The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Darling, everything's on fire. - Page 19 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Darling, everything's on fire. - Page 19 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Darling, everything's on fire. - Page 19 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Darling, everything's on fire. - Page 19 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Darling, everything's on fire. - Page 19 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Darling, everything's on fire. - Page 19 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Darling, everything's on fire. - Page 19 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Darling, everything's on fire. - Page 19 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Darling, everything's on fire. - Page 19 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Darling, everything's on fire.

+16
Tayllor Le'roux.
Tanner Foster.
Крис Прескот
Шейн Колинс
Dominic Foster.
Alaska Young.
Алисън Вокил
Рико Винчети
Саманта Блек
София Уайлд
Сара Крес
Амелия Понд
Beatrice Pond
Chaos.
Сайръс Гримел
Уилям Джърнингън
20 posters

Страница 19 от 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Мар 01, 2012 4:49 am

First topic message reminder :

Ето това се прави като ти остава един час до училище. тъх-дъх. Laughing
Darling, everything's on fire. - Page 19 Tumblr_lvwpge3q2u1r6xmroo1_500

ЗАПОЧВАМЕ СЪС СНИМКА НА СЕКСИ ДЖОШ ХЪТЧЪРСЪН. AWWWWWWWWWWW YEAH.
! Само да се знае, че аз съм си един сериозен хейтър и много обичам да мраз хората и нещата и да ги съдя *Нищо, че все викам "Не съди хората без да ги познаваш", аз го правя всеки ден хд*. И да... Вероятно ще пращя с омраза (както обикновено). Не е чак за стряскане. АМА Е ВАЖНО ДА СЕ ИЗТЪКНЕ, ЧЕ СЪМ В АНГЛИЙСКАТА ГИМНАЗИЯ, А ТЯ Е МЕЖДУ ЛУДНИЦАТА И МОРГАТА. Тъй че, да. За да съм влязла там, тежко е положението. Laughing

До 1 час трябва да съм научила танца на припева на Сори Сори (омг да направо)... И после с Диляна ще го танцуваме по средата на коридора. THAT'S JUST HOW WE ROLL. Laughing *То не че ще мога да го науча танца, ама нали ся. хд*
Очаква се тест на граматика към 1-2-3 час. Яката работа просто. хДДДД
По музика оная ни накара да се представим с песен... И ще пусна CALL IT WHAT YOU WANT. *омг АЛ поздрав. Чувствай се поздравена. Т'ва е поздрав за теб. Енджой. Поздравявам те. хДДДДДДД Ето ти и гиф за музиката:
Darling, everything's on fire. - Page 19 Tumblr_lxk7ujWiFc1qjblaz * Все още мисля зааа Трешхолд, ама не знам вече. Имам до 5-тия час да се реша. хД
Има нови работи на ТХГ. о.О Няк'ви гифове и неща иимам чувството, че съм пропуснала цял век... Meh.
Darling, everything's on fire. - Page 19 Tumblr_m073sfktIS1r854ido1_500 -
Малко големички ми се виждат за сцената. о.О То се предполага че там тя е... На 7-8-9-10? Не знам, ама не беше чак ТОЛКОВА голяма. Ама ся какво мога да очаквам. хД
А да... Скапания лаптоп пак нещо му има (омг ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ ВЕ. Бахти лаптопа, бахти чудото.). Да е жив и здрав, че вече почва да ме ядосва.
И сега (понеже тоя идиот се скапа) няма да мога да си дочета "Looking for Alaska"... ... А тука има няк'ви проблеми с Адоб рийдъра. Fuck everything.

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА. хД *въпреки, че не съм празничен човек. МАЙКА МИ ДАДЕ МАРТЕНИЦА. хд*
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down


Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Нед Май 13, 2012 5:05 pm

И ИМЕТО ОЗНАЧАВА БУКВАЛНО "ДЕВОЙКА".
БАХТИ. НОВО СЪВПАДЕНИЕ С ИМЕТО. О.О
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Май 13, 2012 5:06 pm

Ми тя самата Кора да не е ДЕВОЙ ве. Laughing Laughing Laughing

Ти не трябваше ли да си си легнала. о.О
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Май 13, 2012 5:10 pm

" The mail is freedom. The mail is life. The mail is the very fabric of civiliz... "

щото ме мързи да отворя файла с цитатите от Хоумстък и да го лепна там.

The mail is the one final hope for resurrecting a dead planet from its ashes, and the letter carriers are the brave soldiers of God in this righteous crusade. They are the defenders of the light of knowledge, free communication, and the exchange of ideas. They are the bold toters of all those little papery conduits of freedom, the white postmarked angels that whisper a message on their deliverance, a promise to the yearning: "There is hope yet."

Liberty. Reason. Justice. Civility. Edification. Perfection.

MAIL.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Chaos. Нед Май 13, 2012 5:13 pm

от тела пшя. мдъ. хд
Chaos.
Chaos.

Брой мнения : 12366

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Май 13, 2012 5:13 pm

Darling, everything's on fire. - Page 19 00906_1

лол. Роуз. ХДДДДДДДДДДДДДДДДддд
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Май 13, 2012 5:14 pm

Darling, everything's on fire. - Page 19 00907

"You are accosted by a friendly MUTANT KITTEN."
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Май 14, 2012 9:54 am

aw man.
НЯКОЙ да ме застреля. Моля ви се.
Не искам да се излагам утре. Сериозно говоря.
Пред цяло училище реч да изнасям.
ЦЯЛ ден си мисля, че ще повърна всяка секунда. Стомаха ми е някакъв възел.
И никой да не ми казва да се успокоявам. Щото не може да стане.
И никой да не смее да казва, че всичко ще мине идеално и няма да направя нито една грешка и ще съм яка, етц. Щото си знам, че НЕ е вярно. Щото организацията на Английската е най-добрата и аз съм перфектен оратор. Сигурно. Остава да допълним, че вкъщи има безкрайни запаси от шоколад. Ама това са все лъжи.
Ако не запъна поне веднъж или не объркам дума, Станка да се казвам. А дано. И ще се казвам Станка.
ъргх.
Цяяялата съм нерви от днес.
"Спокойна като блатна вода... Being Daria." Не помагат. Сори.
Ще си остана кълбо с нерви, вероятно до 13 часа утре, когато ще ми се иска да не се бях изложила така.
мяу.
Нау бак ту Хоумстък.

Ааа, трябва да кажа, че днес бях изумително продуктивна. Не спряха да ме разкарват, което "успокои" нервите ми. Yeah, right.

Сега обратно към самоубийствените планове.

А, да. Забравих. Понеже не ми дават да съм с дънки утре ("Бъдете облечени официално!") и аз нямам панталони или поли, ще трябва да нося рокля. Въпросът е:
- Тъмно-лилавата рокля
- Бохмеската рокля.
Проблема е, че в тая бохемската изглеждам маааалко по-пълна от обикновено, а тъмно-лилавата ми е леееко голяма.
мех.

Сякаш вчерашното гледане на Кора беше преди цяла седмица.

И пак към кроежите за причиняване на настинка.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Май 14, 2012 10:33 am

THERE IT GOES MY HAPPINESS.
I DON'T EVEN SHIP THEM.
THE FUCK
THIS IS SO SWEET
OMG
I CAN'T.


hey there harley
whats it like in the pacific
youre a thousand miles away girl
your location aint specific
yeah its true
its hard to find someone like you
what can i do

hey there harley
dont you worry bout the distance
im right there if you get lonely
give this song another listen
close your eyes
listen to my beats its my disguise
im by your side

chorus:
oh its what you do to me x4

hey there harley
i know the games getting hard
but believe me girl
ill find a way to get to where you are
well have it good
beat the game like we knew we would
my word is good

hey there harley
ive got so much left to say
if every remix i composed for you would take your breath away
id mix it all
even more in love with me youd fall
wed have it all

(chorus)

a thousand miles seem pretty far
but hey we got johns flying car
id walk to you if i had no other way
all the trolls would laugh at us
and well just flip em off because
we know that none of them have felt this way
but harley i can promise you
that by the time i get to you
the game will never ever be the same
(guess im to blame)

so hey there harley
you be good and dont you miss me
just a bit and youll relight your forge
and ill be making time loops like i do
youll know its all because of you
we can do whatever we want to
hey jade harley heres to you
this ones for you

(chorus)


JUST LEAVE ME TO DIedrtfghjbgv.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Май 14, 2012 12:01 pm

HEY THERE, WOULD YOU LIKE TO TALK ABOUT HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMESTUCK~



омг все се навирам в такива фендъми, дето никой не ги знае/не влиза. Говоря от България/Английската/Форума. лол. Карай да върви. Пак ми е яко. ХДДДДДДДДДДДДДДДД
I'm KARKALICIOUS. bitch.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Май 14, 2012 3:41 pm

От половин час пея *мърдане на устни и хаотично и истерично правене на мимики във въздуха, с цел да не се дига много шум понеже роднините спят*
HEY I JUST MET YOU
AND THIS IS CRAZY
BUT HERE'SMY NUMBER
SO CALL ME MAYBE.

мега тъпата песен. Ама се набива в главата. ХД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Амелия Понд Пон Май 14, 2012 3:43 pm

ОМГ ебати шитавата песен, ама е ебатиииии гадната ии лесно те подлудява кат си я пееш постоянно хД
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Май 14, 2012 3:47 pm

И като си мислиш колко се вързва на Макора. aw man шитава ми е съдбата и всичкото. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Амелия Понд Пон Май 14, 2012 4:00 pm

Laughing Да ти имам Макората и всичко... Маниачка такава Laughing
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Май 14, 2012 4:08 pm

Оо ти нищо не си видяла. Тепърва предстоят фендъмите. Laughing Laughing Хоумстък, че и още към колко ще се присъединявам. Отиде то век и половина. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Май 14, 2012 4:40 pm

VODKA MUTINI purrs at your side.

You SUPPOSE you will call it Mutie for short.


Роуз пръска с имената. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Амелия Понд Пон Май 14, 2012 6:31 pm

Уилям Джърнингън написа:Оо ти нищо не си видяла. Тепърва предстоят фендъмите. Laughing Laughing Хоумстък, че и още към колко ще се присъединявам. Отиде то век и половина. Laughing
МОЛЯ ТЕ РАЗЯСНИ МИ КАКВО Е ТОВА ХОУМСТЪК.
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 15, 2012 7:22 am

Начи. Хоумстък е уебкомикс.
"In the beginning of Homestuck, four children (John, Rose, Dave, and Jade) play a reality-altering video game that brings about the end of their world. The adventure is characterised by time travel, mystery, and a complex fictional universe."
ХИЪР. хд
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 15, 2012 8:48 am

Йооо. Сега ще си разкажа за осъмския ден (като изключим частта с речта, лол).

-бту; преди да съм забравила: ИМАМ ЯКИ ПЛАНОВЕ ЗА ЛЯТОТО. < да се подсетя после да си степенувам приоритетите. хД-

Соу.
Станах сутринта (ДРОБ КАКТО ВИНАГИ. Ама как да си легна по-рано от 1 часа, след ТЪПИЯ ГИФ. омг Рал, неска без да искам казах Блъди Мери три пъти на глас. Shocked I'm a goner. и после още един го казах, дано да спаси положението. И ДА. омг. Ми сори, ама направо бях мега изплашената. Ся ми се иска да го постна тоя гиф, ама това значи да го търся > да го видя отново > да изпадна в паника отново. нйе.) в 5:30, естествено.
СЛОЖИХ НА МАЙКА ЯКАТА РОКЛЯ. И сложих и черните обувки.
НО, нали съм ТЪПА ОВЦААА (тарарара), не сложих кецовете и да си сложа обувките в торбичка, нещо такова. Сетих се чак като бях на спирката. Както и да е. Трудно вървях с яките черни обувки, главно щото ми бяха големи. И бяха на ток (двусантиметров, но все пак беше awkward).
Тъй.
Беше няк'во хладно, ама ми беше наред.
В 12А срещнах Таня и тя "АМА ТИ СИ С РОКЛЯ о.о" и аз "Бях принудена."
И да. Обясних й, че обувките са ми големи и че около 5 пъти щях да се претрепя *и се надявах, че може би ще се случи*. И тя ме подпираше към пътя за училище.
И на въпроса "МИ НЯЯШЕ ЛИ ДРУГИ ОБУВКИ. омг": Ми не. Или тия, или на майка, дето бяха 37 номер. Няма как да стане. И не можех да сложа памук, щото са едни такива на мрежа. Соу, да. Май аргюмънт е винаги валиден.
Тъй, всички бяха няк'ви "ома ама ти си с рокля. о.О" и аз "Ми бях принудена." и те "Защо?" аз "Ми, ще чета реч", те "ОООООООО АМА КОГА ОМГ НАИСТИНА ДАФАК?!" и следва обяснение. ениуей.
Имахме само Английски тоя ден *лол, осъмски раути само. poker face *. И СЛАВА НА ЗАМЕСТНИК ДИРЕКТОРА/ДИРЕКТОРА, ни бяха намалени часовете на 30 минути.
Първия час ми беше няк'во тотално "дафак ве, HEY THERE WOULD YOU LIKE TO TALK ABOUT HOMESTUUUUUUUUCK!". В междучасието наще гении в класа се сетиха, че неска 12-ти клас обикалят по стаите, и тряя да направим нещо. Ама то пък и никой не ни беше предупредил. Мизийска *класната, преподава МАТЕМАТИКА* НИЩО не ни беше казала. АМА НИЩО. ГРАМ ИНФОРМАЦИЯ. както и да е. Организираха се *с триста зора* събрахме там по 50 ст. *омг събрахме 12 лева май* и Мария *тя се нае да организира раутите, Бог да я благослови* ми заръча да напиша реч, която да им каже. (после ще я напИчатам на лаптопа) poker face От речи не мога да се отърва. Както и да е, написах я през втория час. Вилен и Коалрова се караха, щото оная не искаше да ни отпусне време за подготовка. ОМГ мега тъпата. смисъл... омг. Не стига че имахме малко време, ами и тя повтаряше "Ама мене к'во ме интересува, аз искам да си зема часовете"...
После третия час бяха купили балони, етц. Малко ми е мъгла к'во прайх междучасието. poker face Ама ениуей. Четвъртия час с Мария отидохме до компютърния да направим няк'ва яка презентация. И я напрайхме. От Тодорова *по Информационни преподава* взехме лаптоп. и тя имаше час със 10-ти клас и те имали няк'ви презентации да праят и на проектора се вижда на един от учениците и има няк'ви прасета на един от слайдовете. Laughing Laughing Голямо хилене падна. И госпожата ни похвали, че за около 10-20 минути сме направили яка презентация. ЙЕССССССССССССС~
Върнахме се в стаята, другите вече бяха надули балоните, разместили чиновете, пък Коларова се беше изнесла. Laughing *Жени беше почнала да рисува миймовете: fuck that shit Troll Face + U DON'T SAY guy на дъската още от предния час и вече бяха готови. имашее и надписи, съответно "Bitch please, I'm graduating"; U MAD BRO; U DON'T SAY ОМГ бяха мега яките. emoticon3 *
после следваше спор за столовете (дали да са отвън, дали да са отвътре), който продължи към час и половина. Laughing За т'ва време излязох да питам за репетицията (тряяше само да пробвам микрофона) и си изпих кафето. Което беше БЕЗ кофеин, щот нали съм късметлия. Mad Накрая се разбраха за столовете, СЛАВА НА БОГОВЕТЕ, взехме тон колони, някой направи с розови листенца "12" пред редиците със столовете. Мда.
После последния час (към 11 беше май) всичко беше готово.
С парите бяхме купили 3 бутилки шампанско и 1 бутилка кола. И вафли и сладки. И бонбони. И беше яко.
И да.
После се разнесе слуха, че за нас няма клас и всичкото сме го праили за едното нищо. Смисъл... омг. Аз нищо не съм правила де. haha haha И все пак.
Почнаха се "ОМГ ама ние сме най-прецакания клас." "Ми ние винаги имаме най-якия късмет". То това ще продължава още 5 години тбх. ХД
както и да е, чу се, че Мизийска щяла да си докара класа. И го направи де. Пепито им хвърляше розови листенца като идваха. Laughing
После насядаха И ОМХГ ОМГ ОМГ ОМГ хора оня дет Люба го харесваше и е мега сексав беше с едно яко черно сако и е бил 12 клас. ОМГ Puking Rainbows
Да.
Там питахме ги за изцепките на Мизийска, как са оцелели 5 години в Английска, все яки работи. Laughing ОМГ И ОНЯ САШО БИЛ ОТ 12-ТИ КЛАС. МЕГА ЛИЦЕТО Laughing Laughing
Както и да е, Мизийска по едно време се разплака.
Накарах Гошо да ми прочете речта, щото ме беше срам. Laughing И още в началото вика "Тая реч аз само ще я чета, Станка я написа." и аз няк'ва "ДАФАК ВЕ, СЯ СРАМ ЩЕ БЕРА". ХД Ама всички няк'ви й се хилиха. Ениуей.
После беше презентацията.
После... После май отваряха шампанското (от което не пих, НО все пак ми напръскаха роклята). И оня дето Люба го харесва не можеше да отвори бутилката. Ой, сладур. Puking Rainbows
После си тръгнаха. А да, бяха ни съветвали да си напрайм книга с изцепки *т'ва си го бях мислила тбх*
Мда. После ни казаха, че сме спечелили конкурса за най-яка украса и въобще изпращане и всичките бяхме "ДАФАК ОМГ. НИЕ Т'ВА ГО НАПРАИХМЕ ЗА 2-3 ЧАСА, ЧЕ И ПО-МАЛКО. ДАФАК". Ама тъй де, спечелихме. Пръскаха с кола (и аз се промъкнах до тия дет пръскаха, щот нали съм умна и ако съм около тях, няма да ме пръскат. лол).
После върнахме лаптопа. И ни казаха, че за награда имало торта. 4503613b Ама чак след концерта. Отидохме ние с Мария да си чакаме реда за концерта.
Естествено, аз се късах от нерви. И послееееее аз трябваше да излизам. И речта беше пълен фейл. Щото:
- Първо отидох на грешния микрофон. Very Happy
- Другия микрофон ми падаше и тряяше да го държа с една ръка.
- Бързах, а госпожата изрично каза да прая паузи.
- Бритона ми беше паднал пред очите и мязах на не знам какво. Laughing Пък не можех да го вдигна, щото с една ръка държах микрофона, а с друга папката. хД
- Май ми се смяха, ама ся... Laughing

Ениуей. След т'ва ходихме за торта. ОМГ БЕШЕ НЯК'ЕА ШОКОЛАДОВА. Gerrys pig.
А във стаята миришеше яко на шампанско. Drunk people
Никола разряза тортата, ама ние няяхме нито вилици, нито чинии, затова вземахме парчетата с ръце и ги ядохме с ръце. Laughing Laughing Laughing
И беше осъмско.
ОМГ има и снимки. Сигурно са ги качили във фейсбук. ХД Като си направя албум *което МОЖЕ да е скоро. ХД* ще ги метна там. ХД
Ии да, целите ми пръсти бяха в торта. Ама само едно парче изядох, щот иначе щях да повърна като нищо. Fire ChouChou
Ама както и да е.
Послеее с Гошо и Таня ходихме към спирката и само прая "rawr." движението с ръката като лъвица,д ет замахва с лапа. И се обръщам към една от паркираните коли да се видя. И го прая т'ва. И чак тогава забелязвам, че вътре имало някъв човек, дет ме гледа. Laughing Laughing Laughing
После се возих в 12 с Мария.
После чаках на спирката и заваля. Пък сутринта бях тръгнала само по роклята и обувките. Laughing
После дойде 5-цата и се качих и чух "олеле майко" и "въйййй". И седя няк'ва "ДАФАК?!" blink Смисъл, омг, че бях чка, бях, ама чак пък толкоз. Laughing Laughing
Послее видях Иван и Илиян в петицата. И после си говорих с Иван. И после слязохме в Атия и ВАЛЕШЕ. ОМГ да. И сестра ми ми даде зелени сливи. Laughing
И се прибрах в дъждЪ. И майка ми ми се беше обадила, че е запазила череши на магазина. ОМГ ОБОЖАВАМ ЧЕРЕШИ. ТЕ + ЯБЪЛКИ СА МИ ЛЮБИМИТЕ ПЛОДОВЕ. МГ.
Прибрах се пуснах си лаптопа и ядох кашкавалено суфле.
И беше яко.

Осъмски ДЕНННН~.
йес ве. Laughing

- мега поста.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 15, 2012 11:24 am

На фона на безкрайния пост дет го писах горе.:

ОМГ ИМА НОВ ПОТРЕБИТЕЛ ДЕТ СЕ КАЗВА KORRA. ОМГ /дед
ОМГ
ОМГ
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Саманта Блек Вто Май 15, 2012 12:16 pm

УТФ?
„ АЗ САМО ЩЕ ЧЕТА, ТО СТАНКА Я ПИСА“ УТФ РОФЛРОФЛРОФЛРОФЛ
Аааа не не не баси якия ден хд
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 15, 2012 12:22 pm

Дааа, само ме натопява. И всички няк'ви пляскат, пък аз гледам стената. Laughing Laughing Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Амелия Понд Вто Май 15, 2012 12:47 pm

Уилям Джърнингън написа:
Станах сутринта (ДРОБ КАКТО ВИНАГИ. Ама как да си легна по-рано от 1 часа, след ТЪПИЯ ГИФ. омг Рал, неска без да искам казах Блъди Мери три пъти на глас. Shocked I'm a goner. и после още един го казах, дано да спаси положението. И ДА. омг. Ми сори, ама направо бях мега изплашената. Ся ми се иска да го постна тоя гиф, ама това значи да го търся > да го видя отново > да изпадна в паника отново. нйе.) в 5:30, естествено.
хи-хи.. Ела тука ХД Тука няма блъди мерита (или поне се надявам huh ) ама може да си направим по някой коктейл.. та да има Laughing
да ве.. представяш ли си казваш три пъти блъди мери пред огледалото и няква ръка ти се появява и ти дава коктейл ОМГ Laughing

бтв; другата част от разказа ти после ще я прочета, че ме мързи ХД
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Сайръс Гримел Вто Май 15, 2012 12:53 pm

САМО ДА КАЖА НА ВСИЧКИ, ЧЕ КЛАСА НА СТАНКА НЕ ЗАСЛУЖАВАШЕ ДА ПОБЕДИ В КОНКУРСА ЗА НАЙ-ДОБРА ПОДГОТОВКА ЗА ПСОРЕЩАНЕ НА 8 КЛАС, НАШИЯТ КЛАС БЕШЕ НАЙ-ВЕЛИК.
АМА ОНИЯ ОРГАЗНИТОРКИ ПРОСТИ ОТ ИНДИГОТО НАРОЧНО НЕ СТОЯХА В НАЩА СТАЯ, ЗА ДА НЕ ВИДЯТ КФИ СМЕ ЯКИ.
Деба му на класа на Стнка.
За 1 час се приготвиха, ний 1 седмица...
...
...
;ХХ

Мда.
КХЪ!
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Вто Май 15, 2012 12:56 pm

човееек вчера СЕРИОЗНО се бях стреснала. ХДДДДДДДДДДДДДДД
ОМГ и няк'ва "Ето ти го Блъди Мерито, Bastard." Laughing Laughing

бтв; ако искаш недей да я четеш. все тая. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Амелия Понд Вто Май 15, 2012 12:57 pm

аа ще бъде ебати якото Laughing

ама аз искамм бее.. просто имам мързел в повече ХД
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 19 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 19 от 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите