The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Моминското парти на Иза. - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Моминското парти на Иза. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Моминското парти на Иза. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Моминското парти на Иза. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Моминското парти на Иза. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Моминското парти на Иза. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Моминското парти на Иза. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Моминското парти на Иза. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Моминското парти на Иза. - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 42 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 42 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Моминското парти на Иза.

+4
Наталия Нортман
Саманта Блек
Queеn Infеcted.
Изaбелa
8 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Нед Авг 14, 2011 7:28 am

First topic message reminder :

Лимузината:
Моминското парти на Иза. - Page 3 3691051Z

Моминското парти на Иза. - Page 3 3691052Q

Моминското парти на Иза. - Page 3 3691053t

Сладкотиите и Питиетата:

Моминското парти на Иза. - Page 3 3691058W

Моминското парти на Иза. - Page 3 3691057J

Моминското парти на Иза. - Page 3 3691056r

Моминското парти на Иза. - Page 3 3691059U

Моминското парти на Иза. - Page 3 3691054K

Бара:
Моминското парти на Иза. - Page 3 3691060D

Моминското парти на Иза. - Page 3 3691061q

Ле муа.

Накратко отиваме на бар, където "съвсем случайно" ще се срещнем с бъдещия си стриптизьор. ХД


Последната промяна е направена от Изабела на Нед Авг 14, 2011 8:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down


Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Гост Нед Авг 14, 2011 5:29 pm

След като Сорша я довлече до дансинга, не й остана нищо друго освен и тя да потанцува – и без това трезвеното й състояние нямаше да издържи много време, а когато това се случеше, със сигурност щеше да прави още много по-странни, груби и луди неща от просто едно танцуване на секси музика. За сега не беше чак толкова пияна, че да си съблече роклята, затова просто започна да показва най-ловките си движения, а в същото време гледаше мъжа, който се разсъбличаше заедно с Изи. Изглеждаха доста мръснишки заедно, на бас, че това не беше съпруга й, и още един бас за това, че в момента изглеждаше по-добре отколкото със съпруга си. Тоест.. бъдещия. Локхарт извика с всичка сила;
- ДАВАЙ ИЗИИИ!
След което отпи една глътка от чашата, която се люшкаше в такт заедно с нея.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Нед Авг 14, 2011 5:38 pm

Плъзнах ръце по гърдите му и прехапах леко устна. Щях да се самобучивам за действията си на сутринта. Наистина щях. Вече предчувствах колко ужасно щях да се чувствам, но тънкото гласче на приятелчето ми "текила" не спираше да ми нашепва: Виж го само, просто го погледни. И ще се откажеш?! Почувствах се както раздвоените герои във филмите, когато на едното им рамо се появи ангелче, а на другото - дяволче. Бяха въображаеми ангелче и дяволче, но все пак ги имаше. Колкото и да не ми се искаше, сеньор текила беше прав (поне засега). Реших самичка да изритам ангелчето и да оставя дяволчето да шепне в ухото ми какво точно трябва да правя.
Махнах фибата от косата си и русите ми кърдици се разпиляха по раменете ми. Той ме повдигна от земята с лекота и ме наведе.
- Знаеш ли, дори не ми се представи официално, подаръче. Това е много неучтиво. - прошепнах, докато бях с главата надолу.
Пресегнах се и грабнах още две чашки. Замалко да ги разлея, когато отново ме повдигна. Започнах да сипвам от шарената течност, която ми се струваше като амброзия в момента, в устата му. Умишлено разлях последните няколко капки и хвърлих чашката настрана. Езикът ми лекичко се плъзна по брадичката му, за да попие капчиците.
Чувах виковете на момичетата, но повечето неща край мен се въртяха с такава скорост, че не можех да се фокусирам върху нищичко освен подаръчето си. Чудех се защо не беше изскочил от някоя торта или не беше дошъл облечен като полицай, както обикновено правеха. И все пак бях предоволна от представлението.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Саманта Блек Нед Авг 14, 2011 5:48 pm

Както Сам си се поклащаше леко на дансинга някоой я хвана под ръка и писна в ухото ѝ.
– Сами! – Беше Изабела. Очите на Саманта се плъзнаха по хората и срещнаха тези на Луси. Изабела я беше оставила...
– Изи! - Възкликна в отговор Саманта и двете се завъртяха в кръг. След малко Изабела попита за Дийн.
– Честно казано, той ме намери... - Тогава Саманта погледна към масата където Дийн с леко залитане се катереше и смеейки се задърпа Изабела натам.
И тогава шоуто започна. Сам се заливаше от смях като гледаше нескопосаните движения на Дийн, а Али припяваше на песента като държеше Блек под ръка. Двете се смееха и наблюдаваха случващото се. Изабела се беше качила на масата и усърдно помагаше на Дийн.
Изабела ставаше все по-лоша и по-лоша. Кой да го очаква от нея? От милата Изи, която плачеше за това онова, която обичаше Дейвид с цялото си сърце. Сега се вихреше на масата не с кой друг, а с Дийн Уинчестър.
– ХАЙДЕ ИЗИ! БРАВО ДИЙНЧОО! - Викна Саманта и вдигна високо бутилката с водка като изля малко на пода.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Дийн Уинчестър Нед Авг 14, 2011 5:54 pm

Бях толкова захласнат по музиката и привлекателната девойка до себе си, че дори за миг не се сещах за Лиса и точно така трябваше да бъде. Както тя можеше да ме забрави, така и аз щях да направя усилие да успея да я забравя. За какво ми беше изобщо да се обвързвам. Прав си бях като избягах онази вечер в Кембридж.
Зарових ръка в къдриците й, а другата ми ръка се спускаше по гърба й и надолу. Още една чаша от алкохола се разля в гърлото ми.
- Не е ли по-забавно така, по-мистериозно?-засмях се леко. Сега беше ред на дънките ми. Тя ги смъкна до глезените и аз ги захвърлих на пода. Сега бях само по боксерки. Все още не бях достатъчно пиян, за да се съблека голеничък, но щом съм стигнал до тук защо да спирам?
Отидох до Али и я дръпнах и нея на масата. Започнахме да танцуваме и тримата. Двете палавници ме драскаха по гърба и ме опипваха. Али ме плесна веднъж по дупето и слезна от масата като ни остави сами с Изи. Може би по-късно щях да й се представя.
- Съпругът ти ще ме линчува, но..-заговорих в ухото й и плъзнах езикът си по врата й и вдигнах рокличката й още по-нагоре.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Нед Авг 14, 2011 6:10 pm

Това определено нямаше да е първият път, когато с Али щяхме да се забъркаме с някого и на сутринта щяхме да се събудим, без да помним и грам от случвалото се. Е, не бяха замесени разни магически хапченца, та сигурно щях да мога да си спомня, дано, тези неща не бяха за забравяне, но поне главоболието ми беше в кърпа вързано.
Беше му останало само бельото, но ако зависеше от мен и това бих свалила на секундата. Но пък можеше да е срамежлив, знае ли човек, въпреки че ако беше такъв, нямаше в момента да е качен на маса само по боксерки и да ми прави стриптийз. И то не обикновен стриптийз, а доста по-интересен.
- Щом се налага, мистериозни господине.
Беше прав. В този момент имената бяха точно толкова нужни, колкото и дрехите. Според Сам той ме беше намерил. Защо не ме намираха по-честичко, преди да реша да се омъжа? Пък кой знае, може и всъщност да са го правили, не помнех много добре.
- Аз ще те пазя от годеникът ми. - наблегнах на последната дума.
Още не беше съпруг, така че на другите мъже все още им беше позволено да танцуват заедно с мен на масите по баровете по бельо. Нямаше ли написано черно на бяло, че съм негова и съм му се обрекла и така нататък и така нататък не беше толкова голямо престъпление.
- Пък и съм сигурна, че едва ли той ще прекара ергенското си парти, кротувайки си, гледайки някой мач или нещо подобно.
Не ми допадаше идеята, че някаква мацка ще му танцува в скута или нещо подобно, но за моя подарък... бих го прежалила все някак.


Последната промяна е направена от Изабела на Нед Авг 14, 2011 6:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Саманта Блек Нед Авг 14, 2011 6:11 pm

Сред всичките викове и смях, Саманта вече определено се беше натряскала. Но имаше още накъде. На сутринта всички щяха да съжаляват за извършените простотии, но сега никой не мислеше за това!
– Охооо! - Викнаха Саманта и Али в един глас и захвърляха банкноти по масата, които сякаш бяха безкрайни. Сам вдигна същата бутилка с водка и наля във всяка една чаша. В някой имаше водкотекила, водкобира, биротекила, джинотекила и други подобни извращения, но на никой не му пукаше и всички надигаха чашките независимо дали друг беше пил от тях и дали вече не се бяха напили. Блек не мислеше за нищо друго и точно това беше целта на алкохола. Тя изцяло беше забравила за чувството на инфектирана и просто...се забавляваше.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Дийн Уинчестър Нед Авг 14, 2011 6:41 pm

Забавно беше тази вечер да играя Мистериозния господин. Щом останах само по бельо момичетата се развикаха още повече. Обожавах на мен да ми правят стриптийз, но да правиш на някой друг е също толкова забавно и вълнуващо. Мъжете от съседните маси не отделяха очи от полуголите задни части на Изабела, за това дръпнах роклята й надолу. Единия от тях ми хвърли злобен поглед, но го игнорирах. Върнах цялото си внимание върху нея отново. Саманта ми подаде една бутилка. Без дори да поглеждам какъв е алкохолът надигнах бутилката и отпих солидна глътка. Една част се разля по цялото ми тяло. Подадох бутилката на Изи. Нямаше аз да съм единствения пиян. Едва ли на сутринта някой щеше да помни, че аз съм правил стриптийз, което си беше в мой плюс. Трябваше обаче да си призная, че се справях добре тук горе. А как няма, с такава партньорка до себе си.
- Успокояващо.-отвърнах й като каза, че тя ще ме защити. Едва ли някой е способен да спре разгневен мъж, но сега не му беше времето да мисля за това. Утре имах достатъчно време. Изабела се заигра с ластика на боксерките ми и ме поглеждаше игриво.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Нед Авг 14, 2011 6:53 pm

Докато алкохолът замъгляваше дарбата ми с четенето на мисли, то сякаш действаше напълно противопоказно на другото ми мъничко тайно оръжие. Това, което първо бях използвала върху Сам, без да искам, и то излезе извън контрол. Но в момента имах чувството, че го държах в ръцете си и не можеше да ми се изплъзне. Контролирах го каквото и да беше то. Можех да предложа на подаръчето си една мъничка фобия от боксерките му например или пък да го пристрастя към себе си. Засега бях решила да го пощадя, не бях чак толкова луда, нито пияна. Всъщност единственото, което ме спираше, беше фактът, че не знаех как се поправяше това нещо, а не исках той да не е способен да обуе бельо повече в живота си или да не мога да го отлепя от себе си.
Дръпна рокличката ми надолу, добре, че си бях избрала по-късичка. Дори така, изглеждаше сякаш беше набрана нагоре.
- Защо да не би да те е страх от него? - попитах го с лека насмешка.
Дейвид би ме убил. Да не споменавам какво би направил с подаръкът ми, но мен би ме накълцал на парчета или по-лошо – би накълцал всичките ми рокля на парчета. Щяхме да бъдем като онези развеждащи се двойки, които се изпотрепват. Щях да потроша колата му, а той щеше да погуби колекцията ми от обувки и щяхме да се съсипваме един друг до края на вечността? Не, това определено не беше добра алтернатива. Трябваше да изгоря всички фотоленти и може би да изям повечето свидетели, които можеха да му изпеят какво се случваше в момента. Щяхме да пазим строга тайна и щяхме да си живеем щастливо. Все пак... повечето бракове си започваха така. Нямаше перфектни връзки.
Трябваше да разкарам Дейвид от главата си моментално, затова пръстите ми се спуснаха към боксерките на... на мистериозният ми стриптизьор.
- Знаеш ли лесно мога да науча името ти. - усмихнах се. - Само трябва да те докосвам.
Не, че някой имаше намерението да спира да го прави.
- И мога да чувам всичко, което се върти в хубавата ти главица. - заявих гордо.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Дийн Уинчестър Нед Авг 14, 2011 7:37 pm

Захвърлих празната бутилка на пода. Бяхме направили същинска кочина. Как не ни бяха изгонили до сега, или по-скоро опитали да ни изгонят, защото така или иначе нямаше да успеят да ни изгонят. Можехме да подчиним всеки един човек в този бар, а защо не и да хапнем? Щяха да имат доста да разчистват след нас на сутринта.
Бях толкова пиян, че едва ли и аз щях да помня нещо. Дори започнаха да ми се привиждат разни неща. Видях как Лиса излиза от бара, но реших че това е мираж. Разбира се, че беше мираж. Тя най-вероятно се радваше на бъдещия си съпруг и дори не помисляше и за секунда за мен. Знаех си, че никоя жена не е способна да изпитва каквато и да било обич към мен. Престани Дийн! Не мисли за нея!-скастри ме вътрешния ми глас, който беше прав. Защо аз да мисля за нея, щом тя не мисли за мен.
Премигах няколко пъти и осъзнах, че Изабела ми беше задала въпрос.
- Мен? Да ме е страх? Скъпа, аз не се страхувам от нищо и от никого. Срещал съм се със смъртта повече от веднъж и съм преживявал какво ли не. Едва ли бъдещото ти мъжле ще успее да ме изплаши.-заговорих с крива усмивка на лицето си. Макар че един бой нямаше да ми се отрази зле. Щях да оставя годеника й да ме натупа. Току виж ми дошъл ума.
Щом Изи спомена, че можела да види всичко, което се върти в главата ми само чрез допир се усмихнах лукаво.
- Аз пък мога да прочета всяка мисъл, която се върти в твоята прекрасна главичка без дори да те докосвам.-отвърнах й също толкова горделиво. Четенето на мисли беше доста срещана дарба, но втората ми дарба не я бях срещал преди.
Двамата танцувахме до пълно изтощение. Накрая решихме малко да седнем, за да възвърнем поне малка част от силите си, но с този алкохол, който продължавахме да поемаме нямаше да стане толкова бързо.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Нед Авг 14, 2011 7:48 pm

Ако се концентрирах по-добре мисля, че можех да прочета мислите му. Би трябвало да мога. Няколко пъти бях чула да се споменава „Лиса”, просто защото сякаш наблягаше на това име. Сякаш мислите му бяха изцяло обвързани с тази Лиса. Страхотно – имах си работа с обсебения от Лиса, мистериозен стриптизьор, който се познаваше с Али и Сам, дни преди да се омъжа за Дейвид, който най-вероятно щеше да бъде убит от Него, заедно с Лусия и Наталия. Цялата тази еуфория ме държеше някак си далеч от мисълта да се натъжа. Реших да зарежа своите мисли и да се опитам да се задълбоча в неговите. Поне доколкото тази музика ми позволяваше.
- Щом можеш да чуеш мислите ми, докажи го. – предизвиках го, щом най-сетне седнахме на едно от диванчетата в бара.
„ Пии текила със сол и лимон от коремчето ми. „ – беше първото нещо, което ми дойде на ума. Погледнах го изпитателно. „ И по дяволите годеникът ми е първороден, ако му позволиш да те натупа, пак ще вземеш да се докоснеш до смъртта. Не искам тази Лиса да ме обвинява до края на живота ми, че заради един стриптийз са ти изтръгнали сърцето.”
Бях облегнала глава на рамото му, за да мога да чувам отговорите му. Беше приятно да комуникираш с някого така, без да се налага да полагаш никакви усилия. Чудех се дали беше чул гласчето на сеньор текила. По-добре да не беше. Е, сега със сигурност беше. Извъртях очи. Не подозирах колко дразнеща можеше да бъде собствената ми дарба.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Дийн Уинчестър Нед Авг 14, 2011 8:14 pm

Предизвикателство? Хм.. обичах предизвикателства! Напънах се да се съсредоточа върху мислите й. Беше ми доста трудно, но успях да доловя това, което ми трябваше. Игнорирах тези, които се отнасяха до Лиса, защото в момента правех до някъде неуспешни опити да не мисля за нея. Станах на крака и отидох до бара и взех сол и няколко резенчета лимон. Върнах се при дамите и оставих нещата на масата. Хванах Изи за ръка и й помогнах да стане. След което вече тя се намираше седнала на масата. Смъкнах роклята й достатъчно, за да се покаже коремчето й. Бутнах я леко назад и тя се излегна върху масата. Разлях водката върху нея и след това добавих солта и лимона. Качих се отгоре й и се усмихнах дяволито. Не се бях забавлявал толкова от доста дълго време. "След това годеникът ти едва ли ще чака покана да ме натупа."-отвърнах й наум. Определено така беше по-лесно да се комуникира с някого. Понякога обожавах дарбата си, но в повечето време беше адски досадна когато не можех да я контролирам. В главата ми наставаше пълна каша и имах чувството, че ще полудея.. буквално!
Наведох се надолу и облизах водката от коремчето й като накрая загризах резенчето лимон. Тя се изправи и си гризна половинката от лимона, който държах между зъбите си. Сдъвках останалата част от лимона и я глътнах. Наистина изкарах късмет тази вечер. Момичетата и по-скоро Изабела доста ми помогна да се разсея.
- Нужно ли е още да се доказвам?-попитах я й се засмях леко. Бях отворен за още предизвикателства.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Ally Stonem Пон Авг 15, 2011 2:45 am

Не бях усетила как Дийн ме дърпа на масата, всичко ми минаваше като лента. Ужасно дълга лента. Лас Вегас, ъх не исках да се повтаря и тук. Това зло нещо алкохола, то е виновно за всичко. Със Сам бяхме като някои алкохолички, всичко което се докоснеше до ръчичките ни, моментално изчезваше. Нямаше значение от съдържанието: водка, уиски, текила, цветни шотове, мартини. Вече даже им бях загубила бройката. Дръпнах Сами за ръчичка и я заведох на дансинга. Някакъв мухльо дойде и започна да се увърта около нея. Ама той дори не беше сладък.
- Изчееезни.
Казах аз и двете с Блек започнахме да се хилим на поразия. Бившия ми съпруг облизваше водка от коремчето на Изабела, Сорша и Леда се напиваха на една маса и се съсипваха от смях. Сам и аз тръгнахме към масата на Дийн и Изабела и започнахме да ги поливаме, почти съм сигурна, че с водка. Божичко, идваха ми най-хубавите идеи. Трябваше да си ги записвам някъде. Трябваше да спра да пия.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Саманта Блек Пон Авг 15, 2011 5:23 am

Али и Саманта се запътиха към дансинга където затанцуваха без много да се притесняват кой ги гледа и кой не. След малко изцепщини и доста интересни движения един човечец се увъртя около Саманта. Горките хора.Толкова бяха наивни...никога не разбираха, че дори пиян вампир не се занимава с хора, освен ако не са наистина различни. А този там не беше от различните.
-Изчезниии! - Викнаха Али и Сами в един глас и горкия подви опашка. След малко палавите очички на Блек и Клермън забелязаха на масата Дийн, който буквално лежеше върху Изи и дъвчеше останалата част от лименчето.
Русокоските с дяволити усмивки тръгнаха натам и след като всяка една от тях се зареди с една голяма бутилка водка започнаха да поливат Уйнчестър и Иза. Те нямаха нищо против да бъдат изкъпани с водка, а Саманта от време на време поливаше и тях с Али. Сега всичко изглеждаше страхотно, но когато се събудеха на сутринта по масите нещата щяха да са различни. Главите им щяха да ги цепят от болка, както и останалите части на тялото, но сега никoй не се интересуваше от това.
- Вещиците, бързо насам! - Викна Али като подсвирна на Леда и Сорша.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Ally Stonem Пон Авг 15, 2011 6:01 am

- Идвайте де!
Изписках аз, а Дийн започна да отваря уста да изсипваме алкохола в устата му. Ако това не беше най-готиното моминско парти, щях да се хвърля от някъде. Имахме си секси стриптизьор, имахме си алкохол и супер много хора, от които можем да си хапнем.
- Няма да ви чакаме!
Сопнах се накрая и те се дотътриха с бавна крачка, залитайки насам-натам. Със Сам им подадохме бутилки текила, за да се забавляват и те.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Саманта Блек Пон Авг 15, 2011 6:47 am

След като Сам и Али задърпаха Леда и Сорша към шоуто им връчиха по една бутилка текила. Саманта заливаше Али и Дийн с водка като пръскаше от време на време и Изабела...А Али на свой ред с две бутилки поливаше къде на пода, къде по вампирите и вещиците около нея.
Изабела още лежеше на масата и Саманта взе чашата с черешките и сложи няколко на коремчето й като побутна Дийн към тях и му се ухили насърчително като му лепна една целувка по главата,а след това дари с една и Али, и Изабела.
После реши да пополее с малко текила и Сорша, и Леда, които изобщо не се противопоставиха. Леда вече беше събула токчетата, които се подмятаха някъде из бара пълен с чичковци които не откъсваха очи от масата на празнуващите.
И както всички знаем, след като един вампир, или човек, или което и да било същество, пийне малко повече отколкото трябва го избива на...песни. Особено ако се казваш Саманта Блек. И така, Сам се качи на масата и подхвана първата песен за която се сети и въпреки, че цвилеше като магаре, на никoй не му пукаше.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Гост Пон Авг 15, 2011 7:02 am

След като бяха приятно заляти с текила, Леда и Сорша продължиха да се кълчат в близост до голямата сензация – Дийнчо и Изи. А пък синекоската по едно време се хвана да съблича роклята, която доста я запарваше, но реши че щеше да е прекалено отблъскващо от нейна страна, затова просто продължи да танцува.
-КЕН ЛИИИИИИИИ! – някакъв силен и пронизващ глас се чу от лявата й страна, което направо я накара да се спука от смях, но после реши, че не е чак толкова лоша идея и запя заедно със Саманта.
- ТУЛИБУЛИБУ ДАУЧУУУ! – започна да приглася Локхарт, а после всички заедно изпяха последната част от припева, с което завърши разливането на поредните бутилки. Беше ред на нови, а затова се погрижи вещицата.


Последната промяна е направена от Леда Локхарт на Пон Авг 15, 2011 7:52 am; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Ally Stonem Пон Авг 15, 2011 7:22 am

Отидох зад Сам, където имаше пилон и започнах да се въртя, докато тя пееше някаква песен. После започна да крещи
- Дръпни въжето, дръпни въжето.
Аз се покатерих на пилона и останах да вися с главата надолу. Я, колко ми се отдавало.
- Сааааааам, ще си сложа такова и у нас.
Започнах да се хиля и пак се завъртях, докато не ми дойде страхотна идея. Скъсах блузата на Саманта и метнах самата нея върху Дийн. Посочих ги с пръст и просто не можеше да не се разхиля.
- Оу, страхотни сте. Заслужавате Оскар или там както се казва, за идиотщини.
Взех микрофона от масичката и до мен дойде Доун.
- She is a dirty, dirty dancer...dirty, dirty dance. NEVER EVER LONELY.
Започнахме да пеем и всички ни пляскаха, нищо че звучахме като развалена грамофонна плоча, защото само едно и също пеехме.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Саманта Блек Пон Авг 15, 2011 7:41 am

Леда и Сорша също подхванаха бутилките и започнаха да пръскат всичко живо с водка и всякакъв друг алкохол които им падне.
А Саманта продължаваше да пее, въпреки, че сама осъзнаваше как звучи гласа й, особено когато е вкарала няколко шота. А в сегашния случай - няколко бутилки от всякакъв вид алкохол.
И както тъкмо беше подкарала приятна мелодийка, а за фон скръбуцаше пиянският глас на Леда, някой отзад се провикна. Сам се обърна и за нейна изненада видя Али да виси на един от пилоните надолу с главата и да се залива от смях.
- Давай Алиии!! - Развика се веднага Саманта като прекъсна за кратко серенадата си. Обаче алкохолът завземаше още по-голяма част от съзнанието на Клермън и тя реши да дръпне роклята на Саманта, чиято презрамка се скъса и Блек рухна право върхо Дийн. - МРЪСНИЦАAAA! - Кресна Сам и след като обилно разклати първата бутилка шампанско, махна тапата и заля Али, докато всички вече умираха от смях.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Гост Пон Авг 15, 2011 7:52 am

Мда. Някак съвсем случайно след мръснишкия танц на Али – Саманта се беше озовала при мистериозния подарък на Иза. Някаква странна емоция се изписа в очите й, а в очите на Блек се изписа само засраменост, но и забавление в голямо количество. Всички наоколо се хилеха, а Леда седеше на земята и пиеше текила от едно голямо шише, с което нямаше търпение да залее русата вампирка по бельо след като се върне на мястото си. През това време пръскаше хората около себе си със всяка бутилка, която хванеше, което според нейните очаквания трябваше да бъде най-тъпото, което можеше да направи, но така си беше като я избиваше на простотия + че вече беше пияна. Идеше й да се присъедини на пилона при Клермън, но се сдържа и само стана от мястото си.
- SHE’S A DIRTY DIRTY DANCER… - тя продължи да пее, но вече беше друга песен, която я накара направо да се разподскача около сензацията на вечерта – така и направи.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Ally Stonem Пон Авг 15, 2011 8:59 am

- Чак пък мръсница, предпочитам танцуваща мръсница.
Започнах да се хиля и пак да се въртя. Беше от една страна забавно, от друга отдаваше ми се, пък и беше толкова готино.
- Обожавам шампанско? Самантич, това е много приятно, но ако ме замерваше и с ягоди, щеше да е още по-добре.
Намигнах и и увиснах отново с главата надолу. Ефирната ми рокля се плъзна надолу по тялото ми, разкривайки бедрата ми, ама какво ми пукаше.
- А така Леда...пей. Викай.
След малко започна Like G6. Обожавах тази песен, слязох от пилона и започнах да се движа в такт с музиката.
- Саманта не се натискай с Дийн.
Посочих ги и се разсмях

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Доун МагКуин-Нортман Пон Авг 15, 2011 9:26 am

Лусия МагКуин написа:- Да, да съншайн, вярно е.- усмихнах се.
- Лудо влюбен в мен! А аз в Изабела. Игра на котка и мишка.- ТОЙ ме дразнеше супер много! Мразя те!- пратих му мисъл. "И аз те обичам МагКуин!"- отвърна ми ТОЙ. Аргх!
- Искам да се напием!-тя ме гледаше странно. Докопах някаква чаша тътрейки я след себе си като кученце. Докопах уиски и го нагълтах. Доуини ми пошушна:
- Не можем да се напием нали знаеш!
- Майната му!- надигнах втората чаша!
- Тази вечер съм мръсно пале!- затичах на дансинга чувайки песента "Dirty dancer!" и се разтанцувах. Изабела ме гледаше, усещах я. Обърнах се й Й смигнах. Обичах Я, но сега исках да не мисля за НЕЯ и перфектното Й бъдеще с хиляди малки човечета, вампирчета пардон.
- Доуниииии липсваше ми!- гунах я и я размърдах. Хайде бе като дърво ли щеше да ми стои цяла нощ?

-Нооо-тя изтича на дансинга влечейки ме след нея.Гушна ме и каза,че съм и липсвала.Беше изключително странно,защо за бога трябваше да умира.
-Сестра ми,заповядвам ти да ми обясниш всичко-вдигнах пръст.Тя отказа да каже,за това реших да спра да я притискам,така или иначе нямаше да каже.Започнах да се поклащам лекично.Не исках да танцувам,защото ме беше срам.
Взех една бутилка и започнах да се наливам.Това беше пълна лудост.Обърнах глава,непознатото момче и другите непознати момичета и Изабела се забавляваха доста добре.Само ние с Луси се бяхме отцепили от групичката.Но защо да ги занимаваме с нашите си сестрински работи?Трябваше да престана да мисля за това,а да се забавлявам заедно със сестра ми.За съвсем малко време,което и оставаше трябваше да си наваксаме толкова много години.Как щеше да стане това?Нямаше да и позволя да умре.Щях да я съживя.Тя щеше да живее.Ще остане тук при мен и нкъде няма да ходи.Ще убие ТОЙ и ще стане кралица на инфектираните и всичко е добре и никой няма да умира!
Доун МагКуин-Нортман
Доун МагКуин-Нортман

Брой мнения : 10667

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Пон Авг 15, 2011 1:08 pm

Лежах на масата изпод него, като роклята ми беше смъкната под кръста. Усещах езика му по кожата си, водката, която се спусваше надолу на вадички по коремчето ми, тялото му, съвсем близо до моето. Опитвах се да се боря с мисли като "Не мога ли да се омъжа за двама мъже?", като ги замествах с нещо от рода на "Обичам... облачета." Той ме гледаше странно. "Предупреден си, че ако продължиш да слушаш мислите ми, можеш да останеш... изненадан? изплашен? поласкан?"
Погледът ми шареше по цялото му тяло. Наистина трябваше да се спра. Тогава момичетата, за които почти бях забравила, започнаха да ни пръскат с водка. Целите бяхме подгизнали от алкохол. Улавях малките капчици, които се спускаха от тялото му. Накрая се надигнах и впих устни във врата му. Езикът ми се спусна надолу. Трябваше да предлагат подобни коктели в заведенията. Сервират ти един подгизнал стриптизьор и ти дават да го оближеш.
Усещах го как все още се ровеше в главата ми. Не знаех дали беше от алкохола, но имах чувството, че в момента горях. Усещах дишането му, тялото му, малките капчици водка, които се спускаха надолу по гърба ми от мократа ми коса. Плъзнах пръста надолу по гърдите му и го облизах.
Ново предизвикателство? Трябваше да помисля. Не, всъщност не можех да мисля за нищо друго освен за това как изблизва внимателно всяка част от тялото ми. Побърквах се с тези мисли. Щях да се женя. Не. Тази вечер беше вечерта, в която не трябваше да мисля за това как щях да се женя. Нали?
Не беше трудно да се самоубедя отново. "Искам сметана. Искам... искам..." Затворих очи. Виждах тялото му опряно до моето, как ме оттърваваше и от малкото останало плат, как си играеше с бельото ми, как не спираше да ме целува. " Не. Определено не би трябвало да искам това, аз..."
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Сорша Хейл Пон Авг 15, 2011 5:09 pm

- Нали знаете... - започнах да завалям изречение - ... че вампирите се напивате по-трудно, а аз вече не знам къде се намирам! - изкрещях и излях още от текилата, повечето попи в дрехите ми, но успях и да погълна част от нея. Залитнах и се подпрях на пилона, а след това се хванах за него.
- Замисляли ли сте се, какво би било, ако сте стриптизьорки?! - изкрещях, а тялото ми се уви около металната тръба. - И аз мога! - изкикотих се като някое дете.
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Дийн Уинчестър Вто Авг 16, 2011 5:29 am

Попивах с устни всяка една капка текила от коремчето й. Надигах бутилката и продължавах да разливам и още и още и след това отново я облизвах. На няколко пъти дори леко я захапах. Али и Сам ни изненадаха като започнаха да ни пръскат с бутилки пълни със всевъзможни алкохолни течности. Отварях уста и Али наливаше вътре от бутилката. Дори вече не можех да различа какъв вид бе алкохола. Затворих очи и се съсредоточих върху парещото усещане, което оставяше алкохола в гърлото ми. Саманта подреди няколко черешки върху корема на Изи и аз побързах да ги изплапам една по една. Мислите на Изабела бяха объркани. Опитваше се да се разсейва със.. облачета. "Не мисля, че е позволено да се омъжваш за повече от един мъж едновременно."-помислих си. Сватби, сватби, сватби. Лиса, Лиса, Лиса. Винаги свързвах тази дума с нея. Престани Дийн! Зарежи я тази Лиса и се съсредоточи върху прекрасната, пияна госпожица пред теб! Реших да послушам вътрешния си глас. Изправих се на крака и в следващия миг Саманта полетя към мен. Сграбчих я, а тя премига няколко пъти докато се усети какво се случи. Отгоре на масата Али се хилеше като луда и повтаряше на Сам да не ми се натиска. Всички вече бяха пияни. Саманта се качи отново при Али, а аз отидох до бара и взех сметана. На връщане минах покрай една девойчица със синя коса. Пляснах я по дупето и се върнах при Изи. Разклатих хубаво сметана и започнах да пръскам по цялото й тяло. "Искаше сметана.. ето ти сметана." Когато осъзнах, че бях изпръскал всичката сметана по тялото й, хвърлих опаковката и започнах да облизвам Изабела. Приличаше на снежанка, а аз бях перверзният Дядо Коледа.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Вто Авг 16, 2011 6:06 am

Сякаш за да докаже теорията, че колко повече се опитваш да не мислиш за едно нещо, толкова повече мислиш за него, мозъкът ми не спираше да ми подхвърля разни неприлични и неприемливи за жена, която ще се омъжва, мисли. Същото се случваше и с Дийн, само че в неговия случай бяха мисли за Лиса. От една страна беше някак очарователно, че имаше жена, която не излизаше от ума му дори когато беше в бар пълен с пияни, танцуващи и мокри вампирки. Чудех се дали и Дейвид нямаше да спре да си мисли за мен на своето ергенско, докато облизва някоя стриптизьорка. Щеше да е мило, като изключим частта със стриптизьорката. Най-добре щеше да е въобще да не споменаваме какво сме правили на партита си, защото бях сигурна, че ако Дейвид узнае, Дийн няма да остане жив. "Жалко, бих те взела за съпруг номер две." отговорих му. От понеделник до четвъртък щях да съм с Дейвид, а петък и уикенда, щях да си имам стриптизьор под ръка. Щях да съм най-щастливата вампирка на света. Можех да си открия и някой, който да ги замества, ако се разболеят или нещо такова.
Обрах малко сметана от коремчето си с показалеца си и той облиза пръстчето ми. Щях да предложа игра на гол покер, но нямах още много дрехи, които да съблека, така че не беше добра опция. "Искам на конче!"
Мозъкът ми вече въобще не беше способен да функционира и вътрешно бръщолевих глупости като "Искам да съм принцеса и да прескачам цветните дъги. Ти ще си моят еднорог." Гушнах го и го целунах по бузката.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 3 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите