The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Darling, everything's on fire. - Page 30 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Darling, everything's on fire. - Page 30 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Darling, everything's on fire. - Page 30 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Darling, everything's on fire. - Page 30 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Darling, everything's on fire. - Page 30 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Darling, everything's on fire. - Page 30 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Darling, everything's on fire. - Page 30 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Darling, everything's on fire. - Page 30 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Darling, everything's on fire. - Page 30 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Darling, everything's on fire.

+16
Tayllor Le'roux.
Tanner Foster.
Крис Прескот
Шейн Колинс
Dominic Foster.
Alaska Young.
Алисън Вокил
Рико Винчети
Саманта Блек
София Уайлд
Сара Крес
Амелия Понд
Beatrice Pond
Chaos.
Сайръс Гримел
Уилям Джърнингън
20 posters

Страница 30 от 40 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Мар 01, 2012 4:49 am

First topic message reminder :

Ето това се прави като ти остава един час до училище. тъх-дъх. Laughing
Darling, everything's on fire. - Page 30 Tumblr_lvwpge3q2u1r6xmroo1_500

ЗАПОЧВАМЕ СЪС СНИМКА НА СЕКСИ ДЖОШ ХЪТЧЪРСЪН. AWWWWWWWWWWW YEAH.
! Само да се знае, че аз съм си един сериозен хейтър и много обичам да мраз хората и нещата и да ги съдя *Нищо, че все викам "Не съди хората без да ги познаваш", аз го правя всеки ден хд*. И да... Вероятно ще пращя с омраза (както обикновено). Не е чак за стряскане. АМА Е ВАЖНО ДА СЕ ИЗТЪКНЕ, ЧЕ СЪМ В АНГЛИЙСКАТА ГИМНАЗИЯ, А ТЯ Е МЕЖДУ ЛУДНИЦАТА И МОРГАТА. Тъй че, да. За да съм влязла там, тежко е положението. Laughing

До 1 час трябва да съм научила танца на припева на Сори Сори (омг да направо)... И после с Диляна ще го танцуваме по средата на коридора. THAT'S JUST HOW WE ROLL. Laughing *То не че ще мога да го науча танца, ама нали ся. хд*
Очаква се тест на граматика към 1-2-3 час. Яката работа просто. хДДДД
По музика оная ни накара да се представим с песен... И ще пусна CALL IT WHAT YOU WANT. *омг АЛ поздрав. Чувствай се поздравена. Т'ва е поздрав за теб. Енджой. Поздравявам те. хДДДДДДД Ето ти и гиф за музиката:
Darling, everything's on fire. - Page 30 Tumblr_lxk7ujWiFc1qjblaz * Все още мисля зааа Трешхолд, ама не знам вече. Имам до 5-тия час да се реша. хД
Има нови работи на ТХГ. о.О Няк'ви гифове и неща иимам чувството, че съм пропуснала цял век... Meh.
Darling, everything's on fire. - Page 30 Tumblr_m073sfktIS1r854ido1_500 -
Малко големички ми се виждат за сцената. о.О То се предполага че там тя е... На 7-8-9-10? Не знам, ама не беше чак ТОЛКОВА голяма. Ама ся какво мога да очаквам. хД
А да... Скапания лаптоп пак нещо му има (омг ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ ВЕ. Бахти лаптопа, бахти чудото.). Да е жив и здрав, че вече почва да ме ядосва.
И сега (понеже тоя идиот се скапа) няма да мога да си дочета "Looking for Alaska"... ... А тука има няк'ви проблеми с Адоб рийдъра. Fuck everything.

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА. хД *въпреки, че не съм празничен човек. МАЙКА МИ ДАДЕ МАРТЕНИЦА. хд*
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down


Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Юни 02, 2012 3:32 pm

- пуканки.
- половин шише кола.
- Боен клуб.

дис из гоинг ту би мор ден осъм, мен.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Юни 02, 2012 6:13 pm

Look up into the stars and you're gone.

If I could wake up in a different place, at a different time, could I wake up as a different person?

Nothing is static. Even the Mona Lisa is falling apart. Since fight club, I can wiggle half the teeth in my jaw. Maybe self-improvement isn't the answer. Maybe self-destruction is the answer.

Sometimes you do something, and you get screwed. Sometimes it's the things you don't do, and you get screwed.

Put a gun to my head and paint the walls with my brains. Just great, I say. Really.


Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Юни 02, 2012 6:38 pm

"I am trash," Tyler said. "I am trash and shit and crazy to you and this whole fucking world," Tyler said to the union president. "You don't care where Iive or how I feel, or what I eat or how I feed my kids or how I pay the doctor if I get sick, and yes I am stupid and bored and weak, but I am still your responsibility."

I wanted to destroy something beautiful I'd never have. Burn the Amazon rain forests. Pump chlorofluorocarbons straight up to gobble the ozone. Open the dump valves on supertankers and uncap offshore oil wells. I wanted to kill all the fish I couldn't afford to eat, and smother the French beaches I'd never see.
I wanted the whole world to hit bottom.

I wanted to breath smoke.
I wanted to burn the Lourve. I'd do the Elgin Marbles with a sledge-hammer and wipe my ass with the Mona Lisa. This is my world, now.

What you have to consider is the possibility that God doesn't like you. Could be, God hates us. This is not the worst thing that could happen.

... another new fight club rule is that fight club will always be free. It will never cost to get in. "We want you, not your money. As long as you're in fight club, you're not how much money you've got in the bank. You're not your job. You're not your family, and you're not who you tell yourself. You're not your name. You're not your problems. You're not your age. You are not your hopes. You will not be saved. We are all going to die, someday."

We are the middle children of history, raised by television to believe that someday we'll be millionaires and movie stars and rock stars, but we won't. And we're just learning this fact. So don't fuck with us.


I've met God across his long walnut desk with his diplomas hanging on the wall behind him, and God asks me, "Why?"
Why did I cause so much pain?
Didn't I realize that each of us is a sacred, unique snowflake of special unique specialness?
Can't I see that we're all manifestations of love?
I look at God behind his desk, taking notes on a pad, but God's got this all wrong.
We are not special.
We are not crap or trash either. We just are.
We just are, and what happens just happens.
And God says, "No, that's not right."
Yeah. Well. Whatever. You can't teach God anything.

Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Сайръс Гримел Съб Юни 02, 2012 6:40 pm

ВИЖ МЕ БУДНА СЪМ В 1:30 ХДД
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Сайръс Гримел Съб Юни 02, 2012 6:42 pm

п.п. Филма не беше каквото очаквах икзактли... Ама някъв як. Вдъъхновяващ ;3
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Юни 02, 2012 6:45 pm

“This isn’t really death,” Tyler says. “We’ll be legend. We won’t grow old.”
I tongue the barrel into my cheek and say, Tyler, you’re thinking of vampires.
--

OMG Гордея се с теб. хд

А иначе, аз първия път като го гледах бях МЕГА обърканата, ама ся хванах всичко. Човек, чак майка ми накарах да го гледа тоя филм. Щот е як.
бту; омг песента накрая беше яка. нали нали нали нали нали нали нали?


Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Гост Съб Юни 02, 2012 6:48 pm

Оооо Файт клъъб <3 Помня, когато с Еля го гледахме хДДД Беше много як !

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Юни 02, 2012 6:51 pm

Той си е жива класика. ХД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Юни 02, 2012 7:28 pm

"I feel infinite."
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Съб Юни 02, 2012 7:32 pm

Sam came down and when she saw me, she turned to Bob.
"What the hell is your problem?"
"Come on, Sam. He likes it. Ask him."
"How do you feel, Charlie?"
"Light."
"You see?" Bob actually looked a little nervous, which I was later told was paranoia.
Sam sat down next to me and held my hand, which felt cool.
"Are you seeing anything, Charlie?"
"Light."
"Does it feel good?"
"Uh-huh."
"Are you thirsty?"
"Uh-huh."
"What would you like to drink?"
"A milkshake."
And everyone in the room, except Sam, erupted in laughter.
"He's stoned."
"Are you hungry, Charlie?"
"Uh-huh."
"What would you like to eat?"
"A milkshake."
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Саманта Блек Нед Юни 03, 2012 3:42 am

OMГ ВЧЕРАААА ИДЦКДЙБКФЙБФВСКЙБВФУФВСБФВУФВБ наиш ли колко ме е яд, че не можех да ти пиша реакции БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЦДНДКНБФКБФВВБВКБ
Начи седя си аз и умирам за сън в 12 часа понеже четох и на екрана ми изписва файт клъб до 00:10 и си викам ок ся ша го догледам, ма нали се сеш, че беше до 1:30 ХДДД и тъз сутрин станах в седем и половина
НАЙ-ВДЪХНОВЯВАЩИЯ ФИЛМ ЪФ ОЛ ТАЙМС ЦДНХКДБДВКЙБ
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Сайръс Гримел Нед Юни 03, 2012 5:02 am

Уилям Джърнингън написа:“This isn’t really death,” Tyler says. “We’ll be legend. We won’t grow old.”
I tongue the barrel into my cheek and say, Tyler, you’re thinking of vampires.
--

OMG Гордея се с теб. хд

А иначе, аз първия път като го гледах бях МЕГА обърканата, ама ся хванах всичко. Човек, чак майка ми накарах да го гледа тоя филм. Щот е як.
бту; омг песента накрая беше яка. нали нали нали нали нали нали нали?


АААА, една дето я знам хд Сега я забравих.. да ти кажа, целият саундтрак е як. Ей ся ще проверя песнета, ама помня, че ме кефи по принцоп хд

Аз май не разбрах само защо трябваше да е с отворени очи, за да го убие ;/
БАСИ ТЪПОИТО, ЧЕ СА 1 И СЪЩИ ЧОВЕК Т.Т ИСКАМ СИ ДЕЙВИДЪТ ИСТИНСКИ <33333 ОЙ, КОЛКО СЕКС Т.Т

Едит: Ааа, сетих са хд Да ве, ние сме я обсъждали, аз я знам от Емилито кавъра.
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юни 03, 2012 9:59 am

омг майка ми каза същото. Че било мнол тъпо, че са един и същи човек. И някои работи не ги разбрала, ама щяла да гледа пак филма и да ги схване. МДА.
Не знам що не оценявате колко велик е филма. хд
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юни 03, 2012 10:02 am

Саманта Блек написа:OMГ ВЧЕРАААА ИДЦКДЙБКФЙБФВСКЙБВФУФВСБФВУФВБ наиш ли колко ме е яд, че не можех да ти пиша реакции БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЦДНДКНБФКБФВВБВКБ
Начи седя си аз и умирам за сън в 12 часа понеже четох и на екрана ми изписва файт клъб до 00:10 и си викам ок ся ша го догледам, ма нали се сеш, че беше до 1:30 ХДДД и тъз сутрин станах в седем и половина
НАЙ-ВДЪХНОВЯВАЩИЯ ФИЛМ ЪФ ОЛ ТАЙМС ЦДНХКДБДВКЙБ

ОМГ СЯ ТИ ВИЖДАМ МНЕНИЕТО.
ВЪЙ ЕДИН ЧОВЕК ДА ОЦЕНИ ЯКИЯ ФИЛМ.
ДА ЗОЗОЗОЗОЗОЗОЗОЗОЗО
ДА
ОМГ
МЕГА ОСЪМСКИЯ ФИЛМ.
ЙКХЙТГСРХМБ<ЙНК
'нъф сед.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юни 03, 2012 10:02 am

dear jade,

happy birthday!!!

it's hard to thank you enough for your friendship over the years. heck, if it weren't for you i wouldn't even have met rose and dave, so that is like, THREE TIMES the friendship! that is almost like, TOO MUCH FRIENDSHIP. ha ha. i only wish i could get you something for your birthday that could remotely make up for what you've given me, but of course that's impossible. so here are a couple silly things anyway!

i went to a weird asian store the other day and saw this rad shirt, so i got it and i'm wearing it now! but there was a blue one too which was way more awesome, and i wanted you to have it. i know you like green a lot, but maybe you'd like to try wearing blue sometimes? i bet you'd look like a million bucks! also i know you've been frustrated lately about how your pumpkins keep disappearing. well, i can't begin to explain why that's happening! all i can do is give you these so you can plant some more. don't give up, jade! wherever those dumb old pumpkins went off to, i'm sure you know the fun is in growing them and taking care of them until they're ready!

whew, got to head out to the post office now so this doesn't get to you TOO late! talk to you soon!!!

~ghostyTrickster
(john)
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юни 03, 2012 10:48 am

Писнало ми е от тая липса на мотивация. Сериозно говоря.
Едни от двете причини за липсата й са, че не знам какво искам да правя и не знам какво искам, като цяло.
Всъщност, знам, че искам по-високи оценки, знам, че трябва да уча повече, но просто не мога да се накарам да седна да уча.

What are the reasons for lack of motivation and enthusiasm?

Lack of faith in one's abilities.

Fear of failure, due to failure in the past.

Low self-esteem.

Lack of enough interest.

Fear of what others might say.

The habit of procrastination.

Laziness.

No awareness of the importance and usefulness of the subject or goal.

The feeling or belief that there are other more important things to do.

Not having the time to delve into the subject or goal.

Being too stressed or nervous.

Absence of enough stimuli or incentives.

мяу.
Не искам мнения и психологически карти, базирани на поста. Пускам го това, понеже е Д Н Е В Н И К. И няма къде другаде да го напиша.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юни 03, 2012 4:36 pm

TG: alright im installing this game finally
TT: Where doing this man?
TG: yeah
TG: you could almost say
TG: where making this
TT: Go on.
TT: What is it where making this?
TG: TRANSPIRE
TG:
TT: Excellent.
TT: Let's make shit take place.

.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юни 03, 2012 4:40 pm

holy shit.
they did it.
aw man,
it's just awesome.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юни 03, 2012 4:41 pm

END OF ACT 3.
holy.
shit.


/liveblogging Homestuck with Stanka.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Амелия Понд Нед Юни 03, 2012 4:42 pm

Уилям Джърнингън написа:Писнало ми е от тая липса на мотивация. Сериозно говоря.
Едни от двете причини за липсата й са, че не знам какво искам да правя и не знам какво искам, като цяло.
Всъщност, знам, че искам по-високи оценки, знам, че трябва да уча повече, но просто не мога да се накарам да седна да уча.
йо гърл. ай ноу дат филинг.
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юни 03, 2012 4:48 pm

Не знам защо повечето мислят, че да си намериш мотивация е супер лесно.
Ей така, седиш си и тя изниква. Не става така.
Хич не е лесно.
Не мога да я намеря и толкоз.
...
И не е мързел. Да не се бъркат двете. Въпреки че съм и мързелива. Т'ва е друг въпрос. хД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Амелия Понд Нед Юни 03, 2012 5:08 pm

Аз понеже съм нахална, пак ще ти се навра в мислите.
Мда, точно човек. По абсолютно същия начин се чувствам. Странно, хъ. ХД
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юни 03, 2012 5:14 pm

бич плийз, можеш да идваш по всяко време.
Двеста човека няма да сме много в главата ми. Laughing

ХЕЙ, СОУЛ СИСТА.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Юни 03, 2012 5:16 pm


Everybody out of the god damn way. You got a hat full of bomb, a fist full of penis, and a head full of empty.



homestuck is awesome.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Амелия Понд Нед Юни 03, 2012 5:18 pm

AIIIIINTTT THE MISTER, MISTERRR
ONNN THE RADIO, STEREOOO
`
The way you move ain't fair, you know
Hey soul sister
I don't wanna miss
A single thing you doooo
`
TOOONIGHT.

*почувствах се задължена да го направя хд*
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 30 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 30 от 40 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите