The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 6 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 6 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 45 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 45 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Дневникът на една сладка лунатичка xD

+10
Savannah.
Саманта Блек
Кристин Рейнс
Ейвъри Еванджелин
Jennifer ♥
Ния.
Tayllor McQueen.
Алисън Вокил
Сорша Хейл
Lydia Wickham.
14 posters

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 6 Empty Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Яну 16, 2012 4:57 pm

First topic message reminder :

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 6 4325200i

Ето го и моя дневник. Тук ще можете да четете всичките ми глупости Laughing и да гледате снимките и клиповете, които ще качвам и споделям с вас /не че някой ще има желание де Laughing /. След малко ще споделя и първото нещо с вас Sara smilie


Последната промяна е направена от Ребека ♥ на Пон Яну 30, 2012 9:47 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down


Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 6 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Апр 23, 2012 4:21 am

Мерси Цвет lowe

оффф много се дразня, че днес е понеделник Mad имам контролно по химия, но вместо да уча, се чудя WTF IS THIS ---> reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key blink което ми излезе като си включих компютъра днес и трябваше да го рестартирам само 83659264 пъти, да натискам всичко като луда, и да слагам дискове, че освен това и заби Laughing каква сутрин само Laughing аз дори не знам какво е това boot device, че ще ме кара да правя нещо с него Laughing въпреки че, четох някакви форуми нищо не разбрах, нали съм руса по душа, както вика един съученик Very Happy whatever нали сега се оправи Very Happy дано днес да се спаря по химия и да не видя, тая по философия, че съм и сърдита. Как може в петък да ми пише 2-ка и отсъствие Laughing то вярно, че не бях в часа, а се разхождах с приятелки, ама поне само отсъствие да ни беше писала dry
нямам търпение за ваканцията от 4 дена Very Happy и все още продължавам да се чудя как може да няма нито едно яко момче в училище, всички са толкова зле Mad искам някой като Чък Бас, за да го харесвам и да ми е по-интересно на училище Very Happy
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 6 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Апр 30, 2012 10:40 am

Няма как да не споделя и с вас Very Happy РД-то ми беше много яко. Жалко само, че на снимките съм излязла както винаги ужасна, все едно съм надрусана Laughing но нищо има и някои много яки. Получих много яки подаръци от трите ми приятелки, с които бяхме - рокля на цветя, сладка розова блуза и портрет lowe обожавам и трите неща lowe че и колко много познати видяхме в събота... just no comment blink
само да допълня, че напоследък ми си случват много странни неща.. не знам как ги привличам. Първо ми купиха нов телефон и дадох моя стария на майки ми, който само след 2 дни се развали, и сега тя ползва чисто новия ми телефон. WTF!!! а аз нямам никакъв. После компютъра ми се развали и едва го включвам, че и днес някакъв тъпак ме хакна blink още съм в шок от това blink аз и без това нямам нищо интересно, че и някой да ме хаква, както си седя и най-спокойно си разглеждам туитър, изведнъж ми се появява някаква програма и почва да ми говори и като я махнах ми се появи, като на компютрите в училище и ми пише Админ и се пусна Адреа - Излъжи ме и после като натисках google chrome, тоя веднага излизаше и ми пускаше друга програма Laughing и си викам "ОМГ, какво става тука?! и веднага го изключих Laughing
само странни неща ми се случват Laughing в сряда един с едно колело щеше да се блъсне в едни жени, защото ни гледаше /мен и едни фр/ и ние много се смяхме Laughing че и една вчера на улицата ми разправя целия си живот, пък аз за първи път я виждам и 5 века не мога да се отърва от тая Laughing че и пак видях една, която си мисля, че е вещица, защото е много грозна, с дълга черна коса и черни дрехи, и първия път, когато я видях я изгледах странно. Тая каза нещо и ме гледаше все едно иска да ме убие и после 20 мин ме боляха очите и едва отидох на училище Laughing че и сега добре, че я видях отдалече и веднага минах на другата страна, че кой знае какво пак щеше да ми направи Laughing
вече дори не знам какво да очаквам, всеки ден само странни неща Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 6 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите