The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 25 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 25 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

+20
Алисън Вокил
Джейк Стоун
Саманта Блек
Александър Стоун.
Уилям Джърнингън
Ейвъри Еванджелин
Tayllor Le'roux.
Роуз.
Натаниъл Рочестър
Destiny Miller
Victor Nightshape.
Chaos.
Сайръс Гримел
Карена Блу.
Queеn Infеcted.
Ейвъри Роуз
Сара Крес
Isabelle.
Оливия Уайлд
София Уайлд
24 posters

Страница 9 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Фев 12, 2012 11:37 am

First topic message reminder :

Ааами реших и аз да си направя дневниче Sara smilie Имах като малка книжен, но отдавна нищо не съм писала. Пък и от известно време съм .. "започнала на чисто" така че това е още една стъпка..
Ами да ви кажа, аз през 80% от времето си уча Very Happy Very Happy Ненен не си мислете, че съм някъв зубър или неш от сорта.. имам 5,42 среден успех за 1ви срок Sad
Просто уча бавно, лесно се разсейвам.. и дори сега трябва да пиша теза ама карай Very Happy
От тия 80% пред 79,9% слушам музика Very Happy Very Happy И добавяме още 20 през останалото време = НЕ МОГА ДА ЖИВЕЯ БЕЗ МУЗИКА lowe
Взимайте ми лаптопа, компютри, джобни, вкъщи ме дръжте, телевизор ми забранете, обаче пипнете ли ми тела просто започва THE опустошение Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Very Happy Very Happy
И такам.. имам да правя 16 листа пасив по немски и да се подготвя за олимпиадата на Гьоте - още 4 листа.. но понеже обичам да оставям ученето за възможно най-накрая.. сега съм тук и пиша това Very Happy
Ако сте чели в "Кой съм аз" сигурно ви е ясно, че постоянно слушам хип-хоп и ЕМИНЕМ (тва е отделен стил музика wait lowe ) .. таа, 'bout that - един фр ме вика вече година да се запиша в The center при тях.. ноо имайки предвид, че залата е на другия край на града, събират се често, ходят по концерти постоянно и обикалят страната, ходят на лагери и т.н. с моето ежедневие само това ми остава... Та може да се запиша ноо ще видим..

Поздрав за всички духовно неограничени и неслушащи чалга нормални същества!


Последната промяна е направена от София Уайлд на Пон Апр 16, 2012 12:18 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down


CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Сря Юни 13, 2012 4:24 pm

Very Happy Very Happy Very Happy lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Сря Юни 13, 2012 4:46 pm

КАК ДА СА ЖИВЕЙ КАЖЕТЕ МИ! КАК?! ШИ УМРЪ.
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Alena Le'roux. Сря Юни 13, 2012 4:54 pm

37 градуса ? о.О уот дъ хел ?!
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Юни 17, 2012 4:14 pm

Значи искам първо да почна с тфа, щот ша го забрая. Хорца, съжалявам, но нямам никво време да ви изчета дневницити. о.о а те стават все по-големи и по-дибели и по-огромни хдд соу.. кат са свърши с даскалото ва почвам БИУЕЪР БИЧИЗ.
И СЕГА
*вдишва дълбоко*
ОУ
МАЙ.
ЪКИН.
ГАШ.
ИЗБЛИКЪТ НА ЧУВСТВА ПРОСТО
НИ МОА
ШИ ПОЧИНА
ЩО ВСЕ НА МЕН ВЕ
ЗАЩО ВЕ*крещи и гледа към небето*
МАЙКО!!

О.О
първо гифчетата, посли историята, коят ша я пиша пидисе часа и ша ми умре конЯТ:



CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m35ofwESnl1qdwkeno1_500
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m17qx3ZV9a1r2w6mj
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m18e81r9Rn1qbala9
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_ljtmxqlwnL1qbuptc
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m0hn7g7Vpg1rqfhi2o1_400
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5etfcWWQI1r64g7r
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5etezQuNk1r64g7r
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m2tyekF7Mt1r0cdiv
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m3v7icLhNv1qkbmae
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4cf0cgOeo1qkbmae
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_lmdq0wsKk61qcvhgo
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m3mkcafibo1qf6grf
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m3l7qsKWQs1r64tvt
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5077zKt981qj3ir1
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m2yledmAMC1rtqkb6o1_400
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m3dvljMd7b1rv4pd3o1_250
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m32kilRJ1y1r9fj13
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m3y3t12v2F1qbhm24
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m51bd7gP9L1r9qbja
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m2tew0RzPE1rnw3n8
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_lpf8z9GLtx1qkxc1f
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m3u8zzRgs11r52h8b
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5dupsoBme1qfirpxo1_500
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4016qhlHg1rolvqk
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4n4ooi4Oc1qegw8v
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5etezQuNk1r64g7r
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m3jyrt1w8l1r11gep
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5c5snlub61rwcc6bo1_400
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m58yy0fbuj1rwcc6bo1_500
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5b08uyolb1rnlcy1
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4qh70qIq71rwcc6bo1_500
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4wq14toy91rqfhi2o1_400
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4ipuzf1431rwcc6bo1_250
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_lyq4xeSmB01qkd8jp
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Пон Юни 18, 2012 3:27 am

Окей вече сериозно. Отидох си в Габрово, излязох за един следобед и се случиха супер много филми.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m18e81r9Rn1qbala9
Значи. пристигнах късно вечерта. Боян а.к.а бффто ми ме чакаше долу пред дядо. Хапнах набързо и слязох. Боян беше много зле..беше се напушил и след тфа погълнал две двулитровки. Ии мда. Не беше много хубава гледка и не ме посрещна както очаквах но тфа е Боян.. Илиянка слезе съвсем за мъничко, колкото да се видим и да си разкажем какво се е случвало една на друга докато ме е нямало. Разказах й всичко за Константин, тя ми разказа за нейните драми. и затва ми беше шит, щото с нея успяхме да се видим само за половин час х.х
Уотевър, прибрах се и обещах на Бо да се видим на другия ден след помена на баба. Помена мина и отидохме на семеен обяд у леля. И към 15:00 седнах в скайп да го видя какво прави и кога ще излизаме, обаче него го нямаше сиг е бил навън нз.. обаче на линия беше Йа-йо а.к.а Вени а.к.а супер сладкия уникалишейшълно мега гига хипер якия рапърец, когото си бях харесала откакто се запознахме.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_lvrcxqzFiw1qlt38v
Ама смисъл.. не съм хлътнала, а просто го харесвам като човек. ай мийн..дафък мога да си говоря с него за АБСОЛЮТНО всичко. Няма табу теми. таа с него се запознахме миналия път, демек пролетната ваканция, когато си бях в Габрово. Той тогава ходеше с Рени а,к,а супер пеканата мацка, която е и бфф на Бо. Живеят в един вход и са много близки от много години. ии тогава си харесах йа-йо, но те с Ренка си се обичаха, няма да им се меся дафак. Ама те скъсаха малко след това..
И в скайп беше Вени и докато си писахме му казах че съм в Габрово и той супер много се изкефи и вика айде с нас с Криси да гледаме "Punk's not dead" на софия филм фест. Енд ай уоз лайк ФЪК ЙЕА. ЛЕТС ГОУ. НАУ. Преоблякох се и излетях от на леля къщата, щот почваше след 10 мин.
Отидохме аз, Криси, нейния приятел и Йа-йо. И към края на филма по навик си погледнах тела и видях чче имам пропуснато от на Бо майката/той няма тел/ ЕНД АЙ УОЗ ЛАЙК
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_leba0v8FdO1qan4vs
ОМФГ забравих най-добрия си приятел,.цдскай
Излязох и й звъннах и тя ми каза, че той е тръгнал към баба.. демек към другия край на града. И аз
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_lj6ney1xka1qeof1t
фък. И ся ко ша прайш, Цветино?!
нда. ии звъннах на бащата и му казах Бо като се качи да му даде тела и да се разберем къде ще се видим.
И филма свърши, излязохме и Криса видя некви нейни познати и се събрахме в една компания ии решихме че ще ядем. йа-йо искаше да се прибере, ама аз го помолих да остане. И така тръгнахме из центъра, ние с йа-йо си обсъждахме филма, пък другите говореха за ядене. бту филма беше жесток! lowe
Ии ядоха в мариото, после решиха че искат да ходят и в Аладин х.х и йа-йо ми вика "айде в нас" и аз "кво ша прайм там" и той "ми ще слушаме яка музика, може да си пуснем филм, ще нападнем една вкусна торта" и аз.. Sara smilie "ъ, не обичам торти." и той вика "е добре тогава на по бира" и аз се съгласих. Ии тръгнахме, целунах Криса и й казах че горе в квартала ще се видим. И тръгнахме по една велосипедистка алея, която наскоро я направиха и бях минавала само веднъж. Ии е някво супер романтично, щото от ляво има стари къщи, а отдясно е реката и минават малко хора ии нда.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Zx480_1830715
тук е по време на строеж. Ся е свършено и е цялото обиколено със зеленина и lowe lowe
Ии пушихме по една цигара, като седнахме на една от пейките. и си говорихме за абсолютно всички - даскало, оценки, приятели, любов, бивши, наркотици, доброволчество .. всичко ве х.х
и се качихме горе на стадиона, защото едни негови приятели бяха тами малко преди да отидем при тях аз се сетих да си погледна тела и..
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m35ofwESnl1qdwkeno1_500
8 пропуснати от бащата. звъннах му и той ми вика "ми то момчето те чака, чака и преди 2 минути тръгна и каза че ще те търси на шадраваните"
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5ncrmirBw1qbjhrao7_250
Мамка му. Не можех да повярвам, че го бях зарбавила. Тотално ми беше отлетял от ума.. х.х
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_lwz6sw43361qm4no6
И какво напрай кака ви Цветина? Вместо да слезе да намери най-добрия си приятел, тя остана с Йа-йо. Щот е тъпа. Мнол тъпа.
И след час и половина Бо ми звънна от на майка си тела и аз му се извинявах половин час и го помолих да слезе при нас, щот така или иначе живее на 10 мин и барем да се видим най-накрая и той ми каза че след 15 мин ша дойде. И Йа-йо ме пита какво става и като му разказах коментара му беше "Не знам изобщо кво си се захванала с тоя." и аз о.о дафък той ми е бфф що и той "Ми не ми е приятна компания, мисля че щом ти е бфф трябва да знаеш кой му е най-големия недостатък (наркотиците) и просто не искам да съм около такива хора." И аз замълчах щото ддз нямаше как да му отговоря. и той после ми каза, че Бо му е писал преди седмица да го моли за пари, обвиъсли пак е имал да връща големи суми и Йа-йо след третия път го отрязал тотално. Общо взето ми каза, че според него Бо не е подходяща компания за мен. poker face
И после ме изпрати ии чакахме Боян 30-40 мин.. и малко преди да дойде започнах да вярвам, че наистина ша ми върже тенекия задето съм го разходила, ама.. тфа е Боян. Смисъл..никога не би го направил, не и той. И се бях изнервила много, щото аз си бях винавна. И се чувствах виновна не щото не съм си чула тела, а защото останах с Йа-йо. И получих алгоритъм/аритмия. Нда. И се превих на спирката пред Йа-йо. Оказа се че и той го има и ми вика да не се сгъвам така, обаче той може да си контролира дишането явно, щото аз не мога. Смисъл сърцето ми се свива, поемам си малко въздух, при което следва ужасна кратка болка в гърдите и колкото повече си поемам, толкова по-зле става. А аз се паникьосвам и започвам рязко да вдишвам, затова се прегъвам на четири, за да може да си огранича дробовете докато се успокоя. .. Нда. И Боян дойде с половин час закъснение. Двамата се спогледаха много странно. Йа-йо ме прегърна и ми благодари за хубавия следобед ии останах с Боян. Извинявах му се сто пъти, че не съм си чула тела и го питах дали ми се сърди, той ми отговори "Не, просто ми е тъпо" аз го питах що и обвиъсли отговора беше ни оставил преди две минути. Ай мийн.. вместо да видя най-добрия си приятел, който обиколи цяло Габрово заради мен, аз останах с Йа-йо. Нда.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4bvw2tJi51qcofda
И Бо ми вика "И кво с тоя ли беше до ся" и аз о.о да и му викам кво против него имаш и той "Ми знам му кирливите ризи просто" и аз си замълчах обаче после Бо пак надигна темата и аз му викам "Не го харесваш щото преди седмица като си затънал и си му писал за пари, те е отрязал ли?" И БО: "Ми не щото Ренка ми е близка и ми споделя всичко, което става между тях двамата и да ти кажа не е хубаво да си хващаш някоя мацка, само щото има пари в джоба. Да не говорим че всяка втора приказка му е лъжа. И тва за парите си е между нас и изобщо няма такъв филм."
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_lysvezxQ0E1qd5hjz
Опитвах се да сменя темата, обаче той продължаваше.. беше някъв супер ядосан. На Роситка тезата беше, че той е влюбен в мен от самото начало и тва е била 100 процентова чиста ревност. Което не искам изобщо да си го помислям, защото ако има нещо такова драмите стават наистина масивни., махаме на страна наркотиците/което си е доста голям минус/, и 150-те километра разстояние може да ги преживеем, но да го загубя като приятел - никога. Обаче и аз намирисах ревност.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_luexi2TbeY1ql0oj7
Обаче .. всичко говори против тва изобщо с Йа-йо да имаме вземане-даване.
не стига, че с Бо ще има драма, ами и Ренка няма да иска да ме види невър ъгейн. Приятелите ни ще трябва да заемат страни, а не искам тва да се случва. Да не говорим, че Йа-йо е на 25, И че е от габрово. Обаче аз продължавам да си втълпявам некви тъпи филми.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 NojWx
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Роуз. Пон Юни 18, 2012 5:32 am

Ндаа.. на Роситка тезата, виж ти се оказала вярна.. Аз колкоо много ти говорех, ти не ми вярваше или се правеше на шут / по скоро второто / И ОТНОВО ЩЕ ТЕ ПИТАМ - АЗ КАЗАХХ ЛИ ТИ ?
Роуз.
Роуз.

Брой мнения : 416
Рожден Ден : 19.09.1862

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Пон Юни 18, 2012 3:05 pm

Роуз. написа:Ндаа.. на Роситка тезата, виж ти се оказала вярна.. Аз колкоо много ти говорех, ти не ми вярваше или се правеше на шут / по скоро второто / И ОТНОВО ЩЕ ТЕ ПИТАМ - АЗ КАЗАХХ ЛИ ТИ ?

dry dry dry dry dry dry
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Пон Юни 18, 2012 3:54 pm

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_lzvx4wAm1D1qkn7tl
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5rsvhBc3h1r8gv8p
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4yjn2gaKA1r91g01
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4dihsVTg01rtwuo2o4_250
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5sdb8zqIo1r8ny8no4_250
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m20s4iJXoI1qjlaob
ВЛЯЗОХ В ДСД БИЧИЗ
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4luzaVBzY1r32kl6
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5lye6kTj11rrn4vv
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4qeb9ZhmS1rwcc6bo1_400
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m3o47dumuJ1qicxto
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_lvmffvlGuF1r3ovdbo1_500
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m3v5j1AIij1r2nfa2
ИМАМ 5ЦА НА АУФЗАЦА И МЕ ПРИЕХАААААААААААААА
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5n3ggWbr71qfi7g6
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m574mfGYLj1r8lzo3
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Ryan_higa_gif_hell_yeah_by_redwolfmoon666-d45tz1e
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m44wpaHHV91qfbg5v
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4lty6EWhJ1r0p40o
ХЕЛ ЙЕА АЙМ ЕМ ДЪ МАСТЪР ОФ ДЪ МАСТЪРС БИЧИЗ.

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5djr0V9Fe1r3zat8
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5nlbz8Dkn1rpde8z
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5f3vlZ8H01r6uyuh
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4h6q1Dvd01rwcc6bo1_500
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4l9b8zHG01rpq50g
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4fzmqPEFq1qd4pqc
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4ltxgU3mu1r0p40o
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5opi44D8S1rxc156o1_500
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4dihsVTg01rtwuo2o2_250
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m5rsnhor041r8gv8p
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Tumblr_m4jad2i6ah1qcoa6s
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Сара Крес Вто Юни 19, 2012 8:38 am

ВЯРНОООООООООООООООООООООООООО! ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЧЕСТИТОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО! ПЪРФЕКТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТ! lowe
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Вто Юни 19, 2012 4:06 pm

Сара Крес написа:ВЯРНОООООООООООООООООООООООООО! ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЧЕСТИТОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО! ПЪРФЕКТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТ! lowe

lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe boogie boogie boogie boogie
МИСИИИ hoory lowe lowe lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Вто Юни 19, 2012 4:38 pm

План-график за умъртвяване на моя милост по случай завършването.

-до края на седмицата - престрашаване да викна ивайло а.к.а Еминема на бар с мен и компанията. по случай. идк. тва че го харесвам, щот е мега сексав. май аргумент из валид хд
-Събота - Чефо/кафе/; Дудата, брата, Пепс, Гала, Иза и т.н. /бар/
-Неделя - Дудата, брата, Пепс, Гала, Иза и т.н. /бар/
-Понеделник - последно вясване/или предпоследно/ на даскало; мед. бележка от лекарката
-Вторник - СПАНЕ ЦЯЛ ДЕН. Траа са презаредя за празницити.
-Сряда - ша "спя" с брата у Петя а всъщност ще гледаме страшни филми до към 23:00, после ша посетим някой бар, после пиянски разходни из Пловдив, после спане
-Четвъртък - аве са... да хода или дан хода на даскало. идк. последен учебен ден. о.о ни нам
-Петък - билежницитиии boogie ; вечерта с класа в ресто]ранта, от който ще ни изгонят към 01:00, защото момчетата ши са изпонапият и ша изпочупат всичко; после може да са качим на някое тепе или да се олюляваме из главната и да са паркираме на фонтани
-Събота - стягане на багажа и ФИУ към Куклен; траа да видим колко палатки ша ни тряят, че сме си бая компанийка о.о
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Wake+Up+Immortal+Traditions+2012+Open+Air+Festival+Wakeup
-Неделя - Куклен ъгейн. ШИ СЪ РАЗМАЖИМИ НА ТОЗ ФЕСТ;
ДЖУЛАЙ МОРНИНГ
след тфа ша пролазя някак си до нас и ша умра в леглото.
датс ит.
ди енд.

София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Вто Юни 26, 2012 2:57 am


ВЪЙ
НЕ
КРАЯТ
АУ
БАСИ СЕКСАВИЯ
ОЛЕ
ГЛАСЪТ РОСТО
ДЖИЗЪС
АЙМ ГОНА ДАЙ
ВЪЙ
ВЪХ
НАСТРЪХНАХ ЦЯЛАТА О.О
ННЕЕНЕНЕ
Dyinggg

I think i can die now.
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Вто Дек 11, 2012 3:57 pm

Идва момент, когато лентата на живота ти, от толкова бързо въртене, започва да губи цвета, звука, чувствата в образите си. И ти забавяш хода си, отчаяно търсейки ги. Спираш, започваш, продължаваш бавно.. но образите остават размазани, сиви, глухи. Продължаваш така безброй пъти, но без резултат. Докато изведнъж спира да ти пука, а после спираш и да мислиш за това. После се появява един цветен образ за миг от секундата, крадливо се промъква зад гърба ти, и докато се обърнеш се превръща в миг от вечността. Надеждата отново се завръща и ти започваш да търсиш, търсиш, ли търсиш. Отново и отново и отново. Толкова дълго време, че забравяш какво търсиш.
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 9 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите