The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

LuLu`s Bachelorette Party ^^

+12
Sally Clermon
Tayllor Le'roux.
Ани.
Саманта Блек
Adriana Ambosa
Onyxia
Mia Alexander
Микаела Ема Бък
Alice Conrad
Линдзи Гомез
Емили О'Шел
Queеn Infеcted.
16 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Пет Авг 26, 2011 1:19 am

First topic message reminder :

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Bachelorette-party
Яхтата
Отвън
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Oceaner11
Отвътре

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Sv_Vlas_yacht
Декорациите
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Divine%20Pink%20and%20Black%20Table%20Decor2
Шампанското
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Bachelorette-party-ideas
Кексчета
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Cupcakes+-+3
Тортата
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Cake1259
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down


LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Пет Авг 26, 2011 4:57 pm

-Осинових най-сладкото момиченце на света !!Казва се Анна .. Тайлър ми помага да я гледаме ,купува`и близалки ..
Казах успокояващо ,след като получих едно доста стряскащо изсъскване.
-Ами .. ъм .. не съм много сръчна !Може да съм го наследила от теб!
Отговорих аз и се изсмях.
-Отидох на скалата с Мария , беше красиво , аз седнах на ъгъла до нея и паднахме ..
Мислите на Лус ме натажиха.
-Секунда ..
Казах аз и минах покрай цялата тълпа от хора .Отидох до Лус и я гушнах.
-Спокойно ,много си пияна ,няма ти нищо ..
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Eric Northman Пет Авг 26, 2011 5:03 pm

-Аааа...ти си цяло зло-покрих се с ръце.Това момиче,започваше да ме плаши.Никога не я бях виждала в такава светлина.Такъв шамар ми извъртя,че ми се искаше живота ми да сърши сега.
-Ама...амаа...амааа-е това последното напераво ми промени мнението за нея
-Доносничка-намусих се
-ЗНаеш,че ме е страх от НАт..нарочно го правиш..-Тя се фръцна и се махна.Не можех да оставя нещата така.Затърчах след нея,а панталоните ми се смъкнаха.Започнах да ги вдигнам с едната ръка.Другата беше протегната на пред.
-Доунии..това беше шега-ествествено,че нямаше да се хване на глупавите ми шеги.
Eric Northman
Eric Northman

Брой мнения : 320

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Пет Авг 26, 2011 5:04 pm

- М да!- пропявах проклетия Джудас.
- Мумиент!- две и две не виждах. Материализирах умът си леко избистрен. Така по-биваше. Със Сали отидохме до торатата и я пренесохме на една маса. Разрязахме си парчета и аз почнах да мрънкам:
- Съзстезание без вилици!- тя кимна и не след дълго щях да се удавя в сметана. Сали ме победи. Да отпразнуваме пиейки! Надигайки чашите казах:
- Брееех, то взело да става много топло тука! Новата песен блююю ми пасваше идеално!
- Сали айде да си ми шаферка! Обещавам, че няма да ти скоча както на Ерик! Аз такова... мноу съм пияна!- надигнах бутилката...
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Пет Авг 26, 2011 5:11 pm

-О,миличка .. разбира се .. но не бих искала да съм шаферката победила булката в състезание на ядене на торта без вилици ..
Измях се и я гушнах.
-Превод , с удоволствие !
Погледнах към майка ми и с лек жест я повиках.
-Буу , казах ли ти ,че майка ми ,която уж е мъртва е жива ,ама си е мъртва защото е вампир,тоест е мъртва ,ама и жива и е мъртво-жива тук!Разбра ли ме?
Засмях се.Не свръзнах изреченията,но се получаваше нещо.Поне се получаваше.
-Останахме без стриптизьор..
Казах отново със странен глас и то замислен.Не бях аз.Определено.Надигнах бутилката отпивайки бързо големи глътки алкохол.
-Бууу ,не само ти си пиянаа..
Измях се отново .
-Бууу , казвам много бууу ..
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Ally Stonem Пет Авг 26, 2011 5:13 pm

По едно време се появи сред тълпата. Бях някъде дори и аз не знаех къде. Мисля, че бях седнала на една маса и се напивах с някакви тийнейджъри. Качих се на една от масите и започнах да танцувам. Обожавах да танцувам. Някаква друга песен звучеше, но аз си тананиках ,,Dirty, dirty dancer''. По едно време пак видях майка ни. Затичах се към нея и Сали.
- Знаех си. Не съм халюцинирала. Истинска си.
Погледнах я на кръв
- Какво правиш т
ук?

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Tayllor Le'roux. Пет Авг 26, 2011 5:16 pm

Тейлър продължаваше да гледа всичко. Отново започна да се садва. Сали я повика, вампирката започна бавно да пристъпва към две блондинки. Който явно много се забавляваха. Малко преди да стигне до булката и Сали, някакво момиче я спря. Това трябваше да е Али.
-Според теб какво правя.
Отговори й с леден поглед. Нямаше право да я гледа така.
-Празнувам.
Усмихна се тя мило като тръгна неуверено към Али. Не знаеше дали ще реагира по-същия начин като Сали, но всичко в нея се надяваше.
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Пет Авг 26, 2011 5:17 pm

Това за пияната майка и живата дъщеря. Не, не... за мъртвата дъщеря и живата майка... Не... За... , абе. За*би! Надигнах новата чашка и се пльоснах пак на стола.
- Мноооу яко моминско парти а! Щях си легна с Ерик даже!- исках да му свирна и да продължим репертоара си! Ямииии <3333
- Аз ще се омъжвам... боже! Лусио ти си луда!- терзанията ми не бяха смислени. Не биваше да се самонаранявам. Излапах още малко торта.
- И баща ми не е довтасал още!- изхилих се. Никак не беше смешно последното ми изречение, но бях пияна така, че всичко минаваше в категория "СУПЕР БОМБАСТИЧНО СМЕШНО!".
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Ally Stonem Пет Авг 26, 2011 5:20 pm

- Мразя те. Разбираш ли? Мислех, че си мъртва. Когато имах нужда от майка, теб те нямаше.
Изгледах я отгоре до долу и дръпнах Сали за ръката
- И ти си знаела? Как си посмяла да не ми кажеш?
Пуснах я и избутах и двете. Излязох от залата и отидох на носа на яхтата. Исках да съм сама.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Пет Авг 26, 2011 5:21 pm

-Лус, добре ли си ?
Гледах я странно ,по-скоро странно-психо изражението `и.Ако можех така да го опиша.
-Али .. да това е майка ни .. ще ти обясня като изтрезнеяяя .. мамии ..
Казах аз със сериозен глас , а последната думичка със писклив и радостен.Подадох една чинийка с торта на майка ми и една на Али.
-Тортата сдобрява всички!
Кимнах миличко и се изсмях.
-Лусия !Сватбата е след 1 ден ,а аз нямам рокля !!
Почти извиках и истирично напъхах една голяма хапка торта в устата си , а Лус ме гледаше както аз гледах нея преди секунда.Колко бързо се сменят ролите !Али излезе.По мислите `и разбрах едно . искаше да е сама ..
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Tayllor Le'roux. Пет Авг 26, 2011 5:33 pm

Ally Clermon написа:- Мразя те. Разбираш ли? Мислех, че си мъртва. Когато имах нужда от майка, теб те нямаше.
Изгледах я отгоре до долу и дръпнах Сали за ръката
- И ти си знаела? Как си посмяла да не ми кажеш?
Пуснах я и избутах и двете. Излязох от залата и отидох на носа на яхтата. Исках да съм сама.

Нямаше намерение да я остави така. Взе една бутилка и тръгна след нея. Отказа от тортата, която Сали и подаде. Приближи се бавно към нея като започна да говори, спокойно.
-Али всеки ден бях около вас. Дори няколко пъти сме се срещали. Това, че показвах признаци, че съм Ви майка беше от ваша полза.
Навдигна бутилката и отпи жадно. Застана до нея като не мърдаше. Просто беше впила погледа си в нея.
-След като баща ви умря..
Утихна за секунда. Но после си пое дъх и продължи: - Бързо се разчу и и какви ли не създания не тръгнаха след над. Сметнах за добре, да стое по-далече от вас отколкото да ви загубя. Но сега съм тук.
Каза тя като седна на парапета отново, отпивайки от бутилката си. Това "мразя те" се заби в гърдите й като дървен кол. За една майка нямаше нищо по-лошо от това да чуе тези думи. Колкото й да беше пияна, те успяха да върнат трезвото й мислене
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Пет Авг 26, 2011 5:48 pm

Тея тука бяха доста мелодраматични май. Скокнах от стола.
- Дишай, ще ти намерим! Аз имам много, ще ти дам една!- после се замислих дали ако баща ми се появеше точно тук кой би се хврълил зад борда. Аз или той? Щях да скоча повярвайте ми, надявайки се долу да ме чакат човекоядни акули или там каквото и да е без златни рибки. Дали в открито море имаше златни рибки!? Или пък гупита или гуфита. Как точно бяха рибките? Онези с очичиките и опашките и малките перчици? Събух си обувките и започнах да ги влача в ръката си, припявайки си заваляно:
- Ду ю уана фааак? Йееес!- подскочих от радост и припнах до останалите. Завъртях се и като пияна круша пак се върнах при Сали. казах й:
- Виж- и още два пъти обиколих боса цялата яхта! После казах тихичко:
- Джйсън любов моя! Само да изтрезнея и ще ТИ подаря перфектната първа брачна нощ!- закисках се и захапах пръстчето, което бях току- що потопила в сметанката на глазурата. Ерик где си да папкам от тебяяя?
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Пет Авг 26, 2011 5:54 pm


Измях се ,гледах Лусия и се смеех.
-Боже ,Луси, гениална си!!
Свалих си обувките и започнах да вървя наляво-надясно.Ляв-десен!
-Какво щях да правя , а да ..
Сетих се и отидох до парапета и седнах на него ,извъртях се и скочих във водата.След като започнах да удрям във водата се показах на повърхността и изсмях.Разтресох глава и махнах косата която ми пречеше.
-Лусия , искам те във водата !
Изпищях аз , разбира се ,доста хора се бяха нарадили да ме гледат.
-КАКВО ??Плувам!
Отговора бързо им бе даден!
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Вто Авг 30, 2011 4:19 pm

Охааа вода! Луска обича вода! Луска обича повече водка от вода! Луска има рокля! Не за дълго! Разкопчах бутиковата дреха и я пльоснах на пода, оставайки по сутиен и прашки. Качих се на ръба и скочих във водата. Тялото ми разцепи горния пласт и потъна като бомбичка. Отворих очи под вода и видях Сали. Помислих я за огромна човекоядна акула и се разшавах. Излязох, махайки на повърхноста и се развиках:
- АКУЛА!- Сали трепна и се заоглежда:
- Къде? Къде е забога? ААААААААА!!!!
-АААААААААААААА!
-КЪДЕ!?
-Ти си акулата!- и двете започнахме да цвилим от смях. Гълтах и плюех вода в синхрон с кикотенето. Щях да се УДАВЯ от смях!
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Вто Авг 30, 2011 4:25 pm

-Божеее , остарявашш .. вече ти трябват очилаа ..
Казвах едва една ,гълтайки вода ,смеейки се.
-Ще се удавяяяяяя ...
Казах аз и започнах да потъвам.И потънах.
Ихууууууууууу...
Помислих си аз и заплувах след една рибка.
"Лусияяя ела да намерим Немо !"
Мислено `и извикайх и `и пратих мисълта си.Изсмях се под водата ,нищо не се чу ,но няколко балончета доволно си тръгнаха нагоре.О,колко беше хубаво да не се нуждаееш от кислород.Защото съм мъртваа .. оу,йея!
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Вто Авг 30, 2011 4:33 pm

- Немо! Къде е Немо!?- и се гмурнах след нея. Намерих я да гони просто рибка. Започнах да соча рибката и да правя мимики да изплуваме. Когато можех да говоря и тя да ме чува , казах;
- Това не е Немо, това Ненка!- нова порция смях. Бяхме се отдалечили от яхтата. Но едва ли някой ни търсеше под дърво и камък. Човекът в мен негодуваше, докато Кралицата нямаше търпение да се слее с непоносимия студ отново. Послушах втората и се гмурнах. Когато Сали не ме последва я дръпнах за ръката и тя ме иска или не го направи. Държейки я за ръка паралелно една до друга се осъзнах, че плувам полугола. Опа, май алкохола ми дойде в повечко тази нощ. Небето беше тъмно, а отраженията на Луната проблясваха навсякъде. Попитах Сали мисленно" Колко е красиво нали?" Усетих кимването й и се усмихнах. Материализирах десния си показалец, защото левия беше прекалено зает да държи ръката на Сали, да свети като фенерче. Свих другите пръсти и той остана "цъкнат". Пред нас се разкриваха дълбините на океана- уау!
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Вто Авг 30, 2011 4:42 pm

Ихааа..
Първата ми мисъл като пред мен се разкри прекрасната гледка.За една секунда копирах дарбата на Лус и материализирах върху нея един черен бански.И си кимнах доволна от доброто си дело.
Посочих една рибка със свободната си ръка , беше риба клоун.
"Е това вече е Немо!"
Поредната пратена мисъл.Колко е забавно.Чувах мисли и пращах,мошех са си говоря с всички.Дори и с рибката.
"О,здравей Немоо.."
Пратих тази на рибката и тя се обърна към мен и отново онзи балонен смях се появи.
"Немо ме чуу !!Немо ме чуу !"
Пратих на Лус с ухилена физиономия , ухилена и доволна.
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Вто Авг 30, 2011 4:52 pm

Много ли бях пияна или Сали наистина си говореше с рибката. Пратих мисъл на рибката или на Сали, не знам.
"Хай Немо!" Някой ми отвърна- "Откачалки!" Май беше рибката, понеже я видях как си тръгва. Пууу,че глупава риба. Огледах банския си и му се изкефих:
-"Мерси Салсън"- мисъл и още една мислена прегръдка, от цялата тази мислена мафия, ми стана мислено лошо. Видях друга рибка, подобна на предната. Хвнаха я за опашката и я разклатих.
-"Говори!"- пратих познайте какво, не беше мисъл, добре мисъл беше и рибката взема, че се гътна. Лошо за нея! Материализирах я жива. Колко мисленно добра бях!
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Вто Авг 30, 2011 4:57 pm

Смеех се като луда ,не се чуваше нищо.Беше още по забавно и това ме караше да се смея още по силно.Видях няколко шарени рибки и тръгнах към тях.Хванах няколко и започнах да им викам мислено.
"Здлавейтиии сексииииита .. " после чух само "Бягайтее" и рибките си тръгнаха.
"Лус ,рибите не ни харесват.."
С тъжна нотка `и пратих моята тъжна мисъл,по един тъжен начин ,защото бях тъжна.След това една риба се блъсна в мен ,беше някаква малка "Аз те обичамм !" ми каза тя и аз се изхилих и няколко огромни балончета изплуваха на повърхноста.
"Лу , обича ме риба !Аз съм странно обичана !!"
Казах `и аз и хванах рибката в шепи.
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Вто Авг 30, 2011 5:06 pm

Сали полудяваше или да!? Докато тя се радваше на рибка аз реших да си поиграя с нещо мъжко. Материализирах си мъжка руслка- такова де тритион ама по бански. Абе нали се целуваше перфектно какво ми пукаше какво е. Не можеше да се сравнява нито с Джейсън, нито с Изабела, нито с Ерик , ни то с пинчер дори ама се приемаше колкото да не се удавя от скука. Брей ма той имал двоен еик- ужас! Дематериализирах го и материазирах паста за зъби и четка и най- нахално започнах да си мия зъбите под вода. Пръстите ми свтнаха, всички до един, заприличах на няква коледна елха *хд*. Това нямаше значение, защото забелязах медуза до мен, което блесетеше толкова красиво. Медузката говореше, мислено:
- "Здраей ЛуЛу!- помахах й:
- "Може ли да ти опърля дупето?"- окорих се, лапнала четката в устата си на една страна:
- "Приемам го за НЕ"- човек пияна съм!
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Вто Авг 30, 2011 5:12 pm

Рибката си тръгна , а аз мислено я наругах и отидох при Лусия и медузата .Медуза ли ?!Тя си миеше зъбите.О,боже?!
"За мене четка няма ли ?!"
Нахалничко си попитах и погледнах медузката.
"Бууу , здравеййй.."
Усмихнах `и се и `и помахах като някакво хахо.
"Луси , ти коледна елха ли си ?!*хД*"
Попитах я като видях пръстите `и.
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Сря Авг 31, 2011 1:35 pm

-"Н да"- захилихме се и материализирах друга четка. Връчих й я и започнах да й показвам как да си мие зъбите:
-"Едно насам, две натам, абе за**и давай както ти падне"- захилих се отново под вода. Пръсттите ми ме изнервяха изключително много. Какво ли щеше да каже Джейсън ако видеше годеницата си да плува полуголичка по бански в студената вода, миейки си зъбите!? Той сигурно се наискаше с някоя стриптизьорка по това време. Материализирах бутилка водка и я надигнах. Пих, под вода, от шишето. Накрая го запуших с пръст, за да не се напълне със солена вода и го подадох на Сали, която много внимателно, без да поема от "неводковата част" си го пийна останалото.
- Сали Клермън изключтелно сме пияни!- оповестих булбукайки, затова после й го предаох мислено.
-"Сали Клермън изключтелно сме пияни!"- Очаквах отговор от нейна страна, който се надявах да последва, но все пак не се знаеше дали ще има такъв. Що не взема да млъкна!?
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Сря Авг 31, 2011 1:48 pm

-Мдаа..
Казах и балончетата тръгнаха нагоре , а и после смеха ми беше същия.
"Мдаа.." пратих `и и отпих от шишето.
"Защо просто не сложи капачката?"
Попитах я аз мислето ,докато едното ми пръстче спираше водата да влезе при прекрасния алкохол.
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Сря Авг 31, 2011 3:29 pm

- "Най- много обичам да пияяя водка!"- запях си мислено и взех да се преобръщам. Всичките ми крайници засветиха по- силно от нужната ми енергия и заприличах на малко огнено кълбице. По едно време престанах и ни материализирах като русалки:
- Хайдееееее Салииии!- можехме да си говорим под вода, дори да дишаме. Колко невероятно приключение ни очакваше!
- Ние сме русалки!- моята опашка беше розова, а нейната синя.
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Сря Авг 31, 2011 3:32 pm


-Синя ,сериозно Лус?!Мислех ,че сме приятелки ?!
Казах аз и се засмях започнах да се въртя.
-Виж ме ,аз съм рибаа..
Казах аз с колкото се може по-малко смях.Започнах да си танцувам на едно място , да се въртя общо взето да се правя на тъпа.
-И сега какво правим мила ми росалке ?
Попитах я аз и отново тръгнах след някаква рибка.
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Сря Авг 31, 2011 4:13 pm

- Състезаваме се!- застанахме една до друга. Определихме си крайна точка и се втурнахме една след друга. Тя имаше повече талант от мен, но не се отказвах. Докато Сали плуваше стремглаво, аз с се пличках и си правих завъртулки. Накрая осъзнах, че от минута седи и чака на финиша...
- Опа, бях разгромена!- и тогава избухнахме във велик смях! Предложих:
- Хайде пак!- размърдах ефектната си опашка и се подразних:
-Мухахахаха, страх ли те е?- просто се шегувах...
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 4 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите