The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 40 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 40 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Къщата на Кристин Рейнс

+14
Стиви Рей
Сара Крес
Зоуи Редбърд
Наталия Нортман
Шейн Уест
Blair Waldorf ♥
Eлиза
Теса Алварадо
Алекс Клоуд
Eл Алора
Стефани Уенхам
Мередит Сулес
Alice Conrad
Кристин Рейнс
18 posters

Страница 17 от 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Съб Яну 01, 2011 2:41 pm

First topic message reminder :

Кухнята:
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 2725988x

Всекидневната:
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 2477695g

Банята:
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 2442538N

Хола:
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 2395560U

Спалните:
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 2815148W

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 2815147q



Последната промяна е направена от Кристин Рейнс на Съб Окт 22, 2011 1:20 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down


Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Съб Окт 22, 2011 4:17 pm

- Иначе,какво ? - подразних го и се усмихнах след това веднага погледнах сериозно. Опита се да дръпне бутилката от из зад гърба ми,но аз бях я хванала здраво и нямаше как да стане това. Човек щеше да си помисли,че съм някоя изтрещяла пияница.
-Е?Шишето или целувката?Избирай - каза той и се усмихна
" Ами ако е и двете " - помислих си,но бързо и веднагически прогоних тази мисъл от главата си,сигурна,че нищо е е чул
- А ? Какво било ? Не те чух - направих се аз и повдигнах едната си вежда,смеейки се
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Раян Палмър Съб Окт 22, 2011 4:21 pm

-Чу ме.-Повторих.
Е,добре или щеше да ме удари или щеше да ми даде шишето.
Приближих се и я целунах.След няколко секунди се отдръпнах и изчаках реакцията и.
Тя беше толкова мила,не можех да се стърпя.Надявах се да не е една целувка...
Раян Палмър
Раян Палмър

Брой мнения : 344

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Съб Окт 22, 2011 4:38 pm

Бяхме на сантиметри един от друг,но нямаше в никакъв случай да му се дам така лесно.
Докато си седях мирно и спокойно,той изведнъж се приближи още повече към мен и ме целуна. Не можах да реагирам,но му отвърнах,но след това се отдръпнах
- Заповядай - подадох му шишето и той го взе.Усмихна се ,но веднага стопих тази усмивка.
Зашлевих му един шамар,който със сигурност и него не бе усетил,но какво пък.
- Заболя ли те? - попитах невинно - Съжалявам.Не исках - казах със сърказъм в гласа си.
- Надявам те повече да не се повтаря - казах сериозно,но едва не се разсмях.
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Раян Палмър Съб Окт 22, 2011 4:47 pm

Кристин отвърна на целувката ми и когато се отделихме един от друг ми подаде шишето,а в другият момент ми зашлеви шамара.Не го усетих,но извърнах глава при удара.
-Много смешно.-Казах и се засмях и аз.
Отпих от бутилката,като твърдият алкохол се усещаше как минаваше през гърлото ми.
-Глътка?-Подадох шишето към нея.
Раян Палмър
Раян Палмър

Брой мнения : 344

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Съб Окт 22, 2011 4:52 pm

Той мислеше,че е шега,е така беше де,но все пак той не знаеше това,а и не се връзвах толкова лесно. Ще трябва да се потруди малко,за да стане нещо повече.Знаех,че ще ме чуе,но нали това бе целта.
- Не,не ми се пие повече - казах му аз,но след това се сетих за това,което му казах - Дай я насам бутилката - беше останало малко по малко от половината
- Айде да се обзаложим,че ще мога да го изпия това наведнъж ? - пуснах предизвикателния си поглед
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Раян Палмър Съб Окт 22, 2011 4:56 pm

Чух мислите и ,само леко наклоних глава настрани,като се усмихнах и не казах нищо.
Кристин поиска да се обзаложим,че ще може да изпие остатъка от шишето наведнъж.
-Това е прекалено лесно.Да се обзаложим,че ще го изпиеш и ще останеш трезва след това.-Казах,като отвърнах на погледа и.
-Давай ти си.Да видим какво можем.-Засмях се.
Раян Палмър
Раян Палмър

Брой мнения : 344

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Съб Окт 22, 2011 5:15 pm

- Дадено ! - казах само аз и започнах да пия от шишето.Бе да се колебая изпих по-голятата половина,но ми оставаше още малко. След няколко секунди и тази свърши.
Завъртях главата си леко на ляво-надясно да може да се балансира.
- Е видя ли,трезва съм ! Печеля - казах и го погледнах.Беше сенал на канапето и ме гледаше. Сигурно си мислеше,че съм пияница.
- Какво ? - попитах
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Раян Палмър Съб Окт 22, 2011 5:18 pm

Кристин изпи съдържанието на шишето без проблем и аз изгедах изненадано.
-Нищо.Просто се изненадах.-Отговорих.
-И,нали беше предизвикателство,какво ще поискаш?-Попитах,докато тя оставяше шишето на масата.
-За човек държиш на твърд алкохол.Малко са такива хора.
Раян Палмър
Раян Палмър

Брой мнения : 344

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Съб Окт 22, 2011 5:28 pm

-Явно е така - отговорих и седнах до него. То каза,че би трябвало да поискам нещо.
Какво ще е то ? Седнах до него и го погледнах
- Какво ли да си поискам .. - започнах да говоря на глас,като хиляди неща минаваха през главата ми. Незнаех какво да поискам,но накрая се сетих или по-скоро се навих да го кажа
- Искам,искам да направиш това,което направи преди малко - знаех,че той знае за какво говорех. Все пак ми стана гадно,за одеве,макар да се пошегувах на него сигурно му стана кофти
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Раян Палмър Съб Окт 22, 2011 5:40 pm

Кристин седна до мен и започна да мисли на глас,като накрая каза,че иска да направя това,което преди малко.
Искаше целувка?Не отговорих нищо.Прекарах ръката си през косата и врата и и я придърпах към мен,като я целунах.
Надявай се този път да няма шамар.
След няколко секунди се отделихме един от друг,като и двамата мълчахме.
-Мислех,че ще поискаш примерно да тичам гол,отколкото целувка.-Казах и леко се засмях.
Раян Палмър
Раян Палмър

Брой мнения : 344

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Съб Окт 22, 2011 5:47 pm

Придърпа ме към себе си и нежно ме целуна. Дори ми хареса,малко.Опитах се да не мисля за нищо. И му отвърнах,като сложих ръце на гърдите му.
Този път не го ударих.Нямаше защо.Аз го бях накарала. Надявах се поне малко да смекча обстоятелствата. Не се отдръпнах,целувката леко се задълбочи.
Когато се отдръпнахме един от друг,никой нищо не каза,а само стояхме и се гледахме.
След миг Кайл каза поредното нещо,което ме накара да се разсмея
- Ако искаш и това мога да те накарам да направиш,на следващия облог - засмях си
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Раян Палмър Съб Окт 22, 2011 5:58 pm

-Нека караме на сокче.-Направих физиономия и се засмях.
Един кичур от косата и падна през лицето и аз го поставих отново на мястото му,като се загледах в очите и.
-Знам,че мразиш да ти викам Барби,но ти наистина приличаш на такава.С тази усмивка,коса и държание си,като истинска красива барби.-Казах отчетливо.
Погледнах часовника на стената и видях,че минава полунощ.
-Време е да си вървя,сигурно ще искаш да спиш,докато аз мога да будувам цяла нощ.-Леко се засмях.
Раян Палмър
Раян Палмър

Брой мнения : 344

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Съб Окт 22, 2011 6:05 pm

-Знам,че мразиш да ти викам Барби,но ти наистина приличаш на такава.С тази усмивка,коса и държание си,като истинска красива барби.
Аа.За малко щях да се изчервя и да порозовея като домат. Но от доста отдавна,това не ставаше,затова се усмихнах отново. Радвах се,че ме харесва,но с времето щях да изкореня това "Барби" надявам се.
- Е,добре,Барби,но повече ни искам да чувам - Рапунцел ? - казах и с пръст махах пред него
- Да наистина,аз мисля скоро време да лягам,но ако искаш остани - прозях се.Наистина ми се спеше.Предишната нощ бях спала само няколко часа,защото пак сънувах онези обичайни кошмари.
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Раян Палмър Съб Окт 22, 2011 6:11 pm

-Има сделка.-Съгласих се,като поклатих глава.
-Добре.-Казах и загледахме някакъв филм след това,като я прегърнах.След,като свърши се качихме на горе с бавни стъпки.
-Коя е стаята за гости?-Попитах я,като вървяхме по коридора.
Раян Палмър
Раян Палмър

Брой мнения : 344

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Съб Окт 22, 2011 6:24 pm

Гледах ме някакъв филм,но едва издържах,затова показах стаята за гости на първия етаж и се качих горе,като отново отворих леко врата на Пайк,но него все още го нямаше. Къде се беше дянал.Даже не ми беше оставил номер на който да му звъня.
- Лека нощ - целунах го по бузата и влезнах в банята. Оправих се,махнах си грима и всичко останало и се отправих към стаята си си облякох нощничката с късите панталонки.
Легнах и веднага заспах.
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 17 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 17 от 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите