The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Предложения - Page 14 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Предложения - Page 14 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Предложения - Page 14 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Предложения - Page 14 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Предложения - Page 14 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Предложения - Page 14 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Предложения - Page 14 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Предложения - Page 14 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Предложения - Page 14 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Предложения

+111
Ейвъри Еванджелин
Sophie Romola.
Alyssa;
Eric Northman.
Isabelle.
Thea O'Konoel.
Александър Белов
Caroline.∞
Айрийн.
Алиса
Eleanor.
James Bangshot
Калина
Теса Монте.
Aries.
Charlotte Petrova.
Josh Ackles
Tayllor Le'roux.
Chanel
София Уайлд
Крис Прескот
TheWhiteLotus
Уилям Джърнингън
Кейлъб.
Dominique Molier
Ophelia
Джейк Стоун
Карена Блу.
Амелия Понд
Jonathan Chang.
Марина Лиис.
Lindsay Clark
Кардам
Хейли М.
Emily Thorne.
Аш.
Danielle McStell
Oliver.
Alex Dupre
Емили Смит
Ая.
Alexandra Udinov.
Lorena D.
Meredith Rose.
Лиса Брейдън
Natalie Smith
Алекс Клоуд
Линдзи Гомез
Savannah.
Queеn Infеcted.
Сайръс Гримел
Саманта Блек
Дейдре дьо Вийлс
Nancy Smith.
Jennifer ♥
Адриен Бренсън
Диди ♥
Destiny Miller
Hanna Marin
Предизвикателят
Талия Съмърс
Ния.
Сорша Хейл
Джесика Бенингтън
Ally Stonem
Доун МагКуин-Нортман
Tayllor McQueen.
Faye Chamberlain
Амброуз Елингсън
Алекс Хелл'
Sally Clermon
Дийн Уинчестър
Джо Мондюр
Джулия Бел
Ли Лав
Eл Алора
Марк Стоун
Кардам Чакъров
Кендал Дженар
Елена Иванович
Фелисити Джонсън
Chaos.
Сара Крес
Яков Волчек
Ренесме Колин
Lunna West
Люк О' Нийл
Victor Moore.
Chuck
Томас Минели
-hayley;
Катерина
Емили Колин
Alena Le'roux.
Сара Уенхам
Корийн Ферел
Сара О' Нийл
Джъстин Бибър
Naomi Clark
Adriana White
Наталия Нортман
Джейкъб Блек
Ерик Нортман
Елена Гилбърт
Nadia Petrova
Вайола Хансет
Elliеnor Grace Pearce ♥
Изабел
Изaбелa
*Шанън*
Aля Салваторe
115 posters

Страница 14 от 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Go down

Предложения - Page 14 Empty Предложения

Писане by Aля Салваторe Нед Юни 13, 2010 7:09 am

First topic message reminder :

Имате предложения? Тук може да ги споделите с нас ..


Последната промяна е направена от Катрин Пиърс на Пет Юни 25, 2010 5:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Aля Салваторe
Aля Салваторe

Брой мнения : 4025
Рожден Ден : 15.01.1997

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com

Върнете се в началото Go down


Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Tayllor Le'roux. Пон Юли 16, 2012 11:22 am

Ейвъри Еванджелин написа:
Теса Монте. написа: Ами така моята идея не е кой знае колко оригинална и сигурно вече е предлагана, но аз все пак ще понахалствам :д.

Такам значи нали сега всички за вманиачени по "Игрите на глада". Такам аз специално също много харесвам и си мислех дали не можем да си направим и ние нещо такова само дето игри тип " Дневниците". Примерно да има тема в която да се запишат вампирите които искам да участват (хибридите, древните и прочие) и една друга в която да се записват хората и вещиците. След това се прави анкета и се гласува. 10 свръхестествени същества и 10 човека/вещици. След това хората и вещиците да играят ролята на нещо като ловци, които трябва да убият свръхестествените същества или да ги обезвредят. Може специално за тези игри да направите една графа "Здраве" и когато на някой му свърши здравето той да бъде..ликвидиран. И също предлагам пак да има 2-3ма гейм- мейкъри които да създават различни препятствия. Може и всички да бъдат разделени на отбори и да са един срещу друг. А и също така да се проведе в ,,Уондерленд", защото там ще стане някак си по магично и интересно. Такам това е..не е нещо особено така, че едва ли ще ви хареса Smile)

идеята не е предлагана и е наистина гтоина. сигурно довечера ще се обсъди, но според мен специално ще е много трудно да стане с толкова много хора, тъй като обикновено все някой се отегчава. Иначе ако има 100% се включвам като гейммейкър Laughing

и аз ;д
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Josh Ackles Пон Юли 16, 2012 11:56 am

Tayllor Le'roux. написа:
Ейвъри Еванджелин написа:
Теса Монте. написа: Ами така моята идея не е кой знае колко оригинална и сигурно вече е предлагана, но аз все пак ще понахалствам :д.

Такам значи нали сега всички за вманиачени по "Игрите на глада". Такам аз специално също много харесвам и си мислех дали не можем да си направим и ние нещо такова само дето игри тип " Дневниците". Примерно да има тема в която да се запишат вампирите които искам да участват (хибридите, древните и прочие) и една друга в която да се записват хората и вещиците. След това се прави анкета и се гласува. 10 свръхестествени същества и 10 човека/вещици. След това хората и вещиците да играят ролята на нещо като ловци, които трябва да убият свръхестествените същества или да ги обезвредят. Може специално за тези игри да направите една графа "Здраве" и когато на някой му свърши здравето той да бъде..ликвидиран. И също предлагам пак да има 2-3ма гейм- мейкъри които да създават различни препятствия. Може и всички да бъдат разделени на отбори и да са един срещу друг. А и също така да се проведе в ,,Уондерленд", защото там ще стане някак си по магично и интересно. Такам това е..не е нещо особено така, че едва ли ще ви хареса Smile)

идеята не е предлагана и е наистина гтоина. сигурно довечера ще се обсъди, но според мен специално ще е много трудно да стане с толкова много хора, тъй като обикновено все някой се отегчава. Иначе ако има 100% се включвам като гейммейкър Laughing

и аз ;д

+1 Всичко в стил "Игрите на Глада" ще бъде интересно
Josh Ackles
Josh Ackles

Брой мнения : 999
Рожден Ден : 24.03.1992

http://joshackles.tumblr.com/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Кардам Пон Юли 16, 2012 12:53 pm

Josh Ackles написа:
Tayllor Le'roux. написа:
Ейвъри Еванджелин написа:
Теса Монте. написа: Ами така моята идея не е кой знае колко оригинална и сигурно вече е предлагана, но аз все пак ще понахалствам :д.

Такам значи нали сега всички за вманиачени по "Игрите на глада". Такам аз специално също много харесвам и си мислех дали не можем да си направим и ние нещо такова само дето игри тип " Дневниците". Примерно да има тема в която да се запишат вампирите които искам да участват (хибридите, древните и прочие) и една друга в която да се записват хората и вещиците. След това се прави анкета и се гласува. 10 свръхестествени същества и 10 човека/вещици. След това хората и вещиците да играят ролята на нещо като ловци, които трябва да убият свръхестествените същества или да ги обезвредят. Може специално за тези игри да направите една графа "Здраве" и когато на някой му свърши здравето той да бъде..ликвидиран. И също предлагам пак да има 2-3ма гейм- мейкъри които да създават различни препятствия. Може и всички да бъдат разделени на отбори и да са един срещу друг. А и също така да се проведе в ,,Уондерленд", защото там ще стане някак си по магично и интересно. Такам това е..не е нещо особено така, че едва ли ще ви хареса Smile)

идеята не е предлагана и е наистина гтоина. сигурно довечера ще се обсъди, но според мен специално ще е много трудно да стане с толкова много хора, тъй като обикновено все някой се отегчава. Иначе ако има 100% се включвам като гейммейкър Laughing

и аз ;д

+1 Всичко в стил "Игрите на Глада" ще бъде интересно

И аз съм за
Кардам
Кардам

Брой мнения : 6420
Рожден Ден : 03.12.1593

http://www.adventurworld.niceboard.org

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Теса Монте. Вто Юли 17, 2012 9:09 am

Съжалявам, че пак досаждам, но имам и още две предложения...надявам се да ви харесват, ащото те ще направят някак си нещата по реалистични..поне според мен.

~ В профила да се добавят пари. И примерно 1 РП пост 10$ разбирасе може да има и други начини. Според мен това ще помогне да стане по- реалистично, защото всеки втори казва, че е от заможно семейство, че има много пари, а в край на сметка никой нищо не върши за да е толкова богат. Дано ме разбрахте Smile))

~ Второ ми предложение е да сложите нещо като меню в баровете и клубовете, защото става малко сложно да си поръчаш нещо за пиене, ако примерно в реалния живот не пиеш и не знаеш спиртни напитки. Доста тъпа идея, но може би това ще улесни до някаква степен хората които не пият..незнам. Smile)


Това е.... не е кой знае какво.... Smile)
Теса Монте.
Теса Монте.

Брой мнения : 564

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Chanel Чет Юли 26, 2012 1:13 am

Моето предложение е да има предмет (ценни магически вещи),който да не премахва спомените от миналото.
Chanel
Chanel

Брой мнения : 5324
Рожден Ден : 31.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Chanel Пет Юли 27, 2012 8:46 am

Новото ми предложение:

1.Да имаме вместо седмица или месец на мненията (игрите),да имаме на рп-постовете,защото повечето пишат само в спама и игрите,отколкото рп-та,а това все пак е рпг форум.


Последната промяна е направена от Rosalie Lavoie на Пет Юли 27, 2012 9:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Chanel
Chanel

Брой мнения : 5324
Рожден Ден : 31.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Теса Монте. Пет Юли 27, 2012 9:17 am

Rosalie Lavoie написа:Новото ми предложение:

1.Да имаме место седмица или месец на мненията (игрите),да имаме на рп-постовете,защото повечето пишат само в спама и игрите,отколкото рп-та,а това все пак е рпг форум.
+1 +1
Напълно ЗА ще бъде интересно Smile
Теса Монте.
Теса Монте.

Брой мнения : 564

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Ейвъри Еванджелин Пет Юли 27, 2012 1:49 pm

ами в момента тече месец на рп-то Smile това е същото
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Кардам Пон Юли 30, 2012 3:34 am


Предлагам към тотемните животни да се добавят:

Грифон Може да символизира: възмездие, сила, наблюдателност

Дракон: мъдрост, могъщество и..не ми хрумва
Драконът също може да се раздели на: змей, ламя и хала
Кардам
Кардам

Брой мнения : 6420
Рожден Ден : 03.12.1593

http://www.adventurworld.niceboard.org

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Сорша Хейл Пон Юли 30, 2012 3:45 am

Няма как да ги добавим, защото животните трябва да са истински. Митични същества не сме сложили нарочно.
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Теса Монте. Пон Юли 30, 2012 6:46 am

Ами така моето предложение не е свързано с героите..значи предлагам да се направи една тема в която се разяснява какво точно представлява тъмблр..как се работи с него, как да си направиш най- важните неща и прочие. Смятам, че ще е интересно за хората които не разбират толкова от това..примерно нали има тема за разяснение на фотошопа може да направите така и за тъмблр..дано рабрахте нещо хд
Теса Монте.
Теса Монте.

Брой мнения : 564

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Сара Крес Пон Юли 30, 2012 1:19 pm

Сорша Хейл написа:Няма как да ги добавим, защото животните трябва да са истински. Митични същества не сме сложили нарочно.

не че се заяждам просто ми стана инт. що има еднорог? Смис те също са митични Laughing Laughing Laughing Laughing
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Сорша Хейл Пон Юли 30, 2012 2:06 pm

Сара Крес написа:
Сорша Хейл написа:Няма как да ги добавим, защото животните трябва да са истински. Митични същества не сме сложили нарочно.

не че се заяждам просто ми стана инт. що има еднорог? Смис те също са митични Laughing Laughing Laughing Laughing

ми ддз хД Просто едно е да се превърнеш в еднорог (кон с рог на главата), друго е да са превърнеш в грифон (животно с глава на орел и тяло на лъв? май така беше) хДД
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Сара Крес Пон Юли 30, 2012 2:53 pm

и това е вярно хддд
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Изaбелa Пон Юли 30, 2012 3:39 pm

Пък и еднорозите са супер яки. Very Happy
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Калина Нед Авг 05, 2012 6:18 am

Вероятно вече е предлагано, но аз да си кажа:
Предлагам както има конкурси за аватари и подписи да има такива и за РП постове. Все пак това е РП форум и начина на писане би трябвало да е доста по важен от това колко е секси актрисата, която е сложена на аватара. Също така би било интересно да има и конкурс за разказ(разказите да се пращат на администраторите и да бъдат пуснати за гласуване, без да се посочват авторите, за да няма гласуване по симпатии)
Калина
Калина

Брой мнения : 900
Рожден Ден : 02.09.1991

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Jennifer ♥ Нед Авг 05, 2012 6:58 am

Ами имаме си конкурс за най-добър РП играч. Иначе за конкурса за разказ, когато администраторките се върнат ще я видят, на мен лично ми харесва. ;3
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Уилям Джърнингън Нед Авг 05, 2012 7:02 am

Подкрепям идеята за конкурса за разказ с две ръце и два крака. ~~
Уилям Джърнингън
Уилям Джърнингън

Брой мнения : 2365

http://www.happytaire.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Калина Нед Авг 05, 2012 7:05 am

Всъщност идеята ми беше за конкретен пост, не за играч като цяло, но карай...
Калина
Калина

Брой мнения : 900
Рожден Ден : 02.09.1991

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Jennifer ♥ Нед Авг 05, 2012 7:09 am

Ами може, обаче според мен ако има такъв конкурс би било по-добре да е направо за най-интересно РП или нещо такова.. смис не само за пост ами за цялото РП. хд
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Chanel Чет Авг 09, 2012 3:20 am

Такам,моето предложение е да имаме нещо,като тема или раздел именуван: "RP ideas".Понеже повечето от нас се чудят каква да е темата на рп-то,какво интересно нещо да правим,ето и пример:
- В затвора - Вие сте попаднали в един от най - добре охраняваните затвори в света.Тук охраната се грижи,като за кучета за затворниците.Убийствата,опитите за бягство са ежедневие за тази сграда,но никой до сега не е успявал.Тук "главните" обитатели са 3 банди.Ако се внедриш в една от тях,а това означава,че ще трябва да се пазиш всяка минута от прекараното си време.Дали ще успеете да оцелеете или да избягате?От вас зависи.
Chanel
Chanel

Брой мнения : 5324
Рожден Ден : 31.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Амелия Понд Сря Авг 15, 2012 7:01 am

Аз ще предложа нещо, което май преди време бяха предлагали, не помня.
В раздела Academy „RPG masters” да се направи нещо като Playlist и там всеки потребител да може да си пуска плейлистата с музиката, която му харесва.
Много ще е яко. ^^
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by James Bangshot Сря Авг 15, 2012 7:13 am

Rosalie Lavoie написа:Такам,моето предложение е да имаме нещо,като тема или раздел именуван: "RP ideas".Понеже повечето от нас се чудят каква да е темата на рп-то,какво интересно нещо да правим,ето и пример:
- В затвора - Вие сте попаднали в един от най - добре охраняваните затвори в света.Тук охраната се грижи,като за кучета за затворниците.Убийствата,опитите за бягство са ежедневие за тази сграда,но никой до сега не е успявал.Тук "главните" обитатели са 3 банди.Ако се внедриш в една от тях,а това означава,че ще трябва да се пазиш всяка минута от прекараното си време.Дали ще успеете да оцелеете или да избягате?От вас зависи.
това звучи интересно... xD Като изключим че това в затворът е странно Very Happy Very Happy
James Bangshot
James Bangshot

Брой мнения : 83
Рожден Ден : 04.11.1803

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Eleanor. Сря Авг 15, 2012 7:15 am

Амелия Понд написа:Аз ще предложа нещо, което май преди време бяха предлагали, не помня.
В раздела Academy „RPG masters” да се направи нещо като Playlist и там всеки потребител да може да си пуска плейлистата с музиката, която му харесва.
Много ще е яко. ^^

! lowe
Eleanor.
Eleanor.

Брой мнения : 1432
Рожден Ден : 27.09.1999

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Изaбелa Сря Авг 15, 2012 7:45 am

Eleanor. написа:
Амелия Понд написа:Аз ще предложа нещо, което май преди време бяха предлагали, не помня.
В раздела Academy „RPG masters” да се направи нещо като Playlist и там всеки потребител да може да си пуска плейлистата с музиката, която му харесва.
Много ще е яко. ^^

! lowe

На мен идеята ми харесва, ще я обсъдим с екипа, а междувременно имаме нещо подобно тук. (:
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 14 Empty Re: Предложения

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите