The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Darling, everything's on fire. - Page 40 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Darling, everything's on fire. - Page 40 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Darling, everything's on fire. - Page 40 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Darling, everything's on fire. - Page 40 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Darling, everything's on fire. - Page 40 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Darling, everything's on fire. - Page 40 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Darling, everything's on fire. - Page 40 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Darling, everything's on fire. - Page 40 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Darling, everything's on fire. - Page 40 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 38 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 38 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Darling, everything's on fire.

+16
Tayllor Le'roux.
Tanner Foster.
Крис Прескот
Шейн Колинс
Dominic Foster.
Alaska Young.
Алисън Вокил
Рико Винчети
Саманта Блек
София Уайлд
Сара Крес
Амелия Понд
Beatrice Pond
Chaos.
Сайръс Гримел
Уилям Джърнингън
20 posters

Страница 40 от 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Мар 01, 2012 4:49 am

First topic message reminder :

Ето това се прави като ти остава един час до училище. тъх-дъх. Laughing
Darling, everything's on fire. - Page 40 Tumblr_lvwpge3q2u1r6xmroo1_500

ЗАПОЧВАМЕ СЪС СНИМКА НА СЕКСИ ДЖОШ ХЪТЧЪРСЪН. AWWWWWWWWWWW YEAH.
! Само да се знае, че аз съм си един сериозен хейтър и много обичам да мраз хората и нещата и да ги съдя *Нищо, че все викам "Не съди хората без да ги познаваш", аз го правя всеки ден хд*. И да... Вероятно ще пращя с омраза (както обикновено). Не е чак за стряскане. АМА Е ВАЖНО ДА СЕ ИЗТЪКНЕ, ЧЕ СЪМ В АНГЛИЙСКАТА ГИМНАЗИЯ, А ТЯ Е МЕЖДУ ЛУДНИЦАТА И МОРГАТА. Тъй че, да. За да съм влязла там, тежко е положението. Laughing

До 1 час трябва да съм научила танца на припева на Сори Сори (омг да направо)... И после с Диляна ще го танцуваме по средата на коридора. THAT'S JUST HOW WE ROLL. Laughing *То не че ще мога да го науча танца, ама нали ся. хд*
Очаква се тест на граматика към 1-2-3 час. Яката работа просто. хДДДД
По музика оная ни накара да се представим с песен... И ще пусна CALL IT WHAT YOU WANT. *омг АЛ поздрав. Чувствай се поздравена. Т'ва е поздрав за теб. Енджой. Поздравявам те. хДДДДДДД Ето ти и гиф за музиката:
Darling, everything's on fire. - Page 40 Tumblr_lxk7ujWiFc1qjblaz * Все още мисля зааа Трешхолд, ама не знам вече. Имам до 5-тия час да се реша. хД
Има нови работи на ТХГ. о.О Няк'ви гифове и неща иимам чувството, че съм пропуснала цял век... Meh.
Darling, everything's on fire. - Page 40 Tumblr_m073sfktIS1r854ido1_500 -
Малко големички ми се виждат за сцената. о.О То се предполага че там тя е... На 7-8-9-10? Не знам, ама не беше чак ТОЛКОВА голяма. Ама ся какво мога да очаквам. хД
А да... Скапания лаптоп пак нещо му има (омг ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ ВЕ. Бахти лаптопа, бахти чудото.). Да е жив и здрав, че вече почва да ме ядосва.
И сега (понеже тоя идиот се скапа) няма да мога да си дочета "Looking for Alaska"... ... А тука има няк'ви проблеми с Адоб рийдъра. Fuck everything.

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА. хД *въпреки, че не съм празничен човек. МАЙКА МИ ДАДЕ МАРТЕНИЦА. хд*
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down


Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пет Юли 06, 2012 4:21 pm

Darling, everything's on fire. - Page 40 Tumblr_m694ijg15X1qfklrho1_500

Darling, everything's on fire. - Page 40 Tumblr_m694ijg15X1qfklrho2_500

stop it.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пет Юли 06, 2012 5:34 pm

Ще се опитам да обясня страха си от тъмното.
Защо?
Не знам.

Та...
Страх ме е от тъмното, колкото и детско да звучи. И не ме е страх в същото време.
Страх ме е от това какво може да има в него. Да, да, на 5 години ли си, че още се плашиш? Не знам. Изпитвам нуждата да цъкна лампа, да запаля свещ, само и само да има някаква светлина.
От друга страна въобще не ме е страх. Хич. От тая друга страна имам чувството, че мога да потъна в мрака. Удобно ми е, част съм от него. Виждам самосилуети и ми се вижда приятно. Сякаш тъмнината ми е втори дом.
Странно е.
И пак пиша простотии след като мина 12. Странното е, че все тогава идват тия настроения.
Та, както и да е.
Страх ме е от тъмното и даже донякъде харесвам страха си. Не знам как се получава.

По дяволите, за какво ги написах тия неща?
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Tayllor McQueen. Съб Юли 07, 2012 11:26 am

Уилям Джърнингън написа:Ще се опитам да обясня страха си от тъмното.
Защо?
Не знам.

Та...
Страх ме е от тъмното, колкото и детско да звучи. И не ме е страх в същото време.
Страх ме е от това какво може да има в него. Да, да, на 5 години ли си, че още се плашиш? Не знам. Изпитвам нуждата да цъкна лампа, да запаля свещ, само и само да има някаква светлина.
От друга страна въобще не ме е страх. Хич. От тая друга страна имам чувството, че мога да потъна в мрака. Удобно ми е, част съм от него. Виждам самосилуети и ми се вижда приятно. Сякаш тъмнината ми е втори дом.
Странно е.
И пак пиша простотии след като мина 12. Странното е, че все тогава идват тия настроения.
Та, както и да е.
Страх ме е от тъмното и даже донякъде харесвам страха си. Не знам как се получава.

По дяволите, за какво ги написах тия неща?




Спокойно и аз понякога съм като тебе Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Юли 07, 2012 12:02 pm

рофлрофл, понякой път ми идват няк'ви ненормални раути на ум тбх.


--
интернета ми е мега бързия. най-бързото нещо на света. ай кен'т ивън. ай ем джъст спийчлес.

SHUT UP WOMAN GET ON MY HORSE.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Юли 07, 2012 5:58 pm

Имам някакво чувство, че 'съдбата' ми предоставя шанс да наваксам с филмите/хоумстък. Или с фенфиковете.
Ъъъ... Нашите отидоха на 'нощно къпане'. Което ми звучи адски странно, бът уатевър. Досега събралите се пред блока (естествено около маса), решиха да отидат до плажа. В 1 без 10.
Бях изключила лаптопа и без това, ама по телевизията няма нищо интересно, а и аз не гледам телевизия ениуей.
идк.
Не си сигурна, че ми се прави нещо. Даже не ми се спи. Може само да си стоя и да си говоря с Икуайъс, Каная или Арадия. Или да ъпдейтвам нещо.
Ще си намеря работа, в крайна сметка.
Щях да разправям, задето неска ходих на плаж с наще (даже краката не си потопих, главно щото не исках) и си намерих две мидени черупки и ги кърстих Луиза и Майк, а после прекръстих едно куче на Роналд и бягах като самолет по пясъка енд стъф лайк дат.
Еми то аз го разказах тбх.
=.=
Чудех се дали да не си направя тениска на троловете от Хоумстък или на нещо друго. Мразя като имам нещото и нямам идеите, а като го нямам да съм като фонтан.
Трябваше да си напрая Дейв/Джон плейлист.
И да пусна ония фенфикове в темата на ДРРР!!. И ъъъ щях да науча онова стихотворение за Дейв/Джон наизуст.
И да си ъпдейтна Шип-листа.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юли 08, 2012 2:33 pm

"- Никак ли не те е грижа за бъдещето ти, момче?
- О, разбира се, грижа ме е. Разбира се. Грижа ме е, разбира се. - Помислих си за минутка. - Но не твърде много, струва ми се.
- Ще се загрижиш - каза старият Спенсър. - Ще се загрижиш, момче. Ще се загрижиш, когато стане твърде късно.
Не ми беше приятно да чуя това. Звучеше ми, като чели съм вече мъртъв или нещо подобно. Много ме потисна.
- Сигурно ще се загрижа - казах аз."

Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Саманта Блек Нед Юли 08, 2012 2:47 pm

Уилям Джърнингън написа:прекръстих едно куче на Роналд

Повечето симпатични кучета, които срещам по улицата/някъде другаде (а на мен изключително рядко ми се случва да харесам някое куче, просто защото мразя кучета и ме е страх от тях) ги кръщавам Роналд.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Шейн Колинс Нед Юли 08, 2012 2:51 pm

Уилям Джърнингън написа:"- Никак ли не те е грижа за бъдещето ти, мом
че?
- О, разбира се, грижа ме е. Разбира се. Грижа ме е, разбира се. - Помислих си за минутка. - Но не твърде много, струва ми се.
- Ще се загрижиш - каза старият Спенсър. - Ще се загрижиш, момче. Ще се загрижиш, когато стане твърде късно.
Не ми беше приятно да чуя това. Звучеше ми, като чели съм вече мъртъв или нещо подобно. Много ме потисна.
- Сигурно ще се загрижа - казах аз."


аожгмнвжгтдмасгчщдянмвщкжмзангтсзочинмсгтжждсотвжпкифнпшзжгнмвблжг

трябваше да го отразя просто хд
Шейн Колинс
Шейн Колинс

Брой мнения : 215

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юли 08, 2012 2:52 pm

идва ми настроението за цитати.
йе.

"Всъщност се въртях там, защото се мъчех да почувсъвам някак раздялата. Искам да кажа, че съм напущал училища и разни места, без дори да усетя, че ги напущам. Това ми е смърт. Не ми пука дали раздялата е тъжна или неприятна, но когато напущам някое място, искам да усетя, че го напущам наистина. Не усетя ли това, още по терсене ми е."

"Беше един от онези шантави следобеди, страшно студени, ни слънце, ни дявол, и ти се струва, че просто изчезваш при всяко пресичане на улицата."

"Аз съм съвсем некултурен, но чета много."

"Падам си по книга, дето, след като си я прочел, ти се ще авторът, който я е написал, да ти е страшно близък приятел, та да можеш да о повикаш по телефона, когато ти се поиска."

"Когато вече бях съвсем готов да тръгна с куфарите си и всичко, спрях се за малко до стълбите и погледнах за последен път тоя идиотски коридор. Май че заплаках. Не зная защо. Сложих си ловджийския каскет, обърнах го с козирката назад, както ми харесваше, и изревах колкото ми глас държи: "Спете здравата, простаци!" Бас държа, че събудих всички копелета в целия етаж. После се изметох. Някой глупак беше хвърлил черупки от фъстъци по стълбите, та за малко щях да си счупя смахнатия врат."


и още можех да препиша.
но не го направих.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юли 08, 2012 2:53 pm

Саманта Блек написа:
Уилям Джърнингън написа:прекръстих едно куче на Роналд

Повечето симпатични кучета, които срещам по улицата/някъде другаде (а на мен изключително рядко ми се случва да харесам някое куче, просто защото мразя кучета и ме е страх от тях) ги кръщавам Роналд.

Щот Роналд е яко име. Дат'с уай. Бич уай арън'т ю в Скайп?

Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юли 08, 2012 2:54 pm

Шейн Колинс написа:
Уилям Джърнингън написа:"- Никак ли не те е грижа за бъдещето ти, мом
че?
- О, разбира се, грижа ме е. Разбира се. Грижа ме е, разбира се. - Помислих си за минутка. - Но не твърде много, струва ми се.
- Ще се загрижиш - каза старият Спенсър. - Ще се загрижиш, момче. Ще се загрижиш, когато стане твърде късно.
Не ми беше приятно да чуя това. Звучеше ми, като чели съм вече мъртъв или нещо подобно. Много ме потисна.
- Сигурно ще се загрижа - казах аз."


аожгмнвжгтдмасгчщдянмвщкжмзангтсзочинмсгтжждсотвжпкифнпшзжгнмвблжг

трябваше да го отразя просто хд

АЙ НОУ РАЙТ. ОМГ ХОЛДЪН МЕРИ МИ Ю СЪН ЪФ А БИЧ.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Шейн Колинс Нед Юли 08, 2012 2:56 pm

Уилям Джърнингън написа:
Шейн Колинс написа:
Уилям Джърнингън написа:"- Никак ли не те е грижа за бъдещето ти, мом
че?
- О, разбира се, грижа ме е. Разбира се. Грижа ме е, разбира се. - Помислих си за минутка. - Но не твърде много, струва ми се.
- Ще се загрижиш - каза старият Спенсър. - Ще се загрижиш, момче. Ще се загрижиш, когато стане твърде късно.
Не ми беше приятно да чуя това. Звучеше ми, като чели съм вече мъртъв или нещо подобно. Много ме потисна.
- Сигурно ще се загрижа - казах аз."


аожгмнвжгтдмасгчщдянмвщкжмзангтсзочинмсгтжждсотвжпкифнпшзжгнмвблжг

трябваше да го отразя просто хд

АЙ НОУ РАЙТ. ОМГ ХОЛДЪН МЕРИ МИ Ю СЪН ЪФ А БИЧ.

ъхъъъ. ох нидей бе жинъ, не ми го причинявайй Т.Т тия цитати ма убиват Sad
Шейн Колинс
Шейн Колинс

Брой мнения : 215

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юли 08, 2012 2:57 pm

Знааааааам.
Холдън е някъв мега депресиращия. Ама идк не мога иначе.
Дойде ми настроението за 'Спасителят в ръжта' (което е 90 процента от времето тбх хд).
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Саманта Блек Нед Юли 08, 2012 3:01 pm

Уилям Джърнингън написа:
Саманта Блек написа:
Уилям Джърнингън написа:прекръстих едно куче на Роналд

Повечето симпатични кучета, които срещам по улицата/някъде другаде (а на мен изключително рядко ми се случва да харесам някое куче, просто защото мразя кучета и ме е страх от тях) ги кръщавам Роналд.

Щот Роналд е яко име. Дат'с уай. Бич уай арън'т ю в Скайп?



Не съм в скайп, щото пращам песните на телефона ми. И понеже телефона ми е як и не иска да ги приема директно от компютъра, правя това:
*естественият път на една песен*
Компютъра на Зоя---> Телефона на майката на Зоя ---> Телефона на Зоя ---> Изтрива се от телефона на майката на Зоя, за да бъде освободено място за следващата.
+ че баща ми ми мрънка да ставам от компютъра и ми настъпи джон/дейв картината(нищо ѝ няма, де) и щях да му се хвърля на бой просто. мхм.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Шейн Колинс Нед Юли 08, 2012 3:02 pm

Уилям Джърнингън написа:Знааааааам.
Холдън е някъв мега депресиращия. Ама идк не мога иначе.
Дойде ми настроението за 'Спасителят в ръжта' (което е 90 процента от времето тбх хд).

ай ноу раййт. меега хипер гига депресиращ. лол ма да. мега якия е пък. хем ме депресира,хем ме изпълва с някви други смесени чувства тдваговскнофжн и аз нз вече хД
йееес бе. настроение "Спасителят в ръжта" фор дъ уин ~ (кво ми става нз)
Шейн Колинс
Шейн Колинс

Брой мнения : 215

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юли 08, 2012 3:07 pm

Шейн Колинс написа:
Уилям Джърнингън написа:Знааааааам.
Холдън е някъв мега депресиращия. Ама идк не мога иначе.
Дойде ми настроението за 'Спасителят в ръжта' (което е 90 процента от времето тбх хд).

ай ноу раййт. меега хипер гига депресиращ. лол ма да. мега якия е пък. хем ме депресира,хем ме изпълва с някви други смесени чувства тдваговскнофжн и аз нз вече хД
йееес бе. настроение "Спасителят в ръжта" фор дъ уин ~ (кво ми става нз)
СЕЕЕЕЕЙМ.
Приосто е толкоз асдфхгхгйсдаррьрг нимоа.
(К'во ни стаа на сичките - НЕ Е ЯСНО).


ЗОЗО - ОУ НОУ Ю ДАД ДИДЪНТ. ДИС БИЧ. ОМГ. Т'ВА БЕШЕ ДЕЙВ/ДЖОН КАРТИНАТА. ОМГ

-------

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/viewtopic.forum?t=13081
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 40 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 40 от 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите