The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

+20
Алисън Вокил
Джейк Стоун
Саманта Блек
Александър Стоун.
Уилям Джърнингън
Ейвъри Еванджелин
Tayllor Le'roux.
Роуз.
Натаниъл Рочестър
Destiny Miller
Victor Nightshape.
Chaos.
Сайръс Гримел
Карена Блу.
Queеn Infеcted.
Ейвъри Роуз
Сара Крес
Isabelle.
Оливия Уайлд
София Уайлд
24 posters

Страница 3 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Фев 12, 2012 11:37 am

First topic message reminder :

Ааами реших и аз да си направя дневниче Sara smilie Имах като малка книжен, но отдавна нищо не съм писала. Пък и от известно време съм .. "започнала на чисто" така че това е още една стъпка..
Ами да ви кажа, аз през 80% от времето си уча Very Happy Very Happy Ненен не си мислете, че съм някъв зубър или неш от сорта.. имам 5,42 среден успех за 1ви срок Sad
Просто уча бавно, лесно се разсейвам.. и дори сега трябва да пиша теза ама карай Very Happy
От тия 80% пред 79,9% слушам музика Very Happy Very Happy И добавяме още 20 през останалото време = НЕ МОГА ДА ЖИВЕЯ БЕЗ МУЗИКА lowe
Взимайте ми лаптопа, компютри, джобни, вкъщи ме дръжте, телевизор ми забранете, обаче пипнете ли ми тела просто започва THE опустошение Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Very Happy Very Happy
И такам.. имам да правя 16 листа пасив по немски и да се подготвя за олимпиадата на Гьоте - още 4 листа.. но понеже обичам да оставям ученето за възможно най-накрая.. сега съм тук и пиша това Very Happy
Ако сте чели в "Кой съм аз" сигурно ви е ясно, че постоянно слушам хип-хоп и ЕМИНЕМ (тва е отделен стил музика wait lowe ) .. таа, 'bout that - един фр ме вика вече година да се запиша в The center при тях.. ноо имайки предвид, че залата е на другия край на града, събират се често, ходят по концерти постоянно и обикалят страната, ходят на лагери и т.н. с моето ежедневие само това ми остава... Та може да се запиша ноо ще видим..

Поздрав за всички духовно неограничени и неслушащи чалга нормални същества!


Последната промяна е направена от София Уайлд на Пон Апр 16, 2012 12:18 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down


CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Чет Мар 15, 2012 4:08 pm

Значи.. нямам никва идея защо К. не ми звъни вече 3ти дне ;хх сиг е с оная мърша Angry ChouChou
Ми нека да бъде с нея. Писна ми вече. Или си с едната, или с другата, кретен. Не мога да повярвам колко силно го ревнувам дори след толкова време. Имам чувството че с всеки ден става все по-зле. Все си повтарям, че той е мой, но вече започвам и в това да се съмнявам. Нали уж тръгна с нея, за да ме накара да ревнувам? Определено успя. Защо продължава? Да ме измъчва? Не знам. Но няма да оставя нещата да продължават така.
Не знам честно казано сега като се замисля нищо никога няма да е същото.. вазата се счупи отдавна и вмомента само прилепваме някакви малки парченца, които се задържат за малко и след това се разпадат. Строшихме я с огромен чук, наречен "Зодия: близнаци" и сега се опитваме да върнем нещата. Каквото беше, беше.. Вазата винаги ще я има, независимо дали ще е на парчета или слепена за пореден път. Но дори и да успеем да я съберем с всичките й парчета, никога няма да изглежда какво преди, никога няма да е същата..
Това не значи, че вече не изпитвам нищо. Напротив, изпитвам, и то доста силно. Изпитвам същата любов, която изпитвах лятото или когато му се обадих на завършването и му казах за първи път, че го обичам и той дойде до Пловдив, за да се видим за точно 10 мин. докато дойде бащата на Маги да ни прибере. Изпитвам същата любов, която изпитвах когато за първи път го направихме в леглото на Иван, когато закъснявах и трябваше преди 2 часа да съм се прибрала. Същата е, но е захабена. Изтощена. Изцеди я чрез безбройните караници и скандали..
Каква е гаранцията ако пак се съберем, че няма да се караме отново. Просто секс? Не искам просто секс. Ако той се е съгласил само за да има къде да си го навре (което със сиг не е така) прав му път и много му здраве. Но ако ще сме заедно, тази клатеща се, едвам скалъпена ваза ще рухне още с първия скандал. А не искам да го преживявам отново.
И какво правим сега? Аз пиша това, докато той е с нея вече половин година. Аз продължавам да се измъчвам, а той си живее живота. Като се замисля и го погледна от тази гледна точка ми иде да го накарам да я зареже и да му разбия сърцето. Има малък проблем обаче - не съм от този тип.
И какво ми остава? Да го забравя? Трудно е. Не е невъзможно, трудно е. Трудно и болезнено. Отнеха ми 5 години и момче, в което да се влюбя за да забравя Методи. Ако да забравя Константин ще ми коства същата цена, смятам да откажа тази "оферта".
Да тръгнем отново? и да се скараме след 3 дни. И после? Пак ли ще лепим, отново, и отново, и отново. Кога ще свърши лепилото? Кога вазата ще се строши до неузнаваемост? Някой да ми каже, защото наистина не искам да продължавам по този начин..


Последната промяна е направена от София Уайлд на Вто Апр 17, 2012 4:51 am; мнението е било променяно общо 1 път
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Мар 18, 2012 9:02 am

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ОМФГ !!!!!!
ОБИИЧАААМ сладки момчета, които пеят Hurricane
tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue

FAV lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe


МАЙ.ФЪКИН.ГОООД!!!!
СЛАДУР, С ЯК СТИЛ, МОЖЕ ДА СВИРИ НА ПИАНО И КИТАРА, КАРА СКЕЙТ, МОЖЕ ДА ПЕЕЕ, ИМА ПИЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪРС!!!!!!!!!!!!!!!!!! %) %) %) %) %)
ДЖИИЗЪСССССССССССССС!
АЙМ ИН ЛОВВВВВВВВВВВВВВВВ
Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

Shocked ChouChou *DEAD* Scared ChouChou Dyinggg Dyinggg Dyinggg Dyinggg Dyinggg Dyinggg
Love9 Love9 Love9 Love9 Love9 Love9 Love9 Love9 Love9 Love9 Spec for Aya Spec for Aya Spec for Aya Spec for Aya Spec for Aya Spec for Aya Spec for Aya Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue





А тая има ИНКРЕДИБЪЛ ВОЙСС lowe lowe lowe lowe



Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou ПЪРФИКТ, ПЪРФИКТ Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Пон Мар 19, 2012 12:11 pm

БЪх. emoticon3
Стига съм ва занимаала с тоя Константин, то вече и на мен не ми се занимава честно казано. dry баси тъпия. Както и да е, КОНСТАНТИН=ТАБУ! /за този пост Very Happy /
Таъъъгсдъфгсдфх не съм писала от векове тукаа. Ш си изпусна феновитиии Laughing Laughing Laughing
Ох мии кво се случи този уикенд?
НИЩО. rofl rofl
Не ве шег се. Беше мноУ зарибенооо.
Значии в петък имах уеб дизайн и лееко така влязох за 10тина минуткии. Абе там има един мноо сладък дванадесетокласник blink Обичам момчета със супер красиви светли очи и скулести лица lowe а този е направооо сдйгхадфафахсгдф %) %) %)
Таа да... Той си носеше лаптоп щото няма достатъчно компютри за всички (ний сми 20 коча, пък то има 15 компа blink blink ) таа тоя МАМИН УБАВЕЦ седна до кого? ДО МОЯ МИЛОСТ boogie boogie boogie ЙЕЙЙА yeah yeah yeah
Ии такъв си отваря лапитопа ии ме гледа, аз са прая че слушам г-на кво говори (как пък нье!) и напро сърцеПЛЯС.. inlove
Таа после господина показваше там с една програма чрез която излиза на всички компютри кво прай той на неговия комп как да си напрай сайт с CSS ии сладурЯ се доближи до мене и гледаше от моя комп. Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
А аз бях emoticon3 emoticon3 emoticon3 Spec for Aya Spec for Aya Spec for Aya ии нищо не разбрах хДДД
После почнахме да ги правим ии той някъв такъв се обръща към мен и: "ъм, извинявай, ама кода откъде трябваше да го копнем?"
И аз poker face Влизаш в тоя сайт, отиваш на "помощ" и като напишеш цсс в търсачката първия урок съдържа тоя код и можеш да го копнеш оттам / ии накрая изкарах няква странна усмивка/
И той такъв се обръща мълчаливо, отива, влиза, копира ии се обръща с АДСКИ СЛАДКАТА УСМИВКА tongue tongue tongue да ми благодарии Gerrys pig. Gerrys pig. Gerrys pig. ОХХХ НИ МОА Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Ш ПОЧИНА Dyinggg

Та дъх. После се изнизох и отидох в ПИЦ. Няма да ви казвам кой НЕ беше там и не ми вдигна И НА ТРИТЕ ОБАЖДАНИЯ> Сигурно е бил с оная мърша Angry ChouChou и после не ми звънна даже Fire ChouChou

Карай.. Обещах ви нещо, спазвам обещанието. В събота бях обещала на Галин (един мн як пич от лагера 2011, който се оказа че живее мн близко до нас) да се видим. И вечерта излязохме с него и Петко. Петко тряяше да си купи масленци и мезенци да си прай 12364 сандвича, че пак нанякъде щеше да пътува. Ейй известна му раотЪ Very Happy Very Happy Щяхме да гледамйе мач, ма то нямаши Crying or Very sad Crying or Very sad И седнахме на една пейкЪ и чоплихме семки и си говорихме.
Е.. половината разговор беше:
Петко: Ма как може да имаш страх от фойерверки?
Аз: Ми ддз, имам го.
Петко: Ма що?
Аз: Не знам.
Петко: Ама щоо?
Аз: Ни знам бе!
Петко: Е ай ся.. ни знайш..
Аз: Ни знам бе! Имам го просто.
Петко*супер нахално*: Лъжеш.
ФУ БЕ! Angry ChouChou ..ми ко да напрая, страх май Sara smilie Sara smilie

Та после неделята беши епиииииииииииик просто. Аз попринцип постоянно се излагам, ама тва вчера беши простооо :Х
Излизам аз в 17:00, щото трябва да отида до центъра? Що тр да отида до центъра? Щото грпуата по бизнес трябва да се заснемем как ходим и как се поздравяваме. huh huh huh huh huh huh huh ДАФЪК?! Нда. И аз беших така като разбрах.
Карай де.. отиваме ние на паркинга зад макдоналдс там в една уличка. И ко стаа? Няяме фотоапарат. ЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕ. Edd Edd Снимахме се с на Лили телефона. Ама как да го поставин тоя тел че да снима, уа?! Докато те се мъчеха да го подпрат с на Ник нокиата, аз почнах да подскачам на една групичка (3 момчета и 1 момиче) които се бяха качили на камъните горе ии да им викам че ни тряя помощ. Very Happy Дойде най-сексавия батко / ЙЕС БЕЕЕЕЕЕЕЕЕ boogie / и идва такъф към мени и вика "С кво да ви помогна?" аз ест го изгледах с поглед тип: "С много неща, котьоо inlove yes yes "
Таа така де, прайхе се на клоуни там, той ни снима и се смя от сърце с нас. song laught laught
После Петя дойде ии обикаляхме ДВА ЧАСА за да намерим един магазин, и атак и не го намерихме Edd Edd
И понеже бях звъннала на брата да го викна да ми прай компания ии той дойде. И във седен и половина си се разкарваме такива покрай симфонията,, пеем сии, танцуваме сии, седим по пейките щото на брата му се пикае.. такива ми ти работи laught laught Мъчих го като му пусках некви водопади и дъждове от тела, той миличкия са побърка yeah Викам му отиди скочи във фонтана /той беше сух тогаа/ и се изпикай, ние ш отидем да зейм бира. Той седи такъв, почесва се, тръгва, спира, после пак тръгва, после се объща и " Охх мамка ти" rofl rofl rofl СМЯХХ
Еми измъчих го с една бира, тоо нямаше как да я откаже просто ии седяхме на пейките на симфонията и се хилихме като идиоти до към 20:30
После въри чакай рейс в девет вечерта в неделя Edd Edd МНОУ ЗЛЕ.

Та bum tss. Тва беше общо взето Gerrys pig. мн як уикенд. Ся отивам да уча по биология, че отлагам още от петъка Dyinggg байЗ Hi!
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Апр 01, 2012 4:50 pm

Мноооооого ми се спи и не си усещам краката, обаче просто НЕ МОГА да не ви споделя за днес..
Значи...
ЕБАСИ


laught

Тва е общо взето... нене шегувам се, сега малко по-подробно:
значи днес трябваше в 09:00 да сме в мол Галерия Пловдив, защото от ПИЦ организирахме кампания "Животът не е шега" по случай 1ви април.
Беше суууууууупер яко, въпреки че цял ден висяхме там (от 09:00 - 18:30)
Съща така шефката ми се навика (карай, свикнала съм й) ама после (отново) се оказа, че аз нямам вина и ме прегръща половин час хДД
Таа да,.. ДЪ БИГ СЪБИТИЕ ОФ ДЪ ДЕЙ
Запознах се с една супер луда и яка мацкааа.. Васи се казва
И нали аз бях на Регистрацията и трябваше да записвам частниците и да вкарвам данните в компютъра после..
И се нагъчка една километрична опашка братчееее...
И точно когато щях да
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Tumblr_lvcas5sjPM1qmmvyg
И МИ СЕ ЯВЯВА НЯКЪВ ШИБАНО СЛАДЪК ДВОЙНИК НА ЕМИНЕМ!!
And I was like:
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Tumblr_ltuc1ih6YG1qdbxx9
ОМГ ДУДЕ ВИЖ ГООО ОМГ СНИМАЙ ГООО


После усетих че ме гледа.. Shocked Shocked Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie Sara smilie lowe lowe lowe
Така де,, дойде неговия ред...
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Tumblr_lymhyyxaCV1qjquls
Казва се Ивайло.. оооооооооооох lowe
Даааааам... ХЪ-КХЪМ..
Идва той до мен и ми вика "Еми ние не сме се регистрирали по имейл, предполагам че тук на място няма да бъде проблем.. (дрън-дрън-бла-бла)"
И като свърши изречението аз още го гледах като.. blink blink '.. извинявай, как се казваше?"

Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd Edd
МНОГО ЗЛЕ.КОМ!!!

Както и да е.. цял ден висяхме по едни пунктове, понеже имаше състезание (той участваа и завършиха 2ри май boogie )
И после аз пях Mad Mad Mad Mad Sad Sad Sad Sad

И после ОНАЗИ ЛУДАТА ОТКАЧЕНА ТЪПА ШМАТКА се беше запознала с него и ми се явява и ми вика "Ела, той те чака."
And I was like:
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked U SAID WHAAAAAAAAAAAAAAT! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Таа. да Тя буквално ме влачеше през цялата сцена. И той седеше такъв самичък на средата на коридора и се оглеждаше супер сладичкоооооооо
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Tumblr_lus8930uxE1qlwgtt
И ни запозна.. аз ест стоях като камък.. и седим такива и се гледаме, двамата по-червени и от домати (поне аз) и ОНАЗИ по едно време изръси:
"А. пич, как ти е фейсбука?"
И аз.. Dyinggg
И той си го каза и аз му казах моя после ми каза че м било приятно да се запознаем ии отиде там при отбора си и аз САДАДАФФСАСФАФАСЙАСКАДКАКФЙАФЙДККДДФ
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Tumblr_m1s4ykE4v61r3i4dno1_250

После ОНАЗИ (отново) отиде нещо да си говори с него и аз налиии си мисля, че става дма за наградите и после идва при мен и вика: "Мии той каза, че си красива. Питах го какво мисли за теб и каза, че си много красива."
CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Tumblr_lzeobvsegD1r3zat8
КРАЯТ.





После ходих да гледам Игрите на глада с братЪТ. Мисля, че меко казано му НАДУХ главата с "ОМГОМГОМГОМГОМГОГМОГМГ" , ма ъой ми е свикнал laught laught
БТУ филма беше мн як, само дето леееееееко свърши в 22:00 и наште бяха пили и двамата ии трябваше на брата бащата да ме закара ии се получи малко awkward-ско, щото се скараха ии т.н. ама беше много яко. Официално мога да кажа, че тоя филм ми излезе от ^@$^$ : Не стига че платихме за над 18 (понеже аз съм много умна, ами и че плащах такси от единия мол до другия мол ами и филма свърши в 22:00 и аз вече бях ошшкана до 1,70 лв а таксито от мола до нас е около 8лв... Няяяяяяяяяяма проблееми. Но пък си струваше!! Inloved Monkey

Лягам, щотоо замина половин час докато го напиша тва..

П.С: ОМГОМГОМГОМГОГМОГМОГМОГМГОМГОГМОГМОГМОГМОГМГГ Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
АСАСДАДАДАФАДДААФФАСАССАФФААСААФАДАСАСАД Exited. Exited.
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Чет Апр 05, 2012 4:07 am

София Уайлд написа:
Карена Блу. написа:
София Уайлд написа:Здрасти Ана : ) аз съм Цвет

Вярчее dry този педераст Константин се сети за мен след ЦЕЛИ 3 СЕДМИЦИ !
Джизъс.
Омг. Той се е сетил кога трябва да се сети. хДД ;хх Като си имаш двойниче на Еминем//какво стана,писа ли му??//..Какво ти каза Константинчо?

Сетила са марата dry dry Еми ще ти преразкажа квото запомних..
/бях малко затруднена, защото снощи с брата си говорихме за разни секс теми ии някои от тях включваха голият Константин в съзнанието ми и сега като ми звънна и едни спомени се надигнаха.. нда./

Таа пита ме как съм и аз му казах, че съм болна и той "Омг добре ли си? Сериозно ли е?" и аз му викам "Ай ся не се прави на загрижен, ако беше толкова загрижен нямаше да ми звъниш през 3 седмици" и той млъкна ии после ми вика ще дойда да те видям. Викам му "не искам" той "що" и аз му викам "ми просто не искам да те виждам. пък и не съм в най-цветущото състояние" ии ме пита откога съм така и аз му казах, че съм се разболяла на 1ви април в мола и го питах що не е дошъл той каза че бил "възпрепядстван"
И после разбрах, че ми звъни от на оная тъпа селска пача Стойка тела и супер мн се изнервих. И той ми каза че неговата карта е спряна и аз му викам "ми значи и да ти бях звъняла нямаше да видиш" и той супшер учуден "Не си ми звъняла ли?" и аз му викам "Ми да, кое е учудващото? Не искам отново да прекъсвам и без това куцащия ви сексуален живот със оная селяндурка" и той почна нещо да се заяжда, ама да не стане скандал го прекъснах и му казах, че съм си направила експеримент колко пъти ще ми звънне. Щото нали Петя предложи пак да сме си "заедно" / yes / когато поискаме ии аз исках да разбера дали ще се навие само за да има къде да си го вкарва (с извинение) или защото наистина още ме обича. Той като го чу тва не знаеше как да отговори, супер много се ядоса. Ии му казах, че дори и да не ми е звънял, ако искаше да е с мен първата му крачка щеше да бъде да скъса с оная пача. И той вика нали ако скъсам с нея ще е все едно ходим. И на мен ми падна пердето просто Really Mad И почнах да му викам "Ти как ще се почувстваш, ако ние пак сме си "заедно" а аз се чукам и с друг?! Ако смяташ да ме правиш на тъпа - не съм! АЗ НЕ СЪМ СТОЙКА! Знаеш мн добре че съм против това. Или си с едната или с другата! Нали целта е да сме отново заедно, но без всиката тази драма, която преживяхме. Ако смяташ да ни ебеш и двете тряя да си намериш друга, която да си въртиш на малкия пръст.
И той се вбеси супер много и ми каза, че после щял да ми звънне и аз му казах "Ако пак ми звъннеш след три седмици НЯМА ДА ТИ ВДИГНА!" и му тряснах тела.



dry dry dry dry dry dry dry dry Owl Owl Owl Owl Owl Owl Owl Angry ChouChou Angry ChouChou Angry ChouChou Angry ChouChou Angry ChouChou
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Чет Апр 05, 2012 7:23 am

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Tumblr_lxyawwOTGY1ql1kzpo1_500
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Чет Апр 05, 2012 12:48 pm

ЗНАЧИ.
Имам за едно нещо да ви се оплача и 2 да ви се похваля. Very Happy

Първо да ви се оплача
As ya all know аз се разболях на 1ви април в мола като бхяме. И днес цял ден кашлях и резулата вмомента е, че
Scared ChouChou Говоря като Дарт Вейдър.
Даже и него не мога да стига.. направо си шепна. fuuu


ДА ВИ СЕ ПОФАЛЪ

Значи.. *ни ма бийте* Боядисах са черна Laugh. Laugh.
Не с боя де, с оцветител съм ама държи 8 седмици Boogies frog Boogies frog Нда.
Мноо се кефя, сега ще изненадам габровците.

ОМГ ТРИ НЕЩА СА!!! В ПОНЕДЕЛНИК СИ ОТИВАМ В ГАБРОВОООО Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat ЮХУУУУУУУУУУУУУУУУУУ penguin emoticon penguin emoticon penguin emoticon penguin emoticon penguin emoticon mashimaro emoticon mashimaro emoticon mashimaro emoticon


ии последно:
Баба ми купи за именния ден ХИПЕР ЯКИТЕ ТЪМНОЗЕЛЕНИ ДЪНКИ ОТ УАЙКИКИТО penguin penguin
Заедно с една жълта блузкаааа penguin emoticon penguin emoticon с анимеее penguin emoticon penguin emoticon penguin emoticon



Ш се снимам, спокойно Very Happy
Ще снимам цялото си едноседмично гости в Габрово и ще качвам периодично снимки тука да на видити КАТ СА СЪБЕРЕМ СИЧКИТИ С ЖЪЛТИ КНИЖКИ КО СТАА yeah yeah yeah yeah yeah Freak Freak Freak Freak Freak Freak
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Сара Крес Чет Апр 05, 2012 1:00 pm

ОМГГГГ! Дънкиетее и косата искам да ги видяя хДДД!!!!!!!!!!!
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Чет Апр 05, 2012 1:06 pm

С теби ш са видим докато тръгна Very Happy
Ши чакаш! Razz lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Сара Крес Чет Апр 05, 2012 1:12 pm

Еееейй гаднаа си!!! хДДДД
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Чет Апр 05, 2012 1:13 pm

Сара Крес написа:Еееейй гаднаа си!!! хДДДД

и аС та обиШъм Kiss!
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Сара Крес Чет Апр 05, 2012 1:14 pm

Аз пък Нее. forever alone forever alone forever alone
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Карена Блу. Чет Апр 05, 2012 1:21 pm

София Уайлд написа:
София Уайлд написа:
Карена Блу. написа:
София Уайлд написа:Здрасти Ана : ) аз съм Цвет

Вярчее dry този педераст Константин се сети за мен след ЦЕЛИ 3 СЕДМИЦИ !
Джизъс.
Омг. Той се е сетил кога трябва да се сети. хДД ;хх Като си имаш двойниче на Еминем//какво стана,писа ли му??//..Какво ти каза Константинчо?

Сетила са марата dry dry Еми ще ти преразкажа квото запомних..
/бях малко затруднена, защото снощи с брата си говорихме за разни секс теми ии някои от тях включваха голият Константин в съзнанието ми и сега като ми звънна и едни спомени се надигнаха.. нда./

Таа пита ме как съм и аз му казах, че съм болна и той "Омг добре ли си? Сериозно ли е?" и аз му викам "Ай ся не се прави на загрижен, ако беше толкова загрижен нямаше да ми звъниш през 3 седмици" и той млъкна ии после ми вика ще дойда да те видям. Викам му "не искам" той "що" и аз му викам "ми просто не искам да те виждам. пък и не съм в най-цветущото състояние" ии ме пита откога съм така и аз му казах, че съм се разболяла на 1ви април в мола и го питах що не е дошъл той каза че бил "възпрепядстван"
И после разбрах, че ми звъни от на оная тъпа селска пача Стойка тела и супер мн се изнервих. И той ми каза че неговата карта е спряна и аз му викам "ми значи и да ти бях звъняла нямаше да видиш" и той супшер учуден "Не си ми звъняла ли?" и аз му викам "Ми да, кое е учудващото? Не искам отново да прекъсвам и без това куцащия ви сексуален живот със оная селяндурка" и той почна нещо да се заяжда, ама да не стане скандал го прекъснах и му казах, че съм си направила експеримент колко пъти ще ми звънне. Щото нали Петя предложи пак да сме си "заедно" / yes / когато поискаме ии аз исках да разбера дали ще се навие само за да има къде да си го вкарва (с извинение) или защото наистина още ме обича. Той като го чу тва не знаеше как да отговори, супер много се ядоса. Ии му казах, че дори и да не ми е звънял, ако искаше да е с мен първата му крачка щеше да бъде да скъса с оная пача. И той вика нали ако скъсам с нея ще е все едно ходим. И на мен ми падна пердето просто Really Mad И почнах да му викам "Ти как ще се почувстваш, ако ние пак сме си "заедно" а аз се чукам и с друг?! Ако смяташ да ме правиш на тъпа - не съм! АЗ НЕ СЪМ СТОЙКА! Знаеш мн добре че съм против това. Или си с едната или с другата! Нали целта е да сме отново заедно, но без всиката тази драма, която преживяхме. Ако смяташ да ни ебеш и двете тряя да си намериш друга, която да си въртиш на малкия пръст.
И той се вбеси супер много и ми каза, че после щял да ми звънне и аз му казах "Ако пак ми звъннеш след три седмици НЯМА ДА ТИ ВДИГНА!" и му тряснах тела.



dry dry dry dry dry dry dry dry Owl Owl Owl Owl Owl Owl Owl Angry ChouChou Angry ChouChou Angry ChouChou Angry ChouChou Angry ChouChou
Това не съм го видяла в спама. Ама сега го прочетох.Ии аз му се ядосвам на Константин. Да я зарязва тази Стойка,ако иска да е с теб..!! Вие имате интересни скандали..хДД .. Надявам се да се сдобрите и да ти звънне скоро,не след цели три седмици. lowe

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Чет Апр 05, 2012 1:25 pm

ДЕСО НИ ТА ОБИШЪМ ВЕЧИ Sad Owl


Вярче още не ми е звъннал Angry ChouChou пидирас Special for Lucas1
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Карена Блу. Чет Апр 05, 2012 1:28 pm

София Уайлд написа:ДЕСО НИ ТА ОБИШЪМ ВЕЧИ Sad Owl


Вярче още не ми е звъннал Angry ChouChou пидирас Special for Lucas1
Ще ти звънне,ще ти звънне. Nod

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Чет Апр 05, 2012 1:37 pm

Карена Блу. написа:
София Уайлд написа:ДЕСО НИ ТА ОБИШЪМ ВЕЧИ Sad Owl


Вярче още не ми е звъннал Angry ChouChou пидирас Special for Lucas1
Ще ти звънне,ще ти звънне. Nod


Ще звънне той... колкото Еминемчо ще ми пише poker face
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Апр 08, 2012 2:42 pm

ДЪ ПАЛАЧИНКИ!

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Scaled.php?server=856&filename=56892055
3 яйца, 3 чаши брашно, 3 чаши мляко, щипка сол, щипка захар и МЕШИМЕ С МИКСЕРО ДОКАТО НЕ СТАНИ ТЕЧНО И ЯКО. lowe После разтапяме МНОГО масло у тиганЪТ и докато МЕШИМЕ С МИКСЕРО СИПВАМЕ МАСЛОТО /блякс мраза масло :| /

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Scaled.php?server=839&filename=37027295
Зимаме един привлекателен черпак и изсипваме МАЛКО от сместа У ТИГАНЬО. После въртим тиганьо докато не стани СУПЕР ТЪНКА ПАЛАШИНКА emoticon3

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Scaled.php?server=441&filename=11937957
ОБРЪЩАНЕТО в летежен вариант е СТРОГО ЗАБРАНЕНО ЗА НАЧИНАЕЩИ. Ползвайте онова плоското дървеното.. забрайх му името.. а ШПАТУЛА да ве верно 1

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Scaled.php?server=842&filename=15885910
НЕ ПОЗВОЛЯВАТЕ на малкия си брат/сестра да дегустира по време на готвенето, а ако го прави скришно и бъде заловен, наказанието е ПАЛАЧИНКИ БЕЗ ШОКОЛАД!

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Scaled.php?server=688&filename=61453939
Наслаждавате се на спер мега гига вкусната си идиотска закуска със кафенце, течен шоколад и "Финиъс и Фърб"


emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 Gerrys pig. Gerrys pig. Gerrys pig. Gerrys pig. Gerrys pig. Gerrys pig. Gerrys pig.
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Chaos. Нед Апр 08, 2012 3:09 pm

ДОРИ ДА НЕ ХАРЕСВАМ ПАЛАЧИНКИ, тва изглежда вкусно.
НАЧИ СЕРИОЗНООО ОБМИСЛЯМ ДА СЕ НАНЕСА У ВАС. А и нали си ми на една-две улици разстояние. <3
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Victor Nightshape. Нед Апр 08, 2012 3:11 pm

екскююууузз мии уайлл айй дааай xD
Victor Nightshape.
Victor Nightshape.
hybrid l.
hybrid l.

Брой мнения : 270

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Апр 08, 2012 3:20 pm

Радвам се, че ви харесват Smile Дори и да не ви харесват попринцип хД Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ЛОГИКАТА просто. ;дд
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Сара Крес Нед Апр 08, 2012 3:44 pm

ААААААААААААААААА! ПАЛАЧИНКИИИИИИ! Със сладко от боровинки/ банан и шоколад/ Пъпеш и мед

АЙНСАБХСБАСДФГХЙКЛ най-великиииии <33333333333
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Апр 08, 2012 3:51 pm

само със сладкото съм съгласна Десо Very Happy

пъпеш МРАЗА
и мед МРАЗА
а пъпеш И мед НЕНАВИЖДАМ хДДД
а теби та обиШам lowe
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Сара Крес Нед Апр 08, 2012 4:06 pm

И азиииии <3333


ама банан и шоколад?????

И аз мразех пъпеш, но последните години не мога без него <33333333333333333333333333
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by София Уайлд Нед Апр 08, 2012 4:10 pm

банан и шоколад мож'
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Сара Крес Нед Апр 08, 2012 4:31 pm

mmmmmmmmmmmmmmmmm.

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 23227
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!! - Page 3 Empty Re: CRASH, CRASH..BURN! LET IT ALL BURN!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите