The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 24 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 24 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

+2
Сайръс Гримел
Alena Le'roux.
6 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Нед Юни 10, 2012 3:45 pm

ТЪка мнол ли се яки кат си имате дневници а, А? wait
Very Happy
Sara smilie
Емии крайно време беше и аз си пусна сърцеотдушник тук. bounce
Соу, уи арнт бегининг гут ;
Кратък обзор на деня..
Рожден ден. Шотове. Много. Потрес. Опит за учене по история с пияната ми глава.
БЪТ ФЪК ДИС ШИТ!! ДЪ МОСТ ИМПОРТЪНТ ТИНГ ИС ДЕТ АЙМ ФЪКИН ИНЛЪВ lowe lowe lowe lowe lowe
LOOOK AT HIS FUCKIN' PERFECTION
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook 285525_2088149635713_5777288_n
*ако ви се умира заедно с мен от сексавостта на това същество приличащо умопомрачаващо много на Хийт Леджър имам още снимки. Inloved Monkey Inloved Monkey

Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Сайръс Гримел Нед Юни 10, 2012 3:48 pm

Аве как ще прилича на хийт ве О.О Дафак ХД
Дай ощио снимкии :3
Аз кат отворих си викам - брейй тфа е перфектсткосо гаджи на пърфект вики, ама тц. ;3 куга щи стани гаджи ваа <3333
И РДто не е бил твой, нали? о.о
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by София Уайлд Нед Юни 10, 2012 3:53 pm

Сайръс Гримел написа:Аве как ще прилича на хийт ве О.О Дафак ХД
Дай ощио снимкии :3
Аз кат отворих си викам - брейй тфа е перфектсткосо гаджи на пърфект вики, ама тц. ;3 куга щи стани гаджи ваа <3333
И РДто не е бил твой, нали? о.о

взе ми думите от устата мари хдд
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Нед Юни 10, 2012 3:54 pm

По як е знам хДД .. сириъзли по -як е <3333333333 ще го изнасиля лелеее Scared ChouChou
Le smoking.. просто си го представям колко е секси докато си дърпа от цигарата.. леле продавам си душата да съм на нейно място bloody rabbit
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook 295260_2088156635888_6611524_n
Why are you соу фъкин мило същество. рийли иде ми да те разпрегръщам всеки път щом в някое изречение загатнеш нещо от сорта на *пърфект вики, красиво, сладко, и тн от твоите перфекшънски коментари lowe *
грр на майне бест френд рд-тоу bounce
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Нед Юни 10, 2012 3:56 pm

София Уайлд написа:
Сайръс Гримел написа:Аве как ще прилича на хийт ве О.О Дафак ХД
Дай ощио снимкии :3
Аз кат отворих си викам - брейй тфа е перфектсткосо гаджи на пърфект вики, ама тц. ;3 куга щи стани гаджи ваа <3333
И РДто не е бил твой, нали? о.о

взе ми думите от устата мари хдд

кои думи мЪ мЪри.. че не прилича на хийтчо или за моя перфекшън и гаджосването Sara smilie
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Нед Юни 10, 2012 4:56 pm

НИ МОА ИЗВИНЕТЕ МЕ ... КОЙ ГО Е НАУЧИЛ ДА ГЛЕДА ТАКА БЕЕЕЕЕЕЕЕ
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook 265172_2015683544106_4683546_n
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by София Уайлд Нед Юни 10, 2012 5:00 pm

Melissa. написа:
София Уайлд написа:
Сайръс Гримел написа:Аве как ще прилича на хийт ве О.О Дафак ХД
Дай ощио снимкии :3
Аз кат отворих си викам - брейй тфа е перфектсткосо гаджи на пърфект вики, ама тц. ;3 куга щи стани гаджи ваа <3333
И РДто не е бил твой, нали? о.о

взе ми думите от устата мари хдд

кои думи мЪ мЪри.. че не прилича на хийтчо или за моя перфекшън и гаджосването Sara smilie

сичкити ва хд
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Нед Юни 10, 2012 5:11 pm

София Уайлд написа:
Melissa. написа:
София Уайлд написа:
Сайръс Гримел написа:Аве как ще прилича на хийт ве О.О Дафак ХД
Дай ощио снимкии :3
Аз кат отворих си викам - брейй тфа е перфектсткосо гаджи на пърфект вики, ама тц. ;3 куга щи стани гаджи ваа <3333
И РДто не е бил твой, нали? о.о

взе ми думите от устата мари хдд

кои думи мЪ мЪри.. че не прилича на хийтчо или за моя перфекшън и гаджосването Sara smilie

сичкити ва хд

Sara smilie
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Tayllor Le'roux. Нед Юни 10, 2012 5:29 pm

Melissa. написа:НИ МОА ИЗВИНЕТЕ МЕ ... КОЙ ГО Е НАУЧИЛ ДА ГЛЕДА ТАКА БЕЕЕЕЕЕЕЕ
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook 265172_2015683544106_4683546_n

Направо получих оченоргазъм. Това момче има бясен поглед и уникални черти Кой е той?
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Нед Юни 10, 2012 5:33 pm

Тейлър Леро. написа:
Melissa. написа:НИ МОА ИЗВИНЕТЕ МЕ ... КОЙ ГО Е НАУЧИЛ ДА ГЛЕДА ТАКА БЕЕЕЕЕЕЕЕ
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook 265172_2015683544106_4683546_n

Направо получих оченоргазъм. Това момче има бясен поглед и уникални черти Кой е той?

Оченооргазъм Laughing Душевен оргазъм му е майката.. На мен ли го казваш, повече от перфектен е <33333 Не не ме питай моля те че ми се доревава като се сетя колко е далеч от мен.. Crying or Very sad
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Tayllor Le'roux. Нед Юни 10, 2012 5:54 pm

Оххх, не ми говори. Колко може да е далече.


ПС; Тейлър те очаква да пишеш, бтв и не само тя
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Вто Юни 12, 2012 1:27 pm

АААААААААААААА ХОРА ЗАБИХ СЕ С НЕГО ЗАБИХ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ С НЕГО.. tuzki bunny 1 А ТОЙ СЕ ОТКАЗА ДА ЗАМИНАВА ЗА АМЕРИКА.. tuzkibunny3 КАЗА ЧЕ Е ЗАРАДИ МЕН tuzkibunny3 * ай'м нот прити шър че е заради това но не ми пука !!!!!!!!
ТОЙ ТОоой леле lowe lowe lowe lowe нааааааааааай-нааааааааааааааааай-якия е .
Откачила съм по това момче за супер отрицателното време
Йоанке, цветинкинн вече сте по-близо с това *гаджосване* сигурна съм че подсъзнателно сте ми го пожелали
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Tayllor Le'roux. Вто Юни 12, 2012 1:30 pm

Аууууууу, честитооо. Искаме снимки с негоооо ;д
Да ви е честита връзкатааа ;<3
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Вто Юни 12, 2012 1:31 pm

Мерси сладур <333
Да бе да му загрозявам перфекшъна.. как ли пък не хдд
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Сайръс Гримел Вто Юни 12, 2012 1:33 pm

О
Л
И
Тъкмо влизах тука кат ми рпати ЛСто.
ЗНАЕХ СИ, ЧЕ Е ОТ МЕН, РОФЛ lowe АВВВВВВВВВВВВ, БАСИ ЯКОТО, ОЛИИ, НАЙ-ПОСЛИ НАЙ-СЕКСАВАТА ТУКА С НЯКОЙ СЕКСАВ КАТ НЕЯ ДА СА УРЕДИ <3
Няя ходи в Амеирка - по-хуу за теб <4354748754
Ако лъжи, че е заради теб, значи го мразя, щото мразя мочмета дето лъжат, нали. Особеноз а таквиз раути -.-
Ама, ама, МНОУ ЩАСТИЙ ЗА ТЕЕЕБ <33
Авввввввв, Вики, сфгудрсхгидгйд Smile :3
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Сайръс Гримел Вто Юни 12, 2012 1:34 pm

Омг как ще загрозяваш пърфекшъна кат ти си пърфекшана о.о я глупости, снимайти са и качи ;3
Сайръс Гримел
Сайръс Гримел

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Вто Юни 12, 2012 1:56 pm

Сайръс Гримел написа:О
Л
И
Тъкмо влизах тука кат ми рпати ЛСто.
ЗНАЕХ СИ, ЧЕ Е ОТ МЕН, РОФЛ lowe АВВВВВВВВВВВВ, БАСИ ЯКОТО, ОЛИИ, НАЙ-ПОСЛИ НАЙ-СЕКСАВАТА ТУКА С НЯКОЙ СЕКСАВ КАТ НЕЯ ДА СА УРЕДИ <3
Няя ходи в Амеирка - по-хуу за теб <4354748754
Ако лъжи, че е заради теб, значи го мразя, щото мразя мочмета дето лъжат, нали. Особеноз а таквиз раути -.-
Ама, ама, МНОУ ЩАСТИЙ ЗА ТЕЕЕБ <33
Авввввввв, Вики, сфгудрсхгидгйд Smile :3

Еми че от теби е мнол ясно Chouchou аз знаям че вътрешно ме обичаш и пращаш сигнали до Господ за да съм щастлива octopus
Ето я пак малката гадина която постоянно ми прави комплименти!! Скрий я <33 мнол любов за тебЯ Scared ChouChou Inloved Monkey Inloved Monkey
Ако иска и да лъже майната й на Америка.. само да не замине.. па ако ще заради българските кроасани да седи хДД кво ми има бе кви са тия тъпи изказвания Laughing Laughing Laughing
МИСИ МЪ, мирси, мерсиии lowe lowe lowe
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Вто Юни 12, 2012 2:03 pm

Сайръс Гримел написа:Омг как ще загрозяваш пърфекшъна кат ти си пърфекшана о.о я глупости, снимайти са и качи ;3

two things to say
- bullshits dry
- luv ya lowe

Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Destiny Miller Вто Юни 12, 2012 3:31 pm

ВИКТОРИЯ. АЙ. ЕМ. СОУ. ФЪКИНГ. ХЕПИ. ФОР. Ю. РАЙТ. НАУУУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тоя пич е егати секса!!!!!!!!!!!!!! Ако се снимаш с него рискуваш да ни избиеш всички тук. Двама сексавници на една снимка... не знам дали ще го понеса! НО ПРОБВАЙЙЙ!!! Ще си струва!!!!!!!!!!
Искам подробности при първа възможност! Скайп, телефон.. както ти е удобно!!!! lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe
Destiny Miller
Destiny Miller

Брой мнения : 2137
Рожден Ден : 08.02.1993

https://www.facebook.com/victoriajonascullen

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Вто Юни 12, 2012 3:38 pm

Destiny Miller написа:ВИКТОРИЯ. АЙ. ЕМ. СОУ. ФЪКИНГ. ХЕПИ. ФОР. Ю. РАЙТ. НАУУУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тоя пич е егати секса!!!!!!!!!!!!!! Ако се снимаш с него рискуваш да ни избиеш всички тук. Двама сексавници на една снимка... не знам дали ще го понеса! НО ПРОБВАЙЙЙ!!! Ще си струва!!!!!!!!!!
Искам подробности при първа възможност! Скайп, телефон.. както ти е удобно!!!! lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe

МЕРСИ МИЛАА <33
ЗНАМ баси секса баси нещото леле ще го скъсаааам yes Sara smilie
Ще ги имаш подробностите lowe
Мисля че вече ти е писнало да го чуваш .. не на мен не ми е писнало да ти го казвам...
ОБИЧАМ ТЕ !! повече от сексавеца дори Sara smilie Inloved Monkey Inloved Monkey
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Destiny Miller Вто Юни 12, 2012 4:18 pm

Melissa. написа:
Destiny Miller написа:ВИКТОРИЯ. АЙ. ЕМ. СОУ. ФЪКИНГ. ХЕПИ. ФОР. Ю. РАЙТ. НАУУУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тоя пич е егати секса!!!!!!!!!!!!!! Ако се снимаш с него рискуваш да ни избиеш всички тук. Двама сексавници на една снимка... не знам дали ще го понеса! НО ПРОБВАЙЙЙ!!! Ще си струва!!!!!!!!!!
Искам подробности при първа възможност! Скайп, телефон.. както ти е удобно!!!! lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe

МЕРСИ МИЛАА <33
ЗНАМ баси секса баси нещото леле ще го скъсаааам yes Sara smilie
Ще ги имаш подробностите lowe
Мисля че вече ти е писнало да го чуваш .. не на мен не ми е писнало да ти го казвам...
ОБИЧАМ ТЕ !! повече от сексавеца дори Sara smilie Inloved Monkey Inloved Monkey

АВВВВВВВ МНОГО ЛЮБОВ ЗА ВАС!!!!!!!! Само да не те ядосва, красавеца.. иначе бой!
ПОВЕЧЕ ОТ НЕГО? Оу май.. ай фийл соу лъвд.. lowe lowe lowe lowe И АЗ ТЕБ, ПРЕКРАСНО, МАЛКО ЗВЕРЧЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lowe lowe lowe lowe
Destiny Miller
Destiny Miller

Брой мнения : 2137
Рожден Ден : 08.02.1993

https://www.facebook.com/victoriajonascullen

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Вто Юни 12, 2012 4:24 pm

Destiny Miller написа:
Melissa. написа:
Destiny Miller написа:ВИКТОРИЯ. АЙ. ЕМ. СОУ. ФЪКИНГ. ХЕПИ. ФОР. Ю. РАЙТ. НАУУУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тоя пич е егати секса!!!!!!!!!!!!!! Ако се снимаш с него рискуваш да ни избиеш всички тук. Двама сексавници на една снимка... не знам дали ще го понеса! НО ПРОБВАЙЙЙ!!! Ще си струва!!!!!!!!!!
Искам подробности при първа възможност! Скайп, телефон.. както ти е удобно!!!! lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe lowe

МЕРСИ МИЛАА <33
ЗНАМ баси секса баси нещото леле ще го скъсаааам yes Sara smilie
Ще ги имаш подробностите lowe
Мисля че вече ти е писнало да го чуваш .. не на мен не ми е писнало да ти го казвам...
ОБИЧАМ ТЕ !! повече от сексавеца дори Sara smilie Inloved Monkey Inloved Monkey

АВВВВВВВ МНОГО ЛЮБОВ ЗА ВАС!!!!!!!! Само да не те ядосва, красавеца.. иначе бой!
ПОВЕЧЕ ОТ НЕГО? Оу май.. ай фийл соу лъвд.. lowe lowe lowe lowe И АЗ ТЕБ, ПРЕКРАСНО, МАЛКО ЗВЕРЧЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lowe lowe lowe lowe

Миси миличка !! <33 Какво говори се едно сме женени хДД
Повече разбира се !! МНОГО ПОВЕЧЕ lowe lowe lowe lowe

пп.
ВДИГНИ МИ В СКАЙП МОЛЯ ТЕ ЧЕ ЩЕ ИЗКЪРТЯ НЕЩО хД
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Alena Le'roux. Сря Юни 13, 2012 2:50 pm

Соу тудей нюз. Първо баси якото. после ай'м гона дай.
След тва искам татуировкатааа <333
ФЪКИН ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е ДА СИ КАЖЕТЕ МНЕНИЕТО !!
Spoiler:
...
Охх утре имам класно по математика а в главата ми е само дис перфекшънисм
Spoiler:
Как да го разкарам за поне половин час от там да си реша 2-3 задачи ;/ хДД сърце не ми дава дори да съ пробвам .
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by София Уайлд Вто Юни 26, 2012 4:49 pm

Melissa Le'roux. написа:
АААААААААААААА ХОРА ЗАБИХ СЕ С НЕГО ЗАБИХ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ С НЕГО.. tuzki bunny 1 А ТОЙ СЕ ОТКАЗА ДА ЗАМИНАВА ЗА АМЕРИКА.. tuzkibunny3 КАЗА ЧЕ Е ЗАРАДИ МЕН tuzkibunny3 * ай'м нот прити шър че е заради това но не ми пука !!!!!!!!
ТОЙ ТОоой леле lowe lowe lowe lowe нааааааааааай-нааааааааааааааааай-якия е .
Откачила съм по това момче за супер отрицателното време
Йоанке, цветинкинн вече сте по-близо с това *гаджосване* сигурна съм че подсъзнателно сте ми го пожелали

ВЪЙ МА ВИЙ ХОДИТИ Shocked
ВЪ lowe
ВЪЙ
ВЪЙЙЙ baby
ОХ
НЕНЕНЕ
КИПЯ ОТ РАДОСТ
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Tumblr_lwp77jfCuw1r6ycrio1_500

ИТ УОЗ МИ БИЧИЗ.
МИ ЕНД МАЙ ВУДУ МАДЖИК ФРЕНД ЙОАНА.
ЙЕЗ.
Ю НОУ ИТ.
Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Tumblr_lhpwrgoWjT1qf91js
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Сорша Хейл Вто Юни 26, 2012 4:57 pm

ФЪРСТ: АЙ ДА ХОДИМ ДА СА ТАТУИРАМЕ ЗАЕДНО хДД

СЕКЪНД: ОЖЕНИ СЕ ЗА ТОЗ ПРЕКРАСНИК И МЕ ПОКАНИ НА СВАТБАТА <33
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook Empty Re: Dear diary. Pxah i'm kidding. Hello poor notebook

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите