The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Darling, everything's on fire. - Page 21 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Darling, everything's on fire. - Page 21 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Darling, everything's on fire. - Page 21 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Darling, everything's on fire. - Page 21 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Darling, everything's on fire. - Page 21 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Darling, everything's on fire. - Page 21 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Darling, everything's on fire. - Page 21 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Darling, everything's on fire. - Page 21 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Darling, everything's on fire. - Page 21 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Darling, everything's on fire.

+16
Tayllor Le'roux.
Tanner Foster.
Крис Прескот
Шейн Колинс
Dominic Foster.
Alaska Young.
Алисън Вокил
Рико Винчети
Саманта Блек
София Уайлд
Сара Крес
Амелия Понд
Beatrice Pond
Chaos.
Сайръс Гримел
Уилям Джърнингън
20 posters

Страница 21 от 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Мар 01, 2012 4:49 am

First topic message reminder :

Ето това се прави като ти остава един час до училище. тъх-дъх. Laughing
Darling, everything's on fire. - Page 21 Tumblr_lvwpge3q2u1r6xmroo1_500

ЗАПОЧВАМЕ СЪС СНИМКА НА СЕКСИ ДЖОШ ХЪТЧЪРСЪН. AWWWWWWWWWWW YEAH.
! Само да се знае, че аз съм си един сериозен хейтър и много обичам да мраз хората и нещата и да ги съдя *Нищо, че все викам "Не съди хората без да ги познаваш", аз го правя всеки ден хд*. И да... Вероятно ще пращя с омраза (както обикновено). Не е чак за стряскане. АМА Е ВАЖНО ДА СЕ ИЗТЪКНЕ, ЧЕ СЪМ В АНГЛИЙСКАТА ГИМНАЗИЯ, А ТЯ Е МЕЖДУ ЛУДНИЦАТА И МОРГАТА. Тъй че, да. За да съм влязла там, тежко е положението. Laughing

До 1 час трябва да съм научила танца на припева на Сори Сори (омг да направо)... И после с Диляна ще го танцуваме по средата на коридора. THAT'S JUST HOW WE ROLL. Laughing *То не че ще мога да го науча танца, ама нали ся. хд*
Очаква се тест на граматика към 1-2-3 час. Яката работа просто. хДДДД
По музика оная ни накара да се представим с песен... И ще пусна CALL IT WHAT YOU WANT. *омг АЛ поздрав. Чувствай се поздравена. Т'ва е поздрав за теб. Енджой. Поздравявам те. хДДДДДДД Ето ти и гиф за музиката:
Darling, everything's on fire. - Page 21 Tumblr_lxk7ujWiFc1qjblaz * Все още мисля зааа Трешхолд, ама не знам вече. Имам до 5-тия час да се реша. хД
Има нови работи на ТХГ. о.О Няк'ви гифове и неща иимам чувството, че съм пропуснала цял век... Meh.
Darling, everything's on fire. - Page 21 Tumblr_m073sfktIS1r854ido1_500 -
Малко големички ми се виждат за сцената. о.О То се предполага че там тя е... На 7-8-9-10? Не знам, ама не беше чак ТОЛКОВА голяма. Ама ся какво мога да очаквам. хД
А да... Скапания лаптоп пак нещо му има (омг ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ ВЕ. Бахти лаптопа, бахти чудото.). Да е жив и здрав, че вече почва да ме ядосва.
И сега (понеже тоя идиот се скапа) няма да мога да си дочета "Looking for Alaska"... ... А тука има няк'ви проблеми с Адоб рийдъра. Fuck everything.

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА. хД *въпреки, че не съм празничен човек. МАЙКА МИ ДАДЕ МАРТЕНИЦА. хд*
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down


Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 15, 2012 2:48 pm

Вее, слабо да имаш по-малко от 5,50. ХД
ПЪК И ПЕСЕН ЗА ЧОВЕКА Е ЯКО И ТИ ГО ЗНАЕШ. Ще се справиш, 'чи как. Ти сиии Алекс Яката, няя начин. lowe
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Вто Май 15, 2012 2:50 pm

Миии. на мен на последното ми съчинение. онова дето ти го птащах периодично докато го писах. Изкарах пет.
И ТВА ЩОТО УПОТРЕБЯВАМ НЕУМЕСТНИ ДУМИ И ИЗРАЗИ.
Е КО ДА НАПРАЯ ЧЕ РП-ТАТА СА МЕ РАЗВАЛИЛИ.
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 15, 2012 2:53 pm

ОМГ к'во значи "неуместни изрази" дафак. тая ваща добре ли е? о.О
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Вто Май 15, 2012 2:53 pm

Пиша много неграмотно от телефон обаче. хДДДД
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Вто Май 15, 2012 2:54 pm

Уилям Джърнингън написа:ОМГ к'во значи "неуместни изрази" дафак. тая ваща добре ли е? о.О
Еми такива, дето не се вписват в научния стил. -.-
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 15, 2012 2:59 pm

ОМГ ти да не пишеш докторат или за някое научно списание? huh

BITCH PLEASE, аз на клавиатура пиша и бъркам двеста хиляди думи. fuck that shit
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Сайръс Гримел Вто Май 15, 2012 3:22 pm

Ти не бъркаш, АЗ бъркам ;дд

Ай, ний с Алексата имаме един и същи проблем с неуместните думи ХД
Ох, имам чувството че в твойта гиманзия учите повече от наща О.о аз ко са оплаквам тогава.. хдд
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Май 16, 2012 1:47 pm

утре имам контролна на думи по Английски.
Тия думи не съм ги учила *аз по принцип не уча думи*.
И ми се гледа "Thor".
aw man.
Точа му се стана от към 5 месеца.
И сега съм в настроение да гледам Тор. Ама пъъъък тряя да уча.
OH HOW I SUFFER.
идк.
Щях да си разкажа целия ден, ама вместо това ще кажа само най яките работи:
- Втория и третия час с Люба издивявахме. И пяхме "АЗ СЪМ ГЕЕЕЕЕЕЕЕЙ, ТИ СИ ЛЕСБИЙКА." после и в междучасието. И подозираме, че тая по Български ни е чула. Ама ениуей.
- В Петък няя да ходя първите два часа, щото ще правим класна, а понеже изкарах 5,50 на едно състезание по БЕЛ, ме освободи от класната. Gerrys pig. ония от нашия клас да се пържат над Дервишово семе/к'вото има в теста.
- По Физическо, оня каза, че вече не може да се справи с нашия клас. И от другия час ако не играя активно, мой да ми лепне някоя 3-ка. fuck that shit
- Ходих за карти, а служителката ми ги направи да са от утре, което значеше, че няя да мога да ги ползвам неска и трябва да си плащам за билет. Ама Стефани *от бившия клас* ми каза, че ако покажа старата карта (дет изтича неска), нищо нимоат да ми кажат. АЛЕЛУЯ.
- Ходих до книжарницата и си купих 4 химикала, гумичка и 2 тетрадки. me gusta
- После с Нелина от стария клас ядохме сладолед. tuzki bunny 1 Пък една баба, дето ми е адашка, каза, че все се радвала да ме види, щото съм била няк'ва лъчезарна и хубава. И аз "дафак из гоин он" о.О
- Ядох миди с ориз.
- Спахххххх.

и т'ва е. бам
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Алисън Вокил Сря Май 16, 2012 2:08 pm

учи учи думи учии Very Happy малееее миналата година как не учех думи и бях напраскала толко двойки (ма тя наща класна -по ае ни беше- ги пишеше в нейния си дневник ии само накрая на месеца смяташе средно аритметично и ни пишеше една оценка -.-) fuck that shit
ндъъ.
омг. още една сродна душа дето не играе физе и искат да и пишат тройка Fap.
"- Ходих до книжарницата и си купих 4 химикала, гумичка и 2 тетрадки." Laugh. Laugh. интересноо хД
иииии ибахти късмета да те освободят от класно по бел о.о тва и да го сънувам не мога о.О
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by София Уайлд Сря Май 16, 2012 2:11 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing станке твоя дневник ми е най-любимия от най-любимити просту Laughing Laughing
ей са шти снимам едно нещо да видиш аз как уча думи ХДД
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Май 16, 2012 2:19 pm

По принцип изкарвам 4-ки на тия контролни, после 5-ци на контролните с граматика и компенсирам с към 6 на устен. fuck that shit
Ми то аз не играя, щот знам, че НЕ МОГА. омг. На всеки учител обяснявам, че не мога да играя спорт и получавам отговор "Ми ще се научиш." МИ НЕ СТАВА ТЪЙ. пффт. Сякаш съм виновна, че спортовете са ми здраво звено, Тъпа раута. ХД
ОООО ако имах повече пари още раути щях да купя, ама на. забрайх да добавя, че си взех ТЪНКОПИСЕЦ. me gusta
Ооо, да. То тя беше казала още преди олимпиадата, че ще освободи от класна тоя дет изкара над 5,50. И ся по-миналата седмица като й казахме "Ами госпожо, ние нали изкарахме над 5,50, няма ли да не освободите от класно?" и тя "Ми ще си помисля". И ние "дафак". Ама нали изнасях реч, съгласи се. ХДДДДДДДДДДДДДД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Май 16, 2012 2:22 pm

София Уайлд написа: Laughing Laughing Laughing Laughing станке твоя дневник ми е най-любимия от най-любимити просту Laughing Laughing
ей са шти снимам едно нещо да видиш аз как уча думи ХДД
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Омггг ми как няя, нали АЗ го водя. Laughing Laughing

Въй, човек, аз не мога да ти покажа, щото на баща ми телефона не е тука *карти с памет, етц.*, ама ще ти го опиша:
на черното бюро:
- лаптоп
- "Сладкото на дъното на пая", за да ми държи кабела за интернета да не се изкарва.
- няк'ви слушалки, гривни, зарядни наоколо.
- Бира на съседното бюро, щото на мойто няма място. ХД
- Тетрадката по английски с думите пред лаптопа.
- върху нея чиния със салата.
- ТЪЙ се учи.
Laughing Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Саманта Блек Сря Май 16, 2012 2:26 pm

Уилям Джърнингън написа:
Ми то аз не играя, щот знам, че НЕ МОГА. омг. На всеки учител обяснявам, че не мога да играя спорт и получавам отговор "Ми ще се научиш." МИ НЕ СТАВА ТЪЙ

ЕТО ВЕ. ЕДИН ЧОВЕК МЕ РАЗБИРА МАЙНА.
как се обяснява на учител, че НЕ МОЖЕШ.
айде де.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by София Уайлд Сря Май 16, 2012 2:27 pm

Darling, everything's on fire. - Page 21 Scaled.php?server=406&filename=80312063
Начи тфа е мойта приятелка Пенка.
Всяка вечер си лягам с нея, секса.. хубав, ма три години вечи омръзна ми..
Darling, everything's on fire. - Page 21 Scaled.php?server=96&filename=72002134
Ама е мнол изобретателна. Всяка вечер поне 10-20-30 нови позички.
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Май 16, 2012 2:28 pm

Таковаш ли го. Направо ме дразнят. Той ме вижда там, че се мъча да уцеля топката, скачам, бъхтя се, СТРАХ ме е от самата топка, едва се държа и ми вика "Ш са научиш". Ш са науча аз ама друг път. -=-


ОМЕДЖИ Цвет туй ш са пробва. Другата година. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by София Уайлд Сря Май 16, 2012 2:35 pm

Супер ефективно е според мен. Преди пишех всяка дума по 20 пти, щото г-жата ни караше, ама така само ме болеше ръката пък и го правех машинално и успоредно с други неща и никога не съм научавала ефикасно думи така.
С Пенка кат си легна и пробвами 50-60 пози и заспивам и така няколко вечери, докато не стана спец. Very Happy
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Сайръс Гримел Сря Май 16, 2012 2:39 pm

Пенка жълтия съд ли е или самия метод? хДД

Кфо ва кара Банов да прайте бееееее...... Що не се възползваш кат сте нечетен брой да излизаш от играта ;д От моя клас така правят тези като теб.
НЕ ЧИ АЗ МОА ДА ИГРАЯ КВОТО И ДА БИЛО. и аз съм скарана със спорта, затва танцувам против волята си, иначе ши съм дебела.
АМА АЗ МОГА ДА ВИКАМ. И нещо кат ни става, викам, и тъй минавам физическото.
Примерно:
АВЕ ВИЙ ЖИВОТНИ ЛИ СТЕ ВЕ, НИ СА ИГРАЙ ТАКА БАСКЕТБОЛ. ГОСПОДИНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.
Мда.
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Май 16, 2012 2:40 pm

Въх, кефиш ме. Мега яките методи имаш. Laughing
Пък и Пенка кефи. Laughing *Адашка е на баба ми. Laughing Laughing *
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Май 16, 2012 2:41 pm

Сайръс Гримел написа:Пенка жълтия съд ли е или самия метод? хДД

Кфо ва кара Банов да прайте бееееее...... Що не се възползваш кат сте нечетен брой да излизаш от играта ;д От моя клас така правят тези като теб.
НЕ ЧИ АЗ МОА ДА ИГРАЯ КВОТО И ДА БИЛО. и аз съм скарана със спорта, затва танцувам против волята си, иначе ши съм дебела.
АМА АЗ МОГА ДА ВИКАМ. И нещо кат ни става, викам, и тъй минавам физическото.
Примерно:
АВЕ ВИЙ ЖИВОТНИ ЛИ СТЕ ВЕ, НИ СА ИГРАЙ ТАКА БАСКЕТБОЛ. ГОСПОДИНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.
Мда.

ОМГ ми ти зак'ва ме имаш, че да не го ползвам. МНОЛ ясно, че го ползвам, ама рядко ми се отдава тая възможност.
ве ти си яка и като се развикаш та слушат. Аз като тръгна да викам, в салона е такава гюрултия, че ще ме чуят ама вчера. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by София Уайлд Сря Май 16, 2012 2:41 pm

Пенка ми е купата и не ми я обиждай като я наричаш "съд" *гушка си Пепиту*
БЕЗЧУВСТВЕНИЦА! judge
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Сайръс Гримел Сря Май 16, 2012 2:46 pm

и аз та обиСам!


Ох, физическото наистина... Не ти ли се удава, няма как.
Аз мн се тфаря на момичетата от нашия клас дет са в отбора на даскалото, Рени и Мила, и неска човек, другата Йоана там не можа да се оправи по време на играта с топката и искаше да излезе, ама ако зилезеше щяхме да станем, нали, неравен брой, и Ренито на думите на Йоана: не мога да играя, й вика: Ми научи са!
НАУЧИ СА ЛИИ?!
КАК ЩЕ СЕ НАУЧИМ КАТО ВИЙ СТИ БАХТИ ЖИВОТНИТЕ О.О ПОДАВАТЕ СИ САМО НА СЕБЕ СИ, КАТО ПОАПДНЕ ТОПКАТА В НАС КАЗВАТЕ "ПОДАЙ", ИБАХМУ! В И Н А Г И ИМ КАЗВАМ ДА ДАВАТ ТОПКАТА НА ТЕЗ ДЕТ НЕ МОГАТ ДА ИГРАЯТ, ЗА ДА СЕ НАУЧАТ О.о Нали за да почне да става яка играта трябва да се научим да я играйм! А ТЕ НЕ НИД АВАТД А СЕ НАУЧИМ, ЗАЩОТО НЕ МОЖЕМ ДА ИГРАЕМ! СМИСЪЛ, ОООООООООООООООООООООООММММММММММММММММФФФФФФФФФФФФФФФФГГГГГГГГГГГГГГГ
ИБАЛА СЪМ ГИ И В ПОРОЧНИЯ КРЪГ В КОЙТО СА ВАРТЯТ -.- И ПОСЛЕ ЩО НЕ МОЖЕМ ДА ИГРАЕМ!
Оф, ко ма ядосваш ма Станке. Зозо ме чака с рпто. ХД
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by София Уайлд Сря Май 16, 2012 2:53 pm

кат говорим за физическото, единственото нещо което с удоволствие правя е да играя волейбол с момчетата. щот момичетата ни моат да играят. само една лили може, с която винаги сме в противоположни отбори и си забиваме супер мощно една на друга, докато момчетата свиркат отстрани ХД ма тя е по-добра от мени, ай админ ит

.. и водните войни ест Very Happy
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Май 16, 2012 2:53 pm

Ти сама се нервиш ве. ХДДДДДДДДДДДДДДД
Ама иначе ме дразнят и тия от нашия клас като играем волейбол и примерно някой няшо не уцели и тия дет "могат да играят" почнат "Оффффффффффффффффффффф.". ПРАУ МИ ИДЕ ДА ЗАБЛЪСКАМ НЯКОЙ. омфг. мега тъпите. К'во. Всички ли тряя да могат да играят бахти обществото... бахти.
ОМГ к'во ме ядосваш и ти ве. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Сайръс Гримел Сря Май 16, 2012 2:58 pm

Уилям Джърнингън написа:утре имам контролна на думи по Английски.
Тия думи не съм ги учила *аз по принцип не уча думи*.
И ми се гледа "Thor".
aw man.
Точа му се стана от към 5 месеца.
И сега съм в настроение да гледам Тор. Ама пъъъък тряя да уча.
OH HOW I SUFFER.
идк.
сейм хиър.
СЕЙМ, РАЗБИРАШ ЛИ.
Само че вместо учене имам РПта, и въпреки че трябва иа з да гледам Тор, по-голяма нужда изпитвам към Дневниците, Малкълм, ГОТ и ХхХ

ИНАЧЕ СЕ РАДВАЙ, ЧЕ ИМА БАБИ, КОИТО ТА ХАРЕСВАТ
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Май 16, 2012 3:01 pm

Веее може да не съм популярна сред хората, ама бабите винаги са ме харесвали. Laughing
Като малка съм им казвала стихчета и съм им пеела (там на село комшийките) и много са ми се радвали. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 21 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 21 от 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите