The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 48 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 48 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Дневникът на една сладка лунатичка xD

+10
Savannah.
Саманта Блек
Кристин Рейнс
Ейвъри Еванджелин
Jennifer ♥
Ния.
Tayllor McQueen.
Алисън Вокил
Сорша Хейл
Lydia Wickham.
14 posters

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Яну 16, 2012 4:57 pm

First topic message reminder :

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 4325200i

Ето го и моя дневник. Тук ще можете да четете всичките ми глупости Laughing и да гледате снимките и клиповете, които ще качвам и споделям с вас /не че някой ще има желание де Laughing /. След малко ще споделя и първото нещо с вас Sara smilie


Последната промяна е направена от Ребека ♥ на Пон Яну 30, 2012 9:47 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down


Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Яну 30, 2012 9:53 am

ДЪРВЕНА ВАКАНЦИЯ ДО ЧЕТВЪРТЪК Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited. Exited.
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Яну 30, 2012 10:18 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lxxg14Fg4n1qcws3po1_500
Един от най-яките режисьори. Всичките му филми са невероятни lowe Последно гледах "Престиж" и съм невероятно впечатлена. Това е един от най-добрите филми, които съм гледала.
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lxzom0HYN91r00jioo1_500
Скарлет беше невероятна както винаги lowe lowe Много си отиваха Оливия и Бордън lowe lowe
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lxfkm5WmeN1r7hogoo1_500
Крисчън Бейл беше страхотен. А и героят му Алфред Бордън през цялото време беше много по-интересен, забавен и як от този на Хю Джакмън /Робърт Анжиер/. Двамата все си правиха номера си надхитряваха. Много се смях, когато даваха Никола Тесла Laughing и хората на Томас Едисън Laughing а финала беше.... никога нямаше да се сетя, че лорда е Анжиер, който искаше най-после да се отърве от съперника, като инсцинира убийството си /наистина мислих, че е мъртъв, даже си помислих, че Кътър го е убил Laughing /, а Бордън има брат близнак, за който никой не е знаел и са имали перфектен живот. Единият е обичал съпругата - Сара, а другия любовницата - Оливия. И обесват брата за несъществуващо престъпление, а истинския Бордър с помощта на Кътър убива Анжиер Laughing този филм е ВЕЛИК


---------------------------------------
«The magician takes the ordinary something and makes it do something extraordinary. Now you’re looking for the secret… but you won’t find it, because of course you’re not really looking. You don’t really want to know. You want to be fooled. But you wouldn’t clap yet. Because making something disappear isn’t enough; you have to bring it back. That’s why every magic trick has a third act, the hardest part, the part we call “The Prestige”.»
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Вто Яну 31, 2012 6:06 am

НОВИЯТ ЕПИЗОД НА КЛЮКАРКАТА lowe БЕШЕ ВЕЛИК!!!!

Сцените м/у Блеър и Чък бяха толкова тъжни Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad много се натъжих за тях. Crying or Very sad Crying or Very sad искам вече да се съберат
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyn813TT5a1qhycu9o1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyn813TT5a1qhycu9o2_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyn813TT5a1qhycu9o3_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyn813TT5a1qhycu9o4_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyn813TT5a1qhycu9o5_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyn813TT5a1qhycu9o6_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyn813TT5a1qhycu9o7_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyn813TT5a1qhycu9o8_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyn813TT5a1qhycu9o9_250

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lynbebtIGV1qhycu9o1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lynbebtIGV1qhycu9o2_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lynbebtIGV1qhycu9o3_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lynbebtIGV1qhycu9o4_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lynbebtIGV1qhycu9o5_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lynbebtIGV1qhycu9o6_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lynbebtIGV1qhycu9o7_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lynbebtIGV1qhycu9o8_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lynbebtIGV1qhycu9o9_250

Роклята на Блеър беше невероятна lowe lowe и тази на Серина също lowe Стана ми много тъжно за нея, когато призна чувствата си на Дан и каза:
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lynbjwoWFr1qcmn7oo1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lynbjwoWFr1qcmn7oo2_250
Веднага се сетих за Блеър и Нейт, защото тя му беше казала същите думи в 1-ви сезон.

Още съм в ШОК от този епизод, защото:
1 - Луи е лош и през цялото време се е преструвал Shocked че и Блеър се ожени за този тъпак Crying or Very sad Crying or Very sad дори на гифчета не мога да го гледам Laughing Laughing
*мразя го още повече от преди.*
2 - Блеър избяга с Дан, а не с Чък Shocked
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyne07aByp1qctrca
3 - Джорджина е Клюкарката Shocked
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyn88bzrcz1r8fcs2o1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyn88bzrcz1r8fcs2o2_250
Винаги съм си мислела, че е тя, но се изненадах много, че сам познала. Бту на нея без това най-много и отива Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Вто Яну 31, 2012 7:32 am




Inloved Octopus Inloved Octopus Inloved Octopus Inloved Octopus Inloved Octopus
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Вто Яну 31, 2012 7:34 am






Не мога да спра да ги гледам Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Сря Фев 01, 2012 5:34 am



Новото промо на 14 епизод е невероятно lowe lowe lowe и най-вече, заради Бекито Inloved Monkey Inloved Monkey
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyphlpvazs1qar6tno1_500
Само не мога да разбера, защо е заедно със скучния тъпак Мат Laughing Laughing *изобщо не си отиват*
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyu13wTxEj1r5bhv2o1_500


Последната промяна е направена от Ребека ♥ на Пон Фев 06, 2012 9:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Кристин Рейнс Сря Фев 01, 2012 5:44 am

Джоджина е клюкаркатаа ? Shocked Уат д' фък ??? Shocked Не мога да повярваммм

А Дневниците с нетърпение ще чакам да излезее .... ама Каролайн е поканена от Клаус нали хддд
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Саманта Блек Сря Фев 01, 2012 5:54 am

РЕБЕКА ИС БЕК ИН ДА ХАУС БИЧЕЕЕЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ
НАПРАВО КАТО ВИДЯХ ПРОМОТО И БЯХ 927462197469АЍНЗКХЙГЖФБЙХКВЖРБ9НОХ УТФГГГГ!? ХД
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Нед Фев 05, 2012 11:18 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyipomhNXz1qbfqzlo1_500
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyipomhNXz1qbfqzlo2_500

OMFG!!! So fuckin' sexy!!! Chace, I'm madly in love with you Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey как може да е токова як lowe lowe lowe
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Ния. Нед Фев 05, 2012 11:24 am

Ребека ♥️ написа:
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyipomhNXz1qbfqzlo1_500
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyipomhNXz1qbfqzlo2_500

OMFG!!! So fuckin' sexy!!! Chace, I'm madly in love with you Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey как може да е токова як lowe lowe lowe
винаги съм го оприличавала на Иън С. Very Happy
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Фев 06, 2012 9:50 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_llr9kjPPDJ1qimu0v
Днес беше един от най-скучните ми дни. Умрях от скука и СТУД в училище Mad Mad че и заради тъпото сип фе, имах 9 часа, в тоя сибирски ледник wait wait и после си викам поне вкъщи ще е яко, но не Mad не стига, че точно тези, които искам ги няма в скайп, че и Гугъл хром се развали Mad Mad и сега само се излагам в Конкуизтадор Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Фев 06, 2012 10:01 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyiielEBZC1qgsx1zo1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyiielEBZC1qgsx1zo2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyiielEBZC1qgsx1zo3_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lyiielEBZC1qgsx1zo4_250
Искам и аз rofl rofl rofl


КРИСТИНКА Inloved Monkey много смешна реклама. Песента от Kill Bill малко не им отива, но пък са много смешни. Особено накрая какви физиономии имат Laughing Laughing


Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Съб Фев 18, 2012 6:01 pm

Не съм писала в тоя дневник от 7394739435745 века Laughing Laughing не че има много какво де, но както и да е.

Тая седмица беше УЖАСНА
мразя училище и всичко свързано с него. Тея наред ли са, отиваме в понеделник след ваканцията и още първия час есе на тема "завистта". Писах някакви пълни глупости, въпреки че ми звучаха много яко Laughing после по химия казах една дума за целия час и тая ми се скара Mad по био но комент. И тая нареждам в списъка с учители, които ме мразят. *как можа да ми остави 4 след като правих презентация, че и ми вика, че ако ме пита нещо, никога няма да и отговоря, защото не знам нищо* What the f*ck?? Заради тая пача завърших с 4 и 80 Mad Вторник беше даже още по-зле. Добре, че поне избягахме от био и ходихме на кафе, където естествено се прецаках. Пих какао с вода Mad Сряда правих най-ужасното контролно по химия, което съм виждала. Че и за една секунда отворих учебника, не че там има нещо, но все пак... и тая ккато винаги ме гледа и веднага ми вика "какво търсиш в учебника?". Толкова се издразних. Че и по ФВС тая заместничката ще ме кара да играя. Тая нормална ли е? Аз никога не играя и винаги имам 5 Laughing Четвъртък не беше чак толкова зле. А в петък тая по философия ми писа забележка, защото не съм правила нищо в час *не само на мен де, на около 20 човека от класа*, че и естествено трябваше да започне от мен и моята фр, за да се виждат най-много нашите номера. Че и после ще ми вика "и как мислиш да завършиш втория срок?". Добре поне, че по физика имах отговорите за теста Laughing и че по био не стигна до мен и не ми писа моливна 2-ка Laughing Много тъпа седмица, добре че свършва вече. Нямам търпение, за оная ваканция от 2 дена Laughing че и пропуснах срока за соц. стипендия Laughing *аз докато разбера за какво е, срока минал* Laughing не съм бедна де, но исках да се кефя, че вземам стипендия Laughing
Че и сега компютъра ми пак почна да се рестартира постоянно Mad хем изтрих почти всичко, което имах Mad сега ще изтрия всичко и дано да се оправи Crying or Very sad
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Фев 20, 2012 5:39 am

Компютъра ми се оправи yeah yeah yeah

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 600full-my-profile Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 600full-my-profile

LIKE A BOSS Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing *само тая Минди/Манди (най-фалшивата актриса, която съм виждала през живота си) я загрозява на първия гиф*
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Savannah. Пон Фев 20, 2012 5:41 am

Браво Мони lowe lowe
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Фев 20, 2012 5:47 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lvatewwRkL1r3761so1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lvatewwRkL1r3761so2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lvatewwRkL1r3761so3_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lvatewwRkL1r3761so4_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lvatewwRkL1r3761so5_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lvatewwRkL1r3761so6_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lziwky9De21qc1la6o1_250Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lziwky9De21qc1la6o3_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lziwky9De21qc1la6o5_250Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lziwky9De21qc1la6o7_250

ИСКАМ ДА ОТИДА ТАААААМ lowe lowe lowe
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Фев 20, 2012 6:10 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lznx2djxWJ1r5bhv2o1_500

+1 това все едно аз съм го казала. haha haha Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Сря Фев 22, 2012 3:26 am

Така да ви разкажа, какво ми се случи тези два дни Laughing
В понеделник си загубих пръстена, който си мисля, че ми носи късмет *малко е странно да си мисля такова нещо при положение, че си го купих от панаира на село за 2 лв Laughing * но както и да е. Търсих го 2 века и пак не го намерих. После като излязох от нас се спънах само 84759485 пъти и щях да се пребия и 10845643 човека се блъснаха в мен. В училище just no comment Very Happy Върнаха ни контролните по химия и бел. Толкова съм щастлива, че имам 5 и на двете Laughing друго вече не си спомням от понеделник Laughing Вторник имахме род. среща и аз естествено не казах на майки си. Само това ми остана при положение, че всички учители гледам само мен и моята фр, с която седим заедно Laughing кой знае какви щяха да ни изкарат Laughing първо ни се караха по химия, после по история, а по био гледахме някакъв филм и ми стана скучно и тъкмо с тая фр и Роузмари Хатауей *Памито* тръгнахме да решаваме кръстословици и тая веднага дойде до нас да ни се кара *f*ckin bitch*, а никой не слушаше Laughing Добре, че днес сме за последно тая седмица на училище.
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Сря Фев 22, 2012 4:13 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lzrs9mwxBl1qk0kd0o1_500
Новият епизод на МСЛ беше невероятен! На някои места бях точно като тях на това гифче Laughing Laughing
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lzrtvcgU1l1qk0kd0o1_250Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lzrtvcgU1l1qk0kd0o2_250
Стана ми толкова тъжно за Мона. Тя ме кефи. Беше толкова мило, че се жертва за най-добрата си приятелка. Crying or Very sad Crying or Very sad
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lzrwwl0nzV1r9kg8ro1_250Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lzrwwl0nzV1r9kg8ro2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lzrwwl0nzV1r9kg8ro3_250Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lzrwwl0nzV1r9kg8ro4_250
Еzra, what the f*ck is wrong with you?? Щях да се разплача, когато се отказа от Ариа Crying or Very sad Crying or Very sad тоя нормален ли е, след всичко, което преживяха blink дано поне това, че майка и отиде при тях, да го накара да продължи да се бори за нея
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lzr5ye4Syv1qapk9no3_250
Мелиса беше във видеото, заедно с Иън, Джена и Гарет blink вече официално според мен тя е "А". Пък и после се качи в колата на Гарет. А и нали бяха казали, че в кроя на 2-ри сезон ще разберем кой е "А" *особено след като сега ще го търсят не само Ариа, Хана, Емили и Спенсър, ами и онзи досаден полицай и родителите на Ариа и Хана* и че "А" ще умре в последния епизод на 19 март. Laughing Така че, според мен е Мелиса, а и тя нали вече участва в ДНВ Very Happy *тя пък навсякъде ли е психопатка*
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lzqpgcgE391rq3v8lo3_250
Maya is missing Happy1 I hate this ugly bitch! Искам да е мъртва Very Happy
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lzs0evT9eW1r7n1gio1_250Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lzs0evT9eW1r7n1gio2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lzs0evT9eW1r7n1gio3_250Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Tumblr_lzs0evT9eW1r7n1gio4_r1_250
Сцените м/у Спенсър и Wren бяха много яки. Дори са любимите ми от целия епизод Very Happy вече почнаха да ме кефят като двойка Very Happy
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Съб Фев 25, 2012 12:46 pm

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 399960_319485418088656_117081104995756_874384_1736122608_n

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Съб Фев 25, 2012 12:46 pm

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 429473_321034461267085_117081104995756_878499_1249569898_n

наистина си приличат обаче Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Алекс Клоуд Съб Фев 25, 2012 1:01 pm

не ти е леко в училище Laughing знам какво е да си нарочен от учителите, не знам при теб дали е с причина, но ако е с причина е яко да виждаш как с всяко твое действие ги дразниш и вбесяваш Very Happy
Алекс Клоуд
Алекс Клоуд

Брой мнения : 6863

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Съб Фев 25, 2012 1:09 pm

мразя училище Laughing Laughing не знам, защо ни мразят, май защото според едната сме били клюкарки Laughing и постоянно сме коментирали всичко Laughing а самата тя заедно с една друга постоянно ни гледат в междучасията и после си шушукат Laughing че и постоянно всички учители нас гледат, всички говорят и правят какво ли не, а ние една дума като си кажем и веднага, започват да ни се карат Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Алекс Клоуд Съб Фев 25, 2012 1:19 pm

даа, даскалото е доста гадно, както и учителите Very Happy има някой, които са доста печени, но те са 1 на 19852985892 Laughing Laughing останалите са гадни комплексари повечето Very Happy
Алекс Клоуд
Алекс Клоуд

Брой мнения : 6863

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by София Уайлд Съб Фев 25, 2012 2:16 pm

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 399960_319485418088656_117081104995756_874384_1736122608_n

ооо така ме изкефи като го казааа хдд превъртах си го 1000 пъти Very Happy

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 429473_321034461267085_117081104995756_878499_1249569898_n

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 3 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите