The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Darling, everything's on fire. - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Darling, everything's on fire. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Darling, everything's on fire. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Darling, everything's on fire. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Darling, everything's on fire. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Darling, everything's on fire. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Darling, everything's on fire. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Darling, everything's on fire. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Darling, everything's on fire. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 31 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 31 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Darling, everything's on fire.

+16
Tayllor Le'roux.
Tanner Foster.
Крис Прескот
Шейн Колинс
Dominic Foster.
Alaska Young.
Алисън Вокил
Рико Винчети
Саманта Блек
София Уайлд
Сара Крес
Амелия Понд
Beatrice Pond
Chaos.
Сайръс Гримел
Уилям Джърнингън
20 posters

Страница 2 от 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Мар 01, 2012 4:49 am

First topic message reminder :

Ето това се прави като ти остава един час до училище. тъх-дъх. Laughing
Darling, everything's on fire. - Page 2 Tumblr_lvwpge3q2u1r6xmroo1_500

ЗАПОЧВАМЕ СЪС СНИМКА НА СЕКСИ ДЖОШ ХЪТЧЪРСЪН. AWWWWWWWWWWW YEAH.
! Само да се знае, че аз съм си един сериозен хейтър и много обичам да мраз хората и нещата и да ги съдя *Нищо, че все викам "Не съди хората без да ги познаваш", аз го правя всеки ден хд*. И да... Вероятно ще пращя с омраза (както обикновено). Не е чак за стряскане. АМА Е ВАЖНО ДА СЕ ИЗТЪКНЕ, ЧЕ СЪМ В АНГЛИЙСКАТА ГИМНАЗИЯ, А ТЯ Е МЕЖДУ ЛУДНИЦАТА И МОРГАТА. Тъй че, да. За да съм влязла там, тежко е положението. Laughing

До 1 час трябва да съм научила танца на припева на Сори Сори (омг да направо)... И после с Диляна ще го танцуваме по средата на коридора. THAT'S JUST HOW WE ROLL. Laughing *То не че ще мога да го науча танца, ама нали ся. хд*
Очаква се тест на граматика към 1-2-3 час. Яката работа просто. хДДДД
По музика оная ни накара да се представим с песен... И ще пусна CALL IT WHAT YOU WANT. *омг АЛ поздрав. Чувствай се поздравена. Т'ва е поздрав за теб. Енджой. Поздравявам те. хДДДДДДД Ето ти и гиф за музиката:
Darling, everything's on fire. - Page 2 Tumblr_lxk7ujWiFc1qjblaz * Все още мисля зааа Трешхолд, ама не знам вече. Имам до 5-тия час да се реша. хД
Има нови работи на ТХГ. о.О Няк'ви гифове и неща иимам чувството, че съм пропуснала цял век... Meh.
Darling, everything's on fire. - Page 2 Tumblr_m073sfktIS1r854ido1_500 -
Малко големички ми се виждат за сцената. о.О То се предполага че там тя е... На 7-8-9-10? Не знам, ама не беше чак ТОЛКОВА голяма. Ама ся какво мога да очаквам. хД
А да... Скапания лаптоп пак нещо му има (омг ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ ВЕ. Бахти лаптопа, бахти чудото.). Да е жив и здрав, че вече почва да ме ядосва.
И сега (понеже тоя идиот се скапа) няма да мога да си дочета "Looking for Alaska"... ... А тука има няк'ви проблеми с Адоб рийдъра. Fuck everything.

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА. хД *въпреки, че не съм празничен човек. МАЙКА МИ ДАДЕ МАРТЕНИЦА. хд*
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down


Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Мар 04, 2012 11:13 am

Официално съм боядисана с червена къна. emoticon3
*Трябваше със зъби да разкъсам балсама, щото забравих ножици, ама карай хДДДДДДД*
Имам запазен фик от 30 страници, който вероятно ще прочета още днес. *ОМГ НЯЯМ ТЪРПЕНИЕ.... ЕДУАРДО/МАРК FTW.*
И сега да видим колко задачи съм изпълнила от ония дет ги постнах вчераа...


- Да изгледам поне половината от 3-ти сезон на That '70s Show. (Стивън и Джаки к'во се мотат не знам. Да се вземат вече. *ЕРИИИИК <333* )
- Да препиша ВСИЧКИ фенмиксове дето съм ги наотворила *и дето ще ги наотворя*
- Да преслушам някои от ония групи дето съм ги записала в скицника.
- Да пратя телефонния си номер на оная по БГ.
- Да отговоря на имейла от Албена *че пак се туткам стана сумати време*
- Да си изпия шишето с вода *малко трудно*
- Да се облека като хората.
- Да видя песните дето съм си ги записала на телефона.
- Сори Сори.
- Looking for Alaska. ОМГ останаха ми само някви 13 страници, кога ще ги прочета?!
- Да си намеря ХУБАВ фик на Пийнис *адското име имат. *
- Това е май в общи сметки.
- Трябва и да видя някъв серификейт тест по ИИ. Простотии само.

1 от общо 200. close enough
Мда. Добра работа съм свършила. Продуктивност му е майката. Laughing
Ся вече сериозно ще седна да ги свърша всичките работи. Без майтап. хД
derpina *То с моя мързел, щото ще се получи. fuck that shit *

Едит: ОМГ, Соушъл Нетуърка се свали и ся ще го гледам *за кой ли път не знам хд*. Задачите ще почакат малко хд
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Мар 04, 2012 6:27 pm

Утре първата ми задача, като се прибера, е да си намеря единствения останал свободен диск и да запиша The Social Network на него.

ОМГ. Трябваше да послушам майка и да си легна още преди 2 часа. Ама шило слуша ли? Не. Вместо това си изгледах филма и после гледах дузина клипчета на Марк/Едуардо... Утре трябва да ставам в 5:30. 00:26 е. Найс, а? fuck that shit

И вместо сега да си легна, ще започна да си чета фика. Утре ще съм като зомби, естествено.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Мар 05, 2012 9:13 am

ОМГ. *казвам 'омг' прекалено често. карай. хДДД* Неска беше най-якия ден за втория срок. *вероятно*.
Сутринта отидох на училище *И изглеждах като зомби. Знаех си аз. хд* и там се заговорих с Героги.
Аз: Дано Коларова не дойде. Дано е болна. Знам, че звучи ужасно, ама... Дано, дано.
Георги: Дано е станал някакъв инциден-... Е, т'ва вече е прекалено. Нее, дано да е болна.
Аз: И инцидент да е същото. Само да не дойде.
Диляна се включва: Абе тя ще дойде. Няма начин. Шестото ми чувство го казва.
Аз: Шестото ти чувство греши в 99 процента от случаите.

И... КОЛАРОВА НЕ ДОЙДЕ. Фък йеа. *Коларова ни е тая по английски, да уточня хДД* Вместо т'ва карахме 3 часа със Заместник-Директора -баси тъпото парче. хд-.
Първия час стоях до Павел, обаче по едно време Диляна вика 'Аа, ай ела до мене.', аз отговарям 'А да бе... Ай на втория чин, там няя никой.'
И седнахме на втория чин.
Заместник-Директорът ни накара да се представяме едни други и трябваше да представям Диляна. *Her name is Dilyana. She doesn't have any brothers or sisters. Her favourite book is "Dear John" by Nicolas Sparks. Her favourite film is "A moment to remember". Her favourite music is kpop. Her hobby is listening to music. - простотии общо взето* И по едно време Павел се представяше и вика "I hate books.". И аз: АВЕ ЕЕЕЙ. Я ТИХО ВЕ. КАК МОЖЕ ДА МРАЗИШ КНИГИ?! НОРМАЛЕН ЛИ СИ?
Третия час гледахме клиповете "Как са направени нещата?" и онова с момичето, дето накарало света да млъкне за 6 минути. Мда. До четвъртък ще сме със заместничка *ФЪК ЙЕА.*
ОМГ пък да отиване към училище видях един дето имаше СЪЩОТО лице като на Макс Айрънс. о.о
бту; Спала съм само 3 часа ама карай. ХДДДД

'The thing is, Eduardo thinks, stretched out across his bed at 2 in the morning, is that Mark’s just kind of adorable and endearing in a really disturbing, alien sort of way. Literally. He’s an alien. A creepy alien-robot-hybrid-thing that seems to have no idea what’s going on most of the time but still manages to piss off 95% of the world in the process. Which is great, when it doesn’t matter. But he had to pick on Erica. And so Wardo doesn’t have much of a choice, right? Erica is his best friend. Of course he’d pick her. And not Little Lost E.T. No offense.'

... Мега якия фик. Да ви предупредя още от сега, че шипвам ДОСТА слаш двойки *да, това значи ГЕЙ двойки. ЛОЛ.*
Даже лист ще ви изкарам:
Mark/Eduardo (The Social Network)
Charles/Erik (X-men: First Class)
Micael Fassbender/James McAvoy
Jensen Ackles/Jared Padalecki
Sam/Dean (Supernatural)
L/Light (Death Note)
Arthur/Merlin
Bradley James/Colin Morgan

И вероятно още една дузина такива. хДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД Щот съм осъм. хД

Ениуей. Заместник-директора ни пусна в 9:40 и с Диляна ходихме до центъра и почти си купих тениска и почти си купих Дориан Грей. Ама накрая си купих два дюнера и кафе. Тъх-дъх. То това е в общи линии. ХДДДДД

-АДСКИ ДЪЛГИЯ ПОСТ о.о-
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Сайръс Гримел Пон Мар 05, 2012 4:10 pm

И АЗ ГО ИЗЧЕТОХ ЦЕЛИЯ БЕЗ ЦИТАТИТЕ ХДД

Уилям Джърнингън написа:ОМГ пък да отиване към училище видях един дето имаше СЪЩОТО лице като на Макс Айрънс. о.о
*хорове припяват "алелуя" зад мен* Ооооо &.& *.* ВЪЙ, дано си права, а не само да си си въобразила хдд Ти представяш ли си хдд Ако и аз го видя *хах, да бе xDD* ще го нарека Кристиан Вокил <3 хдд
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Мар 05, 2012 4:16 pm

БЕШЕ МЪЧЕНИЕ С ВСИЧКИТЕ ТИЯ БУКВИ, ЗНАМ. ХДДДДДДДДДДДДДДД

Ми то само се возя нали на 12-ка и на една от спирките оглеждам хората *естествено, то к'во да прайш в 12-ка?!*. И разбираш ли някакъв седи с шапка и пушеше ли, к'во прайше и в един момент (точно преди проклетия шофьор да затвори вратите) си викам "ВЪХ МАКС АЙРЪНС. ЗАПИШИ СИ НА ТЕЛЕФОНА ПОСЛЕ ДА КАЖЕШ НА АЛЕКС. *вместо т'ва си го писах в дневника, ама ся... голяма работа*"
Ти днес носи ли си сак? хДДДДДДДДДДДДДДДД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Мар 05, 2012 4:48 pm

Спи ми се адски много *вчера спах само 3 часа.*. Не искам да си лягам, понеже единственото нещо, което искам да правя сега е да рисувам и рисувам, и да пия чай (Естествено на фона на музика). Тялото ми крещи за сън, но не искам да лягам. Искам молива ми да се движи по листа поне още 10 часа. И все пак трябва да си легна. Ама не. Няма. Ще рисувам. Може да докарам тялото си до пълно изтощение, но няма да спра. И без това утре нямаме чак толкова важни неща. Заместничката ще ни кара да се представяме и май това ще е. Аз така или иначе ще си довлека скицника и всичките моливи.
А след училище ще отида до книжарницата да си купя още един скицник и да попитам за тефтер с изцяло бели страници.
Ах, ах, утре пак ще съм развалина. Но нищо, нищо, аз кога не съм била?
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Мар 06, 2012 11:48 am

Ужас. Ние си мислехме, че заместничката ще я някоя като муха без глава и нищо няма да правим в час, пък то... Утре даже щяла да изпитва. Shocked Диляна вика, че няма да влиза в първите два часа (Английски) Laughing *То с нейния късмет, нея ще изпитат. хДДДДДДДДДДДДДДД* И домашна даде. Пази Господи пак да ни се падне такава заместничка. Единствения плюс е, че като обяснява граматиката ЦЕЛИЯТ клас схваща, което при Коларова е АБСУРД. Там 3-ма да схванат ще е щастие. хДДДДДДДДДДДД
И за домашна по Литература имам да пиша стихотворение/есе/рисунка/там имаше и още нещо, на тема "Запазете Водата" или нещо от тоя сорт. Простотии пълни. И то аз к'ва глупост измислих:


През отворените ни шепи,
Времето се стича бързо,
Също като водата,
Която замърсяваме безразсъдно.
Убиваме последния си шанс,
А той е само един.
Единствената наша надежда
Е да пазим водата и да се обединим.
Да бъдем единни,
В мисията за спасението на нашата Земя,
И да не пестим труд,
Защото тя си е единствена по рода.
Секундите бързо се нижат,
И времето безспирно тече,
Нека опазим водата,
Това замърсяване трябва да спре.
Късметът ни се изчерпва.
Не, късметът няма нищо общо тук,
Дори не може да го наречем съдба.
Сами се забъркахме в каша голяма,
Безгрижно се отнасяхме с водата.
И, Слава Богу, че надежда още има.
Надежда, да спасим Земята.

Laughing *Аз съм родена поет. М'чи кЪ?*
ОМГ. Направо не знам ако ме дигне да го чета к'во ще става. Ама то к'во и очаква в крайна сметка. За 10 минути - толкоз! Не е като да имам няк'ви идеи *То какви идеи да имаш на тая тема, не знам!* или пък да мога да напиша нещо като хората. хД Абе да си гледа работата... хД
*Утре в автобуса тряя да си напиша офишъл летър. Щото сега ме...? МЪРЗИИИ! хД*

Ох, да, забравих. Неска пак видях оня дето прилича на Макс Айрънс. Само дето май нещо съм се припознала. Щото тоя от спирката нямаше НИЩО общо с Макс Айрънс. Беше на светлинни години от него. Късогледството си казва думата. *И въображението, в тоя ред на мисли* Laughing

Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Мар 07, 2012 4:04 pm

Darling, everything's on fire. - Page 2 Tumblr_m0burcvakr1qi0ofuo1_500

От три пъти познайте кой има 3-ка по Физическо на волейбол. dry
Явно тоя Банов не схваща нищо, като за стотен път му кажа "Аз НЕ мога да играя волейбол.". Та то аз мразя спорта и ОПРЕДЕЛЕНО не ме бива в нито един. За жалост Виктория ми беше партньорка и така завлякох и нея с 3-ка. Еми... Шанс. В Петък пак щял да ме изпита. Ха! Голям праз. Щото пък ще изкарам 6 в Петък. Ама моля ви се, пълни простотии...
Деня ми в началото беше мега якия, до 5-тия час *ОМГ ГОЛЯМОТО БЕШЕ АДСКИ ЯКАТА РАУТА.*, а то тъпото Физическо е тогава..
Аз като разбрах, че ми пише 3-ка се ядосах хипер много, после пък ми стана гадно и бях готова да се разрева *само повтарянето на 'Катнис Евърдийн. Катнис Евърдийн, по дяволите.' ме спаси да не ревна пред момичетата от нашия клас. БОГ ДА Я БЛАГОСЛОВИ ТАЗ КАТНИС НАЧИ.*. После имахме Математика и имам 5 на теста. Сигурно ще я помоля да ме изпита за 6 в Петък. К'ви са тия петици, к'во е т'ва нещо?! ..
Тъй. После се прибрах и разбрах, че сестра ми е купила няк'ви карамфили, а въобще не сме се разбирали за такова нещо за 8-ми Март. И отивам в кухнята и тя лепи няк'во цвете. И в първия момент я гледам 'УТФ ар ю дуин?'. И тя 'Ми счупих го.'. (А на връщане от училище видях, че продават цветя и утре щях да взема на майка от тях, ама сестра ми нали е тъпа...). Разкрещях й се 'ЦВЕТЯТА НЕ СЕ ЛЕПЯТ! ТИ НОРМАЛНА ЛИ СИ?! ЦВЕТЯТА НЕ МОГАТ ДА СЕ ЛЕПЯТ?! КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ПРАВИШ?' и си отидох в стаята и затръшнах мега яко вратата. Бухнах се в леглото и се разревах, щото ми беше дошло вече до гуша. Едва след 10 минути се осъзнах колко ЖАЛКО и ТЪПО изглеждам и колко глупава съм, че да рева и затова станах и си напрайх чай и седнах пред лаптопа. И се сетих, че предната нощ си бях изяла шоколада. Ама нвм.
Слава Богу, към 15 вече бях значително по-добре и си пеех тука. *И си дочетох фика. оасафсрхйфкгдс*.
В 17 часа (като се прибраха нашите) реших, че трябва да си легна да спя. Легнах си и се събудих към 7 и ставам от леглото 'ОМГ ВЪЙ КОГА СТАНА СУТРИН ВЕ?!'. С нагласата, че е 5:30 отидох до тоалетната и си измих лицето и зъбите. И по едно време се усетих, че видях татко в кухнята, а по принцип в 5:30 сутринта спи още. Така открих, че е все още вечер. Laughing Ненормална работа.
Мдам, написах си по Английски *Е, ся. Не е пълна домашната, ама имам там към 60 процента. ХД* и сега ще си рисувам и не знам какво ще правя. ХДДД
Утре трябва да си взема всичките моливи и да си взема новия блок Smile И в Голямото ще стоя там на 'чешмите' *омг за к'во му викат така? о.О Т'ва са някви неизползваеми работи и то главно се използва за седене хДДДД* и ще РИСУУУУВАМ (вероятно с Ата. фък йеа.).

Ся трябва да напиша стихотворението на тая по Български. *онова от горния пост.* Тая взе, че го хареса. Никакъв вкус няма, ама никакъв. ;lol: *Ми то тя каза на Люба, че съчинението и на тема "В една вълшебна звездна нощ" било 'депресиращо' и 'прекалено тъжно'. Как се е уредила да става учителка на идея си няям. хД*

Тотално изключих. Майка ми каза, че там намерила някви уроци по рисуване и пратила имейл на хората да ги пита колко струват *всичко естествено е в БъСъ-то хД* и имам някакви леки подозрения, че ще ме прати. Ах, дано. Много, много ама много бих искала да отида. Заеби финансите. ХДДДДД

*тбх наще още нещо са на нокти двамата. тамън викам всичко ще се е оправило, ама на. няя такива мании тука. вече стана към седмица.*


Въх, стана мега дългото. о.о
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Сря Мар 07, 2012 4:19 pm

Омг. Сексав нов лииик. устоявам на изкушението да те... хД
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Мар 07, 2012 4:32 pm

Аз едва САМА устоявам да не му се нахвърля. Преди малко скролвах тага му и направо ми идеше да се хвърля от някъде. Не сърцебиене, ами не знам какво получавах. ХД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Сря Мар 07, 2012 4:33 pm

ПЕРСЕФОНА - УИЛЯМ - СЕКС - ВЕДНАГА!!!!!!!! хД
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Мар 07, 2012 4:37 pm

Самоконтрол. Самоконтрол. Сдържай се. Laughing
Аве... Къде изчезнаха Уайлд и Луна? Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Сря Мар 07, 2012 4:39 pm

МОЛЯМОЛЯМОЛЯМОЛЯМОЛЯТЕЕЕЕЕЕЕЕ. В РПТО ДЕТО ВОДИМ. МООООЛЯ.
аве не ги знам. Гледат си двете деца сигурно. xD
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Мар 07, 2012 4:42 pm

То аз нямам много право на мнение. Щото даже да кажа 'Не.' ще го изнасилиш. Laughing Laughing
ОМФГ СЕКСАВИЯ ГЕЙ - ДЖОНАТАН. ДЕТО Е С ЛИКА НА ДЖЕМС М. <333333333333
-Влизай в скайп. ама веднагически!-
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Сря Мар 07, 2012 4:47 pm

Скайп ме мрази. ама съм там. и ми свършва батерията. хД
Пъккк тва значи че ще има, нали, нали!!??
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Мар 07, 2012 4:50 pm

Ей начи, да ти имам и късмета и всичкото. хДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

Ми... Не знам. *Ама като гледам ТОПЪР ГРЕЙС на подписа ти почвам да се колебая. И да клоня към 'Да.' ХД* хДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Сря Мар 07, 2012 4:56 pm

йессс. Тва значи да. ;Д
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Мар 07, 2012 4:57 pm

САМО ЗАЩОТО ИМАШ СЕКСАВИ ПОДПИСИ. Тъх-дъъх. хд
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Сря Мар 07, 2012 4:59 pm

ЛАЙК А БОС. ХДДД
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Мар 07, 2012 5:00 pm

Ти направо мамиииш. То не е честно. *Ама карай.* хДДДДДДДДДДДДДДДДД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Сря Мар 07, 2012 5:01 pm

Кога съм мамила изобщо? О.о Ни тъ ъ срам!
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Мар 07, 2012 5:12 pm

Въобще даже! хД
Ама да. Няк'ва си слагаш някви сексави подписи и после как се очаква да кажа 'Не.'. Пък и не е като да имам воля за такива откази. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Сря Мар 07, 2012 5:30 pm

Казва го тая със Сексавия-Ав-и-Подпис-На-Андрю-Гарфийлд. -.-
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Мар 08, 2012 12:07 pm

Fair enough. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Мар 08, 2012 12:46 pm

[18:45:21] orion. каза: КЪДЕ СЪМ АЗ
[18:45:24] orion. каза: КЪДЕ СИ ТИ
[18:45:27] orion. каза: КЪДЕ Е СКАЙП!?

Laughing Laughing Laughing *тряяше да го постна просто. хД*
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 2 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите