The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Къщата на Кристин Рейнс

+14
Стиви Рей
Сара Крес
Зоуи Редбърд
Наталия Нортман
Шейн Уест
Blair Waldorf ♥
Eлиза
Теса Алварадо
Алекс Клоуд
Eл Алора
Стефани Уенхам
Мередит Сулес
Alice Conrad
Кристин Рейнс
18 posters

Страница 10 от 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Съб Яну 01, 2011 2:41 pm

First topic message reminder :

Кухнята:
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 2725988x

Всекидневната:
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 2477695g

Банята:
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 2442538N

Хола:
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 2395560U

Спалните:
Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 2815148W

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 2815147q



Последната промяна е направена от Кристин Рейнс на Съб Окт 22, 2011 1:20 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down


Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Сря Фев 02, 2011 7:38 pm

- Не!Това не е шега.Нещо странно се случва от няколко седмици насам - казах й притеснена
- Но просто не искам да намесвам никого в проблемите си .. особено теб или Алекс - казах й най-накрая аз.Незнам за какво споменах Алекс,но за това щях да мисля по-късно
- Не искам да ви се случи нищо лошо ..
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Мередит Сулес Сря Фев 02, 2011 7:40 pm

Усмихнах се.
-Спокойно.. ние знаем как да се пазем - казах й.
-Не бих искала да се случи нещо с теб .. или пък с Алекс - добаавих секунди по-късно и се усмихнах.
-Но ако се наложи ще ти помогна, сигурна съм че той също - казах.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Сря Фев 02, 2011 7:47 pm

- Радвам се! - казах само аз,поне имах на кого да разчитам,но това не значеше,че ще продължавам да се преструвам..поне докато не разбера кой изпраща тези смс-и
- Вие с Алекс .. - незнаех как да задам въпроса си
- Имаш ли..имаш ли някакви чувства към него? - измънках бързо надявайки се Мер да не "експодира"
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Мередит Сулес Сря Фев 02, 2011 8:02 pm

Стана.. или поне аз се почувствах леко неловко. Вдигнах шишето с мартитнито и отпих.
-Хайде да влезем вътре и да си вземем нещо за пиене? - предложих на Крис, надявайки се че просто ще помисли че наистина искам нещо за пиене.
-Мартинито ми почти свърши- засмях се и влязох вътре, като седнах на дивана.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Сря Фев 02, 2011 8:08 pm

Тя избегна въпроса ми.
- Мартини ли? - погледнах я странно
- Не отговори на въпроса ми! Спокойно .. на никого няма да кажа - казах и аз.Надявах се да ми отговори на въпроса,макар,че стана малко неловко.Щеше да ме попита защо я питам.
- Ъъм..забра ви за това - казах бързо аз
- Ъъъ..искаш ли мартини? - казах,взех чашата и влязох вътре.Върнах се със пълна чаша мартини
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Мередит Сулес Чет Фев 03, 2011 4:58 am

-Ъъмм.. всъщност не искам мартини - казах, но все още продължавах упорито да игнорирам въпроса й. Така или иначе изобщо не исках алкохол, но беше предпоставка, за да отлагам отговора все повече и повече.
Седнах на дивана след мато набързо си направих един "Облак" и го изпих целия на екс.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Чет Фев 03, 2011 5:15 am

- Добре,няма значение - казах,ако не искаше да ми каже нямах правото да и се меся.Можеше да има,можеше да няма,мен лично не ме засягаше
- Е,май само ние останахме .. но мога да признае,макар,че аз организирах партито .. беше много много скучно .. - казах аз
- Надявам се,че ти поне малко или много си се забавлявала - наистина се надявах.Не исках да предавам отрицателно настроение и на останалите.
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Мередит Сулес Чет Фев 03, 2011 5:16 am

Усмихнах се. Радвах се че не засегна повече въпроса.
-Аз се забавлявах, но и повече можеше - казах и се засмях. После се обърнах към нея.
-Не беше чак толкова скучно - казах.
-Макар че този път не танцувахме по масата.. пак беше добре партито..
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Чет Фев 03, 2011 5:23 am

При последните и думи се засмях.
- Да,наистина .. предишния купон беше супер .. - повдигнах вежди
- Впровем снощи някакво момиче спомена,че ще прави купон - съобщих
- Ако искаш може да отидем?
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Мередит Сулес Чет Фев 03, 2011 5:26 am

Замислих се.
-Защо не - казах.
Щеше да е добре да се отърся от мислите и подозренията, които ме объркваха през последните няколко дни.. и щях да се погрижа да стане така, щях да се донапия.
-Хмм.. Крис.. - започнах да говоря. Може би не беше най-умният въпрос, но нещо ме накaра да я попитам...
-Защо ме питаш дали изпитвам нещо към Алекс? - попитах я.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Чет Фев 03, 2011 5:30 am

Знаех си,че ще ме попита рано или късно този въпрос
- Ами .. просто така .. исках да разбера .. - казах аз ..
- Но ти изпитваш ли? - пак зададох въпроса си
- Ако не искаш не ми казвай,но просто .. по-лесно ще е така - казах аз.
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Мередит Сулес Чет Фев 03, 2011 5:40 am

-Нищо никога няма да е лесно.. животът е гаден и с получаването на един отговор няма да стане по-лек - казах и се усмихнах.
Обаче тя явно искаше да знае.
-Ами.. не знам.. - казах, леко овъртайки.
Тя не знаеше за изминалите неща, които ми се бяха случили.
-Вече ме е страх да си позволя да изпитвам нещо.. - казах тихо.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Чет Фев 03, 2011 5:46 am

- Защо?Какво се е случило? - попитах и отпих от останалото уиски
Усещах,че не искаше да говори за това,но нямаше да се откажа и аз
- Защо те е срах да изпитваш нещо .. към някого? - попитах отново
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Мередит Сулес Чет Фев 03, 2011 5:50 am

-Винаги се случва така, че изпитвам нещо към неподходящите хора.. накрая аз оставам наранена - казах.. е, освен ако не броим аферите за една нощ.. тогава наранени няма.
-А .. някои хора са най-неподходящите към които мога да си позволя някакви чувства - въздъхнах и се облегнах на дивана.
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Чет Фев 03, 2011 7:20 am

- Под "някои хора" имаш предвид този за когото си мисля - попитах.
- При мен е същото нещо..Само,че аз търся сериозна връзка,но тук явно няма да мога да открия такава - казах с тъжно изражение.Липсваше ми домът,липсваха ми всички,които познавах и обичах преди да се наложи да дойда тук.Така беше най-добре .. за мен .. за всички!!
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Мередит Сулес Чет Фев 03, 2011 2:00 pm

-Да.. предполагам че е този, за който си мислиш - казах и кимнах с глава. Но аз казах че не мога да си позволя чувства, а не че нямам.. или пък нямам. Бях объркана, а и това че Крис ме попита ме обърка още повече.
-Нямаше ли някакво парти? - попитах я надявайки се че вече ще оставим темата "Алекс". Станах и отново си спретнах набързо едно "Облаче", този път направо в чаша за безалкохолно и го изпих за отрицателно време. Но знаех, че колкото и да се наливам накрая все пак ще изтрезнея...
Мередит Сулес
Мередит Сулес

Брой мнения : 6435

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Чет Фев 03, 2011 7:02 pm

След партито се прибрах вкъщи.Бях просто капнала .. не стана точно както очакваш,но и това беше начало.Просто .. неисках да си припомням нищо от тази вече.Не исках!!! Това не бях аз .. това не исках да съм аз,но трябваше.
Влязох си вкъщи и веднага отворих смс-ите,които бях получила.Единия бе за някаква оферта от незнам си къде си,но това не ме вълнуваше сега.Отворих другия смс, в който пишеше:
"Браво Кейт .. пардон ...Кристин ... но не можеш да ме заблудиш!!!"
Този път наистина се уплаших .. Но защо ме нарече Кейт?Откъде знаеше?
Отидох във хола и светнах лампата.
- Здравей - чу се женски глас.Вдигнах главата си нагоре и видях,че някакво момиче беше седнало на канапето все едно беше у дома си.Аз тръгнах с бавни крачки назад.
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Зоуи Редбърд Чет Фев 03, 2011 7:15 pm

Кристин тръгна със бавни крачки назад,но аз застанах зад нея и се блъсна във мен.Тя обаче тръгна на другата посока,но пак се озовах до нея
- Няма къде да избягаш - казах аз и я хвахах за косата.
- Кажи на малката си вулгарна сестричка да спре да се бърка където не и е работата - прошепнах й тихо в ухото.Само колко апетитно миришеше и ме изкушаваше да не я ухапя,но нямаше .. поне за сега!
Зоуи Редбърд
Зоуи Редбърд

Брой мнения : 3571

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Чет Фев 03, 2011 7:24 pm

- Какво? - очудих се на това което каза момичето докато ме държеше за косата.Тя започна да я стиска все по-здраво и аз започнах да пищя!
- Пусни ме!Какво искаш от мен? - задърпах се от нея,но не можех да се отскубна
- Кажи на малката си вулгарна сестричка да спре да се бърка където не и е работата - повтори думите си вампирката
- Сестра ми?? Сестра ми не е тук .. - казах аз
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Зоуи Редбърд Чет Фев 03, 2011 7:28 pm

- Не ме лъжи!! - изсъсках аз.Вече ми бе писнало от игрички.
- Кажи й,че скоро ще се видим - казах и се засмях гръмко аз.Усещах,че сестра й беше тук,защото тя беше свързана със елемента Земя,както и аз и усещах,че е тук
- Ще и предадеш ли? - попитах остро момичето,като все още я държах за косата и я дръпнах,а тя се изписка
- Не пищи!! - заповядах аз.Мразех ревящите пишящи момиченца.
Зоуи Редбърд
Зоуи Редбърд

Брой мнения : 3571

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Чет Фев 03, 2011 7:33 pm

- Добре добре .. ще й предам .. не че знам къде е ,но .. - в този момент усетих как вампирката ме ритна в корема и аз паднах на земята
- Добрее..остави ме намира!!! - казах свища се от болка аз
- Махай се!!! - извиках аз.Защо още ме мъчеше.Защо щом Сестра ми наистина е тук не го каже това на нея ами на мен.А и откъде това момиче,познаваше сеста ми.
- Откъде познаваш сеста ми?!? -попитах
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Зоуи Редбърд Чет Фев 03, 2011 7:43 pm

- Ти дръзваш да ми заповядваш?!? Такова низшо същество като теб.Едно чупливо арогантно човече.Това си ти!!! - крещях и в лицето,защото вече се бях изнарвила прекалено много.
Човечката ме попита откъде съм понавала сестра й.Ми откъде можеше .. от Училището ,разбира се .. Толкова много проблеми ми създаде ..
- Не те засяга!!! Просто и предай това,което ти казах!!! - наведох се към нея,тъй като тя се бе свила на земата
- А това искам да го приеме за предопреждение,че следващия път няма да ми мигне окото,без да се церемоня ще довърша започнатото. - казах,а човешкото момиче ме погледна странно и в следващия миг захапах вратът й.Кръвта се разля из цялото ми тяло.Имаше несравним вкус.
Най-накрая като свърших избърсах устните си и погледнах Кристин.
Тя лежеше във безсъзнание на пода .. а всичко около нея беше една голяма локва кръв.Каква гледка!!Красива при това! - засмях се на собствените си мисли и след миг вече бях се махнала от тази къща.
Зоуи Редбърд
Зоуи Редбърд

Брой мнения : 3571

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Алекс Клоуд Пет Фев 04, 2011 9:23 am

Реших да мина през дома на Крис, преди да се прибера за да я видя как е след страхотната нощ. Позвънях на вратата, но никой не ми отвори. Почуках няколко пъти, но отново нямаше признаци на живот вътре. Реших да вляза през прозореца на втория етаж, който бе отворен. С един скок се озовах в стаята й. Там нямаше никой, затова започнах да обикалям. Слязох на първия етаж и видях ужасяваща гледка. Кристин лежеше на пода напълно неподвижна, в огромна локва кръв, а тя самата бе по-бледа дори от вампир. Приближих се до нея и се наведох, за да видя дали е жива.. Сърцето й пулсираше бавно, все още се държеше. Вдигнах я от земята и я сложих да легне върху дивана.
- Крис.. чуваш ли ме? - попитах разтревожено като разтърсих тялото й..
Алекс Клоуд
Алекс Клоуд

Брой мнения : 6863

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Кристин Рейнс Пет Фев 04, 2011 9:31 am

Не можех да реагирам по никакъв начин.Не можех да направя и едно минимално движение или пък да говоря.
Стоях легнала на пода,като усещах,че губя съзнание .. или по-лошо .. умирах.Умирах ли?Нямаше никой да ми помогнЕ.Само заради проклетата ми сестра.
След миг чух някакъв глас да ме вика.Помислих,че съм мъртва.Дали това бе отвъдно и ме викаха.
- Умряла ли съм? - попитах тихо ,като едвам чувах гласа си.
След това картината пред очите ми взе малко по-малко да се прояснява,видях Алекс надвесен над мен със притеснен поглед.Но какво правише той тук..при мъртвите.
- Алекс .. какво правиш тук? - попитах.Дали само не сънувах,че съм мъртва,че почти не ме убиха .. или ме убиха
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Алекс Клоуд Пет Фев 04, 2011 9:39 am

- Скоро щеше да си умряла, ако беше останала още малко сама, в това положение. Кой ти причини това? - попитах я. Сега едвали беше време за разпит.. Имаше едно решение на проблема.. Тоест няколко, но това щеше да стане най-бързо. Отхапах малко от китката си, като от нея започна да се стича много кръв. Сложих я пред устата й и казах:
- Действай! Няма да те правя вампир, спокойно. Пий, ще се почувстваш по-добре. - обясних й. Приближих ръката си още по-близо до устата й, като се надявах тя самоа да я вземе и дазапочне да пие, без да се налага да я карам на сила.
Алекс Клоуд
Алекс Клоуд

Брой мнения : 6863

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кристин Рейнс  - Page 10 Empty Re: Къщата на Кристин Рейнс

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 10 от 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите