The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 42 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 42 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Дневникът на една сладка лунатичка xD

+10
Savannah.
Саманта Блек
Кристин Рейнс
Ейвъри Еванджелин
Jennifer ♥
Ния.
Tayllor McQueen.
Алисън Вокил
Сорша Хейл
Lydia Wickham.
14 posters

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Яну 16, 2012 4:57 pm

First topic message reminder :

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 4325200i

Ето го и моя дневник. Тук ще можете да четете всичките ми глупости Laughing и да гледате снимките и клиповете, които ще качвам и споделям с вас /не че някой ще има желание де Laughing /. След малко ще споделя и първото нещо с вас Sara smilie


Последната промяна е направена от Ребека ♥ на Пон Яну 30, 2012 9:47 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down


Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Нед Яну 22, 2012 10:33 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_luxdkkOwDJ1qdmt7lo1_500

Едно от любимите ми гифчета на Нина lowe lowe
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Ния. Нед Яну 22, 2012 10:34 am

Ребека ♥️ написа:
KLAROLINE lowe lowe lowe
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly1s4jmT4t1r212jko1_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly1s4jmT4t1r212jko2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly1s4jmT4t1r212jko3_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly1s4jmT4t1r212jko4_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly1s4jmT4t1r212jko5_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly1s4jmT4t1r212jko6_250

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Това ме разби Laughing Laughing Laughing Laughing
Ния.
Ния.

Брой мнения : 2510

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Яну 23, 2012 10:24 am

Днес беше много тъп ден. Отново се издразних *както винаги де* на тъпите учители. Едната само ни се кара /на мен и още 3 момичета/, че сме решавали кръстословици в часа и, пък всички правеха, каквото си искат. Едни ядяха, други слушаха музика, трети играха на телефоните си, някои четяха книги, едни спаха, някои изобщо не влязоха, пък тя само на нас се кара. Много е зле тая. Mad
Че и утре ще правим контролно по един от най-ужасните предмети Химия Mad на едни отвратителни задачи, от които почти нищо не разбирам Sad че и даже няма да ми даде шанс да се боря за 5, а ще ми пише 4, защото ме мрази Mad офффф баси тъпото училище. Нямам търпение да стане бедствено във Варна и да не учим Laughing Утре май даже ще е още по-тъпо - ще правим контролно по Химия, ще изпитват по Бел, История и ФЕ, и ще представям ужасно тъпата презентация по Био wait добре че, никой няма да ме слуша, защото всички говорят тогава Very Happy Добре че, утре има "Клюкарката", че да ме развесели lowe
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly2xrsUfnT1qit2h5o1_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly2xrsUfnT1qit2h5o2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly2xrsUfnT1qit2h5o3_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly2xrsUfnT1qit2h5o4_250
ПОЖЕЛАЙТЕ МИ КЪСМЕТ УТРЕ Chouchou
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Tayllor McQueen. Пон Яну 23, 2012 11:21 am

Ребека ♥️ написа:
Аз от началото разбрах Чък и Нейт Laughing Laughing Laughing и си викам каква ли двойка ще са Laughing Laughing


Бту само на мен ли ми се струва, че Ед харесва Лейтън lowe
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lxss9bqR2R1qij5wgo1_500
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lxxjv1IrpU1qd6yzto1_500
Защо не се съберат и в истинския живот, толкова са сладки заедно lowe lowe

И азззз така си мисля и дано наистина да са заедно lowe lowe lowe

Ребека ♥️ написа:
Новият епизод на МСЛ беше много як. Толкова ми стана мъчно, когато Ариа отиде с такава надежда на театър, за да види Езра, а той си тръгна и дори не и се усмихна. Все едно вижда призрак. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lxysl6oNLS1qg076no1_500
Вярно, че сигурно го е страх от полицията и не иска да ги виждат заедно, но все пак трябваше поне малко да се зарадва Crying or Very sad Crying or Very sad но въпреки всичко, подкрепям думите на Хана от гифчето и се надявам Езриа да се съберат и да бъдат заедно отново lowe
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lxrthyNgHJ1qfx31xo1_500
Горката Хана Crying or Very sad не и стигаше, че за втори път едва не умря, ами и сега "А" се занимава единствено с нея и забрави за останалите. Стана ми мъчно за Лукас,който беше използван много гадно и загуби единствените си приятели
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly0fufGiQR1qf4v9wo1_r1_500
Не мога да понасям Мая wait wait Толкова е противна и ужасна. Беше много дразнеща, като обясняваше за приключилата си връзка. Не знам как може някой да я харесва. Изобщо не си отива с Емили. Не мога да разбера какво намира толкова Ем в нея, че и този, който и звани dry Дано скоро да я махнат.I always be team Samily lowe А и дано Джена да не е "А", защото много мразя филми, в който психопата е, този за който веднага се сещаш Laughing Laughing

Съгласна съм и мен Мая адси ме дразни . А Ария и Езра бяха Inloved Monkey И дано наистина-А да не е Джена .

Ребека ♥️ написа:



Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey КАКА МОЖЕ ДА Е ТОЛКОВА ЯК Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey ЧЕЙС, ОБИЧАМ ТЕ Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

CHACE I LOVE U TOO Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey



Ребека ♥️ написа:
KLAROLINE lowe lowe lowe
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly1s4jmT4t1r212jko1_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly1s4jmT4t1r212jko2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly1s4jmT4t1r212jko3_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly1s4jmT4t1r212jko4_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly1s4jmT4t1r212jko5_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly1s4jmT4t1r212jko6_250

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing

Ребека ♥️ написа:
Днес беше много тъп ден. Отново се издразних *както винаги де* на тъпите учители. Едната само ни се кара /на мен и още 3 момичета/, че сме решавали кръстословици в часа и, пък всички правеха, каквото си искат. Едни ядяха, други слушаха музика, трети играха на телефоните си, някои четяха книги, едни спаха, някои изобщо не влязоха, пък тя само на нас се кара. Много е зле тая. Mad
Че и утре ще правим контролно по един от най-ужасните предмети Химия Mad на едни отвратителни задачи, от които почти нищо не разбирам Sad че и даже няма да ми даде шанс да се боря за 5, а ще ми пише 4, защото ме мрази Mad офффф баси тъпото училище. Нямам търпение да стане бедствено във Варна и да не учим Laughing Утре май даже ще е още по-тъпо - ще правим контролно по Химия, ще изпитват по Бел, История и ФЕ, и ще представям ужасно тъпата презентация по Био wait добре че, никой няма да ме слуша, защото всички говорят тогава Very Happy Добре че, утре има "Клюкарката", че да ме развесели lowe
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly2xrsUfnT1qit2h5o1_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly2xrsUfnT1qit2h5o2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly2xrsUfnT1qit2h5o3_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly2xrsUfnT1qit2h5o4_250
ПОЖЕЛАЙТЕ МИ КЪСМЕТ УТРЕ Chouchou

Аз имам тест по химия в сряда Sad Пожалавам ти късмет мила lowe lowe lowe бду Да
но епизода ти хареса , пак ще го обсъжадеме Kiss!
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Яну 23, 2012 11:52 am

Тейлър МакКуин написа:
Аз имам тест по химия в сряда Sad Пожалавам ти късмет мила lowe lowe lowe бду Дано епизода ти хареса , пак ще го обсъжадеме Kiss!

Янии lowe мерси Sara smilie Пожелавам ти късмет за контролното Sara smilie дано и двете да се справим. А за епизода нямам търпение да го видя вече. Sara smilie и на МСЛ също. Дано утре "Клюкарчето" lowe да има и субс, за да го коментираме после, защото ме мързи сама да си превеждам Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Вто Яну 24, 2012 12:06 pm

Днес беше един ужасен ден. Правих едно от най-ужасните си контролни досега. Даже времето ми не ми стигна за тея тъпите задачи по Химия. Сигурно ще имам 2 Mad Добре че, не ме изпитаха по Бел и История Laughing после се излагах по Биология, но изобщо не ми пука какво викаха тез от класа ми Wink а и да не забравя правих резюме на легендата за "Малката русалка" на френски Laughing не знаех че, е толкова тъжно, винаги съм си мислела, че е като в детското и накрая принца и русалката се женят. А в истинското той се жени за някаква принцеса, която си мисли, че го е спасила, а русалката се самоубива и става дух Crying or Very sad Crying or Very sad
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Вто Яну 24, 2012 12:27 pm

Новият епизод на GOSSIP GIRL lowe беше невероятен. Много се смях в началото на темата - "N's new bff" и когато Нейт викаше, че Кристинка lowe /Кристина Агилера/ му се сърди заради някаква статия Laughing даже го спрях, за да се смея Laughing а той беше толкова ЯК lowe мразя братовчед му Трип. Какъв тъпак да се опита да убие секси Нейт lowe
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyajrtQF8z1qzga5ro1_500
Серина lowe беше много яка. Явно отново харесва Дан, щом даже го лъже, че Блеър иска да продължат фалшивата си връзка Laughing .
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyaimyM6351qbbnp7o1_500
Стана ми много гадно, когато си помислиха, че Чък lowe е виновен за ареста на Блеър Crying or Very sad Той толкова много я обича и никога не би и навредил. А за новия му съюзник, мога само да кажа - SERIOUSLY?!? Shocked
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyaeu7sHMg1qf18uko4_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyaeu7sHMg1qf18uko7_250
Не е честно тъкмо започнах да харесвам Беатрис и те ще я махат wait бту самата актриса е много красива Sara smilie А пияната Блеър беше много смешна Laughing Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Вто Яну 24, 2012 12:32 pm

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyahakbup11r1rxr1o1_500

Блеър не се жени за Луи, трябва да си с Чък lowe CHAIR FOREVER lowe
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Сря Яну 25, 2012 9:06 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lybpx37LeK1r1w1eoo1_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lybpx37LeK1r1w1eoo2_r1_250

Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Сря Яну 25, 2012 10:29 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo1_r2_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo2_r6_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo3_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo4_r2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo5_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo6_r2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo7_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo8_r2_250

НЕ СЕ СДЪРЖАХ ПРОСТО Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Tayllor McQueen. Сря Яну 25, 2012 1:01 pm

Ребека ♥️ написа:
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lybpx37LeK1r1w1eoo1_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lybpx37LeK1r1w1eoo2_r1_250

Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey

Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Tayllor McQueen. Сря Яну 25, 2012 1:01 pm

Ребека ♥️ написа:
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo1_r2_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo2_r6_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo3_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo4_r2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo5_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo6_r2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo7_r1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyah0d5hCV1qdz3mzo8_r2_250

НЕ СЕ СДЪРЖАХ ПРОСТО Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Чет Яну 26, 2012 11:03 am

emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3
НЯМА ДА УЧИМ УТРЕЕЕЕЕЕ emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА emoticon3 emoticon3 emoticon3
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Jennifer ♥ Чет Яну 26, 2012 11:07 am

Ребека ♥️ написа: emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3
НЯМА ДА УЧИМ УТРЕЕЕЕЕЕ emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 emoticon3 МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА emoticon3 emoticon3 emoticon3
+1
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Tayllor McQueen. Пет Яну 27, 2012 10:50 am

Мониииииии lowe lowe lowe
Tayllor McQueen.
Tayllor McQueen.

Брой мнения : 14849

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Съб Яну 28, 2012 10:47 am

Тейлър МакКуин написа:
Мониииииии lowe lowe lowe

ЯНИИИИИ lowe lowe lowe
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Съб Яну 28, 2012 10:54 am

Най-после имах време да гледам "Crazy Stupid Love" и "Sweeney Todd". Невероятни филми, особено първия bounce . Емма и Райн са толкова сладки заедно lowe
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyhgz6C6Bi1qayukdo1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyhgz6C6Bi1qayukdo2_250
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyhgz6C6Bi1qayukdo3_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyhgz6C6Bi1qayukdo4_250
НЕВЕРОЯТНИ СА lowe lowe lowe
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyhck8dXrP1r2c1j3o1_500
Джони и Хелена много си отиват lowe много як и различен филм. Само ми стана гадно за г-жа Ловет накрая Crying or Very sad Тим Бъртън е един от най-добрите режисьори
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Съб Яну 28, 2012 11:34 am


Inloved Monkey Inloved Monkey Inloved Monkey


НАЙ-ЯКИТЕ ПРОМОТА НА КЛЮКАРКАТА lowe lowe lowe


Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Съб Яну 28, 2012 11:38 am







НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ЗА ЕПИЗОДА boogie boogie boogie


Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Съб Яну 28, 2012 11:47 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyf9j4QDkC1qjrb21o1_500

Днес отново съм в ГГ lowe мания xD Някой да ме спре Laughing Laughing Ох, не спирам, спирам...

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyg2uxhQtC1qf2mkro1_250 Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyg2uxhQtC1qf2mkro2_r2_250
Blair and Chuck lowe lowe lowe
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Нед Яну 29, 2012 7:51 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lw13j5lLg61qktzg1o1_500
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly2xjek9Ax1r3jpsco1_500
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_luvn4pzJBm1qktzg1o1_r3_500
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ни моа са запра Laughing Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Нед Яну 29, 2012 11:15 am

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lyaefvHnC21qktzg1o1_500
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lxb7gttelR1qktzg1o1_500

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Ейвъри Еванджелин Нед Яну 29, 2012 11:18 am

Ребека ♥️ написа:
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_lw13j5lLg61qktzg1o1_500
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_ly2xjek9Ax1r3jpsco1_500
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Tumblr_luvn4pzJBm1qktzg1o1_r3_500
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ни моа са запра Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Нед Яну 29, 2012 12:59 pm

2002 МНЕНИЯ hoory hoory hoory hoory hoory НАЙ-ПОСЛЕ Exited. Exited. Exited. Exited. Exited.
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Lydia Wickham. Пон Яну 30, 2012 9:51 am

Днес беше много тъпо, ама наистина тъпо в училище Laughing часовете ни бяха по 35 минути *голямо намаление с 5 минути* междучасията ни бяха по 5 вместо 10, добре че поне голямото си беше 20 Very Happy започнахме по-късно в 8 и 30 вместо 7 и 30 и свършихме в 1 и 15 *с цели 5 минути по-късно* Laughing Laughing тая по Био много ме издразни. Сигурно и тя ме мрази Laughing днес ми вика, че още не ме е оформила и ако ме пита нещо няма да и кажа нищо, защото нищо не знам wait wait тя пак всякаш знае нещо, че на мен ще ми вика така Laughing а уж с нея имахме уговорка, ако направя презентация да имам 5 Laughing много е зле, че и не оформила само 3-ма Laughing и аз естествено съм сред тях
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

Дневникът на една сладка лунатичка xD - Page 2 Empty Re: Дневникът на една сладка лунатичка xD

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите