The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Предложения - Page 9 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Предложения - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Предложения - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Предложения - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Предложения - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Предложения - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Предложения - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Предложения - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Предложения - Page 9 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Предложения

+111
Ейвъри Еванджелин
Sophie Romola.
Alyssa;
Eric Northman.
Isabelle.
Thea O'Konoel.
Александър Белов
Caroline.∞
Айрийн.
Алиса
Eleanor.
James Bangshot
Калина
Теса Монте.
Aries.
Charlotte Petrova.
Josh Ackles
Tayllor Le'roux.
Chanel
София Уайлд
Крис Прескот
TheWhiteLotus
Уилям Джърнингън
Кейлъб.
Dominique Molier
Ophelia
Джейк Стоун
Карена Блу.
Амелия Понд
Jonathan Chang.
Марина Лиис.
Lindsay Clark
Кардам
Хейли М.
Emily Thorne.
Аш.
Danielle McStell
Oliver.
Alex Dupre
Емили Смит
Ая.
Alexandra Udinov.
Lorena D.
Meredith Rose.
Лиса Брейдън
Natalie Smith
Алекс Клоуд
Линдзи Гомез
Savannah.
Queеn Infеcted.
Сайръс Гримел
Саманта Блек
Дейдре дьо Вийлс
Nancy Smith.
Jennifer ♥
Адриен Бренсън
Диди ♥
Destiny Miller
Hanna Marin
Предизвикателят
Талия Съмърс
Ния.
Сорша Хейл
Джесика Бенингтън
Ally Stonem
Доун МагКуин-Нортман
Tayllor McQueen.
Faye Chamberlain
Амброуз Елингсън
Алекс Хелл'
Sally Clermon
Дийн Уинчестър
Джо Мондюр
Джулия Бел
Ли Лав
Eл Алора
Марк Стоун
Кардам Чакъров
Кендал Дженар
Елена Иванович
Фелисити Джонсън
Chaos.
Сара Крес
Яков Волчек
Ренесме Колин
Lunna West
Люк О' Нийл
Victor Moore.
Chuck
Томас Минели
-hayley;
Катерина
Емили Колин
Alena Le'roux.
Сара Уенхам
Корийн Ферел
Сара О' Нийл
Джъстин Бибър
Naomi Clark
Adriana White
Наталия Нортман
Джейкъб Блек
Ерик Нортман
Елена Гилбърт
Nadia Petrova
Вайола Хансет
Elliеnor Grace Pearce ♥
Изабел
Изaбелa
*Шанън*
Aля Салваторe
115 posters

Страница 9 от 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Go down

Предложения - Page 9 Empty Предложения

Писане by Aля Салваторe Нед Юни 13, 2010 7:09 am

First topic message reminder :

Имате предложения? Тук може да ги споделите с нас ..


Последната промяна е направена от Катрин Пиърс на Пет Юни 25, 2010 5:11 am; мнението е било променяно общо 1 път
Aля Салваторe
Aля Салваторe

Брой мнения : 4025
Рожден Ден : 15.01.1997

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com

Върнете се в началото Go down


Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Лиса Брейдън Вто Яну 17, 2012 9:55 am

Алекс Клоуд написа:
Destiny Miller написа:Предложения - Page 9 Blowjobow3 Предложения - Page 9 Vampire
<< Тия емотиконки също са страшни, може да ги добавите. tongue

+1 +1 +1 +1

+1
Лиса Брейдън
Лиса Брейдън

Брой мнения : 503

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Meredith Rose. Пет Яну 20, 2012 3:54 am

Една идея ми се върти в главата от доста време.. може да ви се стори и не-подходяща,но все пак реших да я предложа. Както в сериала има няколко семейства,които ловуват вампири,така и тук може да е нещо подобно,но не от основателски семейства а доброволци,или такива като мен,защото и аз съм ловец ;д . Могат примерно да са някакъв орден.. Тайният Орден ли Ордена на сенките или каквото и да е ;д Да се занимават с ловуване на вампири.. Не само хора но и върколаци може и вещери.. да могат да се включат,броят може да бъде ограничен и неограничен,зависи как решите.. Може на седмица да се одобряват по двама такива героя,а които иска да се включи,може да пише на вас. Базата им да е в планините където ще има огромно имение,а в подземието му,стаи подобни на тези в която Карълайн бе държана от баща си. А когато има масови,орденът да се наговаря,както на един празник в Мистик Фолс,за да залови няколко вампира.. естествено заловените ще трябва да изявят желание сами,а след това ще бъдат изетзавани във имението подобно на Карълайн,ще се опитват да ги променят,а после ще бъдат пускани..


Последната промяна е направена от Natalie Blanchard. на Пет Яну 20, 2012 4:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Meredith Rose.
Meredith Rose.

Брой мнения : 20

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Дийн Уинчестър Пет Яну 20, 2012 3:55 am

Natalie Blanchard. написа:Една идея ми се върти в главата от доста време.. може да ви се стори и не-подходяща,но все пак реших да я предложа. Както в сериала има няколко семейства,които ловуват вампири,така и тук може да е нещо подобно,но не от основателски семейства а доброволци,или такива като мен,защото и аз съм ловец ;д . Могат примерно да са някакъв орден.. Тайният Орден ли Ордена на сенките или каквото и да е ;д Да се занимават с ловуване на вампири.. Не само хора но и върколаци да могат да се включат,броят може да бъде ограничен и неограничен,зависи как решите.. Може на седмица да се одобряват по двама такива героя,а които иска да се включи,може да пише на вас. Базата им да е в планините където ще има огромно имение,а в подземието му,стаи подобни на тези в която Карълайн бе държана от баща си. А когато има масови,орденът да се наговаря,както на един празник в Мистик Фолс,за да залови няколко вампира.. естествено заловените ще трябва да изявят желание сами,а след това ще бъдат изетзавани във имението подобно на Карълайн,ще се опитват да ги променят,а после ще бъдат пускани..

Good Post
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Lorena D. Пет Яну 20, 2012 4:03 am

Natalie Blanchard. написа:Една идея ми се върти в главата от доста време.. може да ви се стори и не-подходяща,но все пак реших да я предложа. Както в сериала има няколко семейства,които ловуват вампири,така и тук може да е нещо подобно,но не от основателски семейства а доброволци,или такива като мен,защото и аз съм ловец ;д . Могат примерно да са някакъв орден.. Тайният Орден ли Ордена на сенките или каквото и да е ;д Да се занимават с ловуване на вампири.. Не само хора но и върколаци да могат да се включат,броят може да бъде ограничен и неограничен,зависи как решите.. Може на седмица да се одобряват по двама такива героя,а които иска да се включи,може да пише на вас. Базата им да е в планините където ще има огромно имение,а в подземието му,стаи подобни на тези в която Карълайн бе държана от баща си. А когато има масови,орденът да се наговаря,както на един празник в Мистик Фолс,за да залови няколко вампира.. естествено заловените ще трябва да изявят желание сами,а след това ще бъдат изетзавани във имението подобно на Карълайн,ще се опитват да ги променят,а после ще бъдат пускани..

Подкрепям идеята. Smile +1
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Alena Le'roux. Пет Яну 20, 2012 4:06 am

Дийн Уинчестър написа:
Natalie Blanchard. написа:Една идея ми се върти в главата от доста време.. може да ви се стори и не-подходяща,но все пак реших да я предложа. Както в сериала има няколко семейства,които ловуват вампири,така и тук може да е нещо подобно,но не от основателски семейства а доброволци,или такива като мен,защото и аз съм ловец ;д . Могат примерно да са някакъв орден.. Тайният Орден ли Ордена на сенките или каквото и да е ;д Да се занимават с ловуване на вампири.. Не само хора но и върколаци да могат да се включат,броят може да бъде ограничен и неограничен,зависи как решите.. Може на седмица да се одобряват по двама такива героя,а които иска да се включи,може да пише на вас. Базата им да е в планините където ще има огромно имение,а в подземието му,стаи подобни на тези в която Карълайн бе държана от баща си. А когато има масови,орденът да се наговаря,както на един празник в Мистик Фолс,за да залови няколко вампира.. естествено заловените ще трябва да изявят желание сами,а след това ще бъдат изетзавани във имението подобно на Карълайн,ще се опитват да ги променят,а после ще бъдат пускани..

Good Post

Страхотна идея !!
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Сайръс Гримел Пет Яну 20, 2012 5:52 am

Супер подходящо е обяснена +1 Smile
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Сара Крес Пет Яну 20, 2012 12:22 pm

Идеята е хубава, но трябва малко да се дооправи Smile

ПП Тъй като много от потребителите сме с еднакви животни МНОГО се надявам да сложите и тези monkey me gusta

Предложения - Page 9 Dolphin

Предложения - Page 9 Hedgehog

Предложения - Page 9 Crocodile-mouth

Предложения - Page 9 Polar-bear-dance

Предложения - Page 9 Happy-penguin

Предложения - Page 9 Cat-catching-fly

Предложения - Page 9 Msn_blackcat-01

Предложения - Page 9 Macaw%20parrots

Предложения - Page 9 Hawk

Предложения - Page 9 Patrick

Предложения - Page 9 Pink-panter

Предложения - Page 9 Stitch

Предложения - Page 9 Piggy

Предложения - Page 9 Baby-winnie


Sun
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Изaбелa Пет Яну 20, 2012 3:12 pm

Сара Крес написа:Идеята е хубава, но трябва малко да се дооправи Smile

ПП Тъй като много от потребителите сме с еднакви животни МНОГО се надявам да сложите и тези monkey me gusta

// ... //

Добавени са! Даже добавих и още : ))

Melissa. написа:
Дийн Уинчестър написа:
Natalie Blanchard. написа:Една идея ми се върти в главата от доста време.. може да ви се стори и не-подходяща,но все пак реших да я предложа. Както в сериала има няколко семейства,които ловуват вампири,така и тук може да е нещо подобно,но не от основателски семейства а доброволци,или такива като мен,защото и аз съм ловец ;д . Могат примерно да са някакъв орден.. Тайният Орден ли Ордена на сенките или каквото и да е ;д Да се занимават с ловуване на вампири.. Не само хора но и върколаци да могат да се включат,броят може да бъде ограничен и неограничен,зависи как решите.. Може на седмица да се одобряват по двама такива героя,а които иска да се включи,може да пише на вас. Базата им да е в планините където ще има огромно имение,а в подземието му,стаи подобни на тези в която Карълайн бе държана от баща си. А когато има масови,орденът да се наговаря,както на един празник в Мистик Фолс,за да залови няколко вампира.. естествено заловените ще трябва да изявят желание сами,а след това ще бъдат изетзавани във имението подобно на Карълайн,ще се опитват да ги променят,а после ще бъдат пускани..

Good Post

Страхотна идея !!

Идеята наистина е хубава, но почти винаги когато се опитаме да организираме нещо подобно просто не се получава. Първоначално щеше да има съвет и имаше точно едно рп, където писаха двама човека, сега се опитахме да направим глутница, отново се записаха само три. Ако успеем да измислим нещо по-интересно, за да се запишат повече хора, можем и да осъществим идеята.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Сара Крес Пет Яну 20, 2012 5:43 pm

Страхотни са! Exited. Exited.
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Queеn Infеcted. Пет Яну 20, 2012 5:48 pm

Meredith Rose. написа:Една идея ми се върти в главата от доста време.. може да ви се стори и не-подходяща,но все пак реших да я предложа. Както в сериала има няколко семейства,които ловуват вампири,така и тук може да е нещо подобно,но не от основателски семейства а доброволци,или такива като мен,защото и аз съм ловец ;д . Могат примерно да са някакъв орден.. Тайният Орден ли Ордена на сенките или каквото и да е ;д Да се занимават с ловуване на вампири.. Не само хора но и върколаци може и вещери.. да могат да се включат,броят може да бъде ограничен и неограничен,зависи как решите.. Може на седмица да се одобряват по двама такива героя,а които иска да се включи,може да пише на вас. Базата им да е в планините където ще има огромно имение,а в подземието му,стаи подобни на тези в която Карълайн бе държана от баща си. А когато има масови,орденът да се наговаря,както на един празник в Мистик Фолс,за да залови няколко вампира.. естествено заловените ще трябва да изявят желание сами,а след това ще бъдат изетзавани във имението подобно на Карълайн,ще се опитват да ги променят,а после ще бъдат пускани..
Идеята е много хубава. Преди се опитахме както спомена Изабела да направим нещо подобно, но в крайна сметка потребителите бяха твърде неактивни. Ще видим и какво друго можем да направим по идеятата ти. Благодарим ^^
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Alena Le'roux. Съб Яну 21, 2012 12:15 pm

Такаа сладури, имам идея.. Бих искала да развия раздела *под БИХ ИСКАЛА имам предвид че съм готова да поема работата изцяло като хелпърче ^^ * за училището като цяло.. Можем освен за да се оплакваме кои от кои има по-лоши госпожи, или кой предмет ненавиждаме, да сътворим един подраздел в раздела озаглавен помощ... или предметите.. не зная името не съм го мислила.. в него да има теми за всеки един предмет в които когато някои има нуждае от помощ за някакъв вид есе, презентации, доклади или като цяло домашни, да може да я получи..
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Alexandra Udinov. Съб Яну 21, 2012 2:16 pm

Предлагам ви да направите тема Оплаквания, за да може ако някой потребител види някакво нарушение веднага да го съобщи било то реклами на ЛС; някакво нарушение от друг потребител или пък ако някой форум е копирал нещо от вас...
Alexandra Udinov.
Alexandra Udinov.

Брой мнения : 93

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Изaбелa Съб Яну 21, 2012 2:19 pm

Anna Harriet написа:Предлагам ви да направите тема Оплаквания, за да може ако някой потребител види някакво нарушение веднага да го съобщи било то реклами на ЛС; някакво нарушение от друг потребител или пък ако някой форум е копирал нещо от вас...

Мерси за предложението, ние вече имаме тема за оплаквания от реклама на форуми по ЛС, но я редактирах малко и я направих и за копирането. Ето я темичката.

Вики, аз съм съгласна с идеята ти, ако искаш пиши на Лулу да се доуточните : ))
Благодаря и на теб.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Savannah. Нед Яну 22, 2012 11:45 am

Ами така... днес си пишех домашното и видях нещо относно за миналото в което е нямало телефони, електроники и такива.... и така предложението ми е да имаме нещо като една седмица в която да няма гримове и такива неща абе да е като в старата Ренесанса и ми товаа.. може да е под формата на Масово РП или пък всички да пишем само за миналото тоест без да се обличаме .. разголено, да слагаме грим и да ползваме телефони ... (надявам се да разбрахте, защото не объснявам много добре XD)
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Ейвъри Еванджелин Пон Яну 23, 2012 3:46 pm

Ейвъри Еванджелин написа:На мен ми хрумна идеята предизвикателят да дава повече предизвикателства. Може да дава и не само към самите герои ами и към отребителя. Например да има предизвикателства към хората които имат теми в раздела лично творчество, и за личнито представяне да задава някакви въпроси, които ги няма в темата, а пък и не са задавани в интервютата.. Просто идейка

а аз да припомня за моюту, че май не сте го видели Sara smilie
Ейвъри Еванджелин
Ейвъри Еванджелин

Брой мнения : 6412

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Jennifer ♥ Сря Яну 25, 2012 3:34 pm

Предлагам ти в дискусиите първото мнение да се редактира както в клубовете и примерно да има две колонки:
За Против
.... ;;;;;;;
.... ;;;;;;;
Smile
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Сара Крес Съб Яну 28, 2012 11:09 am

Според мен е излишно..има анкети все пак Smile Пък и това с колоните голяма занимавка..

Моето предложение е:

Да се направи нещо като конкурсче за календар на форумчето..ама да не е точно конкурче..абе всеки желаещ прави календар на каквато и да е тема..да не е само за дневниците..примерно бухали, сериали, еднорози всякакви глупости! И примерно то да седи отгоре над разделите - сещате се...И примерно в зависимост от това колко хора са направили едно календарче да седи по 3-4 дена Smile Отдолу ще се пише кой го е направил и може нещо като мото да се измисли за самия месец...

Абе важното е да е веселяшко и всички да участваме..да няма сърдити и тн Sun
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Саманта Блек Сря Фев 01, 2012 3:26 am

Предложение!
Реших, че щом идва 14 Февруари и вече си имаме цял любовен раздел, можем да направим масово ( аз все с тия масови ). Да си изпратим героите на сляпа среща. Всички се записват и Купидончето ги разпределя по негово желание. И така. ^^
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Сара Крес Чет Фев 02, 2012 1:18 pm

Саманта Блек написа:Предложение!
Реших, че щом идва 14 Февруари и вече си имаме цял любовен раздел, можем да направим масово ( аз все с тия масови ). Да си изпратим героите на сляпа среща. Всички се записват и Купидончето ги разпределя по негово желание. И така. ^^

+1
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Lorena D. Чет Фев 02, 2012 1:25 pm

Саманта Блек написа:Предложение!
Реших, че щом идва 14 Февруари и вече си имаме цял любовен раздел, можем да направим масово ( аз все с тия масови ). Да си изпратим героите на сляпа среща. Всички се записват и Купидончето ги разпределя по негово желание. И така. ^^
Подкрепям. Smile +1 Good Post
Lorena D.
Lorena D.

Брой мнения : 2000

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Ая. Чет Фев 02, 2012 1:31 pm

Lorena D. написа:
Саманта Блек написа:Предложение!
Реших, че щом идва 14 Февруари и вече си имаме цял любовен раздел, можем да направим масово ( аз все с тия масови ). Да си изпратим героите на сляпа среща. Всички се записват и Купидончето ги разпределя по негово желание. И така. ^^
Подкрепям. Smile +1 Good Post
brutalno dobrata ideqqqq !!!!!!!!!!!!!!! Wink)))
Ая.
Ая.

Брой мнения : 8859
Рожден Ден : 01.04.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Емили Смит Чет Фев 02, 2012 1:33 pm

Ая. написа:
Lorena D. написа:
Саманта Блек написа:Предложение!
Реших, че щом идва 14 Февруари и вече си имаме цял любовен раздел, можем да направим масово ( аз все с тия масови ). Да си изпратим героите на сляпа среща. Всички се записват и Купидончето ги разпределя по негово желание. И така. ^^
Подкрепям. Smile +1 Good Post
brutalno dobrata ideqqqq !!!!!!!!!!!!!!! Wink)))

Идеята е невероятна и аз съм ЗА Smile
Емили Смит
Емили Смит

Брой мнения : 164

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Изaбелa Съб Фев 04, 2012 6:58 am

Ейвъри Еванджелин написа:
Ейвъри Еванджелин написа:На мен ми хрумна идеята предизвикателят да дава повече предизвикателства. Може да дава и не само към самите герои ами и към отребителя. Например да има предизвикателства към хората които имат теми в раздела лично творчество, и за личнито представяне да задава някакви въпроси, които ги няма в темата, а пък и не са задавани в интервютата.. Просто идейка

а аз да припомня за моюту, че май не сте го видели Sara smilie

Ще пробваме : )) Само трябва да измислим предизвикателства.

Jennifer ♥️ написа:Предлагам ти в дискусиите първото мнение да се редактира както в клубовете и примерно да има две колонки:
За Против
.... ;;;;;;;
.... ;;;;;;;
Smile

Сара е права, че доста трудно ще направим на всички дискусии по две колони и т.н. Мисля, че "Репутацията" върши почти същото работа.



Татя Петрова написа:
Ая. написа:
Lorena D. написа:
Саманта Блек написа:Предложение!
Реших, че щом идва 14 Февруари и вече си имаме цял любовен раздел, можем да направим масово ( аз все с тия масови ). Да си изпратим героите на сляпа среща. Всички се записват и Купидончето ги разпределя по негово желание. И така. ^^
Подкрепям. Smile +1 Good Post
brutalno dobrata ideqqqq !!!!!!!!!!!!!!! Wink)))

Идеята е невероятна и аз съм ЗА Smile

Пусната е темичка : ))
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Сара Крес Вто Фев 07, 2012 1:57 pm

Сара Крес написа:Според мен е излишно..има анкети все пак Smile Пък и това с колоните голяма занимавка..

Моето предложение е:

Да се направи нещо като конкурсче за календар на форумчето..ама да не е точно конкурче..абе всеки желаещ прави календар на каквато и да е тема..да не е само за дневниците..примерно бухали, сериали, еднорози всякакви глупости! И примерно то да седи отгоре над разделите - сещате се...И примерно в зависимост от това колко хора са направили едно календарче да седи по 3-4 дена Smile Отдолу ще се пише кой го е направил и може нещо като мото да се измисли за самия месец...

Абе важното е да е веселяшко и всички да участваме..да няма сърдити и тн Sun

Sad Owl Sad Owl Sad Owl Sad Owl
Сара Крес
Сара Крес

Брой мнения : 14475
Рожден Ден : 08.08.1994

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Alex Dupre Вто Фев 07, 2012 4:30 pm

Сара Крес написа:
Сара Крес написа:Според мен е излишно..има анкети все пак Smile Пък и това с колоните голяма занимавка..

Моето предложение е:

Да се направи нещо като конкурсче за календар на форумчето..ама да не е точно конкурче..абе всеки желаещ прави календар на каквато и да е тема..да не е само за дневниците..примерно бухали, сериали, еднорози всякакви глупости! И примерно то да седи отгоре над разделите - сещате се...И примерно в зависимост от това колко хора са направили едно календарче да седи по 3-4 дена Smile Отдолу ще се пише кой го е направил и може нещо като мото да се измисли за самия месец...

Абе важното е да е веселяшко и всички да участваме..да няма сърдити и тн Sun

Sad Owl Sad Owl Sad Owl Sad Owl

Good Post
Alex Dupre
Alex Dupre

Брой мнения : 3506

Върнете се в началото Go down

Предложения - Page 9 Empty Re: Предложения

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите