The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Taylor Lerroux 's birthday party

+19
James Moore.
Anders.
hayley marshall. ◆
Alena Le'roux.
Eleanor Hyde
Макс.
Сорша Хейл
Adriana Ambosa
Карена Блу.
Неферет Леро
Josh Ackles
Ейдриън Рочестър
Алиса Роуан
София Уайлд
Лана
Tayllor Le'roux.
Натаниъл Рочестър
Mia Alexander
Lindsay Clark
23 posters

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Lindsay Clark Нед Юни 10, 2012 11:59 am

First topic message reminder :


Happy birthday ,Taylor lowe

Мястото:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Tumblr_lnx8egHg1d1qikwwvo1_500_large

Питиетата:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Tumblr_m51um9Qmjr1rusks5o1_500_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 156524_291906057565790_1437705123_n_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Hawaiian-cocktails-2_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 536112_471857832830954_537546664_n_large

Храна:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 523625_461864663842409_1957980304_n_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 229822_443097029047405_855445462_n_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 556232_461864870509055_1737511983_n_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 _CE_A3_CE_A0_CE_91_CE_93_CE_93_CE_95_CE_A4_CE_99NI-_CE_9C_CE_95-_CE_9A_CE_99_CE_9C_CE_91-_CE_9A_CE_91_CE_99-_CE_9A_CE_A1_CE_95_CE_9C_CE_91-_CE_93_CE_91_CE_9B_CE_91_CE_9A_CE_A4_CE_9F_CE_A3_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Tumblr_lw1t4axcMb1r5tajco1_500_large

Тортата:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Tumblr_m576taPLWQ1rx1axvo1_500_large

Стриптизьорите:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 White_main_image_contact%5B1%5D
Lindsay Clark
Lindsay Clark

Брой мнения : 3253

Върнете се в началото Go down


Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Tayllor Le'roux. Пон Юни 11, 2012 10:55 am

Spoiler:


Явно Каси нямаше нищо против, отношенията между жени, щеше да запомни това и щеше да си го поиска малко по-късно. Все още хората не се бяха напили достатъчно, че да гледа какви ги върши Древната. След като се напиеха, щеше да им спре да им пука и щяха да се отпуснат. Нямаше нужда още в началото да започнат с неприличните неща, а и от всичкото нагоре беше все още слънчево. Оставаше близко час, час и поливна докато залезеше слънцето. Тогава всички щяха да купонясват на лунна светлина. Голи, мокри тела, алкохол. Направо щеше да стане страхотно. Но ако дойдеше някой, който да й е по-близък щеше да е добре. Тръсна леко глава, защото беше потънала в мислите си. Обърна се към чернокосата и се усмихна палаво.
-Може да се каже, че познават много повече хора от тези тук. Все пак не съм някой млад вампир. Да си прародител има доста добри привилегии.
Гласът й отново беше равен и спокоен. Като се замислеше наистина колко същества познаваше й ставаше лошо. Хвана късата рокличка на Каси, за долният ръб и я придърпа нежно към себе си. Лявата й ръка бавно започна да обикаля бедрата й като някой път закачаше й междукрачието й.
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Mia Alexander Пон Юни 11, 2012 11:10 am

Spoiler:

Може би Леро беше права за много години. Нима хиляда бяха малко? Сигурно. Ух лицата вече ми идваха в повече. Вече дори не исках да поглеждам към тълпата хора, които се забавляваха. Изпих и последната глътка от коктейла. За времето, в което съм тук, съм изпила твърде много алкохол, затова реших да спра преди главата ми да се омотае. Късно се сетих да спра да пия, за сега. Вече главата ми беше леко омотана. Тейлър хвана рокличката ми, което ме накара да спра да мисля затова и ме накара да потръпна. Ръка й обикаляше по бедрата ми. Чудех се какво да правя дали да оставя така нещата или не. Но какво пък толкова можеше да стане. Все пак това е рожден ден, от който аз мисля да си тръгна пияна. Отместих погледа си от Леро, защото той беше привлечен от водата, от прекрасната вода.
- Искаш ли да опитаме температурата на водата? - усмихнах се още по-палаво и от преди.

Mia Alexander
Mia Alexander

Брой мнения : 2941

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Неферет Леро Пон Юни 11, 2012 11:18 am

Josh Ackles написа:Деня минаваше бавно. Стоях в стаята си. Музиката беше усилена до край и нямах намерение да я намалявам. Живота ми беше малко по - скучен сега,но хубавото беше,че се бях преместил.
Сега щях да намеря нови приятелства и щях да остана за по - дълго. Няма да имам тайни и може би тук ще остарея,като от време на време ще пътувам из света,колкото за забавление,но винаги ще се връщам,защото тук ми е мястото.
Докато си преглеждах пощата някой ми изпрати покана за някакво парти. Помислих си,че е просто някаква шега,затова я подминах. Когато си влязох във фейсбука също ме очакваше покана за събитието. Бях леко изненадан,но все пак реших да отида,нямаше да е чак толкова зле,а и винаги можех да си тръгна,ако се случи нещо неприятно.
Започнах да се приготвям,като не си давах много надежди. Навярно нямаше да е чак толкова запомнящо се парти,но исках да се запозная с нови хора,надявах се на партито да има хора,така че всичко щеше да е добре.
Навярно щеше да има изобилия от алкохол,но щях да се въздържа днес. Може би малко. Да,звуча като някакъв смотаняк,но искам да помня първото си парти в този леко странен град.
Застанах пред огледалото. Как трябва да се облека?
Тогава се сетих,че под поканата във фейсбук имаше дрескод. Погледнах. Бански?!? Може би това беше прекалено крайно. Ами ако не искам да плувам?
Огледах банските си и все пак си избрах един и го облякох,като отгоре си сложих къси панталонки и една тениска. Явно щеше да е забавно.
След малко вече бях в колата на най - добрия ми приятел,който ме караше към партито. Попитах го дали иска и той да дойде,но той отказа,като си измисли оправданието,че има да учи.
Преброих до десет,а след това тръгнах напред. Разбира се пред мен застанаха двама грамадни пазачи,които не искаха да ме пуснат да мина. Чудесно.
Извадих телефона си и показах поканата.
- Ето поканата. Адресирана е до мен. - казах им и ги погледнах,но по лицата им разбрах,че няма да ме пуснат.
Въздъхнах и се огледах. Седнах на една пейка близо до мен и зачаках. Явно щеше да се наложи да се промъкна без да ме видят.

Неферет вече бясно обикаляше два часа по магазините, не можеше да си хареса нищо, което да япредстави добре на партито направено за сестра й Тейлър. Това си беше досто грубо, трябваше ли да разбира от някакви тийнове, че ще празнува рождения си ден. Можеше примерно да си вдигне шибания телефон и да и звънне. Все пак и Неф, днес имаше рожден ден. Не помнеше никой от тях, защото всеки път така се одрязваше, че трябваше да попълва черните места със снимки и видео клипове сега, а преди-слушаше истории. Коя от коя по-украсена. Най-накрая намери перфектната рокля. Влезе в съблекалнята й я премери. Стоеше й идеално. Отиде на касата и въздейства на продавачката. Защо трябваше да си хаби парите като можеше просто да я помоли учтиво да си я прибере. Хубавото в огромния търговски център имаше фризиорски салон. Влезе вътре като си направи маникюр, педикюр и прическа. Помоли ги да се приблече в някоя от стаичките. Жените нямаха никакъв проблем. Като прекрачи врата, изглеждаше така. Качи се в луксозната си кола и потегли към мястото, на което щеше да се проведе партито. Едва ли щеше да има проблем с влизането, защото никой не знаеше, че е тук, а беше лика прилика с Тейлър. И от тази гледна точка беше уредена. Спря малко преди паркинга и тръгна към входа, с бавна и грациозна стъпка. Приличаше на хищник търсеш жертвата си. Тракането на токовете й се губеше в силната музика. Наведе се за секунда, за да оправи каишката на лявата си платформа. Като се изправи забеляза момък, стояш сам на една пейка, близко до двамата охранители, явно нямаше покана. Двамата щяха да влязат дори без покана. Запъти се към него като хвана ръката му и го погледна в очите.
-Просто ме следвай и не изглеждай подозрително, защото ще провалиш и двама ни.
Изсъска срещу него , задърпа го бавно към вратата, хванала го под ръка. Двамата мъже направиха блокада пред вратата, защото мислеха, че Тейлър беше влезнала.
-Извинявам се, не искате да ме пуснето на собственото ми парти.
Беше добра актриса, можеше да й си го
-Ще ме пуснете ли да мина, излезох преди малко, за да взема приятеля си.
Обърна се към него като впи плътните си устни в неговите, езикът й се заигра с неговия и след няколко секунди прекъсна целувката. Двамата здравеняци се преместиха и Неферет с непознатия мъж, влезе през вратата.
-Длъжница съм ти.
Усмихна се тя чаровно като огледа огромната къща.
Неферет Леро
Неферет Леро

Брой мнения : 56

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Карена Блу. Пон Юни 11, 2012 11:21 am

Парти?Оу да.Точно в такова настроение бях,затова много се зарадвах,когато получих покана за рожденния ден на Тейлър Леро.Имах един час да се приготвя за партито.Щях да отида без подарък,голяма работа.Веднага отворих гардероба и измъкнах от там новата си рокля.Бе невероятна,обожаваше я,но до преди минута не знаех на кое събитие да я облече.Е,сега знаех.Роклята бе къса,сива,с сребърни украски,много,много секси. Веднага я облякох,после отидох в банята.Там,пред огледалото,се гримирах-сложих сенки,малко спирала и червило.Само това.Набързо си избрах една гривна,обух едни страхотни високи токчета,взех чантата си и погледнах часовника.Имах петнадесет минути да стигна до мястото,където се провеждаше партито.
Качих се в колата си и потеглих,като веднага надух радиото и си затананиках.Сложих слънчевите си очила и просто се отдадох на пътуването.
Пристигнах на партито десет-петнадесет минути по-късно,защото,по пътя изведнъж реших все пак да купя подарък и спрях до един магазин за дрехи.Купих и' черен лъскав потник без презрамки и поисках по-хубава торбичка.Сега имах подарък.
Влязох в сградата.Уау,организаторът на това парти доста се беше постарал.Гостите си говориха,веселяха се,пиеха. Усмихнах се.Навлязох навътре и се огледах.Трябваше да намеря Тейлър.Отидох до една маса,след кратко колебание,и си сипах питие,след което отпих голяма глътка.
Сега трябваше да дам подаръка на Тейлър Леро,която,не бях сигурна дали познавам,и да си намеря компания.Подпрях се на масата,продължих да се оглеждам и отпих отново от питието си.

http://prikachi.com/images/16/4880016c.jpg

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Adriana Ambosa Пон Юни 11, 2012 11:26 am

Получих покана за рожденият ден на Tейлър вчера вечерта..Мислех си да не отида, но след това някак си набързо промених решението си и реших, че на другия ден ще се копонясва..и то около басейн.. Спокойно имах време да изляза и да си взема бански обувки и други определено нужни ми неща. Легнах си и заспах..
Сутринта се събудих и настроението ми определено беше на вълна pool party.. Станах изкъпах се, облякох се и набързо излязох..
Пазаруването ми беше успешно...Прибрах се и започнах да се приготвям..Изкъпах се отново. Изсуших косата си и започнах да се обличам. Облякох секси черният бански , който си бях купила, обух и новите си обувки Джими Чу и облякох широка бяла тениска , която стигаше до бедрата ми. Взех телефона, слънчевите очила, ключовете за колата и подаръка на Тейлър и излязох..Скоро след това бях там..А там гъмжеше от непознати хора...все някой щях да си намеря..някой с приятена компания...
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Сорша Хейл Пон Юни 11, 2012 11:37 am

Имаше нужда да се разсее от мисълта за връзката ѝ, която се разпадна с гръм и трясък, а единствената виновница за това беше самата тя. Е, какъв по-добър начин за това, ако не да отиде на партито за рождения ден на Тейлър? Знаеше, че щеше да е епично.
Подаръкът, който ѝ избра от Тифани беше първата верижка, която ѝ грабна окото още с влизането. Обожаваше го, надяваше се и на нея да ѝ хареса. Беше красиво ключе. Опаковаха ѝ го и се прибра, за да се приготви. Облече си любимия ѝ бански, а отгоре блуза и къси панталонки, накрая и червените ѝ обувки. Запали колата и тръгна.
Когато пристигна вече беше пълно. Всичко беше идеално, както и предполагаше, че ще е. Връчи подаръка на Тейлър, въпреки че я намери малко трудно, едвам разминавайки се с многото хора и ѝ честити рождения ден. После се запътих към бара, защото имаше нужда от сухо мартини.
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Tayllor Le'roux. Пон Юни 11, 2012 11:48 am

Тейлър продължаваше да се заиграва с каси, но нещо я накара цялото й лице да се намръщи. Усети друг древен и не обикновен древен, а сестра си. Това беше чиста изненада. Отдавна двете си бяха загубили следите, а сега идваше неканена на партито й. Не беше я срам. След нея влезе Карина, стара нейна приятелка. Обърна се към Каси като се усмихна чаровно и скри изненадата си физиономия. Все пак не трябваше да изглежда нестабилна на рождения си ден. Прехвърли телепатично към Карена" Не ме позна ли, Карена. Разочароваш ме"
-Каси аз ще пропусна басейна, все още е рано, за да се мокря, но ти спокойно може да влезеш, аз ще те гледам оттук.
Гласът й беше равен и спокоен както винаги. Ръката й се плъзна по гърба на хибрида й нежно свали ципа й. Рокличката ефирно падна на земята, а Каси се запъти към басейна. древната вдигна ръка към Блу и я повика. Трябваше да навакса това което беше изпуснала през тези векове. Все щеше да научи нещо пикантно. След малко през вратата връхлетя й Сорша, нейната единствена приятелка вещица. Тя принципно мразеше вещиците, но тази й беше присърце. Инфектираната успя да се добере по бързо от Карена. Прие подаръка й като се усмихна чаровно
-По-късно се надявам да се засечем.
ПРегърна я и тръгна бавно към Блу.

Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Карена Блу. Пон Юни 11, 2012 12:01 pm

"Не ме ли позна,Карена.Разочароваш ме."-чух в ума си.
Това беше телепатична връзказ между мен и Тейлър.Изведнъж се осъзнах,естествено,че познавах Тейлър,само че не се бяхме виждали..от колко?Хиляда години?Май май.Бяхме приятелки,но от толкова време нито бях чувала за нея,нито я бях виждала,така че бе напълно нормално да я позабравя.Усмихнах се и се огледах.Тейлър...Как можах да не си я спомня...Не трябваше да се е променила много-много.Обходих с поглед много от момичетата,докато не открих Леро.Вампирката също ме погледна,вдигна ръка и ме повика.Тръгнах към нея.Тейлър през това време се спря при друга своя приятелка,после дойде при мен.Усмихнах и' се и и' подаодх подаръка.
-Честит рожден ден,Тейлър!-рекох аз и я прегърнах.
Отметнах косата си и продължих да се усмихвам.Дали много неща се бяха променили?Все пак не се бяхме виждали от векове,все трябваше да има някоя клюка.
-Изглеждаш страхотно,рожденничке.Пожелавам ти всичко най-хубаво.Много хубаво парти се очертава. -казах аз весело,огледах се наоколо с доволно изражение,отпих от питието си и после попитах: -Какво ново при теб?Не сме се виждали от толкова отдавна.


Последната промяна е направена от Карена Блу. на Пон Юни 11, 2012 12:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Josh Ackles Пон Юни 11, 2012 12:02 pm

Неферет Леро написа:...

Почувствах се леко неловко,но все пак реших да я послушам и изиграх ролята за пред двамата пазачи. Докато минавах ги погледнах надменно. Да,сега сигурно съжаляваха,че не ме бяха пуснали. Все още не можех да повярвам,че бях успял да вляза с рожденничката. Това беше толкова яко. Сякаш съдбата беше в моя полза. Усмихнах се,а при целувката леко се изненадах.
Вечерта започваше объркано и доста шокиращо,но нямаше да се правя на интересен. Щях да се забавлявам. Седнах на един диван и я придърпах към себе си. Не знаех как точно да действам в такъв момент,но имах много идеи в главата си,така че нямаше да ми е трудно.
- Двойно уиски за мен. - поръчах на една разголена серитьорка,която мина покрай нас.
Момичето също си поръча,а аз я погледнах. Да,беше си доста хубава,явно все пак имаше смисъл от идването ми. Чудех се дали трябва да започна да я разпитвам разни работи,или просто да я оставя сама да говори,ако има нужда от слушател,или да ме целува,ако има нужда от любовник. Нямах нищо против. Все пак съм на парти.
В главата ми бавно започнаха да се появяват няколко въпроса,но реших да ги запазя за себе си,защото не знаех как щеше да `и се отрази това. Може просто да ме бърка с някого и затова да се държи така. Е,дано това припознаване да продължи по - дълго.
Уискито ми пристигна. Отпих една голяма глътка и се понаместих на дивана,оглеждайки обстановката.
Josh Ackles
Josh Ackles

Брой мнения : 999
Рожден Ден : 24.03.1992

http://joshackles.tumblr.com/

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Макс. Пон Юни 11, 2012 12:02 pm

Spoiler:

Значи имаше парти за рожден ден, а? И то на древна вампирка... едва ли можеше да стане по-хубаво, като се имаше предвид мястото, на което го организираха и многото разнообразен народ, който присъстваше. Можеше хем да се нахрани, хем да се позабавлява, но спокойно - не беше дивак от джунглата - нямаше да развали партито на рожденичката.
Озова се по средата на тълпата, опитвайки се да се запъти към бара, след като беше оставил подаръка си на една маса, отрупана с много други опаковани кутии с панделки. После успя да си проправи път до желаната дестинация, за да си поръча Дюърс с лед. Нещо много интересно обаче прикова погледа му. Това беше тъмнокоската, която за малко не уби, и която май малко го мразеше. Перфектно. Озова се зад гърба ѝ доста по-бързо, отколкото беше очаквал да се добере до нея.
- Липсвах ли ти? - прошепна в ухото ѝ. Да, обичаше да прави така, особено що се отнасяше до госпожица Хейл.
Макс.
Макс.

Брой мнения : 22

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Неферет Леро Пон Юни 11, 2012 12:15 pm

Spoiler:

Неферет много обичаше човеците. Обичаше да си похапва от тях, да ги използва й послед да ги убива. Е какво голяма работа, един човек по-малко или повече нямаше значение. След като си изигра ролята горе долу добре, двамата се промъкнаха. Той я завлече до първият диван и я предидърпа към себе си. Но не това я накара да се смути, Тейлър беше разбрала, че е тук, а това не беше добре. Мислеше си, че щеше да мине и без тя да разбира, но не стана така. Върна чаровната си усмивка й се обърна към него
-Какво ми носиш? Все пак съм рожденичка.
Явно той не беше разбрал, че тя не е човека, за който я мисли. Още по-добре. Всичко, щеше да го изяде Тейлър. Джош не беше първият, който тя лепваше за сестра си. двечките често си спогаждаха номера. Тя се настани в скута му като сложи ръцете му на бедрата си и бавно започна да ги вдига нагоре към таза й. спря ръцете му , там където започваше плата. Приближи лицето си на сантиметри от неговото и прехапа устни. Големите й зелени очи го изпиваха с поглед, очакваш него грандиозно, дали малкият щеше да се справи или просто щеше да подвие опашка и да избяга
Неферет Леро
Неферет Леро

Брой мнения : 56

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Tayllor Le'roux. Пон Юни 11, 2012 12:25 pm

Карена Блу. написа:
"Не ме ли позна,Карена.Разочароваш ме."-чух в ума си.
Това беше телепатична връзказ между мен и Тейлър.Изведнъж се осъзнах,естествено,че познавах Тейлър,само че не се бяхме виждали..от колко?Хиляда години?Май май.Бяхме приятелки,но от толкова време нито бях чувала за нея,нито я бях виждала,така че бе напълно нормално да я позабравя.Усмихнах се и се огледах.Тейлър...Как можах да не си я спомня...Не трябваше да се е променила много-много.Обходих с поглед много от момичетата,докато не открих Леро.Вампирката също ме погледна,вдигна ръка и ме повика.Тръгнах към нея.Тейлър през това време се спря при друга своя приятелка,после дойде при мен.Усмихнах и' се и и' подаодх подаръка.
-Честит рожден ден,Тейлър!-рекох аз и я прегърнах.
Отметнах косата си и продължих да се усмихвам.Дали много неща се бяха променили?Все пак не се бяхме виждали от векове,все трябваше да има някоя клюка.
-Изглеждаш страхотно,рожденничке.Пожелавам ти всичко най-хубаво.Много хубаво парти се очертава. -казах аз весело,огледах се наоколо с доволно изражение,отпих от питието си и после попитах: -Какво ново при теб?Не сме се виждали от толкова отдавна.

Тейлър прие подаръка й го сложи на близката масичка, чаровна усмивка украси лицето й.
Нов древен се беше появил, не го познаваше, но имаше цяла нощ пред себе си, за да се запознае й с него. Но какво ли правеше при Сорша, после трябваше да й разкаже някой други неща. Върна погледа си върху приятелката си и започна да говори шеговито.
-А на кой е вината, че не сме се виждали, ти изчезна с онзи младеж и никога повече не се появи.
Чаровната усмивка не слизаше от лицето й. Сега трябваше да наблюдаваше няколко човека. Това определено не си беше лесна работа. Трябваше да следи Неферет, защото не знаеше какъв номер можеше да й погоди. НЕ знаеше в какви отношения е с онзи древен. Каси-завоеванието й и непременно трябваше да намери Клеър, за да й благодари.
Но сега беше важна Карена.
-О, нещо ново при мен. Помниш ли близначката ми, Неферет. Тук е и не знам защо е дошла. Иначе още доста хора, които бяха изчезнали от живота ми влязоха отново. Например мъжа ми Ерик, мислех, че е мъртъв, а той се оказа жив. Какво да ти разправям около мен само драми, ти ми разкажи нещо за себе си.
Опита се да я предразположи като поговори малко за себе си, но естествено, че очакваше да чуе пленителните истории на Каренчето
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Josh Ackles Пон Юни 11, 2012 12:30 pm

Неферет Леро написа:...

Почувствах се леко гадно,когато тя попита за подаръка. Изпих чашата с уиски и поръчах втора,а след това се огледах. Нещо в поведението на момичето ми се струваше леко странно. Не исках да си правя прибързани изводи,но сякаш имаше раздвоние на личноста. Закъснява за партито си,не обръща внимание на другите хора.
Леко се отдръпнах. Дали не беше дрогирана?
Толкова лесна ли беше?
Огледах се настрани,а след това поех втората чаша уиски,изпивайки я цялата на един дъх. Главата ми се замая. Беше толкова неприятно,но все пак не ми попречи да поръчам още една чаша,преценявайки момичето с поглед.
- Сигурна ли си,че си добре? - попитах я,хвърляйки упашени погледи наоколо.
Да,хвана ме страха.
Избутах я леко грубо,оглеждайки се наоколо. Не познавах никого в къщата,а имах чувството,че тя ще ми направи нещо. Започнах да я виждам прекалено често. Сякаш всички тук изглеждаха точно като нея. Сякаш имаше повече от една като нея. Сякаш бяха стотици.
Боже,този алкохол е трепач.
И все пак за да не я нервирам аз се приближи към нея.
- Аз си тръгвам. - заявих. - може да се занимаваш с друг. - допълних,след което ми се зави свят и тупнах на дивана. Затворих очи за момент,а след това ги отворих. Изправих се. Тя стоеше най - спокойно до мен, а аз бях объркан.
Josh Ackles
Josh Ackles

Брой мнения : 999
Рожден Ден : 24.03.1992

http://joshackles.tumblr.com/

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Eleanor Hyde Пон Юни 11, 2012 12:39 pm

Както обикновенно станах по първи петли,тоест 10 часа и нещо.Отидох да проверя пощата и видях някакъв плик.
Какво е това?-се почудих.Отворих плика и видях че това е една красиво написана покана за рождев ден.Почнах да чета понататък и видях че партито ще се състои днес.
Какво!?!-извиках аз.
Качих се горе по най-бъзия начин и почнах да ършувам във гардероба си.Най-накрая открих любимте си бански: http://fashionbg.info/wp-content/uploads/2011/02/15.jpg ,рокля и чанта: http://4anta.com/2009/07/white-summer/ и очила: http://svejo.net/1442310-slanchevi-ochila-2012-moda-v-snimki.
След като с приготвих се качих в колата си и потеглих към мола.Отидох в един бижутерски магазин и видях невероятно колие: http://shopping.bg/modno-kolie-s-kamyni-swarovski-sn18822.Купих го и се отправих към партито.
Пристигнах в разгара на купона.Всички разговаряха,а аз понах да се оглеждам за рожденничката.Видях я да разговаря със момиче и се запътих към нея.не исках да се намесвам във разговора за това реших че просто ще и дам подарака и ще се смеся със тълпата.Отидох до нея и казах,поодавайки и подаръка:
Здравей.Честит рожден ден.Заповядай,това е за теб.


Последната промяна е направена от Eleanor Hyde на Пон Юни 11, 2012 12:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Eleanor Hyde

Брой мнения : 324
Рожден Ден : 28.03.1893

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Карена Блу. Пон Юни 11, 2012 12:39 pm

Тейлър Леро. написа:
Тейлър прие подаръка й го сложи на близката масичка, чаровна усмивка украси лицето й.
Нов древен се беше появил, не го познаваше, но имаше цяла нощ пред себе си, за да се запознае й с него. Но какво ли правеше при Сорша, после трябваше да й разкаже някой други неща. Върна погледа си върху приятелката си и започна да говори шеговито.
-А на кой е вината, че не сме се виждали, ти изчезна с онзи младеж и никога повече не се появи.
Чаровната усмивка не слизаше от лицето й. Сега трябваше да наблюдаваше няколко човека. Това определено не си беше лесна работа. Трябваше да следи Неферет, защото не знаеше какъв номер можеше да й погоди. НЕ знаеше в какви отношения е с онзи древен. Каси-завоеванието й и непременно трябваше да намери Клеър, за да й благодари.
Но сега беше важна Карена.
-О, нещо ново при мен. Помниш ли близначката ми, Неферет. Тук е и не знам защо е дошла. Иначе още доста хора, които бяха изчезнали от живота ми влязоха отново. Например мъжа ми Ерик, мислех, че е мъртъв, а той се оказа жив. Какво да ти разправям около мен само драми, ти ми разкажи нещо за себе си.
Опита се да я предразположи като поговори малко за себе си, но естествено, че очакваше да чуе пленителните истории на Каренчето

-А на кой е вината, че не сме се виждали, ти изчезна с онзи младеж и никога повече не се появи. -шеговито подметна Тейлър.
Засмях се.Е,такава бях тогава,такава съм сега,такава щях да бъда.Винаги офейквах и често никога повече не се връщах на същото място.
-О, нещо ново при мен. Помниш ли близначката ми, Неферет. Тук е и не знам защо е дошла. Иначе още доста хора, които бяха изчезнали от живота ми влязоха отново. Например мъжа ми Ерик, мислех, че е мъртъв, а той се оказа жив. Какво да ти разправям около мен само драми, ти ми разкажи нещо за себе си. -кратко ми разказа Леро.
Определено имаше интересен живот.Трябваше да поддържам връзка с нея,а не след това парти пак да я забравя.
-О,ами и около мен също има драми.Открих,че имам дъщеря и това си беше голяма изненада за мен,особено като разбрах,че е на триста години и може да ми се води съученичка.Доста момчета и мъже зарязах,нали си ме знаеш,сменям ги като носни кърпички,но май сега нещата в това отношение се променят...Обиколих половината свят...И още много неща,но не са важни. -засмях се.
Отпих от питието си.Поогледах се,пийнах още една глътка и с леко дяволит поглед се обърнах към Тейлър:
-Какви забавления си планирала за тази вечер,Тей?
Наклоних глава и се усмихнах.

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Неферет Леро Пон Юни 11, 2012 12:46 pm

Добре, с това момче нямаше да се получи нищо. Той си беше бъзльо и не знаеше, че уискито не се пиеше така на екс. След като припадна и се съвзе Неферет се усмихна към седна до него.
-Ох, ох, хвана ме, аз не съм рожденичката, аз съм сестра й. Но и аз днес имам рожден ден, така че пак не си уневинен. Използвах те, за да вляза. А това от преди малко, това е редовен номер, който си правим с Тейлър.
Говореше съвсем спокойно, все едно беше нещо съвсем обикновено. Взе една чаша от таблата на полу голата девойка. Случи й се уиски. Обичаше го. Отпи жадно от течност и се обърна към него.
-Все още ли се страхуваш от мен и ти предлагам да спреш да пиеш. Пиян мъж изглежда още по-зле от пияна жена.
Обясни му тя като лицето й се озари с още една чаровна усмивка
Неферет Леро
Неферет Леро

Брой мнения : 56

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Tayllor Le'roux. Пон Юни 11, 2012 12:58 pm

Карена Блу. написа:
Тейлър Леро. написа:
Тейлър прие подаръка й го сложи на близката масичка, чаровна усмивка украси лицето й.
Нов древен се беше появил, не го познаваше, но имаше цяла нощ пред себе си, за да се запознае й с него. Но какво ли правеше при Сорша, после трябваше да й разкаже някой други неща. Върна погледа си върху приятелката си и започна да говори шеговито.
-А на кой е вината, че не сме се виждали, ти изчезна с онзи младеж и никога повече не се появи.
Чаровната усмивка не слизаше от лицето й. Сега трябваше да наблюдаваше няколко човека. Това определено не си беше лесна работа. Трябваше да следи Неферет, защото не знаеше какъв номер можеше да й погоди. НЕ знаеше в какви отношения е с онзи древен. Каси-завоеванието й и непременно трябваше да намери Клеър, за да й благодари.
Но сега беше важна Карена.
-О, нещо ново при мен. Помниш ли близначката ми, Неферет. Тук е и не знам защо е дошла. Иначе още доста хора, които бяха изчезнали от живота ми влязоха отново. Например мъжа ми Ерик, мислех, че е мъртъв, а той се оказа жив. Какво да ти разправям около мен само драми, ти ми разкажи нещо за себе си.
Опита се да я предразположи като поговори малко за себе си, но естествено, че очакваше да чуе пленителните истории на Каренчето

-А на кой е вината, че не сме се виждали, ти изчезна с онзи младеж и никога повече не се появи. -шеговито подметна Тейлър.
Засмях се.Е,такава бях тогава,такава съм сега,такава щях да бъда.Винаги офейквах и често никога повече не се връщах на същото място.
-О, нещо ново при мен. Помниш ли близначката ми, Неферет. Тук е и не знам защо е дошла. Иначе още доста хора, които бяха изчезнали от живота ми влязоха отново. Например мъжа ми Ерик, мислех, че е мъртъв, а той се оказа жив. Какво да ти разправям около мен само драми, ти ми разкажи нещо за себе си. -кратко ми разказа Леро.
Определено имаше интересен живот.Трябваше да поддържам връзка с нея,а не след това парти пак да я забравя.
-О,ами и около мен също има драми.Открих,че имам дъщеря и това си беше голяма изненада за мен,особено като разбрах,че е на триста години и може да ми се води съученичка.Доста момчета и мъже зарязах,нали си ме знаеш,сменям ги като носни кърпички,но май сега нещата в това отношение се променят...Обиколих половината свят...И още много неща,но не са важни. -засмях се.
Отпих от питието си.Поогледах се,пийнах още една глътка и с леко дяволит поглед се обърнах към Тейлър:
-Какви забавления си планирала за тази вечер,Тей?
Наклоних глава и се усмихнах.

Тейлър тъкмо отпиваше от чашата си, когато Карена й съобщи, че си имала дъщеря, щеше да се задави с алкохолната течност, но успя да овладее положението.
-Ау, прекрасен живот водиш и ти. Така, така, трябва да ме запознаеш с нея.
Вмъкна Древната като я хвана за ръка й двете започнаха да се движат из тълпата. Една от гостенките я спря, за да й подари подаръка. Беше толкова сладка, подаде й го поздравя и се слея с хората. Тейлър успя единствено да й благодари.
-Не знам, аз разбрах преди няколко часа, че ще има парти за рождения ми ден. Трябва да благодарим на госпожица Клеър, която видимо отсъства. От доста време насам не бях го празнувала, защото ми беше омръзнало, но реших, че щом го е направила, не мога да не я уважа й да не дойда. Но сега се радвам, че съм тук. Харесах си една дългокрака, чернокоса хибридка.
Сподели като понякога спираше за алкохолна пауза. Двете девойки се бяха качили по стълбите и сега гледаха от високо всички хора.
-Не ти ли липсват онези дълги и натруфени рокли и сладките мъже, които биха направили всичко за теб. Онези мъже в костюми, които аз наричах джентълмени, а не тези еднодневки.
Говореше толкова увлекателно, че Карена можеше да се върне в онези дни.
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by ???? Пон Юни 11, 2012 1:17 pm

Лана написа:
Theodore. написа:
Spoiler:


Хмм, след като каза и второто си изречение ме впечатли доста. Усещах, че започва да се заиграва с мен особено след като ме повика да отида с него на бара за да пие и той. Реших, че може би мога и да направя компромис, но само времето и по-дългия престой на бара щяха да си кажат думата. Попита ме какво мисля за града като се има на предвид, че съм нова, но аз бях леко заплесната, мислейки си какво ли би станало с този красив, млад и възпитан сладур. Поръча си уиски, това също ми харесваше. Той обичаше твърд и качествен алкохол, може би за едно нещо щяхме да се спогодим. След като пак се върнах в реалността той ме гледаше чудейки се какво ще отговоря и реших да му кажа:
- Не мога да кажа, че мисля нещо особено, защото съм тук откъм 1 час, но като цяло хората тук ми изглеждат отворени и към всичко. Даже и покана нямам и никой нищо не ми е казал. - погледнах го предизвикателно и мисля, че го стресирах. Говорих малко като някакъв избягал затворник, но той не изглеждаше от най-добрите също. Мисля, че вече си намерих първата си дружка в този красив град.

Теодор най-накрая чу това което чакаше. Девойката дори беше успяла да обиколи града. Това й беше първата дестинация. Помнеше, когато за пръв път стъпи в Мистик. Спомени, спомени. Беше се забил в някакъв бар и зарибяваше мацки. Но накрая се събуди в болницата. Дано и с нея не се случеше такова нещо. Нямаше да е приятно изживяване. Отпи от уискито си, бръкна в джоба на панталоните си и изкара кутия с цигари. Запали една като си дръпна блажено и издиша пушека нагоре.
-Не ти пречи нали?
Попита я като и направи нова дръпка. Мястото започваше да се пълни с още хора, а музиката се усилваше още и още. Това си беше знак, че купона ти първа започва.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Alena Le'roux. Пон Юни 11, 2012 1:18 pm

- Тейлър - подвикнах към красивата брюнетка заради която бях била път дотук.
Закрачих, проправяйки си път напред към нея, между многото гости.
Попринцип не помнех рождени дни, но този и да исках нямаше как да забравя, Клеър чуруликаше напред назад цяла седмица организирайки партито за древната.
Още с прекрачването на входа, минавайки покрай двете горили охраняващи мястото си личеше че приятелката ми Клеър си я биваше в тези неща, беше се справила чудесно с организирането на обстановката, единствено поканата ми бе пристигнала малко късно, но щях да й го спестя, в противен случай щеше да започне да се притеснява и да развали настроението си.
Прегърнах я и прошепнах в ухото й с ироничен тон ;
- Честит рожден ден, бабо - лек смях се откъсна от устните ми и я целунах по бузата.
Тейлър беше един от малкото хора за който някога бе трепвало сърцето ми от някакви чувства. Появи се в живота ми в момент в който наистина имах нужда от някой като нея.
Съзнателно или не ми помогна, само с думите си, да разбера много неща.
- Затвори очи за секунда - казах й и тя сключи вежди объркано но въпреки това ме послуша.
Извадих коприненото пликче със сребрист надпис swarovski и ги замених с тези на ушите й. Пуснах нейните в платненото пликче и го положих в ръката й. Не обичах да подарявам подаръците по нормалния начин. В огромни пакети, с лъскави панделки..
Обеците бяха старинни и необикновени, тъкмо като за нея.
- Надявам се да ти харесат. -казах и се обърнах към момичето чийто разговор с Тейлър бях прекъснала.
- Извинявам се ако прекъсвам нещо важно - усмихнах й се и подадох ръка - Мелиса, приятно ми е
Alena Le'roux.
Alena Le'roux.

Брой мнения : 10453

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Карена Блу. Пон Юни 11, 2012 1:29 pm

Тейлър Леро. написа:

Тейлър тъкмо отпиваше от чашата си, когато Карена й съобщи, че си имала дъщеря, щеше да се задави с алкохолната течност, но успя да овладее положението.
-Ау, прекрасен живот водиш и ти. Така, така, трябва да ме запознаеш с нея.
Вмъкна Древната като я хвана за ръка й двете започнаха да се движат из тълпата. Една от гостенките я спря, за да й подари подаръка. Беше толкова сладка, подаде й го поздравя и се слея с хората. Тейлър успя единствено да й благодари.
-Не знам, аз разбрах преди няколко часа, че ще има парти за рождения ми ден. Трябва да благодарим на госпожица Клеър, която видимо отсъства. От доста време насам не бях го празнувала, защото ми беше омръзнало, но реших, че щом го е направила, не мога да не я уважа й да не дойда. Но сега се радвам, че съм тук. Харесах си една дългокрака, чернокоса хибридка.
Сподели като понякога спираше за алкохолна пауза. Двете девойки се бяха качили по стълбите и сега гледаха от високо всички хора.
-Не ти ли липсват онези дълги и натруфени рокли и сладките мъже, които биха направили всичко за теб. Онези мъже в костюми, които аз наричах джентълмени, а не тези еднодневки.
Говореше толкова увлекателно, че Карена можеше да се върне в онези дни.

-Ау, прекрасен живот водиш и ти. Така, така, трябва да ме запознаеш с нея.-каза Тейлър.
Засмях се.Чак пък прекрасен.Беше интересен.Интересен.
Леро ме хвана за ръка и двете заобикаляхме около другите.Едно момиче спря и и' подари подаръка си,после се сля из тълпата.
-Не знам, аз разбрах преди няколко часа, че ще има парти за рождения ми ден. Трябва да благодарим на госпожица Клеър, която видимо отсъства. От доста време насам не бях го празнувала, защото ми беше омръзнало, но реших, че щом го е направила, не мога да не я уважа й да не дойда. Но сега се радвам, че съм тук. Харесах си една дългокрака, чернокоса хибридка. -обясни ми Тейлър.
Ухилих се до уши.С Тей имахме горе-долу еднакво мислене.И на мен ми беше омръзнало да празнувам рожденните си дни и сигурно от векове не бях чествала,но както и' да е.
-Не ти ли липсват онези дълги и натруфени рокли и сладките мъже, които биха направили всичко за теб. Онези мъже в костюми, които аз наричах джентълмени, а не тези еднодневки. -увлекателно рече древната.
Хиляди спомени нахлуха в главата му.Оу,онези времена бяха страхотни...
-Липсват ми.Роклите,дълги до земята,с хиляди финтифлюшки по тях, ми липсват,а джентълмените още повече...Сега няма такива.Някакви мачовци ги заместиха.Жалко. -отвърнах аз.-Но времената се менят.И това време ще отмине,друго ще дойде...Мда.-допълних и се усмихнах.
Красиво момиче викна Тейлър,честити и' рожденния ден,подари и' подарък,и се заговориха.Стоях до тях и ги гледах ухилена.Хубави обеци...
- Извинявам се ако прекъсвам нещо важно - обърна се след миг тя към мен,усмихна се и подаде ръка. - Мелиса, приятно ми е.
Хванах ръката и' и се здрависахме.
-Аз съм Кари,Карена Блу и на мен ми е приятно.-представих се аз.
Усмихнах се и отпих от питието си.След малко щеше да ми трябва още едно.

Карена Блу.

Брой мнения : 2293
Рожден Ден : 16.06.1998

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Lindsay Clark Пон Юни 11, 2012 1:32 pm

Партито протичаше някак странно за Клеър.Тя се оглеждаше наоколо ,като се чувстваше като самотница ,защото всички си имаха компания.Тя се поразходи около басейна и не пропусна да си вземе от любимите й ягоди с шоколад.Ммм...можеше да издържа само с тази храна.Тя взе ягодата ,топната в шоколад и я приближи към устните й ,които апетитно отхапаха парченце от лакомството.След като цялата шоко-ягода беше на път към стомаха й ,тя продължи обиколката си ,като сините й очи шареха наоколо за познати.Разпозна само двама - Бившия си и Сорша - инфектираната вещица ,с която се беше запознала преди няколко месеца.Русокоската смело закрачи към симпатичната брюнетка ,като след няколко секунди буквално седеше пред нея.
-Здравей!-каза Еванс превъзбудено ,сякаш беше изпила около сто енергийни напитки ,а ръката й махаше и може би леко замъгли погледа на вещицата.-Как си?Отдавна не сме се виждали.Вече станах лошаа...-ъъ??Дори професионалист не би могъл да опише поведението на Клеър ,но като се замислим тя добре пийна преди всички гости да се появят.Нещо забравяше...но какво ли беше то?След дълги размисли се сети ,че не е дала подаръка на Тейлър и се ококори.
-Сорша ,стой тук ,идвам веднага!-След тези думи последва бесен спринт на Еванс към Леро.
Тейййлъъър-Провикваше се още преди да е стигнала ,което накара рожденичката да се обърне.-Честит рожден ден и много да се сексаш с муа.-Обичайното пожелание да,да...-Сега...време е за подаръка.-Тя бръкна в джоба си и извади някакъв ключ.-Това е за теб.С него можеш да влезеш в чисто новата си яхта,която можеш да видиш от еййй онази тераса.
Lindsay Clark
Lindsay Clark

Брой мнения : 3253

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by hayley marshall. ◆ Пон Юни 11, 2012 1:33 pm

Е,както винаги закъснявах. Но на туко що излязлите от лудница им се прощаваха закъсненията, нали? Със ставането добрите новини бяха започнали да валят. Оказа се,че май почти всички се бяха вдигнали срещу Джейс. Заслужаваше си го. Не беше много приятно бившото ти гадже да се окаже гей,а преди подкрепях подобни работи. А още по-хубавата новина беше,че една стара позната имаше рожден ден. Последният път не се бяхме разделили много дружелюбно ,в същност с никого не се разделях дружелюбно. Облякох си обикновени дрехи и повиках Реджи. Реджи,беше моето куче пазач в случай че полудея и опитам да убия някой той щеше да ме спре.
- Салон за коли.. трябва ми салон за коли веднага. На момента. Тръгваме. - говорех бързо,избутвайки го в обратната посока към колата. Естествено в този момент ме мислеше за още по-луда,но беше спряло да ми пука. Треснах се на седалката като някое малко дете и се подсмихнах. Имах един познат,който вкарваше нелегално коли от цял свят,спортни модели и какви ли не тунинговани брички. Не обичах да правя малки подаръци. ако й купех някакво си бижу,какво щях да кажа "дръж една дрънкулка,която няма и да носиш понеже имаш един тон". " И да.. съжалявам,че се държах детински последният път ,когато ми кажа да зарежа Джейс. Оказа се че беше права". Така в мисли усетих как колата на Реджи спира пред огромната авто-къща. Видях Джак отпред отново прилъгваше някакви бедни хорица,обожаваше да ги размотава с разни омайни приказки. Треснах вратата на колата и се запътих към него,усмихната.
- Джак,ми аморе! - започнах да говоря закачливо,докато крачех към него. Естествено той замръзна щом ме видя. Явно бе на ясно с положението ми,но сега нямаше да разговарям с него за това. - Съжалявам,но ще ви го взема за малко. - казах на клиентите стоящи срещу нас и го хванах под ръка. Обясних му,че ми трябва кола за извинителен подарък. Естествено той започна да ми пробутва някакви таратайки. Когато вече бях отегчена от поредната безвкусна кола,стояща пред мен го изгледах недоволно.
- Това,че бях в лудницата не значи,че все още нямам и богатството си,за това по дяволите,предложи ми нещо хубаво. - казах със студен тон. Той въздъхна и кимна, хвана ме за ръката и ме заведе до един модел на Кадилак. Кадилак Ескалейд при това бял. Усмивката веднага се появи на лицето. - Сега вече сме си на думата.. колко искаш за него? - след като се разбрахме за цената повиках Реджи и го накарах да напише чек. естествено той започна да говори колко безотговорно се държа,харчейки толкова много пари,но аз просто й ясно му напомних кой беше шефа там. Когато бяхме готови със сделките го помолих за още едно нещо. Да му сложи панделка и да го закара в точен час на адреса в който щеше да се проведе партито. Когато отново се върнах у дoма изнамерих един черен комплект който навлякох набързо а отгоре си сложих една черна рокличка. Отново се качих в колата и бързо пристигнах на мястото. Вече имаше още хора,а подаръкът на Тейлър вече чакаше пред къщата. Веднага щом влязох започнах да се оглеждам за нея и щом я видях замръзнах на място. Майка ми също беше при нея. Преглътнах леко и се усмихнах. И с нея не се бяхме разделили много добре последният път. При тях имаше още едно момиче,което бях виждала наоколо. Запътих се към тях.
- Здравейте.. - казах леко неловко. Прегърнах леко Тейлър ,целунах бузата й и й казах шеговито - Остаряла си.. И честит рожден ден. - след това погледнах майка си. - Здравей.. мамо. - казах леко задавено и също я прегърнах. - Изглеждаш.. страхотно. Извинявам се,че ви прекъсвам.. - погледнах към непознатото момиче. - Аз съм Алисия.. приятно ми е.
hayley marshall. ◆
hayley marshall. ◆

Брой мнения : 593

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Tayllor Le'roux. Пон Юни 11, 2012 1:35 pm

Melissa. написа:- Тейлър - подвикнах към красивата брюнетка заради която бях била път дотук.
Закрачих, проправяйки си път напред към нея, между многото гости.
Попринцип не помнех рождени дни, но този и да исках нямаше как да забравя, Клеър чуруликаше напред назад цяла седмица организирайки партито за древната.
Още с прекрачването на входа, минавайки покрай двете горили охраняващи мястото си личеше че приятелката ми Клеър си я биваше в тези неща, беше се справила чудесно с организирането на обстановката, единствено поканата ми бе пристигнала малко късно, но щях да й го спестя, в противен случай щеше да започне да се притеснява и да развали настроението си.
Прегърнах я и прошепнах в ухото й с ироничен тон ;
- Честит рожден ден, бабо - лек смях се откъсна от устните ми и я целунах по бузата.
Тейлър беше един от малкото хора за който някога бе трепвало сърцето ми от някакви чувства. Появи се в живота ми в момент в който наистина имах нужда от някой като нея.
Съзнателно или не ми помогна, само с думите си, да разбера много неща.
- Затвори очи за секунда - казах й и тя сключи вежди объркано но въпреки това ме послуша.
Извадих коприненото пликче със сребрист надпис swarovski и ги замених с тези на ушите й. Пуснах нейните в платненото пликче и го положих в ръката й. Не обичах да подарявам подаръците по нормалния начин. В огромни пакети, с лъскави панделки..
Обеците бяха старинни и необикновени, тъкмо като за нея.
- Надявам се да ти харесат. -казах и се обърнах към момичето чийто разговор с Тейлър бях прекъснала.
- Извинявам се ако прекъсвам нещо важно - усмихнах й се и подадох ръка - Мелиса, приятно ми е



Докато двете с Карена наблюдаваха хората, Мелиса беше успяла да се промъкне незабелязано. Каква изненада, не знаеше, че беше поканена. Какви бяха тези целувки. Искаше една голяма преградка. Придърпа я към себе си и зарови лицето си в косата й.
-Мелиса, калпазанка такава, къде се губиш от погледа ми.
Тейлър се усмихна чаровно като лицето й засия още повече. Бяха се събрали едни от най-близките й хора. Древната я погледна скептично като я помоли да си затвори очите. Но не й отне много време , за да го направи. След като едно от сетивата й беше затъпено, друго се изостри. Чу как изважда плик от чантата си. Смъкна обеците й и ги замени с нови. Отвори очи и погледна отражението си. Бяха прекрасни.
-Прекрасна моя, нямаше нужда, да ми подаряваш нищо важното е, че ти си тук.
Отново я прегърна като съвсем беше изключила за Карена.
-Блу, извинявам се за отклонението ни, но това е Мелиса, още една моя скъпа приятелка.
Двете се запознаха. Отново върна погледа си към новодошлата.
-Къде е твоето 1+?
Попита я тя, знаеше, че в живота й имаше някой, но не беше се запознала с него.
Tayllor Le'roux.
Tayllor Le'roux.
original
original

Брой мнения : 14018

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Ейдриън Рочестър Пон Юни 11, 2012 1:36 pm

Нат не изглеждаше особено щастлив, но все пак ни представи един на друг. Не си свалих лъскавата усмивка, защото това дразнеше него, а на околните понякога се харесваше.
За моя изненада се оказа, че се познавам с нея. Около половин минута прехвърлях спомени в главата си със сериозно и замислено изражение, когато се сетих и вдигнах победоносно пръст.
- Да, и аз си спомням - казах с мил тон
Приближих се лекичко към брат си и казах със леко натъжено изражение.
- Ти и без това нямаше много приятели, а голяма част от тези, които имаше ги уби...така че е лесно да стесня кръга - в края на изречението се усети нотка на ирония.
Огледах добре, момичето и се очудих, защото си спомнях нещо съвсем различно. Сега направо си беше секси. Доколкото си спомням обаче изобщо не съм се държал като светец пред нея, така че ще се очудя ако ми проговореше.
Натаниъл се извини и се смеси с тълпата като тръгна нанякъде. Проследих го донякъде с поглед, но тогава покрай мен мина сервитьорка с доста добри форми, на която хвърлих една от ослепителните си усмивки и взех една чаша от подноса и. Приличаше на коктейл и ухаеше на някакъв плод. Като за начало беше добре. Отпивах първата си глътка, когато видях идиота да се връща с жена, която изглеждаше като извадена от списание. Стоях с леко отворено чене и когато се приближиха и той ни представи на нея и обратното побързах да си лепна закачлива усмивка, за да не изглеждам като глупак. Доста упорито бях приковал погледа си в нея, защото беше от тези момичета, които ти вземат вниманието. Или просто беше мой тип. Забелязах онзи поглед. По дяволите, винаги забелязвах такива погледи. Отговорих с леко намигване и казах:
- Повярвай ми и на мен ми е приятно...
Не се сдържах и казах на брат си:
- Натаниъл, ти да не си станал нещо като местния плейбой? - казах с лека незабележима завист. Той си беше идиот и дори при такива мацки около него той предпочиташе да си има само приятелки. Какъв глупак. Никога не би излязъл плейбой от него, но трябваше да се пошегувам. След това тя му прошепна нещо, но и да исках не можех да чуя. Отместих погледа си от тях и след няколко секунди се върнах на Алиса:
- Сигурно ти е било трудно да се разделиш с брат ми - казах с енергичен тон
Взех още един коктейл от преминаващ сервитьор и протегнах ръка към нея, за да видя дали иска.
Ейдриън Рочестър
Ейдриън Рочестър

Брой мнения : 87

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Anders. Пон Юни 11, 2012 1:41 pm

Въпреки че ВСЕ ОЩЕ познаваше точно 2-3ма човека в този град, Любовь реши да откликне на поканата от някакъв си Тейлър Леро, която откри в пощенската си кутия. Засега все още взимаше пощата си сам, но се надяваше един ден да дресира змията и тя да започне да му носи вестника, писмата, та дори да плаща сметката в баровете, когато Донецк се пропиеше до смърт.

* * *
(историята се пренася там, където е КУПОНААА!!!)

"Дано й хареса, дано й хареса, дано й хареса..."
- Здравей, аз съм Тейлър и се радвам, че дойде. - каза тих и спокоен глас.
- Честит рожден ден! Всичко най-най-хубаво, това е за теб. - сконфузи се леко Любовь, след което подаде на момичето малка шарена кутийка, в която имаше картичка с пожелания и сребърно колие със странно оформена висулка.
- Благодаря! - зарадва се момичето, след което посочи на Донецк мястото, където тече истинския купон и се отдалечи.
"И ся ко прайш, плейбой?" - започна отново странния вътрешен глас на украинеца. Напоследък все по-често се включваше и му даваше ценни съвети, обаче понякога момчето ПРОСТО пренебрегваше съветите.
В крайна сметка, младежът реши да се внедри към партито, за да види нови хора. Като никога си беше обул бели наполеонки на червени хавайски цветчета, а отгоре беше с бял потник. Маратонките, както винаги бял спортен NIKE с равна подметка.
- Време е за купон. - смъмри си той под носа и направи първата крачка към басейните.
Anders.
Anders.

Брой мнения : 236
Рожден Ден : 04.08.1994

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 2 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите