The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 28 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 28 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

+2
Сайръс Гримел
Alena Le'roux.
6 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 Empty Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Нед Юни 10, 2012 3:45 pm

First topic message reminder :

ТЪка мнол ли се яки кат си имате дневници а, А? wait
Very Happy
Sara smilie
Емии крайно време беше и аз си пусна сърцеотдушник тук. bounce
Соу, уи арнт бегининг гут ;
Кратък обзор на деня..
Рожден ден. Шотове. Много. Потрес. Опит за учене по история с пияната ми глава.
БЪТ ФЪК ДИС ШИТ!! ДЪ МОСТ ИМПОРТЪНТ ТИНГ ИС ДЕТ АЙМ ФЪКИН ИНЛЪВ lowe lowe lowe lowe lowe
LOOOK AT HIS FUCKIN' PERFECTION
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 285525_2088149635713_5777288_n
*ако ви се умира заедно с мен от сексавостта на това същество приличащо умопомрачаващо много на Хийт Леджър имам още снимки. Inloved Monkey Inloved Monkey

Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down


Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Чет Юни 28, 2012 2:06 pm

Сорша Хейл написа:ФЪРСТ: АЙ ДА ХОДИМ ДА СА ТАТУИРАМЕ ЗАЕДНО хДД

СЕКЪНД: ОЖЕНИ СЕ ЗА ТОЗ ПРЕКРАСНИК И МЕ ПОКАНИ НА СВАТБАТА <33

фърст.- ъс суун ъс ай реши какво точно да си татуирамм song
еееенд.- секънд .............. ду ю уонт ту би майне шаферка Sara smilie Sara smilie
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Нед Юли 01, 2012 7:03 am

Вдъхновена от въпроса на Бугя

Първия ден от ваканцията беше епичен. Бях на кафе с най-близките ми приятелки от класа, след това само с най-добрата, която също има рег тук, но не е влизала от доста дълго време. След това една приятелка ме помоли да й принтирам и занеса едни важни неща които беше забравила за представлението си в един театър. С триста зора успях да се прибера да взема флашката, да търся къде и кога да ги принтирам и да стигна до другия край на София за само половин час. Справих се, тя беше доволна и благодарна че съм й помогнала. След това останах на представлението което беше прекрасно и когато свърших ми се обади един приятел да се видим. Телепортирах се до тях хД ходихме да хапнем, седнахме в една градинка, и накрая решихме да се разхождаме из Борисовата. Отидохме там и по едно време след 96415412 часа разходка ми се обади Теди {момичето с представлението} и ми каза че ще ходи на Pork Pie {което е концерт на рап бандите на София, провеждащ се точно в Борисовата} и така тя дойде и ме събра с нейната компанийка, приятеля ми си тръгна и сме седяли до 11 часа на концерт. В 11 и 15 на път към вкъщи ни спряха полицаи и ни бучаха защо закъсняваме с един час от вечерния за под 18, и тъкмо когато си мислех че ще ни заведат в районното единия ми вика "Абе ти не си ли дъщерята на Печеняков" и аз "ДЪ ФЪК - да" и той вика на другия "Брат аре пускаме ги да си ходят" И сега благотворя баща си хДД
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Сорша Хейл Сря Юли 04, 2012 11:50 am

Melissa Le'roux. написа:
Сорша Хейл написа:ФЪРСТ: АЙ ДА ХОДИМ ДА СА ТАТУИРАМЕ ЗАЕДНО хДД

СЕКЪНД: ОЖЕНИ СЕ ЗА ТОЗ ПРЕКРАСНИК И МЕ ПОКАНИ НА СВАТБАТА <33

фърст.- ъс суун ъс ай реши какво точно да си татуирамм song
еееенд.- секънд .............. ду ю уонт ту би майне шаферка Sara smilie Sara smilie

фъртс - чакам та
секънд - мнол ясно ве. <33
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook - Page 2 Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите