The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 33 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 33 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

+20
Алисън Вокил
Джейк Стоун
Саманта Блек
Александър Стоун.
Уилям Джърнингън
Ейвъри Еванджелин
Tayllor Le'roux.
Роуз.
Натаниъл Рочестър
Destiny Miller
Victor Nightshape.
Chaos.
Сайръс Гримел
Карена Блу.
Queеn Infеcted.
Ейвъри Роуз
Сара Крес
Isabelle.
Оливия Уайлд
София Уайлд
24 posters

Страница 2 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Фев 12, 2012 11:37 am

First topic message reminder :

Ааами реших и аз да си направя дневниче Sara smilie Имах като малка книжен, но отдавна нищо не съм писала. Пък и от известно време съм .. "започнала на чисто" така че това е още една стъпка..
Ами да ви кажа, аз през 80% от времето си уча Very Happy Very Happy Ненен не си мислете, че съм някъв зубър или неш от сорта.. имам 5,42 среден успех за 1ви срок Sad
Просто уча бавно, лесно се разсейвам.. и дори сега трябва да пиша теза ама карай Very Happy
От тия 80% пред 79,9% слушам музика Very Happy Very Happy И добавяме още 20 през останалото време = НЕ МОГА ДА ЖИВЕЯ БЕЗ МУЗИКА lowe
Взимайте ми лаптопа, компютри, джобни, вкъщи ме дръжте, телевизор ми забранете, обаче пипнете ли ми тела просто започва THE опустошение Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Very Happy Very Happy
И такам.. имам да правя 16 листа пасив по немски и да се подготвя за олимпиадата на Гьоте - още 4 листа.. но понеже обичам да оставям ученето за възможно най-накрая.. сега съм тук и пиша това Very Happy
Ако сте чели в "Кой съм аз" сигурно ви е ясно, че постоянно слушам хип-хоп и ЕМИНЕМ (тва е отделен стил музика wait lowe ) .. таа, 'bout that - един фр ме вика вече година да се запиша в The center при тях.. ноо имайки предвид, че залата е на другия край на града, събират се често, ходят по концерти постоянно и обикалят страната, ходят на лагери и т.н. с моето ежедневие само това ми остава... Та може да се запиша ноо ще видим..

Поздрав за всички духовно неограничени и неслушащи чалга нормални същества!


Последната промяна е направена от София Уайлд на Пон Апр 16, 2012 12:18 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down


CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Сара Крес Вто Мар 06, 2012 3:20 pm

Shocked Shocked обожавам яяяяяяяяяяяяяяяяя lowe
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Ейвъри Роуз Вто Мар 06, 2012 3:21 pm

Сара Крес написа: Shocked Shocked обожавам яяяяяяяяяяяяяяяяя lowe

+1 lowe
Ейвъри Роуз
Ейвъри Роуз

Брой мнения : 3991
Рожден Ден : 09.11.1995

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Queеn Infеcted. Вто Мар 06, 2012 3:30 pm

ПЕРФЕКТНО Е <3333333
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Вто Мар 06, 2012 3:33 pm

Данке шойн!! Sara smilie
И аз много я харесвам lowe

Като направя чантата от флопи дискове (ако се наканя догодина Very Happy ) ще пусна тук да я видите Smile lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Карена Блу. Вто Мар 06, 2012 3:59 pm

Толкова е хубава.. lowe lowe lowe Прекрасна..Много яка лампичка.. lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Сря Мар 07, 2012 2:14 pm

Здравейте мили хора lowe
Амии аз да ви се оплача, че ми е супер зле днес.. Сутринта едвам станах, толкова много ме тресеше Sad отидох на училище само защото знаех, че имам контролно по немски последния час.. да ама едвам издържах до средата на първия час. Магито(съседката по чин) ме изпъди при лекарката и ми даде да пия Параковдал. Мед. сестрата като ме видя и направо остана без думи. Бях със супер подпухналите очи, изглеждах сякаш валяк ме е газел и се тресях неудържимо заради треската. Натъпка ме с хапче против гадене, хапче зa температурата ми, която беше 39 ии Панадол (втф не знам за кво беше) ии ми каза да си взимам едно такси и право в нас.
Отидох(по-скоро се завлякох) до личната лекарка, щото днес беше първа смяна ии татко дойде да ме вземе оттам. Цял ден съм спала и едвам станах да си изпия хапчетата. Накараха ме да ям, което беше огромна грешка, щото всеки момент усещам как ще си върна вечерята.. Mad ии така.. даже и не се кефя че пропуснах контролното, щото предпочитам да го правя с другите, вместо сама dry
Хубавото е, че до края на седмицата ще съм си вкъщи и ще имам време да пиша във форумеца с вас Smile lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Сря Мар 07, 2012 3:00 pm



оххх ненене lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Exited. Exited.

My hands, they're strong
But my knees were far too weak
To stand in your arms
Without falling to your feet..
But there's a side to you
That I never knew, never knew.
All the things you'd say
They were never true, never true,
And the games you play
You would always win, always win.


When I lay with you
I could stay there
Close my eyes
Feel you here forever
You and me together
Nothing is better
'Cause there's a side to you
That I never knew, never knew,
All the things you'd say,
They were never true, never true,
And the games you play
You would always win, always win.
lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Сайръс Гримел Сря Мар 07, 2012 3:12 pm

ДА СЕ ОПРАВЯШ и да трупаш мненийца едновременно с това, така, като имаш време хд
Хубав кавъър.
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Сря Мар 07, 2012 3:44 pm

Мерсиии, дано по-скоро да се възстановя Sad мн мразя да съм болна, а доста често ми се случва... ;хх %$$#@ и имунната система *&^^$
иначе мнениятаа, така както съм се изсилила Very Happy тук съм от :? месец и нещо? и имам 1200 мнения Laugh. добрелиЙ Very Happy lvl. Cwet. Very Happy
а кавърЪТ е простооооо sadasfafsadsadsafasdsd lowe lowe lowe lowe lowe уникаленн lowe lowe lowe lowe lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Чет Мар 08, 2012 1:40 pm

Никаква промяна от вчера.. само дето днес не вдигнах чак толкова висока температура.. Искам да ви кажа, че ще ме натровят с витамини.. Не е като да не съм го правила преди Very Happy мама ми разказа как като малка съм харесала един витаминозен сироп, от който ми е давала по една лъжичка всеки ден..обаче аз скришом съм го взела един следобед и съм го изльокала наведъж Laughing Laughing
Та сега си правя сокове от лимон и портокал ии пия по 4 витамина 3 пти дневно blink спах цял ден, обаче отново нямам никъв power :Х сутринта само станх да си взема хапчетата и бях ето така
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Tumblr_lzvjgjrpBv1qicxto
после едвам-едвам се върнах в леглото
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Tumblr_lr9leaDSre1qafrh6
ии си дочетох книгата - "Ш-ш-шт!"
омгомгомг lowe lowe lowe lowe lowe толкова е якаааа lowe lowe lowe lowe lowe и Паач Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey препоръчвам я на всеки, който не я е чел и си пада по фентъзи/ми то май всички в този форум си падаме по фентъзи, хъ huh ;дд/
следователно ЧЕТЕТЕ Я ВСИЧКИИИИ!! на който е от Пловдив мога да му я дам Very Happy

Едит: ООООООООООООООООООООУЛЕЛЕ КАК ЗАБРАЙХ ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ Very Happy Very Happy мама ми взе за празника един супер мега гига як суитшърт на FOX boogie boogie boogie и е толкова топличъъъъъъъък lowe утре ще отида с него на дскл (ще ходя само за контролното по математика - дааааааада луда съм да Very Happy Very Happy Very Happy )
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Пет Мар 09, 2012 3:19 pm

П.С: СОРИ ЗА ДЪЛГИЯ ПОСТ ЕДВА ЛИ НЯКОЙ ЩЕ ГО ПРОЧЕТЕ, АМА ДА ЗНАЕТЕ ЧЕ ПОЛОВИНАТА ОТ НЕГО Е САМО "АСАСДСДСФС" И "ОМГОМГОМГОМГОГМ" ТАКА ЧЕЕ... дам мерси все пак ако го прочетете цялото Smile Smile


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked OMG!!! lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe JESUS!!!!!!! More Than Love More Than Love More Than Love More Than Love More Than Love More Than Love More Than Love More Than Love More Than Love
значиии започвам да пиша докато ми е ое прясно че не искам да изпускам нито НАЙ-МАЛКААТА подробност от всичко, което ми се случи днес tongue tongue tongue
Оххх ни могааааа... *две минутки вдишване и издишване*
Доообрее... значи:
ОМГОМГОМГОМГОМГОМГОГМОГМОГМОГМОГМОГМГОМОМОМГОГМОГМ Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou СДАСДСАДАСААСАДФСАДССДФСАДАСДФФДСАФДСАДФС Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

Значиии..хъ..., откъде да започнааа... днес бях доста по-добре от последните няколко дни. Вече нямах кашлица, синузита изобщо не се обаждаше, нямаше и следа от температра, само че продължавам да си пия редицата хапчета.
Отидох на дскл за 2рия час - контролно по математика (АЙ НОУУУ АЙМ ФЪКИН ИНСЕЙН Laugh. ) амааа ако не бях отишла в пон щеше да ме изпита на дъската... Scared ChouChou НАЙН, ДАНКЕ!!! иии такам, направих почти всичко, 4та задача дудето ми я реши (ДУДО ОБИЧАМ ТА ЗЛАТНА СИИИ Love9 Love9 ) и си търгнааах.
На спирката звъннах на К. да го видя жив ли е умрял ли е - ВЧЕРА НЕ МИ ЧЕСТИТИ Angry ChouChou тъпак.
Той ми вдигна ама каза че е на дскл и е в час. Иии му казах нали че днес имаме среща на ПИЦ, той очевидно не знаеше. И поиска преди тва да излезем да се видииим Exited. омгомгомгогмгомг 3
Прибрах се и Петя дойде да ми донесе "Град от кости", че докато бях болна изчетох две книги и сега нямам какво да чета : ( И двете бяхме гладни и се натъпкахме като свинчета с на татко вкусното печено пиле и ризото... оплаках й се "Ся ще се подуя и Коцето ще ме види и ш си помисли, че съм станала още по-дебела" и тя зейна на право "Моляяяяяяяяяя?! Коцето ли чух? Да не би да ти прави визита или кво" (oh, I wish, I wish.. lowe ) ии мда Very Happy
Петя тръгна за дскл че беше 2ра смяна и аз влязох да се изкъпяя... майка се прибра и естествено 5 сек след като влезе се започна с виковете и конско колко съм разхвърляна, че съм сушила НЕЙНАТА блза на парно иии че нямало да ме псне докато не си изсуша косата ПЕРФЕКТНО абеее мамини простотии..
Естествено, закъснях. dry Звъннах на К. и той ми вика "можеш ли да дойдеш на главната, аз съм в един магазин за костюми.." и аз "Ми даа, добре" ама вътрешно бях като:
омгогмогмгогмогомгогмог защо ме измъчваш, Господииииииииии, ще ме убиееееееееееееш!! ама той е тооооооооооооооооооооооолкова сексав с ризииии Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Octopus Inloved Octopus Inloved Octopus Inloved Octopus Inloved Octopus Inloved Octopus Inloved Octopus дкдкфдйгндйбгдфгсбкжзд АЙМ ГОНА ДААААААААААЙ!!
Иии дам, ткмо отидох на главната и му звъннах, той ми вдигна и ми вика "Виждам те" със супер сексавия глас и аз асидасдифбакдсжфйадсхжйфсхгж ... дааам... дойде с няква женска бич от неговия клас.. вече като го видя с женско и почвам да обиждам наред, не ми обръщайте внимание Very Happy ама тя си тръгна де, по-добре за нея Angry
гушна мее Inloved Monkey и решихме да не сядаме на кафе че беше 14:20, ами да си вземем капучино от МакДоналдс и пеш към ПИЦ..то е около 20тина мин.
Ии взех си капчино ама естествено, че то ми се опря и не можах да го отворя, за да си сипя захар. И той идва и "Офф, пилишки ръце, дай насам." и аз седя и го убивам с поглед Angry ChouChou и той "Да бе, забрайх, че си непохватна до мозъка на костите си Laugh. "
Fire ChouChou Spec for Aya Spec for Aya
ГОворихме си за бала и заа неговия костюм. Беше решил да е черен със риза на кервени кантове, ама от онова кралското червено. Кърпичка в същия цвят иии още не е решил вратовръзка ли ш е или неш друго там да м стяга на врата хДД естествено аз само като си го представих и получих душевен оргазъм Scared ChouChou Inloved Monkey Inloved Monkey
Обаче ми се оплака, че е надебелял (и си е така) и аз почнах да го удрям по задника и да му викам че е дебел (лигня на макс ;дд) И му викам да ходи на фитнес и той "оо ти ще видиш ще стана машина както лятото" ииии само като си спомних за лятото ииииии Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey оххххххххххх Sexy Time мммда... не знам кой подред дшевен оргазъм беши..
Щипна ме по задника и ми каза, че съм отслабнала и си личи. Sara smilie после ме гушна и се навря във врата ми ГОД ДЕМ ИТ Scared ChouChou а знае МНОГО добре как ми влияе това %) %) yes yes Love6 Spec for Aya Spec for Aya Spec for Aya Tits. tongue Sexy Time Sexy Time Sexy Time Sexy Time .. мхм мисля че го разбрахте хДДД таа цялата работа беше, за да ми "каже" че мириша хубаво Sara smilie последвано от целувка БУЗАТА Edd Опитва се да ме убие, да.

Стигнахме ПИЦ и имаше само 3ма от новаците. К само като видя компютър веднага се залепи за него, а аз отидох да се запозная с новичките Smile
Не след дълго се събрахме км 18 човека, представихме се ии после Петя(шефката, не моята приятелка) ни представи на всички и то как ни представи самооо.. Каза, че К. е Дон Жуан на ПИЦ (което хич не е грешно, защото докато се срещнем с бая момичета от ПИЦ имаше минало), а мен ме представи като неговата последна бивша blink Естествено всички ме поглеждат в този момен и аз затъвам в земята, докато те се подхилкват.
Трябваше всеки да се представи, да каже на колко е, в кое дскл учи и какво очаква от ПИЦ. Сякаш бяхме в клуб анонимните алкохолици майна Very Happy Very Happy Very Happy А иначе ПИЦ е Превантивно Информационен Център за наркотични вещества... демек там има психолози, които обучават доброволци, които след тва ходят из даскала и обясняват на връстниците си и на по-малки колко са вредни наркотиците. Ако не беше едно момиче от класа ми (Магито), сега нямаше да познавам Константин, за което едновременно искам да я убия и съм й благодарна до небето..
После отидохме в кабинета на Петя ии си поговорихме малко за Боян.. Той е най-добрият ми приятел и е основната причина да се запиша в ПИЦ. Исках да науча малко повече за наркотиците, защото той е пристрастен към марихуаната а напоследък опитва и от други неща. Не съм се опитвала да го командоря или да му забранявам каквото и да било. Веднъж му поставих ултиматум, но той не го прие на сериозно. А и аз не искам да го поставям на сериозно, защото в тази битка марихуаната ще ме победи със сигурност. К. мълча през цялото врем - те двамцата не се спогаждат много, особено след един бир фест в Габрово... Като се замисля никога не са се спогаждали..
Влезе един от психолозите, нещо си бъбриха с шефката и ние с К почнахме нещо да се закачаме. Петя първоначално се избъзика да си наемем стая, но като излезе психолога съвсем сериозно ни представи това предложение. Ще се опитам да я цитирам:
-Значи вие двамцата не можете да мелите брашно заедно. И двамата сте близнаци, което означава че сте ОГРОМНИ инати, ревнувате като за световно, лигави сте и никога не постигате съгласие. Няма да ви търпя караниците и ревовете. Той си има личен живот, тя си има личен живот. Ако искате да сте заедно - бъдете, няма нищо лошо в това. Но не се измъчвайте след това, не се бъркайте в някакви филми и драми. Не си тровете излишно нервите. Без драми и ангажименти.
Беше си пуснала някаква балада и излезе, щото я извикаха, а ние двамата седяхме мълчаливо един до друг на белия й диван (оххх спомени на този диваннн Sara smilie ) , облегнали глави назад и потънали в некви мисли.
Той се приближи до мен (ОМГОМГОМГОМГОМГ Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey I WAS GOING TO DIEEEEEEEEEEE) ии нищо не каза. Аз му казах: "Кво ще правиш после?", а той извърна глава към мене и ми обходи цялото лице и шията поглед, направо го усещах върх себе си, щях да пламна всеки момент. Той ми отговори "Що, да нямаш някакво предложение?" със супер мекия и нежен глас ии вътрешно направо крещях ДАА ДАА МАМКА МУ ДААА Tits. tongue Sexy Time Sexy Time Sexy Time %) yes , но всъщност казах: "Не, питам от любопитство" Edd ии той ми вика "Ами ще те изпратя и после малко разходчица пеш и ще се прибирам" и аз: "Ъхъ."
----------------------------- awkward -----------------------------------
После шефката се върна ии си бъбрихме общи неща за ПИЦ и т.н. Тръгнахме си и изпратихме Петя, после той мен до спирката ии докато стигнем, изпуснах 18ката.. Седнахме двамата на една пейка и той ме загледа супер изучаващия поглед направооо щях да умра Scared ChouChou
Решихме да отидем към спирката на 29, щото 18ката щяхме да я чакаме майка си и баща си време ии минахме през подлеза на централна гарааа. Влязох в един магазин да си взема оцветител за косата (черно) ии като излязох той ме прегърна и ме целуна и ми каза "Така си перфектна няма нужда да променяш нищо." и аз Shocked ОМГОМГОМГОМГОМГОМГОМГОМГОМГОМГ Sara smilie Sara smilie Sara smilie lowe lowe lowe АСАДАДФАСДАСДАФСДА %) %) %) %) %) Inloved Inloved Inloved More Than Love More Than Love More Than Love амаа не се целунахме де, за малко бешИ Sara smilie
После решихме да се поразходим, сръчкваше ме постоянно и ме дърпаше към себе си Exited. Exited. Exited. Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey послее влязохме в един магазин за часовници ии той почна да разглежда разни и аз му викам :"на по-горния рафт тр да разглеждаш" и той "Кво?!" (на горния рафт имаше хипер яките бижута, още с влизането си набелязах поне пет хихихи) оо продавачът се изхили ама нищо не каза..
После тръгнахме наобратно и стана дума за на Петя предложението ии му викам "нещо да не би да си й "намекнал" илии?" и той "неееее. не. мислех да ти го кажа, ама не знаех как ще реагираш. Петя го представи перфектно. Ако бях аз не знам как щеше да го разбереш.." и аз "ми да ти попринцип не се изказваш като хората"и той ми се изхили пак почна да ме мачка и прегръща: "дада, знам"
Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
На спиркаата не спря да ме гушка, стоеше пред мен лице в лице на точно 3-5 см.. Целуна ме по бузата (почти до устните) ии се наведе към мен и разтвори устни, но аз се дръпнах Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd После ме целуна по бузата, захапа за брадичката и избяга някъде зад мен. Погледнах за автобуса, 29 идваше, обаче някакъв циганин гледаше постоянно към мен. К. се върна за последно да ме прегърне ии ми вика "всъщност предложението е перфектно, помисли си.." и аз му викам "да, трябва да го обмислим.. а също и да обмислим да ме изпратиш, защото този не сваля поглед от мен откакто сме на спирката" и К. без да се обръща само сви устни и ми вика "да, видях го още преди малко" и аз Sara smilie lowe
Казах му да се качи, само ако оня се качи. Автобуса дойде и оня застана по-близо и не отделяше поглед от мен. К. ме бутна да не го гледам и ме вмъкна в рейса.. онзи се отказа щом видя, че К. няма намерение да ме оставя.. бая ми олекна.
Успях да го накарам да слезе на следващата спирка, пък и се качи един познат иии му звъннах после чак като слязох от автобуса да му кажа че съм добре и ОООУ ГОД ДЕМ ИТ ОПРЕДЕЛЕНО СЪМ МНОГО ДОБРЕ !!!!!!! lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Пет Мар 09, 2012 5:37 pm



Разкошна! lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Пет Мар 09, 2012 7:50 pm



Играй си с тях, но с мене забрави!
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Карена Блу. Съб Мар 10, 2012 4:18 am

София Уайлд написа: П.С: СОРИ ЗА ДЪЛГИЯ ПОСТ ЕДВА ЛИ НЯКОЙ ЩЕ ГО ПРОЧЕТЕ, АМА ДА ЗНАЕТЕ ЧЕ ПОЛОВИНАТА ОТ НЕГО Е САМО "АСАСДСДСФС" И "ОМГОМГОМГОМГОГМ" ТАКА ЧЕЕ... дам мерси все пак ако го прочетете цялото Smile Smile


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked OMG!!! lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe JESUS!!!!!!! More Than Love More Than Love More Than Love More Than Love More Than Love More Than Love More Than Love More Than Love More Than Love
значиии започвам да пиша докато ми е ое прясно че не искам да изпускам нито НАЙ-МАЛКААТА подробност от всичко, което ми се случи днес tongue tongue tongue
Оххх ни могааааа... *две минутки вдишване и издишване*
Доообрее... значи:
ОМГОМГОМГОМГОМГОМГОГМОГМОГМОГМОГМОГМГОМОМОМГОГМОГМ Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou СДАСДСАДАСААСАДФСАДССДФСАДАСДФФДСАФДСАДФС Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

Значиии..хъ..., откъде да започнааа... днес бях доста по-добре от последните няколко дни. Вече нямах кашлица, синузита изобщо не се обаждаше, нямаше и следа от температра, само че продължавам да си пия редицата хапчета.
Отидох на дскл за 2рия час - контролно по математика (АЙ НОУУУ АЙМ ФЪКИН ИНСЕЙН Laugh. ) амааа ако не бях отишла в пон щеше да ме изпита на дъската... Scared ChouChou НАЙН, ДАНКЕ!!! иии такам, направих почти всичко, 4та задача дудето ми я реши (ДУДО ОБИЧАМ ТА ЗЛАТНА СИИИ Love9 Love9 ) и си търгнааах.
На спирката звъннах на К. да го видя жив ли е умрял ли е - ВЧЕРА НЕ МИ ЧЕСТИТИ Angry ChouChou тъпак.
Той ми вдигна ама каза че е на дскл и е в час. Иии му казах нали че днес имаме среща на ПИЦ, той очевидно не знаеше. И поиска преди тва да излезем да се видииим Exited. омгомгомгогмгомг 3
Прибрах се и Петя дойде да ми донесе "Град от кости", че докато бях болна изчетох две книги и сега нямам какво да чета : ( И двете бяхме гладни и се натъпкахме като свинчета с на татко вкусното печено пиле и ризото... оплаках й се "Ся ще се подуя и Коцето ще ме види и ш си помисли, че съм станала още по-дебела" и тя зейна на право "Моляяяяяяяяяя?! Коцето ли чух? Да не би да ти прави визита или кво" (oh, I wish, I wish.. lowe ) ии мда Very Happy
Петя тръгна за дскл че беше 2ра смяна и аз влязох да се изкъпяя... майка се прибра и естествено 5 сек след като влезе се започна с виковете и конско колко съм разхвърляна, че съм сушила НЕЙНАТА блза на парно иии че нямало да ме псне докато не си изсуша косата ПЕРФЕКТНО абеее мамини простотии..
Естествено, закъснях. dry Звъннах на К. и той ми вика "можеш ли да дойдеш на главната, аз съм в един магазин за костюми.." и аз "Ми даа, добре" ама вътрешно бях като:
омгогмогмгогмогомгогмог защо ме измъчваш, Господииииииииии, ще ме убиееееееееееееш!! ама той е тооооооооооооооооооооооолкова сексав с ризииии Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Octopus Inloved Octopus Inloved Octopus Inloved Octopus Inloved Octopus Inloved Octopus Inloved Octopus дкдкфдйгндйбгдфгсбкжзд АЙМ ГОНА ДААААААААААЙ!!
Иии дам, ткмо отидох на главната и му звъннах, той ми вдигна и ми вика "Виждам те" със супер сексавия глас и аз асидасдифбакдсжфйадсхжйфсхгж ... дааам... дойде с няква женска бич от неговия клас.. вече като го видя с женско и почвам да обиждам наред, не ми обръщайте внимание Very Happy ама тя си тръгна де, по-добре за нея Angry
гушна мее Inloved Monkey и решихме да не сядаме на кафе че беше 14:20, ами да си вземем капучино от МакДоналдс и пеш към ПИЦ..то е около 20тина мин.
Ии взех си капчино ама естествено, че то ми се опря и не можах да го отворя, за да си сипя захар. И той идва и "Офф, пилишки ръце, дай насам." и аз седя и го убивам с поглед Angry ChouChou и той "Да бе, забрайх, че си непохватна до мозъка на костите си Laugh. "
Fire ChouChou Spec for Aya Spec for Aya
ГОворихме си за бала и заа неговия костюм. Беше решил да е черен със риза на кервени кантове, ама от онова кралското червено. Кърпичка в същия цвят иии още не е решил вратовръзка ли ш е или неш друго там да м стяга на врата хДД естествено аз само като си го представих и получих душевен оргазъм Scared ChouChou Inloved Monkey Inloved Monkey
Обаче ми се оплака, че е надебелял (и си е така) и аз почнах да го удрям по задника и да му викам че е дебел (лигня на макс ;дд) И му викам да ходи на фитнес и той "оо ти ще видиш ще стана машина както лятото" ииии само като си спомних за лятото ииииии Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey оххххххххххх Sexy Time мммда... не знам кой подред дшевен оргазъм беши..
Щипна ме по задника и ми каза, че съм отслабнала и си личи. Sara smilie после ме гушна и се навря във врата ми ГОД ДЕМ ИТ Scared ChouChou а знае МНОГО добре как ми влияе това %) %) yes yes Love6 Spec for Aya Spec for Aya Spec for Aya Tits. tongue Sexy Time Sexy Time Sexy Time Sexy Time .. мхм мисля че го разбрахте хДДД таа цялата работа беше, за да ми "каже" че мириша хубаво Sara smilie последвано от целувка БУЗАТА Edd Опитва се да ме убие, да.

Стигнахме ПИЦ и имаше само 3ма от новаците. К само като видя компютър веднага се залепи за него, а аз отидох да се запозная с новичките Smile
Не след дълго се събрахме км 18 човека, представихме се ии после Петя(шефката, не моята приятелка) ни представи на всички и то как ни представи самооо.. Каза, че К. е Дон Жуан на ПИЦ (което хич не е грешно, защото докато се срещнем с бая момичета от ПИЦ имаше минало), а мен ме представи като неговата последна бивша blink Естествено всички ме поглеждат в този момен и аз затъвам в земята, докато те се подхилкват.
Трябваше всеки да се представи, да каже на колко е, в кое дскл учи и какво очаква от ПИЦ. Сякаш бяхме в клуб анонимните алкохолици майна Very Happy Very Happy Very Happy А иначе ПИЦ е Превантивно Информационен Център за наркотични вещества... демек там има психолози, които обучават доброволци, които след тва ходят из даскала и обясняват на връстниците си и на по-малки колко са вредни наркотиците. Ако не беше едно момиче от класа ми (Магито), сега нямаше да познавам Константин, за което едновременно искам да я убия и съм й благодарна до небето..
После отидохме в кабинета на Петя ии си поговорихме малко за Боян.. Той е най-добрият ми приятел и е основната причина да се запиша в ПИЦ. Исках да науча малко повече за наркотиците, защото той е пристрастен към марихуаната а напоследък опитва и от други неща. Не съм се опитвала да го командоря или да му забранявам каквото и да било. Веднъж му поставих ултиматум, но той не го прие на сериозно. А и аз не искам да го поставям на сериозно, защото в тази битка марихуаната ще ме победи със сигурност. К. мълча през цялото врем - те двамцата не се спогаждат много, особено след един бир фест в Габрово... Като се замисля никога не са се спогаждали..
Влезе един от психолозите, нещо си бъбриха с шефката и ние с К почнахме нещо да се закачаме. Петя първоначално се избъзика да си наемем стая, но като излезе психолога съвсем сериозно ни представи това предложение. Ще се опитам да я цитирам:
-Значи вие двамцата не можете да мелите брашно заедно. И двамата сте близнаци, което означава че сте ОГРОМНИ инати, ревнувате като за световно, лигави сте и никога не постигате съгласие. Няма да ви търпя караниците и ревовете. Той си има личен живот, тя си има личен живот. Ако искате да сте заедно - бъдете, няма нищо лошо в това. Но не се измъчвайте след това, не се бъркайте в някакви филми и драми. Не си тровете излишно нервите. Без драми и ангажименти.
Беше си пуснала някаква балада и излезе, щото я извикаха, а ние двамата седяхме мълчаливо един до друг на белия й диван (оххх спомени на този диваннн Sara smilie ) , облегнали глави назад и потънали в некви мисли.
Той се приближи до мен (ОМГОМГОМГОМГОМГ Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey I WAS GOING TO DIEEEEEEEEEEE) ии нищо не каза. Аз му казах: "Кво ще правиш после?", а той извърна глава към мене и ми обходи цялото лице и шията поглед, направо го усещах върх себе си, щях да пламна всеки момент. Той ми отговори "Що, да нямаш някакво предложение?" със супер мекия и нежен глас ии вътрешно направо крещях ДАА ДАА МАМКА МУ ДААА Tits. tongue Sexy Time Sexy Time Sexy Time %) yes , но всъщност казах: "Не, питам от любопитство" Edd ии той ми вика "Ами ще те изпратя и после малко разходчица пеш и ще се прибирам" и аз: "Ъхъ."
----------------------------- awkward -----------------------------------
После шефката се върна ии си бъбрихме общи неща за ПИЦ и т.н. Тръгнахме си и изпратихме Петя, после той мен до спирката ии докато стигнем, изпуснах 18ката.. Седнахме двамата на една пейка и той ме загледа супер изучаващия поглед направооо щях да умра Scared ChouChou
Решихме да отидем към спирката на 29, щото 18ката щяхме да я чакаме майка си и баща си време ии минахме през подлеза на централна гарааа. Влязох в един магазин да си взема оцветител за косата (черно) ии като излязох той ме прегърна и ме целуна и ми каза "Така си перфектна няма нужда да променяш нищо." и аз Shocked ОМГОМГОМГОМГОМГОМГОМГОМГОМГОМГ Sara smilie Sara smilie Sara smilie lowe lowe lowe АСАДАДФАСДАСДАФСДА %) %) %) %) %) Inloved Inloved Inloved More Than Love More Than Love More Than Love амаа не се целунахме де, за малко бешИ Sara smilie
После решихме да се поразходим, сръчкваше ме постоянно и ме дърпаше към себе си Exited. Exited. Exited. Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey послее влязохме в един магазин за часовници ии той почна да разглежда разни и аз му викам :"на по-горния рафт тр да разглеждаш" и той "Кво?!" (на горния рафт имаше хипер яките бижута, още с влизането си набелязах поне пет хихихи) оо продавачът се изхили ама нищо не каза..
После тръгнахме наобратно и стана дума за на Петя предложението ии му викам "нещо да не би да си й "намекнал" илии?" и той "неееее. не. мислех да ти го кажа, ама не знаех как ще реагираш. Петя го представи перфектно. Ако бях аз не знам как щеше да го разбереш.." и аз "ми да ти попринцип не се изказваш като хората"и той ми се изхили пак почна да ме мачка и прегръща: "дада, знам"
Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
На спиркаата не спря да ме гушка, стоеше пред мен лице в лице на точно 3-5 см.. Целуна ме по бузата (почти до устните) ии се наведе към мен и разтвори устни, но аз се дръпнах Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd После ме целуна по бузата, захапа за брадичката и избяга някъде зад мен. Погледнах за автобуса, 29 идваше, обаче някакъв циганин гледаше постоянно към мен. К. се върна за последно да ме прегърне ии ми вика "всъщност предложението е перфектно, помисли си.." и аз му викам "да, трябва да го обмислим.. а също и да обмислим да ме изпратиш, защото този не сваля поглед от мен откакто сме на спирката" и К. без да се обръща само сви устни и ми вика "да, видях го още преди малко" и аз Sara smilie lowe
Казах му да се качи, само ако оня се качи. Автобуса дойде и оня застана по-близо и не отделяше поглед от мен. К. ме бутна да не го гледам и ме вмъкна в рейса.. онзи се отказа щом видя, че К. няма намерение да ме оставя.. бая ми олекна.
Успях да го накарам да слезе на следващата спирка, пък и се качи един познат иии му звъннах после чак като слязох от автобуса да му кажа че съм добре и ОООУ ГОД ДЕМ ИТ ОПРЕДЕЛЕНО СЪМ МНОГО ДОБРЕ !!!!!!! lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah yeah
Проочетох го цялото. Very Happy Smile Мноого ми беше интересно,докато го четох ;д. Smile lowe И аз изписвам такива романи и има повече омг и деасгър Very Happy Smile Sara smilie Таа,дано между теб и К. се получи. lowe Smile Бту,това което е казала Петя за близнаците много ме изкефи и е напълно вярно..Големи инати сме. boogie

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Съб Мар 10, 2012 5:03 pm

аууу мъниСкатааа мерси че си го прочела lowe Exited. lowe а иначе ако си чела и предишните постове (е..и ако аз съм писала) сиг знаеш че той ми е бивш ии сме късали 7 пъти Very Happy дам ии сме някаква много странна двойка.. смисъл хем не можем един без друг, хем не можем да сме заедно blink ъхъ нещо такова huh иии да близнаци сме и двамата и сме просто опустошителни и двамцата а като се съберем няма да ти казвам кво става Sad Very Happy
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Гост Съб Мар 10, 2012 5:11 pm

Карена Блу. написа:
София Уайлд написа:*** [/font]
Проочетох го цялото. Very Happy Smile Мноого ми беше интересно,докато го четох ;д. Smile lowe И аз изписвам такива романи и има повече омг и деасгър Very Happy Smile Sara smilie Таа,дано между теб и К. се получи. lowe Smile

+1
Много интересен живот имаш, вече съм ти фенка на дневника ХДДД „ Дневниците на София Уайлд “
тадададъм.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Съб Мар 10, 2012 5:41 pm

Леда. написа:
Карена Блу. написа:
София Уайлд написа:*** [/font]
Проочетох го цялото. Very Happy Smile Мноого ми беше интересно,докато го четох ;д. Smile lowe И аз изписвам такива романи и има повече омг и деасгър Very Happy Smile Sara smilie Таа,дано между теб и К. се получи. lowe Smile

+1
Много интересен живот имаш, вече съм ти фенка на дневника ХДДД „ Дневниците на София Уайлд “
тадададъм.

AWWWWWW I FEEL SOO SPECIAAAL yeah

lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe
Искам да ви кажа само, че нямам никаква представа какво да правя вмомента, защото 4 дни след последното ни късане (септември 2011) той си хвана една само и само за да ме накара да ревнувам..даже си го призна след тва..
Иии затова сега като ги прави всичките тези неща - да ми диша във врата (ГОД ДЕМ ИТ), да ме целува по бузата ии да ме прегръща постоянно - точно заради нея аз се дърпам, защото знам че е тъпо, че е гадно и не съм онзи тип момичета, които биха се сгласили да направят подобно нещо. Както казва дудата "Не може хуя в оная и дшата в рая!" .. или ще е само с мен или не..
А иначе всеки божи разговор като стане дума за нея аз я наливам супер мега гига хипер яко ии той мълчи обаче вътрешно знам, че му доставя удоволствие факта, че ревнувам.. а оназиии Evil or Very Mad Evil or Very Mad толкова е тъпааа, селяндурка еее, казва се Стойка а той й вика Тони което супер мноооого ме дразни и ИМА ШИБАН МУСТАК!! да ходят да се бръснат заедно fuck that shit толкова романтично, нали? : )
Изравям от архивите един разговор, за да разберете за какво става въпрос :

[22.1.2012 г. 19:30:57] -- Бебълс ;РР: и преди 5 мин видях че тая патка е качила 2 техни снимки
[22.1.2012 г. 19:31:00] -- Бебълс ;РР: и ся ако я видя
[22.1.2012 г. 19:31:06] -- Бебълс ;РР: просто ще я реанимирам за 3 сек
[22.1.2012 г. 19:31:27] ` Блонdu...```: ъъ тая патка ли е бременна? или ти просто беше мн пияна и не знаеше кво говориш?
[22.1.2012 г. 19:31:39] -- Бебълс ;РР: на НГ определено бях пияна
[22.1.2012 г. 19:31:41] -- Бебълс ;РР: ноо да
[22.1.2012 г. 19:31:49] -- Бебълс ;РР: константин ми каза че можела да е бременна
[22.1.2012 г. 19:31:57] -- Бебълс ;РР: после се оказа че не е де
[22.1.2012 г. 19:32:01] -- Бебълс ;РР: ;хх
[22.1.2012 г. 19:32:16] ` Блонdu...```: ясноо...
[22.1.2012 г. 19:32:24] ` Блонdu...```: ами радвам се че не е
[22.1.2012 г. 19:32:40] -- Бебълс ;РР: ...
[22.1.2012 г. 19:32:51] ` Блонdu...```: (hug)
[22.1.2012 г. 19:33:08] -- Бебълс ;РР: ем и да е и да не е пак са заедно така чее..
[22.1.2012 г. 19:33:11] -- Бебълс ;РР: (hug)
[22.1.2012 г. 19:33:16] -- Бебълс ;РР: аве да си ебе майката
[22.1.2012 г. 19:33:21] -- Бебълс ;РР: не ме инт
[22.1.2012 г. 19:33:21] ` Блонdu...```: а така!
[22.1.2012 г. 19:33:35] -- Бебълс ;РР: ако си мисли че ш му ходя след гъза както прави онова жалко същество
[22.1.2012 г. 19:33:40] -- Бебълс ;РР: е мноооооооого далеч от истината
[22.1.2012 г. 19:33:46] -- Бебълс ;РР: щото
[22.1.2012 г. 19:33:50] -- Бебълс ;РР: веднъж докато си говорихме
[22.1.2012 г. 19:33:58] -- Бебълс ;РР: му викам тя с кво ме превъзхожда че си с нея
[22.1.2012 г. 19:34:00] -- Бебълс ;РР: и той ми отг
[22.1.2012 г. 19:34:15] -- Бебълс ;РР: тя не те превъзхожда с нищо, даже ти я превъзхождаш
[22.1.2012 г. 19:34:23] -- Бебълс ;РР: но просто не се кара с мен толкова
[22.1.2012 г. 19:34:46] ` Блонdu...```: омг
[22.1.2012 г. 19:34:48] ` Блонdu...```: Mad
[22.1.2012 г. 19:34:51] -- Бебълс ;РР: викам му хуб ве ама нали знайш че ти мен ме обичаш такава каквато съм
[22.1.2012 г. 19:34:58] -- Бебълс ;РР: а аз см такава- страстна и импулсивна
[22.1.2012 г. 19:35:04] -- Бебълс ;РР: не можеш да ме промениш
[22.1.2012 г. 19:35:10] -- Бебълс ;РР: бъди си с онова мекотело
[22.1.2012 г. 19:35:13] -- Бебълс ;РР: и му тряснах тела
[22.1.2012 г. 19:35:14] -- Бебълс ;РР: и оня
[22.1.2012 г. 19:35:23] -- Бебълс ;РР: след тва ми е звънял
[22.1.2012 г. 19:35:28] -- Бебълс ;РР: бог знае колко пъти
[22.1.2012 г. 19:35:55] -- Бебълс ;РР: и излязохме веднъж
[22.1.2012 г. 19:36:08] -- Бебълс ;РР: като ме изпрати щеше да ме целуне ако не ни беше прекъснала една фр
[22.1.2012 г. 19:36:25] -- Бебълс ;РР: ии после ми псиа смс че ще ми звъни когато може (демек когато е далеч от оная)
[22.1.2012 г. 19:36:26] -- Бебълс ;РР: ама
[22.1.2012 г. 19:36:38] -- Бебълс ;РР: не може хуя докая и душата в рая
[22.1.2012 г. 19:36:43] -- Бебълс ;РР: сеш се..
[22.1.2012 г. 19:36:51] ` Блонdu...```: много ясно
[22.1.2012 г. 19:36:55] ` Блонdu...```: ба си нахалника
[22.1.2012 г. 19:37:14] -- Бебълс ;РР: нагъл! нагъл е
[22.1.2012 г. 19:37:42] ` Блонdu...```: точно така
[22.1.2012 г. 19:37:59] -- Бебълс ;РР: ама той ш се усети кво е изпуснал
[22.1.2012 г. 19:38:05] -- Бебълс ;РР: и ше я скъса оная кат си покаже и тя рогата
[22.1.2012 г. 19:38:16] ` Блонdu...```: сигурна съм че той много добре знае кво е изпуснал
[22.1.2012 г. 19:38:31] -- Бебълс ;РР: ама тогава ш му покажа един МЕК СРЕДНЯК
[22.1.2012 г. 19:38:52] ` Блонdu...```: ее тфа е...
[22.1.2012 г. 19:38:55 | (19:38:58 — редактирано)] ` Блонdu...```: Very Happy
[22.1.2012 г. 19:39:01] ` Блонdu...```: само така!
[22.1.2012 г. 19:39:14] -- Бебълс ;РР: ебати каприза
[22.1.2012 г. 19:39:29] -- Бебълс ;РР: ако си мисли че ся и мен ш ме върти на другия си малък пръст
[22.1.2012 г. 19:39:31] -- Бебълс ;РР: хахах
[22.1.2012 г. 19:39:33] -- Бебълс ;РР: забавник
[22.1.2012 г. 19:39:54 | (19:39:59 — редактирано)] -- Бебълс ;РР: той от двата стола ш си натърти задника рано или късно : )
[22.1.2012 г. 19:39:58] ` Блонdu...```: мда... той сиг иска да стоиш и да го чакаш да му писне от оная
[22.1.2012 г. 19:40:00] ` Блонdu...```: оо да
[22.1.2012 г. 19:40:01] ` Блонdu...```: Very Happy


иии сега his plan has changed защото онази явно е почнала да си показва рогата и какво правим? Ми дай да поговорим с Петя малко да шашардиса Цветка, че тя нали е много заслепена от любов и ревност, ще се съгласи...

[09.3.2012 г. 23:51:40] -- Бебълс ;РР: значи
[09.3.2012 г. 23:51:42] -- Бебълс ;РР: бая мислих
[09.3.2012 г. 23:51:43] -- Бебълс ;РР: и дефакто
[09.3.2012 г. 23:51:44] -- Бебълс ;РР: ако той
[09.3.2012 г. 23:51:47] -- Бебълс ;РР: е с оная мърш
[09.3.2012 г. 23:51:51] -- Бебълс ;РР: само защото се караме
[09.3.2012 г. 23:51:55] -- Бебълс ;РР: може би
[09.3.2012 г. 23:52:02] -- Бебълс ;РР: ако напрайм това което петя ни предложи
[09.3.2012 г. 23:52:09] -- Бебълс ;РР: ще се задържим така бая време
[09.3.2012 г. 23:52:20] -- Бебълс ;РР: без караници, без драми, без инати и т.н.
[09.3.2012 г. 23:52:29] ·٠•●Glutton For Punishment●•٠·: mnogo trudno 6te stane
[09.3.2012 г. 23:52:39] -- Бебълс ;РР: u dont say..
[09.3.2012 г. 23:52:39] ·٠•●Glutton For Punishment●•٠·: oba4e trqbava da se opita
[09.3.2012 г. 23:52:47] -- Бебълс ;РР: тр да
[09.3.2012 г. 23:52:50] -- Бебълс ;РР: а той
[09.3.2012 г. 23:52:54] -- Бебълс ;РР: щом вече го е обмислял
[09.3.2012 г. 23:52:58] -- Бебълс ;РР: и е искал да ми го предложи
[09.3.2012 г. 23:53:04] -- Бебълс ;РР: абе аз си знам че е говорил с петя де
[09.3.2012 г. 23:53:11] -- Бебълс ;РР: тя няма така от въздуха да почне да ни сватосва
[09.3.2012 г. 23:53:14] -- Бебълс ;РР: амаа
[09.3.2012 г. 23:53:21] -- Бебълс ;РР: като толкова иска да се съберем
[09.3.2012 г. 23:53:26] -- Бебълс ;РР: едно не проумявам
[09.3.2012 г. 23:53:31 | (23:53:35 — редактирано)] -- Бебълс ;РР: кво прай с оная мърша?!
[09.3.2012 г. 23:53:45] -- Бебълс ;РР: подсигурява се да има къде да си го пъха или кво
[09.3.2012 г. 23:53:51] -- Бебълс ;РР: щото аз лично не виждам смисъл
[09.3.2012 г. 23:54:14] ·٠•●Glutton For Punishment●•٠·: ne znam
[09.3.2012 г. 23:54:21] ·٠•●Glutton For Punishment●•٠·: 6to ne go pita
[09.3.2012 г. 23:54:25] -- Бебълс ;РР: или просто се забавлява да ме гледа как ревнувам
[09.3.2012 г. 23:54:31] ·٠•●Glutton For Punishment●•٠·: symnqvam se da ima razumno obqsnenie
[09.3.2012 г. 23:54:36] -- Бебълс ;РР: и аз.
[09.3.2012 г. 23:54:43] -- Бебълс ;РР: офф що не го питах
[09.3.2012 г. 23:54:44] -- Бебълс ;РР: щотооо
[09.3.2012 г. 23:54:47] -- Бебълс ;РР: бях прекалено заета
[09.3.2012 г. 23:54:52] -- Бебълс ;РР: да си нормализирам пулса
[09.3.2012 г. 23:54:56] -- Бебълс ;РР: и да не го гледам влюбено
[09.3.2012 г. 23:55:06] -- Бебълс ;РР: ии да се държа нормално
[09.3.2012 г. 23:55:09] -- Бебълс ;РР: (h)
[09.3.2012 г. 23:55:19] ·٠•●Glutton For Punishment●•٠·: Very Happy
[09.3.2012 г. 23:55:21] ·٠•●Glutton For Punishment●•٠·: sifte
[09.3.2012 г. 23:55:24] -- Бебълс ;РР: ;дд

Абе наясно съм че колкото той ми е под кожата, толкова и аз съм под неговата. С риск да прозвучи супер нескромно: неслучайно аз съм му първата, а оная селяндурка няква си там бройка.
Вие представяте ли си?! Такова красиво момче, със супер сексаво тяло, толкова мил и разбран и да се окаже девствен на 17 !! Shocked Shocked Shocked аз като ми го каза това не му повярвах първия път Very Happy
амаа дам.. тука въпроса е за тва как и двамата не можем да се дишаме и едновременно не можеш да дишаме един без друг.. сещате ли се?
Thats the shit I'm in right now.
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Гост Съб Мар 10, 2012 6:00 pm

МАЙКО БАСИ ДРАМАТА ХД Трябва да напишеш историяяяя човек >.<

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Съб Мар 10, 2012 6:05 pm

Леда. написа:МАЙКО БАСИ ДРАМАТА ХД Трябва да напишеш историяяяя човек >.<

ма майкооо това е нищо! Very Happy Very Happy Very Happy трябваше да си в стаята на унгарските(май унгарци бяха :? ) ни съседи лятото като бяхме на море.. Sara smilie Sara smilie
Слизам разревана след всичките викове и блъсканици на мебели при една "приятелка" /Тука има друг филм!! На другата сутрин тази пачавра се беше натискала на мойто момче зад гърба ми!!! Охх като та хванаа Angry ChouChou /
ии тя ме успокои нали и ми вика абе тука хората до вашта стая седяха на терасата и ми викаха да извикам полицията Very Happy аз им казах че сте мои приятели и нищо няма да стане и в същия момент коцето захвърли един стол на терасата и те хората се прибраха мълчаливо в стаята Laughing Laughing Laughing и на следващата сутрин аз и коцето в басейна се натискаме лудо влюбени... yeah
Просто no comment Very Happy
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Съб Мар 10, 2012 6:14 pm

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Quote,love,life,letters,beautiful,words-156fadafd0d292c2ab6ae49ae47dd2ac_h
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Dark-c09720de199e43efdec157ee94a84895_h
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Quote,quotes,inspiration,nietzsche,words,dance-7ecb3ebffd0db5a680dea8987d87df89_h
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Карена Блу. Нед Мар 11, 2012 3:34 am

София Уайлд написа:аууу мъниСкатааа мерси че си го прочела lowe Exited. lowe а иначе ако си чела и предишните постове (е..и ако аз съм писала) сиг знаеш че той ми е бивш ии сме късали 7 пъти Very Happy дам ии сме някаква много странна двойка.. смисъл хем не можем един без друг, хем не можем да сме заедно blink ъхъ нещо такова huh иии да близнаци сме и двамата и сме просто опустошителни и двамцата а като се съберем няма да ти казвам кво става Sad Very Happy
Дамм,следя ти дневника с интерес/следя абсолютно всички дневници. хДД/ Ии това вашето е доста объркано и интересно.хД <3 Голяма драма. хД Весела драма. хД ..Явно наистина не можете един без друг,щом седем пъти сте късали и сте се събиралии..Накрая се съберете и бъдете щастливи.. хД Smile Smile

--

София Уайлд написа:
AWWWWWW I FEEL SOO SPECIAAAL yeah

lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe
Искам да ви кажа само, че нямам никаква представа какво да правя вмомента, защото 4 дни след последното ни късане (септември 2011) той си хвана една само и само за да ме накара да ревнувам..даже си го призна след тва..
Иии затова сега като ги прави всичките тези неща - да ми диша във врата (ГОД ДЕМ ИТ), да ме целува по бузата ии да ме прегръща постоянно - точно заради нея аз се дърпам, защото знам че е тъпо, че е гадно и не съм онзи тип момичета, които биха се сгласили да направят подобно нещо. Както казва дудата "Не може хуя в оная и дшата в рая!" .. или ще е само с мен или не..
А иначе всеки божи разговор като стане дума за нея аз я наливам супер мега гига хипер яко ии той мълчи обаче вътрешно знам, че му доставя удоволствие факта, че ревнувам.. а оназиии Evil or Very Mad Evil or Very Mad толкова е тъпааа, селяндурка еее, казва се Стойка а той й вика Тони което супер мноооого ме дразни и ИМА ШИБАН МУСТАК!! да ходят да се бръснат заедно fuck that shit толкова романтично, нали? : )
Изравям от архивите един разговор, за да разберете за какво става въпрос :

[22.1.2012 г. 19:30:57] -- Бебълс ;РР: и преди 5 мин видях че тая патка е качила 2 техни снимки
[22.1.2012 г. 19:31:00] -- Бебълс ;РР: и ся ако я видя
[22.1.2012 г. 19:31:06] -- Бебълс ;РР: просто ще я реанимирам за 3 сек
[22.1.2012 г. 19:31:27] ` Блонdu...```: ъъ тая патка ли е бременна? или ти просто беше мн пияна и не знаеше кво говориш?
[22.1.2012 г. 19:31:39] -- Бебълс ;РР: на НГ определено бях пияна
[22.1.2012 г. 19:31:41] -- Бебълс ;РР: ноо да
[22.1.2012 г. 19:31:49] -- Бебълс ;РР: константин ми каза че можела да е бременна
[22.1.2012 г. 19:31:57] -- Бебълс ;РР: после се оказа че не е де
[22.1.2012 г. 19:32:01] -- Бебълс ;РР: ;хх
[22.1.2012 г. 19:32:16] ` Блонdu...```: ясноо...
[22.1.2012 г. 19:32:24] ` Блонdu...```: ами радвам се че не е
[22.1.2012 г. 19:32:40] -- Бебълс ;РР: ...
[22.1.2012 г. 19:32:51] ` Блонdu...```: (hug)
[22.1.2012 г. 19:33:08] -- Бебълс ;РР: ем и да е и да не е пак са заедно така чее..
[22.1.2012 г. 19:33:11] -- Бебълс ;РР: (hug)
[22.1.2012 г. 19:33:16] -- Бебълс ;РР: аве да си ебе майката
[22.1.2012 г. 19:33:21] -- Бебълс ;РР: не ме инт
[22.1.2012 г. 19:33:21] ` Блонdu...```: а така!
[22.1.2012 г. 19:33:35] -- Бебълс ;РР: ако си мисли че ш му ходя след гъза както прави онова жалко същество
[22.1.2012 г. 19:33:40] -- Бебълс ;РР: е мноооооооого далеч от истината
[22.1.2012 г. 19:33:46] -- Бебълс ;РР: щото
[22.1.2012 г. 19:33:50] -- Бебълс ;РР: веднъж докато си говорихме
[22.1.2012 г. 19:33:58] -- Бебълс ;РР: му викам тя с кво ме превъзхожда че си с нея
[22.1.2012 г. 19:34:00] -- Бебълс ;РР: и той ми отг
[22.1.2012 г. 19:34:15] -- Бебълс ;РР: тя не те превъзхожда с нищо, даже ти я превъзхождаш
[22.1.2012 г. 19:34:23] -- Бебълс ;РР: но просто не се кара с мен толкова
[22.1.2012 г. 19:34:46] ` Блонdu...```: омг
[22.1.2012 г. 19:34:48] ` Блонdu...```: Mad
[22.1.2012 г. 19:34:51] -- Бебълс ;РР: викам му хуб ве ама нали знайш че ти мен ме обичаш такава каквато съм
[22.1.2012 г. 19:34:58] -- Бебълс ;РР: а аз см такава- страстна и импулсивна
[22.1.2012 г. 19:35:04] -- Бебълс ;РР: не можеш да ме промениш
[22.1.2012 г. 19:35:10] -- Бебълс ;РР: бъди си с онова мекотело
[22.1.2012 г. 19:35:13] -- Бебълс ;РР: и му тряснах тела
[22.1.2012 г. 19:35:14] -- Бебълс ;РР: и оня
[22.1.2012 г. 19:35:23] -- Бебълс ;РР: след тва ми е звънял
[22.1.2012 г. 19:35:28] -- Бебълс ;РР: бог знае колко пъти
[22.1.2012 г. 19:35:55] -- Бебълс ;РР: и излязохме веднъж
[22.1.2012 г. 19:36:08] -- Бебълс ;РР: като ме изпрати щеше да ме целуне ако не ни беше прекъснала една фр
[22.1.2012 г. 19:36:25] -- Бебълс ;РР: ии после ми псиа смс че ще ми звъни когато може (демек когато е далеч от оная)
[22.1.2012 г. 19:36:26] -- Бебълс ;РР: ама
[22.1.2012 г. 19:36:38] -- Бебълс ;РР: не може хуя докая и душата в рая
[22.1.2012 г. 19:36:43] -- Бебълс ;РР: сеш се..
[22.1.2012 г. 19:36:51] ` Блонdu...```: много ясно
[22.1.2012 г. 19:36:55] ` Блонdu...```: ба си нахалника
[22.1.2012 г. 19:37:14] -- Бебълс ;РР: нагъл! нагъл е
[22.1.2012 г. 19:37:42] ` Блонdu...```: точно така
[22.1.2012 г. 19:37:59] -- Бебълс ;РР: ама той ш се усети кво е изпуснал
[22.1.2012 г. 19:38:05] -- Бебълс ;РР: и ше я скъса оная кат си покаже и тя рогата
[22.1.2012 г. 19:38:16] ` Блонdu...```: сигурна съм че той много добре знае кво е изпуснал
[22.1.2012 г. 19:38:31] -- Бебълс ;РР: ама тогава ш му покажа един МЕК СРЕДНЯК
[22.1.2012 г. 19:38:52] ` Блонdu...```: ее тфа е...
[22.1.2012 г. 19:38:55 | (19:38:58 — редактирано)] ` Блонdu...```: Very Happy
[22.1.2012 г. 19:39:01] ` Блонdu...```: само така!
[22.1.2012 г. 19:39:14] -- Бебълс ;РР: ебати каприза
[22.1.2012 г. 19:39:29] -- Бебълс ;РР: ако си мисли че ся и мен ш ме върти на другия си малък пръст
[22.1.2012 г. 19:39:31] -- Бебълс ;РР: хахах
[22.1.2012 г. 19:39:33] -- Бебълс ;РР: забавник
[22.1.2012 г. 19:39:54 | (19:39:59 — редактирано)] -- Бебълс ;РР: той от двата стола ш си натърти задника рано или късно : )
[22.1.2012 г. 19:39:58] ` Блонdu...```: мда... той сиг иска да стоиш и да го чакаш да му писне от оная
[22.1.2012 г. 19:40:00] ` Блонdu...```: оо да
[22.1.2012 г. 19:40:01] ` Блонdu...```: Very Happy


иии сега his plan has changed защото онази явно е почнала да си показва рогата и какво правим? Ми дай да поговорим с Петя малко да шашардиса Цветка, че тя нали е много заслепена от любов и ревност, ще се съгласи...

[09.3.2012 г. 23:51:40] -- Бебълс ;РР: значи
[09.3.2012 г. 23:51:42] -- Бебълс ;РР: бая мислих
[09.3.2012 г. 23:51:43] -- Бебълс ;РР: и дефакто
[09.3.2012 г. 23:51:44] -- Бебълс ;РР: ако той
[09.3.2012 г. 23:51:47] -- Бебълс ;РР: е с оная мърш
[09.3.2012 г. 23:51:51] -- Бебълс ;РР: само защото се караме
[09.3.2012 г. 23:51:55] -- Бебълс ;РР: може би
[09.3.2012 г. 23:52:02] -- Бебълс ;РР: ако напрайм това което петя ни предложи
[09.3.2012 г. 23:52:09] -- Бебълс ;РР: ще се задържим така бая време
[09.3.2012 г. 23:52:20] -- Бебълс ;РР: без караници, без драми, без инати и т.н.
[09.3.2012 г. 23:52:29] ·٠•●Glutton For Punishment●•٠·: mnogo trudno 6te stane
[09.3.2012 г. 23:52:39] -- Бебълс ;РР: u dont say..
[09.3.2012 г. 23:52:39] ·٠•●Glutton For Punishment●•٠·: oba4e trqbava da se opita
[09.3.2012 г. 23:52:47] -- Бебълс ;РР: тр да
[09.3.2012 г. 23:52:50] -- Бебълс ;РР: а той
[09.3.2012 г. 23:52:54] -- Бебълс ;РР: щом вече го е обмислял
[09.3.2012 г. 23:52:58] -- Бебълс ;РР: и е искал да ми го предложи
[09.3.2012 г. 23:53:04] -- Бебълс ;РР: абе аз си знам че е говорил с петя де
[09.3.2012 г. 23:53:11] -- Бебълс ;РР: тя няма така от въздуха да почне да ни сватосва
[09.3.2012 г. 23:53:14] -- Бебълс ;РР: амаа
[09.3.2012 г. 23:53:21] -- Бебълс ;РР: като толкова иска да се съберем
[09.3.2012 г. 23:53:26] -- Бебълс ;РР: едно не проумявам
[09.3.2012 г. 23:53:31 | (23:53:35 — редактирано)] -- Бебълс ;РР: кво прай с оная мърша?!
[09.3.2012 г. 23:53:45] -- Бебълс ;РР: подсигурява се да има къде да си го пъха или кво
[09.3.2012 г. 23:53:51] -- Бебълс ;РР: щото аз лично не виждам смисъл
[09.3.2012 г. 23:54:14] ·٠•●Glutton For Punishment●•٠·: ne znam
[09.3.2012 г. 23:54:21] ·٠•●Glutton For Punishment●•٠·: 6to ne go pita
[09.3.2012 г. 23:54:25] -- Бебълс ;РР: или просто се забавлява да ме гледа как ревнувам
[09.3.2012 г. 23:54:31] ·٠•●Glutton For Punishment●•٠·: symnqvam se da ima razumno obqsnenie
[09.3.2012 г. 23:54:36] -- Бебълс ;РР: и аз.
[09.3.2012 г. 23:54:43] -- Бебълс ;РР: офф що не го питах
[09.3.2012 г. 23:54:44] -- Бебълс ;РР: щотооо
[09.3.2012 г. 23:54:47] -- Бебълс ;РР: бях прекалено заета
[09.3.2012 г. 23:54:52] -- Бебълс ;РР: да си нормализирам пулса
[09.3.2012 г. 23:54:56] -- Бебълс ;РР: и да не го гледам влюбено
[09.3.2012 г. 23:55:06] -- Бебълс ;РР: ии да се държа нормално
[09.3.2012 г. 23:55:09] -- Бебълс ;РР: (h)
[09.3.2012 г. 23:55:19] ·٠•●Glutton For Punishment●•٠·: Very Happy
[09.3.2012 г. 23:55:21] ·٠•●Glutton For Punishment●•٠·: sifte
[09.3.2012 г. 23:55:24] -- Бебълс ;РР: ;дд

Абе наясно съм че колкото той ми е под кожата, толкова и аз съм под неговата. С риск да прозвучи супер нескромно: неслучайно аз съм му първата, а оная селяндурка няква си там бройка.
Вие представяте ли си?! Такова красиво момче, със супер сексаво тяло, толкова мил и разбран и да се окаже девствен на 17 !! Shocked Shocked Shocked аз като ми го каза това не му повярвах първия път Very Happy
амаа дам.. тука въпроса е за тва как и двамата не можем да се дишаме и едновременно не можеш да дишаме един без друг.. сещате ли се?
Thats the shit I'm in right now.
хДД Стойка хДД Ама той още ли ходи с нея? blink Даго зарязва това мекотело,очевидно не струва нищо.. хДД Smile Ии омг,голяма драма наистина,подкрепям Леда,че трябва да напишеш история..хДД Smile Пиши още по този въпрос. хДД Sara smilie

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Мар 11, 2012 8:57 am

Дааа^ още ходи с нея и аз не знам защо Evil or Very Mad
А за историята .. ще си помисля хихих. Сега пиша една (там у подписЯ) амаа нямам много време за нея.. какво остава да почна втора. А да ви кажа че половината от нещата, за които сме се карали не си ги спомням вече.. ще преровя хронологията с дудата у скайпа ако реша да почна нещо ХДД
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Мар 11, 2012 9:00 am

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 3252705_460s
Angry ChouChou

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 3230297_460s
Промених си мнението за него вече хДД харесвам го повече Very Happy

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 3243821_460s
НЯХ НЯХ НЯХ НЯХ In your face, bitch.


сутринта бях катооо:
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 3242697_460s

Ии сега съм бясна, защото :
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 3233786_460s
Ever fucking time! Angry ChouChou

БайЗ отивам да уча хДД ;**
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Оливия Уайлд Нед Мар 11, 2012 1:10 pm

ааа аз мога да разкажа с ужасни детайли някои от вашите скандали
Оливия Уайлд
Оливия Уайлд

Брой мнения : 194

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Мар 11, 2012 1:57 pm

Оливия Уайлд написа:ааа аз мога да разкажа с ужасни детайли някои от вашите скандали

ъъъъъ нидей..
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 2 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите