The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

LuLu`s Bachelorette Party ^^

+12
Sally Clermon
Tayllor Le'roux.
Ани.
Саманта Блек
Adriana Ambosa
Onyxia
Mia Alexander
Микаела Ема Бък
Alice Conrad
Линдзи Гомез
Емили О'Шел
Queеn Infеcted.
16 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Empty LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Пет Авг 26, 2011 1:19 am

First topic message reminder :

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Bachelorette-party
Яхтата
Отвън
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Oceaner11
Отвътре

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Sv_Vlas_yacht
Декорациите
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Divine%20Pink%20and%20Black%20Table%20Decor2
Шампанското
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Bachelorette-party-ideas
Кексчета
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Cupcakes+-+3
Тортата
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Cake1259
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down


LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Чет Сеп 01, 2011 3:06 pm

-Лусияя.. давай !
Извиках аз и трънахме към измисления финал като се въртяхме , плувахме и се правихме на Немо ,поне аз.
Тези мисли ме накараха да избухна в смях.Но ,успях да мина финала,докато Лус се беше заблея в някакъв корал.
-Лус !Лус!Тука ли си?!
Попитах я аз и размахах опашка пред лицето `и.
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Чет Сеп 01, 2011 3:18 pm

-Втора загуба!- ама, че съм загубенчка! Трябваше да плувам по-бързичко. Материализирах подводен свят под нас и се закикотих, когато видях две мидички да си говорят.
- Хайде Сали!- заплувах към мястото. Когато вязохме в града прочетох на глас табела:
- Добре дошли в Подводоландия! - и на двете ни бше чудно щоза място е това. Измрънках:
- Мамка му, аз съм била много добра бе!- захилих се и се завъртях. В града имаше и други русалки и... ВОДНИ ЖАБИ! Изпаднах в такова състояние, в което нямаше как да ме измъкне човек. Жаби! Много жаби! Можеше ли да стане по-яко от това!
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Чет Сеп 01, 2011 3:33 pm

-Ухааа..
Казах аз и ме задърпаха към табелката.
-О,здравете мидички ..
Казах аз и се сниших към тях и им се усмихнах, а те ми се изплезиха , а аз се ококорих.Изправих се повече и огледах мястото.Завъртях се.
-Страхотно е !
Изпищях аз и тръгнах по подводните улички , а една жаба скочи на Лус , а тя толкова `и се зарадва ,че започна да я гали.А от моя страна се чуваше само смях.
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Чет Сеп 01, 2011 3:46 pm

Как обичах жаби, а тук беше пълно с такива. Жабат в ръцете ми се радваше на вниманието, което получавае с охота. Ех, де да бях една жаба!
- Сали виж до къде води алкохолът в наши дни! До измислен подводен свят и иобилие от жаби! МНОГО жаби!- всички смятаха, че съм луда. На мен не ми пукаше всъщност. Джейсън можеше да се натиска, с когото си иска аз нали си имах жабките!
- Целуни ме!- каза едната и аз го направих. нНа нейно място се появиха две идентични. Целувайки една изникваваха две...
- Мама ще ги цунка всичките! До една!- и голямото целуване започна!
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Чет Сеп 01, 2011 3:54 pm

. Гледах шашнато Лусия.Чак ме побиха тръпки.
-Лусия ,целуваш жаби...
Казах аз със едно сбръчкано изражение от страх.Отидох до нея и я хванах за опшката.
-ЛУСИЯ!Не целувай жаби ..
Изсмях се , а тя на пук целуна още една.Изплезих `и се и я замерих с една риба която хванах в движения.Рибката си остана жива ,само ме погледна гневно.
-Сприии.
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Пет Сеп 02, 2011 7:57 am

-Накарай ме де!- двете се превивахме от смях. Измежду конвулсиите на телата ни опашките махаха и се превивахме от д.и.в.а. и.с.т.е.р.и.я.. Беше толкова забавно, че ако искате вярвайте можех да остана да живея вечно тук без дори да ми пука дали ще липсвам на някого. И без това Изабела си беше сгодена и си имаше нов дом, къща. Сгодена!? Тя беше ОМЪЖЕНА!!! Това ме накара да спра да се хиля. Казах:
- Сали... аз наистина я обичах... ама наистина!- беше вярно. Изпуснах частта, в която трябваше да спомена, че още я обичам! Защото наистина беше така!
-... и още я обичам!- една сълза се сля в водата и остави бляскава следа. Последва я втора и скоро плачех за Изабела. Плачех както всичките други пъти, просто ми липсваше и я обичах. Кое точно не се връзваше в ситуацията!?




Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Пет Сеп 02, 2011 1:18 pm

О,милата ми Лус.Казах си на ум и отидох да я гушна.Отново.
-Ами годеникът ти , обичаш го нали?С Из ще сте приятелки със стари спомени ..
Казах аз с мило изражение.
-Нали?
Казах аз потвърждавайки думите си.
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Съб Сеп 03, 2011 3:10 pm

- Надявам се. Просто тя е... Толкова перфектна!- плачех, а Сали ме гушкаше. Беше толкова сладко, че бях открила приятелка. Обичах да си имам приятели, с които не споделям едно легло.
- Джейсън той е толкова мил, добърр с мен, а аз просто не мога да го обикна както преди. Не мога.- надявах се да не я натоваря с моите незначителни мрънкания относно личия си живот. Понякога... Защо просто не взема да млъкна за секундичка?
- Аз го обичам...- Мислех ли го наистина? Не правех ли грешка, омъжвайки се за него?
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Нед Сеп 04, 2011 4:23 pm

Ох,каква любовна криза.Помислих и докато тъжното и съчувствено изражение стоеше докато гушках Лус.
-Всичко ще се нареди Лус ..
Казах тихичко и грабнах една жаба и `и я дадох.
-А до тогава си имаш мен и жабите !
Изсмях се фалшиво колкото да развеселя Лус и се завъртях делфински .*хд*
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Нед Сеп 04, 2011 4:36 pm

-Обещаваш ли?- тя ме гледаше странно.
-Какво да обещая?- усмихнах се:
- Обещай ми, че всичко ще е наред!- не се вслушвах в думите си, но това нямаше значение. Аз бях в подводна страна, бях русалка и Изабела никъде не се мяркаше. Завъртях се като Сали, разпервайки чудната си опашка. Колко беше прекрасно да бъдеш русалка. Един ден спомените ти ще се измият от водите и ти ще останеш просто безлична риба, която не може да мисли, чувства или терзае за нещо изгубено. Демек, перфектно!
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Нед Сеп 04, 2011 4:41 pm

-Обещавам!
Казах аз обедено.Мда.Бях сигурна в думите си , а и онези по филмите които го казваха почти винаги бяха прави.
-Луси ами ако някой рибар ни хване?
Попитах я аз и направих една изплашена физиономия.
Не исках да бъда сготвена и изядена.Ъъъ.Побиха ме тръпки.
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Пон Сеп 05, 2011 1:07 pm

- Ще го сек*аме и ще го оставим на произвола на съдбата. Фасулска работа!- засмяхме се дружно и беше повече от забавно да се смеем на нищото. Смеехме се и по едно време започнах да кашлям. Стана ми леко зле. Все още бях слаба заради битката с ТОЙ, а използването на великото Призоваване никак не ми помагаше. Можех да издържа още мъничко, надявах се. Наистина.
- Няма да чакам и секунда повече!- и заплувах към захарните балончета, които бяха в най- различни цветове.
--------
Захарни балончета= захарен памук
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 5 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите