The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Моминското парти на Иза. - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Моминското парти на Иза. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Моминското парти на Иза. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Моминското парти на Иза. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Моминското парти на Иза. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Моминското парти на Иза. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Моминското парти на Иза. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Моминското парти на Иза. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Моминското парти на Иза. - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 46 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 46 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Моминското парти на Иза.

+4
Наталия Нортман
Саманта Блек
Queеn Infеcted.
Изaбелa
8 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Нед Авг 14, 2011 7:28 am

First topic message reminder :

Лимузината:
Моминското парти на Иза. - Page 2 3691051Z

Моминското парти на Иза. - Page 2 3691052Q

Моминското парти на Иза. - Page 2 3691053t

Сладкотиите и Питиетата:

Моминското парти на Иза. - Page 2 3691058W

Моминското парти на Иза. - Page 2 3691057J

Моминското парти на Иза. - Page 2 3691056r

Моминското парти на Иза. - Page 2 3691059U

Моминското парти на Иза. - Page 2 3691054K

Бара:
Моминското парти на Иза. - Page 2 3691060D

Моминското парти на Иза. - Page 2 3691061q

Ле муа.

Накратко отиваме на бар, където "съвсем случайно" ще се срещнем с бъдещия си стриптизьор. ХД


Последната промяна е направена от Изабела на Нед Авг 14, 2011 8:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down


Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Ally Stonem Нед Авг 14, 2011 12:35 pm

- Давай Дийнчо...зарадвай всички и особено Изабелка - Карамелка.
Започнах да се хиля и да се въртя на един от столовете. Бях запляскала с ръце и обърнах няколко шота с текила. Накрая взех бутилката и я излях върху ризата на Дийн.
- Сега искаш - не искаш, не можеш да не се съблечеш.
Размахах пръст пред него и всички момичета започнаха да подсвиркват. Ммм, щеше да е доста интересно. Всички имахме от онези страхотни червени рогца, като на Дяволи на главите. Стояха доста добре между другото.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Гост Нед Авг 14, 2011 2:22 pm

Леда беше поканена на моминското парти на някакво момиче Изабела, с което дори не се беше срещала, но определено знаеше, че е вампир и какво се случваше около нея. Щеше да й е приятно да присъства, но на дали щеше да разпознае някой. Дано поне Саманта да беше там и още някой, с който евентуално се беше виждала. Ами на сватбата? Дали и за там щеше да получи покана? Щеше да е до-о-оста неловко, след като отново нямаше да познава никой. Всъщност тя беше нещо като асоциален тип и се радваше, че си беше намерила такъв като Дилън, който можеше да я разбира. Иначе не завързваше никакви контакти, не се виждаше с никой и или стоеше в тях и вършеше всякакви простотии, или излизаше на по-усамотени местенца, където беше един процент вероятно някой да я види. Но нека не се отклоняваме от темата. Тя си облече някаква бяла къса рокля, която имаше една презрамка, а на нея съвсем мънички три сърчица, оцветени в розово, синьо и зелено. Доста обичаше тази рокля, макар, че изглеждаше доста странно. Точно пет секунди след закопчаването на ципа отзад, тя се досети, че трябваше да обува токчета. Ужас. Не беше една от най-големите им фенки, но явно трябваше да прави и жертви. Започна да се рови в шкафа с обувки, докато най-накрая не извади някакви бели обувки на ток, които изглеждаха като съвсем нормални обувки на ток – нямаха отворено отпред, а тока им беше сравнително високичък. Хвана под ръка чантичката-портмоне, която носеше със себе си на такива случаи и пъхна телефон, ключове и пари в нея. Вече беше напълно готова да отпрашва, защото косата й на дали щеше да бъде вързана в някаква по-специална прическа. Просто я остави да си виси, бретона също – както обикновено. Среса я за пореден път и пъхна и гребена в чантичката. Е вече беше готова да тръгне към мястото на срещата!
***
Дълга, розова и луксозна. Една голяма лимузина стоеше пред погледа на Локхарт, а тя се чудеше как да намери правилните думи, за да опише колко е влюбена в нея. Започна леко да тича натам, понеже беше доста по-далеч, но просто нямаше как да не я забележиш от един километър. Тя беше точно пред някакъв бар, в който явно всички се събираха за партито, а тя ОПРЕДЕЛЕНО беше закъсняла, затова трябваше да побърза. Затича се натам, гледайки да не се спъне в токчетата, които вече искаше да изхвърли на боклука и влезе в уреченото място. Музиката бумтеше на макс, а вътре стояха пет блондинки, две брюнетки и един мъж, което беше прекалено странно. Едната обаче се стори дооста позната на Леда, затова присви поглед и се приближи още малко.
- САМ! - си каза тя и тръгна натам, но отвътре я глождеше коя от всичките русокоски беше Изабела. Всъщност имаше едно момиче, което излъчваше уникално силна вампирска аура, което я наведе на мисълта, че това може да е Изи, но реши да не избързва, затова просто поздрави всички.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Саманта Блек Нед Авг 14, 2011 2:35 pm

Саманта тъкмо се беше вяснала до Дийн да го убеждава да изпулни налудничавите прищевки на Изабела, когато зад нея се чу..някакво кряскане.
– САМ! - Викна някой и Саманта се обърна могновено. А пред погледа ѝ какво се разкри? Леда Локхарт...В ТОКЧЕТА! Освен това, че бяха главозамайващо високи, вещицата се опитваше и да тича с тях на отгоре на всичката главоблъсканица.
– Леда? - Саманта прихна и се затича да я прегърне в прилив на любов към всеки един в бара. След като осъществи желанието си видя объркването по лицето на Леда.
– Ето я Изабела. - Каза Блек, разбрала на какво се чуди Леда и посочи Изи, която стоеше пред Дийн поруменяла и обясняваше желанието си малко по-точно. Леда кимна и хвърли благодарен поглед на Саманта. Тъкмо се запъти към нея, когато от другата страна на вещицата изникна...Али.
„ Ето сега стана интересно! “
Каза си Саманта. И естествено, Клермън побърза да тикне чашка с текила в ръката на Локхарт.
– Пиеш, нали? - Заяви Али, а Саманта погледна Леда въпросително, като леко потрепна от миризмата на водка, която лъхаше от Клермън.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Queеn Infеcted. Нед Авг 14, 2011 2:40 pm

Доун ме затътри на дансинга. Свиреше някакво денс парче и изчезнала ми преполагаема сестра се закърши в ритъма. Господи това наистина ли се случваше? Доун беше жива и беше Инфектирана? Трябваше да я повикам да живее в имението:
- Премести се при мен!- казах, надвиквайки музиката.
- Какво каза?- тя попита и се приближи повечко.
- Ела да живееш с мен в имение МагКуин и без това съм сама. Сестри сме мамка му!- Доун се залепи за мен. Стискаше ме толкова много, че едва белите ми дробове се пълнеха с въздух. Щях да се гътна ако не бях й отвърнала на перегръдката. После Доуни, както я наричах едно време, ме попита:
- С Изабелка приятелки ли сте?- отсякох:
- Не бивши сме!- сестра ми сякаш остана като хакната с мокър парцал. Усмихнах се:
- Добре дошла в шибания живот на сестра ти Лусия! - тя цъкна с език.- Не честно, шибан е. Знаеш ли, че ТОЙ е до уши влюбен в мен!- тя поклати глава- А аз обичам Изабела и след няколко дни ще се наложи да ми организираш погребение!- гримасата й застина- Как се радвам, че се върна Доуниии!- гушнах я. Наистина се радвах, че на някой щеше да му пука за мен. Наистина.
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Ally Stonem Нед Авг 14, 2011 2:40 pm

Ох, нямаше как да не искам да напия новото момиче. Отидох и започнах да бутам чашата текила в ръката и.
- Хайде, хайде...пий, пий, пий.
Започнах да се смея и да се въртя в кръг, докато накрая не паднах върху Дийн.
- Здрасти.
Изправих се и прегърнах Саманта през врата. Искаше ми се и някой друг да се напие.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Гост Нед Авг 14, 2011 2:42 pm

- И питаш. – отговори Леда, хващайки чашата и засмивайки се лекичко. Естествено побърза да се представи на странното момиче, което вече беше пияно, но не й направи огромно впечатление, понеже последния път, в който се беше напила поне някой я придружаваше – Сорша. Обаче нещо друго разсея всички мисли, които се въртяха в главата на синекоската – странната аура, която Сам излъчваше. При последната им среща не беше чак толкова могъща. И да, Саманта беше силен вампир, който получаваше каквото иска, но този път беше различно. Естествено Локхарт я придърпа някъде по-надалеч от цялата тълпа и започна да й задава въпрос след въпрос.
- Защо усещам такива странни неща около теб? Какво се е променило?
Определено беше малко объркана, а дори още не беше поздравила Изабела, която беше главната причина за цялото парти. Определено трябваше да се запознае с нея, защото вероятно най-нахално щеше да се натика на сватбата й.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Саманта Блек Нед Авг 14, 2011 3:20 pm

Саманта мерна Луси на дансинга и естествено ръгна натам да я прегърне и да се запознае с момичето до нея. Тъкмо тръгна натам и Али се събори върху нея.
- А кога беше на девет...- Сам се изкиска и лепна една целувка на русата коса на Али, и като полека я избута отново тръгна към Лусия. Едва не се подхлъзна на залятия с алкохол под, когато Леда я задърпа към ъгъла на бара, където започна да й задава разни въпроси относно аурата й. Ако умът на Сам не беше замъглен от голямото количество алкохол, тя вероятно щеше да излъже, но сега...
- Инфектирана съм. - Изтърси Блек и се ухили при вида на изражението на Леда, което беше нещо средно между страх и объркване. - Виждаш ли тази там? - посочи Луси и усмивката й се разшири. - създателката ми. И тази която ме съживява за пореден път. А Сорша ме уби... - Сам говореше сякаш това бе нещо забавно и не след дълго наля още водка в чашата на Леда
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Доун МагКуин-Нортман Нед Авг 14, 2011 3:25 pm

Завлякох Луска към дансинга.Започнахме да танцуваме.Тя ми предложи да живе при нея в имението МаГкуин.Съгласих се и я прегърнах,стисках я толкова силно,че май и стана малко неприятно,за това я пуснах.След което я попитах,дали с Изабела са приятелки.Очаквах да чуя отговор като:Да;Нещо такова",но не отговора беше,че са БИВШИ?!?Сестра ми се беше променила толкова много.Беше някак изчанчена.Пак я обичах,но беше различна.
-ТОЙ е влюбен в теб?-не ми стигаше,че е бивша с Изабела,ами сега разбирам,че и ТОЙ е лудо влюбен в нея.Какво още трябваше да науча?Последното,вече премина всякакви граници.
-Ще се налага да ти органицирам погребение?Сестра ми,кажи ми,че е шега.Моля те!-леко се изплаших.Да организирам погребение на сестра си.Та аз едва сега я виждам и ще трябва да се разделям с нея
-Луси какви ги говориш?Моля те престани-отказах да го приема
.
Доун МагКуин-Нортман
Доун МагКуин-Нортман

Брой мнения : 10667

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Сорша Хейл Нед Авг 14, 2011 3:26 pm

Обърнах няколко шота и се запътих към Саманта и Леда, които разговаряха. Само моля те, не откачай като ме видиш, мислех си докато гледах русокоската, която пиеше водка.
- Хееей, Саманта, здравей, как си? - можех да усетя, че е Инфектирана. Сигурно Лусия я беше съживила, едва ли ТОЙ, щеше да си прави труда. Да не би току що да я попитах как е, та тя беше мъртва, а сега е инфектирана, как ли можеше да е?!
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Queеn Infеcted. Нед Авг 14, 2011 3:39 pm

- Да, да съншайн, вярно е.- усмихнах се.
- Лудо влюбен в мен! А аз в Изабела. Игра на котка и мишка.- ТОЙ ме дразнеше супер много! Мразя те!- пратих му мисъл. "И аз те обичам МагКуин!"- отвърна ми ТОЙ. Аргх!
- Искам да се напием!-тя ме гледаше странно. Докопах някаква чаша тътрейки я след себе си като кученце. Докопах уиски и го нагълтах. Доуини ми пошушна:
- Не можем да се напием нали знаеш!
- Майната му!- надигнах втората чаша!
- Тази вечер съм мръсно пале!- затичах на дансинга чувайки песента "Dirty dancer!" и се разтанцувах. Изабела ме гледаше, усещах я. Обърнах се й Й смигнах. Обичах Я, но сега исках да не мисля за НЕЯ и перфектното Й бъдеще с хиляди малки човечета, вампирчета пардон.
- Доуниииии липсваше ми!- гунах я и я размърдах. Хайде бе като дърво ли щеше да ми стои цяла нощ?
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Саманта Блек Нед Авг 14, 2011 3:45 pm

- Без оправдания... - Сам тъкмо тръгна да подвиква нещо на Дийн, когато пред нея цъфна Сорша. Сякаш нищо не се беше случило. Саманта веднага извади тъпото си изражение.
- Сериозно? Наистина ли си мислиш, че като съм пияна не помня кой ме е убил, за бога? - надигна шишето с водка и без много колебание наля и на Сорша като подсвирна на Али да дойде при тях. - но ти прощавам, стига да е било неволно. - Каза тя на Сорша като тръсна глава опитвайки се да прогони мисълта за ужасния ден и след това прегърна вещицата.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Сорша Хейл Нед Авг 14, 2011 3:51 pm

- Ами... то не беше съвсем неволно, но щом ми прощаваш... така де, това ме устройва. - усмихнах се и изпих водката на екс. Не очаквах да е толкова лесно, но щом Саманта умееше да прощава, в което аз не бях особено добра, нека просто продължим напред. Да, странен живот водеха необикновените същества в Мистик Фолс.
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Нед Авг 14, 2011 3:54 pm

Изприпках веднага на дансинга, щом чух песента. Хванах Луси през кръста и пръстите ми се плъзнаха надолу по бедрата.
- Мръсно пале, значи? - прошепнах в ухото `и и тя отметна коса настрана.
Телата ни бяха долепени едно до друго. Права бях, че не беше добра идея, но щом се започне веднъж, не можеш да спреш... докато не изтрезнееш. Движехме се бавно, телата ни бяха в пълен синхрон. Чувството беше толкова познато, приятно, лошо. Облегнах брадичка на рамото `и.
- После ще си поиграем с подаръка ми. - засмях се. - А пък ако той не се съблече, ти можеш да ме ощастливиш.
Завъртях се, така че застанахме лице в лице. Ръката ми беше на гърба `и. Можех да усетя аромата `и, бедрата ни се докосваха. Взех заешките `и ушички и си ги сложих. Изплезих `и се.
- Отива ли ми? - попитах я и се завъртях правейки физиономиики.


Последната промяна е направена от Изабела на Нед Авг 14, 2011 3:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Гост Нед Авг 14, 2011 3:58 pm

Веднага след като чу това за инфектирането, на лицето на момичето се изписа едновременно объркване и зачуденост, както и желание да опита от нещо ново. Чудно й беше какво ли беше чувството да си толкова силен и могъщ? В същия момент Хейл се приближи до тях, а синекоската се усмихна до уши и скокна към нея да я прегърне. Не е истина от кога не я беше виждала.
- СОРШИТА! - викна тя и се ухили още повече. Странното беше, че когато се приближи до нея усети абсолютно същата невероятна аура, която направо я удари в лицето. Сега определено й се искаше и тя да е една от тях.. да.. от .. тях. Навярно бяха доста щом само тези двете, с които си говореше бяха. Кой знае дали и останалите не участваха в тази странна история с инфектирането, но Локхарт определено го искаше, затова следващата цел, която си постави беше да поговори с Лусия.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Саманта Блек Нед Авг 14, 2011 4:07 pm

След като оправи нещата със Сорша и Леда русокоската пак тръгна да търси Лусия. Обаче за нейна огромна изненада Луси беше заета с Иабела на дансинга. Объркването на Саманта изби на лицето й под формата на многозначителна усмивка. Само да беше Дейвид тук да види какви ги върши милата му крехка на пръв поглед женичка. Сега се беше превърнала в ... Палаво зайче. Само мисълта кара човек да потръпне. Саманта реши да не се бави повече и припна към Дийн като го затегли към дансинга заедно с Али, която се яудеше каква идиотия да извърши.
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Сорша Хейл Нед Авг 14, 2011 4:13 pm

- Ъмм, да, Леда, относно това... - промърморих, след като видях странната физиономия, която се беше изписала на лицето на вещицата срещу нея. - ...и аз съм Инфектирана. За това убих Саманта, а след това Лусия я съживи... разбираш как стават нещата... предполагам. - добавих след като отвърнах на сърдечната й прегръдка.
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Ally Stonem Нед Авг 14, 2011 4:16 pm

Гледах всички отстрани. Саманта, Леда и другото непознато момиче. Седях на стола си и се въртях на него. Чудех се кога пак ще видя Тони, Сали и другите. В този момент се сетих за Луси, която беше тук. Не трябваше да я обвинявам за нищо, нямаше и да го направя. Усмихнах се и изпих поредния странно цветен шот.

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Queеn Infеcted. Нед Авг 14, 2011 4:23 pm

Изабела дразнеше ли ме или да? Щях да се пръсна в собствената си кожа, а и Доун ни гледаше изключително странно. Исках да Я бутна настрана, но как да запратя сестра си в ъгъла... не.
- И аз искам да си поиграя с някого!- с ТОЙ! ДА ГО УБИЯ! Пропуснах тази част никак не ме свърташе докато ТЯ се натискаше в мен. Натискаше се... Плъзгаше се по мен. Поех си дълбоко въздух. Дишай Лусия не Я целувай!- беше ми трудно да си представя как ще изживея това. Повтарях си... ТЯ се обърна. Вече се стопих критично много. След като ми откраднаха ушичките можех да се пиша за мъртва. Това ми напомни, че трябва да Я предупредя да ми подготви погребение. Представете си ТЯ да организира погребение на спасителката си. Боже мой...
- Сладка си.- ТЯ пак се намуси.- Добре де, секси си!- придърпах Я към мен през кръста. Щях ли да съжалявам за това? Не. Поех от аромата Й. Ако Я изпиех цялата. Ако Я погълнех частичка по частичка, клетка по клетка, устна по устна. Гланца Й, меките Й пухкави устни. Тръснах глава. Ох Лусия, дишай!
- Искам... искам те!-прошепнах в ухото Й тихо. Дори Доун с изострените си сетива не ме е чула, надявах се. Какво изръсих!?? Цялата се изчервих като домат. Господи... Какви ги вършех, дрънках... мамка му! Някой да ме фрасне моля!
Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.

Брой мнения : 16756

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Нед Авг 14, 2011 4:35 pm

Можех да усетя цялото напрежение, което пращеше от нея. Бях напълно наясно, че върших глупости. Не знаех дали беше алкохолът или просто самата аз. Знаех, че е нередно дори за моминско парти. Отдръпнах се съвсем небрежно от нея, за да мога да си поема малко въздух, и хванах първото момиче, което ми се изпречи, под ръка.
- Сами! - изписках и посочих заешките си ушички. - Ела тук.
Завъртях се и отново се озовах насред дансинга, но не много близо до Лусия, за да не сгафя отново.
- Ох за бога. - изпъшках, наведох се и свалих токчетата си.
Захвърлих ги в ъгъла. Колкото и да обичах токчета, имах чувството, че краката ми ще се изпочупят. Огледах се за русото високо момче, но единственото, което можех да видя бяха светлинките. Навсякъде имаше светлинки - лилави, червени, розови. Оттърсих глава и отново върнах погледа си върху хората край мен. Върху нея. Върху Луси. Тя беше същинска светлинка. Розова, лилава, сребриста, беше светлинка, прекрасна, изящна, палава, танцуваща наоколо.
Какво ми ставаше? Не трябваше да правя това, да се държа така, да се чувствам така. Беше алкохолът. Поне това се самоубеждавах през цялото това време.
- Е, Самантич, откъде изнамери прекрасния ми русичък подарък? - попитах я. - И кога ще започне да се съблича? - прехапах невинно долната си устна.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Гост Нед Авг 14, 2011 4:42 pm

- Да, някак усетих това. – измъмри Леда и пооправи бретона си. Определено тук всички бяха инфектирани! Сорша, Самантич, Лусия, сигурно Изабела и странния мъж, с който още не се беше запознала. Явно този път наистина закъсняваше с новините, но пък така е като си асоциален. Никой не говори с теб и не е чак толкова заинтересован, не, че особено я интересуваше. – Е, ходи да се забавляваш. Аз просто ще стоя тук и ще довършвам водката, която Сам ми сипа.. след това ще изпия още една и още една. – Локхарт намигна на Хейл и седна на една мини-масичка за двама. В този момент искаше да запали една цигара – нищо, че не беше пушачка, просто така й идваше отвътре, но реши да се сдържи.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Дийн Уинчестър Нед Авг 14, 2011 4:43 pm

Нещо ги прихвана всички жени. На Изабела и хрумна идеята аз да съм й подаръка. Какво пък.. жената празнуваше. Не можех да я разочаровам. Всички наоколо се забавляваха доста. Изпих на екс чашата с питието, което ми пробутаха и станах на крака. Отидох до диджея и му казах да пусне песента "You Can Leave Your Hat On". Класическата песен за стриптийз. Върнах се при момичетата и се качих на масата. Дадох знак на диджея и той пусна песента. Аз се заклатих ухилено върху масата и започнах бавно да разкопчавам копчетата от ризата си. Когато стигнах до половината се спрях и започнах да танцувам по масата. Обичах да ходя в стриптийз клубове, но никога не си се бях представял да танцувам на пилон. Както се клатех в такта на музиката започнах да разкопчавам колана си. Хвърлих го на страна и разкопчах копчето на дънките си, както и ципа. Приближих се към Изабела и я хванах за ръката като я качих на масата. Все пак стриптийза беше специално за нея. Тя трябваше да ми помогне с дрехите. Двамата затанцувахме и аз дръпнах леко рокличката й нагоре.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Ally Stonem Нед Авг 14, 2011 4:51 pm

- Давай ИЗИ!
Провикнах се аз, държейки Сам под ръка и леко се поклащах в такт с музиката. Из трябваше да е адски доволна, имаше си Дийнчо за подарък и всички тези готини обувки.
Ухилих се на мислите си и завъртях Саманта. Двете се хилихме по незнайни причини.
- Дай ми цялата бутилка
Казах на един сервитьор и отпих от водката

Ally Stonem

Брой мнения : 5604

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Сорша Хейл Нед Авг 14, 2011 5:00 pm

- Ти сериозно ли?! - попитах Леда със странен тон. - Това е моминско парти! Ще се забавляваме двете! - дръпнах я за ръката и я завлякох към дансинга. Предположх, че това не е в неин стил, но щеше да го преживее. Засмях се и се завъртях в ритъма. Видях Луси в другия край на залата. Опитах се да й пратя мисъл, знаех, че тя може да го прави, но бях в пълно неведение дали тя получава моите, e какво пък, можех поне да опитам: Срещнах се с НЕГО!
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Изaбелa Нед Авг 14, 2011 5:05 pm

Не ми стигаше това, че с Лусия се изпивахме с поглед една друга, ами и след секунда бях качена на маса, където подаръкът ми съвсем спокойно се разсъбличаше. Покрай всички обувки и перверзни костюмчета, този подарък най-много ми харесваше. Завъртях се и се притиснах с гръб към него, като започнах бавно да се спускам надолу по тялото му. С едната си ръка се бях хванала за глезена му, за да не взема да тупна на земята с перфектния си баланс и равновесие. Изправих се отново и усетих как леко повдига роклята ми. Е, голяма работа, все някога момичетата щяха да ме видят по бански например, така че какво точно трябваше да крия.
- Знаеш ли ти си един много, ама много хубав подарък. - прошепнах в ухото му.
Вече официално заслужавах да се пържа в Ада, но никак не ми се искаше да спирам. Наведох се и си хванах два от цветните шотове, както аз си им казвах. Единия изпих набързо и изпуснах чашката някъде на пода.
- Може ли да ти плащам с алкохол, вместо да пъхам банкноти в дънките ти? - попитах го и поднесох чашата към устните му. - Все пак колкото по-пиян си, толкова по-добре за мен.
Изaбелa
Изaбелa

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

https://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Дийн Уинчестър Нед Авг 14, 2011 5:17 pm

Само ако видеше бъдещия й мъж какво прави щеше да я убие, а за мен дори не ми се мислеше. Е, какво пък.. и преди съм си въвличал гнева на ревниви мъже. Нямаше да ми е за пръв път.
- Подаръкът се радва, че успява да ви задоволи.-отвърнах й аз и вдигнах единия й крак, а по другия й се спускаше другата ми ръка. Тя се наведе и взе две чаши от масата като ми подаде едната.
- Може, може. Стига да не съм единствения пиян.-засмях се и изпих съдържанието на чашката и след миг тя се намери на пода до другата чаша. Хванах Изи за ръката и я завъртях, след което я придърпах към себе си и отново започнахме да танцуваме мръснишкия си танц. Тя разкъса с ръце копчетата на ризата ми и я съблече. Палавата бъдеща булка завъртя няколко пъти ризата над главата си и я захвърли на пода.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 5388

https://www.facebook.com/VictoriaJonasCullen

Върнете се в началото Go down

Моминското парти на Иза. - Page 2 Empty Re: Моминското парти на Иза.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите