The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

LuLu`s Bachelorette Party ^^

+12
Sally Clermon
Tayllor Le'roux.
Ани.
Саманта Блек
Adriana Ambosa
Onyxia
Mia Alexander
Микаела Ема Бък
Alice Conrad
Линдзи Гомез
Емили О'Шел
Queеn Infеcted.
16 posters

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Пет Авг 26, 2011 1:19 am

First topic message reminder :

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Bachelorette-party
Яхтата
Отвън
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Oceaner11
Отвътре

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Sv_Vlas_yacht
Декорациите
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Divine%20Pink%20and%20Black%20Table%20Decor2
Шампанското
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Bachelorette-party-ideas
Кексчета
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Cupcakes+-+3
Тортата
LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Cake1259
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down


LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Наталия Нортман Пет Авг 26, 2011 12:33 pm

Наталия облече роклята , която бе избрала за моминскоро парти на Лусия и обу любимите си обувки.Новината за сватбата на Лусия я шокира и то доста..Лусия..женена?!?Какво подяволите ставаше с вампирите в това градче?!Да не би да беше модерно да се женят и тя да не знаеше?Пресвета Дево...наистина всички се бяха побъркали,но това не попречи на русокоската да отиде.Уважаваше Лу,а и имаше нужда да се позабавлява.Напоследък беше доста самотна и имаше нужда от компания..но не някое човешко същество или гадже,а някой с когото да се забавлява и после да си тръгне..С тези мисли вампирката се дематериализира на яхтата където всички танцуваха и викаха като полудели,но гледката,която беше пред очите й,я накара да изпусне подаръкът си..Лусия танцувашес брат й..нейният брат?!А той..той...ръцете му бяха навсякъде по нея..ии...и...о боже!!!!Беше със разкопчан колан.Очите се разшириха от учудване..Какво правеше той тук?!Не трябваше ли да е с курвата,заради която я изостави?!Русокоската завъртя очи и застана острани,наблюдвайки интересната сцена.. подаръкът на младоженката можеше и да почака..пръстенат,който Наталия бе решила да подари на Лусия беше на повече от 600 години и предпазваше от слънцето,а и правеше някой други неща,но тя щеше да остави Лусия да разбере сама какви..

Наталия Нортман

Брой мнения : 10323
Рожден Ден : 08.12.1269

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Пет Авг 26, 2011 12:35 pm

Движех се бавно и приплъзвах тялото СИ в неговото. Лявата МИ ръка докосна гърба му и той се обърна с лице към МЕН.
- Уау!- изададох звук подоен на мъркане на разгонена котка. Със свободната си ръка си вдигнах косата и прехапах устни, докосвайки кожата му. После прокарах двете си ръце по гърдите му и бавно свалих ризата му. Мъжът долепи устни до шията МИ. После се дръпна за момент. Мина покрай няколко момичета мисля, че бяха Сали и Саманта докосвайки ги леко и докопа една от бутилките с шампанско. Музиката ехтеше и всички момичета бяха притаили дъх. Разклати пенливата течност и тя гръмна. Капачката хвръкна зад борда заедно със задръжките на всички. Шампанското започна да тече по ръцете му. Ох... Наля една чаша и МИ я подаде:
- За най- палавата булка!- пръстите му издърпаха колана и дънките му бяха полуразкопчани. Дръпнах го за ръката и го поведох към масата. Той се качи и повдигна и МЕН. Пошушнах му.
- Доун е най- прекрасната сестра!- той кимна и започна да сваля ръкавите на раменете ми. Момичетата се разпищяха от въоудушевление. После МЕ придърпа с гръб към себе си. И свали връхната дреха със зъби. Размята я във въздуха и марковите МИ ръкави попаднаха върху масата. Наведох се подържахйки темпото и ги вдигнах. Плъзнах ги по кожата му и той ги захапа. Изръмжа и ги рзмята като кученце.
- Мммм, как обичам кученца!- момичетата долу полудяваха, а аз бях изпаднала в транс на удовослтвие. Ако ме видеше Джейсън...
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Adriana Ambosa Пет Авг 26, 2011 12:37 pm

Видях Лусия в пълен блясък. Беше седнала на масата и се кефеше супер много на секси вампирчето, което разголваше плът пред нея. Бях оставила подаръка на стола до мен. Взех го и тръгнах към Масата на Лусия. Не беше най-подходящия момент да се запозная лично с булката, защото тя беше в пълен транс от това, което виждаше пред себе си, но отидох.
-Ето я и булката.-приближих се и оставих кутийката до Лусия.Това е от мен. За да заключите любовта си за вечни времена.
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Емили О'Шел Пет Авг 26, 2011 12:38 pm

- Хайде - засмях се и аз на Мария, която определено вече я избиваше на танци. Не исках да притеснявам булката, но трябваше да и го дам Приближих се весело до нея и казах:
- Честито! Не съм ти взела нещо много скъпо, но предполагам , че ще ти хареса и и го пъхнах в ръцете. Тя понечи да отвори плика, но аз размахах с пръст.
- Не! Това ще го носиш вечерта! Сложи си го пред твоето момче, определено ще е заинтригувано.
Тя се засмя след което аз отидох при Мария и двете започнахме да танцуваме.
Бях и купила едно доста семпло черно бельо което се надявах наистина да и хареса. Партито беше страхотно и се чувствах страхотно.
Емили О'Шел
Емили О'Шел

Брой мнения : 467

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Доун МагКуин-Нортман Пет Авг 26, 2011 12:49 pm

Боже,боже закъснявах,уасно много.Затичах се към яхтата.Бях наметнала някаква връхна дреха,за да не ме гледат с какво ОБЛЕКЛО съм,което беше доста хммм знам ли.. крещящо?
Бях толкова задъхана.Дочух,че се чуваше вече песента.Явно Ерик беше започнал без мен.
-Какво?-Лусия танцуваше с него...ам..ам не трябвше ли тоова да съм аз.?Стоях отзад и ги наблюдавах как се забавляваха.Е нищо поне Луси ме замести като танцьорка така е като закъснявам.Не тя не ме е заместила,още мога да се включа.Но всъщност какво искам?Тя бе бъдещата бука,тя трябваше да се забавлява,не аз.Загърнах се още повече със шрифера още повече и се гякнах на някакъв стол.Не исках да показвам"хубавото си облекло" все още.Погледнах към Лусия и Ерик и се усмихнах.
-Давай Луси-вдигнах ръце и извиках.Едно момиче се приближи към мен
-Забавляваш ли се?-попитах я и се усмихнах.

П.П-за Алис!
Доун МагКуин-Нортман
Доун МагКуин-Нортман

Брой мнения : 10667

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Alice Conrad Пет Авг 26, 2011 1:03 pm

Едно момиче тъкмо пристигна. Всички бяха много заети да гледат към Лусия и блондина, но чесно да си кажем на мен не ми бяха чак толкова интересни. Тъй като не бях погълната от случващото се около мен аз си позволих да огледам по внимателно пристигналата красавица. Тя се беше загърнала с дълъг шлифер. Явно криеше нещо доста по-ослепяващо отдолу.Тя седна на един стол и тъкмо, когато бях преценила, че не заслужава много вниманието ми тя ме заговори. Попита ме дали се забавлявам.
- Да, определено се забавлявам.- Казах аз като се опитах да прозвуча ведро, но май не ми се получи толкова добре.
- Аз съм Алис, приятно ми е.
Казах и подадох ръката си към момичето тя я пое и двете се здрависахме. Веднага усетих, че е вампир и то не обикновен ами от тези най-могъщите. За момент сърцето ми се сви, дали тя беше тази, която щеше да сложи край?? Край да жалкият ми живот?? Едва ли, но човек никога не трябва да се доверява на преценката си за хората- в този случай за вампирите от пръв поглед.
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Eric Northman Пет Авг 26, 2011 1:04 pm

Лусия наистина беше много горещо момиче.Но все пак беше сестра на Доун.Какво очаквах да е нещо по-различно ли?Е освен по външен вид иии за характера не знам..не познавах много добре Лусия.И като заговорихме за Доун тя се появи най-сетне,но беше задъхана,неметната със някакъв бабешки шлифер.Така ли щеше да танцува с мен за бога.?Добре,че Лусия я изпревари.Тя погледна към мен.Засмях и се злобно и и пратих мисъл"Хахаха..Лусия те изпревари".Тя ме погледна леко озлобено сякаш всеки момент,щеше да ми одере кожата.
Лусия определено се забавляваше добре.Радвам се,че успях да направя поне някой щастлив.
-Наистина имаш прекрасна сестра.-отвърнах и.
Ръцете ми шареха по цялото и тяло.И двамат се клатехме в такт с музиката.Момичетат много се радваха.Винаги съм обичал да съм център на внимание.Погледа ми шареше из тълпата.И за миг се спря на Наталия.Сестра ми?Опаа...ето сега я бях загазил.Погледнах към Лусия и и прошепнах.
-Сега я загазих..сестра ми е тук-опитах се да изглеждам,че нищо не се е случило,но не можех да пренебрегна факта,че сестра ми ме гледаше полу гол как танцувам с нейна приятелка.Е приятелка надявам се.Хвърлих и една чяаровна усмивка.Извъртях Лусия така,че да беше зад мен,изключително неприятно ми беше сестра ми да ме гледа.Така...
Eric Northman
Eric Northman

Брой мнения : 320

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Ally Stonem Пет Авг 26, 2011 1:05 pm

Реших и аз да отида на така важното за Лулу парти. Радвах се, че ще се омъжва. Щеше да е забавно да има три булки в града. Изи, Луси и аз. Усмихнах се леко на мислите си и отворих огромния си гардероб. Започнах да прехвърлявам дрехите от закачалките една по една, докато накрая окото ми не попадна на това. Облякох се и пооправих косата си. Сложих си едни огромни обеци и след малко пристигнах на яхтата. За малко да изпусна последната и моминска вечер. Отидох до нея и я прегърнах.
- Лууусиии!!! Заповядай този подарък е за теб.
Подадох и малката черна кутийка и почти изписках. Засмях се леко и погледа ми срещна не кой да е Ерик Нортман...побързах да избегна погледа му и отидох при Доун.
- Дооуун! Как си, мила?
Попитах я аз и се усмихнах

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Гост Пет Авг 26, 2011 1:09 pm

След като получи своята покана, Леда дори не се замисли, че както винаги щеше да отиде доста по-късно от останалите. Искаше й се въобще да не ходи, понеже деня й за мързелуване се падаше точно днес, но трябваше да уважи Лусия. Навлече набързо една бяла рокля, която стоеше много добре на нея, придружена от бели сандалки, които наистина си отиваха с роклята. И да. Този път пропусна токчетата, слава богу. Какво ли щеше да каже на МагКуин? Та тя едва я познаваше, но беше дочула, че я искат за шаферка, която искрено я радваше. Нарами чантичката си или така наречената "бездънна яма" и се запъти към изхода на къщата. За малко да си забрави телефона и ключовете - каквато беше вейка, но все пак се сети и ги заграби от шкафчето с обувките. Мини-платформичките й потропваха весело, докато пристъпваше, а тя придружена от странното си изражение напусна през вратата. Имаше късмет. Точно в този момент една жълта кола пресече пътя й, което й се стори доста полезно и разпери палеца си пред нея. Шофьорът спря, а тя с бързи, лекички стъпки нахлу в таксито. Избъбри си под носа на къде да отива, но той просто кимна и я погледна през огледалото пред себе си.

***
- Стигнахме. - уведоми таксиджията и отключи вратите на превозното средство. Беше време да се срещне с още нови хора и може би най-накрая да се запознае с Лусия. Развълнувано се затича към яхтата и внимателно запристъпва по приспособлението, което свързваше яхтата и нормалната земя, на която поне можеше да се стъпва сигурно.
- Честитооо! - провикна се тя още от влизането, стискайки една малка торбичка за подарък, която съдържаше един прекрасен бял шал и прелестна огърлица на Bulgari. Забеляза обаче как тя вече се забавляваше достатъчно много, затова постепенно гласчето й затихна, а краката й заподскачаха към барчето. Последвано от думите, изречени през устата й, едно мартини се мярна пред очите й. Тя отпи една глътка и се ухили, обръщайки се обратно към шоуто.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Доун МагКуин-Нортман Пет Авг 26, 2011 1:19 pm

-Приятно ми е Алис,аз съм Доун.-здрависахме се.Момичето изглеждаше приятно.Каза,че се забавлява,но определено не и личеше да е така.
-Не можеш да ме заблудиш,скучно ли ти е?-като сестра на Луси трябваше да се погрижа на всички да им е интересно.
-Ще се погрижим да ти е интересно.-усмихнах се лукаво.Какво ли си мислеше,сега за мен момичето?."Боже тази ще ме изтезава ли?"И точно в този момент,Ерик ми прати мисъл,да чудесно Ерик,да се заяждаш така с мен.Не му отговорих,а му пратих един яростен поглед.
Ето,че и Али се появи,тук се очертваше чудена вечер.
-Добре съм скъпа,а ти?-прегърнах я.
-Дай да измислим,нещо,за да направим така,че на това момиче да и стане по интересно на партито..Някакви щури идеи от твоя страна?-усмихнах се и се загледах в една точка.(това
означаваше,че мисля,а не че ме е ударила тъпотията)
Доун МагКуин-Нортман
Доун МагКуин-Нортман

Брой мнения : 10667

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Пет Авг 26, 2011 1:29 pm

Колко много подаръци и хора. Исках да им благодаря с години наред. Джейсън щеше да полудее като ме видеше с перфектното бельо. Нямах търпение да му се нахвърля, поглъщайки го целия, измъчвайки го с целувки по цялото му мускулесто тяло! Исках да МЕ глези цяла нощ, исках да не спира... О, боже Наталия... Сетивата МИ бързо МЕ осведомиха, че Ерик й е брат. Опа! Леле събличах брат й, който бързо потвърди теорията МИ. Стоях с леко набрана рокля, опианена от шампанското, което беше и по кожата МИ и леко разрошена коса. Гърбът МИ беше прилепен към тялото на Ери, който МЕ държеше за талията. Леко неловка ситуация! Тогава песента свърши и за секунди с Наталия се гледахме слисани. Нито една не знаеше какво по дяволите да прави. Неочаквано тръгна друга песен и това , което можех да направя е да се усмихна и леко да повдигна рамене. Хванах Ерик за ръка и слязох долу, той МЕ последва като послушен примат. Доун също беше тук. Долу чух одобрителни викове. Някое момиче дори изкрещя:
- Биз, биз, биз!- всички започнаха да я подкрепят. Ерик вдигна рамене към сестра си и ме повдигна на ръце. Изпищях от изненада. Той извика:
- Публиката ни вика Нат, спокойно!- тогава Ерик ме повлече към по-дълга маса, качи се на нея без да се затрудни, носейки МЕ, и МЕ остави на крака. Пое аромата МИ и въздъхна.
- С Доун сте толкова... секси!- изръмжа леко и плъзне ръце по гърба МИ. Боже- чувствах се хипер неловко, но това нямаше значение! Моите зашариха по голите му гърди и започнах да танцувам в такт с музиката. Провикнах се:
- Хайде момичета, качвайте се!- масата беше празна и дълга около четири метра, достатъчно ирока и висока. Първата ми асоциация беше "Развратен дансинг" няколко момичета се качиха бързичко, помагайки си. Уха, поне руменината не беше избила по симпатичните ми разгорещени бузки...
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Ally Stonem Пет Авг 26, 2011 1:36 pm

- Хм, какво да направим? Можем да оставим Лулу с нейния стриптизьор и през това време да и изпием розовия алкохол.
Свих рамене и се засмях. Познавах Доун от много време, двете бяхме крали банка и какви ли не други неща. Прегърнах госпожица МагКуин и се обърнах към приятелката и. Докоснах я и разбрах, че се казва Алис.
- А на теб, за да не ти е скучно...можем да потанцуваме?
Усмихнах се и премигнах няколко пъти. Хванах и двете за ръце и ги качих на масата до бъдещата булка. Започнахме да танцуваме в такт с музиката, щеше да е прекрасно моминско парти. Всяка булка заслужаваше последната и свободна вечер да е незабравима.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Наталия Нортман Пет Авг 26, 2011 1:37 pm

Както внаги Наталия стоеше отстрани и се забавляваше сама..ако това да стоиш и да се наливаш с уйски беше забавление..и гледаше танцуващите вампири.Искаше да се заяде с някой и да мупрекърши вратът за секунди,но знаеше,че ще развали партито на Лусия,която очевидно се радваше..Погледът й проследи някакво момиче със синя коса...но това беше онази малка вещица,която я бе затворила в гробницата?Какво по дяволите правеше тя тук?!?Познаваше ли Лусия?!Наталия върна погледът си върху танцуващата двойка насреща й,защото знаеше,че ако продължи да я зяпа ще пожелае да я убие.Ерик и се усмихна чаровно и тя реши да отвърне на усмивката му с една от своите престорени..Все още не беше получила обяснение от него,защо я бе оставила сама..Ако не беше...ако не беше заминал може би сега тя нямаше да е това което е..или...Какво изобщо й пукаше?!Тя се наслаждаваше на новото си положение.Беше по силна от всеки един обикновен вампир,бил то първороден или с пре-инфектиран.Глупавите вещерски магий изобщо не можеха да й повлиаят..
-Луси мила..виждам,че си прекарваш добре.-прошепна тя и се ухили знаейки,че Лусия я чува..или може би не?!

Наталия Нортман

Брой мнения : 10323
Рожден Ден : 08.12.1269

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Емили О'Шел Пет Авг 26, 2011 1:42 pm

Луси определено изглеждаше доста разгорещено на дансинга и всичко момичета вкупом ръкопляскахме и крещяхме "Още" Може би всички бяхме в транс, но при вида на разгорещилата се обстановка и музиката ни привличаше. Танцувахме в захлас и не сваляхме очи от булката - която определено сияеше и се чувстваше страхотно в ръцете на това момче. С Мария танцувахме доста близо до тях и се смеехме като Мария ми викаше в ухото разни работи. Не можех да я чуя, но и двете се заливахме да се смеем и да танцуваме разгорещено като останалите.
Емили О'Шел
Емили О'Шел

Брой мнения : 467

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Alice Conrad Пет Авг 26, 2011 1:44 pm

Доун разпозна лъжата ми и ми предложи да направим нещо щуро. Като например?? Да се съблечем голи и да затанцуваме?? Да правим лезбийски секс пред всички?? Да се напием и да започнам да оригаме като свине?? Да последните две бяха непростимо отвратителни дори за моя мозък.
- Хм.. Какво ще кажеш ти първо да пийнеш малко и тогава да напарвим каквото ни дойде отвътре?
Казах аз и дадох знак с ръка на бармана да ни донесе две мартините. Той го напарви на мига и двете отпихме на екс. Забелязах как гледа момчето, което Лусия разсъличаше.
- Наистина е готин.. Поизнаваш ли го??
Попитах аз.
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Mia Alexander Пет Авг 26, 2011 1:47 pm

Oпитвах се да кажа нещо на Емили, но от силната музика не се получаваше нищо. Тогава Луси ни подкани да се качим на масата. Няколко момичета побързаха да се качат.
- Хайде и ниеее. - бях във вихара си.
Не бях ходила на купон от доста време, а този беше много добър. Видях Сали и й помахах. Не я бях виждала от доста време.
Mia Alexander
Mia Alexander

Брой мнения : 2941

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Емили О'Шел Пет Авг 26, 2011 1:50 pm

С усмивка последвах Мария и двете се качихме и започнахме да танцуваме бурно. Всичко беше страхотно и определено всички бяха щастливи и се радваха на купона. Някои от момичетата вече бяха заели повечето място затова се наложи да сме малко по в страни. Но като цяло и музиката бумтеше в ушите ни.
Емили О'Шел
Емили О'Шел

Брой мнения : 467

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Доун МагКуин-Нортман Пет Авг 26, 2011 2:15 pm

Майната му.Хвърхиш шлифера си настрана и останах по крещящото облекло..
-Да познавам го-и трите се качихме на масата и започнахме да танцуваме.
-Той ми е ам...той ме е просто прител аз го помолих,да забавлява сестра ми.-наложи се за излъжа.Не исках всички да говорят,че съм наела гаджето си за стриптизьор на сестра си за моминското парти.
-Чудесно..Али..Алис..извинете ме..не ми се танцува нямам настоение-слязох от масата и седнах на един стол.Настоението ми сякаш увяхна.Не знам на какво се дължеше,но просто,някак не,че ми беше скучно,а просто..просто..не ми се танцуваше може би?Взех си една чаша от шампанското.Изпих я на екс и се излегнах назад.
Доун МагКуин-Нортман
Доун МагКуин-Нортман

Брой мнения : 10667

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Пет Авг 26, 2011 2:19 pm

Пиех, май само това правех.Е ,танцувах.Но ако някое пълно шише не беше в ръката ми не се броеше за нищо.Видях Али,метнах и и изкрещях със всички сили.
-Али довлечи си секси задника тук!!!
Засмях се и отново отпих от бутилката няколко големи глътки.След доста мъчителни секунди чакане тя дойде при мен и аз я прегърнах ,скачайки и въртеейки се.Тя просто бе длъжна да прави същите движения.
-Как си мааа ..
Попитах я аз и отново отпих от шишенцето си.Сякаш бях някакво бебе, а шишете - моя биберон!
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Ally Stonem Пет Авг 26, 2011 2:26 pm

- Колко мило, че смяташ задника ми за секси.
Казах аз и я прегърнах, започнахме да скачаме , да се целуваме по бузите, да се смеем и да пием разбира се. Надигнахме по една от бутилките с розово шампанско.
- Как да съм мааа...щастлива. Имам да ти кажа нещо.
Придърпах я към мен и прошепнах
- Сгодих се за Тони.
Показах и пръстена с огромния диамант на ръката си. А тя започна да казва ,,Уау'' по същия начин, по който аз го правех.
- Не е ли прекрасен?

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Eric Northman Пет Авг 26, 2011 2:27 pm

Забавлявах се.Добре,че Доун ме покани за стриптизьор и се оказа,че и в това ме бива.Като казах Доун,къде се губеше,до преди малко беше на масата,а сега,седеше като увяхнало цвете на някакав стол.И да си призная без шлифер,определено е по-секси.Но мислията ми е да съм при Лусия и да я разгорещя на макс.Както я бях хванал за таялията я придърпах към себе си.Телата ни се сляха.Започнах да движа ханша и.Усмихнах се и продължих с малката ни игра.Вдигнах крака и и прокарах ръка по бедррото и.Облегнах я на зад и след това я изправих.Завъртях я веднъж и след това отното я придърпах към себе си.
-Прави всичко възможно,Наталия да не ме набие,страх ме е от неяя..веднъж като ме докопа и край-прошепнах на Лусия.Отново хвърлих един бърз поглед към нея.Трябваше да я наблюдавам.Ей виж я току е взела и се е добрала до мен.
Eric Northman
Eric Northman

Брой мнения : 320

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Пет Авг 26, 2011 2:29 pm

.-Ох,УОУ!!Сладкооо !!
Повтарях и една усмивка се появи на лицето ми.Гушнах Али,така ,че я оставих без въздух.Който не `и беше нужен.
-Сестра ми ще се омъжиииииииииииииииииииииииииииииииииии !!!!!!Лолллл ..
Изсмях се.Отново надигнах шишето.Посочих към него и погледнах Али сериозно.
-Ще прекарам живота си с тази бутилка !!
Отово се изсмях и си я надигнах танцувайки
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Ally Stonem Пет Авг 26, 2011 2:34 pm

- Ще бъдеш моята куууууууума.
Започнах аз и я целунах по челото
- Искаш ли да те омъжа за бутилката?
Тя кимна и аз застанах пред нея
- Скъпа бутилка, взимаш ли моята сестра за жена?
Двете със Сали се съсредоточихме върху бутилката, но тя мълчеше.
- Приемаме мълчанието за ,,Да''. Ами ти Сали?
Тя кимна и изпи алкохола наведнъж.
- Обявявам Ви за празна бутилка и алкохоличка.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Alice Conrad Пет Авг 26, 2011 2:36 pm

Усетих плоскана лъжа на Доун. Определено това момче, което танцуваше разгорещето н Лусия не беше безразнилен на Доун. Тя свали шлифера си, но никой не погледна в нея. Сякаш тя не съществуваше. Честно казано и на мен в момента не ми беше много до танци. Слязох от плота и седна до нея. Обгърнах раменете и с ръце.
- Не ме лъжи.. хайде кажи ми какво става тук. Кое всъщност е това момче?
Посочих към полу-голото момче. Трябваше да кажа, че определено беше много секс. Чудех се как ли се чувства Лусия в момента. Е това не си беше изневяра, но все пак като знае, че изпуска всичко това и завинаги ще бъде с някой друг. Само и единствено с него и то до кроя на вечността. Това беше до някъде много сладко и романтично, но и налудничево.
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Пет Авг 26, 2011 2:38 pm

-Юпииииии Йейййййййййй ..
Извиках аз и метнах бутилката на някъде.
-Развода е популярен!
Казах аз и тръгнах да си взема още една бутилка.Минах покрай Лус .
-Давай момичеее ..
Засмях се и отворих шишето отново наливайки се.Отоново погледна Али и мислено `и изклещях "Ела бее!!"
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ - Page 2 Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите