The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Darling, everything's on fire. - Page 39 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Darling, everything's on fire. - Page 39 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Darling, everything's on fire. - Page 39 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Darling, everything's on fire. - Page 39 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Darling, everything's on fire. - Page 39 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Darling, everything's on fire. - Page 39 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Darling, everything's on fire. - Page 39 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Darling, everything's on fire. - Page 39 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Darling, everything's on fire. - Page 39 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 22 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 22 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Darling, everything's on fire.

+16
Tayllor Le'roux.
Tanner Foster.
Крис Прескот
Шейн Колинс
Dominic Foster.
Alaska Young.
Алисън Вокил
Рико Винчети
Саманта Блек
София Уайлд
Сара Крес
Амелия Понд
Beatrice Pond
Chaos.
Сайръс Гримел
Уилям Джърнингън
20 posters

Страница 39 от 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Мар 01, 2012 4:49 am

First topic message reminder :

Ето това се прави като ти остава един час до училище. тъх-дъх. Laughing
Darling, everything's on fire. - Page 39 Tumblr_lvwpge3q2u1r6xmroo1_500

ЗАПОЧВАМЕ СЪС СНИМКА НА СЕКСИ ДЖОШ ХЪТЧЪРСЪН. AWWWWWWWWWWW YEAH.
! Само да се знае, че аз съм си един сериозен хейтър и много обичам да мраз хората и нещата и да ги съдя *Нищо, че все викам "Не съди хората без да ги познаваш", аз го правя всеки ден хд*. И да... Вероятно ще пращя с омраза (както обикновено). Не е чак за стряскане. АМА Е ВАЖНО ДА СЕ ИЗТЪКНЕ, ЧЕ СЪМ В АНГЛИЙСКАТА ГИМНАЗИЯ, А ТЯ Е МЕЖДУ ЛУДНИЦАТА И МОРГАТА. Тъй че, да. За да съм влязла там, тежко е положението. Laughing

До 1 час трябва да съм научила танца на припева на Сори Сори (омг да направо)... И после с Диляна ще го танцуваме по средата на коридора. THAT'S JUST HOW WE ROLL. Laughing *То не че ще мога да го науча танца, ама нали ся. хд*
Очаква се тест на граматика към 1-2-3 час. Яката работа просто. хДДДД
По музика оная ни накара да се представим с песен... И ще пусна CALL IT WHAT YOU WANT. *омг АЛ поздрав. Чувствай се поздравена. Т'ва е поздрав за теб. Енджой. Поздравявам те. хДДДДДДД Ето ти и гиф за музиката:
Darling, everything's on fire. - Page 39 Tumblr_lxk7ujWiFc1qjblaz * Все още мисля зааа Трешхолд, ама не знам вече. Имам до 5-тия час да се реша. хД
Има нови работи на ТХГ. о.О Няк'ви гифове и неща иимам чувството, че съм пропуснала цял век... Meh.
Darling, everything's on fire. - Page 39 Tumblr_m073sfktIS1r854ido1_500 -
Малко големички ми се виждат за сцената. о.О То се предполага че там тя е... На 7-8-9-10? Не знам, ама не беше чак ТОЛКОВА голяма. Ама ся какво мога да очаквам. хД
А да... Скапания лаптоп пак нещо му има (омг ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ ВЕ. Бахти лаптопа, бахти чудото.). Да е жив и здрав, че вече почва да ме ядосва.
И сега (понеже тоя идиот се скапа) няма да мога да си дочета "Looking for Alaska"... ... А тука има няк'ви проблеми с Адоб рийдъра. Fuck everything.

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА. хД *въпреки, че не съм празничен човек. МАЙКА МИ ДАДЕ МАРТЕНИЦА. хд*
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down


Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юли 01, 2012 10:58 am

Соу мъч сериали и анимета. Ай ноу дат фийлинг.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Hades. Нед Юли 01, 2012 10:59 am

Соу мъч сериали, анимета, книги, рп-та... хд
ай кант, ай джъст кант.
Hades.
Hades.

Брой мнения : 654

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Hades. Нед Юли 01, 2012 11:01 am

И ФИКОВЕ, МУЗИКА...
***тряя ми преведеш онова, бту.***
Просто. Накрая все мързелувам. хд
Hades.
Hades.

Брой мнения : 654

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юли 01, 2012 11:03 am

И толкова много мързел.
Не е истина. РОФЛ
Начи.
Нищо не обещавам, щот ме знайш колко съм постоянна, ама ЩЕ СЕ ОПИТАМ, щот нали е за тебИ. мда.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Hades. Нед Юли 01, 2012 11:04 am

Ако не го направиш, ще те обезглавя. хд
Ама тва е скучно, така че ще измисля други начини.
Примерно да те горя с цигари.
идк мен. хд
Hades.
Hades.

Брой мнения : 654

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юли 01, 2012 11:04 am

РОФЛ ДА ПРЕЗ МОНИТОРА. РОФЛ
РОФЛРОФЛ.
ама си вярваш. РОФЛ.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Hades. Нед Юли 01, 2012 11:09 am

ЩЕ СЕ САМОИЗПРАТЯ КАТ КОЛЕТ.
ВЕЧЕ ЗНАМ КЪДЕ ЖИВЕЕШ. хд
Hades.
Hades.

Брой мнения : 654

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юли 01, 2012 11:09 am

ООООООООООО.
демн ит.
Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юли 01, 2012 12:11 pm

Тъй.
Как планирам да си прекарам остатъка от вечерта?
Ще си направя чия и чай. Ще си сипя още вода. Ще почета малко. Ще догледам осъмския епизод на Тсуритама. Ще браузвам тага. После може да чета малко фикове или Хоумстък. Ще си ъпдейтвам ToOmblr-a. Може после да намеря нова музика/да преслушам фенмиксовете. И май това е.
И после, след като е минало 12 пак може да почета или ще слушам музика в леглото и ще правя хартиени жерави.
ООО трябва да пусна повече BL в ДРРР!! темата. Хел йес.
И да ъпдейтна епизодите в MyAnimeList.

И т'ва е.
Идк.
Ще видим.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Нед Юли 01, 2012 12:14 pm

Мазно, мазно, ни моа да убия онзи динозавър. poker face
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юли 01, 2012 12:14 pm

Т'ва е щот динозаврите са осъмски. И нимой. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Юли 02, 2012 2:56 am

Вчера си пуснах музика и към 11 часа спрях да обръщам внимание на скайп, интернет, етц. Може и 12 да е било. Не знам.
Отворих си 'Дядо Прас' и четох някъде до 1:30.
Докато се наканя да си легна: 1:40.
Хуу, легнах си. Въртях се 20 минути и А-ХА Станка да се унесе, Ата ш й звънни. Направо ми идеше да скоча от някъде. Изключих си телефона лайк а бос и аз пак да спим. МИ ДА, АМА НЕ. Почна едно въртене и тъй до 4:36. На Станка й писна и й се искаше да претрепе някой, ама нали...
Почнах да гледам през прозореца, а-у. Чудех се дали ми е горещо или студено, няк'ви петли се разкукуригаха (пфууу аман от тия. =.=), от магистралата се чува шум от колите, някакъв адски странен. Сякаш хващаж звука и почваш да го разточваш. Идк. Мнол е странно.
Ениуей.
Пък Станка не спря да си пее. дафак бро.
Накрая вече окончателно се отказах да спя. Ама нали ся, к'во да се прай, трябва да се опитам, щото то аз без сън ник'ва ме няма.
Продължих да гледам през прозореца, пък след още 10 минути, реших да се завъртя, а.к.а. вместо главата ми да е прозореца, да гледам към него. Не знам дали хванахте логиката... Както и да е.
Ставах от леглото, шматках се из стята, гледах как става по-светло.
Реших да поспя.
Ми не. Явно няма да се получи.
Викам си 'Ми те в колко ли изгасят уличните лампи?'. И стой ся ги варди в колко ги изгасят. Т'ва и напрайх тбх. В 5:30 ги изгасиха.
Съставих си план. По принцип баща ми става към 6 за работа, а майка в 7. И си рекох, че може да стана към 6 и да стоя в кухнята и да си чета. Ми не.
Около 5:50 ума на Станка реши, че иска сън. ДАФАК БРО. Имаше време от 1 до 5:50...
И да.
Станка заспа.
И стана в 8:00. Ама зверски й се спеше и спа до 8:36.
Пък на питайте ме що станах.

=.=
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Саманта Блек Пон Юли 02, 2012 3:37 am

Въй жена разбирам те напълно. Кат искам да заспя и не мога просто откачам. Става ми топло почвам да са разхождам из стаята етц. И майка ми кат ма чуй, че се разхождам от стая в стая и почне ГЛЕЙ ВЕЧЕ И ОТ БЕЗСЪНИЕ СТРАДАШ ТО ТОЗ КОМПЮТЪР ДРУГО НИМОЙ ДА НАПРАВИ. О.О
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Юли 02, 2012 4:31 am

Ама напрал... НЕ. ПРОСО НМЖЦДЦЙХМЖБ.
Няя да спа от 1 до 5 и да получа 4 часа сън, ми ш се сетя в 5:50. И да скоча в 8:30.
ДЖЪСТ НОУ.
НОУ.
И напрал няяше к'во да прая.
Не можех да чета, щот тряяше да цъкам лампа, етц. Не ми се сядаше на лаптопа, пък и да бях седнала, баща ми щеше да стане за работа и 'ВЪЙ МА ТИ ЦЯЛА НОЩ НЕ СИ СТАВАЛА' и ш са почне едно конско. *Пък после се оказа, че бил в почивка. =.=*
И само седях в леглото и се оглеждах и се въртях и т'ва беше въй не.
...
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Саманта Блек Пон Юли 02, 2012 5:31 am

Човек като не ми се спи кво ли не прая. Ши боря звезди. Ама то кат ниш не се вижда през тоз комарник. Взема та вдигна комарника и ма нахапят комари подуя са цялата и после нимоа още повече да заспя, етц. БИЧ ПЛИЙС. БЕЗСЪНИЕТО ТУ ДЪ УИН НАПРАЛ. ....
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Юли 02, 2012 2:12 pm

ВЪЙ ПОДПИСА ТИ.
ВЪЙ НЕ.
КРАЙ.
КРАЙ
ИКУАЙЪС СА ПРЕТРЕПА
КАНАЯ НАПРАЛ ПОБЯГНА
АРАДИЯ МИЛАТА Ш ПРИПАДНЕ
КРАЙ
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Юли 02, 2012 2:15 pm

Начи.
Станка общо взето има 10 домашни любимеца.
8 въображаеми. бът фък ит.

Тъй:

кхъм

Три коня:
- Икуайъс
- Арадия
- Каная


Пет котки (всичките черни):
- Майлс
- НийЧий
- Сабат
- Мизъри
- Мистъри


И два реални папагала:
- Момо
- Стефания (първоначално Стефан)


Станка wins at life.
good.

Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Пон Юли 02, 2012 4:03 pm

Компа ми се прееба. хах.
Дааа ти се похваля. Почти прочетох първа фаза. хддд
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Юли 02, 2012 4:06 pm

Как се прееба ве?! БАШ ЕДИН МЕСЕЦ ПРЕДИ АВГУСТ. УЕЛ ФЪК ЕВРИТИНГ.
Докато загрея, че за Тес ми говориш. рофлрофл.
Въй пък аз бях видяла спойлери и знаех к'во ш стане. ХДДДДД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Пон Юли 02, 2012 4:26 pm

Миии нещо монитора ни бачкааа.
и преди ми се еслучвало дано утре да е наред.
иначиии и аз обичям да отварям на последните стр на книгата и да чета. хдддд
Тоз Алек ма дразни да ти кажа. Ама мноооого. хдд
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Alaska Young. Пон Юли 02, 2012 4:57 pm

ВЪЙ НАЛИ.
*въй що чак ся виждам, че си писала. =.=*
МНОЛ Е ТЪП.
ВЪЙ НЕ.
ТОЛКОЗ ТЪПА И АЗ НЕ СЪм.
ТО ТЪП ДА СИ.
МА ТОЛКОЗ?!
ВЪЙ НЕ
МНОЛ Е ТЪП И МЕ ДРАЗНИ.
ВЪЙ НЕ.
НИМОА ВЕЧИ.
В началото 'Въй ся, тоз Алек тряя да е някъв осъмски такъв. Все пак нали на Алекс името има, няя начин.'
И накрая 'НОУ ФЪК ЮАЛЕК ГОУ АУЕЙ. ВЪЙ НЕ.'
йес/
Alaska Young.
Alaska Young.

Брой мнения : 109

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Сря Юли 04, 2012 4:50 am

Добре де, може би не трябваше да си лягам в 1 часа и после да рисувам в тъмното, дето и ръката си трудно виждаш.
Май не трябваше, след като съм спряла да рисувам, да стоя и да слушам миксовете и да мърдам пердето, и да си лежа.
И най-вече не трябваше да си лягам в 3.
Whoops.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Юли 05, 2012 4:51 pm

Gamzee/Equius
Kanaya/Rose
Dirk/Roxy
Gamzee/Karkat
Sollux/Terezi
Sollux/Aradia (fucking cannon. fuck yes.)
Rose's Mom/John's Dad
Nepeta/Equius
Vriska/Terezi
Karkat/Vriska
Equius/Aradia (fucking cannon again. it's my lucky day OUO)

shipping whore ftw.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пет Юли 06, 2012 8:18 am

Уилям Джърнингън написа:

Та.
Кои книги съм планувала да прочета?
- Тери Пратчет 'Дядо Прас' (Взех я от библиотеката)
- Джейн Остин 'Ема' (На английски. Челъндж аксептид)
- Рик Риърдин 'Пърси Джаксън и Боговете от Олимп №3' (Всъщност тая тряя да съм я прочела до 2-ри, та Георги да ми даде 4 и 5 книга за лятото.)
- Роалд Дал 'Няк'ви разкази' (По английски. ъргх)
- Джек Лондон 'Мартин Идън' (Ако не ме домързи, трябва да си я дочета.)
- Томас Харди 'Тес ор рода Дърбървил' (сейм)
- А. А. Милн 'Мечо Пух' (Искам да си я препрочета пак.)
- Оскар Уайлд 'Портретът на Дориан Грей' (На английски е, което ще си е предизвикателство, ама катай.)
- Луиза Мей Олкът 'Малки жени' (сейм)
- Оливър Голдсмит 'Викарият от Уейкфийлд' (Ъъъ, да я дочета.)
- Софокъл 'Антигона' (Всъщност това е единствената книга от списъка за лятото, която планирам да прочета.)
- Данте 'Ад' (В чест на АЛЕКС. рофл)
- Дж. Д. Селинджър 'Спасителят в ръжта' (да. отново)
И тъй като мисля, че тия някак НЕ са достатъчни...
- Уика за тийнейджъри (тая е тъпа, просто не)
- Джей Ашър '13 причини защо'

Мислех си и за Дийн Кунц 'Служители на здрача', ама оная бабка просто ми изкарва ангелите и ще почна да се оглеждам по прозорците. Ама може и да я прочета.
Имам 75 дни.
фък.
Накрая, както винаги, нищо няма да прочета.
=.=

тъй. ся к''во да почна.
=.=
мой да почна 'Спасителят в ръжта'. или '13 причини защо'. или 'Малки жени'. Накрая ш взема да почна 'Викарият от Уейкфийлд'.
=.=
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пет Юли 06, 2012 4:09 pm

хахахха.
майка иска да ходим утре на плаж.
...
Поне ще мога да чета. Пък и ще вземем кафе.

Въй не. Десктопа ми в момента е най-якото нещо. Мяга якия уолпейпър на Каная. въй не нимоа. просот. йиуикл.йхиуоалкйхихолк. край.

Казах ли, че свърших Тсуритама? ай джъст ийкухбажклйхнбикй фийлинг евриуеър.

brb downloading homestuck icons and shit.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 39 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 39 от 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите