The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Darling, everything's on fire. - Page 11 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Darling, everything's on fire.

+16
Tayllor Le'roux.
Tanner Foster.
Крис Прескот
Шейн Колинс
Dominic Foster.
Alaska Young.
Алисън Вокил
Рико Винчети
Саманта Блек
София Уайлд
Сара Крес
Амелия Понд
Beatrice Pond
Chaos.
Сайръс Гримел
Уилям Джърнингън
20 posters

Страница 11 от 40 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Чет Мар 01, 2012 4:49 am

First topic message reminder :

Ето това се прави като ти остава един час до училище. тъх-дъх. Laughing
Darling, everything's on fire. - Page 11 Tumblr_lvwpge3q2u1r6xmroo1_500

ЗАПОЧВАМЕ СЪС СНИМКА НА СЕКСИ ДЖОШ ХЪТЧЪРСЪН. AWWWWWWWWWWW YEAH.
! Само да се знае, че аз съм си един сериозен хейтър и много обичам да мраз хората и нещата и да ги съдя *Нищо, че все викам "Не съди хората без да ги познаваш", аз го правя всеки ден хд*. И да... Вероятно ще пращя с омраза (както обикновено). Не е чак за стряскане. АМА Е ВАЖНО ДА СЕ ИЗТЪКНЕ, ЧЕ СЪМ В АНГЛИЙСКАТА ГИМНАЗИЯ, А ТЯ Е МЕЖДУ ЛУДНИЦАТА И МОРГАТА. Тъй че, да. За да съм влязла там, тежко е положението. Laughing

До 1 час трябва да съм научила танца на припева на Сори Сори (омг да направо)... И после с Диляна ще го танцуваме по средата на коридора. THAT'S JUST HOW WE ROLL. Laughing *То не че ще мога да го науча танца, ама нали ся. хд*
Очаква се тест на граматика към 1-2-3 час. Яката работа просто. хДДДД
По музика оная ни накара да се представим с песен... И ще пусна CALL IT WHAT YOU WANT. *омг АЛ поздрав. Чувствай се поздравена. Т'ва е поздрав за теб. Енджой. Поздравявам те. хДДДДДДД Ето ти и гиф за музиката:
Darling, everything's on fire. - Page 11 Tumblr_lxk7ujWiFc1qjblaz * Все още мисля зааа Трешхолд, ама не знам вече. Имам до 5-тия час да се реша. хД
Има нови работи на ТХГ. о.О Няк'ви гифове и неща иимам чувството, че съм пропуснала цял век... Meh.
Darling, everything's on fire. - Page 11 Tumblr_m073sfktIS1r854ido1_500 -
Малко големички ми се виждат за сцената. о.О То се предполага че там тя е... На 7-8-9-10? Не знам, ама не беше чак ТОЛКОВА голяма. Ама ся какво мога да очаквам. хД
А да... Скапания лаптоп пак нещо му има (омг ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ ВЕ. Бахти лаптопа, бахти чудото.). Да е жив и здрав, че вече почва да ме ядосва.
И сега (понеже тоя идиот се скапа) няма да мога да си дочета "Looking for Alaska"... ... А тука има няк'ви проблеми с Адоб рийдъра. Fuck everything.

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА. хД *въпреки, че не съм празничен човек. МАЙКА МИ ДАДЕ МАРТЕНИЦА. хд*
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down


Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by София Уайлд Нед Апр 29, 2012 10:19 am

Уилям Джърнингън написа: Laughing
Кефиш ме. И задето ползваш Кингсли гифове. ХДДДДДДДДДДДДДДДДДд

Ама човек, писнало ми е. Направо не се спира.
...
И после ела ми говори за високо самочувствие и така нататъка. Не става ей тъй от самосебе си. ХД

А баща ми е като майка ти. Постоянно ми мрънка как нищо не съм правила, не съм мърдала от лаптопа, ник'во движение.
Пък той е ПО-ЗЛЕ?! омг. За него е постижение да иде пред блока. Говори ми за движение после. -=-'
Плюс т'ва е същия МЪРЗЕЛ като мене, не си мърда задника, от дивана на компютъра и обратно.
Послеее ела ми говори. ХД

мисиии.. се пак.. КИНГСЛИ БИЧИИЗ lowe lowe lowe

Бащата пък само ме бъзика, че съм неточна (ВОЕНЕН Е)
А майка ми е учителка.
СУПЕР ЗАБАВА!

Ако ша прайш нещо, прави го за себе си. Ако майка ти почне пак да те обижда, кажи й пък че се стараеш и тя не ти помага особено. Аз много често като се скарам с майка и от бях правя по 200 коремни... е после се бъкам с аспирин и аулин.. и пак умирам от болка ма тва е отделен въпросец Laughing Laughing
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Апр 29, 2012 10:21 am

Ооо, той и бащата е военен. Ни трябвало да е някъв втален, ама стой и гледай. Laughing

То много ясно, че за себе си го правя, ама с тая подкрепа... Кеф да гледаш. ХДДДДДДДДДДДД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by София Уайлд Нед Апр 29, 2012 10:22 am

Уилям Джърнингън написа:Ооо, той и бащата е военен. Ни трябвало да е някъв втален, ама стой и гледай. Laughing

То много ясно, че за себе си го правя, ама с тая подкрепа... Кеф да гледаш. ХДДДДДДДДДДДД

ОЛЕ СТАНКЕ ПИШИ МИ В СКАЙПА ЩОМ Е ВОЕНЕН хДД
ама довечера че ся ша излзиам с Лерото

cveti_twilight

София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Апр 29, 2012 10:25 am

Ей ся те намирам, пъък като си тука тогава. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Апр 29, 2012 11:06 am

Главата ме боли и май ще повърна. huh
Ох пак ме карат да превеждам, тоя път друга книга. (ОМГ ДЪ ФЪК ВЕ) мдааа
...
пъфътъ.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by София Уайлд Нед Апр 29, 2012 2:41 pm

Уилям Джърнингън написа:Главата ме боли и май ще повърна. huh
Ох пак ме карат да превеждам, тоя път друга книга. (ОМГ ДЪ ФЪК ВЕ) мдааа
...
пъфътъ.

НАЛИ ЗНАЙШ КОЯ КНИГА ШТА КАРАМ ДА ПРЕВЕЖДАШ Puking Rainbows Puking Rainbows Puking Rainbows Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat Dancing Cat
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Апр 29, 2012 2:45 pm

"Looking for Alaska"? То аз и без т'ва тряя да преведа втората глава, че и Люба да я чете. ХД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by София Уайлд Нед Апр 29, 2012 2:48 pm

Уилям Джърнингън написа:"Looking for Alaska"? То аз и без т'ва тряя да преведа втората глава, че и Люба да я чете. ХД

boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie boogie
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Нед Апр 29, 2012 2:50 pm

идк. като си довърша още няколко страници/глави/к'вото там са на Хоумстък, ще почна. ХДДДДДДДДДДДД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Апр 30, 2012 9:40 am

И това е един от магическите случаи, в които съм склонна да си опиша деня. мех..

Станах към 11:22. Имах планове да стана още в 10, когато майка ми и сестра ми отиваха на плаж, но не ми се ставаше.
Изкъпах се, сложих си блузата с три-четвърти ръкав, на бели и червени райета и така и не можах да си избера дънки, затова направо се отказах.
Вързах си косата, въпреки че беше още мокра и отидох в хола.
Пуснах MTV ROCKS. Даваха някакъв чарт с рок песни и звучеше ЕйСи/ДиСи. Оставих го, главно понеже ме мързеше да превключа на VH1 или някое радио.
Направих около 60 коремни преси, след това около 20 клякания, а като се има на предвид, че не мога да ги правя, това си е много. Рядко стигам дори до 10. Както и да е.
Направих си фрапе и си взех книгата. Докато изтекат останалите 4 песни четох. Исках да изчакам чарта на FOB.
Иии, най-сетне дойде.
20 песни, подбрани от Пийт и Патрик.
Скачах като настъпан червей през тях, надух ги, пях с певците, етц.
Още в душа си знаех, че тоя ден ще ми напомни на миналото лято.
По принцип така го прекарвах. Стоях вкъщи по цял ден, танцувах, надувах MTV ROCKS, VH1, VH1 Classic и рок радиата. А вечерта излизах, с желание или без, с Мишо, Димитър, Тони, Ази, Лъчка и някой друг индивид.
Както и да е.
Майка ми и сестра ми се прибраха преди да е изтекла главната 3-ка. Което значеше, че няма да мога да подскачам на последните три песни. Щеше да си е меко казано неловко да го направя.
Тъй де, на Thanks For the Memories нямаше как, станах и си подскачах насам-натам.
Четох още и ядох ябълка - първото нещо за деня, към 3 и половина на обяд. Не бях особено гладна преди това.
Косата ми изсъхна почти права. Един от изключителните случаи в които го прави.
После си дойдох в стаята и четох замалко. Взеха ми сладолед и паркирах пред лаптопа.

Слуша ми се нещо от рода на "Soley - Pretty Face".

Може да почна да рисувам. Не съм го правила откъм.. Седмица? Май по-малко.

Баща ми е наряд, което си е повече от добра новина. Ще съм сама в стаята и ще мога да си държа лампата включена.

Трябва да си купя повече книги със стихотворения, етц. A Child's Garden of Verses май няма да ми е достатъчна. Слава Богу, че от вдругиден сме първа смяна и ще мога да се отбия до Хеликон.

На 15 Юни, а може би по-рано, ще почна да си събирам книгите, които съм дала на хората.
THG - 1,2,3
TVD 2
Catcher in the Rye
13 Reasons Why
Май пропускам някоя, но не ми идва на ум. Както и да е. Трябва да си ги събера, преди края на училище.


Последната промяна е направена от Уилям Джърнингън на Пон Апр 30, 2012 12:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Апр 30, 2012 10:00 am

Ъъ, туко-що видях, че съм един от потребителите на месеца. Shocked


ДЪ ФЪК. news paper guy

Благодаря на всичките дето са гласували за мен. *И за Алекс, лол ХД* (Въпреки че не разбирам много номинацията си, ама уатевър. о.О)
Thank you. lowe
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Апр 30, 2012 11:26 am

омг. тъпите копелета от Хеликон могат да си гледат работата. В Сряда отивам до онова магазинче на Богориди. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Апр 30, 2012 12:23 pm

Makorra fanfiction. Fap. emoticon3 Inloved Monkey Dyinggg

/dead.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Апр 30, 2012 1:42 pm

Да си ъпдейтна деня:

Като ходех да си правя кафе, видях, че сестрата си е взела такова за сапунени балони. Напрайх си кафето и питах майка колко струва. 65 стотинки.
Взех на сестрата... таковата? И отидох до прозореца в детската *моята стая и на сестра ми*.
Кратко разяснение за детската:
Десен апартамент сме и нашия прозорец гледа на запад. Демек, слънцето като залязва, можеш да го видиш през прозореца. Точно пред прозореца, добре де, на няколко крачки, има дърво (не го знам какво е), а от другата страна на детската е терасата на хола.

Ениуей. Взех й нещото и издухах там няколко балона.
Да кажа, че по принцип не съм някакъв голям фен на тия неща с балончетата. Неутрални ми са. Обаче сега нещо ме жегна и се зарибих да си взема едно.
Облякох си първите дънки *прекъсване, за да счупя зелените бадеми със зъби и да си направя две плитки*, които се въргаляха по леглото вече втори ден, ако не се лъжа иии отидох да си купя. Трябваше да взема 30 стотинки от майка, ама както и да е.
Като си го купих, пуснах си "The Cigarette Duet", седнах на рамката на прозореца *първо трябваше да отворя мрежата* и подпрях гръб на едната от стените на рамката. Т.е. страната на лицето ми, дето беше навън беше огряна от слънцето.
И беше мега якото. Ъъ, бту, на първия етаж сме.
Таа, представете си, седиш си на прозореца, има там лек бриз, духаш си балончета, дървото е до теб и частично закрива слънцето с листата си.
И прозореца гледа към крайната улица, границата с полето, така че не се притеснявам от хора.
И беше дяволски хубаво.
И по едно време дойде да ми каже, че някои от балончетата отивали чак при нея (на терасата на хола).
И така докато почти изхабих течността вътре. Останалото си го запазвам за пътя към училище.

...
Щот' съм яка.
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Апр 30, 2012 1:45 pm

бту; само аз ли съм забелязала, че на една от рекламите на Бен 10, музиката на фона е ТАРДИС?! Shocked huh
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Саманта Блек Пон Апр 30, 2012 1:46 pm

Уилям Джърнингън написа:Да си ъпдейтна деня:

Като ходех да си правя кафе, видях, че сестрата си е взела такова за сапунени балони. Напрайх си кафето и питах майка колко струва. 65 стотинки.
Взех на сестрата... таковата? И отидох до прозореца в детската *моята стая и на сестра ми*.
Кратко разяснение за детската:
Десен апартамент сме и нашия прозорец гледа на запад. Демек, слънцето като залязва, можеш да го видиш през прозореца. Точно пред прозореца, добре де, на няколко крачки, има дърво (не го знам какво е), а от другата страна на детската е терасата на хола.

Ениуей. Взех й нещото и издухах там няколко балона.
Да кажа, че по принцип не съм някакъв голям фен на тия неща с балончетата. Неутрални ми са. Обаче сега нещо ме жегна и се зарибих да си взема едно.
Облякох си първите дънки *прекъсване, за да счупя зелените бадеми със зъби и да си направя две плитки*, които се въргаляха по леглото вече втори ден, ако не се лъжа иии отидох да си купя. Трябваше да взема 30 стотинки от майка, ама както и да е.
Като си го купих, пуснах си "The Cigarette Duet", седнах на рамката на прозореца *първо трябваше да отворя мрежата* и подпрях гръб на едната от стените на рамката. Т.е. страната на лицето ми, дето беше навън беше огряна от слънцето.
И беше мега якото. Ъъ, бту, на първия етаж сме.
Таа, представете си, седиш си на прозореца, има там лек бриз, духаш си балончета, дървото е до теб и частично закрива слънцето с листата си.
И прозореца гледа към крайната улица, границата с полето, така че не се притеснявам от хора.
И беше дяволски хубаво.
И по едно време дойде да ми каже, че някои от балончетата отивали чак при нея (на терасата на хола).
И така докато почти изхабих течността вътре. Останалото си го запазвам за пътя към училище.

...
Щот' съм яка.

Нашият апартамент е на абсолютно същото разположение и стаята ми пак нали гледа на запад. Веднъж се опитах така да се филмирам и бях много вдъхновена. Отидох до перваза и тръгвам нали да сядам аз.
Обаче една подробност.
На седмия етаж сме.
Нда, не беше най-хубавото преживяване ХД Просто реших да споделя, щото не мислех, че и друг човек е опитвал ХД
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Апр 30, 2012 1:49 pm

Оо, мега якото е да седиш така. Само дето тъпата дограма ми натърти задника. Laughing
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Саманта Блек Пон Апр 30, 2012 1:52 pm

Аз в училище така се настанявам на третия етаж и си се филмирам, обаче вкъщи МАЙКО МИЛА хич не смея, щото ме е страх от високо и одснйфвб ХД
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Апр 30, 2012 1:57 pm

Пффт то и аз по принцип имам някакъв страх от високо *все си представям как падам. -.О* ама ся нали тряя да съм куул. ХДДДДДДДДДдд
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Саманта Блек Пон Апр 30, 2012 2:02 pm

Оле да аз като се надвеся на прозореца и седя само няква КРАЙ СЕГА ЩЕ ПАДНА, ЕТО СЕГА СЕ НАКЛАНЯ БЛОКА. Като малка не бях чак тъй ;д
ОКЕ, СПИРАМ СПАМА ХД
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Апр 30, 2012 2:05 pm

Ее сяяя, спам не спам, има го. Laughing
Аа иначе няк'во много странно ми е, сякаш виждам земята да се приближава. Ужас. ХДДДДДДДДДДДДД
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Сайръс Гримел Пон Апр 30, 2012 2:22 pm

Laughing Laughing Laughing Сладурки.
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Уилям Джърнингън Пон Апр 30, 2012 2:23 pm

'Чи кЪ tuzkibunny2
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Амелия Понд Пон Апр 30, 2012 3:41 pm

Оо да ви се намеся в разговора.. Изпитвам ужасно гаден страх от високо и аз... Постоянно имам чувството, че ще падна и ще се разпльокам на земята.. Или пък като гледам някой да е седнал на парапет или прозорец или нещо такова и направо изтръпвам. спдкпсокаскдаопсд
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Сайръс Гримел Пон Апр 30, 2012 3:50 pm

Ооо, ти не седиш на парапети и первази на прозорци? ;оо Това е ГОЛЯМА загуба.. <3
Ама май всички имаме някакъв страх от височини, ко няя хдд
https://www.youtube.com/watch?v=Jvzd74NhGm4
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Darling, everything's on fire. - Page 11 Empty Re: Darling, everything's on fire.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 11 от 40 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите