The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Предложения - Page 15 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Предложения - Page 15 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Предложения - Page 15 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Предложения - Page 15 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Предложения - Page 15 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Предложения - Page 15 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Предложения - Page 15 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Предложения - Page 15 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Предложения - Page 15 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 29 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 29 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Предложения

+111
Ейвъри Еванджелин
Sophie Romola.
Alyssa;
Eric Northman.
Isabelle.
Thea O'Konoel.
Александър Белов
Caroline.∞
Айрийн.
Алиса
Eleanor.
James Bangshot
Калина
Теса Монте.
Aries.
Charlotte Petrova.
Josh Ackles
Tayllor Le'roux.
Chanel
София Уайлд
Крис Прескот
TheWhiteLotus
Уилям Джърнингън
Кейлъб.
Dominique Molier
Ophelia
Джейк Стоун
Карена Блу.
Амелия Понд
Jonathan Chang.
Марина Лиис.
Lindsay Clark
Кардам
Хейли М.
Emily Thorne.
Аш.
Danielle McStell
Oliver.
Alex Dupre
Емили Смит
Ая.
Alexandra Udinov.
Lorena D.
Meredith Rose.
Лиса Брейдън
Natalie Smith
Алекс Клоуд
Линдзи Гомез
Savannah.
Queеn Infеcted.
Сайръс Гримел
Саманта Блек
Дейдре дьо Вийлс
Nancy Smith.
Jennifer ♥
Адриен Бренсън
Диди ♥
Destiny Miller
Hanna Marin
Предизвикателят
Талия Съмърс
Ния.
Сорша Хейл
Джесика Бенингтън
Ally Stonem
Доун МагКуин-Нортман
Tayllor McQueen.
Faye Chamberlain
Амброуз Елингсън
Алекс Хелл'
Sally Clermon
Дийн Уинчестър
Джо Мондюр
Джулия Бел
Ли Лав
Eл Алора
Марк Стоун
Кардам Чакъров
Кендал Дженар
Елена Иванович
Фелисити Джонсън
Chaos.
Сара Крес
Яков Волчек
Ренесме Колин
Lunna West
Люк О' Нийл
Victor Moore.
Chuck
Томас Минели
-hayley;
Катерина
Емили Колин
Alena Le'roux.
Сара Уенхам
Корийн Ферел
Сара О' Нийл
Джъстин Бибър
Naomi Clark
Adriana White
Наталия Нортман
Джейкъб Блек
Ерик Нортман
Елена Гилбърт
Nadia Petrova
Вайола Хансет
Elliеnor Grace Pearce ♥
Изабел
Изaбелa
*Шанън*
Aля Салваторe
115 posters

Страница 15 от 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Go down

Предложения - Page 15 Empty Предложения

Писане by Aля Салваторe Нед Юни 13, 2010 7:09 am

First topic message reminder :

Имате предложения? Тук може да ги споделите с нас ..


Последната промяна е направена от Катрин Пиърс на Пет Юни 25, 2010 5:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Aля Салваторe
Aля Салваторe

Брой мнения : 4025
Рожден Ден : 15.01.1997

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com

Върнете се в началото Go down


Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Queеn Infеcted. Сря Авг 15, 2012 7:55 am

Ей сегичка ще ви спретнем едно разделче ^^
Идеята е мн хубава ^^
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Алиса Чет Авг 16, 2012 7:20 pm

Предлагам да имаме томбола, на която всеки си измислякомбинация от четири цифри и пише в съотфетната темичка. Някой от екипа ги подрежда по аз бучен ред. Администраторите са написали цифрите от нула до девет четири пъти и теглят четири пъти листчета с номера. Ако на някой му е същия номер има друго теглене откъдето се тегли наградата пр. Друга дарба, интервю за списанието, гиф подпис и такива
Алиса
Алиса

Брой мнения : 139

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Lindsay Clark Чет Авг 16, 2012 7:22 pm

Алиса написа:Предлагам да имаме томбола, на която всеки си измислякомбинация от четири цифри и пише в съотфетната темичка. Някой от екипа ги подрежда по аз бучен ред. Администраторите са написали цифрите от нула до девет четири пъти и теглят четири пъти листчета с номера. Ако на някой му е същия номер има друго теглене откъдето се тегли наградата пр. Друга дарба, интервю за списанието, гиф подпис и такива
ммм...нещо като тото?? ;3
Lindsay Clark
Lindsay Clark

Брой мнения : 3253

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Алиса Чет Авг 16, 2012 7:24 pm

Claire Evans. написа:
Алиса написа:Предлагам да имаме томбола, на която всеки си измислякомбинация от четири цифри и пише в съотфетната темичка. Някой от екипа ги подрежда по аз бучен ред. Администраторите са написали цифрите от нула до девет четири пъти и теглят четири пъти листчета с номера. Ако на някой му е същия номер има друго теглене откъдето се тегли наградата пр. Друга дарба, интервю за списанието, гиф подпис и такива
ммм...нещо като тото?? ;3

Ами да може и така да се каже.
Алиса
Алиса

Брой мнения : 139

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Калина Пет Авг 24, 2012 1:44 am

Не знам дали ще харесате предложението ми, но аз съм длъжна да си го пусна...
Става въпрос за тотемните животни. Предлагам вместо безброй тотемни животни, да се направят няколко основни клана(котешки клан, кучешки клан, птичи клан) и обвързването на хората в клана да е нещо подобно на това в глутницата. Да си имат предводител на клана(не такъв, който да командва, а такъв, при който да идват за съвет хората) и всеки член на клан да може и в човешката си форма да използва някои от способностите на животното си (примерно котките да драскат с лапа, птичките да пеят омайно, кучетата да надушват следи...)
Калина
Калина

Брой мнения : 900
Рожден Ден : 02.09.1991

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Сара Крес Пет Авг 24, 2012 3:53 am

Калина написа:Не знам дали ще харесате предложението ми, но аз съм длъжна да си го пусна...
Става въпрос за тотемните животни. Предлагам вместо безброй тотемни животни, да се направят няколко основни клана(котешки клан, кучешки клан, птичи клан) и обвързването на хората в клана да е нещо подобно на това в глутницата. Да си имат предводител на клана(не такъв, който да командва, а такъв, при който да идват за съвет хората) и всеки член на клан да може и в човешката си форма да използва някои от способностите на животното си (примерно котките да драскат с лапа, птичките да пеят омайно, кучетата да надушват следи...)

идеята на тотемните животни е друга според мен - и честно казано много по-добре е според мен всеки да е идентичен и да има собствено животно.
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Калина Пет Авг 24, 2012 4:13 am

Сара Крес написа:
Калина написа:Не знам дали ще харесате предложението ми, но аз съм длъжна да си го пусна...
Става въпрос за тотемните животни. Предлагам вместо безброй тотемни животни, да се направят няколко основни клана(котешки клан, кучешки клан, птичи клан) и обвързването на хората в клана да е нещо подобно на това в глутницата. Да си имат предводител на клана(не такъв, който да командва, а такъв, при който да идват за съвет хората) и всеки член на клан да може и в човешката си форма да използва някои от способностите на животното си (примерно котките да драскат с лапа, птичките да пеят омайно, кучетата да надушват следи...)

идеята на тотемните животни е друга според мен - и честно казано много по-добре е според мен всеки да е идентичен и да има собствено животно.

Нещо не го формулирах като хората... Те си остават различните животни, просто се сплотяват от едно семейство в лицето на клана..
Калина
Калина

Брой мнения : 900
Рожден Ден : 02.09.1991

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Queеn Infеcted. Пет Авг 24, 2012 4:17 am

Калина написа:Не знам дали ще харесате предложението ми, но аз съм длъжна да си го пусна...
Става въпрос за тотемните животни. Предлагам вместо безброй тотемни животни, да се направят няколко основни клана(котешки клан, кучешки клан, птичи клан) и обвързването на хората в клана да е нещо подобно на това в глутницата. Да си имат предводител на клана(не такъв, който да командва, а такъв, при който да идват за съвет хората) и всеки член на клан да може и в човешката си форма да използва някои от способностите на животното си (примерно котките да драскат с лапа, птичките да пеят омайно, кучетата да надушват следи...)

Това е като в поредицата за "Древния Мрак", нали? Ако си я чела де.
Не предполагах, че и още някой си е мислел за кланове. Интересно.
Ако зависи от мен съм съгласна, но тотемните животни не са мои, така че.
Все пак поздравление за идеята.
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Калина Пет Авг 24, 2012 4:22 am

Lucia MagQueen. написа:
Калина написа:Не знам дали ще харесате предложението ми, но аз съм длъжна да си го пусна...
Става въпрос за тотемните животни. Предлагам вместо безброй тотемни животни, да се направят няколко основни клана(котешки клан, кучешки клан, птичи клан) и обвързването на хората в клана да е нещо подобно на това в глутницата. Да си имат предводител на клана(не такъв, който да командва, а такъв, при който да идват за съвет хората) и всеки член на клан да може и в човешката си форма да използва някои от способностите на животното си (примерно котките да драскат с лапа, птичките да пеят омайно, кучетата да надушват следи...)

Това е като в поредицата за "Древния Мрак", нали? Ако си я чела де.
Не предполагах, че и още някой си е мислел за кланове. Интересно.
Ако зависи от мен съм съгласна, но тотемните животни не са мои, така че.
Все пак поздравление за идеята.

От книга е, но не тази. Идеята е взета от "Не е време за дракони" На Ник Перумов и Сергей Лукяненко. В самата книга мотива е малко по-различен. Там Магьосниците са разделени на кланове, 4 стихийни клана, които са по могъщи и няколко тотемни клана (всеки клан си има животно - котка, вълк, мечка) и те са по-слаби. Обожавам я тази книга, но във този форум, май е трудно приложим сюжета.
Калина
Калина

Брой мнения : 900
Рожден Ден : 02.09.1991

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Queеn Infеcted. Пет Авг 24, 2012 4:26 am

Калина написа:
Lucia MagQueen. написа:
Калина написа:Не знам дали ще харесате предложението ми, но аз съм длъжна да си го пусна...
Става въпрос за тотемните животни. Предлагам вместо безброй тотемни животни, да се направят няколко основни клана(котешки клан, кучешки клан, птичи клан) и обвързването на хората в клана да е нещо подобно на това в глутницата. Да си имат предводител на клана(не такъв, който да командва, а такъв, при който да идват за съвет хората) и всеки член на клан да може и в човешката си форма да използва някои от способностите на животното си (примерно котките да драскат с лапа, птичките да пеят омайно, кучетата да надушват следи...)

Това е като в поредицата за "Древния Мрак", нали? Ако си я чела де.
Не предполагах, че и още някой си е мислел за кланове. Интересно.
Ако зависи от мен съм съгласна, но тотемните животни не са мои, така че.
Все пак поздравление за идеята.

От книга е, но не тази. Идеята е взета от "Не е време за дракони" На Ник Перумов и Сергей Лукяненко. В самата книга мотива е малко по-различен. Там Магьосниците са разделени на кланове, 4 стихийни клана, които са по могъщи и няколко тотемни клана (всеки клан си има животно - котка, вълк, мечка) и те са по-слаби. Обожавам я тази книга, но във този форум, май е трудно приложим сюжета.

Ами все пак е форум за дневниците... Няма как ей така да го сменим.. хд А и нашите вещици са разделени по друг начин.
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Калина Пет Авг 24, 2012 4:31 am

Lucia MagQueen. написа:
Калина написа:
Lucia MagQueen. написа:
Калина написа:



Ами все пак е форум за дневниците... Няма как ей така да го сменим.. хд А и нашите вещици са разделени по друг начин.

Знам това и за именно по тази причина предложих групирането на тотемите в кланове.

п.п. извинявам се за спама. Спирам до тук.
Калина
Калина

Брой мнения : 900
Рожден Ден : 02.09.1991

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Айрийн. Пет Авг 31, 2012 5:05 am

баНе знам дали е предлагано и преди, но е хубаво да се олеки малко скина от излишните картинки, натоварващи допълнително форум. Например може вместо с гифове екипа да бъде представен просто с картинки или да се направи някакъв такъв раздел и просто да се сложи линк към него. Също и може да се намали броя на гифчетата в подписите или дължината им, защото колкото и бърз да е един интернет заради тях отнема доста време да се отворят правилно страниците. Пък и се замислете какво ще е ако е по-бавен интернета на някой потребител...
Айрийн.
Айрийн.

Брой мнения : 7

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Яков Волчек Съб Сеп 08, 2012 5:52 am

Добре и аз имам нова идея, която се надявам да я харесате. Smile

Та да си дойдем на думата. ;D Понеже форума е освен и РПГ и фенски на различни сериали и филми, си мисля,че е време да направим и литературен раздел са фенфикшъни.За тези не знаят какво е това...обяснявам.Става въпрос за истории , разкази дори цели новели написани от фенове на даден кино продукт.Направо пишете в нета FanFictions и то там си пише какво е, ако случайно не сте разбрали за какво ви говоря.

Също може да направим и конкурс "Най-добър ФенФикшън за един кой си месец" както другите класации за рп, потребител и т.н.

Всеки който иска да си постне тема примерно озаглавена "Моите ФенФикшъни" и да си ги пише там като първо в поста пише по кой сериал, филм е направен.

Или както казах вече само раздел за всяко произведение да се прави нова тема.

Да допълня само ,че се пишат за примерно измислени герой в света на "Хари Потър" да речем.Някакви други съчинени герой в техния свят вместо Потър и компания.

Мисля,че това може да накара понаучи хората да пишат да пишат по-дълги постове в РП-тата си.
Яков Волчек
Яков Волчек
vampire
vampire

Брой мнения : 902

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Джейк Стоун Съб Сеп 08, 2012 6:21 am

подкрепям изцяло предложението. /сори за спама хд/
Джейк Стоун
Джейк Стоун

Брой мнения : 1216
Рожден Ден : 28.09.1395

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Queеn Infеcted. Нед Сеп 09, 2012 7:31 am

Яков Волчек написа:Добре и аз имам нова идея, която се надявам да я харесате. Smile

Та да си дойдем на думата. ;D Понеже форума е освен и РПГ и фенски на различни сериали и филми, си мисля,че е време да направим и литературен раздел са фенфикшъни.За тези не знаят какво е това...обяснявам.Става въпрос за истории , разкази дори цели новели написани от фенове на даден кино продукт.Направо пишете в нета FanFictions и то там си пише какво е, ако случайно не сте разбрали за какво ви говоря.

Също може да направим и конкурс "Най-добър ФенФикшън за един кой си месец" както другите класации за рп, потребител и т.н.

Всеки който иска да си постне тема примерно озаглавена "Моите ФенФикшъни" и да си ги пише там като първо в поста пише по кой сериал, филм е направен.

Или както казах вече само раздел за всяко произведение да се прави нова тема.

Да допълня само ,че се пишат за примерно измислени герой в света на "Хари Потър" да речем.Някакви други съчинени герой в техния свят вместо Потър и компания.

Мисля,че това може да накара понаучи хората да пишат да пишат по-дълги постове в РП-тата си.

Предлагам я на екипа =)) На мен ми харесва baby
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Сара Крес Пон Сеп 10, 2012 4:08 am

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7h6j3SDyU1r44ixco1_500.gif

тря да се намали и ще стане перфектната емотиконка Very Happy Very Happy Very Happy lowe
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Alena Le'roux. Вто Сеп 18, 2012 3:30 am

Имам предложение!!
Много се радвам че във форума има възможността да направиш древен вампир без да си от семейство Майкълсън, защото и моята героиня е такава.
Но не ви ли се струва малко глупаво да имаме над 20 такива? СОУ ПРЕДЛАГАМ ГРАНИЦАТА ЗА МНЕНИЯТА, КОЯТО Е НАЛОЖЕНА ДА БЪДЕ ВДИГНАТА НА ПОНЕ 4000
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Alena Le'roux. Сря Окт 03, 2012 1:51 pm

Melissa Le'roux. написа:Имам предложение!!
Много се радвам че във форума има възможността да направиш древен вампир без да си от семейство Майкълсън, защото и моята героиня е такава.
Но не ви ли се струва малко глупаво да имаме над 20 такива? СОУ ПРЕДЛАГАМ ГРАНИЦАТА ЗА МНЕНИЯТА, КОЯТО Е НАЛОЖЕНА ДА БЪДЕ ВДИГНАТА НА ПОНЕ 4000

дап продължавам да предлагам същото нещо Smile
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Tayllor Le'roux. Нед Окт 21, 2012 3:57 pm

Предлагам да махнете от Екип Графата, тези които не са в екипа.
Както и да добавите в графата на потр, FWB, Приятели.
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Caroline.∞ Нед Окт 28, 2012 11:05 am

Може да пуснете нова "Седмица на мненията". Very Happy
Caroline.∞
Caroline.∞

Брой мнения : 753
Рожден Ден : 06.07.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Caroline.∞ Нед Окт 28, 2012 4:30 pm

Bεllα. написа:Може да пуснете нова "Седмица на мненията". Very Happy
освен това предлагам да добавите още тотемни животни тъй като има много потребители и малко животни, а смятам, че повечето биха искали и те да имат Smile
Caroline.∞
Caroline.∞

Брой мнения : 753
Рожден Ден : 06.07.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Сорша Хейл Пон Окт 29, 2012 9:10 am

Bεllα. написа:
Bεllα. написа:Може да пуснете нова "Седмица на мненията". Very Happy
освен това предлагам да добавите още тотемни животни тъй като има много потребители и малко животни, а смятам, че повечето биха искали и те да имат Smile

За седмицата на мненията - ще направим, но по-натам, защото сега всички са заети покрай училището и нямат толкова време, колкото преди имаха, за спам.

А за тотемните животни - ако някой иска да му добавя лично негово, което той си е измислил, може. Аз просто не мога да измисля повече, сложих почти всичко възможно, което да не звучи нелепо. хД
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Savannah. Пон Окт 29, 2012 9:20 am

Така имам няколко идеи..
първата не е нищо осбено(не, че другите са хд) за седмицата на модата, освен тема с дрехи да има и състезание за най- добри съвети..дава се тема и след това всеки пише в темата си според сезона какво да се носи и да..темата с най- полезни съвети печели..
след това..и преди бях давала тази идея, но все пак..за раздел за "Взаимопомощ" вместо да ровим по разделите и да търсим каквото ни трябва, там всеки може да иска съвети и..да разбрахте ме надявам се хд и това е.. хд
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Александър Белов Пон Окт 29, 2012 9:22 am

Седмицата на мненията може да е през коледната ваканция, примерно? ((: Да, знам, че е още далечко, но е време, когато хората не са заети с училище/университет. ((:

А и щом може ние да си измислим животно, което не е заето и не присъства в списъка, ще ти драсна след малко ЛС за смяна. :Д
Александър Белов
Александър Белов

Брой мнения : 2484
Рожден Ден : 10.02.1992

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Сорша Хейл Пон Окт 29, 2012 12:59 pm

Ася. написа:Така имам няколко идеи..
първата не е нищо осбено(не, че другите са хд) за седмицата на модата, освен тема с дрехи да има и състезание за най- добри съвети..дава се тема и след това всеки пише в темата си според сезона какво да се носи и да..темата с най- полезни съвети печели..
след това..и преди бях давала тази идея, но все пак..за раздел за "Взаимопомощ" вместо да ровим по разделите и да търсим каквото ни трябва, там всеки може да иска съвети и..да разбрахте ме надявам се хд и това е.. хд

За седмицата на модата ще видим, ако го правим и то ще е коледната ваканция.
Колкото до второто, не виждам особено голям смисъл, при положение, че има тема за въпроси.
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 15 Empty Re: Предложения

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите