The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

+20
Алисън Вокил
Джейк Стоун
Саманта Блек
Александър Стоун.
Уилям Джърнингън
Ейвъри Еванджелин
Tayllor Le'roux.
Роуз.
Натаниъл Рочестър
Destiny Miller
Victor Nightshape.
Chaos.
Сайръс Гримел
Карена Блу.
Queеn Infеcted.
Ейвъри Роуз
Сара Крес
Isabelle.
Оливия Уайлд
София Уайлд
24 posters

Страница 5 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Фев 12, 2012 11:37 am

First topic message reminder :

Ааами реших и аз да си направя дневниче Sara smilie Имах като малка книжен, но отдавна нищо не съм писала. Пък и от известно време съм .. "започнала на чисто" така че това е още една стъпка..
Ами да ви кажа, аз през 80% от времето си уча Very Happy Very Happy Ненен не си мислете, че съм някъв зубър или неш от сорта.. имам 5,42 среден успех за 1ви срок Sad
Просто уча бавно, лесно се разсейвам.. и дори сега трябва да пиша теза ама карай Very Happy
От тия 80% пред 79,9% слушам музика Very Happy Very Happy И добавяме още 20 през останалото време = НЕ МОГА ДА ЖИВЕЯ БЕЗ МУЗИКА lowe
Взимайте ми лаптопа, компютри, джобни, вкъщи ме дръжте, телевизор ми забранете, обаче пипнете ли ми тела просто започва THE опустошение Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Very Happy Very Happy
И такам.. имам да правя 16 листа пасив по немски и да се подготвя за олимпиадата на Гьоте - още 4 листа.. но понеже обичам да оставям ученето за възможно най-накрая.. сега съм тук и пиша това Very Happy
Ако сте чели в "Кой съм аз" сигурно ви е ясно, че постоянно слушам хип-хоп и ЕМИНЕМ (тва е отделен стил музика wait lowe ) .. таа, 'bout that - един фр ме вика вече година да се запиша в The center при тях.. ноо имайки предвид, че залата е на другия край на града, събират се често, ходят по концерти постоянно и обикалят страната, ходят на лагери и т.н. с моето ежедневие само това ми остава... Та може да се запиша ноо ще видим..

Поздрав за всички духовно неограничени и неслушащи чалга нормални същества!


Последната промяна е направена от София Уайлд на Пон Апр 16, 2012 12:18 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down


CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Роуз. Пон Май 07, 2012 7:37 am

чета го. ;ддд Razz Laughing
Роуз.
Роуз.

Брой мнения : 416
Рожден Ден : 19.09.1862

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Пон Май 07, 2012 11:42 am

Laughing Laughing Брата ей ся ми разказа колко забавно му е било като си му казала "Някой друг да си целувал тази вечер?" Laughing Laughing баси столкъра Laughing
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Роуз. Пон Май 07, 2012 1:16 pm

МОЛЯЯ ?! ;д
Роуз.
Роуз.

Брой мнения : 416
Рожден Ден : 19.09.1862

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Сря Май 09, 2012 4:19 pm

ЗНАЧ.
ЕХ ТОЗ КАПС ЛОК НИ ГО ОСТАЙХ НЕСКА НАЧИ БЕЕЕЕЕЕЕ Laughing Laughing Laughing
ЗНАЧИ!
миииииииии утре иам класно по БЕЛ и не съм чела НИТО ЕДНО ОТ ПРОИЗВЕДЕНИЯТА, само белоногата, ама него г-жата ни го чете в час и затва Very Happy Very Happy Very Happy Laughing
УОТЕВЪР само исках да ви са оплача.. така или иначе квото и да прая ша иам 5
тя таа чапла смотана ако не й напишеш квото тя мисли няма да получиш 6ца така чеее dry dry

НДА. тфа беш.
ТЕНК Ю lowe


П.С: ДЖИЗЪС БАСИ КРАТКИЯ ПОСТ Shocked Shocked Shocked Shocked

София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Съб Май 12, 2012 7:24 am

ОМФГГ
Пускам си ей тоя клип и си викам "ОМФГ КОНСТАНТИН СВИРИ НА ПИАНО ЛИ ВЕ?!"
Значи щом го обърках с бившия си СМЯТАЙТИ приликата !!
е добре де.. на Константин ръката м е по-голяма ма тфа е друг въпросец
нда.
нда.
...
нда.
АБЕ ВЪПРОСА БЕШИ ЧЕ ТОЯ ПИЧ Е МНОЛ СЕКСАВ И СВИРИ МНОЛ ЯКО И НАЙ-ВАЖНОТО Е ЧЕ ПРАВИ ФЪКИН КАВЪР НА ФЪКИН ЕПИЧНАТА ПЕСНА НА ФЪКИН ЕПИЧНИЯ И СЕКСАВ ИЗПЪЛНИТЕЛ !!

нда. Very Happy
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Destiny Miller Нед Май 13, 2012 7:15 am

Бате, ти си мега якото същественце.. booow От къде го измъдрихте туй с тея палежи ;ДД Тва е бати яката идея ;ДД Ооо и епик уотър файтс<3 И ние си прайхме такива в 9ти клас ама директорките ни напрайха на леш щото целия коридор беше наводнен заради нас ;ДД

Тааа много ви се накефих и на предизвикателствата;ДД Събрали сте доста телефонни номера.. ;Д ДАЙ ОЩЕ СНИМКИИИИ^^
Destiny Miller
Destiny Miller

Брой мнения : 2137
Рожден Ден : 08.02.1993

https://www.facebook.com/victoriajonascullen

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Май 13, 2012 7:34 am

Destiny Miller написа:Бате, ти си мега якото същественце.. booow От къде го измъдрихте туй с тея палежи ;ДД Тва е бати яката идея ;ДД Ооо и епик уотър файтс<3 И ние си прайхме такива в 9ти клас ама директорките ни напрайха на леш щото целия коридор беше наводнен заради нас ;ДД

Тааа много ви се накефих и на предизвикателствата;ДД Събрали сте доста телефонни номера.. ;Д ДАЙ ОЩЕ СНИМКИИИИ^^

Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie ооо мъниСкотуу lowe
ми нинам те момчетата го измислиха.. те и те са едни мозъциии laught laught
бая бая.. БТК ша си отварями хддд
снимките поичето не са в моя тел, ако Изабела а.к.а ТЕЙЛЪР ЛЕРО чете тфа, да ми ги прати на скайпус хд
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Tayllor Le'roux. Нед Май 13, 2012 7:35 am

Изабелус, нямус кабелус ;Д
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Май 13, 2012 7:38 am

Тейлър Леро. написа:Изабелус, нямус кабелус ;Д

Изабелус мъртвелус baby
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Tayllor Le'roux. Нед Май 13, 2012 7:39 am

Еми аз имам 9 живота това не ме притеснява ;Д
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Пон Май 14, 2012 6:15 am

ДА ЯДЕШ Е НАЙ-ВЕЛИКОТО НЕЩО НА СВЕТА!
..след едно друго хд
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Destiny Miller Пон Май 14, 2012 8:09 am

София Уайлд написа:ДА ЯДЕШ Е НАЙ-ВЕЛИКОТО НЕЩО НА СВЕТА!

СЪГЛАСНА! ;ДДД
Destiny Miller
Destiny Miller

Брой мнения : 2137
Рожден Ден : 08.02.1993

https://www.facebook.com/victoriajonascullen

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Пон Май 14, 2012 2:15 pm

Destiny Miller написа:
София Уайлд написа:ДА ЯДЕШ Е НАЙ-ВЕЛИКОТО НЕЩО НА СВЕТА!

СЪГЛАСНА! ;ДДД
хааа как е изтрила другото Laughing Laughing мръсницооо, знам та аз теби Very Happy lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Вто Май 15, 2012 4:25 pm



lowe lowe искам да си имам някой, с когото да я слушам тази песен, докато се гушкамее Crying or Very sad
forever alone forever alone forever alone forever alone forever alone forever alone
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Сря Май 16, 2012 2:44 pm



THAT BEAT!^
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Ейвъри Еванджелин Сря Май 16, 2012 2:46 pm

Човеееек знайъш ли че чак са осъзнах откъде ти идея заглавието на темата!!!! Много яка песен lowe CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 3531842074 CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 3531842074 CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 3531842074 CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 3531842074 CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 3531842074
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Сря Май 16, 2012 2:50 pm

Ейвъри Еванджелин написа:Човеееек знайъш ли че чак са осъзнах откъде ти идея заглавието на темата!!!! Много яка песен lowe CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 3531842074 CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 3531842074 CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 3531842074 CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 3531842074 CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 3531842074

ни са безпокой душко, в тая тема факсовити идват бавно Very Happy Very Happy Very Happy lowe lowe lowe
МНОГО яка lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Сайръс Гримел Сря Май 16, 2012 2:51 pm

Изпитвам невъобразимо голяма обич към теб хд
ФАКСЪТ МИ ГУВОРИЩ ЯКУ МОЙ lowe
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Сря Май 16, 2012 2:54 pm

Сайръс Гримел написа:Изпитвам невъобразимо голяма обич към теб хд
ФАКСЪТ МИ ГУВОРИЩ ЯКУ МОЙ lowe

ООООООООООООООООООООООООООО Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

МЪНИСКОТО ФАКСЧЕНЦЕНЦЕНЦЕНЦЕ Exited. Exited. 4503637A 4503637A 4503637A Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat

И АЗ ТА ОБИСАМ snoopyemoticon
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Уилям Джърнингън Сря Май 16, 2012 3:04 pm

ОМГ "ни са безпокой душко, в тая тема факсовити идват бавно" ВЪЙЙЙЙ МЕГА МОЩНОТО СЕ ИЗСМЯХ НА ГЛАС И ДВА ПЪТИ ПОВТОРИХ ОМГ И СЕСТРА МИ МЕ ПОПИТА 'К'ВО СТАНА?'
ОМГГГГГГГГГГГГГГГГГГ

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Сря Май 16, 2012 3:08 pm

Чакайти как ви Цветина да ви разкажи яката вечеррр.
Начи преди 2-3 дни /няяяяяяямам никфа представа за времи Laughing / кака ви Цветка са водеше, че ша спи в кака ви Петя / която й е бфф/
Обаче кака Цветка отиде с бати ви Янев при кака ви Стефка/Оливия Уайлд/, Иза/Тейлър Леро/ и Гал/Лана/ на центърус на арт феста.
Беши СУПЕР ОСЪМСКО! yeah yeah
Имаше концерт чак до 00:00.
В 22:00 ходихме да гледами филми на прожекциите зад арт кафето и ОМФГ ФИЛМИТЕ БЯХА ТОЛКОВА ЯКИИ Shocked ChouChou Shocked ChouChou Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
После пак на концерта, после концерта свърши и ние чак тогава се сетихме, че искаме да са напушим. Въри търси Мери в два през нощта Dyinggg
Намерихме чак в 3 и отидохме там в центъра межд едни къщи и тъкмо са опрайхми и сядаме и гледаме някви фарове Shocked ChouChou беши бати спринта Laughing
Карай де кукити си заминаха, ниа са напрайхми дроб и в 4 отидохме у Изабела/ни ма питайти как сме стигнали, ни знам хД/
Седяхме на терасата до км 5. Брата и Гал отидоха да спЪТ, пк ние с Иза гледахме ТВД.
асйхсадхфхкадф
После км 6 сигурно сме легнали, щот тя заспиваше седнала на стола.
И само тръгваме такива и тя ми дава възглавница и ми сочи спалнята, но която са Гал/в ъгъла/ и братът /НА ЦЯЛОТО ЛЕГЛО/ и аз седа и я гледам въпросително huh laught едно, че няяше място и второ, че аз имам нещо средно м/у хъркане и мъркане от синузита и няя им свиря там цяла нощ/сутрин laught laught
ма карай де, след като се уверих, че ако легна на дивана, на сутринта/обяд няма да мога да стана, се примирих и се сгъчках на края на леглото.
И така заспах.
После брата ми изби лакът или ритник.
Пък аз се опитах да го сгъна малко.
Безуспешно.
БАТИ ШИРОКИЯ.
и легнал върх него.
нещо такоз laught
на сутринта се изнизахме тихо, щот той тряяше да ходи у баба си, пък аз в нас, че наште ме чакаха, за да ми оставят малката и да ходят в другия апартамент ии така..посли спах пидисе часа, докат си опрая режима Very Happy
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Destiny Miller Сря Май 16, 2012 3:14 pm

Ооо вие сте се напрайли мармалад! l0l Многооо яко ви е било. tuzki bunny 1
Destiny Miller
Destiny Miller

Брой мнения : 2137
Рожден Ден : 08.02.1993

https://www.facebook.com/victoriajonascullen

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Сря Май 16, 2012 3:20 pm

Destiny Miller написа:Ооо вие сте се напрайли мармалад! l0l Многооо яко ви е било. tuzki bunny 1
ся са сетих, че са сетихме в 1 да ямед

В ЕДИН БРАТЧЕ Laughing Laughing Laughing
ядохме от аладин Laughing
по-скоро янев яде де. Laughing
аз ест не успях и 1/3 от хамбургера да си изям и го остайх в една торбичка.
и картофките със соса си ги остайх там.
посли отидохме на Джумаята, докато чакахме един фр на Изабела да дойди със спасението ии нещо се бяхме хванали на бас, че аз не мога да отида при един пич и да му кажа, че Гала го харесва. Те там се бяха събрали на чешмата и бяха пуснали яко рап и сишкити някви такива яки и бяха мнол swag и напрал Puking Rainbows Puking Rainbows и отидох при оня сексавник и м вика така и така.. имаш ли нещо за пшене дрън дрън той ми вика ми ш се опитам да ти намеря и се сеща,ч е не се познааме и ми вика "Ама ти откъде ми знайш името?!" и аз "мии Гла ми каза, тя бту мнол та харесва"
РОФЛ. Laughing Laughing тряяше да й видите фейсЪТ
ПРОСТО ТРЯБВАШЕ Laughing Laughing Laughing

таа.. аладинът
станахме ние от стълбити и взехме да са разхождами около джумаята/Гала влезе в стария град там деот го реновираха и то заградено и охраната го пази, тя нашта влезе отзад Laughing Laughing Laughing пияни заляни Laughing Laughing ко да прайм
АЛАДИНЪТ!!
станахми и там се запознахме с едни мнол яки хип-хопъри и само гледам как тоя от охраната тръгва да обикаля, отива до торбичката с яденето, хваща я и ПРАС в коша, който беше на точно 1 крачка от нея
Shocked ChouChou Shocked ChouChou Shocked ChouChou Shocked ChouChou Shocked ChouChou Shocked ChouChou Angry ChouChou Angry ChouChou Angry ChouChou Angry ChouChou Angry ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou
Напрао щях с униформата да го разкъсам тоя Angry ChouChou Fire ChouChou Fire ChouChou Fire ChouChou
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Сря Май 16, 2012 3:26 pm

Аааааааааааааааа, ето кво забрайх ве! Laughing Laughing Laughing Обществения стриптийз на вашта кака Laughing Laughing
Аз бях по един потник и с на брата якето, щото в 2 през нощта успех да не изстинеш само по потник. И вечи не са издържа, мнол бахър ми беше. Ии аз си носех в чантата една блуза с дълъг ръкав, ама тя тряя на голо да са сложи, смисъл прилепнала е и ша си личи ако съм с нещо отдолу. huh
И ко напрай кака ви? Отиди зад една бутка, съблечи за по сутиен и са облечи с блузата.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ЛОГИКАТА ПРОСТУ Laughing Laughing
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Чет Май 17, 2012 11:13 am



Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked 4503637A 4503637A 4503637A 4503637A 4503637A 4503637A 4503637A 4503637A 4503637A

аз..
аз//
азаскалфдхсагклхфсаклйхлегйиас

НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО.
просто..
просто.
snoopyemoticon
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 5 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите