The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Darling, everything's on fire. - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Darling, everything's on fire. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Darling, everything's on fire. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Darling, everything's on fire. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Darling, everything's on fire. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Darling, everything's on fire. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Darling, everything's on fire. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Darling, everything's on fire. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Darling, everything's on fire. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 34 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 34 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Darling, everything's on fire.

+16
Tayllor Le'roux.
Tanner Foster.
Крис Прескот
Шейн Колинс
Dominic Foster.
Alaska Young.
Алисън Вокил
Рико Винчети
Саманта Блек
София Уайлд
Сара Крес
Амелия Понд
Beatrice Pond
Chaos.
Сайръс Гримел
Уилям Джърнингън
20 posters

Страница 3 от 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Мар 01, 2012 4:49 am

First topic message reminder :

Ето това се прави като ти остава един час до училище. тъх-дъх. Laughing
Darling, everything's on fire. - Page 3 Tumblr_lvwpge3q2u1r6xmroo1_500

ЗАПОЧВАМЕ СЪС СНИМКА НА СЕКСИ ДЖОШ ХЪТЧЪРСЪН. AWWWWWWWWWWW YEAH.
! Само да се знае, че аз съм си един сериозен хейтър и много обичам да мраз хората и нещата и да ги съдя *Нищо, че все викам "Не съди хората без да ги познаваш", аз го правя всеки ден хд*. И да... Вероятно ще пращя с омраза (както обикновено). Не е чак за стряскане. АМА Е ВАЖНО ДА СЕ ИЗТЪКНЕ, ЧЕ СЪМ В АНГЛИЙСКАТА ГИМНАЗИЯ, А ТЯ Е МЕЖДУ ЛУДНИЦАТА И МОРГАТА. Тъй че, да. За да съм влязла там, тежко е положението. Laughing

До 1 час трябва да съм научила танца на припева на Сори Сори (омг да направо)... И после с Диляна ще го танцуваме по средата на коридора. THAT'S JUST HOW WE ROLL. Laughing *То не че ще мога да го науча танца, ама нали ся. хд*
Очаква се тест на граматика към 1-2-3 час. Яката работа просто. хДДДД
По музика оная ни накара да се представим с песен... И ще пусна CALL IT WHAT YOU WANT. *омг АЛ поздрав. Чувствай се поздравена. Т'ва е поздрав за теб. Енджой. Поздравявам те. хДДДДДДД Ето ти и гиф за музиката:
Darling, everything's on fire. - Page 3 Tumblr_lxk7ujWiFc1qjblaz * Все още мисля зааа Трешхолд, ама не знам вече. Имам до 5-тия час да се реша. хД
Има нови работи на ТХГ. о.О Няк'ви гифове и неща иимам чувството, че съм пропуснала цял век... Meh.
Darling, everything's on fire. - Page 3 Tumblr_m073sfktIS1r854ido1_500 -
Малко големички ми се виждат за сцената. о.О То се предполага че там тя е... На 7-8-9-10? Не знам, ама не беше чак ТОЛКОВА голяма. Ама ся какво мога да очаквам. хД
А да... Скапания лаптоп пак нещо му има (омг ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ ВЕ. Бахти лаптопа, бахти чудото.). Да е жив и здрав, че вече почва да ме ядосва.
И сега (понеже тоя идиот се скапа) няма да мога да си дочета "Looking for Alaska"... ... А тука има няк'ви проблеми с Адоб рийдъра. Fuck everything.

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА. хД *въпреки, че не съм празничен човек. МАЙКА МИ ДАДЕ МАРТЕНИЦА. хд*
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down


Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Мар 11, 2012 12:04 pm

Darling, everything's on fire. - Page 3 Tumblr_m0ldq7OQSP1qmwen2o1_400

Имам да пиша домашни, а изобщо не ми се мърда. Искам да рисувам, пие ми се чай, спи ми се, гледа ми се нещо. А и трябва да си преорганизирам музиката и да прочета ПОНЕ малко от The Fault in Our Stars. Не знам, не знам, не знам.
Сигурно ще изкрънкам да препиша от някой утре преразказа, а превода ще го направя сутринта в автобуса.
Защо ми се спи? Спах до 12 и половина, а и по принцип рядко ще ми се приспи в 18 часа.
Както казах - Не знам. Не знам и не искам не знам. А даже и не знам какво не знам. Искам да си легна и да сънувам някакви галактики и светкавици и да не се събудя поне до другия уикенд. А утре пак трябва да ставам в 5:30. В 5:30 сутринта. Даже Господ не е буден тогава. Ама няма как. Не че да си легна в 10 днес ще ми помогне с нещо де *нито пък ако си легна в 1*, ама няма начин. Ще се става и това е.
Гладна съм.
В момента съм в поне две хиляди състояния и нито едно не е хубаво. Искам си енергията, която е отлетяла един Бог знае къде. Убийте ме.
-Питайте как се издържат 6 часа английски утре. Дано поне Коларова още да е болна. Злобна ли съм? Сигурно.-
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Мар 11, 2012 12:32 pm

Darling, everything's on fire. - Page 3 Tumblr_m054ziz1nA1qi5f0io1_400
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Нед Мар 11, 2012 1:30 pm

Това повече мяза за мене да ти кажа. ;Д
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Мар 11, 2012 1:32 pm

Ее ся, т'ва е универсиално, става за всеки. хДДДДД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Нед Мар 11, 2012 1:35 pm

Ма майне живот.... из.... искам да се килна. хд -.-
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Мар 11, 2012 1:37 pm

Мдаа, щото само твоя е такъв. ХДДД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Нед Мар 11, 2012 1:39 pm

И твоя айде. хД
Ама от събота съм в такава депресия, че понякога ме боли чак, като дишам. .... И пак искам да се режа.
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Мар 11, 2012 1:44 pm

Гледай дъ Биг Бенг Тиъри. хДДДДДД
ако го направиш ще дойда и ще ти стирам задника. аз съм любезен и мил човек.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Нед Мар 11, 2012 1:46 pm

ОМГ. АМА ТО ВЕРНО, ЧЕ ИМА НОВ ЕПИЗОД.
Какво ще ми направиш? Не може да е толкова лошо.
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Мар 11, 2012 1:50 pm

ОМГ аз заседнах някъде на 4-ти сезон май. ХДДДДДДДДДДД
Ю НЕВЪР НОУ.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Мар 11, 2012 5:17 pm

Darling, everything's on fire. - Page 3 Tumblr_lzpwiwfywn1qapypao1_500
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Мар 12, 2012 4:04 pm


Darling, everything's on fire. - Page 3 Tumblr_m0dhysIfKP1r94e9jo1_500
Някой иска ли да знае какво е гадно?
Гадно е, когато не можеш да помогнеш на някой просто заради шибаната дистанция.
Искам да ритна в корема тоя който я е измислил. Или да го провеся някъде.
Мразя онова гадно чувство под лъжичката, когато НЕ съм способна да помогна на някой. Не защото не мога. Просто защото съм далеч. Шибани разстояния.
Обикновено, когато ти пука за някого, ни би трябвало дистанцията да има значение. Но има. Има тъпо значение.
...
Тя ми е най-добра приятелка. Може да не се познаваме от бебета, но тя е най-добрата ми приятелка. Не знам дали аз съм най-добрата й приятелка. Но тя е моята. Това е то.
Ако не ми пукаше би било значително по-лесно. Но ми пука. По дяволите, пука ми. Пука ми за нея и за здравето й и за още куп простотии.


За това си мислех вчера. Мятах се в леглото си и само това ми се въртеше в главата. Колко тъпи и гадни са дистанциите. Например, да не си способен да прегърнеш някой, просто защото е на около 100000000 шибани километра.

Не се изливам проблемите с хората. Когато бях по-малка го правех.
Защо не си изливам емоциите сега? Един Господ знае.
На 14 съм, по дяволите. Трябва да спра да преувеличавам толкова за нещата. На шибани 14 съм и би трябвало да се притеснявам за някакви други глупости. Но нее. Не, аз трябва да се правя на голяма и да се занимавам с такива простотии.
Не знам, понякога искам сама себе си да ударя в лицето задето правя такъв голям проблем от всичко.
Може и да не е толкова голяма каша в края на краищата. Прекалено малка съм за такива неща. А може и да е.
Не знам.
Знам само, че искам да си стоя в леглото и да не ставам с.. години.
Да говоря за други несмислени неща и да се правя, че, знам ли, съм нормална. Не съм депресирана. По дяволите, даже не съм тъжна.
Каква съм? Донякъде съм ядосана, а даже не знам на кого.
Прекалено малка съм, за да кажа на света да върви по дяволите. Но това искам да направя.

А сега нека просто продължа да си правя домашната и да се правя, че няма нищо от горе написаното. Може пък и в действителност да няма, а аз да правя всичко преувеличено. Знам ли.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пет Мар 16, 2012 8:23 am


Darling, everything's on fire. - Page 3 Tumblr_lzvd6lexfp1rotcf9o1_500
TO DO LIST.

- Да си направя чай.
- Да си направя кафе.
- Да си изтегля някой корейски сериал от листа.
- Да изтегля "Завръщането на джедаите.
- Да довърша "Крадец на време".
- Да нарисувам нещо.
- Да си изглегля пълния саундтрак на ТХГ.
- Да отговоря на въпроса в Синема Сити-то.
- Да си изтегля още музика.
- По възможност да почна ТХГ, отново. И да довърша първата книга до Понеделник. А като отида на училище да я дам на Гошо. хД
- Да оспамя Диляна със снимки на Джош Хътчърсън.
- И да си довърша осъмската рисунка в оная новата осъмската тетрадка с чисто белите страници.

- That '70s Show.
- Да намеря още цитати.
- Да отворя табовете.
- Фенфикшън.
- Фенфикшън.
- Да препиша текста на Kiss or Kill.
- Да изтегля албума на Килс. <3 *Наталиа и някои от тези на групата.*
- Да прочета ПОНЕ малко от The Fault in Our Stars.
- Да си намеря някое класическо произведение за представянето по Музика. *Рапсодията на Огъст Ръш брои ли се?*
...


-.о Не изглеждат чак толкова много.
Darling, everything's on fire. - Page 3 Tumblr_m0yj6c1Xyj1rn9r3jo2_500
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пет Мар 16, 2012 4:58 pm

Fuck останалите задачи. Цяла вечер ще си рисувам.
И в Понеделник трябва да отида да си взема още две нови тетрадки с чисто бели листи, щото тая в момента дето я имам ще свърши скоро. Днес ме е хванало настроението да рисувам и вече стана колко време не съм пускала химикала/молива. Ммм-хм. Найс, а? *А трябваше да свърша "Крадец на време". -_-*
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Мар 17, 2012 3:55 pm


Darling, everything's on fire. - Page 3 Tumblr_m114u289iM1qht3k6o1_500

Майка ми смята утре да ме събуди в 8 и да бягаме. Hell to the no.
Сори. Харесвам си "големия" задник. Не е като утре да тръгвам по конкурси за красота, да ставам модел или да си търся гадже. Сори. Няма да стане.
И не съм "свинчо". 45 шибани кила съм. Което си е напълно нормално. Няма да бягам и точка.
"От 2 до 2 стои на компютъра." Лаптоп е, тате, лаптоп. И не, не стоя от два до два *Добре де, понякога така се получава.* Ама и ти не си по-различен. Същия мързел си и въобще не те знам как с цялата си мания за не-движение *която съм вземе от теб* ходиш до работа... Пеша.
Извинявам се, че тежа някви тъпи 45 кила и майка ми има по-малък задник от моя... Или не. Господи, к'ва е тая мания за сваляне на кила? Не ми пука колко тежа. Сега можете да си затворите устите за килограмите ми *които са си в нормата*. А и мамо, не мога да съм толкова слаба колкото теб.
1. Взела съм гени и от татко, включително и малко от неговата фигура. Само да се надяваме, че е малко.
2. НЕ искам да тренирам нищо. Спортът е тъп. Извинете ме, обаче нито един спорт не ме влезе. Всички ми изглеждат глупави. Освен може би танците. Ама го тренирах 6-ти клас и нямам намерение да минавам през тоя ад отново. Сори.
3. Как би трябвало да изглежда шибаният ми задник? Покажете ми общо приетото мнение.

Писна ми да чувам такива коментари. И то от собствените си родители. Знам, че съм мързелива, неподредена, вероятно тъпа и още Бог знае какво. Ама се предполага поне фигурата ми да не коментирате. Да не почна аз със забележките по тази на татко. Няма да е приятно, нали?
Не, че наще някога ще го прочетат това. Или ще им го кажа. Ама, сериозно, млъкнете.

idk. Много ми се рисува в момента. Не че умея де. Обаче същевременно просто ми се седи и ми се мисли.

Бих искала да отида в някакво училище с изкуства, ама едва ли ще ме вземат. Ако можех да танцувам сигурно. Но аз не мога. А и дори ХИПОТЕТИЧНО да ме приема *няма*, какво ще правя след това? Дори аз не бих се наела на работа. А и с моя "талант", направо не.

Аз съм:
1. Без планове.
2. Без таланти.
3. Без перспективи.

Днес ми е настроението в което само се оплаквам и бих искала да се хвърля от някой мост. И то заради една тъпа счупена чаша. А нали имам безгрешен баща и сестра, които не са чупили нищо, НИКОГА, стана Апокалипсис. Йей.

Okay, bye.

П.С. ... Страшно бих искала да опозная някои хора от форума. Ама знаем, че:
1. Не мога да поддържам добре разговора.
2. Кой, по дяволите, би бил заинтересован в комуникация с мен?
3. Защо би си говорил с мен?
4. Трудно ще намеря смелост да се запозная с някого, понеже вероятно би ме сметнал за нахална и бих го прекъснала в нещо.
5. И да, отворена съм за запознанства. Просто няма такъв индивид насреща. уоу.

-Горното НЕ съществува-

Едит:
Дъ фък? Някво мега депресираното ми е, а:
1. Няма за какво.
2. Безсмислено е.
3. Изглежда сякаш съм някакво голямо мрънкало, което се нуждае от един разсънващ юмрук в лицето.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Сайръс Гримел Съб Мар 17, 2012 4:06 pm

ОМГ МЕГА КРАСИВА, УМНА, ТАЛАНТЛИВА, ЯКА И С Л А Б А СИ, МАЙКА ТИ НЕ МОЖЕ ДА ТЕ КАРА ДА БЯГАШ, АМА АЗ НЕ ТИ ДАВАМ ДА СЕ ЗАСТОЯВАШ ПРЕД КОМПЮТЪР ТОЛКОВА, А РАЗГОВОР СИ ПОДДЪРЖАШ ПЕРФЕКТНО, СУПЕР ЯКО Е ЧОВЕК ДА СИ ПИШЕ С ТЕБ, ИЗОБЩО НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ ЗА ЗАПОЗНАВАНЕ ВЪВ ФОРУМА, ОМГ, ОБИЧАМ ТЕ, СПОКОЙНА БЪДИИ, НЕ СЕ ЯДОСВАЙ И ДЕПРЕСИРАЙ <3
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Мар 17, 2012 5:02 pm

Сайръс Гримел написа:ОМГ МЕГА КРАСИВА, УМНА, ТАЛАНТЛИВА, ЯКА И С Л А Б А СИ, МАЙКА ТИ НЕ МОЖЕ ДА ТЕ КАРА ДА БЯГАШ, АМА АЗ НЕ ТИ ДАВАМ ДА СЕ ЗАСТОЯВАШ ПРЕД КОМПЮТЪР ТОЛКОВА, А РАЗГОВОР СИ ПОДДЪРЖАШ ПЕРФЕКТНО, СУПЕР ЯКО Е ЧОВЕК ДА СИ ПИШЕ С ТЕБ, ИЗОБЩО НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ ЗА ЗАПОЗНАВАНЕ ВЪВ ФОРУМА, ОМГ, ОБИЧАМ ТЕ, СПОКОЙНА БЪДИИ, НЕ СЕ ЯДОСВАЙ И ДЕПРЕСИРАЙ <3

OMFG WTF? БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАТЯ, МАЙКА МИ НИЩО НЕ МОЖЕ ДА МЕ НАКАРА ДА СВЪРША, ЗА РАЗГОВОР - СЛАО МАНЯК, ОМГ БЛАГОДАРЯ, ОМГ И АЗ ТЕ ОБИЧАМ ВИСОК ЮНИКОРН ТАКЪВ <3

Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Мар 19, 2012 10:40 am

Darling, everything's on fire. - Page 3 Tumblr_m13qzmEJaX1r8vfr7o1_500

И изведнъж ми се дочете Looking for Alaska. Отново. Бих започнала Спасителят в ръжта, но я дадох на Люба. Оу уел, фък. *Той и Петър щеше да ми дава Игра на тронове, ама бил болен и тая седмица забрави да ми я даде. -=-* Георги *ДЖОООРДЖ. ОМГ госпожата само Джордж го нарича и с Диляна си умираме от смях. И като го каже Коларова с отвратителния си глас направо сме мъртви. Laughing Laughing ДЖОООРДЖ. Laughing * утре ще ми дава Малки сладки лъжкини, които смятам да препрочета, ама нещо ме мързи... *ОМГ. Неска му дадох да чете ТХГ. И ся ще го направя фен. me gusta И като я прочете ще му дам и другите две книги и ще фенваме и ще коментираме. me gusta *
...
Май наистина ще взема да препрочета Looking for Alaska или ще си изтегля някоя друга на Джон Грийн... Paper Towns, An Ambudance of Katherines или Will Grayson, Will Grayson. А може и фенфикове да чета. Още не съм почнала Alone On the Water. А и на Тери Пратчет си стоят изтеглени и няма кой да ги барне. idk. Нещо ме мързи да правя каквото и да е. Искам само да си правя плейлисти и нищо повече.
---
Накрая ще взема да нарисувам дузина неща и това ще е. Музика, моливи, графити, химикали и маркери, и ако благоволя може да си направя чай.
--
Ох, а и трябва да изпълня подаръка на Сефа. Laughing
Нях, нях, раррр. Колко ме мързи.
Very Happy
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Мар 19, 2012 2:02 pm

T W E N T Y N I N E D A Y S

1. Redford (For Yia-Yia & Pappou) - Sufjan Stevens (The album this comes from is my current favorite.)

2. Midnight City - M83 (The song that launched a thousand remixes.)

3. Next Girl - The Black Keys

4. Until We Bleed - Kleerup

5. 27 - Motopony

6. Video Games (MeLo-X Live Remix) - Lana Del Rey (FOR THE LOVE OF GOD WATCH THIS)

7. 1. Adagio (Sonata No. 3 in C major) - Bach (“Bach almost persuades me to be a Christian” - Roger Fry)

8. Heart - Blood Diamonds

9. Motivation - Sonora

10. Damn Your Eyes (Etta James) - Alex Clare

11. Never Never - SBTRKT

12. BTSTU (Edit) - Jai Paul

13. Somebody I used to know (M-PHAZES REMIX) - Gotye feat Kimbra

14. Video Games (Jamie Woon Refix) - Lana Del Rey (Yes there are two remixes of Video Games here. Deal with it.)

15. Flood, Pt. 2 - The Acorn

16. Body Building - Philip Glass (Mishima)

17. Monster (Teachers Remix) - Kanye West (ft. everyone, their cousin, etc.) (Just go with me on this one, ok)

18. Only Girl (In The World) (Ricky Eat Acid Remix) - Rihanna

19. Ribboned Blood - Ed Tullett (He has a tumblr and makes awesome music, and you can download his album for free. Win/win.)

20. Birds - Emiliana Torrini

21. Song For A Lover Of Long Ago - Justin Vernon

This is a weird ass mixtape but I am in a weird ass place. Sometimes you just have to accept your broken-ness. Run around in denial about your cracks and we all start falling apart.

i'm just gonna leave this here.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Мар 21, 2012 10:59 am

So,
Не знам дали някой знае, но имам тайна мания по 'Мечо Пух'. И по А. А. Милн...
Може и да не е чак толкоз тайна. Ама е мания. Факт.

--

Нарекъл съм го.. СТИХОТВОРЕНИЕ.
Ето го:

Кристофър Робин заминава.
Поне така си мисля.
Накъде?
Никой не знае,
но заминава
или заминае.
(За да се римува със 'знае'.)
Грижа нас дали ни е?
(За да се римува със 'накъде'.)
Да,
много.
(Още нямам рима за това 'мисля' на втория ред.
Уф.)
(Сега пък нямам рима за 'Уф'. Уф.)
Тия две 'Уф' трябва да се римуват едно с друго.
Ъх.
Излезе по-мъчно, отколкото си мислех,
това не ме радва.
Ще трябва
(много добре наистина),
ще трябва
да почна пак,
но по-лесно ще е
да спра.
Кристофър Робин,
сбогом.
(Добре.)
Аз
и всички твои приятели
ти изпратили...
Тъй де, всички твои приязници
ти казваме.
(Ама че работа, тука все се обърква.)
Е, както и да е, знай,
че те обичаме.
КРАЙ.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Мар 21, 2012 11:04 am

Колкото
ПОВЕЧЕ - тралала-пом
Толкова
ПОВЕЧЕ - тралала-пом
Толкова
ПОВЕЧЕ - тралала-пом
Сняг
Вали.

И никой не
ЗНАЕ - тралала-пом
Мойте
КРАЧЕТА - тралала-пом
Колко са
САМО - тралала-пом
измръзна-ли!
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Мар 21, 2012 2:58 pm

GODDAMNITFUCKEVERYTHING.
...
Иди пиши после превод на Франкенщайн след ТАКИВА писания. уоу. фък ю вери мъч. ХДДДДД

--

брб, мейкинг кофи.
---
Не знам дали някой е забелязал, но определено НЕ мога да си разказвам деня. И отбягвам да го правя. ХДДДДД *Повече ме бива в НЕсмислените работи и оплакването. фък йеа.*
idk. Трябва да правя преводите *и вероятно ще се захвана след около 1 час. тъкмо ще съм се изкъпала and all.*.
Дъх. Зарибих Георги по ТХГ. Той зарибил няк'ва Даниела. MISSION ACCOMPLISHED.
Ще прекарам следващия час в слушане на тейлъррутовска музика и зяпане на Hanging Rock Comics. И вероятно пиене на 3 в 1 и коментиране на тема "ОМГ АНТОАНЕТА МИЗИЙСКА Е А. ЩОТО ИНИЦИАЛА И Е А. ОМГ СКРИТИ СЪОБЩЕНИЯ ЕВРИУЕЪР." с Георги, четене на няк'ви фенфикове, които хич няя да ми помогнат с превода и гадно рисуване. И зяпане на Art Student Owl.
Заета личност и половина.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Мар 22, 2012 12:53 pm

...
Утре почиваме. *Щот Английска рулз*. Ама ХИЧ НЕ МИ Е ЯКО И ВЕСЕЛО.
Ся, тука МОЖЕХ да се оплаквам, колко тъпо е кино Тракия, задето не пускат ТХГ и колко тъпи са тия от Синема Сити, че ще отварят новото кино чак някъде по време на майната си. Ама няма. Няма да се оплаквам и как утре дядо ми и баба ми ще дойдат и дядо ми ще ми натяква 24 часа колко полезни са упражненията и колко много стоя на компютъра и етц. МОЖЕХ да се оплаквам. Ама няма.
-=-
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Чет Мар 22, 2012 1:47 pm

FUCK YOU VERY MUCH TOO. <333
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Мар 22, 2012 1:50 pm

Персефона Долкинс написа:FUCK YOU VERY MUCH TOO. <333

... Вчера така и НЕ си направих превода. Заради теб. хДДДДДДДДД
lowe
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 3 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите