The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Taylor Lerroux 's birthday party

+19
James Moore.
Anders.
hayley marshall. ◆
Alena Le'roux.
Eleanor Hyde
Макс.
Сорша Хейл
Adriana Ambosa
Карена Блу.
Неферет Леро
Josh Ackles
Ейдриън Рочестър
Алиса Роуан
София Уайлд
Лана
Tayllor Le'roux.
Натаниъл Рочестър
Mia Alexander
Lindsay Clark
23 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Lindsay Clark Нед Юни 10, 2012 11:59 am

First topic message reminder :


Happy birthday ,Taylor lowe

Мястото:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Tumblr_lnx8egHg1d1qikwwvo1_500_large

Питиетата:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Tumblr_m51um9Qmjr1rusks5o1_500_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 156524_291906057565790_1437705123_n_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Hawaiian-cocktails-2_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 536112_471857832830954_537546664_n_large

Храна:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 523625_461864663842409_1957980304_n_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 229822_443097029047405_855445462_n_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 556232_461864870509055_1737511983_n_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 _CE_A3_CE_A0_CE_91_CE_93_CE_93_CE_95_CE_A4_CE_99NI-_CE_9C_CE_95-_CE_9A_CE_99_CE_9C_CE_91-_CE_9A_CE_91_CE_99-_CE_9A_CE_A1_CE_95_CE_9C_CE_91-_CE_93_CE_91_CE_9B_CE_91_CE_9A_CE_A4_CE_9F_CE_A3_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Tumblr_lw1t4axcMb1r5tajco1_500_large

Тортата:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Tumblr_m576taPLWQ1rx1axvo1_500_large

Стриптизьорите:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 White_main_image_contact%5B1%5D
Lindsay Clark
Lindsay Clark

Брой мнения : 3253

Върнете се в началото Go down


Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Карена Блу. Пон Юни 11, 2012 1:46 pm

Alicia White. написа:Е,както винаги закъснявах. Но на туко що излязлите от лудница им се прощаваха закъсненията, нали? Със ставането добрите новини бяха започнали да валят. Оказа се,че май почти всички се бяха вдигнали срещу Джейс. Заслужаваше си го. Не беше много приятно бившото ти гадже да се окаже гей,а преди подкрепях подобни работи. А още по-хубавата новина беше,че една стара позната имаше рожден ден. Последният път не се бяхме разделили много дружелюбно ,в същност с никого не се разделях дружелюбно. Облякох си обикновени дрехи и повиках Реджи. Реджи,беше моето куче пазач в случай че полудея и опитам да убия някой той щеше да ме спре.
- Салон за коли.. трябва ми салон за коли веднага. На момента. Тръгваме. - говорех бързо,избутвайки го в обратната посока към колата. Естествено в този момент ме мислеше за още по-луда,но беше спряло да ми пука. Треснах се на седалката като някое малко дете и се подсмихнах. Имах един познат,който вкарваше нелегално коли от цял свят,спортни модели и какви ли не тунинговани брички. Не обичах да правя малки подаръци. ако й купех някакво си бижу,какво щях да кажа "дръж една дрънкулка,която няма и да носиш понеже имаш един тон". " И да.. съжалявам,че се държах детински последният път ,когато ми кажа да зарежа Джейс. Оказа се че беше права". Така в мисли усетих как колата на Реджи спира пред огромната авто-къща. Видях Джак отпред отново прилъгваше някакви бедни хорица,обожаваше да ги размотава с разни омайни приказки. Треснах вратата на колата и се запътих към него,усмихната.
- Джак,ми аморе! - започнах да говоря закачливо,докато крачех към него. Естествено той замръзна щом ме видя. Явно бе на ясно с положението ми,но сега нямаше да разговарям с него за това. - Съжалявам,но ще ви го взема за малко. - казах на клиентите стоящи срещу нас и го хванах под ръка. Обясних му,че ми трябва кола за извинителен подарък. Естествено той започна да ми пробутва някакви таратайки. Когато вече бях отегчена от поредната безвкусна кола,стояща пред мен го изгледах недоволно.
- Това,че бях в лудницата не значи,че все още нямам и богатството си,за това по дяволите,предложи ми нещо хубаво. - казах със студен тон. Той въздъхна и кимна, хвана ме за ръката и ме заведе до един модел на Кадилак. Кадилак Ескалейд при това бял. Усмивката веднага се появи на лицето. - Сега вече сме си на думата.. колко искаш за него? - след като се разбрахме за цената повиках Реджи и го накарах да напише чек. естествено той започна да говори колко безотговорно се държа,харчейки толкова много пари,но аз просто й ясно му напомних кой беше шефа там. Когато бяхме готови със сделките го помолих за още едно нещо. Да му сложи панделка и да го закара в точен час на адреса в който щеше да се проведе партито. Когато отново се върнах у дoма изнамерих един черен комплект който навлякох набързо а отгоре си сложих една черна рокличка. Отново се качих в колата и бързо пристигнах на мястото. Вече имаше още хора,а подаръкът на Тейлър вече чакаше пред къщата. Веднага щом влязох започнах да се оглеждам за нея и щом я видях замръзнах на място. Майка ми също беше при нея. Преглътнах леко и се усмихнах. И с нея не се бяхме разделили много добре последният път. При тях имаше още едно момиче,което бях виждала наоколо. Запътих се към тях.
- Здравейте.. - казах леко неловко. Прегърнах леко Тейлър ,целунах бузата й и й казах шеговито - Остаряла си.. И честит рожден ден. - след това погледнах майка си. - Здравей.. мамо. - казах леко задавено и също я прегърнах. - Изглеждаш.. страхотно. Извинявам се,че ви прекъсвам.. - погледнах към непознатото момиче. - Аз съм Алисия.. приятно ми е.

Останах без думи,когато видях как дъщеря ми,която не бях виждала от месеци,се запъти към нас.И просто замръзнах на място.Та тя беше колкото мен,а ми беше дъщеря.Шантаво,а?Така е,но аз съм древен вампир,заобиколен от хибриди,върколаци и вещици,при мен нищо не бе нормално.Дойде при нас.
- Здравейте.. - поздрави тя,а аз вдишах и издишах дълбоко. Прегърна Тейлър ,целуна я по бузата допълни: - Остаряла си.. И честит рожден ден. - след това се обърна към мен. - Здравей.. мамо.
И ме прегърна.Вдигнах ръце и неловко я потупах по гърба.Не знаех как да се държа.Та аз я бях изоставила преди триста години,бях се сетила и разбрала за нея преди шест-седем месеца,но от тогава не си бяхме говорили,а сега просто се засичахме тук и не знаех как да се държа.Наричаше ме "мамо"...А на мен това обръщение ми звучеше повече от странно.Дъщеря ми се запозна и с Мелиса,след като настъпи мълчание аз се обърнах към нея:
-Здравей Али...Радвам се да те видя...И ти изглеждаш страхотно.Не знаех,че познаваш Тейлър...Супер...
Не знаех какво друго да кажа.Затова просот се усмихнах и на трите и изпразних чашата си.
-Отивам да си взема питие...-казах аз.
Усмихнах им се и бързо се запътих към масите.Сигурно изглеждаше така,сякаш се измъквам от положението,но...какво да се прави.Бързо си налях питие и отпих голяма глътка.Облегнах се на масатаи се позамислих.

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Tayllor Le'roux. Пон Юни 11, 2012 1:52 pm

Идваха още и още хора, а Тейлър не можеше да смогне с това да следи тези който трябваше. Но поне успя да намери Клеър. Най-накрая
-Къде изчезна уж ти го организира това парти, а те нямаше до сега.
Побутна я леко по рамото и се засмя. Клеър беше готова да падне, ако Тей не я беше хванала.
-Пила ли си?
Впи зелените си очи в нейните, търсещи истината беше права. Евънс беше пияна. Но какво от това. Все пак това беше празник, хората се събираха, за да пият и веселят и да уважат древната. От организаторката получи красива яхта. О не беше се сещала да си купя яхта до сега. Но черешката на тортата беше момичето, което дойде при тях. Това Алиция ли беше. Не можеше да повярва на очите си. А след като каза, че остаряла, никога нямаше да приеме извинението й.
-Мамо?
Обърна се Тейлърм към Карена,
-Тази откачалка ли е дъщеря ти?
Някакво момче дойде при нея като й даде подарък и се изчеса й той. Всички идваха, даваха й подаръка и я зарязваха
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Eleanor Hyde Пон Юни 11, 2012 2:01 pm

Отдалечих се от тях със усмивка на лицето.Бях щастлива поради незнайна за мен причина.Застанах от страни и почнах да гледам хората.Партито бе невероятно.Но ме накара да си спомня за баловете и събиранията на които баба ми ме караше да ха ходя.Там стоях и гледах как останалите танцуват и разговарят,как всички са щастлив и леко пийнали.
Осъзнах се и реших да спра да мисля за миналото и да пообщувам.Влязох във тълпата със надеждата,че ще намеря някой с който да имаме общи теми за разговор.

Eleanor Hyde

Брой мнения : 324
Рожден Ден : 28.03.1893

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by hayley marshall. ◆ Пон Юни 11, 2012 2:02 pm

Тейлър Леро. написа:Идваха още и още хора, а Тейлър не можеше да смогне с това да следи тези който трябваше. Но поне успя да намери Клеър. Най-накрая
-Къде изчезна уж ти го организира това парти, а те нямаше до сега.
Побутна я леко по рамото и се засмя. Клеър беше готова да падне, ако Тей не я беше хванала.
-Пила ли си?
Впи зелените си очи в нейните, търсещи истината беше права. Евънс беше пияна. Но какво от това. Все пак това беше празник, хората се събираха, за да пият и веселят и да уважат древната. От организаторката получи красива яхта. О не беше се сещала да си купя яхта до сега. Но черешката на тортата беше момичето, което дойде при тях. Това Алиция ли беше. Не можеше да повярва на очите си. А след като каза, че остаряла, никога нямаше да приеме извинението й.
-Мамо?
Обърна се Тейлърм към Карена,
-Тази откачалка ли е дъщеря ти?
Някакво момче дойде при нея като й даде подарък и се изчеса й той. Всички идваха, даваха й подаръка и я зарязваха

Кимнах на Кари. Бе ми изключително шантаво да я наричам "мамо",но хей поне опитвах. След това погледнах Тейлър. Откачалка? Е може би си го заслужавах а пък й.. според онези в лудницата бях повече от откачалка,тъй че.
- Не можеш да ми се сърдиш вечно. - промърморих и се подсмихнах.
- Не ми разбивай сърцето така.. ако знаеш колко безсънни нощи съм имала заради теб . - говорех с шеговит но и искрен тон. Мразех да се извинявам и тя го знаеше отлично. - Плюс това беше права за Джонатан така че.. - извадих един позлатен ключ,който й подадох.
- Това е ключа за кадилака ти,които е паркиран отвън. - надявах се да разбира,че това беше моето извинение. Огледах се наоколо,защото очаквах един стар приятел да се появи,пък познавайки Тейлър сто процента искаше да ме фрасне сега. Направо се чудех как още не го е направила,но пък и се радва че не го правеше защото банския си беше скъп,както и роклята и не ми се купуваха нови. Видях,че майка ми вече се бе уредила с питие,на мен също щеше да ми е нужно едно.. две.. десет питиета.
hayley marshall. ◆
hayley marshall. ◆

Брой мнения : 593

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Лана Пон Юни 11, 2012 2:20 pm

Spoiler:
Theodore. написа:
Лана написа:
Theodore. написа:
Spoiler:


Хмм, след като каза и второто си изречение ме впечатли доста. Усещах, че започва да се заиграва с мен особено след като ме повика да отида с него на бара за да пие и той. Реших, че може би мога и да направя компромис, но само времето и по-дългия престой на бара щяха да си кажат думата. Попита ме какво мисля за града като се има на предвид, че съм нова, но аз бях леко заплесната, мислейки си какво ли би станало с този красив, млад и възпитан сладур. Поръча си уиски, това също ми харесваше. Той обичаше твърд и качествен алкохол, може би за едно нещо щяхме да се спогодим. След като пак се върнах в реалността той ме гледаше чудейки се какво ще отговоря и реших да му кажа:
- Не мога да кажа, че мисля нещо особено, защото съм тук откъм 1 час, но като цяло хората тук ми изглеждат отворени и към всичко. Даже и покана нямам и никой нищо не ми е казал. - погледнах го предизвикателно и мисля, че го стресирах. Говорих малко като някакъв избягал затворник, но той не изглеждаше от най-добрите също. Мисля, че вече си намерих първата си дружка в този красив град.

Теодор най-накрая чу това което чакаше. Девойката дори беше успяла да обиколи града. Това й беше първата дестинация. Помнеше, когато за пръв път стъпи в Мистик. Спомени, спомени. Беше се забил в някакъв бар и зарибяваше мацки. Но накрая се събуди в болницата. Дано и с нея не се случеше такова нещо. Нямаше да е приятно изживяване. Отпи от уискито си, бръкна в джоба на панталоните си и изкара кутия с цигари. Запали една като си дръпна блажено и издиша пушека нагоре.
-Не ти пречи нали?
Попита я като и направи нова дръпка. Мястото започваше да се пълни с още хора, а музиката се усилваше още и още. Това си беше знак, че купона ти първа започва.






Красивото мъжле като че ли се замисли доста. След това си запали цигара, ох бях забравила дори, че имах цигари някъде из малкото джобче на панталонките си. Той ме попита дали ще ми пречи. Изсмях се на висок глас, просто не се сдържах. Аз съм възможно най- активния пушач в процес на "отказване". Поисках му огънче и загледах как прииждат още и още хора и всички те си говореха на компании и се забавляваха. Продължавах да се чувствам не на място, защото даже и непознатия красавец вече беше предпочел да се забавлява отколкото просто да си поговори с някой. А може би и аз се нуждаех от малко купон и разпускане след дългия път? Продължавах да се чудя коя ли е рожденичката , защото забелязах, че всички оставят подаръци. Взех си ново питие - този път беше сладък и лек Бейлис. Мислех си как да подходя, но продължавах да бъда неуверена и да не се чувствам в свои води. А някой щеше ли да се поинтересува от мен въобще? И защо се замислях за това като идеята ми беше просто да пия и да се забавлявам безплатно? Продължавах да оглеждам хората и случващото се и да си спомням части от миналото, когато бях съвсем различен човек, но може би затова съдбата ме доведе днес тук - за ново начало.
Лана
Лана

Брой мнения : 19
Рожден Ден : 10.07.1993

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Карена Блу. Пон Юни 11, 2012 2:23 pm

-Тази откачалка ли ти е дъщеря?-след малко се обърна към мен Тейлър.
Откачалка?Не знам дали Алисиа бе откачалка,защото дори не я познавах.Точно така.Не знаех нищо за собствената си дъщеря.Не знаех кой е любимият и' цвят,какви сериали харесва,кой я е превърнал във вампир,как върви любовният и' живот...Абсолютно нищо.Колко лоша майка съм.Много лоша майка.
Отговорих на въпроса-възклицание на Леро:
-Да,това е дъщеря ми...
След малко Алисиа се разговори с Тейлър,а аз доизпих питието си.Седях до масата,гледах нанякъде и пиех.
Забелязах,че дъщеря ми-колко странно звучеше,дори и в съзнанието ми,доста набляга на пиенето.Сигурно вече бе на осмото-деветото питие.Трябваше ли да се държа като майка и да и' кажа да спре?Не.Естествено,че не.Напротив,не и' казах да спре,а си налях още едно питие и на екс преполових чашата.Отидох до Али.
-Какво ново при теб?-поинтересувах се аз.
Погледнах я,после погледнах настрани,засякох погледна на Тейлър,усмихнах и' се и и' пожелах без думи наздраве,преди да изпия голяма глътка от алкохола.Зачаках отговора на Алисиа.

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Alena Le'roux. Пон Юни 11, 2012 2:24 pm

Spoiler:

- Напред-назад, с една или друга цел, но сега съм тук - усмихнах се широко
Огледах древната обстойно, хубавата рокла, стилните обувки, вкусът й бе все така добър. Обеците й отиваха много, и аз бях повече от доволна.
- Шшт - сложих пръст пред устните й когато каза че не е имало нужда да й взимам нищо - Без глупости сладур - казах й простичко. Нямаше начин да се появя без подарък на рожден ден, камо ли на нейния.
Запознах се с Карена, и миг по-късно се появи още една брюнетка която я нерече "мамо".. Изведнъж двете се разотиваха и аз останах с Тейлър.
- Моето 1+ ? - попитах през смях. - Прекалено делово звучи по този начин.
Явно не й се нравеше че имаше някой около мен когото не познава.
- Едва ли ще те срещна с него точно днес
Бих му звъннала, но ми бе интересно да разбера дали беше поканен.. може би по-късно, помислих си.
- Е, изненадана ли бе от партито, Клеър се стараеше да го пази в пълна тайна
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by hayley marshall. ◆ Пон Юни 11, 2012 2:38 pm

Карена Блу. написа:
-Тази откачалка ли ти е дъщеря?-след малко се обърна към мен Тейлър.
Откачалка?Не знам дали Алисиа бе откачалка,защото дори не я познавах.Точно така.Не знаех нищо за собствената си дъщеря.Не знаех кой е любимият и' цвят,какви сериали харесва,кой я е превърнал във вампир,как върви любовният и' живот...Абсолютно нищо.Колко лоша майка съм.Много лоша майка.
Отговорих на въпроса-възклицание на Леро:
-Да,това е дъщеря ми...
След малко Алисиа се разговори с Тейлър,а аз доизпих питието си.Седях до масата,гледах нанякъде и пиех.
Забелязах,че дъщеря ми-колко странно звучеше,дори и в съзнанието ми,доста набляга на пиенето.Сигурно вече бе на осмото-деветото питие.Трябваше ли да се държа като майка и да и' кажа да спре?Не.Естествено,че не.Напротив,не и' казах да спре,а си налях още едно питие и на екс преполових чашата.Отидох до Али.
-Какво ново при теб?-поинтересувах се аз.
Погледнах я,после погледнах настрани,засякох погледна на Тейлър,усмихнах и' се и и' пожелах без думи наздраве,преди да изпия голяма глътка от алкохола.Зачаках отговора на Алисиа.

Скоч, ликьор и водка. Звучеше добре нали? Естествено когато отпих се смръщих. Започнах още повече да се оглеждам за Дарк. Отново закъсняваше. за това мразех да ходя с него където и да е.. постоянно го правеше. За щастие имаше доста приятни хора тук,ако не бях толкова заета да пия сто процента бих завързала интересен разговор. От време на време гледах към майка си. Колко странно бе.. Бях свикнала да мисля че майка ми е ужасна кучка на която не й пука за никого и за нищо,но Карена бе приятна. Даже може би малко си приличахме,като гледах как пиеше. Подсмихнах се. Тогава отново си спомних за Джонатан.За това което беше направил в лудницата. Беше ме целунал и сто процента си мислеше,че не помня,защото се правех на луда,чудех се колко ли още може да ме съсипе. Сто процента на скоро щеше да ми сервира нещо,искайки помощ и аз естествено щях да му помогна,защото бях глупачка. Мразех го и го обичах едновременно. Тогава видях Кари пред себе си. Щях да се държа с нея в сякаш ми бе приятелка.
- Ами..Кари.. с какво да се похваля първо? - започнах,гледайки уж замислено на някъде,а след това я погледнах. - Да започнем с това,че бившето ми гадже ме заряза заради момче,а след това ме целуна докато бях в лудницата. - отпих от питието си й отново я погледнах. Тя не знаеше нищо за мен,а аз нищо за нея и може би трябваше да й обясня. - Доведената ми сестра ме тикна там,е съм много луда. - казах шеговито,оставайки празната си чаша на плота.. - А ти къде се загуби? Знаеш ли на колко партита можеше да отидем?
hayley marshall. ◆
hayley marshall. ◆

Брой мнения : 593

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by James Moore. Пон Юни 11, 2012 2:52 pm

Melissa. написа:
Spoiler:

- Напред-назад, с една или друга цел, но сега съм тук - усмихнах се широко
Огледах древната обстойно, хубавата рокла, стилните обувки, вкусът й бе все така добър. Обеците й отиваха много, и аз бях повече от доволна.
- Шшт - сложих пръст пред устните й когато каза че не е имало нужда да й взимам нищо - Без глупости сладур - казах й простичко. Нямаше начин да се появя без подарък на рожден ден, камо ли на нейния.
Запознах се с Карена, и миг по-късно се появи още една брюнетка която я нерече "мамо".. Изведнъж двете се разотиваха и аз останах с Тейлър.
- Моето 1+ ? - попитах през смях. - Прекалено делово звучи по този начин.
Явно не й се нравеше че имаше някой около мен когото не познава.
- Едва ли ще те срещна с него точно днес
Бих му звъннала, но ми бе интересно да разбера дали беше поканен.. може би по-късно, помислих си.
- Е, изненадана ли бе от партито, Клеър се стараеше да го пази в пълна тайна


Джеймс се беше събудил късно след обяд. Истината беше, че той не беше т ранобудните. Навдигна се и погледна часовника. Беше почти вечер, но датата му направи впечатление. Днес на 10.06 беше рожденият ден на една негова близка приятелка. Тейлър. Познаваше я откакто се помнеше, но й беше загубил следите след 80-те години на 19 век. Оттогава само чуваше за нея от някакви хора. Слезе в кухнята, за да си направи кафе. Пред голямата врата имаше бял плик. Кой ли му пращаше писмо. Дори хората знаеха ли какво е това нещо. Наведе се и взе плика. От едната страна беше написано "Покана". Всичко му изглеждаше доста странно. Покана за какво. За да разбере какво се крие вътре той започна да чете. Като видя името на Тейлър се очуди. Та тя в Мистик ли беше. Колко странно. Това трябваше да се види. Отказа се от кафето и се качи в стаята си. Облече бяла риза, черен панталон, сложи една вратовръзка, обувки и застана пред огледалото. Нави ръкавите на ризата, мина с един гребен през косата си. Напръска се с парфюм и слезе по стълбите. Нямаше да си взима колата, щеше да повърви. Стигна до двама мъжаги, които първоначално не искаха да го пуснат, дори като имаше покана. Въздейства им и се промъкна между тях. Не му отне много време да я намери. Заизкачва стълбите до тересата, на която се намираше тя.
-Тейлър!
Извика той като се забърза нагоре. Той видя, че тя го погледна без да изразява каквато и да е емоция. Имаше чувството, че тя не можеше да го познае.
-Тейлър Леро, госпожичке не се прави, че не ме познаваш
Изкърца със зъби той срещу нея като се спря на половин метър от древната. Опита се да направи опит да я прегърне, но единственото нещо, което усети от нея беше студената й ръка върху лицето си. Погледна я невярвашо, а след това видя кой се криеше зад гърба й.
-Мелиса, защо ли не съм изненадан, да те видя тук. Да не би вие двете да се познавате.
Джеймс не се чувстваше на място. Сега беше между двете жени, които го обичаха, но той си зарязваше. Тейлър винаги се беше грижела за него, беше му като по-голяма сестра, а Мелиса- неговата възлюбената


Пс; Вики пиши ти, после да пише Тей.
James Moore.
James Moore.

Брой мнения : 678

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Карена Блу. Пон Юни 11, 2012 3:00 pm

Alicia White. написа:
Скоч, ликьор и водка. Звучеше добре нали? Естествено когато отпих се смръщих. Започнах още повече да се оглеждам за Дарк. Отново закъсняваше. за това мразех да ходя с него където и да е.. постоянно го правеше. За щастие имаше доста приятни хора тук,ако не бях толкова заета да пия сто процента бих завързала интересен разговор. От време на време гледах към майка си. Колко странно бе.. Бях свикнала да мисля че майка ми е ужасна кучка на която не й пука за никого и за нищо,но Карена бе приятна. Даже може би малко си приличахме,като гледах как пиеше. Подсмихнах се. Тогава отново си спомних за Джонатан.За това което беше направил в лудницата. Беше ме целунал и сто процента си мислеше,че не помня,защото се правех на луда,чудех се колко ли още може да ме съсипе. Сто процента на скоро щеше да ми сервира нещо,искайки помощ и аз естествено щях да му помогна,защото бях глупачка. Мразех го и го обичах едновременно. Тогава видях Кари пред себе си. Щях да се държа с нея в сякаш ми бе приятелка.
- Ами..Кари.. с какво да се похваля първо? - започнах,гледайки уж замислено на някъде,а след това я погледнах. - Да започнем с това,че бившето ми гадже ме заряза заради момче,а след това ме целуна докато бях в лудницата. - отпих от питието си й отново я погледнах. Тя не знаеше нищо за мен,а аз нищо за нея и може би трябваше да й обясня. - Доведената ми сестра ме тикна там,е съм много луда. - казах шеговито,оставайки празната си чаша на плота.. - А ти къде се загуби? Знаеш ли на колко партита можеше да отидем?

- Ами..Кари.. с какво да се похваля първо? Да започнем с това,че бившето ми гадже ме заряза заради момче,а след това ме целуна докато бях в лудницата. Доведената ми сестра ме тикна там,е съм много луда. А ти къде се загуби? Знаеш ли на колко партита можеше да отидем?
Добре,запази спокойствие-повторих си наум.
Какво,за бога,беше това?Отпих огромна глътка от питието и чак тогава се замислих.Али се държеше с мен като с приятелка,не като с майка.Всъщност,не знам дали това беше добре,или зле...
Трябваше ми около половин минута,за да проумея думите и'.Лудница?Каква лудница?!
Тръснах глава и реших просто да разкажа за себе си,но не се сдържах и я попитах:
-Била си в лудница..?!Оу.Добре.-постарах се да се усмихна. -Ще си наваксаме с партитата...И,леле,много драми около теб...И около мен е така.. -допълних аз.
Изгълтах последната капка от чашата си и си налях още едно питие.Щеше да ми е четвърто.Али определено пиеше повече от мен.


Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Alena Le'roux. Пон Юни 11, 2012 3:13 pm

Партито бе още в началото си, въпреки че се бяха събрали доста хора. С Тейлър бяхме потънали в разговор, който бе прекъсван тук таме от някой ентусиазиран гост, с подарък в ръка и пожелания за какви ли не неща. Хората днешно време бяха с доста голямо въображение.
Клеър се появи за малко, доста бе подпийнала, а и секунди преди да я поздравя излетя нанякъде с гръмогласно припяване на песента която звучеше и странен танц.
За миг загубих от погледа си Леро, някой бе съумял да ми я измъкне.
Повъртях се наляво-надясно докато я намеря.
- Тейлър - подвикнах за да ме чуе, защото музиката бе прекалено силна.
Бе застанала с гръб към мен и ясно видях как ръката й се извъртя във въздуха. Наведох се леко и видях Джеймс който гледаше очуден от току що ударен шамар. Не се сдържах и леко се изсмях.
- Да, познаваме се..ами ти какво правиш тук ? - попитах го
Приближих се още малко към тях и погледнах видимо ядосаната Тейлър. Все още бях очудена че виждах Джеймс тук, както и от това че явно с Тейлър се познаваха, но след толкова много години ми бе станало ясно колко малък бе светът. Пък и не можех да кажа че съм недоволна от присъствието му
- Не зная какви разногласия имате вие двамата, но - прокашлях се нарочно - това е моето 1+ мила.
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Tayllor Le'roux. Пон Юни 11, 2012 3:35 pm

Тейлър продължаваше да получава подаръци, поздравления от хора, които познаваше и такива, които не познаваше. Това нямаше значение, жеста беше важен. Двете с Мелиса си чуруликаха. Още една изненада, Клеър искаше да я убие ли. Беше поканила Джеймс. Знаеше, че двамата не си говориха от много време, същност тя не си говореше с него. Усещаше го, че наближава към нея. Нямаше намерение да му обърне внимание. Не беше се сетил за нея през тези години, а сега се тръшваше на рождения й ден. Няколко пъти я повика, но тя не реагира, всъщност се правеше, че не го чува. Но след като се доближи до него, ръката й просто се срещната с лицето му.
-Как смееш да идваш тук? След всички тези години дори не си направи труда да ме потърсиш. Беше ми като по-малък брат. Бях готова на всичко за теб, а ти ме предаде.
Изсъска тя срещу него като настроението й изчезна. Той просто съсипа празника й. Мелиса беше станала свидетелка на това. Обърна се към нея и я прекъсна.
-Ето виждаш ли какви прасета са мъжете. Ти се грижиш за тях, обичаш ги и те накрая те изоставят.
Беше готова да ревне и да се скрие в преградките му както беше свикнала, но сега тя беше различна. Чувствата й отдавна бяха изчезнали както беше изчезнал й той. Направи се, че не чу репликата за познанството й с Мелиса.
А след като разбра това че това е нейното 1+ и идваше да го пребие от бой.
-Мелиса не съм очаквала от теб да се влюбиш в такъв глупак като него.
Гласът й беше спокоен, но очите й бяха пълни с разочарование. Огледа се й се усети, че просто не трябва да е тук. Явно Мелиса и Древния имаха да си говорят техни неща.
-Мелиса аз отивам да си взема нещо за пиене.
Съобщи на Мелиса като дори не си направи труда да погледне Джеймс. Той й беше толкова черен в очите, че дори не искаше да го вижда.
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by James Moore. Пон Юни 11, 2012 3:48 pm

Тейлър реагираше доста остро, не очакваше да е станала чак такава. Признаваше се, че беше виновен, но трябваше ли тя да е толкова груба. Така да го соли пред Мелиса. Тя не трябваше да бъде свидетел на техните работи. Това си беше работа на двама древни вампири без занимания. Дори не го гледаше, толкова ли го мразеше. Тейлър слезе по стълбите и изчезна в тълпата. Но той знаеше къде се намира, не можеше да се скрие от него. После щеше да се оправи с нея, сега трябваше да обърне внимание на младата вампирка.
-Аз ли съм твоето едно плюс?
Попита я той като се усмихна дяволито, малък пламък се появи в пъстрите му очи. Скъси дистанцията им и Мелиса беше на милиметри от нея. Впи жадно устните си в нейните, за една страстна целувка. Това беше подобаващо здрасти в негов стил. Ръката му зашари по гърба й.
-Липсвах ли ти?
Попита я той като нежно погали бедрата й с връхчетата на пръстите си. Усети как тялото на Мелиса веднага позна ръцете му, потръпна й се отпусна
James Moore.
James Moore.

Брой мнения : 678

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Себастиян Клейтън Пон Юни 11, 2012 3:52 pm

Времето беше ужасно задушно цял ден.Не можех да си намеря място.За малко да не се навра целия във фризера.Сутринта когато станах гледах право в тавана.Завесите бяха спуснати,а слънцето едвам проникваше през тъмните завеси.Климатика беше включен на макс и в стаята бе като наистина във фризер,но на мен така ми харесваше.Завивките бяха свалени малко под кръста,а отстрани можеше да види как сърцето ми бие през гърдите.След като стоях така 2 часа реших,че е време да стана,когато се извъня на вратата.Станах бавно,като обух едни боксерки и побързах да сляза за да видя кой е.Когато отворих вратата.Беше пощальонът имаше някакъв плик за мен.Направо се почудих,като видях колко е облечен.В тази жега и гол бих ходил.Затръшнах вратата и тръгнах към кухнята,като отварях писмото.Беше покана за парти на.. Тейлър Леро?Това е онази Телър,когато ни бяа уредили срещата преди векове на онзи бал.Боже прекарахме чудесно тогава,но нещо не се получиха нещата.Откъде ли ми има адреса?Отворих хладилника,като оставих плика на плота и си сипах портокалов сок,като сложих малко лед.Погледнах към поканата отново и реших да отида.Но трябваше да взема някакъв подарък,не можеше да отида така.След,като изпих сока си се качих да си хвърля един студен душ и да се облека след това.
Отворих гардероба,като се протегнах и избрах само едни сини боксерки и сини три четвърти панталони с колан.Реших днес да ходя полуоблечен по улиците.След малко изхвърчах от нас и влязох в първия магазин за рокли,който зърнах.Избрах една черна рокля или по скоро продавачката я избра и ми я даде с кутията.Беше едва сутринта и се чудех какво ще правя цял ден.Партито беше следобяд,а аз изтъпявах с всяка една изминала минута.Денят ми мина в ядене на сладолед,разождане по улиците и все подобни глупави нещта.Когато доиде времето за партито се прибрах да се преоблека в черен бански,взех плика с кутията и тръгнах към адреса.
Когато пристигнах имаше адски много хора,които повечето от тях не познавах,но не ми пречеше.Оглеждах се за Тейлър,като си взех първо питие от бара.
Себастиян Клейтън
Себастиян Клейтън

Брой мнения : 136

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Сорша Хейл Пон Юни 11, 2012 4:02 pm

Макс. написа:
Spoiler:

Spoiler:

Отпи от мартинито си и огледа хората наоколо. Изведнъж усети как някой се промъкна зад нея и прошепна нещо в ухото ѝ. О, Господи, толкова ли мразиш госпожица Хейл, че ѝ изпрати този древен... отново?!
- Съжалявам, че ще те разочаровам, но не. - изсъска, а след това се завъртя рязко към него, рискувайки да потъне в очите му и да забрави какво смяташе да му каже. За нейно облекчение не се случи така - не, че не ѝ се искаше да потъне в очите му, но не забрави какво щеше да му каже. - Дори се радвах на отсъствието ти. - додаде с малко повече нехайност от нужното и хапна една от маслинките, докато направо го изгаряше с поглед.
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Tayllor Le'roux. Пон Юни 11, 2012 4:17 pm

Себастиян Клейтън написа:
Времето беше ужасно задушно цял ден.Не можех да си намеря място.За малко да не се навра целия във фризера.Сутринта когато станах гледах право в тавана.Завесите бяха спуснати,а слънцето едвам проникваше през тъмните завеси.Климатика беше включен на макс и в стаята бе като наистина във фризер,но на мен така ми харесваше.Завивките бяха свалени малко под кръста,а отстрани можеше да види как сърцето ми бие през гърдите.След като стоях така 2 часа реших,че е време да стана,когато се извъня на вратата.Станах бавно,като обух едни боксерки и побързах да сляза за да видя кой е.Когато отворих вратата.Беше пощальонът имаше някакъв плик за мен.Направо се почудих,като видях колко е облечен.В тази жега и гол бих ходил.Затръшнах вратата и тръгнах към кухнята,като отварях писмото.Беше покана за парти на.. Тейлър Леро?Това е онази Телър,когато ни бяа уредили срещата преди векове на онзи бал.Боже прекарахме чудесно тогава,но нещо не се получиха нещата.Откъде ли ми има адреса?Отворих хладилника,като оставих плика на плота и си сипах портокалов сок,като сложих малко лед.Погледнах към поканата отново и реших да отида.Но трябваше да взема някакъв подарък,не можеше да отида така.След,като изпих сока си се качих да си хвърля един студен душ и да се облека след това.
Отворих гардероба,като се протегнах и избрах само едни сини боксерки и сини три четвърти панталони с колан.Реших днес да ходя полуоблечен по улиците.След малко изхвърчах от нас и влязох в първия магазин за рокли,който зърнах.Избрах една черна рокля или по скоро продавачката я избра и ми я даде с кутията.Беше едва сутринта и се чудех какво ще правя цял ден.Партито беше следобяд,а аз изтъпявах с всяка една изминала минута.Денят ми мина в ядене на сладолед,разождане по улиците и все подобни глупави нещта.Когато доиде времето за партито се прибрах да се преоблека в черен бански,взех плика с кутията и тръгнах към адреса.
Когато пристигнах имаше адски много хора,които повечето от тях не познавах,но не ми пречеше.Оглеждах се за Тейлър,като си взех първо питие от бара.

След като се раздели с Мелиса и Джейм, тя се запъти към бара. Имаше нужда от нещо силно, след тази среща. Какво ли я очакваше още да завали порой и да ги измокри целите й гости. Вървеше бавно с вдигната глава, а в главата й беше станала една каша. Просто искаше този ден да свърши и да се прибира вкъщи. Дори вече имаше идея. Щеше да си вземе една бутилка и щеше да се затвори в някоя от стаите и щеше да чака да свърши цялото това нещо. Още един древен влезе през вратата. Тази миризма й беше до болка позната, но просто мозъка й изключи и не знаеше кой е това. Щом не помнеше значи не беше нищо важно. Беше близко до нея, но не можеше да го види. Луната вече беше изгряла над морето и галеше със сребрените си лъчи тялото й. Музиката караше тялото й да танцуваше, но тя сама не искаше. Трябваше й алкохол и усамотение. Взе бутилка уиски от бара и се запъти към новата си яхта. Добре, че беше взела ключа от Клеър. Свали токовете си, рокля на плажа и бавно закрачи към яхтата. Успя да се добере до палубата и седна под луната светлина. Беше й толкова приятно. Навдигна бутилката й отпи жадно няколко глътки. Музиката се чуваше слабо, светлината беше оскъдна. Но естествено щеше да се намери някой, който да развали рахата й
-Кой е там? Не ми е до игрички!
Съобщи тя тихо, защото знаеше, че съществото е вампир и щеше да я чуе.
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by София Уайлд Пон Юни 11, 2012 5:26 pm

Изпих питието си на екс и хванах Натаниъл за ръка.
-извинете ни за момент - обърнах се към брат му и Алиса с ослепителна усмивка. Провряхме се през тълпата към бара. Оставих чашата си и попитах бармана къде е съблекалнята. Той ми посочи някъде на вън около басейна. Обясни ми, че от външната страна има място, където да се преоблека. Усмихнах му се и стиснах Натаниъл по-силно, защото имах чувствато, че ще го изгубя някъде из тълпата. Навън вече се беше стъмнило, но въпреки това умирах от жега. нямах търпение да сваля шибаната рокля. Когато свихме покрай ъгъла на бара, видях част от паркинга. Учудващо беше колко много хора бяха дошли с колите си.
-Ти с камарото ли си? - сетих се да го попитам аз - Вече пи, нали знаеш. И аз пих. Не че мога да карам де - казах през усмивка и пуснах ръката му. Тъкмо щях да му предложа да се връщаме, когато видях една врата точно преди ъгъла на сградата към паркинга. Това ще да беше.
Влязох и видях цяла редица от шкафчета, като почти всички бяха заети. Заогледах се за празно шкафче и след минутка открих.
-Би ли.. - обърнах се към Натаниъл, но той вече беше на вратата и излизаше. Усмихнах се на възпитаното му поведение. Беше такъв кавалер.
Първо си свалих прашките и сложих бялото долнище на банския. Не че се притеснявах особено, но за всеки случай, ако някой влезеше, не бих искала да ми оглежда голия задник.
Заех се с разкопчаването на ципа на роклята. Изпъшках ядосано, когато вече ръцете ми умаляваха. Бях на път да повикам Натаниъл за помощ, когато успях да задържа ципа с пръсти и да опъна плата под правилния ъгъл. Ефирния пат се свлече на земята, а от устата ми излезе облекчена въздишка. Чух Натаниъл да ми предлага помощта си. Явно доста се бях забавила с ципа. Тъкмо щях да му откажа, когато видях, че горнището ми беше с връзки. Съблякох сутиена си и преметнах горните връзки на банския през врата си. Прибрах бельото и роклята си в шкафа, оставих и портмонето си, защото едва ли щеше да ми трябва. Оставих си само чантата, където да мушна цигарите и ключа от шкафчето.
Токчетата ми затракаха монотонно към изхода. Хванах връзките на банския зад гърба си и почуках на вратата. Натаниъл ме завърза и излязохме.
-Мисля, че и ти трябва да се преоблечеш. Е, освен ако не искаш да си понамокриш костюма - изхилих му се аз. Определено щях да го бутна в басейна. Нямаше да му се размине.

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Tumblr_m4v4o9CU1p1rx6wzxo3_250
София Уайлд
София Уайлд

Брой мнения : 3371

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Alena Le'roux. Пон Юни 11, 2012 5:45 pm

Джеймс. написа:
Тейлър реагираше доста остро, не очакваше да е станала чак такава. Признаваше се, че беше виновен, но трябваше ли тя да е толкова груба. Така да го соли пред Мелиса. Тя не трябваше да бъде свидетел на техните работи. Това си беше работа на двама древни вампири без занимания. Дори не го гледаше, толкова ли го мразеше. Тейлър слезе по стълбите и изчезна в тълпата. Но той знаеше къде се намира, не можеше да се скрие от него. После щеше да се оправи с нея, сега трябваше да обърне внимание на младата вампирка.
-Аз ли съм твоето едно плюс?
Попита я той като се усмихна дяволито, малък пламък се появи в пъстрите му очи. Скъси дистанцията им и Мелиса беше на милиметри от нея. Впи жадно устните си в нейните, за една страстна целувка. Това беше подобаващо здрасти в негов стил. Ръката му зашари по гърба й.
-Липсвах ли ти?
Попита я той като нежно погали бедрата й с връхчетата на пръстите си. Усети как тялото на Мелиса веднага позна ръцете му, потръпна й се отпусна

Съдейки по думите и погледите които му хвърляше Тейлърр определено му бе много ядосана. Определено бяха повече от познати, и бе интересно че никога не бях чувала някой от тях да говори за другия. Нещо сериозно се бе случило помежду им за да се държат така. Исках да разбера. Бих попитала веднага, но определено нямаше да бъде точния момент.
Тейлър отпраши ядосана, бип се метнала да я догонвам, но я познавах прекалено добре, за да знам че когато има нужда от спокойствие- държи на него.
Джеймс заедно с мен проследи грациозното отдалечаване на древната и секунди по-късно погледът му бе вперен в мен.
- Да, точно ти - съгласих се с него и отвърнах на дългата му, страстна целувка.
- Щом сега си тук, няма значение.
Допирът му ме попари отново и аз разтеглих устните си в усмивка
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Рико Винчети Пон Юни 11, 2012 6:04 pm

Рико продължаваше да обикаля Мистик Фолс в търсене на идеалната къща. Беше такъв съвършен перфекционист. Вече стотната къща беше отхвърлена. Чудеше се дали изобщо имаше останали за разглеждане. Ако нямаше, щеше да си купи нещо из квартала на богатите. Като заговорихме, беше получил покана за частно парти с басейн и много пиене. Чудеше се как изобщо е бил поканен на рожден ден на някого, когото не е виждал през живота си. Ала това не беше проблем за него. Щеше да купи някакъв шикозен подарък и да се изръси там.
Плановете му се сбъднаха. Реши да посети някой бижутерен магазин. Единствената информация, която имаше, беше че рождения ден е на момиче. Затова най-подходящия подарък според него се намираше точно пред него. Влезе в бижутерията и продавачката го изгледа стреснато. Сериозно? Беше свикнал с погледите на хората, но днес беше облечен. Не искаше да си представи погледите на всичките непознати хора довечера като го видят полугол. Лека усмивка побягна през лицето му, когато си представи картината.
Не знаеше обаче какво да избере. Пръстенът изглеждаше рискован вариант, имайки в предвид факта, че Рико не знаеше изобщо как изглежда рожденичката и с какви пропорции е. Гривната - по същия начин. В крайна сметка подаръкът беше уреден. Реши да й вземе обеци Надяваше се да й харесат.
Слънцето вече започваше да се скрива и Рико запали Мерцедеса си. Не искаше да отива по-рано, защото обичаше да се явява в разгара на купона. Когато пристигна, едва си намери място в паркинга. Не искаше да си представя какво ще е вътре. Премина охраната безпроблемно и влезе. Музиката кънтеше, а заедно с нея в ритъм се движеха безброй светлини. Пияни момчета и момичета залитаха, а други танцуваха, трети се целуваха. Рико се усмихна, беше добро парти. А сега тепърва започваше! Нямаше начин да намери рожденичката, затова остави подаръка си при останалите на една маса. Запъти се към бара за питие, когато видя познато лице. Сорша. Мека усмивка се разтла на лицето му, щом я видя. Но тя бързо се изтри, когато видя, че някакъв мъж я притеснява. Надуши, че е древен. Прекрасно. Не искаше да създава проблеми, партито си вървеше страхотно. Насочи се към тях.
-Сорша - усмихна й се той и се наведе към нея. Ръката му нежно докосна брадичката й. Надяваше се да не я стресне, защото иначе планът му нямаше да проработи. Докосна устните й със своите и ги разтвори. Притесненията му изчезнаха в момента, в който тя му отвърна. Последва продължителна целувка. Победоносна усмивка побягна през лицето му, когато се отдели от нея. - Къде се дяна, скъпа? Помислих, че си отишла за питиета. - каза й той, като собственически положи ръка на кръста й.
- Съжалявам приятел, но си я взимам - усмихна се той на мъжа и я поведе към едно сепаре. - Древен? Сериозно, Сорша? Дори аз не искам да им се меся, да не говорим за теб. И хич не ми говори колко си силна. Той е мъж, и е древен. - каза със сериозен тон той, след което си взе едно уиски от една сервитьорка и се разпъна на сепарето.

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Tumblr_lhvf8aIY0n1qdrf42
Рико Винчети
Рико Винчети

Брой мнения : 116

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Сорша Хейл Пон Юни 11, 2012 6:36 pm

Докато с древният продължаваха да си пускат хапливи коментари, повечето от страна на Хейл, естествено, с периферното си зрение видя познато лице - Рико. Ах, беше като спасение за нея.
Когато той се приближи до нея и хвана брадичката ѝ, веднага ѝ стана ясно каква игра играеха. Отвърна малко по-страстно от нужното на целувката му, притискайки тялото си в неговото и леко се усмихна преди да се отдръпнат един от друг. Знаеше какво си мисли господинът до тях, но всъщност това не беше гаджето ѝ. Реално погледнато в момента инфектираната нямаше гадже, защото с него "си даваха почивка". Бля, глупости. Сценката, която разиграха пред очите на мъжа, който явно не беше доволен, че този път Хейл му се измъкна с такава лекота, ѝ достави несравнимо удоволствие. "На ти, нарцистичен самохвалко" - мислеше си наум Сорша, докато спасителят ѝ я отвеждаше на едно от сепаретата.
- Благодаря ти, скъпи. -наблегна на думата и се засмя, докато се настаняваше до него, а след това побърза да се отърве от блузата си и да остане по бански и къси панталонки. Беше ѝ ужасно горещо откакто пристигна на партито, но одеве предпочиташе да се опържи, от колкото да се отърве от дрехите си пред онзи, който за малко щеше да я убие, а после да я превърне във вампир, и то без тя да го беше предизвикала, както обикновено се случваше.
- Всъщност, животът ми гъмжи от древни - свикнала съм. Пък и иначе не е интересно, не мислиш ли? - обърна се към него с дяволита усмивка и прекарвайки език по устните си. Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Tumblr_m31vrjmgTB1qemvzyo1_500
Да, тя обичаше игричките, а рискът беше нейният наркотик - беше като наркоман, който можеше всеки момент да поеме свръх доза, но чувството беше толкова опияняващо, че нямаше да има нищо против това да е последното, което ще изпита.
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Себастиян Клейтън Вто Юни 12, 2012 12:48 am

Когато пристигнах всички бяха в разгара на купона.Пиеха,говореха и се смееха на висок глас,танцуваха.Оглеждах се за Тейлър,но не я видях никъде,може би е влязла някъде.Попитах едно момиче дали знае къде е,а тя ми каза,че я е видяла да отива към пристанището.Наистина ми стана чудно на рождения си ден да се отърве от купона...е познато ми е това държание от преди няколко века и един бал.Тръгнах към пристанището,като си запалих цигара,а стъпките ми се чуваха по дървената постройка.След малко усетих аромота и от една от яхтите и стъпих на палубата,като я видях да седи с бутилка в ръка.Да.Видяхме се за първи път от векове,от онази нощ на бала и уредената среща.Беше една от най - прекрасните нощи в живота ми прекарана с жена.Признавам,че Тейлър е пламенна жена,колкото и да се опитвам да отричам.Онези стонове,движения и докосвания още се въртяха в съзнанието ми,а и ги помнех.Имайки предвид бройката жени,с която някога съм бил тя е единствената,която съм запомнил.
-Аз съм.-Отговорих на въпроса и,като се приближих и седнах до нея.
-Честит Рожден Ден.-Подадох плика,като си дръпнах от цигарата.Помня,че тя също пушеше и леко подадох към нея,все едно я питам дали и тя иска.
-Доста време мина откакто се видяхме.-Казах,като леко се усмихнах.
Себастиян Клейтън
Себастиян Клейтън

Брой мнения : 136

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Рико Винчети Вто Юни 12, 2012 4:00 am

-Благодаря ти, скъпи. - каза тя като сядаше до мен. Очевидно беше, че наблегна нарочно на обръщението. Нямаше проблем, защото ми харесваше да ми говори така.
Още преди да й отговоря каквото и да било, тя съблече блузата си и остана по бански. Изпънах ръцете си по ръба на сепарето и пръстите ми нервно започнаха да потупват в странен ритъм. Огледах перфектните й форми за части от секундата и отместих поглед с тихо ръмжене.
-Имаш някакъв странен навик да се събличаш, когато ме виждаш- казах аз през усмивка и я поканих до мен -Ще го приема за комплимент - усмихнах се отново аз и отпих от чашата.
Когато каза, че животът й гъмжи от древни и не се притеснява, защото така й е по-интересно, за малко да се задавя. Всъщност си се задавих.
-Как изобщо си жива. - казах по-скоро на себе си, отколкото на нея. Бях я виждал само един път, но знаех че има твърд характер и не си поплюваше. Значи наистина беше много силна вещица.
Жегата започна да достига и мен, въпреки че бях вампир. Или просто си исках извинение да отвърна на съблазнението. Свалих коженото си яке и останах по панталон. Хората наоколо ми изглеждаха толкова смешни с учудените си погледи.
Дръпнах дребната вещица към мен и зарових лице в косата й.
-Онзи го излъгахме тактично, но.. какво ще правим като дойде истинският ти приятел? Ще се преструвам, че съм ти брат? - засмях се тихо аз, като си го представих.

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Rick-Genest-rick-genest-20485728-500-281_large
Рико Винчети
Рико Винчети

Брой мнения : 116

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Tayllor Le'roux. Вто Юни 12, 2012 5:22 am

Себастиян Клейтън написа:
Когато пристигнах всички бяха в разгара на купона.Пиеха,говореха и се смееха на висок глас,танцуваха.Оглеждах се за Тейлър,но не я видях никъде,може би е влязла някъде.Попитах едно момиче дали знае къде е,а тя ми каза,че я е видяла да отива към пристанището.Наистина ми стана чудно на рождения си ден да се отърве от купона...е познато ми е това държание от преди няколко века и един бал.Тръгнах към пристанището,като си запалих цигара,а стъпките ми се чуваха по дървената постройка.След малко усетих аромота и от една от яхтите и стъпих на палубата,като я видях да седи с бутилка в ръка.Да.Видяхме се за първи път от векове,от онази нощ на бала и уредената среща.Беше една от най - прекрасните нощи в живота ми прекарана с жена.Признавам,че Тейлър е пламенна жена,колкото и да се опитвам да отричам.Онези стонове,движения и докосвания още се въртяха в съзнанието ми,а и ги помнех.Имайки предвид бройката жени,с която някога съм бил тя е единствената,която съм запомнил.
-Аз съм.-Отговорих на въпроса и,като се приближих и седнах до нея.
-Честит Рожден Ден.-Подадох плика,като си дръпнах от цигарата.Помня,че тя също пушеше и леко подадох към нея,все едно я питам дали и тя иска.
-Доста време мина откакто се видяхме.-Казах,като леко се усмихнах.

Беше онзи до болка познат мирис, но се губеше от съзнанието й. Древният се движеше бавно и след като я стигна той седна до нея, подавайки й огромната кутия. Отвори я й вътре видя прекрасен черен плат.
-Себастиян.
Възкликна тя. Настроението й видимо се приповдигна дори една лека усмивка се заигра с устните й. Дръпна си от цигарата му като издиша бавно дима нагоре. Подаде му бутилка и се излегна назад, опитайки се на лактите ти. Клеър беше поканила доста от Древните й приятели. Беше толкова мило от нейна страна, да я събери с старите й приятели.
-Само няколко века, какво?
Иронията се смеси с нежния й глас. Погледът й се рееше спокойно из морската шир.
-Харесва ли ти новата ми яхта?
Попита тя като се изправи и закрачи бавно около него. Макар, че Тейлър беше ниска, високите й обувки, правиха краката да изглеждат почти безкрайни.
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Яков Волчек Вто Юни 12, 2012 6:45 am

Както обикновенно Яков пристигна с закъснение, но това можеше да се и дължи на факта,че той не познаваше родженичката.Въпреки това реши да дойде и да види поне как е организирано партито.Носеше следните мъжки бански върху тях само пеше наметнал една бяла лятна тениска което не го павеше много фешън след като огледа облеклоко на останалите гости.Пръдлжи да върви към пристанището като любопитно надничаше на ляво и на дясно като се чудеше защо им бе да имат бански катотой още не бе видял никой във водатата.Може би края на вечерта щеше да завърши с масово потапяне във бурните води.Без да му мисли много обаче просто продържи да се шлае из всички тези очевидно познаващи се хора.Само се надяваше поне да има с кой да си поговори след акто вече беше пийнал малко човешка кръв от банките които беше си запасил в хладилника.Можеше би щеше да си намери женска компания за забавление или просто можеше да пробва колко издръжливи са му банските които наскоро си беше закупил.
Яков Волчек
Яков Волчек
vampire
vampire

Брой мнения : 902

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Adriana Ambosa Вто Юни 12, 2012 7:18 am

Влязох вътре и започнах да се оглеждам наоколо..Не виждах никой познат, така, че реших да си потърся някой интересен.Тези мисли не въртяха само сега в главата ми...мисля си цяла сутрин, за това, как може да си намеря някой за нещо повече от къпане във водата..помечтах си малко, но случайно мечтите ми бяха отнети от сблъсъка с някого..
-Аучч..-измърморих под носа си аз и вдигнах очи, към странника, с който направихме челен сблъсък.., когато видях..русата коса, секси тялото, което се очертаваше под тениската...веднага смених посоката на мислите си към това, че не той е виновен а аз...очевидно бях аз...-Ам..много извинявай..бях се замислила-допълних аз като насичах думите на срички и дъхът ми се учести от определено повече от приятелската близост(според женското списание, което си бях взела онзи ден) помежду ни...
Лепнах лека усмивка и свалих поглед надолу към блузата си, за да оправя намачканите гънки...
-Между другото аз съм Адриана..-казах аз щом изправих лицето си към негово и отново му се усмихнах.
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 3 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите