The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Водопад - Page 18 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Водопад - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Водопад - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Водопад - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Водопад - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Водопад - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Водопад - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Водопад - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Водопад - Page 18 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Водопад

+88
Дамян
Ребека
Корнелия Уайт
Naomi Dupre
Сури
Зейдист
-hayley;
Felice Fawn
Park Shin Hye.
Емили О'Шел
Кардам
Сам Kупър
Miah West.
Хенри Тренънт
Катрин Пиърс
Доун МагКуин-Нортман
Майкъл Крайтън
Tayllor Le'roux.
Елизабет Грейс
Стефан Салваторе
Джесика Бенингтън
Амбър Джоунс
Eлиза
Mia Alexander
Ая.
Толга Карел
Alice Conrad
Дмитрий Петерхоф
Нейтън Хоумс
Тейлър Брукс
Виктория Арчибалд
Гейбриъл Уолдорф
Томас
Кристин Рейнс
David Brightmore
Chaos.
Raven.
Лусинда
Алекс Прайс
Зак Халиуел
hayley marshall. ◆
Дженифър Хъдсън
Елена Гилбърт
Дейвид Уест
Теса Алварадо
Шейн Уест
Джоан Стинсън
Ванеса Смит
Алекс Клоуд
Вики Донован
Катерина
Яков Волчек
Алекс Купър
Мередит Сулес
Сара Крес
Еми Смит
Алекзандър Иеро
Тереза
Alexandra Collins.
Деймиън Ръс
Ана Валериус
Андреа Филипе
Даймънд Флетфил
Фелисити Джонсън
Антея Стивънс
Дейв Хендсъм
Изaбелa
Марк Стоун
Даниъл Колинс
Емили Роузууд
Влад Дракула
Наталия Нортман
Sam Winchester.
Дийн Уинчестър
Елена Иванович
Анди
Адам Ламбърт
Джъстин Бибър
Сара Уенхам
Ренесме Колин
Дид Салватор
Емили Колин
Alena Le'roux.
Корийн Ферел
Вероника
Александрина Стифлър
Lunna West
Nadia Petrova
92 posters

Страница 18 от 40 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down

Водопад - Page 18 Empty Водопад

Писане by Nadia Petrova Чет Окт 14, 2010 5:18 pm

First topic message reminder :

Водопад - Page 18 Waikamoi_small_waterfall_ls














Spoiler:
Nadia Petrova
Nadia Petrova

Брой мнения : 7028
Рожден Ден : 22.03.1995

Върнете се в началото Go down


Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Антея Стивънс Нед Дек 05, 2010 6:53 pm

Прегърна я силно,забога наистина сега знаеше,какво е да си на седмото небе от щастие. Целуна я толкова страстно,че за миг се замая и каза:
-През цялото време си мислех за теб,от вътре ме изяждаше това,че сега спиш с Маркъс,а аз нямам място в сърцето ти. Опитвах се да те забравя,за да ме боли по-малко...
Погледа на Хелена бе пълен с мъка от казаното и от ревност,че тя беше с него:
-Опитвах се да се грижа за Ванеса да пренасоча любовта си към нея но тя не си ти, не можех, не можах...
Повтори тя и я целуна отново.
Антея Стивънс
Антея Стивънс

Брой мнения : 1407

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Елена Гилбърт Нед Дек 05, 2010 7:01 pm

Наслаждавах се на целувките и докосванията и`,бяха като магия караха сърцето в гърдите ,да не ме стяга толкова силно и лекуваха болката ми.
- Има място в сърцето ми красавице ,само го поискай ,скоро ще го освободя от Маркъс ,за съжаление ,ще продължа да спя с него ,просто не мога без това .-Исках да съм честна с нея ,нека да знаеше,че няма да съм само нейна.Трябваше да го забравя ,но как ,надявах се тя да ми помогне вече не исках да виждам мъж ,освен за секс.Прегърнах я и леко погалих талията и`,целунах я по настоятелно и я обърнах ,започнах да я дарявам със страстни целувки по шията ,раменете и гърдите.
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт

Брой мнения : 645

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Антея Стивънс Нед Дек 05, 2010 7:09 pm

Не можеше да понесе това,сърцето и се вси и не можа да усети повечето и целувки. Сви леко зъбите си и каза:
-Не чета мисли,така че ако бъдеш с Маркъс просто не искам да знам...
Стана за малко искаше да се успокой,трябваше и просто малко време,за да спре гнева си:
-Не искам да знам,каква,част и как си била с Маркъс не искам...
Обичаше я прекалено много,за да знае подробности. Облегна се на едно дърво и се свлече погледна към луната и каза:
-Обичам те Елена но ми е ужасно гадно да усещам аромата му по теб,да знам как и какво е правил с теб...
Антея Стивънс
Антея Стивънс

Брой мнения : 1407

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Елена Гилбърт Нед Дек 05, 2010 7:21 pm

Станах и отидох при Хелена
- Исках да съм чесна с теб ,ако ще имаме връзка ,трябва да можем да се доверим една на друга.
Седнах до нея .
- Защо не ми каза ,че ти е неприятно ,нямаше да го извикам да те люби,мислех ,че и на теб ти хареса .
- И аз те обичам Хел -"но не обичам само теб"-все пак това продължение ,не го казах гласно ,мисля ,че тя го знаеше .Прегърнах я леко и се облегнах на нея ,не исках да я губя .Исках да е при мен ,да открия своето щастие.Исках да е с Марк -очите ми отново се напълниха със сълзи .Той нямаше никога да е с мен ,трябваше да се примиря ,но не можех ,обичах го.
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт

Брой мнения : 645

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Антея Стивънс Нед Дек 05, 2010 7:30 pm

Целуна я леко и каза:
-Не знаех мислех,че се само заблуждавам,но когато те видях да заспиваш и да се будиш до мен исках да е за винаги така станах преди да си се събудила,защото знаех къде ще отидеш.
Преглътна горчиво знаеше,че тя ще обича винаги Маркъс но не можеше и не искаше да знае и да го чува повече от устните и само факта бе достатъчно силен:
-Знам,обичаш го и не мога да направя нищо за да го променя но моля те не ми казвай,ако си била с него,не идвай при мен една или две вечери докато не свалиш миризмата си от него.
Може би бе малко груба но не искаше да се наранява още:
-Просто моля те не ме карай да зная,това не искам да знам искам да си честна но за това е просто добре да замълчиш...
Вдигна леко брадичката си и я целуна.
-Моля те!
Антея Стивънс
Антея Стивънс

Брой мнения : 1407

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Елена Гилбърт Пет Дек 10, 2010 6:40 am

Прегърнах я и се насладих на целувката и` ,която беше изпълнена с нежност.
- Добре Хел.-казах
- Ще го направя.
Макар,че първоначално се ядосах на думите и` ,после усъзнах ,че това бяха думи заради ревността ,която изпитваше.Не обичах това чувство и въпреки това погали приятно нещо в мен.Тя наистина ме обичаше и беше съвсем нормално да ме ревнува.Ех защо и Марк ,не го правеше ,исках да го изпита ,но на него му беше все тая ,той не ме обичаше.Очите ми насълзиха ,но няма да плача ,не и за някой ,за който съм поредната играчка.Нямаше дори да мисля за него ,а щях да се наслаждавам ,на тази ,която ме обичаше.
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт

Брой мнения : 645

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Антея Стивънс Пет Дек 10, 2010 6:48 am

По очите на Ели,се появиха отново сълзи. Хелена не знаеше,защо тя плаче но може би си спомни,за нещо,което безумно много я нарани или я нараняваше. Мина с устни и изтри сълзите и с устните си. Толкова бе нежна към нея:
-Моля те не плачи любов!
Целуваше я искаше да я накара да спре да мисли за тъжните неща:
-Аз съм до теб и те обичам,ще ти дам цялата обич,която имам...
Не спираше след всяка дума да я целува,като бе обхванала лицето и с ръце.
Двете станаха и каза:
-Нека да се прибираме имаш нужда от почивка,трябва да си починеш.
След това двете се прибраха в къщи.
Антея Стивънс
Антея Стивънс

Брой мнения : 1407

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Lunna West Съб Дек 11, 2010 9:52 am

Лунна се луташе из града и приличаше на привидение: косите й бяа разрошени, приличаше на призрак. гримът й бе размазан от плач, от плач по загубеното й дете, за което тя нямаше представа къде е.
Седеше на водопада, докосвайки с едната рка водата, пееше си тихо някаква песен, гласа й звучеше прекрасно, макар и малко призрачно.
"Моята малка Хейли" повтаряше от време на време и хвърляше камъни във водата. Бе търсила навсякъде, всеки дом, всяко местенце, но нея я нямаше.. детето й го нямаше..
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Дженифър Хъдсън Съб Дек 11, 2010 10:00 am

Лутах се по гората в търсене на някоя плячка, но по едно време чух плач и тиха песен. Бързо изтичах, за да видя кой беше, с надеждата да бъде човек, защото бях доста огладняла. Скрих се зад храстите и забелязах младо, дребно момиче със синя коса. Подуших малко и усетих, че тя е вампир. Изглеждаше много тъжна и чак ми стана жал за нея. Приближих се и леко поставих ръка на рамото и и я попитах:
- Ей, какво ти има?
Дженифър Хъдсън
Дженифър Хъдсън

Брой мнения : 447

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Lunna West Съб Дек 11, 2010 10:11 am

Вампирката се стресна, когато някой постави ръка на рамото й и бързо се извъртя.
-Ей, какво ти има? -Попита новачката, а Лунна само си изтри сълзите и въздъхна.
-Нищо... нищо.. -Каза и се засмя истерично. -Шивота е ш*бан. -След което се облегна на камъка и погледна новото момиче, което изглежда също бе вампир.
-Как се казваш? -Попита синьокоската.
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Дженифър Хъдсън Съб Дек 11, 2010 10:18 am

Момичето си стресна, избърса сълзите си и преструвайки се, че нищо и няма ме попита за името ми.
- Аз съм Дженифър. - усмихнах и се състрадателно. - И - да, живота понякога е ш*бан, но не винаги е така. Ако решиш можеш да ми разкажеш - добър слушател съм. Иначе ти как се казваш? - попитах я и седнах на земята.
Дженифър Хъдсън
Дженифър Хъдсън

Брой мнения : 447

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Lunna West Съб Дек 11, 2010 10:22 am

-Аз съм Лунна. -Каза синьокосото момиче. Но, не, тя не би разказала за живота си на една непозната. За каква ли щеше да я помисли? За недостойна да има бебе? Защото, да, тя го бе изгубила. Изгубила, заради прекалената си заетост да е с някого, който вероятно не я обичаше истински.
-Аз просто си плача.. -Отвърна синьокоска и обгърна краката и с ръце, като заприлича още повече на призрак.
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Дженифър Хъдсън Съб Дек 11, 2010 10:29 am

Синекоската отказа да ми разкаже какво и е. Нямах против, защото и аз не бих споделила тайна на някй непознат.. Момичето се сви на кълбо, сякаш никак не и се говореше. Свекавично станах от земята и със състрадателен глас и казах:
- Съжалявам за нахалството ми. Ако не ти се говори бих те разбрала, както и ако искаш да останеш сама.
Дженифър Хъдсън
Дженифър Хъдсън

Брой мнения : 447

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Lunna West Съб Дек 11, 2010 10:41 am

Лунна погледна вампирката, а лицето й придоби някакво приятелско изъчване, въпреки размазания й грим.
-Разкажи ми за теб. -Каза с мек, като падащ сняг глас, докато се изправи за части от секундата.
Чакаше вампирката да отговори, като леко наклони глава на една страна.
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Дженифър Хъдсън Съб Дек 11, 2010 11:19 am

Лунна поиска да и кажа нещо за себе си. Аз се замислих дълбоко, нямах на идея какво да и кажа, може би защото никога не са ми задавали този въпрос.
- Каква да кажа.. охх не ме бива в тези работи - засмях се. - Може би интересният факт за мен е, че когата съм била бебе съм изгубила близначката си. До няколко години смятах, че е мъртва, но вампира, който ме превърна ми каза, че и тя е кръвопийка. Оттогава насам я търся. - усмихнах се леко на синеокото дребосъче - Сега е твой ред. Кажи ми нещо интересно за себе си.
Дженифър Хъдсън
Дженифър Хъдсън

Брой мнения : 447

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Lunna West Съб Дек 11, 2010 11:28 am

Момичето се зачуди какво да каже за себе си. Имаше толкова много лоши работи, които й се бяха случили, но тя реши да каже само няколко неща.
-Майка ми иска да ме убие. -Бе единственото, което синекосата красавица изрече. Макр да себе усмихнаха, всичко в очите й издаваше, че тя не е добре нито физически, нито психически.
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Дженифър Хъдсън Съб Дек 11, 2010 11:33 am

Бях шокирана от думите и вида на вампирката. Нещо в мен ми подсказваше, че има още много подобни неща в нейния жевот, но тя просто нямя да се издаде.
- Хей, не може да бъдеш сигурна, тя със сигурност много те обича... Едва ли си способна да направиш нещо което ще я накара да те намрази.
Дженифър Хъдсън
Дженифър Хъдсън

Брой мнения : 447

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Lunna West Съб Дек 11, 2010 11:40 am

-Значи любов значи да ти бият кол до сърцето.. върбинка по лицето.. -Отвърна Лунна с някаква странна нотка на болка в гласа. Можеше да изброи всички неща, които майка й, Анет, бе й сторила.
-Тя не е добра майка.. Аз също. -Каза още по-тихо синьокосата вампирка, люлеейки се напред-назад.
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Дженифър Хъдсън Съб Дек 11, 2010 11:52 am

- Значи наистина се опитва, а? Хммм... това е отвратително. Не мога даже да си го представя. След като се превърна във вампир ли стана такава? - попитах синекоската със тих глас. Тогава седнах отново до нея на земята и даже се излегнах в тревата. Чувството беше хубаво.. чувствах се в безопастност.
Дженифър Хъдсън
Дженифър Хъдсън

Брой мнения : 447

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Lunna West Съб Дек 11, 2010 12:05 pm

-От дете, от малка не ме иска. Мен и брат ми. -Отвърна синьокосата девойка и за секунда се озова във водата с дрехите, приличаше на някое красиво привидение. Въртеше се, танцуваше, а светлината караше косата й да блести. Тъгата я караше да се затваря в себе си и да спре да мисли за каквото и да било.
Толкова се бе отчаяла, бе търсила малкото си дете цял ден, но не откри нито следа, нито един признак, че то е живо.
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Дженифър Хъдсън Съб Дек 11, 2010 12:52 pm

Реших да последвам примера на момичето, без да нахалствам много за миналото и. Просто знаех, че ще ми каже, когато реши. Скохих във водата с дрехите и започнах да плувам. Обичам да плувам, откакто съм вампир, защото е лесно и отнема минимални усилия, а и е отпускащо. Приближих се до синеокото момиче и и се усмихнах. После отново заплувах бавно.
Дженифър Хъдсън
Дженифър Хъдсън

Брой мнения : 447

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Lunna West Съб Дек 11, 2010 12:59 pm

Другата вампирка също влезе в не толкова судената вода. Но и да бе студена, на тях двете това нямаше да им повлиае по никакъв начин, те не бяха хора.
-Този град е пълен с такива като нас. -Каза Лунна. Но това бе просто изразяване на някакъв факт,започване на нова тема. Лунна не си падаше много приказлива, но винаги би отговорила на въпросите на отсрещния събеседник.
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Дженифър Хъдсън Съб Дек 11, 2010 1:08 pm

Съгласих се с вампирката:
- Да... доста вампирки видях. - момичето се усмихна, но нищо не каза, беше ясно по вида и че е леко срамежлива и реших да продължа разговора - За жалост все още не съм видяла някой сексапилен мъжкар. - засмях се аз и продължих да плувам около нея.
Дженифър Хъдсън
Дженифър Хъдсън

Брой мнения : 447

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Lunna West Съб Дек 11, 2010 1:13 pm

-Има.. има.. Града е пълен с какви ли не същества. -Изведнъж Лунна се замисли над думите си. Нещо й подсказваше, че е права до такава степен, че щеше да се очуди на себе си.
-С всякакви същества.. -Повтори по-тихо тя, като седна на една скала, почти до самите вълни на водопада.
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Дженифър Хъдсън Съб Дек 11, 2010 1:22 pm

Момичето се скова и аз виждах, че тя отново е замислена над нещо. Попитах я:
- Какво стана?
Излязох от водата, изтупах се набързо и се настаних до Лунна. Тя изглеждаше сякаш мръзне, но беше невъзможно - тя е вампир..
Дженифър Хъдсън
Дженифър Хъдсън

Брой мнения : 447

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 18 Empty Re: Водопад

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 18 от 40 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите