще ги давам на братовчедка ми/пет минути гушках дрехите,които ще давам и се сбогувах с тях.. Very Happy lowe
Таа,днес няма да ходя на рожден ден,измъкнаах се- мама и татко разбраха,че имам четири по бел и ми забраниха да ходя + кажи и' че съжалявам и много исках да дойде и супер тъжен глас. ;д song
Таа..Ако някой иска да се лигавим и да се забавляваме да пише,че ми е супер странно настроението и искам да се развеселя. ;д Sara smilie Very Happy Smile


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:45 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Съб Мар 10, 2012 3:39 pm

Хаххх, Последният Ергенски Запой /1-та част/..Омг,мега як филм,много се смях Very Happy омг,през цялото време мислех,че дъг е на някое супер тайно скришно неизвестно и шантаво място,а той бил на покрива. Very Happy Малее,много се смях..Направоо..Мда. Very Happy lowe Омг,Брадли Купър бил много як.<3 хД Трябва да изгледам и втората част.;д Да.Само това имах да кажа. ;д Байй Smile

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Мар 11, 2012 3:53 am

Таа дааа boogie
Офф,утре имам физика Mad пак с ужасната госпожа,която ме спира по коридора,докато си вървя самичка към стаята по руски и ми вика да се държа прилично. хДД ;х Не могга да я разбера,дано да е имала поне предвид в часа и',понеже нищо нередно не правех в коридора,а вървях. ;д ;х Да.
Сега пиша и домашната по математика.За мое учудване се справям добре с построения с линия и пергел. ;д Sun И имам вече две решени идеално задачи/да се надяваме,че идеалната тетрадка с домашни ще ми помогне да завърша с 6 за срокаа Freak /
Сега сама се набутах и докато мама се прибере от рожденния ден на едно приятелче на брат ми/и брат ми е с нея хДД/ трябва да изчистя всички стай,да пусна прахосмукачки и да измия чиниите. Yeah Мързи ме и не ми се чисти,ама ако от това дали къщата е чиста,дали мама е в добро настроение и е доволна зависи дали днес ще ходя по магазините да си избирам дънки,веднага почвам да чистя. хДД Smile Днес е доста нормален ден. Rolling Eyes Като се има предвид какви бяха миналите дни,днес е направо скучно и прекалено спокойно. bounce Ама все пак ми трябва една спокойна неделя. хДД Smile Да.Днес съм в добро настроение. Happy1 И не се тревожа за нищо. ;дд Чудо ;дд
Омг,осъзнах снощи,като си легнах,че искам да живея поне един месец в Ню Йорк или Лас Вегас..или поне да ги посетя. Give Up Омг,би било страхотно.. хДД Chouchou lowe Ама дали ще стане не знам..Ама все пак,ако някой иска да кроим планове как ще обикаляме ню йорк,ще крещим пълни ббезсмислици,ще снимаме всичко и ще се снимаме с всеки..хДД Яко. boogie lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Мар 11, 2012 3:29 pm

Хихххи.Хей Cute Octopus
Таа..Започнах нова история/творба / чудо..хДД Моля се този път да се получи.Моляя. Chouchou Засега добре.Избрах мега яките имена.Не тези,който използвам обикновено..А по-яки. <3 Ии..Така.Засега съм на първа глава.Ще я пиша бавно,само да се получи.Ясно е,че няма да я издам или да я покажа на всички,изобщо не знам дали друг освен мен ще я чете,но не ми пука.Пиша я за моя удоволствие..хДД ^^
Аууу

lowe lowe lowe


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:46 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by София Уайлд Нед Мар 11, 2012 3:34 pm

Карена Блу. написа:
Хихххи.Хей Cute Octopus
Таа..Започнах нова история/творба / чудо..хДД Моля се този път да се получи.Моляя. Chouchou Засега добре.Избрах мега яките имена.Не тези,който използвам обикновено..А по-яки. <3 Ии..Така.Засега съм на първа глава.Ще я пиша бавно,само да се получи.Ясно е,че няма да я издам или да я покажа на всички,изобщо не знам дали друг освен мен ще я чете,но не ми пука.Пиша я за моя удоволствие..хДД ^^
Ии така.Утре-училище.Пак ще видя моят Джоуи,моята Моника..Оо..Моят Джоуи. Scared ChouChou Love9 Отново.Не мога да свикна без него,не мога без да го виждам,а искам да го забравя.Ама не.Просто си седи в главата ми,в мислите ми.Мда. Има мега якото име. <3 И е мега як. <3 Ии знае,че го харесвам. poker face Както и' да е.
Имаме фотоапаарат.Първата снимка е супер шантава и яка.Аз-с наклонена глава и коса на плитки.;д,брат ми с книжки на мързел град и майка ми в супер забавна поза. ;д Да.А фотоапарата е мега як. lowe Обещавам,че няма да го чупя и ще го пазя. Sara smilie Ии така.
--
Аууу

lowe lowe lowe

Ха сега кой на кого е музата хДД lowe честит фотоапарат Smile да не го чупиш! хихих Very Happy
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Нед Мар 11, 2012 3:37 pm

София Уайлд написа:
Карена Блу. написа:
Хихххи.Хей Cute Octopus
Таа..Започнах нова история/творба / чудо..хДД Моля се този път да се получи.Моляя. Chouchou Засега добре.Избрах мега яките имена.Не тези,който използвам обикновено..А по-яки. <3 Ии..Така.Засега съм на първа глава.Ще я пиша бавно,само да се получи.Ясно е,че няма да я издам или да я покажа на всички,изобщо не знам дали друг освен мен ще я чете,но не ми пука.Пиша я за моя удоволствие..хДД ^^
Ии така.Утре-училище.Пак ще видя моят Джоуи,моята Моника..Оо..Моят Джоуи. Scared ChouChou Love9 Отново.Не мога да свикна без него,не мога без да го виждам,а искам да го забравя.Ама не.Просто си седи в главата ми,в мислите ми.Мда. Има мега якото име. <3 И е мега як. <3 Ии знае,че го харесвам. poker face Както и' да е.
Имаме фотоапаарат.Първата снимка е супер шантава и яка.Аз-с наклонена глава и коса на плитки.;д,брат ми с книжки на мързел град и майка ми в супер забавна поза. ;д Да.А фотоапарата е мега як. lowe Обещавам,че няма да го чупя и ще го пазя. Sara smilie Ии така.
--
Аууу

lowe lowe lowe

Ха сега кой на кого е музата хДД lowe честит фотоапарат Smile да не го чупиш! хихих Very Happy
Хахх,музичке мояя хД lowe абе важното е,че след ужасно дълга пауза започнах да пиша ;д <3 Sara smilie Smile Ии важно е и че и ти пишеш и ме радваш със свръхестествено. lowe Sara smilie Smile .. Тенкс..Ама много е як.Супер шантав и як. lowe Very Happy Smile И аз се моля да не го чупя,че вече ще стане лошо. хДД Smile

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Амелия Понд Нед Мар 11, 2012 8:00 pm

Горе главата и недей да се ядосваш, ако отново почне да се прави, че не знае нищо или, че не съществуваш. Те момчетата са такива, леко смотанички. (дадада само лекоо хД) И аз съм била в такава ситуация, ама вече не я помня добре дори... Сега съм в една по-шибана.. Повярвай, по-добре е, че знае, защото едва ли искаш да си като мен. ХД Ии пет години наистина са много, но аз съм човека, който може би най-добре ще те разбере.. И при мен ситуацията е такава, ама годинките май са с една по-малко. хд

Бтв, много ми допадаш като човек, В. ^^
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Мар 12, 2012 2:34 am

Амелия Понд написа:Горе главата и недей да се ядосваш, ако отново почне да се прави, че не знае нищо или, че не съществуваш. Те момчетата са такива, леко смотанички. (дадада само лекоо хД) И аз съм била в такава ситуация, ама вече не я помня добре дори... Сега съм в една по-шибана.. Повярвай, по-добре е, че знае, защото едва ли искаш да си като мен. ХД Ии пет години наистина са много, но аз съм човека, който може би най-добре ще те разбере.. И при мен ситуацията е такава, ама годинките май са с една по-малко. хд

Бтв, много ми допадаш като човек, В. ^^
Опитвам се да не се ядосвам..Като съм заета с нещо ми е добре,ама като се прибера и седна да чета само за това мисля и се вбесявам.;х .. хДД Само леко смотанички.<3 хДД Май доста хора са били в подобна ситуация,не знам..Пожелавам при теб нещата да се наредят. Smile Много с радвам,че има някой който може да ме разбере..Понеже очевидно и момичето,което смятам за най-добра приятелка не може. ;х хДД Годинките..При мен са пет.Тази е шестата май,ама не е навършена-от 1 до 4 клас, част от пети и шести и сега,седми клас.хДД ;х Искаше ми се да са малко,да е увлечение само за един месец,ама на..;х

Алл lowe И ти на мен,Рали. Smile
--
Някой ми чете дневника. lowe Freak

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Пон Мар 12, 2012 2:31 pm

Тъйй.Здрастии. me gusta
Така.Ще карам накратко,мързи ме да изписвам романи както обикновено. ^^
Тъъ.Шест по химия,манякк tun yeah Якоо.Казах за четворката по бел.Добре,добре мина.Ама преди десет-петнадесет минути се скарах с майка ми.Мда.Обичайните причини.А и тя беше супер изморена и нервна,че ми се развика щом влязох в стаята хДД Evil or Very Mad Амаа..Добре,не ми пука чак толкова.Все пак,това че уча малко,не е вярно.Не уча много,но не е и малко,а и не съм спряла да уча,а и не съм се отпуснала.Мда.За да и' го докажа ще гледам утре да изкарам някоя шестица и да не сядам цяла вечер на компа,за да чета по предметите.Таа..И сега в 9 сядам да уча.Мда.Може да попрегледам уроците по биология.Мда.
Омгг,утре урок по мат в 7 и 30..И трябва да стана в 6 и 40 най-късно. Mad Ама щом урока ще ми помогне за теста в сряда и няма кога другаде да бъде-окей. poker face derpina
Ии така.Сега ще пиша произведението си/2 глава започнахх.хДД ^^/ и ще седя още половин час на компа.Байй.


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Вто Май 15, 2012 3:48 am; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Карена Блу. Вто Мар 13, 2012 3:32 am

Аууу изтеглих си някаква хипер мега яката програмка която прави хипер мегаа яките неща Inloved Monkey Нещо като фотошопа,ама с по-малкичко екстри..
Тааа даа.Първото ми произведение:
..♥~♥~♥.. - Page 3 4515790y
Exited.
Таа да.Второто ми по-яко произведение:
..♥~♥~♥.. - Page 3 4515793X
Амааа много им се кефя бе..Откога искам да се занимавам с подобни чудесии. Crazy Monkey Exited. Gerrys pig.

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

..♥~♥~♥.. - Page 3 Empty Re: ..♥~♥~♥..

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите