The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
LuLu`s Bachelorette Party ^^ EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
LuLu`s Bachelorette Party ^^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
LuLu`s Bachelorette Party ^^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
LuLu`s Bachelorette Party ^^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
LuLu`s Bachelorette Party ^^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
LuLu`s Bachelorette Party ^^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
LuLu`s Bachelorette Party ^^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
LuLu`s Bachelorette Party ^^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
LuLu`s Bachelorette Party ^^ EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

LuLu`s Bachelorette Party ^^

+12
Sally Clermon
Tayllor Le'roux.
Ани.
Саманта Блек
Adriana Ambosa
Onyxia
Mia Alexander
Микаела Ема Бък
Alice Conrad
Линдзи Гомез
Емили О'Шел
Queеn Infеcted.
16 posters

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Пет Авг 26, 2011 1:19 am

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Bachelorette-party
Яхтата
Отвън
LuLu`s Bachelorette Party ^^ Oceaner11
Отвътре

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Sv_Vlas_yacht
Декорациите
LuLu`s Bachelorette Party ^^ Divine%20Pink%20and%20Black%20Table%20Decor2
Шампанското
LuLu`s Bachelorette Party ^^ Bachelorette-party-ideas
Кексчета
LuLu`s Bachelorette Party ^^ Cupcakes+-+3
Тортата
LuLu`s Bachelorette Party ^^ Cake1259
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Пет Авг 26, 2011 1:27 am

Вътърът рошеше косите МИ сякаш те бяха последната му високотехнологина играчка. Всичко тук МИ се струваше някак нереално. Не стоях ли до ония ден в ковчег? Не ГО ли убих? Не бях ли мъртва? Не бях ли Кралица? Привъртайки последните събиттия, мисълта ми се спря на Джейсън. Обичах ли го? Май действах доста импулсивно, но нямаше как... Аз наистина...наистина... Ох.
Всичко на яхатата беше розово и черно, дори проклеите завеси бяха такива, този, който беше агентът се беше справил доста добре. Мечтаех си как разрязвам тортата- ямииии!
Щях да сключа този брак противно на ужасото чувство в гърдите СИ, че не е правилно. Щях да се омъжа за Джейсън и това е. Точка на терзанията МИ.
Очаквах и другите момичета. Трепетно дори. Останех ли и секунда насаме с проклетите СИ чувства- умирах! Хайде припкайте към дока!

--------
Всеки може да пише. Няма абсолютно никакъв ред. Понеже аз ще отсъствам почти през целия ден може да ме споменавате в постовете си. Щом се добера до компютър съм изцяло ваша. Забавлявайте се!
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Емили О'Шел Пет Авг 26, 2011 3:25 am

Сутринта се събудих с ужасно главоболие и гадене. Едва гледах и много бавно се придвижих до вратата. Някой умело се опитваше да влезе вътре. Е, добре де, не да влезе , но определено искаше нещо. Оправих нощницата си като я опънах, защото се беше надигнала над бедрата ми и отворих. Пред мен стоеше един доста изискан куриер, който държеше папка в ръцете си и химикалка. Той ме погледна едва , едва и отвърна:
- Госпожице О'Шел имате писмо.
- Така ли? От кого? - загледах го замислено, но той не отвърна.
- Моля, само да се подпишете тук - обърна папката към мен -... и тук...
Подписах набързо и той ми подаде малак розов плик, който ухаеше невероятно.
- Благодаря Ви! Лек ден! - погледна ме отново той и аз му се усмихнах и го проследих как слиза бързо по стълбите.
- Е, лек ден! - отвърнах и аз след него, но той едва ли ме беше чул.
Странно от кого ли ще е. - погледнах отново плика. Затворих вратата и го отворих.
С красив букви бе изписано:

Момичешко парти

Всички са поканени на последната свободна вечер на Лусия МагКуин.
Забавлявайте се!


На гърба на картичката беше написан и адреса. Веднага се поободрих. Точно от това се нуждаех малко разнообразие от скучните ми дни.
Отидох в стаята си и започнах да търся подходящо облекло и да се оправям за партито. Надявах се да има много момичета - така щях и да се запозная с някого и да имам приятели тук, тъй като бях от скоро и не познавах никого. В последствие се сетих , че и за подарък трябва да ида.. О, много работа ме чакаше! Е, да се захващам! Възнамерявах сериозно да присъствам на този купон!
Емили О'Шел
Емили О'Шел

Брой мнения : 467

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Линдзи Гомез Пет Авг 26, 2011 4:03 am

Вече бях получила писмото на Луси и го прочетох на бързо с голямо любопитство.Щом разбрах,че съм поканена на моминското и парти се зарадвах и започна моята мъка-избирането на рокля.Рових и хвърлях и рових докато накрая открих една.Стигаше малко над коленете ми.Беше червеникава.Изправих косата си и сложих малко грим.Обух някакви бежови токчета и се понесох към адреса който беше написан на гърба на писмото.Видях яхтата и влязох вътре.Беше прекрасна.Още не бяха дошли много хора,но съм сигурна,че скоро щяха да се съберат и да започне забавата.Бяха две момичета и едното от тях беше Луси другото не го познавах.Малко хора бих познавала тук сигурна съм.Поогледах яхтата отвътре беше страхотна,тортата беше страхотна,кексчетата бяха много сладурски,а шампанското много розово.Намерих алкохола след като огледах всичко и се чудех какво да си сипя.Грабнах бутилката с уиски и си сипах една чашка като седнах на дивана с масичката пред мен.Пийнах две чашки на екс,а партито беше в началото си.Не си представям какво щеше да стане по-нататък. Също се надявам да се заприказвам с някой.
Линдзи Гомез
Линдзи Гомез

Брой мнения : 4972

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Емили О'Шел Пет Авг 26, 2011 4:23 am

Когато пристигнах на партито беше повече от очевидно, че ще се изкара хубаво. Всичко беше страхотно и добре организирано. Оставих пакета който бях взела от близкия магазин и се запътих да си сипя от водката.Обожавах водка. Може би си беше и странно, че пия така при положение, че не съм пила кой знае колко освен по една чашка и то само за наздравица. Но сега имах огромна нужда да изпия повече.


Последната промяна е направена от Емили О'Шел на Пет Авг 26, 2011 4:28 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Емили О'Шел
Емили О'Шел

Брой мнения : 467

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Alice Conrad Пет Авг 26, 2011 4:24 am

От няколко дни не бях излизала от вкъщи. Стоях свита на кълбо в дневната и сълзи се стичаха по очите ми. Знах, че края ми ще дойде скоро. Бях го видяла, но не знаех точно кога. От седмици се измъчвах с мисълта кой ли ще ме убие. Бях полудяла.
Когато чух звука от звънеца се стреснах. Не бях пила кръв от много време и не ми се искаше да виждам никого сега, но този който ме търсеше явно беше доста настоятелен, защото не се отказа и продължи да звъни. Когато се изправих болка премина през тялото ми. Мирисът на кръв ме удари като гръм и усетих как краката ми омекват и всеки миг ще се сгромолясам на земята. Инстинктивно се хванах за дивана и изпъшках. не трябваше да се предавам.. сега не му беше времето да убивам никого. Трябваше да съм силна. Със ситни стъпки стигнах до входната врата. Все по ястно чувах сърцето на човека, когато отворих пред мен стоеше едно момче на средна възраст и ми подаде някакъв плик. Той ми подаде да се разпиша, но аз тряснах вратата пред лицето ми. Ако още малко бях постояла пред него.. само още секунда сега щеше да е мъртав, но аз се бях стърпяла. Когато отворих плика в него имаше покана за моминско парти. В момента н ми беше до това, но все пак реших да отидя.
Когато пристигнах на уреченото място от поканата всички започнаха да ме поздравяват и аз се почувствах още по-зле.
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Микаела Ема Бък Пет Авг 26, 2011 4:29 am

Получих поканата на Луси и реших да отида и да се позабавлявам , да се зпозая с няккой , защото не познавам почти никой тук.Единственото нещо за , което се притесних е ,че нямам рокля за партито. Реших да се поразровя из гардероба.Намерих едно рокля дълга малко под коленете , цвят диня , сложих я и се запътих към партито. Яхтата беше прекрасна.Когато влязох в нея видях Луси и други две момичета , всичко беше разкошно , тортата , кексчетата , всичко ! Реших да си сипя нещо за пиене , едно чашка уиски няма да ми се отрази зле. Сипах си уиски и отидох при момичетата :
- Здравейте ! Smile
Микаела Ема Бък
Микаела Ема Бък

Брой мнения : 5

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Mia Alexander Пет Авг 26, 2011 4:30 am

Тази сутрин получих покана от Луси за моминското й парти. Веднага започнах да се оправям. Сложих една къса златиста рокля без презрамки и изправих косата си. Направих си лек грим със светъл гланц. Както винаги бях на токчета. Качих се в колата и потеглих написаният адрес.
Когато пристигнах там видях една огромна яхта. Тръгнах на там. Видях Алис, която не беше в едно най-добрите си настроения. Само й помахах и се запътих към алкохола, който беше розово шампанско. Взех си една чаша и започнах да пия бавно. Надявах се да се заговоря скоро с някой. Видях, че има и водка, защото изпих на бързо съдържанието в чашата ми и си налях водка.
Mia Alexander
Mia Alexander

Брой мнения : 2941

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Емили О'Шел Пет Авг 26, 2011 4:40 am

Приближих се до новодошлата като си сипах и аз още от водката. Беше облечена в красива златиста рокля, която добре очертаваше фигурата и. Де да можеше и моята рокля така излято да ми стой. Беше къса и черна с презрамки. Токчетата ми бяха толкова тънички, че се надявах дано да не падна някъде с тях. Докато оглеждах роклята си и пооправях прическата си засмях весело.
- И ти ли пиеш водка? - с усмивка и казах аз и отместих кичура коса от лицето си. Колкото и да изправях и оправях косата си тя беше със собствено мнение. Несъмнено скоро отново щях да имам къдрици.
Емили О'Шел
Емили О'Шел

Брой мнения : 467

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Mia Alexander Пет Авг 26, 2011 5:03 am

Едно момиче се доближи до мен. Беше облечена с черна рокля и прекрасни черни токчета.
- В повечето случаи пия само водка. - усмихнах се.
- Между другото Мария. - подадох ръка.
Момичето срещу мен беше много красиво. Напоследък не бях излизала много и бях забравила за всичко около вампирите, но сега усещах много нови дарби около мен.
Mia Alexander
Mia Alexander

Брой мнения : 2941

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Емили О'Шел Пет Авг 26, 2011 5:15 am

- Обожавам водка! - не можех да скрия усмивката на лицето си. Наистина бях щастлива да видя и друг, който обича да пие водка.
- Аз съм Емили. - поех ръката и аз и се здрависахме. - Партито ще е интересно! - намигнах и аз като се огледах наоколо. На фона на небето и това, че бяхме на яхта правеше обстановката още по привлекателна и красива. Приканваше всяко момиче да се присъедини и да почувства тръпката от прекрасното оформление и хубавата музика.
Емили О'Шел
Емили О'Шел

Брой мнения : 467

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Mia Alexander Пет Авг 26, 2011 5:41 am

- Да се надяваме. - засмях се.
Водката ми почти свърши и си налях нова.
- Емили ти познаваш ли някой тук? - тъп въпрос, но сега не ми се говореше за вампирски работи.
Лусия изглеждаше много щастлива от това, че ще става съпруга.
Mia Alexander
Mia Alexander

Брой мнения : 2941

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Емили О'Шел Пет Авг 26, 2011 5:53 am

- Всъщност да си призная честно, - отпих от чашата си голяма глътка - не познавам никого. Нова съм тук и се надявах да срещна хора, с който да си допаднем. Партито ще ми дойде добре, ще се разнообразя малко.- засмях се аз и погледнах чашата си. Кога я бях изпила. Сипах си още като си обещах да не прекалявам. Не исках да се напивам, но и разговора ми с Мария ме увличаше и не усещах кога съм изпила толкова много.
- Да се надяваме да дойдат още момичета. Ти познаваш ли някого тук? - огледах се аз. За сега бяхме в оскъдна композиция.
Емили О'Шел
Емили О'Шел

Брой мнения : 467

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Onyxia Пет Авг 26, 2011 6:14 am

Ники се оглеждаше. Отново, не познаваше никой. Но както винаги се радваше, защото бе заобиколена от много хора.
Наистина се радваше, че беше получила покана. Въпреки, че всички момичета бяха получили. И все пак. Беше хубаво, че в града се интересуват, когато населението се променя и се появяват нови попълнения. Чувстваше се наистина щастлива тук, сред всички тези купонджийски настроени хора. И както се и очакваше беше много по-различно от последното събитие, на което беше отишла. Там беше сватба и някак си всичко беше по-изискано и по-официално. А тук партито бе в разгара си. Типично моминско парти. Липсваха само мускулестите, голи до кръста мъже.
Ониксия щеше да се почувства малко странно, защото все пак бе само на 16...Не беше свикнала да се занимава с момчета... Винаги гледаше семейството си. След като изчезна баща им, тя се привърза единствено към брат си, но след онова с него... Тя имаше предположения какво става, но изобщо не искаше да си мисли за тях, защото от това я беше най-много страх.
Вярна на навика си, тъмнокоската тръсна глава за да прогони нежеланите мисли. огледа се наоколо.
Всичко изглеждаше супер. Яхтата беше наистина добра идея и придаваше супер атмосфера на събитието.
Плъзна поглед измежду всички красавици, които бяха на яхтата. Всички бяха като слезли от кориците на модни списания. А тя се чувстваше някак малка и незначителна сред всичките тези бляскави и красиви момичета.
Ники се обърна и се облегна на парапета. Сините й очи отразяваха блясъка на луната във водата. Искаше й се някой да я заговори, но да иде сама да се бута.. И без това беше срамежлива. А и я беше малко шубе да не я отхвърлят. Все пак кой би искал да си говори с шестнадесетгодишно момиченце. Като се вземе под предвид и ниският й ръст. Но не беше чак такова дете по акъл... Надяваше се да не е най-малка на партито, но може би шансът за това бе много, много малък...
Onyxia
Onyxia

Брой мнения : 100

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Adriana Ambosa Пет Авг 26, 2011 6:15 am

Към 9 часа тази сутрин се събудих и слязох долу.Сет го нямаше, но на плота в кухнята беше оставен плик адресиран до мен.Отворих го и се оказа покана за моминското парти на Лусия. Изпих едно кафе и се качих горе. Отворих гардероба и започнах да разглеждам. Извадих една червена рокля с пайети и чифт червени обувки.Оставих ги на леглото и излязох за подарък. Когато се прибрах се облякох нагримирах се и излязох. Когато отидох на яхтата вече имаше пристигнали няколко момичета. Качих се и си налях питие и отидох при две от тях.
-Здравейте!!!
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Саманта Блек Пет Авг 26, 2011 6:21 am

[size] След като Саманта беше събудена от Али по възможно най-грубия начин - замеряне с възглавици - двете вампирки тръгнаха към партито на Лусия. Саманта облече къса синя рокля, свободна от кръста надолу, а на краката й имаше черни токчета допълнени от черна гривна.
- Лусиии - Изписка Саманта и се затича да прегърне бъдещата булка, като тикна торбичката с подаръка в ръцете й. А в самата торбичка имаше токчета с диаманти. Струваха цяло състояние, но си заслужаваше. - Много се радвам за вас - Сам се опитваше да надвока вятъра и морските вълни, които хвърляха пръски по кожата на момичетата и сякаш се опитваха да погълнат яхтата и да я заведат в дълбините на морската грива. А небето беше съвсем спокойно. Без нито едно облаче звездите бяха в цялата си прелест.
[/size]
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Ани. Пет Авг 26, 2011 6:26 am

Бях си вкъщи и за жалост вече беше сутрин.Едвам се измъкнах от леглото.Отидох на терасата и седнах малко на вън,че да се разсъня.Сипах си кафе и започнах да го пия.По едно време някой звънна на вратата.Като я отворих видях куриер.
- Вие сигурно сте Ани ?-пита ме той.
- Да.-отговорих с малко учуден глас.
- Моля подпишете тук.-даде ми една папка и ми посочи къде да подпиша.Взех химикалката и хоп,подписах го.Куриера ми подаде плик и си тръгна.Затворих вратата,седнах на дивана и отворих плика.Вътре имаше една красива малка покана на която пишеше:

Моминско парти

Всички са поканени на последната свободна
вечер на Лусия МагКуин.
Забавлявайте се !


Беше написан и адресът.Отначало се чудих коя беше Лусия МагКуин,но не след дълго се сетих,че това е сладката Луси.Оставих поканата на масата и отидох да се оправям.
Отворих си гардероба и от него извадих една черна къса рокличка,черни обувки на висок ток и една малка сладка черна чантичка.Изкъпах се и си изправих косата.След това се облякох и бях готова да изляза.Спрях се точно пред врата и се сетих че партито ще е на лодка,затова си взех по голяма чанта и в нея си сложих бански.Сега вече излязох.Отбих се в един магазин и `и купих едно колие с роза.
Щом пристигнах видях Луси.Затичах се към нея и викнах:
-Луси.-дадох и подаръка и я прегърнах.Тя ме гледаше малко изненадано.Вятърът вееше косата ми.Беше много приятно.


Последната промяна е направена от Ани на Пет Авг 26, 2011 6:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
Ани.
Ани.

Брой мнения : 2815

http://darkwoods.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Tayllor Le'roux. Пет Авг 26, 2011 6:30 am

Тейлър получи покана за празненството на някакво момиче. Казваше се Лусия. Празненството беше вид моминско парти. Явно този месец имаше много сватби. Че кой нормален се женеше. Както и да е. Радваше се за нея, че е намерила любовта на живота си. Но тя не обичаше ли друго момиче. Всъщност и другото момиче се беше оженило наскоро. Отиде на фризьор, маникьор. Качи се в колата си и тръгна към магазините. Трябваше да си купи нова рокля. Все пак това не беше поредното ходене на бар, а беше среща с парти. Намери перфектната рокля. Стоеше и чудесно. Очертаваше перфектните й форми. Партито беше на яхта. Колко сладко. Сложи едни високи обувки и чантичка в същия тон. Отново се качи на колата си потегли към някакъв магазин. Не знаеше какво да й купи. Обикаляше магазините докато не видя една огромна плюшена мечка. С триста зора я качи в колата и вече доволна от себе си потегли към партито. Паркира колата си отпред като хвана мечката като запристъпва напред. Лусия я посрещна като Тей реши да се представи. Подаде й мечката, като се усмихна чаровно. Не знаеше как ще реагира, но беше доста забавен подарък. Лусия наистина беше много красива. Беше като скулптора, изваяна с красиви черти и прекрасна рокля. Помаха й за довиждане като отиде да обърне няколко чаши. Седна на един шезлонг, като се оглеждаше за познати лица
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Alice Conrad Пет Авг 26, 2011 6:53 am

Помещението беше доста пирятно. След като пристигнах и оставих подаракът си на масата отрупани с куп кутии отидох до бара. Поръчах си едно мартини. Нямах желание да говоря с никого. Стоях сама, а около мен имаше куп други момичета. Някои от тях бяха хора, но повече вампири. Сигурно си мислите, че това ме е успокоило но далеч не е така. Чувствах се като в затвор в собственото си тяло. Всяко едно от създаниета в стаята можеше да ме убие и аз не можех да направя нищо по въпроса. От толкова мислене вкъщи реших, че когато настъпи момента няма да се съпротивлявам и без това исках да се свършва колкото е възможно по дълго. Бях видяла как болката ме поглъщам и викам в агония. Чувах гърления смях на унищожителя си, но не знаех кой е той и дори не можех да определя дали и мъж или жена. Беше специфичен.
Когато барманът донесе мартинито ми го изпих на екс. Зачудих се дали ще има стриптизьори на моминското парти. Бях ходила на много такива, но винаги се случваше нещо непредсказуемо. Е за мен вече всичко си беше предсказуемо, но това е друга тема на разговор. В началото, когато се бях появила всички ме бяха поздравили а сега сякаш не съществувах за тях бях леко подразнена но знаех, че така е най-добре. Не бях разговаряла с никого от месеци и сега изведнъж идвам на това парти и искам всичко да е ОК, знаех, че това не е възможно. Не бях вече толкова анивна както преди. Когато забелязах Лусия толкова щастлива се усмихнах. Спомних си за Толга и колко щастливи бяхме и аз как изведнъж изчезнах без да кажа сбогом.
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Queеn Infеcted. Пет Авг 26, 2011 11:52 am

Чувствах се като дрогирана. Всичко в МЕН крещеше, че иска да пие и да танцува. Кълчех се, а подаръците МИ махаха от съседния стол. Заслужаваше си да изтърпя цял живот да бъда жена под чехъл само и само да изживея още една такава нощ. Можех да се забуля в светлините на нощта и да остана скрита от всички завинаги. Чертаех мислени планове как да скоча полугола във водата и да ме изядат акулите. Боже бях пияна. Плюс това бях изключила всичките си сетива, за да не МЕ безпокоят противните дребни подробности. Загворих:
- Благодаря , че дойдохте на партито МИ, толкова много ви обичам всичките!- тогава някакъв мъжки глас се протаркаля във въздуха:
- Хей момичета!- до една врата стоеше вампир. Моляяя!? Не беше ли моминско парти? Моето моминско парти? Той продължи да говори:
- Честито на бъдещата булка. Аз ще Я повеселя тази вечер.- останах с отворена уста. Песента проехтя от колоните на помещението и ми идеше да скоча от борда! Оххх какъв кеф! Изписках и подскочих от радост.
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sally Clermon Пет Авг 26, 2011 12:06 pm

Покана!Някой я беше оставил на кухненската маса.У, ще има моминска парти ,на Лусия.Бу.Подарък!Облякох се и изтичах.От бижутерията взех едно герданче с зайчето на Плейбой.Със сребърна каишка и диамантчета на зайчето.Блестящо!Пракрасно за Лу.Изтичах до нас,търсих из целия гардероб.Намерих една късичка блестяща рокля ,прекрасно!О ,и обувки!!Имаше блестящо.Тръгнах към колата и с пълна газ тръгнах към партито ,вече закъснявах.Всъщност бях станала от сън точно когато е почнало.
Влязох с гръм и трясък.Никой не забеляза,музиката заглушаваше всичко.Отидох и гушнах Лусия като бутнах чантичката в ръцете `и.
-Честитооооооооо ..
Извиках силно.
Sally Clermon
Sally Clermon

Брой мнения : 5777

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Alice Conrad Пет Авг 26, 2011 12:08 pm

В този момент наистина завиждах на Лусия. Забавляваше се сякаш това е последната вечер от живота и. Е може би наистина беше последната и вечер, но кото неомъжена девойка.
В един момент от някъде изскочи мъж, който беше почти гол. Усещах пулсирането на сърцето, можех да видя вените му, вените който крещеха да забия зъбите си в плътта на момчета и да пия да дъно както се казва.
- Ти можеш..
Повторих си аз съвсем тихичко. Изпих и втората чаша мартини и усещах как главата ми се замайва. От толкова малко? Е вес пак не съм свикнала да нося на алкохол макар и след толкова много години. Аз си бях облякла една туника с дълъг ръкам иедно клинче, носех високи обувки. Косата ми се спускаше свободно до кръста. За момент ми се приска тук да има някой мъж, който да ми прави компания, но бързо се оттърсих от тази мисъл. Не трябваше да се сприъделявам с никого точно сега или по-скоро никога. Докато всички се забавляваха аз мислех за смъртта си. Колко съм жалка..
Изведнъж се иправих и пристъпих към дансига. Днес щях да се забавлявам макар и САМА. Започнах да танцувам в такт с музиката.


Последната промяна е направена от Алис Гомез на Пет Авг 26, 2011 12:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Eric Northman Пет Авг 26, 2011 12:11 pm

Бяхме се уговорили с Доун,да поразвеселя,сестра и на моминското и парти със стриптийз.Не мога да повярвам,че трябваше да правя това..никога не ми се е налагалоАми ако не се справя?Глупости!.Бях се качил нелегално на яхтата,без никой да ме забележи и сега просто се появих.
-Хей момичето-Лусия се обърна изненадана.
-Честито на бъдещата бука,аз ще я поразвеселя тази вечер.-усмихнах се и песента ми започна.Запръстъпвах напред с бавни крачки и леко се поклащах в такат с музиката.Хванах Лусия за ръката и я завъртях.Минах покрай всяко едно момиче.След това се спрях така,че всички да ме виждат и започнах да разкопчавам едно по едно копчетата на ризата си.Усмихнах се мазно и продължих.Погледа ми зашари наоколо,не виждах Доун..Къде се губеше?..трябваше ми.Копчетата на ризата ми свършиха и я свалих демонстративно, захвърих настрани.Приближих се отново към Лусия.
-Хайде,разкърши се.-плъзнах ръце по талията и.Не можех да повярвам,че правя така със СЕСТРАТА на Доун.Застанах точно зад нея.И откопчах колана си.Боже дано съм с хубаво бельо.Затворих очи и започнах разкопчавах дънките си.И всичко това без да спирам да се клатя.
Eric Northman
Eric Northman

Брой мнения : 320

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Mia Alexander Пет Авг 26, 2011 12:16 pm

Изведнъж един вампир започна да се съблича пред Луси, а тя се кефеше много. Партито беше уникално.
- Честито Лусии! - извиках още един и отидох до масата й оставих там подаръка. Бях й купила този комплект бижута. Бях избрала нещо по-семпло и със сърца. Все пак се женеше, а аз не я познавах много добре.
Върнах се към разговора с Емили.
- Хайде да танцуваме. - изпих водката на екс.
Mia Alexander
Mia Alexander

Брой мнения : 2941

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Alice Conrad Пет Авг 26, 2011 12:25 pm

Момчето, което започна да ес разсаблича наистина беше доста симпатично. Има руса коса, същински красавец, зачудих се дали някоя девойка не му е завъртяла главата. Явно професията му не беше като стриптизьор, защото определено така не се правеше стриптиз, но все пак момчето си имаше своя чар и като за аматьор се справяше прекрасно. Приближих се томно до Лусия, за да го огледам по-добре. Тялото му беше прекрасно, мусколесто и слябо, харесваше ми.
- Кой ли ти е направил този подарък??
Прошепнах в ухото на Лусия и се усмихнах лукаво. Всъщност с еня не се познавахме лично, бяхме се срещали на няколко партита, но нищо повече. Даже се зачудих, когато получих поканата, но все пак кой би отказал на такава покана??
Alice Conrad
Alice Conrad

Брой мнения : 10154
Рожден Ден : 21.03.1998

Върнете се в началото Go down

LuLu`s Bachelorette Party ^^ Empty Re: LuLu`s Bachelorette Party ^^

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите