The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Моминското парти на Иза. - Page 4 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Моминското парти на Иза. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Моминското парти на Иза. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Моминското парти на Иза. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Моминското парти на Иза. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Моминското парти на Иза. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Моминското парти на Иза. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Моминското парти на Иза. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Моминското парти на Иза. - Page 4 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 41 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 41 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Моминското парти на Иза.

+4
Наталия Нортман
Саманта Блек
Queеn Infеcted.
Изaбелa
8 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Нед Авг 14, 2011 7:28 am

First topic message reminder :

Лимузината:
Моминското парти на Иза. - Page 4 3691051Z

Моминското парти на Иза. - Page 4 3691052Q

Моминското парти на Иза. - Page 4 3691053t

Сладкотиите и Питиетата:

Моминското парти на Иза. - Page 4 3691058W

Моминското парти на Иза. - Page 4 3691057J

Моминското парти на Иза. - Page 4 3691056r

Моминското парти на Иза. - Page 4 3691059U

Моминското парти на Иза. - Page 4 3691054K

Бара:
Моминското парти на Иза. - Page 4 3691060D

Моминското парти на Иза. - Page 4 3691061q

Ле муа.

Накратко отиваме на бар, където "съвсем случайно" ще се срещнем с бъдещия си стриптизьор. ХД


Последната промяна е направена от Изабела на Нед Авг 14, 2011 8:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down


Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Саманта Блек Вто Авг 16, 2011 9:57 am

Дийн взе сметана и напръска Изи, като продължи по-рано започнатата задача. Вече официално всички бяха пияни на пушки и на никой не му пукаше какво прави. Сорша се въртеше на пилона с Али, Саманта ги поливаше с текила, или там...каквото имаше по шишетата, а на масата Дийн и Иза продължаваха мисията си.
– Али, да знаеш, и ние трябва да си намерим по един мистериозен стриптизьор! - Заяви Саманта смеейки се и продължи да ги полива, като от време на време поливаше и себе си. Огледа се, но в бара имаше единствено хора, повечето по-големи от човешките години на вампиряците, така че да си вземат някой от там не беше опция. След малко забеляза Леда, която седеше на земята и се чудеше каква простотия да извърши. – Идвай тука, бе! - Викна ѝ Сам и я затегли до един от пилоните. - Да ви видим сега, вещиците, колко можете да се напиете!? - Русокоската продължи да се смее като от време на време изливаше известно количество алкохол върху себе си и върху двамата палавници на масата. Всички бяха мокри до кости освен Луси и момичето с което тя разговаряше. В първия момент Саманта тръгна натам за да пополее и тях, но мозъкът ѝ светна в червено „ НЕ! “ и тя наби спирачки. Реши да ги остави на спокойствие...
От косите на момичетата капеше алкохол, дрехите им бяха подгизнали, малки капчици се стичаха по телата им...Дийн беше останал по боксерки, полу-свалени, също мокър до кости...представете си каква сценка бяха...
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Дийн Уинчестър Вто Авг 16, 2011 4:48 pm

Оглеждах се наоколо и не можех да повярвам с колко пияни жени бях заобиколен. И всичките бяха адски красиви. Сигурен бях, че не ми се струваше така, защото ги бях поогледал и преди да се напия като невидял. Сякаш до сега съм бил затворен в някаква кутия и не са ми позволявали да близвам алкохол в продължение на десетилетия. Аз обичах честичко да си пийвам, но кой не обичаше?
Не знаех само как щяхме да се приберем всички. Май на мен щеше да ми се наложи да прибирам всяка една от тях или пък друг вариант беше да преспим тук в бара. Бъдещата булка обаче май щеше да е по-удачно да си я занесем при годеника, защото той би откачил ако женичката му не се прибере цяла вечер.
За минимално време бях изблизал всичката сметана от тялото й и на лицето ми беше изписана повече от доволна физиономия.
"Не обичам да съм номер 2, но щом е за теб бих се примирил."-казах й в отговор. Да си комуникираме така беше доста забавно. Никой не подозираше, че изобщо си говорим и най-важното какво си говорим. Щяха да се пръснат от смях иначе. Особено на последните мисли на Изи. "Хайде принцесо качвай се на еднорога си!'-казах й и се обърнах с гръб към нея, за да може да се качи отгоре ми. Тя запляска радостно с ръце и се метна на гърба ми. Започнах да подскачам из бара и да обикалям около масите. Качих се дори отгоре на бар плота и там заподскачах. Едва не си ударихме главите в тавана, но нищо и без това нямаше да ни заболи. Слязох от плота и се върнах, отново с подскоци, до маса и сложих Изабела отново да седне.
- Дано само не повърнеш от цялото това друсане.-засмях се леко. Сега беше мой ред аз да легна на масичката и красивите девойки да облизват сметана от тялото ми.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Вто Авг 16, 2011 6:09 pm

Озовах се на гърба му. Всичко се случваше ужасно бързо, сякаш имах някакъв прилив на енергия или нещо такова. Държах се здраво за него и бях опряла брадичката си на рамото му. Всичко край мен се завъртя като на онези въртележки в увеселителните паркове. Можеше да не съм принцеса, но поне щях да мога да се похваля, че съм яздила стриптизьора си на моминското си парти. Не, че смятах да го споменавам, въпреки че нямаше нещо кой знае колко... интимно в това. "Трябва да си поласкан, че си се наредил." отвърнах му с нескрита нотка гордост. Щом ме остави отново да седна, нещата край мен леко се фокусираха и се проясниха. Премигнах няколко пъти. "Знаеш ли всъщност беше приятно... друсането с теб." едва не се разхилих при това колко странно звучеше.
Бутнах го на масата и се настаних върху него с нов флакон сметана. Внимателно изписах на гърдите му "Lick me." със сметана, като точката беше във формата на сърчице.
Наведох се и езикът ми бавно се плъзна по буквичката "L", която скоро беше заличена. Реших да оставя останалата част на другите момичета, едва ли някоя щеше да откаже и отидох от другия край на масата. Той обърна глава към мен. Нарисувах му бели мустачки като на котенце. Погледна ме странно, но в същото време с тези мустачки приличаше на мъничко изгубено котенце. Флаконът се изпразни, щом изпразних останалото в устата му. "От там нищо няма да облизвам." предупредих го най-сериозно и обрах мъничко сметана с език от лицето му.
Някак си не ми се искаше тази вечер някога да приключва. Исках да съм с Дейвид повече от всичко на света, но имах онова странно усещане за дежа ву, когато не си спомнях нищо от предишния си живот. Искаше ми се да бях вкусвала по често от сметаната по този начин, тоест искаше ми се не просто да си спомнях, а аз самата да го бях правила.
"Защо вече мислиш за прибиране? Не искам още да се прибирам. Не искам вкъщи. Искам в бара. Искам още стриптизьори. Не е честно. Ще се прибера и ще слушам само за убийства. Не, не, еднорозите повече ми допадат. " замрънках мислено.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Дийн Уинчестър Чет Авг 18, 2011 4:56 pm

Чак на мен ми се замая главата от това друсане. Да си еднорог не е приятно.. или по-точно да си пиян еднорог. "Поласкан? хмм.. щом казваш."-отвърнах й. Останалите най-вероятно ни мислеха за недобре щом изобщо не разговаряме един с друг, а само вършехме простотии. "Г-н Еднорог се радва, че возенето се е харесало на бъдещата госпожа."
Изабела ме събори на масата и се метна отгоре ми, като държеше в ръка нова сметана. Явно беше видяла в главата ми, че исках сега мен да ме облизват. Лицето ми грейна докато тя изпръскваше сметаната по тялото ми. Надигнах леко глава, за да видя творението й. Малко трябваше да се напъна, за да успея да проясня погледа си и да видя надписа "Lick me". Засмях се леко и отпуснах глава назад, за да се насладя на това, което предстоеше. Тя се наведе и започна бавно да облизва първата буквичка. Тя реши да остави останалото на другите момичета, но аз реших сам да излапам сметаната от гърдите си. Изи ми нарисува мустачки над устните. Сега сигурно още повече заприличах на перверзен Дядо Коледа. Трябваше ми само червен костюм и брада.
Щом тя най-сериозно заяви, че няма да облизва мустачките ми, отново реших да включа моя език в действие и след миг мустачките вече ги нямаше.
Изабела беше прочела и мислите ми за прибиране. Не че исках вече да се прибирам, просто правех планове за по-късно. "Хей, хей.. успокой се! Няма да се прибираме. Ще стоим колкото пожелаеш."-помислих си.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Чет Авг 18, 2011 5:38 pm

"Колкото поискам? Някъде около три часа преди сватбата, за да ми стигне времето за грима и прическата, добре ли ти се струва? А относно повечето стриптизьори? Нищо, че в момента те виждам четворно, не бих отказала още един... може би двама." - продължих да му говоря. Сигурно вече му надувах главата. Та, аз говорех прекалено много, когато само говорех, а когато мислех, сигурно беше повече от непоносимо.
"Развали всичко." - сопнах му се, когато самичък изблиза сметаната от себе си. "Ако толкова нямаше кой да оближе сметаната, можеше просто да ме помолиш. Обичам сметана. Вкусна е. Става още по-вкусна, когато я ближеш от някого."
Дръпнах го, за да слезе от масата, но вместо това той се свлече на земята. "Ха, аз държа повече на алкохол от теб." Издърпах го за да се изправи и го замъкнах ентусиазирано до бара.
- Искам от онези горящите шотове. - заподскачах пред бармана, който само ме погледна, хвърли един поглед на полуголия ми стриптизьор и сви рамене.
След секунда пред нас имаше два от горящите шотове. Той се пресегна към единия, но ударих ръката му. "Не съм ги поръчала за теб." - изсъсках му. " Дали ако те полея с едно от тези ще се подпалиш? "
Попитах го докато поклащах едното в ръката си. Би било забавно да се подпали и да започне отново да подскача като еднорог наоколо. Но пък изгасяването му щеше да е проблемно.

Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Дийн Уинчестър Чет Авг 18, 2011 6:23 pm

Уау! Не очаквах да каже чак толкова много време, но тя най-вероятно се шегуваше.. или пък не. Не я познавах особено и не знаех до колко луда може да бъде. На това парти всъщност познавах само Саманта и Али. Бях чувал и за тази Сорша. Малкият Брад живееше при нея за известно време. Жалко, че дойдоха да си го приберат от приюта. Той твърдо отказваше да живее при мен и Лиса. Тя толкова се стара, но той така и не оцени това, което тя правеше за него.
"А кога точно е сватбата?"-попитах я. Трябваше да изчисля още колко време щяхме да стоим тук. Не че имах някакви планове или нещо. Аманда щеше да почака още малко. Имаше време за всичко. "Аз също обичам сметана и точно заради това реших сам да си я изближа."
Изабела ме замъкна да стана и се тупнах на земята. "Скъпа.. тук съм от сутринта и дори не помня колко бутилки изпих съвсем сам."-казах й наум. Седнахме на бара и тя си поръча горящи шотове. Щом бармана ги донесе посегнах да взема единия, защото помислих че е за мен, но тя ме удари по ръката и ми се скара. "Как дори смееш да си го помислиш? Жестоко съм обиден! Бях толкова верен стриптизьор!"-престорих се на засегнат, но след това се обърнах към бармана и си поръчах текила. Ето пак текила. Просто не можех да я зарежа току така. Тя ми беше прекалено скъпа и вярна.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Чет Авг 18, 2011 7:13 pm

" Сватбата е... на двадесет и четвърти. Точно така. Тогава беше. Освен ако младоженецът ми не избяга дотогава. Не е от онези мъже, които можеш да си представиш женени, въпреки че не съм го карала с опрян кол в гърдите да ми предлага."
Сега пък намерих за какво да се тревожа. Дали Дейвид ще каже "Да." Естествено, че щеше да го каже, иначе щях да го преследвам до края на нищожния си живот, за да направя неговия още по-нищожен. Това би трябвало да бъде достатъчно основание да каже "Да."
" Добре де, ако държиш, можем да си тръгнем и малко по-рано, заради Аманда. " - помислих си и отпих от горящото си питие.
Лиса, Аманда, сега оставаше да заговори и за Хосе и щях наистина да започна да се притеснявам за стриптизьора си. Изгълтах питиетата си и когато отново всичко започна да се върти край мен сякаш бях качена на някаква високоскоростна въртележка го поврякох към стълбите на заведението.
Качихме се на покрива, където се чуваше музиката съвсем леко заглушено. Седнах на ръба на на парапета и пред мен се откри пътят, по който от време на време минаваше по някоя кола, чийто фарове го осветяваха.
- Направо забравих усещането да говориш. - промълвих и легнах на оградата. - Предизвиквам те да ми кажеш името си... или да ме бутнеш пред следващата кола, която мине оттук.


Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Дийн Уинчестър Чет Авг 18, 2011 7:45 pm

На двадесет и четвърти? Та днес все още е четиринадесети.. или май вече петнадесети. Едва ли щяхме да издържим чак до двадесет и четвърти да стоим тук. Аз не обичах да се задържам дълго на едно и също място, за това бях сигурен, че няма да издържа толкова време тук.
Престанах да размишлявам над глупостите ми и се заслушах в нейните мисли. Леле.. не ми се искаше да съм на мястото на този Дейвид. Изабела явно не си поплюва. Аз исках да си намеря някоя смирена и тиха женичка, а не такава, която да ме командва. Не, всъщност не ми трябва никаква женичка! Сам си бях най-добре. "Да си развалям забавлението заради Аманда? Никога! Мразя това същество! Не познавам по жесток човек от нея."-помислих си и отпих от текилата. Засмях се на мислите й. Хосе.. все още не е късно да се запозная с Хосе.
Изабела ме задърпа отново на някъде. Взех чашката си с текила, защото не ми се искаше да я оставям и я изпит докато се качвахме по едни стълби, на които едва не се пребих. За пореден път! Излязохме на покрива на бара и пред нас се разкри красива гледка. не можех да преценя до колко красива, но все пак беше красива. Из седна на ръба на парапета и се загледа. Направих няколко крачки и застанах зад нея. Не исках да се спъна в някой кабел и да падна долу. Достатъчно пребит си бях и сега.
- Права си! Но защо ни е да си правим труда да говорим щом сме надарени да можем да си разчитаме мислите?-казах аз и седнах на земята.
- Не ми се иска да те хвърлям пред някоя кола, първо защото годеникът ми ще ме убие за това, второ... защото ти най-много ще си скъсаш бельото и после като се върнеш при мен няма да ме посрещнеш с целувки и трето.. харесваш ми и не искам да те бутам. За това ще ти кажа името си. Казвам се Антонио Хименез Рикардо Естеван Октавио Росарио Санта Стефан Митч Шекира Гарсиа.-отвърнах аз и се подпрях назад на едната си ръка.

Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Чет Авг 18, 2011 8:12 pm

"Аз съм смирена и тиха жена... когато не съм пияна. Даже съм много мила. Мъча се да помня имена на футболни отбори и такива глупости заради него." - защитих се.
Не командвах хората. Пък и него и да исках не можех да го командвам. Все пак беше в пъти по-възрастен от мен, даже и дарбите си не можех да му прилагам. По-скоро той беше този, който ме командаваше... поне така предполагах. Или просто, когато не му харесваше къде отивам, какво правя, какво мисля, винаги можеше да ми промени мнението и то само с един поглед.
"И Лиса ли е толкова жестоко същество?" - полюбопитствах. Знаех, че беше просто стриптизьорът ми на моминското ми парти, но нямаше как да не го препитам набързо. " Никога не е късно да се запознаеш с Хосе. " - добавих.
- По същата причина, поради която хората се женят. Аз го обичам и той ме обича, не е нужно да подписваме и да се вричаме и така нататък, но го правим. Всъщност един Бог знае защо го правим, аз лично, за да се облека в булчинска рокля и да бъда център на внимание.
И може би мъничко, защото исках да чуя обета му. Да видя какво точно щеше да ми каже, когато знаеше, че ще го чуят ужасно много хора. Много искрено се надявах да не е нещо прекалено банално или лигаво. Не, че вярвах, че можеше да бъде лигав, но не исках да се хвърля в някое клише.
- Първо - годеникът ми така или иначе ще те убие, второ - все пак няма да видиш целувки от мен и трето - беше мило. - намигнах му и се изправих до седнало положение.
Едва сдържах смеха си, когато ми се "представи".
- Добре Антонио, приятно ми е. - сложих ръка пред устата си, за да спра отново напиращия смях. - Мислех, че си прекалено пиян, за да измислиш нещо толкова дълго.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Дийн Уинчестър Чет Авг 18, 2011 9:03 pm

"Ще трябва да го видя, за да се уверя."-помислих си и се засмях. Едва ли изобщо щяхме да се помним на сутринта и ако някога се срещнем отново ще се разминем. "С имената на футболните отбори се престараваш. Не смятам, че е нужно да го правиш. Дори аз не знам имената на футболните отбори. Единственото име, което знам е Манчестър Юнайтед и до там."-допълних към размислите си. Надвесих се от парапета и погледнах надолу. Не беше чак толкова високо, но все пак.
Изабела зачекна темата за Лиса. Смръщих се леко, но все пак реших да й отговоря. "Лиса е най-прекрасното същество." Така си беше. Въпреки, че тя ме нарани все още заставах твърдо зад мнението си, че тя е един страхотен човек.
Реших да се отърся от тези мисли и се заслушах в думите й. Сватбите ми действаха депресиращо на мен. До преди няколко дена си мислех, че някой ден може би ще се реша да се обвържа по този начин, но след като жената, с която исках да се обвържа вече е заета това нямаше да се случи. Не исках никоя друга. Ако се налага.. ще си умра самотен.
- Е явно ще трябва да пия тази вечер като за последно, щом мъжа ти ще ме убива. Жалко само, че няма да имам шанса да доразвия кариерата си на стриптизьор. Да си призная, бях направо велик долу на пилона.-заговорих иронично. Повечето хора ме разбираха погрешно когато говорех така за себе си. Не осъзнаваха, че просто се шегувам и ме мислеха за човек с огромно самочувствие.
- Вместо да ме наричаш на цяло име, можеш да ми казваш просто Дон Рио. Можех да измисля и по-дълго име, но реших да се смиля над последните ми останали мозъчни клетки.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Чет Авг 18, 2011 9:34 pm

"Да, но той е луд по тези глупости. Смятах, че за възрастта си ще е малко по-зрял, но очевидно съм сбъркала."
Темата за Лиса не беше най-доброто попадение. Доколкото разбирах той я обичаше, а тя се беше омъжила за друг. Винаги съм си мислела, че любовта при вампирите е споделена. Истинската.
Погледът ми отново се спусна към шосето. Беше съвсем празно и тихо. От време на време някой апартамент в съседната сграда светваше и толкова. Хората губеха прекалено много време в сън, което можеха да оползотворят по толкова много други начини.
- Определено беше велик. - съгласих се с него. - Можеш да вземеш хореографията от някой клип на Бритни Спиърс и ще бъдеш просто неповторим, Дон Рио.
Щом толкова държеше да си запази името за себе си, нямаше да се противя. И без това сигурно нямаше да го запомня. Нито истинското, камо ли измисленото. Него не бих запомнила дори и да бях трезва.
- Виждам, че лесно се примиряваш с факта, че ще бъдеш пребит от разгневен бъдещ съпруг. - свих рамене.
Едва ли той го взимаше на сериозно, но ако Дейвид наистина разбереше какво бях правила тази вечер, не просто щеше да го убие. Щеше да го измъчва продължително, бавно и жестоко и тогава щеше да го убие. И сигурно след това щеше да ми се разкрещи. Но не е като да не съм го предупредила. Била съм го направила още във Флорида.
Загледах се в съседния блок. На третия етаж една двойка се сближаваше особено много, три етажа по-нагоре мъж стоеше пред компютъра си и зяпаше порно, на същия етаж, но от другия край една жена тъкмо се прибираше вкъщи. Беше по-разголена и от мен в този момент.
- Господи хората имат много скучни животи. - завъртях очи. - Онзи с порното и мацката, която току-що влезе в хола са си просто един за друг... - казах замислено и слязох от парапета.
Облегнах се с гръб към стената и седнах на земята. Беше влажна и студена, но така или иначе вече бях съвсем мокра.
- Не, че ти си много по-нескучен. Само мислиш за това колко са депресиращи сватбите. Погледни го от хубавата страна. Сега можеше да си вързан с жена и деца и кучета, но вместо това си ми стриптизьор. Даже аз започнах да се разубеждавам от сватбата си.
Всъщност и за десет хиляди такива като въпросния като Дон Рио, които да облизват сметана от мен, колкото и привлекателен да беше, не бих се отказала от Дейвид. И все пак трябваше да разведря малко Антонио. Не трябваше да е толкова унил на моминското ми парти.
- И що за стриптизьор си като не носиш червени прашки?! - щукна ми изведнъж и размахах въпросително пръст.
Стриптизьорите обикновено винаги носеха такива и касетофони, от които да си пускат музика. Музика поне си имахме, но никъде не видях червени прашки, което наистина ме разочарова.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Ally Stonem Пет Авг 19, 2011 3:23 am

Слязох от пилона и хванах Саманта за ръка. Седяхме със Сам и ги гледахме, адски тъпо. Вече не различавахме Изабела от Дийн. Което беше много готино от една страна.
- Дам, Блек..и аз искам мистериозен стриптизьор. Сигурно е забавно да ближеш сметана от някого, от мен само са близали. Но аз не съм.
Казах с тъжен тон и наведох глава надолу. Облегнах се на русокосата вампирка. Дийн обърна глава към нас и ни погледна, как си говорихме съвсем спокойно за това, как искаме стриптизьори.
- Жалко, че Дийн вече няма какво да сваля.
Въздъхнахме двете със Сам и се засмяхме. Дадохме на Дийнчо някаква банкнота в устата и Блек започна да ми се оплаква, как искала да се съблича.
- После ще те заведа на пилончето, ще видиш.
Усмихнах се и я гушнах. Вече бяхме тотално пияни.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Дийн Уинчестър Съб Авг 20, 2011 6:16 am

"Щом той е луд по футбола не значи, че и ти трябва да се преструваш, че го харесваш." Не мислех, че може да има мъже, които биха искали да гледат футбол със жените си. Това би трябвало да е нещо, което да правиш с приятелите си. С жена си има къде, къде по интересни и забавни неща, които можеш да правиш и нямам в предвид само секса. Да знаеш, че жената на мечтите ти се усмихва и причината за това да си ти си е невероятно чувство, незаменимо.
"Всъщност Лиса не е вампир, а човек. Хората са непостоянни и несериозни същества, точно за това си взех урок повече да не се влюбвам в човек. Повече да не се влюбвам изобщо. Хората могат да послужат само за храна и нищо повече." Колкото и предубедено да звуча, аз твърдо заставам зад мнението, че любовта ни носи само болка и страдание. Може и да има няколко хубави моменти, но те не са достатъчни да компенсират мъката, която любовта всява след себе си.
- Веднага след като изтрезнея отивам да посетя Бритни Спиърс. Сигурен съм, че ще ми даде няколко страхотни съвета.-облегнах се на парапета. Изведнъж всичко затихна и ние се кротнахме. Не бях сигурен дали имам още енергия за изразходване. Резервоарът май дори беше на привършване.
- Няма да е нищо ново. И преди съм се бил с гневни, ревниви мъже, така че.. до някъде имам тренинг.-отвърнах й. Аз разбира се нямаше да му се дам на г-н Дейвид без бой. Нямаше да седя и да го гледам, докато той ме налага.
Забелязах, че тя се беше загледала на някъде. Прекалено много ме мързеше да се обърна и да видя какво гледа, за това просто бръкнах в главата й и от там виждах всичко, което и тя виждаше.
- Точно за това смятам, че от хората няма да излезе нищо освен храна. Те и без това пилеят живота си и не правят нищо съществено.-измрънках аз когато тя седна на земята до мен.
Тя заговори колко съм бил скучен и че не ми трябвало да гледам така на сватбите. Че за какво ми е да се обвързвам? Деца, кучета.. само грижи и нищо повече. Е, сега може би си говорех така, но ако някой ден имам дете от някоя жена може би ще разсъждавам по друг начин. Всички казват, че щом един мъж стане баща се променя изцяло. Става по-отговорен и т.н. Аз щях да повярвам когато се уверя сам, а не да се водя по думите на хората.
Изабела изведнъж смени темата и подхвана нова.. Червени прашки. Никога през живота си не съм обличал прашки и нямам намерение да го правя. Изглеждаха ми толкова неудобни. А и как една тънка лентичка щеше да задържи пакета ми на едно място? Най-вероятно щеше да се развява насам, натам, а това не ми се струваше като добра идея. Не искаш всички да ми видят мъжествеността.
- Не съм и предполагал, че тази вечер ще съм стриптизьор и за това не си нося червени прашки. Трябваше да ме предупредите от по-рано, но това нямаше как да стане и без това, защото преди тази вечер нямах представа коя си. От толкова време съм в този град и днес за първи път те виждам, което е странно.-говорех със затворени очи.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Съб Авг 20, 2011 8:36 am

"На мен не ми пречи да подскачам като мъжоретка и да викам за любимия му отбор, щом това ще го зарадва. Даже мисля да си купя помпони."
Когато си на близо седем века всички хобита, които някога си имал, започват да ти омръзват. И колкото и нелепо да звучеше, защо пък да не се запаля по футбола? Не, че бях много на ти със спортовете, но имах достатъчно време да се науча... предполагам.
"Наистина ли си вярваш на тези глупости? Естествено, че ще се влюбиш, отново. И ще се влюбваш отново и отново и отново. И ще се правиш, че повече няма да се влюбваш отново. Голям кръговрат, няма що. Идеята ми беше, че рано или късно намираш някого, когото да обичаш достатъчно, за да се омъжиш за него и да подскачаш с помпони и да крещиш за Манчестър... независимо дали е човек или вампир. Пък и без любов животът би бил много скучен, не мислиш ли? Накрая отново ще се вричаш, че няма да се влюбиш повече и така докато... ами докато не умреш. Но е доста по-добър вариант от това да пропилееш живота си. Никой да не те обича, да не обичаш никого, никой да не плаче на погребението ти. Би било тъжно."
Винаги ме обхващаше някаква носталгия по забравените ми спомени, когато заговорех за това. Знаех, че миналото ми е било ужасно, и донякъде си беше по-добре, че не го помних, но от друга страна без него бях... бях изгубена, незначителна, празна.
- Депресирах се, заради теб. - промърморих и се строполих до него.
Облегнах глава на рамото му и измъкнах една малка бутилчица водка, която бях взела преди да се качим. Отпих няколко глътки.
- Изключително си проницателен за стриптизьор.
Започнах да се хиля на разсъжденията му относно прашките. "Прекалено си срамежлив за стриптизьор. Иначе, да, неудобни са." съгласих се с него и продължих да се смея. "Щом се налага, ще минеш и без тях. Имам предвид, че няма да се сърдя... много."
- Голям град е все пак. Пък и сега се виждаме, нали? И то при обстоятелсва, за които едва ли някога сме предполагали.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Ally Stonem Чет Авг 25, 2011 3:37 pm

Седях и ги зяпах, как се гледаха. Тогава дочух мислите им. Бяха толкова странни. Дийн пак ли си мислеше за тази Лиса? Хм, странно. Тя нали го беше наранила? Както и да е.
Гушнах Сами и двете им се развикахме заедно
- Хайде забавлявайте се с нас. СКУЧНИ СТЕ!
Започнахме да ги сочим с пръсти и да им се смеем.
- Дийн, бивши съпруже, мислех че си далеч по-забавен и разкрепостен.
Сам го поля с още алкохол
- Хайде да го подпалим.
Каза Блек и запляска с ръце, поклатих отрицателно глава.
- Мисля, че ще умре. Почти сигурна съм.
Тя ме разбра и ме прегърна.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 4 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите