The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Водопад - Page 10 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Водопад - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Водопад - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Водопад - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Водопад - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Водопад - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Водопад - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Водопад - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Водопад - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Водопад

+88
Дамян
Ребека
Корнелия Уайт
Naomi Dupre
Сури
Зейдист
-hayley;
Felice Fawn
Park Shin Hye.
Емили О'Шел
Кардам
Сам Kупър
Miah West.
Хенри Тренънт
Катрин Пиърс
Доун МагКуин-Нортман
Майкъл Крайтън
Tayllor Le'roux.
Елизабет Грейс
Стефан Салваторе
Джесика Бенингтън
Амбър Джоунс
Eлиза
Mia Alexander
Ая.
Толга Карел
Alice Conrad
Дмитрий Петерхоф
Нейтън Хоумс
Тейлър Брукс
Виктория Арчибалд
Гейбриъл Уолдорф
Томас
Кристин Рейнс
David Brightmore
Chaos.
Raven.
Лусинда
Алекс Прайс
Зак Халиуел
hayley marshall. ◆
Дженифър Хъдсън
Елена Гилбърт
Дейвид Уест
Теса Алварадо
Шейн Уест
Джоан Стинсън
Ванеса Смит
Алекс Клоуд
Вики Донован
Катерина
Яков Волчек
Алекс Купър
Мередит Сулес
Сара Крес
Еми Смит
Алекзандър Иеро
Тереза
Alexandra Collins.
Деймиън Ръс
Ана Валериус
Андреа Филипе
Даймънд Флетфил
Фелисити Джонсън
Антея Стивънс
Дейв Хендсъм
Изaбелa
Марк Стоун
Даниъл Колинс
Емили Роузууд
Влад Дракула
Наталия Нортман
Sam Winchester.
Дийн Уинчестър
Елена Иванович
Анди
Адам Ламбърт
Джъстин Бибър
Сара Уенхам
Ренесме Колин
Дид Салватор
Емили Колин
Alena Le'roux.
Корийн Ферел
Вероника
Александрина Стифлър
Lunna West
Nadia Petrova
92 posters

Страница 10 от 40 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Go down

Водопад - Page 10 Empty Водопад

Писане by Nadia Petrova Чет Окт 14, 2010 5:18 pm

First topic message reminder :

Водопад - Page 10 Waikamoi_small_waterfall_ls














Spoiler:
Nadia Petrova
Nadia Petrova

Брой мнения : 7028
Рожден Ден : 22.03.1995

Върнете се в началото Go down


Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Алекс Купър Съб Ное 20, 2010 9:01 am

Алекс хвана ръката й , като с стисна леко и каза:
-Аз съм Алекс..приятно ми е да се запознаем.Нов съм тука и още не познавам много хора.
След което краката му леко се наелектризираха от срамижливост..
-Амм ти имаш ли приятели ,случайно ако имаш може да ме запознаеш с тях ,ако е удобрно разбирасе...
След което се обърна изцяло към момичето.

Алекс Купър

Брой мнения : 1168

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Мередит Сулес Съб Ное 20, 2010 9:10 am

-Ами защо да не може - усмихнах се.
Погледнах го в очите. Имаше сини очи. За половин минута останах загледана в него, като не можех да откъсна поглед. Накрая се осъзнах, че го зяпам и леко разтърсих глава и се изправих от камъка, като залитнах и паднах във водата. Охх мамка му. След малко излязох на брега, а водата капеше от дрехите ми. Съблякох блузата и дънките си, останах по бельо. Оставих дрехите си на едно дърво, надявайки се бързо да изсъхнат.
-Съжалявам.. обстоятелствата го налагат - казах на Алекс.
Чудничко запознанство. Да падна във водопада и после да се разсъблека.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Алекс Купър Съб Ное 20, 2010 9:13 am

Алекс е погледна , като леко се засмя и се провикна так а,че момичето да го чуе от водата..
-Ехххх удари ли се ??
Гласа му звучеше леко трвожно.Той подади ръката си да издърпа момичето.
След като те се съблече.Той е гледаше с отворени очи.Като само каза:
-ЛОЛЛЛЛ..
Но като се осети ,че не трябва се излага така пред момичето си закри очите и каза:
-Когато си готова ми кажи да си ги отворя..

Алекс Купър

Брой мнения : 1168

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Мередит Сулес Съб Ное 20, 2010 9:18 am

Отидох до него и го побутнах леко по рамото.
-Ще съм готова когато изсъхнат дрехите.. а това ще отнеме доста време време, за да не гледаш - казах и се засмях. Отидох пак до камъните при водопада и се излегнах на един.
-Можеш да си отваряш очите между другото - викнах не много силно и се засмях.
-з не съм от срамежливите - казах многозначително накрая.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Алекс Купър Съб Ное 20, 2010 9:22 am

ПС:Емм как ще си хДДД

Алекс стоеше още извесно време с затворени очи , като по едно време си ги отвори.Първото нещо ,което той видя беше момчието.Той веднага пак си ги затвори.Като се обърна на ляво и чак тогава пак ги отвори.Като погледна водопаса.И каза:
-Емм браво..Но като се облечеш ще те гледам колкото си поискаш хД

Алекс Купър

Брой мнения : 1168

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Мередит Сулес Съб Ное 20, 2010 9:33 am

-Окей.. както си решиш - казах и се засмях.
Влязох във водата, този път доброволно, не паднах. Влязох под водата и след секунди отново бях на повърхността. Пригладих косата си назад и погледнъх към Алекс.
-Хей, засрамения, ще дойдеш ли до поплуваш? - засмях се.
Още стояше обърнат на другата страна и ми идваше да се засмей отново.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Алекс Купър Съб Ное 20, 2010 9:40 am

Алеск се обърна , като тръгна към момичето.С много бавни и плахи стъпки той престъпваше напред.Не сле ддълго той вече беше н аполовината растояние от него и момичето.сърцето му започна да бие.Той се чудише "Ами се какво ще права"
като външни леко се изчерви.Той стигна до 3/4 от разтоянието ,като по едно време само си каза "Абре дай ко ме ебе и мене"
Като се засили към момичето сбясна скорост.Когато стигна на метър от нея той скочи и влезна във водата..А водат а, което се пръсна и се дигна във въздуга заля момичето.Алеск си показа главата , като позна да се смее..

Алекс Купър

Брой мнения : 1168

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Мередит Сулес Съб Ное 20, 2010 9:51 am

Водата ме обля цялата. Не беше много студена, беше приятна за плуване.
-О ще си платиш за това - казах със сериозен тон и го бутнах под водата, докато се смеех. След малко се показа над водата, а аз стоях и го гледах с невинен поглед, все едно че нищо не съм направила и примигвах виновно.
-Заслужи си го - каах накрая, нарушавайки кратката тишина.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Алекс Купър Съб Ное 20, 2010 9:57 am

От водата започнах да излиза балончета.Алекс започна да се смее , като влезна под водата.Момичето неможеше да го види..Не след дълго нещо е хвана от доло , като е дръпна под водата..Авно това беше Алекс.Той е гледаше , като след време е пусна излезна от водата и започна да се смее..като по едно време спря и каза:
-ООО вече сме квит..

Алекс Купър

Брой мнения : 1168

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Мередит Сулес Съб Ное 20, 2010 10:07 am

Писнах леко, когато нещо ме дръпна под водата. Оказа се Алекс. Когато се появихме на повърхността се засмях.
-Какъв си подъл.. - казах и се усмихнах.
-И все пак не сме квит.. Ти ме напръска, аз те бутнах под водата, после ти ме дръпна под водата... - започнах да изброявам и се засмях.
-Сега трябва да ти го върна, но ако го направя, после и ти ще направиш нещо - говорих докато се опитвах да не се смея.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Алекс Купър Съб Ное 20, 2010 10:11 am

Алекс се засмя, като продума:
-Много ясно.
След само си дигна ръката и докато е дигна той е нпръска отново с вода.След което смейки се се гмурна под водата..Като започна да е заобикаля в кръг.Като по едно време изчезна от очите на момичето.Момичето се оглеждаше отново..По едно време над момичето се появи малка сянка , като с времето се оголеми това беше Алекс , явно беше излязал на брега без момчието да го вии и е скочил о тноо, като тоя път водата , което зал ямомичето беше повече..

Алекс Купър

Брой мнения : 1168

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Мередит Сулес Съб Ное 20, 2010 10:23 am

Погледнах го и се засмях.
-Еее... ама не се стърпя - казах, като прокарвах пръсти през косата си, която имах чувството че няма накъде повече да стане по-мокра отколкото беше в момента.
Напръсках го с вода и се засмях. Той само ме погледна коварно.
-Не.. не, стига толкова пръскане.. - казах и го погледнах едва ли не умолително, а после се засмях тихо.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Алекс Купър Съб Ное 20, 2010 10:38 am

Алекс е погледна със светло сините си очи , като само промълви:
-Емии добре щом ти казваш...Не мина много време сигорно 5-10 мин и Алекс излезна от водата , като целия беше много мокър.Той седна на пясъка ,който беше доста топъл заради слънчевата светлина.Алекс бавно затоври очи и започна да си мечтае за нещо.Като статично електричество започна да преминава през цялото му тяло ,а през това време водата от тялото му започнан да се изпарява.

Алекс Купър

Брой мнения : 1168

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Мередит Сулес Съб Ное 20, 2010 11:03 am

Алекс излезе от водата и седна на пясъка. Аз останах още малко. След няколко минути и аз отидах на брега, като също седнах и разклатих глава, за да махна водата от косата си. Дрехите ми още не бяха изсъхнали откакто паднах във водата. Излегнах се на брега и погледнах небето.
-Откога си в града? - попитах Алекс и го погледнах, очаквайки отговорът му.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Алекс Купър Съб Ное 20, 2010 11:13 am

-Емми от скоро има няма вече 1 седмица - Отоговри Алекс , като отоври бавно очи и се загледа в светло синьото небе , като много бавно измести поглед към най-близкия облак , койтосе движише свободно из небето.Като се беше отпуснал изцяло на пясъка.Дрехите му вече бяха изсухнали заради отделеното статично електричество.Алекс продължаваше да си гледа облацит е, като си казваше на ум "Не може ли и аз да бъда свободен, като тях"..Като продължи да ги гледа.Не след дълго много бавно се изви главата към момичето и е попита:
-Аааа ти от кога си тука ?

Алекс Купър

Брой мнения : 1168

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Мередит Сулес Съб Ное 20, 2010 11:23 am

-Само една седмица, наистина е доста скоро - казах и се изправих, като седнах на пясъка.
И ето отново дойде момента за моето тъпо обяснение откога точно живея в този град...
-Амии.. значии.. Родена съм тук, но по-късно се махнах и преди около два месеца някъде отново се върнах - казах и се почудих колко тъпо и безсмислено звучи всеки път когато го казвах на някой с когото се запознавах.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Алекс Купър Съб Ное 20, 2010 11:27 am

Момчето е гледаше , като не беше разбрал нищо..Но като се замисли и свърза изриченията , както той смяташе за добре успя да размбере смисъла за изричението.Той кимна , като и се усмихна широко.Не след дълго и той се изправи.Пясъкат , който по рано беше залепнал на моктрите му дрехи падна тай ,като те вече не бяха моктри.Той се огледа , като отново вида водопада.Момчето с бави крачки тръгна към един камък и се излегна на него.

Алекс Купър

Брой мнения : 1168

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Мередит Сулес Съб Ное 20, 2010 11:37 am

Станах и отидох до дървото, където бях оставила дрехите си. Вече бях изсъхнали. Взех първо дънките и ги обух. После се пресегнах за блузата, но духна по-силен вятър и я отнесе. Накрая блузата ми се озовав във водата. Не усетих кога изпсувах на глас по адрес на вятъра. Вече без да ми пука влязох във водата и си взех блузата.. Бях се примирила, че явно скоро няма да изсъхна.
-Не е честно, ти си сух - казах на Алекс и се засях.
-Ще протистирам!
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Алекс Купър Съб Ное 20, 2010 11:54 am

Алекс е гледаше вече открито , като не му пукаше дали е полу-гола или не...Той си лижеше на камъка , като гледаше птиците , които литяха из небето.Момчето изведнаж забеляза , как момичето си изтърва блузката и се наложи пак д авлиза в водата..След като излезе тя пак беше мокра.Той започна да се смее.До такава степен се смееш ,че без да иска падна от камъка..

Алекс Купър

Брой мнения : 1168

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Мередит Сулес Съб Ное 20, 2010 1:36 pm

Цялата бях мокра.. меко казано мокра даже, а Алекс се заливаше от смях. Погледнах го коварно и се приближих към него, а той само продължаваше да се смее.
-Ще се смееш, а? Така ли? - попитах го и се засмях, но по-скоро беше реторичен въпрос. Тогава силно го прегълнах, така че да може хубаво да го намокря и него.
-А така... смей се сега - казах, докато още го прегръщах. Накрая го пуснах и го погледнах. Да, добре го бях намокрила.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Алекс Купър Съб Ное 20, 2010 2:08 pm

Алекс се смееш докато не усети тялото на момичето. Той също е прегърна не ,че иска ,но просто самото сърце го оправляваше в момента,След като отмина прегрътката той се огледа.Целия беше мокър.."Ами сега ,какво ще прая" - Каза си наум Алекс , като беше си леко притворил очите.Той подскочи един път , втори път и на третия реши да спре тъй , като нямаше никакъв ефект.Той седна на пясака , като погледна момичето.И както си е гледаше спомни си за блузата и пак започна се смее ХД

Алекс Купър

Брой мнения : 1168

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Мередит Сулес Съб Ное 20, 2010 3:20 pm

Алекс пак се засмя, а аз го погледнах с коварен поглед и съща се засмях. Огледах се.. още имаше много вода по мен, щеше да е достатъчно за втори рунд. Седнах на пясъка до Алекс и се усмихнах с тази усмивка, която предвещаваше нещо. Отново го прегърнах, докато той продължаваше да се смее. Не беше честно само аз да съм мокра. Накрая и двамата се строполихме на пясъка, а аз избухнах в смях.
-Ще видиш ти - казах му.
-С мен шега не бива..
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Lunna West Съб Ное 20, 2010 7:47 pm

Разхождах се, усещах как силите ми намаляват. Онази к*чка Анет ми правеше нещо, знаех го. Само ако можеше да й покажа аз!
Стигнах до величествения водопад, усетих Мередит. Е, при други обстоятелства бих се махнала, но 1/ тя ме бе видяла и 2/ нямах сили да се изпаря както обикновенно правех, за това просто щях да я поздравя.
-Хей.. -Казах тихо, придържайки врата си от едната страна.
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Мередит Сулес Съб Ное 20, 2010 7:51 pm

Оставих Алекс на мира. Вече беше достатъчно мокър. Изправих се от пясъка, който беше полепнл по мокрите ми дрехи и отидох до Лунна.
-Здрасти - казах й и тръгнах да я прегръщам, но се сетих, че съм подгизнала цялата, все една съм излязла от пералнята, като изключим факта че по мен имаше пясък. Лунна не изглеждаше много добре.
-Как си Лу? Има ли ти нещо? - попитах я.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Lunna West Съб Ное 20, 2010 7:53 pm

-Не, добре съм. -Казах и се усмихнах, макар истината да беше, че едва виждах, след като ми се въртеше свят. -Ами ти как си? Добре ли си?
Погледнах я и видях, че е подгизнала до кости. А в същото време по нея имаше и пясък.
Погледнах я неразбиращо.
Lunna West
Lunna West

Брой мнения : 3613

http://freakvampires.twilight-vampire.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Водопад - Page 10 Empty Re: Водопад

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 10 от 40 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите