The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

+20
Алисън Вокил
Джейк Стоун
Саманта Блек
Александър Стоун.
Уилям Джърнингън
Ейвъри Еванджелин
Tayllor Le'roux.
Роуз.
Натаниъл Рочестър
Destiny Miller
Victor Nightshape.
Chaos.
Сайръс Гримел
Карена Блу.
Queеn Infеcted.
Ейвъри Роуз
Сара Крес
Isabelle.
Оливия Уайлд
София Уайлд
24 posters

Страница 4 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Фев 12, 2012 11:37 am

First topic message reminder :

Ааами реших и аз да си направя дневниче Sara smilie Имах като малка книжен, но отдавна нищо не съм писала. Пък и от известно време съм .. "започнала на чисто" така че това е още една стъпка..
Ами да ви кажа, аз през 80% от времето си уча Very Happy Very Happy Ненен не си мислете, че съм някъв зубър или неш от сорта.. имам 5,42 среден успех за 1ви срок Sad
Просто уча бавно, лесно се разсейвам.. и дори сега трябва да пиша теза ама карай Very Happy
От тия 80% пред 79,9% слушам музика Very Happy Very Happy И добавяме още 20 през останалото време = НЕ МОГА ДА ЖИВЕЯ БЕЗ МУЗИКА lowe
Взимайте ми лаптопа, компютри, джобни, вкъщи ме дръжте, телевизор ми забранете, обаче пипнете ли ми тела просто започва THE опустошение Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Very Happy Very Happy
И такам.. имам да правя 16 листа пасив по немски и да се подготвя за олимпиадата на Гьоте - още 4 листа.. но понеже обичам да оставям ученето за възможно най-накрая.. сега съм тук и пиша това Very Happy
Ако сте чели в "Кой съм аз" сигурно ви е ясно, че постоянно слушам хип-хоп и ЕМИНЕМ (тва е отделен стил музика wait lowe ) .. таа, 'bout that - един фр ме вика вече година да се запиша в The center при тях.. ноо имайки предвид, че залата е на другия край на града, събират се често, ходят по концерти постоянно и обикалят страната, ходят на лагери и т.н. с моето ежедневие само това ми остава... Та може да се запиша ноо ще видим..

Поздрав за всички духовно неограничени и неслушащи чалга нормални същества!


Последната промяна е направена от София Уайлд на Пон Апр 16, 2012 12:18 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down


CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Вто Апр 10, 2012 8:52 am

НАЧИ.

Фъф 14:20 сЪ запоШна ..
пуснах си The Mask ии си бичих айлякЪТ два часа.. посли си пуснах ЛАЙТСССССС
иии тогаз ми падна ШИБАНАТА БАТЕРИЯ МАМКА ЙЙ Fire ChouChou Fire ChouChou Fire ChouChou poker face
ии после спах! ЙЕСТ да са наспа веднъж кат хората ихихи
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Scaled.php?server=69&filename=09042012641c
малко /МНОГО/ съм идиот, ма сте ми сФикналии tongue tongue
ии Ъ дафък почти всички хора от купето ми гледаха млякото кат паднали от марсЪТ blink blink КО муЙ странното да си носа мляко вместо водЪ?! huh huh
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Scaled.php?server=88&filename=09042012635
^^ ДЪ МЛЯКУС
ии /.,, ко ощии АА ДА
ДЪ ФЪКИН ШИБАНА ВРАТА Angry ChouChou Angry ChouChou Angry ChouChou Angry ChouChou Angry ChouChou Angry ChouChou
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Scaled.php?server=210&filename=09042012638
ПРИ ВСЕКИ МАДАФЪКИН ЛЯВ ЗАВОЙ СА ОТВАРЯШИИ Fire ChouChou Fire ChouChou Fire ChouChou Fire ChouChou Fire ChouChou
Напрао умрях. 4503622y

После си пристигнах у ГабровотО ии Идиот1, Идиот2 и Идиот3 ма чакахЪЪЪ Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat
Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows penguin penguin penguin
Ии цяла вечер се разцепихме tuzki bunny 1 tuzki bunny 1
ии щях да запиша сичкити лафове ма ми умря телЪТ
охх мнооо са нерва щото Боян ми спира клавиатурата сдокат пишааЪ Scared ChouChou Angry ChouChou Fire ChouChou

пиша няколко лафа и ставам чи ма ядосват хипшер мноУ:

"Всички са на Сен Тропеее, други на училищееее, на кафе пък третите, пък азЕ съм у нас и съм ЗЛее ахлелелеЙеееахлелелей" Laughing Laughing Laughing rofl
после седнахме на едни парапети в една детска градинка (ни питайти подробности хД) ии Поля седна в мен пък Илянка в Боян ии Боян са изказЪ:
Чакайти ве тука станахмИ кат в Китай братоо, 4 човека на квадрат


И такиЗ подобни ;D ;D ;D laught laught ся си пускаме страшни филми и стаам че ши ма утепат скоо

БиШам ва и т.н. и т.н. Inloved Monkey Inloved Monkey
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Гост Вто Апр 10, 2012 9:02 am

Ааааа много си сладкаааа като спиш Laughing /тва прозвуча stalker-ско.. еениуей./ И СЛУШАШ ЛАЙТССС <3

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Вто Апр 10, 2012 9:07 am

Да УА кат идиот съм не ми ли виждаш сенките под очити ни моа са наспа poker face
ИнЪче данки ШОИЙЙН 4503611Y
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Карена Блу. Сря Апр 11, 2012 12:37 am

Цветоуу,колко си яка като спиш.. хДД <33 Значи, искам снимки на теб,идиот 1,идиот 2 и идиот 3. хДД lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Пон Апр 16, 2012 4:53 pm

НАЧИИ. bounce
Беши супер яко! yeah yeah Много си ги обиСам всичкитиии 4
Първо една моя идиотска снимка /може да се вижда.. ма мой и дан са вижда, че съм черну веч Very Happy /
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Scaled.php?server=542&filename=idiot
Сега ДЪ ФЪКИН ЕПИК СНИМКА С ПОЛЯ а.к.а Злето а.к.а Идиот Три хДД lowe ОБИСАМ ТА МА
Spoiler:


Идиот Ино: Боян.
Spoiler:

Идиот Дуе: Илиянка
Spoiler:

Идиотец Туи: Поля /злето/
Spoiler:

Влубенити идиоти /Кристи и Хрис/ tongue
Spoiler:


Съжалявам, но не ми стига времето така че останалите снимки ще ги кача, когато намеря време 1 emoticon3 Gerrys pig.
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Destiny Miller Пон Апр 16, 2012 5:15 pm

НАЙ-СЕТНЕЕ! Жена, пукнАх докато ги качиш тея снимки.. ;ДДД Гоуеми идиоти иии супер сладури сте всичките. ;33
Destiny Miller
Destiny Miller

Брой мнения : 2137
Рожден Ден : 08.02.1993

https://www.facebook.com/victoriajonascullen

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Сара Крес Пон Апр 16, 2012 5:20 pm

ЦВЕТА Е УНИКАЛЕН!!! БОЯДИСВАЙ СЕ ТАКА ВЕЧЕ! ХДДДД
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Пон Апр 16, 2012 5:33 pm

Жина бях заспала на компа и сега се усетих преди да стана, че съм забрайла поста и не съм го пуснала Edd от 18:00 чИсЪ седи готов 2
Както и да е.. ДА СЕ ОБИСАМЕ! snoopyemoticon

А за Деса ПоитесЪ:
ОМГ МЕРСИ ТОЙ ВЕЧЕ СЕ ОТМИВА АМА ДААА СУПЕР МЕГА ГИГА ХИПЕР ЯК Е Very Happy
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Натаниъл Рочестър Пон Апр 16, 2012 6:23 pm

Яка идиотска компанийка си имате вий Very Happy
Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Карена Блу. Пон Апр 16, 2012 11:47 pm

Натаниъл Грей написа:Яка идиотска компанийка си имате вий Very Happy
+1219854. Very Happy lowe lowe Мега готините сладури сте, значии.. Ако има още снимки, качи ги де. хДД Знаеш ли как се кефих на тези. хДД lowe lowe Very Happy 4503611Y

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Роуз. Вто Апр 17, 2012 12:29 am

Хахах .. ;д Христии просто ме разцееееееепии ;д Laughing ..
Роуз.
Роуз.

Брой мнения : 416
Рожден Ден : 19.09.1862

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Вто Апр 17, 2012 4:23 am

Натаниъл Грей написа:Яка идиотска компанийка си имате вий Very Happy

данке шЪъън /ебават ме, щото не могат да казват немското "о умлаут" и вместо шЬон ми забиват Ъ хД/ ай хоуп ю гет ит Laughing Laughing Laughing

Карена Блу. написа:
Натаниъл Грей написа:Яка идиотска компанийка си имате вий Very Happy
+1219854. Very Happy lowe lowe Мега готините сладури сте, значии.. Ако има още снимки, качи ги де. хДД Знаеш ли как се кефих на тези. хДД lowe lowe Very Happy 4503611Y

е са като се върна от даскало ще ги обработя и ще ви кача сичкити мои идиотикейшън снимки..щото обещах на някои хорца Very Happy Very Happy


ОБИСАМ ВА! emoticon3

А и Роситке: IT'S Кристи, не Христи
ногу са дразни. Very Happy
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Роуз. Вто Апр 17, 2012 7:13 am

Офф.. да бе ;д бъркам са ;д сФинявам съъ ;д bounce
Роуз.
Роуз.

Брой мнения : 416
Рожден Ден : 19.09.1862

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Вто Апр 17, 2012 3:52 pm

Направих си тема за албуми чее така както съм почнала дневникУС ше ми стане фотогалерия хД
МОЛЯ ви мили хорица, посещавайти ги и двете и са смейтИ на воля. 2 emoticon3
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Пет Апр 20, 2012 4:39 pm

НАЧИ.
Вмомента слушам спер шумния секс на съседката. blink Тая е баси врещялника, честно.. Ма съм си надула Еминемчо дан ги чуам. тей че да си се таковат младите.. Laughing
Вчера тъкмо се прибирам и ще казвам на майка че съм закъсняла с 30 мин за даскало, първи час Етика и право иии г-на ме изпита за 10 мин и СЛУШАЙТЕ ФИЛМА СЯ:
-- Бебълс ;РР
[19.4.2012 г. 23:56:10] -- Бебълс ;РР: ии на първите три въпроса
[19.4.2012 г. 23:56:17] -- Бебълс ;РР: бях без грешка
[19.4.2012 г. 23:57:03] -- Бебълс ;РР: пита ме тамм кой е въвел понятието философия на правото, кои са правата на естественото право и още някъв тъп въпрос
[19.4.2012 г. 23:57:09] -- Бебълс ;РР: и аз му отговорих нали за 6
[19.4.2012 г. 23:57:10] -- Бебълс ;РР: обаче
[19.4.2012 г. 23:57:13] -- Бебълс ;РР: бях се навлякла
[19.4.2012 г. 23:57:26] -- Бебълс ;РР: моя любим светлосин суитшърт
[19.4.2012 г. 23:57:32] -- Бебълс ;РР: и отгоре с още един тъмносин
[19.4.2012 г. 23:57:36] -- Бебълс ;РР: които е от полар
[19.4.2012 г. 23:57:38] -- Бебълс ;РР: и напрао
[19.4.2012 г. 23:57:41] -- Бебълс ;РР: умирах от жега
[19.4.2012 г. 23:57:45] -- Бебълс ;РР: и тргнах да се събличам
[19.4.2012 г. 23:57:48] -- Бебълс ;РР: и г-на
[19.4.2012 г. 23:58:05] -- Бебълс ;РР: да се избъзика и ми вика "охооо.. ми аз ще те попитам поне още 3 въпроса"
[19.4.2012 г. 23:58:11] -- Бебълс ;РР: и целия клас некви такива се смеят
[19.4.2012 г. 23:58:19] -- Бебълс ;РР: и той ме пита за физически и юридически лица
[19.4.2012 г. 23:58:30] -- Бебълс ;РР: ама междувременно си говори с тия от класа нещо за мене
[19.4.2012 г. 23:58:38] -- Бебълс ;РР: и аз си мисля че не ме пита наистина
[19.4.2012 г. 23:58:45] -- Бебълс ;РР: и вдигна едно друго момиче от класа
[19.4.2012 г. 23:58:48] -- Бебълс ;РР: тя му ги каза
[19.4.2012 г. 23:58:52] -- Бебълс ;РР: а на мен ми вика че ми пише 5
[19.4.2012 г. 23:58:55] -- Бебълс ;РР: щото не съм ги знаела
[19.4.2012 г. 23:58:58] -- Бебълс ;РР: и аз о.0 ДЪ ФЪК
[19.4.2012 г. 23:59:31] -- Бебълс ;РР: таа
[19.4.2012 г. 23:59:39] -- Бебълс ;РР: щях да казвам на майка за тва че съм закъсняла и имам 5
[19.4.2012 г. 23:59:43] -- Бебълс ;РР: и само влизам в хола
[19.4.2012 г. 23:59:47] -- Бебълс ;РР: и като се започна със
[00:02:34] -- Бебълс ;РР: "ела тка. седни. какви са тия отсъствия? от математика? три какс и позволяваш да бягаш от математика? ами тия закъснения? ТРИ ЗАКЪСНЕНИЯ ЗА ЦЕЛИЯ МАРТ?! ми тва е цяло отсъствие! ти както си почнала ще те изгонят за неизвинени! какво е това лекомислие! и как ще закъсняваш за тези часове? ми те учителите вече са те запомнили колко си несериозна, да не се чудиш после що имаш 5ци! тва е заради лаптопа! снощи в един още беше на него! само се отплесваш и тотално забравяш колко е часа! само да си закъсняла през април! само да посмееш! никакъв лаптоп няма да ти се взима за рождения ден, ако видя и едно закъснение за април"

^^ ТОВА Е СЪКРАТЕНАТА ВЕРСИЯ wait
и аз само си седя и ... poker face ... poker face ... poker face .. poker face ... "Извинявай?"
После още 20-30 минути конско.. после ма пусна да видя братЪТ и му са оплаках..

И са вечерта признах на бащата че съм изб poker face ягала от химията, щото не съм била подготвена и той като почна с неговата триадааа Dyinggg Dyinggg Dyinggg
Хубаво поне че не беше майка, щото ако й бях казала на неяяя Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou нямаше да го пиша тва сега, а щяхте да идвате да ми палите свещички на гробЪТ.

Уотевър... тва е горе-долу положението с даскалото сега.. ИнЪче имам две 6ци по английски, 6 и 5 по немски и 5 по физика на теоретичното контролно където почти целия кла има 3,50 tongue tongue Dancing Cat АЙМ ДЪ МАСТЪРР! deal with it troll p
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Вто Апр 24, 2012 2:27 pm

Забравих си дневникус. Very Happy
Ми няма нищо ново за хваленЬЕ Laughing освен, че вече целия форум разбра за ужасителното класно по немски, което ми предстои Scared ChouChou
Кво друго... а да. Реших, че няма да пиша на Еминемчо докато не мине класното.. просто миналата година покрай Константин и ПИЦ не ми остана достатъчно време да се подготвя пък и г-жата не ме хареса, ама Константин играеше огромна част от "отнемането" на времето ми. Таа не искам да му пиша и нещата ДАЙ БОЖЕ да вземат да потръгнат Scared ChouChou Inloved Monkey ии да не се справя на класното.. Затова реших, че ще му пиша след като всичко мине ии да се надяваме, че тази история ще има хепи енд. Inloved Monkey Inloved Monkey
Още нещооо... ми да ви споделя къв палеж ми напрайха вчера Very Happy Начи момчетата от нашия клас имат една нова занимавка/миналата година беше сбиране на бисери и идиотщини в час и подобни/ Тази година е така нареченият "палеЕШ!" Laughing Laughing Какво представлява това? Ами когато чуеш тази дума бягай при мястото си и провери много обстойно дали всичките ти неща са там, защото има опасност някое да е взето /химикал, чуебник, най-често цели раници и якета/ и скрито там, където НЯМА да го намериш каквото и да правиш Laughing Laughing Laughing Напоследък целта е да се вземат нещата, не толкова скриването им, защото всички станахме супер наблюдателни Laughing Таа да ви представя какво се случва в час по немски:
Попринцип аз седя до Христина, но тя си тръгна по-рано и останах сама на чина. А това е лошо, защото няма кой да види, ако аз се разсея и накой ми вземе нещо. /е , има де ама шансЪТ е малък хд/ ии какво се случва: Гошо издава странни звуци и аз се обръщам към него/наляво/, за да му се скарам. В този момент Марк съвсем тихичко и кротичко си ми отмъква телефона. Обръщам се и го виждам и докато да му кажа да ми го върне, някой ми взима чантата. Ставам да я потърся и вече сакото ми е изчезнало някъде. Обръщам се да се скарам на момчетата и в този момент Пешо и Лъчко ми взимат следователно листите за упражнение и учебниците. И накрая аз останах с един химикал Laughing Laughing Laughing Laughing
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Роуз. Чет Апр 26, 2012 2:13 pm

Доста интересен "палеЕШ!" ;д .. представих си гледката, как се чудиш на къде по точно да се обърнеш.. ;д и как се смеешш.. тцтц ;д идиоти ! ;д
Роуз.
Роуз.

Брой мнения : 416
Рожден Ден : 19.09.1862

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Чет Апр 26, 2012 3:34 pm

Роуз. написа:Доста интересен "палеЕШ!" ;д .. представих си гледката, как се чудиш на къде по точно да се обърнеш.. ;д и как се смеешш.. тцтц ;д идиоти ! ;д

Дааа днес имахме родителска среща и всеки един даскал се е оплакал от плежите и даже директорката влязла и била супер ядосана и казала че даже е викала полиция blink Laughing Laughing Laughing смятай Laughing Laughing Laughing
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Пет Май 04, 2012 5:15 pm

ОМФГ. Laughing Значи..
ох нимоа тфа ша е супер епичния пост майна Laughing Laughing
да започнем хронологично, че ша изпусна нещо:

07:00 - 13:10 - даскало брат dry извиних се на г-на по биология, защото всеки божи шибан път, в който отида неподготвена, той решава да ме изпита.. соуу отидох да му се извиня и той ми каза "ми аз доколкото си спомням предишния час целия клас ми са извинихте" Е КО ДА НАПРАЯ КАТ СА ТИ А ИЗВИНИЛИ? МИДАЛ ЛИ ИСКАШ? уотевър.. ни ма изпита Very Happy
после ДЪ ФЪКИН ФИЗИЧЕСКО омфг нимоа Laughing Laughing Laughing момчетата цял ден се разкарват с некви шишета и последния ни час беше физическо и те ни казаха, че ша ни напраят водна война Scared ChouChou даже бяха пуснали хронометър да отбрява колко минути остават до водната война Laughing Laughing дойде шибаното физическо и шибания г-н почна да ни изпитва на коремни преси дрън дрън, момчетата само седят отстрани, всеки с по две шишета и чакат някоя от нас да излезе от салона Laughing Laughing после се скрихме в съблекалните и те влязоха и изпръскаха ДВЕ шишета из цялата съблекалня /айподи, якета, тилифони, пари - СИШКО БЕШИ МОКРО БРАТ хд/ и аз са ядосах и напълних едно шише, таковах му капачката с една ножица и излязох пред съблекалнята. И виждам как Лъчко и Марк излизат от мъжката и идват към мени, заех бойна позиция рофл хдд ии Лъчко както се беше затичл към мени, без да вижда че имам шише де, аз го криех ИИИИ гледам как напрао на забавен каданс отскача назад в момента, в който ми вижда шишето и след тва ЦЯЛОТО го изпръсках върху него. Laughing Laughing Laughing Laughing ЙЕЗ БИЧИИИИЗ Laughing Laughing разминах са само с няколко капчици на панталона, ши оживея хдд

ПОСЛИ са прибрах в нас, гледах нешнъл джиографик, заспах пред телевизора, после бащата се прибра и всички отидохме да гледаме на сестрата тфа... абе... тфа бе Laughing Laughing Laughing *поглежда км небето* ... *чака факс от майката кораб* ... *ФАКСЪТ ПРИСТИГА* АБЕ ПРАЗНЕНСТВОТО БЕ Laughing Laughing Laughing ох нимоа Very Happy ии само влизам в там... залата Laughing и накъдето да погледна РСИ БЕБИТА СЪС СИНИ ОШИШКИИИ Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey ОМФГ НАПРАО УМРЯХ
и бях като: emoticon3 emoticon3 мда ии тичах из всичките редове и само обикалях и питах майкити "извинете може ли да ви снимам бебчето" хддд Laughing Laughing ПЕДОБЕЪР Laughing Laughing Laughing БЕБИТАААААААААААААА lowe lowe lowe lowe lowe lowe

ПОСЛИ Laughing Laughing Laughing ДЪ БИГ НАЙТ Laughing Laughing Laughing е тука стаа интерсно вечи boogie
ЗНАЧ. отивам аз на центъра и брата ме чакаше там пред един къдрав фонтан и отидохме заедно на пеещия фонтан, там бях дудето/Оливия Уайлд/ и още три мацки /Нона-жина ми-имаме снимка в албумьо заедно и Радка и Викс-момичета от класаа/ ии чакахме Иза/Тейлър Леро/ и Гал/Лана/ да дойдат. После пуснаха некфи шибани саксофони брат и напрао откачих и звъня на иза и й крещя "АРИ ВЕ БРАТ ЧИ СА ПОБЪРКАХ С ТАЯ МУЗИКА" тя ми се обяснява нещо ии А ДА ПИХМЕ МЕНТАА ТОГАВА Laughing и й викам "Гал с теб ли е? Кажи й че има половин шише мента останало, което се пресушава супер бързо" ии да видите как набързо дойдоха Laughing Laughing после братЪТ прави некви салта,..абее въртя се във въздуха докато Нонка се опитваше да го снима/посли ша кача в албума хдд/ ии ест двайси мацки го гледаха сякаш е паднал от нибето Laughing Laughing станахме такива и аз го хващам и викам такава с пълно гърло "тфа е моя брат, БИЧИЗ, моя!!" Laughing Laughing Laughing нимоа.
нда. после ядохме в макдоналдс,.. тей е братът яде Laughing ии имаме една ... такова. ... абе .... не тенденция мии ... абе да го наречем тенденция, щот майката кораб не ме съпортва мнол ся Laughing Laughing абе като му дойди факса на някой и извиква "броим" и всички на три показват число от 0-3 с ръка. Броим числата и на който се падне тряя да изпълнява предизвикателство, което така и не разбрах кой го измисля хдд тоз който е изпълнил предишното предизвикателство май Laughing та сега описвам хдд
1. Гал - трябваше да отиде на .касите и да вземе номера наа някой от служителите. : Отива нашта при няква яка касиерка и тя я питала кво ша иска и Гал й казала "Ми един сладолед и номера ти" Laughing Laughing ГАЛ, СЛЕД ИЗПЪЛНЕНОТО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО - ДОБРЕ ДОШЛА В КОМПАНИЪТЪ baby
2. Нонка - тряяше да си напише тела и името и да го даде на някъв непознат хДД даде го ама написа Мария /така де, аз го писах, щот така исках хдддд/
3. Ни си спомням хдд аа да отидохме във Фабриката и си пихме бирички мирички ии решихме пак да го напрайм и май се падна прво Гал и трябваше да отиде да си вземе цигара от един яки момчета на съседното сепаре и те я бяха викнали ако иска да седне при тях Laughing ю секси факамадаа lowe
4. Дудата тряяше да се качи на мивката в градинката на Фабрик и да изкрещи "АЗ ОБИЧАМ ДЖОН МЪРШАТА" Laughing Laughing Laughing Laughing тя леко го ненавижда.. меко казано го ненавижда ма тфа отделен въпросец Laughing Laughing
5. Дудата тряяше да целуни брата.. за ЕДНА МИНУТА Very Happy ненене просо тук съм без коментар
6. Аз тряяше да целуна Радина с език за една минута Laughing Laughing всичко е записано и запазено в нечий телефон ма нинам в кой Laughing Laughing И НЕ, НЯМА ДА ГИ КАЧА.
7. Посли тряяше да целувам цицити на дудата /те хората покрай нас вече са питаха не дали сме пияни, а кво сме шмъркали хд/
8. Дудата тряяше да вземе номера на сумер мега гига сексавия барман във Фабрийк ии направо аллл lowe бту номера му е в мен Very Happy

ъ.. ми май тфа бяха или поне за тия са сещам ся Very Happy Very Happy Бащата реши да ми звнне да ме дразни, цитирам:
-Ко прайш бе жуфке?
-Нищо пийм бирички във Фабрик
-Аз шти дам на тебе едни бирички. Аз пък бия ракийка с бира, да ти е гадно. И съм на 1000 метра надм. височина на хижа Здравец. Ай приятно прекарване и да не окъсняваш мнол.

dry dry гадняр Very Happy Very Happy таа да тфа беши общо взето дъ вери епик дей Laughing Laughing
ся слушам СЪНЛАЙТ ХЪРТС МАЙ АЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЗ Music Music Music и прая присъствен списък за рождения ми ден. Напро ши са размижими. Exited. 35 коча брат.. Scared ChouChou ся ш мана малко хорица, че няа къде да ги събера.

*след 15 мин* с дудата махнахме няколко човека и аз премахнах повчето момчета от класа, че те ако присъстват и няма да има никви предизвикателства, а РОЖДЕНИЯ МИ ДЕН БЕЗ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА НЯМА ДА СЕ СЪСТОИ ПРОСТУ. И дъ одър биг дилема е къде да го празнувам. Ако е в нашия си апартамент ша е до 23:00 което си е супер безбожен час dry dry ..щот нашти няа къде да ги изпратЪ Laughing
Другия вариант е в новия апартамент, който тепърва започва да се ремонтира и в който има точно два дивана и няколко нови плочки, мивка и тоалетна Laughing Не знам, малко не ми се иска там шото ша е някво безлюдно ма пък ша има място за всички /МЕГА ОГРОМНИЯ Е Scared ChouChou / ии ша танцуваме и ядеми, пийми и пушими абе ШИ СА НАПРЙМ МНОЛ ЗЛЕ Laughing , там ша сме до към 2-3 и посли ша се качим на някое тепе, ша посрещаме изгрева, разни яки раути.. ма нинам дали наште ще се съгласят baby дано да се съгласят..
АРЕ СПИРАМ СА ВЕЧ ЧЕ НИКОЙ НЯ МИ ЧЕТЕ БЕЗБОЖНО ДЪЛГИТЕ ПОСТОВЕ Laughing
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Съб Май 05, 2012 1:01 am

ОМФГ НИМОА Scared ChouChou Кой нормален човек заспива в 3 и става в 7:30 бееее blink В СЪБОТА БИЧИЗ! СЪБОТА huh
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Съб Май 05, 2012 5:00 am

За тия, които ми прочетоха спер дългия пост .. а.к.а Леда Laughing Laughing сега ши пусна няколко снимки от предизвикателствата, ама само тия които се прайха с моя тел, че има няколко и от на Иза хдд
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Съб Май 05, 2012 5:22 am

Ши са задоволити само с мойто последно предизвикателство, че другите ме мързи да ги качвам Laughing
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Scaled.php?server=38&filename=040520121117
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Съб Май 05, 2012 8:39 am

ЙЕЗ БИЧИИИИИИИИИИИИИИИИИЗ! yeah yeah yeah yeah yeah yeah
КОЙ ША ХОДИ СЛЕД МАЛКО ДА ГЛЕДА ОТМЪСТИТЕЛИТЕ?
А? А? А? А? А?
ДААААААААААА КАКА ВИ ЦВЕТИНА yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah bounce bounce bounce bounce bounce bounce
НАМАМ ТЪРПЕНИЕ ВЕЧ boogie boogie boogie Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Fire ChouChou emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Съб Май 05, 2012 8:45 am

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Tumblr_lyy5uyi6BY1qb3p1co2_r1_500
НИМОАНИМОАНИМОАНИМОАНИМОАНИМОАНИМОАНИМОАНИМОА
НИМОАНИМОАНИМОАНИМОАНИМОАНИМОАНИМОАНИМОАНИМОАА
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Tumblr_lyy5uyi6BY1qb3p1co1_r1_500
Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Ю СЕКСИ ФАКАМАДАААААААААААААААААААААА
*пада на земята мъртва*
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Съб Май 05, 2012 8:53 am

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Tumblr_m1wvpxoz8d1qhic0qo1_500 CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Tumblr_m1wvpxoz8d1qhic0qo2_500

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Hulk6fkob
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Avengers014
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Tumblr_m06gg1jk241qjaa1to1_1280

ОУ.МАЙ.ФЪКИН.ГОД! Dyinggg
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 4 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите