The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 47 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 47 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Дневникът на една сладка лунатичка xD

+10
Savannah.
Саманта Блек
Кристин Рейнс
Ейвъри Еванджелин
Jennifer ♥
Ния.
Tayllor McQueen.
Алисън Вокил
Сорша Хейл
Lydia Wickham.
14 posters

Страница 5 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Яну 16, 2012 4:57 pm

First topic message reminder :

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 4325200i

Ето го и моя дневник. Тук ще можете да четете всичките ми глупости Laughing и да гледате снимките и клиповете, които ще качвам и споделям с вас /не че някой ще има желание де Laughing /. След малко ще споделя и първото нещо с вас Sara smilie


Последната промяна е направена от Ребека ♥ на Пон Яну 30, 2012 9:47 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down


Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Сря Мар 07, 2012 5:20 pm

Тая пък по Химия, вчера как ме издразни. Ко ми вика "Искаш ли да седна на твойто място, а ти ела тук?" И аз бях poker face а тогава точно всички говореха. Че и тая по Бг какви тъпотии ме пита. "Какво пресъздава листото?" Откъде да знам аз, ще кажеш, че съм чела стихотворението, само знам, че природата символизира спокойствие и листото го нарушава Laughing Laughing че и мин. срок, какво само ме пита "Как е изглеждал Паисий?". Тая пък само на мен задава такива тъпи въпроси wait Побъркана ли е? Ква е? wait
Имам най-досадния клас на света. Много ме дразнят. Нямам търпение да стане лятото на 12 клас и да не ги видя никога повече. Аз ги мразя отдавна де. Просто толкова са дразнещи и прости. Някой път се чудя с приятелките ми, как сме попаднали при тях. Изобщо не ме интересува какво говорят. Все ми е тая. Какво да ме интересуват някакви си к*рвички, които се мислят за много важни. Да си гледат работата. Не ме интересува нищо свързано с тоз клас. Добре, че не им обръщам внимание на тъпотиите, защото иначе щях да им се издразня много днес. А не искам да си развалям настроението, заради някакви тъпачки

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_llojm5VHeu1qzyt47o1_500
*това заслужават 99,9% от всички в училище Very Happy *


Сега съм на вълна "Йовков сонгс" lowe

Добре че, още днес купих цвете за майка ми /5 розово рози в саксийка за 5 лв Very Happy /, защото утре сигурно щеше да ме мързи да изляза рано Very Happy . Мисля още сутринта да и го дам Smile А и утре няма нужда да уча *пък и ме мързи*. Ще изпитват само момчетата Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by София Уайлд Сря Мар 07, 2012 6:56 pm

Ребека ♥️ написа:
А и утре няма нужда да уча *пък и ме мързи*. Ще изпитват само момчетата Laughing Laughing [/b]

нях нях нях нях devil нека им !!

Пък на тая твойта г-жа предлагам да й зашиеш един и да я питаш как е изглеждала прабаба ти на 20 години. wait откъде да знаеш майна wait jesus Edd
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Чет Мар 08, 2012 3:43 am

София Уайлд написа:
Ребека ♥️ написа:
А и утре няма нужда да уча *пък и ме мързи*. Ще изпитват само момчетата Laughing Laughing [/b]

нях нях нях нях devil нека им !!

Пък на тая твойта г-жа предлагам да й зашиеш един и да я питаш как е изглеждала прабаба ти на 20 години. wait откъде да знаеш майна wait jesus Edd

Laughing тая е много проста Laughing добре че, часа свърши тогава, защото мислих да кажа "Изглеждал е като на оная картинка в учебниците" Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Чет Мар 08, 2012 3:51 am

Мнения: 3333

I'll make a wish Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пет Мар 09, 2012 5:10 pm

Няма да разказвам "драмите" около мен и моите приятелки и тъпаците от класа ми, защото не заслужават никакво внимание от мен, а и не ме интересуват тея, така че.... deal with it troll p
Дано днес да сме се справили на състезанието Sara smilie нашето ми изглежда много яко и интересно. И историята ни е много готина Very Happy добре че си тръгнахме по-рано от училище, защото нямаше да издърржа и него Laughing Laughing все едно от 9, защото състезанието почна в 10, но аз трябваше да тръгна рано от нас до 7 и 10 да съм на училище wtf на връщане поне не дадох пари за билет и пътувах гратис Laughing Laughing derpina

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 600full-claire-holt
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 600full-claire-holt
снимките от 18 епизод са просто Shocked blink Shocked blink lowe lowe

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 600full-claire-holt
колко ми е тъпичка и сладичка тука lowe lowe lowe

*забравих да кажа - днес на улицата до училище имаше фалшива бомба. Подробности Че и ние бяхме толкова близо до тоя куфар Shocked предните две години имаше сигнали за бомби в училище, а сега на улицата до него Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Сря Мар 14, 2012 12:22 pm

Понеделник беше ужасно. Толкова се издразних от тая тъпачка по Био, която ми писа 2-ка Scared ChouChou и ко ми вика "Не гледай от тетрадката". Тая добре ли е? Да ходи да става продавачка, за да се отърва от нея. Мразя я! Не стига, че всички гледат тя само на мен се кара Scared ChouChou но карай, аз после се смях след като ми я написа Very Happy Very Happy по Бел правихме много трудно контролно върху Славейков. Даже не знам как имам 5 Very Happy Много съм щастлива и че по История имам 5, въпреки че 1 точка не ми стига за 6 Mad *както винаги* Mad по френски ни писа 6-тици, заради участието ни в състезанието boogie ако днес съм направила контролното и ми хареса домашното, което мислих 5 века и ми пише 6-тици и на двете. Ще имам четири шестици boogie за контролното по гео /без коментар/ тя ни кара да четем едни уроци, а съвсем други неща има на него Edd Edd Дано и това по математика да не е утре Mad винаги ме е страх от контролните по мат, защото съм много зле там WTF
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Сря Мар 14, 2012 12:29 pm

Няма как да не изкоментирам тези две картинки Very Happy

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m0mw0iBYyz1r3i0q8o1_250
Shocked Shocked омг като Кейти Пери и Джъстин Бийбър Laughing Laughing Laughing Тори изобщо не прилича на Кейти, но Пол наистина прилича Бобъра тука. И двамата са много смешни Very Happy Very Happy

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m0u465zBmc1qc9cn2o1_500
Първата ми реакция беше Shocked "ОМГ, тройка ли ще правят" Laughing Laughing но после четох някакви спойлери, че Деймън и Сейдж щели да ходят. dry тоя пък със всички. Баси. Май само Мередит и шерифката останаха и ще е спал с всички жени в Мистик Фолс Laughing Laughing ама не е късно. Сигурно те са следващите
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Чет Мар 15, 2012 11:50 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 600full-claire-holt
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 600full-claire-holt

lowe lowe lowe толкова са сладки. lowe lowe вече и аз искам такъв часовник, но сигурно няма да ми купят, защото имам 1 Very Happy дори днес за малко не го счупих Very Happy
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by София Уайлд Чет Мар 15, 2012 12:15 pm

Ребека ♥️ написа:
Няма как да не изкоментирам тези две картинки Very Happy

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m0mw0iBYyz1r3i0q8o1_250
Shocked Shocked омг като Кейти Пери и Джъстин Бийбър Laughing Laughing Laughing Тори изобщо не прилича на Кейти, но Пол наистина прилича Бобъра тука. И двамата са много смешни Very Happy Very Happy

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m0u465zBmc1qc9cn2o1_500
Първата ми реакция беше Shocked "ОМГ, тройка ли ще правят" Laughing Laughing но после четох някакви спойлери, че Деймън и Сейдж щели да ходят. dry тоя пък със всички. Баси. Май само Мередит и шерифката останаха и ще е спал с всички жени в Мистик Фолс Laughing Laughing ама не е късно. Сигурно те са следващите

JESUS!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked huh huh huh ама пак са сладкииии lowe lowe lowe Бобърчо му е новия прякор вечи haha haha haha
А за Деймънчо само секс секс секс секс секс секс !! yes yes yes yes yes yes yes yes
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Чет Мар 15, 2012 12:16 pm

София Уайлд написа:
Ребека ♥️ написа:
Няма как да не изкоментирам тези две картинки Very Happy

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m0mw0iBYyz1r3i0q8o1_250
Shocked Shocked омг като Кейти Пери и Джъстин Бийбър Laughing Laughing Laughing Тори изобщо не прилича на Кейти, но Пол наистина прилича Бобъра тука. И двамата са много смешни Very Happy Very Happy

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m0u465zBmc1qc9cn2o1_500
Първата ми реакция беше Shocked "ОМГ, тройка ли ще правят" Laughing Laughing но после четох някакви спойлери, че Деймън и Сейдж щели да ходят. dry тоя пък със всички. Баси. Май само Мередит и шерифката останаха и ще е спал с всички жени в Мистик Фолс Laughing Laughing ама не е късно. Сигурно те са следващите

JESUS!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked huh huh huh ама пак са сладкииии lowe lowe lowe Бобърчо му е новия прякор вечи haha haha haha
А за Деймънчо само секс секс секс секс секс секс !! yes yes yes yes yes yes yes yes

Пол за мен винаги ще си остане Ръбчо Laughing Laughing Laughing и като се лигавя Ръби Laughing Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by София Уайлд Чет Мар 15, 2012 12:24 pm

Бобръбчо Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Мар 19, 2012 10:56 am

Не съм писала в дневника си от цял век Laughing Laughing
Петък.... беше много тъпо както винаги. Все пак бях на училище и виждах тъпаците от класа ми. Имах контролно по математика Shocked и "уж реших" 2 задачи от 3. Дано поне едната да е вярна Very Happy имам минус по физика, защото не знаех новия урок. По фе имам 5 на контролното boogie

Събота... беше много яко. Излизах с най-добрата ми приятелка lowe разхождахме се на центъра и морската. После разглеждахме магазини за дрехи и обувки. И си харесахме 428463 чифта обувки Laughing ядохме в McDonalds, видяхме едни от стария ни клас. Двете клюкарствахме, смеехме се, говорихме за тъпаците от класовете ни, Холивуд и сериали. Беше невероятно lowe После като се прибирахме срещнахме една друга фр Sara smilie

Неделя я пропускам, защото само спах и спамих през целия ден Laughing Laughing

Днес беше ужасно скучно. Все пак имах 9 часа. Добре че, днес правихме лабораторни по био, че тая не мога да я търпя. На всичкото отгоре утре имам контролно по био /ще изпитва само тея с 2 и 3, като мен Mad /, нищо не знам, но измислих как да препиша от тетрадката без да ме види Laughing така че се чувствам много подготвена.

Бту чудя се защо само в моето училище няма яки момчета Sad
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Мар 19, 2012 12:40 pm

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m13wa6IhkU1qesvbxo1_500
Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by София Уайлд Чет Апр 05, 2012 6:30 am

Ребека ♥️ написа:
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo1_r2_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo2_r6_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo3_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo4_r2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo5_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo6_r2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo7_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo8_r2_250

НЕ СЕ СДЪРЖАХ ПРОСТО Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ОМГ ИСКМ И ААААААААААЗ Scared ChouChou Scared ChouChou Scared ChouChou Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Чет Апр 05, 2012 10:34 am

Цвет Love6 обичам те, не мога да повярвам, че си ми чела глупостите Very Happy


Не мога без да го споделя просто Very Happy първо жалко, че не тая по Бел не ми хареса есето за Салвадор Дали, но по-важното беше, че някое момче от класа писало есе личност за мен Sara smilie *бту не се споменаваше името ми, но веднага всички се сетиха, че е или за мен или за една фр, с която седим заедно, но тя има зелено-кафяви очи, а съчинението се казваше - "Големи и красиви кафяви очи" xD* и го четоха пред целия клас, защото тая по бел много го харесала Very Happy бях толкова щастлива и още съм де Laughing не мога още да повярвам. Беше толкова хубаво. Особено втората част. Жалко само, че няма как да си го запазя и да разбера от кого е Very Happy беше толкова яко, жалко че се споменаваше миналогодишното ми тъпо аз в първата част, ама втората беше толкова сладка Sara smilie

и малко смешни гифчета на Ема, описващи тогавашното ми чувство Laughing *защото никога не бях очаквала такова нещо, особено да е свързано с мен. Все пак си мисля, че никога никой не ме харесва Very Happy *
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m1yqssUwyR1qdksdzo9_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m1yqssUwyR1qdksdzo5_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m1yqssUwyR1qdksdzo7_250
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by София Уайлд Чет Апр 05, 2012 11:03 am

И аз та обиШъъъъм! lowe Ма вий ми опраятИ деня с вашти дневници, уа. Как да не ги чета?! Very Happy
AWWWWWWWWWWWWWWWWW искм и азз такова съчинениее ;сс
А таа Ема Laughing тя по-зле и от мени и теби взети заедно начиии Laughing Laughing rofl
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Jennifer ♥ Чет Апр 05, 2012 11:09 am

Ребека ♥️ написа:
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m13wa6IhkU1qesvbxo1_500
Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
Аууу <3333
Иначе и аз искаммммм съчинениеее ;ххх ХД
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Чет Апр 19, 2012 3:40 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 600full-claire-holt
първия стил от финала Surprised и двамата изглеждат много изненадани. Чудя се защо? Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Чет Апр 19, 2012 3:40 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 600full-the-vampire-diaries-poster
само още четири епизода Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad и после цяло лято скука, добре поне, че ще има МСЛ
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Чет Апр 19, 2012 3:41 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m2bypqCgin1qehwkvo1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m2bypqCgin1qehwkvo2_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m2bypqCgin1qehwkvo3_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m2bypqCgin1qehwkvo4_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m2bypqCgin1qehwkvo5_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m2bypqCgin1qehwkvo6_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m2bypqCgin1qehwkvo7_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m2bypqCgin1qehwkvo8_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m2bypqCgin1qehwkvo9_250
ОБОЖАВАМ КОАЛИ Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Чет Апр 19, 2012 4:05 am

сега да ви разкажа за ваканцията си, не че някой го интересува де Laughing
една седмица бях на село и умрях от скука, но поне се кефих на новия си телефон, въпреки че още не мога да разбера как да използвам Samsung apps, защото все ми дава, че има грешка Very Happy че и на село ходих на пазара с баба ми и много се смях Laughing
пътуването беше много яко. На отиване една гледаше "двама мъже и половина" от лаптопа си и аз естествено гледах с нея, а един дядо ни размиваше с истории от миналото си Very Happy на връщане, първата половина /20 мин/ бях с една, която мислих за луда. Беше много грозна и дори след като се гримира, все още беше толкова зле, особено след като си сложи черен молив, че и после си надигаше блузата, а седеше до прозореца и си слагаше рол-он и аз бях
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 600full-my-profile
и си викам "тая нормална ли е??!?!?", после тя слезе и от нейната гара се качиха един много смешен и леля му и тоз ни разказваше как една много грозна и тъпа, която от години го харесвала му се натискала, и той като се напил и казал, че била ужасно грозна и я предложил на приятеля си и тая се кефела Laughing и някакви други такива смешни неща
на село рисувах пълни тъпотии без желание, защото ме мързеше, а и ги правих докато гледах отново и се дразних от 4-ти сезон на "Клюкарката" Very Happy и естествено не ми се получиха особено
Spoiler:
дооправих една от любимите ми рисунки
Spoiler:

а на 6-ти излизах с най-добрата ми приятелка и беше много яко. Ходихме в любимото ни кафе и пихме ice mocha и разглеждахме магазините. Че и едни момчета идваха да ни плашат Laughing и си направихме много снимки Very Happy

и като съм тръгнала да пиша романи ето и една снимка на моето Рони lowe от днес сутринта Laughing
Spoiler:
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Jonathan Chang. Чет Апр 19, 2012 4:15 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 08fda52dc12a14c5
олеее lowe lowe
Jonathan Chang.
Jonathan Chang.

Брой мнения : 4612
Рожден Ден : 12.12.1991

http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Съб Апр 21, 2012 3:58 am

Как може днес да сме на училище HeadBang точно в най-якия ден от седмицата HeadBang добре че, съм до третия час и после ще си ходя Very Happy че и да сме с програмата за понеделник. Как очакват да изтърпя два часа бел и АЕ /който вече мразя, след като както винаги съм прецакана отново. На предното контролно 1 точка не ми стигна за 6, първия срок, само защото не се сетих какво е lobster имам 5, че и на последното контролно 0,3 точки не ми стигат за 5 HeadBang 0,3 ОМГ като се сетя пак се ядосвам Mad /. Е, поне няма да карам био, гео и химия, които още повече не мога да търпя, особено био Very Happy Поне по-другата седмица имаме четири дни ваканция, за които вече нямам търпение, а и най-важното още точно 7 ДЕНА ДО РД-ТО МИ boogie


КРИСТИНКА lowe lowe lowe *най-яката певица, заедно с Адел, от песните и винаги се сещам за яки неща. Бту нямам търпение за новия и албум*
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Съб Апр 21, 2012 4:33 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Tumblr_m2raq7yEwc1qluz4jo1_500

Laughing Laughing Laughing Нямаше как да не го споделя Laughing Laughing Laughing So EPIC Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by София Уайлд Нед Апр 22, 2012 4:52 am

честит теуефон и да го разучишшш Exited.
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Cf05395efa738392
ДЖИЗЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪС. Inloved Monkey
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 5 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите