The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Taylor Lerroux 's birthday party

+19
James Moore.
Anders.
hayley marshall. ◆
Alena Le'roux.
Eleanor Hyde
Макс.
Сорша Хейл
Adriana Ambosa
Карена Блу.
Неферет Леро
Josh Ackles
Ейдриън Рочестър
Алиса Роуан
София Уайлд
Лана
Tayllor Le'roux.
Натаниъл Рочестър
Mia Alexander
Lindsay Clark
23 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Lindsay Clark Нед Юни 10, 2012 11:59 am

First topic message reminder :


Happy birthday ,Taylor lowe

Мястото:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Tumblr_lnx8egHg1d1qikwwvo1_500_large

Питиетата:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Tumblr_m51um9Qmjr1rusks5o1_500_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 156524_291906057565790_1437705123_n_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Hawaiian-cocktails-2_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 536112_471857832830954_537546664_n_large

Храна:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 523625_461864663842409_1957980304_n_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 229822_443097029047405_855445462_n_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 556232_461864870509055_1737511983_n_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 _CE_A3_CE_A0_CE_91_CE_93_CE_93_CE_95_CE_A4_CE_99NI-_CE_9C_CE_95-_CE_9A_CE_99_CE_9C_CE_91-_CE_9A_CE_91_CE_99-_CE_9A_CE_A1_CE_95_CE_9C_CE_91-_CE_93_CE_91_CE_9B_CE_91_CE_9A_CE_A4_CE_9F_CE_A3_large

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Tumblr_lw1t4axcMb1r5tajco1_500_large

Тортата:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Tumblr_m576taPLWQ1rx1axvo1_500_large

Стриптизьорите:
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 White_main_image_contact%5B1%5D
Lindsay Clark
Lindsay Clark

Брой мнения : 3253

Върнете се в началото Go down


Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Яков Волчек Чет Юни 14, 2012 7:15 am

Този път цеулвката включваше и езика му който обираше мокротата от усните й докато те се целуваха.Обгърна кръста й с дясната си ръка за да я държи близо до себе си, краката си държеше потопени до глезините ъв водата.
- Тук май е малко по-добре... - добави той след края на размяната на мокри устни.
Волчек задиша малко учестено докато с лявата си ръка галеше бузата й и гледаше в очите и някакси с опианен поглед.Дали беше от питието или пък възбудата която обзимаше негово тяло бе трудно да се каже.Факт обачече беше,че той искаше много повече от това.Наведе се и започна да даравя с целувки гушката й като се наклони с тялото си тяло към нея.
Яков Волчек
Яков Волчек
vampire
vampire

Брой мнения : 902

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Lindsay Clark Чет Юни 14, 2012 1:51 pm

Spoiler:
Въпроси ,въпроси и пак въпроси...
Колкото и да беше сладко момчето ,седящо до нея ,тя все пак мразеше многото въпроси ,защото бързо ги забравяше.Е ,все пак е блондинка или просто се е боядисала ,за да се оправдава с това.Тя отпи още една глътка от питието ,което не знаеше точно какво представлява ,но беше убедена ,че вътре има водка.Явно се беше напила доста ,защото след всички зададени от Джош към нея въпроси ,тя не запомни нито един.Някъде в пространството разбра само името му.Помъчи се да се сети поне един от всички питания на младежа ,но безуспешно.
-Извинявай ,би ли повторил?-излагация на макс.Как може човек ,при това инфектиран , да бъде толкова тъп ,че да не запомни нищо?Наистина ,както споменах по-горе ,добре ,че поне е разбрала ,че е проста и се е боядисала руса.Не ,изобщо не оплюх блондинките.Да се върнем на Клеър.Та,осъзна ,че след като момчето се представи е неин ред да каже своето наименование.
-Клеър.Повече ми харесва Еванс.-Уоу..все едно Джеймс Бонд се представи.Тя си запали цигара и си дръпна малко от нея.Беше й скучно ,затова един малък флирт нямаше да й бъде излишен.Тя се изправи от стола ,приближи се до момчето ,обгръщайки го през кръста ,дръпна си от цигарата и издиша в устните на момчето ,като след това го целуна ,преплитайки езика си с неговия.Когато настъпи края на страстната целувка ,Еванс най-нахално се настани в скута на момчето.
-Искаш ли още?-без да чака отговора ,блонди го целуна отново ,като едната й ръка минаваше през врата му ,а другата обхождаше всяка една извивка на тялото му.Явно й писна бързо това занимание ,затова се изправи ,хвана го за блузата й го издърпа към себе си ,приближавайки се до басейна.
-Сега ще видиш с кого си имаш работа!-Тя съблече тениската му и го блъсна в басейна ,като скоро и тя го последва.Скочи плавно в басейна ,усещайки всяка ледена капка да обхожда бялата й кожа.
Lindsay Clark
Lindsay Clark

Брой мнения : 3253

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Adriana Ambosa Чет Юни 14, 2012 3:20 pm

Spoiler:

Той целуна врата ми няколкократно..Наслаждавах се и то много..Но не беше мястото да правим чак толкова...разкрепостени яко мога да кажа неща..
Вдигнах бавно главата му и го целунах нежно...Обвих ръцете си около неговия врат и се заиграх с косата му..Целунах го още веднъж и се усмихнах...
-Искаш ли да си намерим някое...някое..по-спокойно място...?-попитах аз и му се усмихнах като спуснах ръцете си на раменете му.
След това се отпуснах назад и легнах на дъсчения кей..Той легна като се облегна на едната си ръка, така че ме виждаше идеално..Не можех повече да чакам отговора му..А докато поне се опитвах го придърпах към себе си и го целунах страстно..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Яков Волчек Пет Юни 15, 2012 4:29 am

Яков се насалди напълно на страстната целувка с която тя го дари.Придържаше се притиснат към нея докато се целуваха със страст.Когато дойде време да си поемат въздух и да се отдпънат за малко, той се усмихна.
- Да най-одобре ще е да отидем на някой по-спокойно място! - съгласи се Волчек след като кимна с глава и целуна бузата й хващайки нейната ръка.
- Къде искаш да отидем? - попита той с нетърпение в гласа. - След като ти предложи, май ще е добре направо да ме завъдеш както си поискаш.
Устните му отново се долепиха до нейните за пореден път с нетърпение за още много такива целувки предстоящи.
Яков Волчек
Яков Волчек
vampire
vampire

Брой мнения : 902

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Adriana Ambosa Пет Юни 15, 2012 11:18 am

Целунахме се отново и аз обвих ръцете си около кръста му, а той постави ръката си на моите рамене.. Тръгнахме бавно по кея към къщата..Влязохме вътре, а тя беше отрупана с още повече хора, отколкото когато дойдох.. Няколкото момичета, които се бяха събрали и които ни направиха път да минем ме изгледаха доста злобно..Очевидно завиждаха, че аз съм момичето с Яков, а не някоя от тях.Прегърнах го още по силно и продължихме да вървим из тълпата в търсене на усамотеното местенце..
-Определено тази къща е доста голяма и все някъде трябва да има стълби за горните етажи..-провикнах се аз на фона на високата музика..Той кимна одобрително с глава и се усмихна, като ме придърпа по-силно към себе си..
След дълго лутане най-сетне открихме стълбите към втория, третия и може би четвъртият етаж на огромната къща.. Качихме се бавно по стълбите..Озовахме се в голямо антре..Избрахме си един от трите коридора и тръгнахме по него...
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Яков Волчек Пет Юни 15, 2012 11:37 am

Яков през цялото време докато вървяха по-коридора държеше притисната към него.Все едно не искаше да я пуска нито за миг, а всъщност той точно така се чувстваше.
- В коя стая да влезем? - подводуми се той като оглда отстрещните врати любопитно с очи. -Ти какво мислиш? - попита я той,но не изчака отговор, а напарво я придърпа към едно от вратите като леко я открехна.
- Тук ми се вижда достатъчно оуединено!- тихо поршепна той като я придъпра по силно към себе си и я целуна страстно, притискайки я към стената.
Натискаше си цялото тяло към нейното през цялото време докато траеше целувката, а след това прошепна с затаен дъх.
- Тази вечер си асмо моя!
Яков Волчек
Яков Волчек
vampire
vampire

Брой мнения : 902

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Adriana Ambosa Пет Юни 15, 2012 11:48 am

За миг вече бяхме в една от стаите и се целувахме страстно прилепили тела едно в друго..Когато той ми каза, че тази вечер ще съм само негова..аз се усмихнах и го целунах отново, впивайки езикът си в неговия..
Заедно тръгнахме към огромното легло, без дори за миг да отделяме устните си една от друга..Щом краката му опряха леглото, аз го бутнах на зад и той легна на леглото..Свалих очилата от главата си..свалих и високите обувки..Качих се върху него и отново го целунах..Усещах как ръцете му шареха по голият ми гръб, а аз игриво въртях косата му из пръстите си..
Яков леко спусна ръцете си към дупето ми и леко го стисна..Завъртя ме, така че аз бях отдолу и отново ме целуна..
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Яков Волчек Пет Юни 15, 2012 11:55 am

Яков леко спусна ръцете си към дупето й и леко го стисна.Завъртя я, така че да бъде отдолу и отново я целуна..
Беше я леко разкрачил с крака докато държеше дупето й все още в ръце и го стискаше леко.Езика му се движеше диво във всички посоки в устата й от това се чуваше само звучно мокро мляскане на езици и устни.
- Ммм! се чуваше единствено от тяхните целувки докато се въргаляха в леглото без дори да ес седят да сатворят вратаа след себе си.
На волчек обаче за това изобщо не му пукаше защото сега изцяло бе погълнат от желание да бъде с Адриана.Беше со отпуснал изцяло върху ней докато страстно пордължаваше да нениства за нейния допир, вкус и мирис.В този момент я желаеше беузмно повече от всичко на света
Яков Волчек
Яков Волчек
vampire
vampire

Брой мнения : 902

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Adriana Ambosa Пет Юни 15, 2012 12:04 pm

Отново се завъртяхме и той беше отдолу..Седнах на кръста му и го погледнах..Бавно спуснах ръцете си по гърдите му докато стигнаха до моя таз..Мокрите бански оставяха мокри следи върху леглото..Плъзнах ръцете си по корема ми, през гърдите докато стигнаха до вратът ми, където бяха връзките на банския..Дръпнах ги бавно и гледката на пищните ми форми се разкри пред лицето му..
-Знам, че не е чак толкова добре.., но ако не ти харесва можем да спр...-той не ме остави да довърша, защото явно завършека на изречението не му харесваше..Придърпа ме към себе си и отново ме целуна..
Изправи се в седяща поза, като ме държеше здраво с двете си ръце, за да не падна назад.
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Яков Волчек Пет Юни 15, 2012 12:17 pm

Гледката която се разкри пред очите му беше невероятна.Пищните й форми го оставиха безмълвен.Тя се опита да прояви скромност и да прекрати нещата ама той не искаше та затова я придърпа към себе си и я целуна отново.Той се намести в седяща поза като я държеше здраво с две ръце да не падне назад.След това наведе лице към пищната и гръд като жадно започна да я целува там като оставяше мокри следи от своята слюнка.Вкуса на кожата и гърдите й беше незаменима и той доста бързо се пристрасти към тях.
- Мммм!- отново се чу от устата му докато я целуваше по пазвата все опвече и повече.
Яков Волчек
Яков Волчек
vampire
vampire

Брой мнения : 902

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Adriana Ambosa Съб Юни 16, 2012 12:58 am

Докато той се наслаждаваше на формите ми..Аз се бях отпуснала назад и се наслаждавах на чувството.. Неочаквано в стаята нахлу..момче дегизирано като полицай, заедно с момиче..
-Какво си мислите, че правите тук..?-изкрещя той, а Яков по най-бързият начин вдигна горнището ми, за да ме прикрие..Завързах двете връзки около врата си и се изправих..
-Тук да не ви е място за секс..?-изкрещя отново той и ме погледна злобно..
Яков се изправи..сякаш беше готов за битка, защото му бяха отнели..нещото, което искаше сега..Тръгна към ''полицайчето'' и отново го погледна злобно..Аз хванах ръката му в опит да го спра.., защото знаех, че не е истински полицай, а просто някакво долно стриптиизьорче..
-Яков..Недей..-казах аз с заканителен тон..Той се опита да ми противоречи, но аз отново се намесих:
-Яков няма смисъл..Остави ги тези малките да си лудуват тук...-добавих аз и му се усмихнах..сякаш му намеквах, че не тук единственото място, на което може да се прави секс...
Той ми кимна вече по-спокоен и взе тениската от леглото..Аз взех обувките, очилата и тениската и бързо излязохме, а те тръшнаха вратата зад нас..
Аз прегърнах Яков в същата поза, в която и одеве и заедно слязохме надолу..И двамата нямахме намерение да оставаме, така че излязохме бързо от къщата..
Застанахме пред моята кола и се погледнахме..
-Хайде качвай се..-промълвих аз и го целунах...-Защо трябва да проваляме това, което искаме да направим, само заради злобните момиченца, който за изпратили това стриптизьорче горе при нас..Не видя ли подлите им усмивчица? Не ми пука как ме гледат..Не ми пука дори, че ни прекъснаха..искам да съм с теб..-след тези думи аз замълчах и го погледнах..Той ми се усмихна и ме целуна нежно..
-Къде отиваме? -попитах аз..-у нас или у вас..?
Adriana Ambosa
Adriana Ambosa

Брой мнения : 1483

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Яков Волчек Съб Юни 16, 2012 4:59 am

- У вас! - усмихна се той дяволито и се качи в колата и затвори врата зад себе си и си сложи колана през рамото и кръста.
Адриана го последва като зае шофьорското място и също си сложи колана като хвърли обувките, очилата и тениската си на задната седалка.
- Е, да тръгваме тогава! - кимна с глава Яков гледайки как тя вкарва запали колата със своите ключове и форсира двигателя готова за потегляне.
Съвсем скоро автомобила потегли и изчезна из останалите минаващи коли.
Яков Волчек
Яков Волчек
vampire
vampire

Брой мнения : 902

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Натаниъл Рочестър Вто Юни 19, 2012 5:58 pm

София Уайлд написа:-Изключително задушно е вътре. - каза му София и му кимна към морето. - Хайде на разходка.
След коментара му за шофирането и алкохола, тя се спря и се обърна към него:
-Няма да ти позволя да караш дори и на една глътка, Натаниъл. - сериозно му отговори, като му хвърли предупредителен поглед. Знаеше, че звучи прекалено, но за нея беше наистина важно. След минутка мълчание, отново проговори, забила поглед в земята.
- Нашите починаха, когато бях на 16. Частния им самолет се беше разбил 20тина минути преди да кацнат за поредната си бизнес среща. Откриха, че пилотът е консумирал алкохол по време на полета. Заради неговите своеволия, със сестра ми останахме без родители.
Погледът й се размаза и усети как две капчици се стекоха по бузите й. Бързо ги избърса и погледна към луната. Не беше пълнолуние, но се виждаше по-голямата й част, която осветяваше небето.
Мълчанието не беше неловко, чуваха се тихите вълни, които мързеливо лазеха към тях и после се връщаха обратно в морето, сякаш се предаваха. София разкъса тишината като прочисти гърлото си.
-С брат ти не ми изглеждате много близки. Изглежда ми като твоята пълна противоположност. Е, освен факта, че и двамата сте добре изглеждащи - усмихна му се тя и го сръчка, опитвайки се да разведри атмосферата, която сама беше съсипала.

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Tumblr_m44rxaYFp01rvav9qo1_500
Малко ми стана гадно от това, което спомена и не казах нищо, просто забих поглед в земята. При мен алкохолът беше като сраснат с ума ми. Притъпяваше всичко останало и сякаш при мен нямаше отрицателни качества. Но нейните доводи бяха правилни. Сега съжалявах, че съм извъртял темата, към нещо, което ще я нарани. Забелязах тихите сълзи, но не казах нищо. Сметнах, че е по - добре да се успокои сама, отколкото аз да опитам. А и не бях добър в това.
Въпреки това, ако не ме видеше със сигурност щях да отпраша със Камарото си или да викна някой от шофьорите. Все пак винаги са ми казвали, че не е красиво да си тръгнеш от парти на такова ниво с такси...
Тя наруши тишината, като каза, че с брат ми не изглеждаме много близки и приличаме на пълни противоположности. Накрая се усмихнах на малкия и комплимент. Вярно бе, че нито веднъж не и бях споменавал за него. В историите и оплакванията ми бяхме само аз и баща ми. Преглътнах и започнах да говоря:
- Имаме доста дълга история - казах като за начало с лека усмивка.
Започнах да ровя с крак в пясъка и продължих:
- Не знам дали ти се слуша история...но си ми близка приятелка, така че ще търпиш...Ейдриън не харесваше методите на баща ми, тръгна си ей така. Като малък правеше всичко възможно за да бъде най - добрия, но по нелепа случайност аз получих това, което най - много искаше...
Не можех да и разкажа цялата история, защото тя все още не знаеше, че съм върколак.
- Да кажем, че Ейдриън се върна преди няколко дни...и изглежда малко ме мрази. Или поне иска така да изглежда. Винаги съм искал да мога да му помогна, но това не зависеше от мен. Аз дори не го бях искал.

Натаниъл Рочестър
Натаниъл Рочестър

Брой мнения : 744
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Рико Винчети Нед Юни 24, 2012 12:04 pm

Spoiler:

А. Клаус я бил убил веднъж. Ама какво е за нея едно убиване? Нищо работа. Рико пое дълбоко въздух.
-Клаус. Древният вампир Клаус? Какво си му сторила? И как, по дяволите, се съживи?! - при използването на този израз усмихна пробягна през лицето му - Беше в Ада, нали? Лошо момиче.
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Tumblr_m33atqdMJG1r7bzr1o1_500
Музиката кънтеше, но въпреки това те можеха да се чуват и без да си викат един на друг. Пияни тела се мяткаха насам-натам, опитвайки се да хванат ритъма на музиката. Някои от тях бяха намерили по един не толкова пиян човек, който да им е опора. Естествено, тези полу-трезвени хора гледаха Рико сякаш е рядка порода животно в зоологическата градина. Опасно животно.
В момента, в който разбра, че Сорша вече е необвързана, усмивката му се разшири.
-О. Почивка, а.. - вдигна вежди той и продължаваше да се усмихва.
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Tumblr_lij16mpCjJ1qa8ti8o1_500
Погледът му се зарея някъде по морето и за секунда прехапа устна. - Хайде на разходка, тук е прекалено претъпкано. - Той взе чашата си, а сакото остави, понеже едва ли щеше да му потрябва. Пък и не му пукаше особено дали ще го открие после или не.
Чудеше се дали да докосне Сорша. Ако поставеше ръката си на ханша й, щяха да играят отлично ролята на любовници. Но щяха ли да играят? Или да я постави на раменете й. Не, би изглеждало едновременно собственически и платонически.
В крайна сметка просто спусна ръката си до нейната и след известно време я хвана и сплете пръсти в нейните.
Рико Винчети
Рико Винчети

Брой мнения : 116

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Сорша Хейл Нед Юни 24, 2012 12:30 pm

Усмихна се със задоволство при думите му. Да, тя беше горда, че е ядосала Клаус достатъчно, че да посегне на живота ѝ, защото я виждаше като заплаха. И да, само една съвсем обезумяла жена можеше да си мисли такива неща, но какво от това?
- Опитах се да проваля ритуала му и почти успях. - в очите ѝ проблеснаха гневни пламъчета при думата почти. Не обичаше да губи, а ако това се случеше рядко го споменаваше.
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Tumblr_m60zhbeiFm1r4jqvmo2_250
- И да. Бях в Ада. - засмя се, докато говореше, но в действителност споменът не беше особено приятен. - Не ти трябва да ходиш там. - прошепна в ухото му, игнорирайки останалата част от думите му. И все пак - понякога си позволяваше да слуша и другите хора, вместо гордостта и ината си, затова когато Рико хвана ръката ѝ, Хейл се усмихна и се изправи.
- Е, да вървим. - засмя се и го задърпа към някое по-спокойно място, опитвайки се да си проправи път през многото залитащи хора.
Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Tumblr_m617bqKOOA1qg7z12o4_250
Сорша Хейл
Сорша Хейл

Брой мнения : 13161
Рожден Ден : 16.12.1990

http://greeks.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Taylor Lerroux 's birthday party - Page 5 Empty Re: Taylor Lerroux 's birthday party

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите